EKSTRA
MENÜ

Mülteci Kampı

Mülteci Kampı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Mülteci Kampı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 859 Mülteci Kampı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Mülteci Kampı Haberleri

Yunanistandan tepki çeken hamle STKlar ayağa kalktı

Yunanistan'dan tepki çeken hamle! STK'lar ayağa kalktı

Yunanistan STK'ların ısrarla karşı çıktığı cezaevini andıran "kapalı" göçmen kampının açılışını bugün yapıyor. 600 kadar göçmen, hafta başından itibaren 5 kilometre uzaklıktaki yeni merkeze tahliye edilecek.

18.09.2021Dünya
Yunanistandan tepki çeken hamle STKlar ayağa kalktı

Yunanistan'dan tepki çeken hamle! STK'lar ayağa kalktı

Yunanistan insan hakları örgütlerinin ısrarla karşı çıktığı cezaevini andıran "kapalı" göçmen kampının açılışını bugün yapıyor. 600 kadar göçmen, hafta başından itibaren yeni merkeze tahliye edilecek.

18.09.2021Dünya
‘Almanya bizi arkamızdan vurdu’

‘Almanya bizi arkamızdan vurdu’

Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Macaristan ve Sırbistan’ın sığınmacı akınına karşı hem Almanya’yı hem de Avrupa’yı birlikte koruyacağını söyledi.

9.09.2021Avrupa
Almanya’daki ABD üssü mülteci kampına döndü

Almanya’daki ABD üssü mülteci kampına döndü

ABD’nin Almanya’daki askeri hava üssü Ramstein göçmen kampına döndü. Katar’la birlikte Kabil havalimanından yapılan tahliyenin önemli duraklarından olan Ramstein, tahliye edilen tüm insanların beşte birinin taşındığı adres oldu.

8.09.2021Dünya
AK Parti Sözcüsü Çelik: Silahlı kuvvetlerine Afganistanda ihtiyaç kalmadı

AK Parti Sözcüsü Çelik: Silahlı kuvvetlerine Afganistan'da ihtiyaç kalmadı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kabil Havalimanı'ndan Türk askerlerinin çekilmesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Muhalefetin de tavrını eleştiren Çelik "Gelinen noktada, bütün diplomatik ve askeri seçenekler değerlendirildikten sonra silahlı kuvvetlerimizin orada kalmasına bir ihtiyaç olmadığı değerlendirilmiştir. Dolayısıyla bunların bir kere daha 'Cumhurbaşkanı, başka devletlerle anlaşma yaptığı için bunu istiyor' şeklindeki tezi çökmüştür" diye konuştu.

28.08.2021Gündem
Bir zamanlar bölgenin en büyüğüydü, bugün haritadan silinmek üzere...  Bu haber hepimizi ilgilendiriyor

Bir zamanlar bölgenin en büyüğüydü, bugün haritadan silinmek üzere... Bu haber hepimizi ilgilendiriyor!

Gittikçe artan sıcaklıklar, azalan yağışlar ve yanlış uygulamalarla birkaç yıl içinde Ortadoğu'nun birçok yeri yaşanamaz hale gelecek. Sınırımızın sadece 50 kilometre uzağındaki bir gölün son 20 yıldaki değişimi bu sorunun en net göstergelerinden biri. Tüm detaylar haberimizde...

26.08.2021Dünya
İsrail güçlerinin Batı Şeriada açtığı ateş sonucu Filistinli bir çocuk hayatını kaybetti

İsrail güçlerinin Batı Şeria'da açtığı ateş sonucu Filistinli bir çocuk hayatını kaybetti

İsrail güçlerinin işgal altındaki Batı Şeria'nın Nablus kentinde düzenlediği baskında 15 yaşındaki Filistinli bir çocuk yaşamını yitirdi.

24.08.2021Dünya
İsrailden Gazze Şeridine hava saldırısı

İsrail'den Gazze Şeridi'ne hava saldırısı

İsrail ordusu, abluka altındaki Gazze Şeridi'nde bazı noktalara hava saldırısı düzenledi.

