EKSTRA
MENÜ

Gaye Su Akyol

Gaye Su Akyol ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gaye Su Akyol haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 233 Gaye Su Akyol haberi bulunmuştur.

Gaye Su Akyol Haberleri

Bu kızlara dikkat

Bu kızlara dikkat

Kendi şarkılarını yazıyorlar. Kimi albümlü, kimi albümsüz, kimi neredeyse Youtube fenomeni. Caz Festivali’ne katılmışı da var, kendi halinde takılanı da... Tanıştıralım; ‘kafası farklı’ yeni kadın müzisyenlerimiz...

20.07.2015Keyif
Festival gibisin katılmak istiyorum

Festival gibisin katılmak istiyorum

Seçim ikliminde olduğumuz şu günlerde güneşli havayı değerlendirip müzikli, piknikli bir hafta sonuyla ruh halinizi değiştirmek isterseniz size bugün ve yarın için birkaç önerimiz olacak. “Benim havamı ancak klasik müzik değiştirir” diyorsanız size de uygun bir seçenek var...

31.05.2015Keyif
30 Mayıs Güzel Bir Gün olacak

30 Mayıs "Güzel Bir Gün" olacak

Feathered Sun ve Nu, İlhan Erşahin, Büyük Ev Ablukada, Kalabrese & Rumpelorchester ve Gaye Su Akyol gibi isimlerin sahneye çıkacağı "Güzel Bir Gün", 30 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

5.05.2015Keyif
Dizi oyuncuları nasıl eğlendi

Dizi oyuncuları nasıl eğlendi

Geçen cuma gecesi Beyoğlu’ndaki Arte İstanbul’da, Karadayı’nın yönetmenlerinden Cem Karcı bir parti verdi.

26.11.2014Hayat
Yeni sezona merhaba

Yeni sezona merhaba

Kültür, sanat ve eğlence dünyasının nabzını tutan ve en yeni gelişmeleri seyirciyle buluşturan Trend Topic yeni yayın döneminin ilk bölümüyle sezona merhaba diyor.

2.10.2014Magazin
İngilterenin zirvesi belli  peki ya Türkiyede durum ne

İngiltere'nin zirvesi belli peki ya Türkiye'de durum ne?

İngiltere'nin 'müziğe yön verenler' listesi belirlendi. Türkiye'deki yön veren isimlerde ise ağırlık kadın solo müzisyenler ve internet dünyasını zekâlarıyla sarsanlar öne çıkıyor.

11.08.2014Keyif
Rakı balıka taze meze:  Gaye Su Akyol şarkıları

Rakı balık'a taze meze: Gaye Su Akyol şarkıları

Rakı masası hazırlıkları bitince Müzeyyen Senar'dan, Zeki Müren'den önce genç müzisyen Gaye Su Akyol'un şarkılarına kulak verin.

28.06.2014Keyif
Jehan Barbur çalıyor Ayşe Hatun Önal söylüyor (tabii ki ayrı ayrı)

Jehan Barbur çalıyor Ayşe Hatun Önal söylüyor (tabii ki ayrı ayrı)

Yakın zamanda müzik etkinleri içinde hangi konserlere gideceğiz, hangi albümleri dinleyeceğiz? Tatil planlarınızı bu haberi okumadan yapmayın.

30.05.2014Keyif
Taze taze sanatçılar, yeni nesil oluşumlar

Taze taze sanatçılar, yeni nesil oluşumlar

Etkisi günden güne artan bağımsız, yeni nesil sanatçıların izini sürdük. Sonucun değil sürecin, bireyselliğin değil kolektifliğin ön planda tutulduğu yeni sanat dalgaları bakın nerelerden yükseliyor.

3.05.2013Seyahat
Onları görmemeniz imkânsız

Onları görmemeniz imkânsız

80’lerin efsane şarkısından aldılar ‘Seni Görmem İmkânsız’ adını. Alternatif müzik çevresinin gözdesi Gaye Su Akyol ve Tuğçe Şenoğul’dan hikâyelerini dinledik.

14.12.2012Kelebek
Türkiye’nin alternatif sesleri Belçika’da

Türkiye’nin alternatif sesleri Belçika’da

Glimps, Belçika’nın Gent şehrinde amacı Avrupa müzik sahnesinde iş yapabilecek Avrupalı yerel grupları keşfetmek olan bir müzik festivali. Bu yıl, içinde benim de olduğum bir seçkici grubun yolladığı 10’ar grupluk listeden seçilen beş grup belli oldu. İşte 14-15 Aralık’ta festivalde sahne alacak olanlar...

23.11.2012Kelebek
Seni Görmem İmkansız Hayal Bistroda..

Seni Görmem İmkansız Hayal Bistro'da..

Grup muhteşem şarkılarıyla coşturacak!

24.07.2012Etkinlikler
Sanat sokak hayvanları için

Sanat sokak hayvanları için

Sokak hayvanlarının barınaklarda verdiği yaşam mücadelesine dikkat çeken ve hayvanların yiyecek ve ilaç ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla yola çıkan 47 sanatçının eserleri Milk Gallery’de sergileniyor.

19.01.2012Kelebek
Bu galerideki hiçbir şey orijinal değil

Bu galerideki hiçbir şey orijinal değil

Çağlar Kanzık ve Yetkin Başarır’ın, İstanbul Çukurcuma’da açtığı Edisyon, alışık olmadığımız bir sergi alanı. Buradaki hiçbir eser orijinal değil, herşey bir çoğaltma. Fotoğraflar, kolajlar, ilüstrasyonlar... Sınırlı sayıdaki edisyonlar 100 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor, her eser satıldığında kalanların fiyatı artıyor.

