MAGAZİN

16 Şubat Survivor 6. hafta SMS sıralaması ile bu hafta veda eden isim belirlendi

'Survivor kim elendi' sorusunun yanıtı ada konseyinde belli oldu. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'in 16 Şubat tarihli 29. bölümünde yeni bir eleme heyecanı yaşandı. Doğan ve Çağrı'nın eleme potasında olduğu gecede, Survivor SMS sıralaması ile en az oyu alan isim elenmenin üzüntüsünü yaşadı. Bu haftanın oylama sonuçlarına göre, ünlüler takımının SMS birincisi Batuhan olurken; kıyasıya rekabetin yaşandığı iletişim oyunu zorlu anları ekranlara getirdi. Yarışmacıların adaya motive olmasını sağlayan iletişim oyununu bu hafta kazanan ünlüler takımı oldu. İşte, 16 Şubat Survivor'dan elenen yarışmacı ve son bölümde yaşananlar.

Dokunulmazlık oyunları sonrası bu haftanın eleme adayları Doğan, Çağrı ve Hayrettin olarak belirlendi. SMS birincisi seçilen Batuhan eleme adayı olarak Hayrettin'in ismini söyledi.

SMS oylamasının yapılmasının ardından Survivor'dan elenen isim Hayrettin oldu.

 

Hayrettin Survivor'a katılmaktan oldukça mutlu olduğunu söyleyerek, "İnsanlara görmedikleri Hayrettin'i gösterdiğimi düşünüyorum. Aç da kalsak susuz da kalsak ekiple güzel bir bağ oluyor. Teşekkür ederim. Çok güzeldi." dedi.

GÜNCELLENME