21.08.2021Dünya
Atina nefes alamıyor: Olimpiyatların doğduğu yer tehdit altında

Atina nefes alamıyor: Olimpiyatların doğduğu yer tehdit altında

Atina’nın etrafında çıkan yangınlar henüz kontrol altına alınamadı. Olimpia kenti de alevlerin tehdidi altında. Başbakan Miçotakis Atina dahil 6 bölgede olağanüstü hal ilan etti.

6.08.2021Dünya
İsmail Heniyye yeniden Hamas’ın lideri seçildi

İsmail Heniyye yeniden Hamas’ın lideri seçildi

Hamas'ın Siyasi Büro Başkanlığına, yeniden İsmail Heniyye oldu. Hamas, seçimleri her 4 yılda bir gizlilik içinde yürütüyor. Heniyye, ilk kez Hamas'ın Siyasi Büro Başkanlığı için Mayıs 2017'de yapılan seçimde Halid Meşal'in yerine seçilmişti.

1.08.2021Dünya
Bayrakları can yeleği, hikâyeleri bambaşka...

Bayrakları can yeleği, hikâyeleri bambaşka...

Vatandaşı olduğu ülkeyi terk etmek zorunda kalmış ve bir ülkeyi temsil etmeyen sporcular Mülteci Olimpiyat Takımı adı altında Olimpiyat Oyunları’na ikinci kez katılıyor. Tokyo’da geçen hafta yapılan geçit töreninde gördük ki sayıları artmış; sembolik bayrakları can yeleği gibi turuncu. Yüzücü Yusra Mardini’nin “Mülteciler büyük işler başarabilecek normal insanlardır” dediği sporcuların hayatlarına baktık.

Son dakika: MİTten nokta operasyon Terör örgütü PKKnın sözde Mahmur sorumlusu etkisiz hale getirildi

Son dakika: MİT'ten nokta operasyon! Terör örgütü PKK'nın sözde Mahmur sorumlusu etkisiz hale getirildi

Gelen son dakika haberine göre, MİT'in Irak’ın kuzeyindeki Mahmur Kampı yakınlarında düzenlediği nokta operasyonda kırmızı bültenle aranan PKK/KCK'nın sözde Mahmur sorumlusu Hasan Adır etkisiz hale getirildi. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı operasyonda, terör örgütü PKK'nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu Selman Bozkır ve beraberindeki iki terörist etkisiz hale getirilmişti.

11.06.2021Gündem
Son dakika haberi: S-400 sorunu nasıl çözülecek Bakan Çavuşoğlu NATO Zirvesi öncesi net konuştu

Son dakika haberi: S-400 sorunu nasıl çözülecek? Bakan Çavuşoğlu NATO Zirvesi öncesi net konuştu

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, TRT Haber özel yayınında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Çavuşoğlu, "ABD'nin sadece Libya ve Suriye meselesinde değil Akdeniz'den Karadeniz'e ve Kafkasya'ya kadar birçok alanda bizimle işbirliği yapma arzusunda olduğunu görüyoruz" ifadelerini kullandı. Ayrıca Bakan Çavuşoğlu, "İlla Patriot olması şart değil. ABD, Patriot konusunda garanti vermiyorsa diğer müttefiklerimizden de biz pekala hava savunma sistemi alabiliriz" dedi.

9.06.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü PKKnın Mahmur sorumlusunun öldürüldüğünü duyurmuştu... Uzmanlar yorumladı: Mahmurun beyni yok edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü PKK'nın Mahmur sorumlusunun öldürüldüğünü duyurmuştu... Uzmanlar yorumladı: Mahmur'un beyni yok edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü PKK'nın sözde üst düzey yöneticisi Selman Bozkır'ın MİT operasyonuyla etkisiz hale getirildiğini açıklamıştı. Peki terörist Selman Bozkır kim ve Mahmur operasyonu neden önemli?  Emekli Tuğgeneral İhsan Başbozkurt, terörist Selman Bozkır’ın etkisiz hale getirilmesiyle ilgili olarak “Terörist Selman Bozkır’ın yok edilmesi, kuluçka yuvasına vurulmuş en iyi darbedir. Mahmur’un beyni yok edildi'' dedi.