15.12.2010Kelebek
12 Eylül darbesinin 40’ıncı yılı... ‘Bir türlü geçmeyen bir geçmiş’

12 Eylül darbesinin 40’ıncı yılı... ‘Bir türlü geçmeyen bir geçmiş’

Son 40 yılda çok şey yaşandı Türkiye’de, köprünün altından çok sular aktı. Ancak bu önemli tarihin etkisi geçmedi. Yazar Tanıl Bora’nın hazırladığı ‘40 Yıl 12 Eylül’ isimli kitap, darbenin ülkemizin siyasal ve toplumsal yaşamında bıraktığı tortuyu hatırlatıyor. Bora’ya göre tarih, zaman ve tecrübe katmanlarının üst üste yığılmasıyla oluşuyor. 12 Eylül darbesi de çok önemli bir katman.

13.09.2020Hürriyet Pazar
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve AYEDAŞ kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ kesinti programı

BEDAŞ ve AYEDAŞ’ın 19 Ocak tarihli programına göre, İstanbul’un birçok ilçesinde elektrik kesintisi yaşanacak. Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki ilçelere bakım programı çalışması süresince iş sağlığı ve güvenliği de gözeterek elektrik kesintisi verilemeyecek. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

19.01.2019Gündem
Medyada yeni dönem

Medyada yeni dönem

Doğan Yayın Holding, Türk basın tarihinde bir ilke imza atarak 1999’da hazırladığı Yayın İlkelerini güncelledi. Yeni Yayın İlkeleri, Doğan Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın Hürriyet Dünyası’nda katıldığı toplantıda açıklandı.

10.12.2012Gündem
50 yıllık sanat yaşamını beş kata sığdırdı

50 yıllık sanat yaşamını beş kata sığdırdı

Ressam Muzaffer Akyol, Asmalımescit’teki 16 yıllık atölyesini müze-eve dönüştürdü. Kimi zaman sabahlara kadar resim yaptığı, kimi zaman dost sohbetlerinde ülke meselelerinin tartışıldığı bu beş katlı evde artık Muzaffer Akyol’un 50 yıllık sanat yaşamını yakından görmek mümkün olacak. Üstelik sadece eserlerini değil, okuduğu kitapları, gözü gibi baktığı antikaları, dinlediği müzikleri de keşfedeceksiniz.

18.06.2011Kelebek
CHPde blok liste kazandı

CHP'de blok liste kazandı

CHP'nin 30'uncu Olağan Kurultayı'nda Deniz Baykal'ın blok listesi aynen seçilirken, Kemal Derviş'de Parti Meclisi'ne girdi.

25.10.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Eskimeyen ses: Selda Bağcan

SELDA BAĞCAN’ın 40 Yılın 40 Şarkısı* albümünü dinledim, dinliyorum.

1.08.2015

Galericinin daha çok konuşulduğu o sergi

Perşembe günü İranlı bir sanatçının, Mehrnoush Esmaeilpour’un sergisinin açılışı vardı.

22.05.2015

Manita'nın perde arkası

Bu hafta çok uzun zamandır yapmak istediğim bir söyleşiyi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Çiğdem Erken’in 3. albümü Manita piyasaya çıktığı günden beri, bu söyleşi için gün sayıyordum. Doğru zamanı yakaladık ve albüme dair, Çiğdem Erken’in sanatı hakkında birçok detayı bu söyleşide konuştuk.Manita’nın arka perdesi sizlerle…

21.05.2015

2014'ün Türkçe albümleri

Geçen sene de benzer şekilde yabancı albümleri ve Türkçe albümlerini sıralamıştım. Her iki alandaki albümlerin sıralaması tamamen kendi zevkime göre yaptığımı belirtmiş olsam da, Türkçe albümler için yaptığım sıralamadan sonra ne çok laf işittiğimi hatırlıyorum.

31.12.2014

İkinci Mustafa Ceceli vakası geliyor

2007’ye kadar sadece şarkılara yaptığı düzenlemelerle tanıyorduk Mustafa Ceceli’yi.

25.11.2014

Üstümüzden bir Gaga geçti

Salı akşamı İstanbul’dan Lady Gaga geçti. Gelişinden, gidişine kadar her dakika takip edilen yıldız, akıllarda uzun süre kalacak harika bir konsere imza attı ve turnesine devam etmek üzere önceki gün İstanbul’dan ayrıldı.

19.09.2014

Monster'lar hazır mısınız?

16 Eylül’de pop müziğinin son senelerde en sansasyonel seslerinden olan Lady Gaga İTÜ Stadyumu’nda konser vermeye hazırlanıyor. Seveni kadar sevmeyeni de bol olan Gaga, kim ne derse desin son yılların tartışmasız en iddialı şarkıcılarından. Her yaptığı ile olay olmayı başaran Amerikalı sanatçı şimdi Türkiye’deki Monster’ları için şarkılarını seslendirecek.

12.09.2014

Alaturka Lana Del Rey

Bu yazın en gözde alaturka harekatı olarak Ajda Pekkan ile Muazzez Abacı’nın yakında çıkacak düet albümü gösteriliyor.

8.07.2014

Generalin mikrofona eğildiği an

KRİTİK müdahale Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül’den geliyor.

9.01.2009