7.06.2021Gündem
Erdoğan açıkladı: PKK’nın Mahmur sorumlusu öldürüldü

Erdoğan açıkladı: PKK’nın Mahmur sorumlusu öldürüldü

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ‘Terör örgütü PKK’nın kuluçkası’ diye tanımladığı Mahmur Kampı’nın genel sorumlusu terörist Salman Bozkur MİT operasyonuyla etkisiz hale getirildi. Erdoğan Mahmur Kampı için “BM temizlemezse biz temizleriz” mesajı vermişti.

7.06.2021Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu Terör örgütüne ağır darbe

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Terör örgütüne ağır darbe

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Terör örgütü PKK’nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu “Doktor Hüseyin” kod adlı Selman Bozkır, dün Milli İstihbarat Teşkilatı’mızın kahramanları tarafından etkisiz hale getirildi.' dedi.

6.06.2021Gündem
Fransanın Calais kentindeki göçmen kampı dağıtıldı

Fransa'nın Calais kentindeki göçmen kampı dağıtıldı

Fransa'nın kuzeyindeki Calais kentinde düzensiz göçmenlerin bulunduğu kampın, sabah saatlerinde polis tarafından dağıtıldığı bildirildi.

4.06.2021Dünya
İsrail, Gazze Şeridinde evler, tarım arazileri ve Filistin direniş gruplarının mevzilerini hedef aldı

İsrail, Gazze Şeridi'nde evler, tarım arazileri ve Filistin direniş gruplarının mevzilerini hedef aldı

İsrail ordusu, abluka altındaki Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda evleri, tarım arazilerini ve Filistin direniş gruplarının mevzilerini hedef aldı.

20.05.2021Dünya
İsrail sivillere saldırmaya devam ediyor Bir gazeteci öldü, AA kameramanı yaralandı

İsrail sivillere saldırmaya devam ediyor! Bir gazeteci öldü, AA kameramanı yaralandı

İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırıda yerel radyoda çalışan bir gazeteci hayatını kaybetti, saldırılarda can kaybı 221'e yükseldi. Saldırıda AA kameramanı Muhammed Dahlan da yaralandı.

19.05.2021Dünya
İsrailin korkunç saldırısında eşi ve 4 çocuğunu kaybetmişti Çocukların günahı neydi

İsrail'in korkunç saldırısında eşi ve 4 çocuğunu kaybetmişti! 'Çocukların günahı neydi'

İsrail'in Gazze Şeridi'ne dün düzenlediği saldırıda eşi ve 4 çocuğunu kaybeden baba Muhammed el-Hadidi, masum çocukları hedef alan saldırıların gerekçesi olamayacağını belirtti. "Çocukların günahı neydi de hayatlarını kaybettiler. Onlar, bu çatışma ile hiçbir ilgisi olmayan masumlardı." diyen Hadidi, "Silahı olmayan, kimseye zarar vermeyen çocukları öldürmenin gerekçesi ne olabilir?" ifadelerini kullandı.

16.05.2021Dünya
Havadan bombardıman sürüyor İsrail, Gazze’ye kara harekâtı planlıyor

Havadan bombardıman sürüyor! İsrail, Gazze’ye kara harekâtı planlıyor

İsrail, Ramazan Bayramı’nın birinci günü olmasına rağmen Gazze’ye yönelik bombardımanını sürdürdü. Pazartesiden bu yana 103 Filistinli hayatını kaybetti. İsrail, Gazze’ye kara harekâtı planı yaparken Arap ve Yahudilerin birlikte yaşadığı yerleşimlerde çıkan şiddet eylemleri ‘iç savaş’ uyarılarına neden oldu.

14.05.2021Dünya
Mülteci kampı küle döndü 400 kişiye ulaşılamıyor

Mülteci kampı küle döndü! 400 kişiye ulaşılamıyor

Bangladeş'te mülteci kampında çıkan yangında büyük bir insanlık dramı yaşandı. Yangında en az 15 kişi öldü, 400 kişiden ise haber alınamadığı bildiriliyor. Kampın yangından sonraki halinin dünya haber ajansları tarafından servis edilen fotoğraflarındaki durumu ise yürekleri burktu.

23.03.2021Dünya
Mülteci kampı küle döndü 400 kişiye ulaşılamıyor

Mülteci kampı küle döndü! 400 kişiye ulaşılamıyor

Bangladeş'te mülteci kampında çıkan yangında büyük bir insanlık dramı yaşandı. Yangında en az 15 kişi öldü, 400 kişiden ise haber alınamadığı bildiriliyor. Kampın yangından sonraki halinin dünya haber ajansları tarafından servis edilen fotoğraflarındaki durumu ise yürekleri burktu.

23.03.2021Dünya
Filistin Esir İşleri Heyeti: İsrail askerleri gözaltındaki Filistinli gençlere işkence uyguluyor

Filistin Esir İşleri Heyeti: İsrail askerleri gözaltındaki Filistinli gençlere işkence uyguluyor

Filistin Esir İşleri Heyeti, işgal altındaki Batı Şeria'da İsrail askerleri tarafından gözaltına alınan Filistinli gençlerin işkenceye uğradığını açıkladı.

7.12.2020Dünya
Fransada polis ile mülteciler arasında arbede

Fransa'da polis ile mülteciler arasında arbede

Fransa'nın başkenti Paris'te Saint Denis banliyösü yakınlarındaki mülteci kampı polisin düzenlendiği operasyonla tahliye edilmesinin ardından, ülkedeki Cumhuriyet Meydanı'na toplanan polis ile mülteciler arasında arbede yaşandı.

24.11.2020Dünya
Merkel’den AB’ye öz eleştiri: O mülteci kampı görüntüleri Türkiye’den gelmedi

Merkel’den AB’ye öz eleştiri: O mülteci kampı görüntüleri Türkiye’den gelmedi

Almanya'da 2021 bütçesinin tartışıldığı meclis oturumunda konuşan Başbakan Angela Merkel, Türkiye’yle işbirliğinin önemini vurguladı.

1.10.2020Dünya
Fransız mahkemesi mültecilere gıda yardımı yasağını onayladı

Fransız mahkemesi mültecilere gıda yardımı yasağını onayladı

Fransa’nın kuzeyindeki Nord-Pas-de-Calais bölgesinde mahkeme, sivil toplum kuruluşlarının Calais kentindeki mültecilere gıda dağıtımı yasağına yönelik itirazını reddetti.

23.09.2020Avrupa
Moriadaki yangının ardından mülteciler geçici kurulan kampa götürülüyor

Moria'daki yangının ardından mülteciler geçici kurulan kampa götürülüyor

Yunanistan polisi, yangınlarda büyük oranda zarar gören ve kalınamayacak hale gelen Moria kampındaki mültecileri, Midilli Adası’nda geçici olarak kurulan Kara Tepe kampına taşımaya devam ediyor.

17.09.2020Dünya
Sadece refakatsiz çocuklar alınacak

Sadece refakatsiz çocuklar alınacak

Almanya İçişleri Bakanı Horst Seehofer, Avrupa Birliği (AB) üyesi 10 ülkenin, Midilli Adası’ndaki Moria mülteci kampının tamamen yanmasından sonra sokakta kalan çocuklarla ilgili uzlaşmaya vardığını duyurdu. Ancak Seehofer, diğer mültecileri Avrupa’ya getirmek yerine yerinde yardım etmekten yana. AB de Midilli’de yeni bir kamp kurmak için Yunanistan hükümetiyle görüşüyor.

11.09.2020Avrupa
Korona isyanında çadırlar yandı, 13 bin kişi sokakta kaldı... Midilli’de can pazarı

Korona isyanında çadırlar yandı, 13 bin kişi sokakta kaldı... Midilli’de can pazarı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin karşısında yer alan Yunanistan’ın Midilli Adası’ndaki Moria mülteci kampında koronavirüs vakaları nedeniyle önce isyan, sonra iki yangın çıktı. 13 bin kişinin kaldığı kampın tamamına yakını yanarken, mültecilerin köylere kaçmaya çalıştığı Midilli’de yaşanan insanlık dramı daha da büyüdü.

10.09.2020Dünya
Son dakika: Yunanistandaki mülteci kampında koronavirüs alarmı

Son dakika: Yunanistan'daki mülteci kampında koronavirüs alarmı!

Yunanistan'da bulunan mülteci kampında ilk koronavirüs (Covid-19) vakası tespit edildi.

2.09.2020Dünya
Mülteci kampından dünyanın en iyi sol bekine

Mülteci kampından dünyanın en iyi sol bekine

Ertuğrul Güneş yazdı...

19.08.2020Futbol
Moria’ya gitti, ziyareti yarıda kesti

Moria’ya gitti, ziyareti yarıda kesti

Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti Başbakanı Armin Laschet, Avrupa’nın en büyük mülteci kampı olarak bilinen Yunanistan’ın Midilli Adası’ndaki Moria Kampı’nı ziyaret etti.

4.08.2020Avrupa
Natalia ve çocuklarını MİT kurtardı

Natalia ve çocuklarını MİT kurtardı

Suriye’nin kuzeyindeki Hol Kampı’nda terör örgütü PKK/YPG tarafından zorla tutulan Moldovalı Natalia Barkal ve 4 çocuğu, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın nefes kesen operasyonuyla kurtarıldı. Türk yetkililer tarafından ülkesine götürülen Natalia ve çocuklarını Moldova Cumhurbaşkanı Igor Dadon ile eşi karşıladı.

18.07.2020Gündem
İlk kez bir topu oldu

İlk kez bir topu oldu

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nın (TİKA) desteğiyle Namibya Osire Mülteci Kampı’nda yaşayan 1000 çocuk ilk defa oyun parkı ve spor malzemelerine kavuştu.

5.07.2020Gündem
Filistindeki mülteci kampında Kovid-19 nedeniyle sokağa çıkamayan çocukların uçurtma keyfi

Filistin'deki mülteci kampında Kovid-19 nedeniyle sokağa çıkamayan çocukların uçurtma keyfi

İşgal altındaki Batı Şeria'da bulunan El-Amari Mülteci Kampı'nda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle dışarı çıkamayan çocukların evlerinin damlarından uçurdukları uçurtmalar gökyüzünde renkli görüntülere sahne olurken, karantina günlerinde çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor.

14.05.2020Keyif
Miço unuttu, arşiv unutmadı Suriye, Yunan mültecilere kucak açmıştı

Miço unuttu, arşiv unutmadı! Suriye, Yunan mültecilere kucak açmıştı

Yunan güvenlik güçleri, kapılarına sığınan göçmenlere insanlık dışı tavır sergilerken, atalarının İkinci Dünya Savaşı’daki Nazi işgali sırasında Suriye’ye sığındığı günleri unutmuş görünüyor.

4.03.2020Dünya
Suriye, Yunan mültecilere kucak açmıştı

Suriye, Yunan mültecilere kucak açmıştı

Yunan güvenlik güçleri, kapılarına sığınan göçmenlere insanlık dışı tavır sergilerken, atalarının İkinci Dünya Savaşı’daki Nazi işgali sırasında Suriye’ye sığındığı günleri unutmuş görünüyor.

4.03.2020Gündem
Son dakika haberi: Yunanistana insanlık dersi 78 yıl önce Suriyeye sığınmışlardı...

Son dakika haberi: Yunanistan'a insanlık dersi! 78 yıl önce Suriye'ye sığınmışlardı...

İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman Nazilerin Yunanistan’ı işgali sürecinde Yunanlılar da Suriye’deki mülteci kamplarına sığınmıştı. 1942 tarihli ‘Burası Kudüs’ adlı gazetenin birinci sayfasında Halep’teki Yunan mülteciler için oluşturulan bir mülteci kampında Suriyelilerin Yunan mültecilere kıyafet ve giyecek yardımı yaptığı anlatılıyor.

3.03.2020Gündem
Trumpın sözde barış planının ayrıntılarında neler var

Trump'ın sözde barış planının ayrıntılarında neler var?

ABD Başkanı Trump'ın sözde barış planına göre, Filistin'in başkenti Şuafat Filistinli Mülteci Kampı'ndan Kefr Akab'a uzanan bölge ya da Doğu Kudüs'ün banliyölerinden Ebu Dis Mahallesi olacak.

31.01.2020Dünya
Manaf Halbouniden Kendi Evinde

Manaf Halbouni'den "Kendi Evinde"

Manaf Halbouni'nin "Kendi Evinde (Home Game)" başlıklı İstanbul'daki ilk kişisel sergisi sanatseverlerle buluştu.

10.01.2020Keyif
İdlib’den Türkiye sınırına kaçıyorlar... 48 saatte 10 bin insan

İdlib’den Türkiye sınırına kaçıyorlar... 48 saatte 10 bin insan

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni mülteci dalgası uyarısına rağmen Rusya ve destek verdiği Esad güçlerinin İdlib’in güneyine yönelik ağır bombardımanı sürüyor. Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık, “Bu saldırıların amacı İdlib’i güney ve batı hattından bölerek son darbeyi vurmak. Bu bölgeden son 48 saatte sınırlarımıza 10 bin insan geldi” dedi.

21.12.2019Dünya
Yunan mülteci kampında 9 aylık bebek can verdi

Yunan mülteci kampında 9 aylık bebek can verdi

Ege’de Ayvalık’ın karşısındaki Midilli Adası’nda bulunan Moria Mülteci Kampı’nda, 9 aylık bir bebek sıvı kaybından hayatını kaybetti.

18.11.2019Dünya
Fransız polisi, Paris’teki mülteci kampını boşalttı

Fransız polisi, Paris’teki mülteci kampını boşalttı

Fransız polisi, Paris’teki mülteci kampını boşalttı. Mültecilerin, spor salonlarına ve kabul merkezlerine götürüleceği belirtildi.

7.11.2019Avrupa
Fransız polisi, Paristeki mülteci kampını boşalttı

Fransız polisi, Paris'teki mülteci kampını boşalttı

Fransız polisi, Paris'te bulunan mülteci kampını boşalttı. Mültecilerin, spor salonlarına ve kabul merkezlerine götürüleceği belirtildi.

7.11.2019Dünya
Son dakika... AK Partisi Sözcüsü Çelikten önemli açıklamalar

Son dakika... AK Partisi Sözcüsü Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında parti genel merkezinde, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı devam ederken gazetecilere açıklamalarda bulundu, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

28.10.2019Gündem
Türkiyeden ABDye savaş suçu, ABye güvenli bölge cevabı

Türkiye'den ABD'ye 'savaş suçu', AB'ye 'güvenli bölge' cevabı

Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, BM Güvenlik Konseyi'nde Barış Pınarı Harekatı'nın PKK/PYD/YPG ve DEAŞ'a karşı sınırlı bir sınır ötesi terörle mücadele operasyonu olduğunu belirtti.

25.10.2019Dünya
Yüzde 40+1 açıklaması: Bu bir yapboz tahtası değil

Yüzde 40+1 açıklaması: Bu bir yapboz tahtası değil

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 40 artı 1 tartışmalarıyla ilgili olarak, “AK Parti’nin gündeminde böyle bir mesele yok. Yüzde 50 doğru bir yaklaşımdır. Bu bir yapboz tahtası değil. AK Parti’nin bunu değiştirme gibi bir ajandası yoktur” dedi.

3.10.2019Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten net mesaj: ABnin rüşvet siyasetine kapalıyız.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten net mesaj: AB'nin rüşvet siyasetine kapalıyız.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik MYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Ömer Çelik, "Birtakım AB yetkilileri, Türkiye'ye ek mali yardımdan bahsediyor bu rüşvet siyasetidir. Rüşvet siyasetine kapalı olduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz." ifadelerini kullandı.

2.10.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Başkan’ın donduğu an

BM Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır’la 1 yıllık görev süresini konuştum

19.09.2021