EKSTRA
MENÜ

Dugun

Dugun haberleri sayfasında güncel ve son dakika Dugun hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 32.164 Dugun haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Düğün, bir çiftin ebedi beraber yaşama kararını, tanıdıkları ve dostları ile birlikte kutladıkları eğlence.
Dünya'nın her yerinde, farklı kültürlerde farklı şekilde gerçekleşir. Hep aynı kalan en önemli noktaları, beraber yaşamayı karar vermiş çiftin artık birbirlerine ait olduğunu gösteren sembollerin önemli bir rol oynamasıdır. Ayrıca çiftin velilerinin, bu beraberlik ile memnun olduklarını göstermeleri de her kültürde önemlidir ve evlilik iki kişinin ortak kararı olup bir toplumun çoğalıp gelişmesine ve büyümesine zenginleşmesine destek olur. Türk toplumunda "evlilik" denilince, düğün, nikah, ve kına geceleri gelir.

Dugun Haberleri

Takı töreninde damada sucuk, emzik, bulaşık deterjanı takıldı

Takı töreninde damada sucuk, emzik, bulaşık deterjanı takıldı

Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş insanı Harun Baykal, düzenlenen düğün töreninde Büşra Çiğdem ile dünya evine girdi. Takı töreninde arkadaşlarının damada sucuk, emzik, merdane, bulaşık deterjanı gibi ürünleri boynuna takması ilginç görüntü oluştururken, davetlileri de güldürdü.

18.10.2021Haber
Takı töreninde bu da oldu Kangal sucukla başladı, emzikle devam etti...

Takı töreninde bu da oldu! Kangal sucukla başladı, emzikle devam etti...

Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş insanı Harun Baykal, düzenlenen düğün töreninde Büşra Çiğdem ile dünya evine girdi. Takı töreninde arkadaşlarının damada sucuk, emzik, merdane, bulaşık deterjanı gibi ürünleri boynuna takması ilginç görüntü oluştururken, davetlileri de güldürdü.

18.10.2021Gündem
Düğün kâbusa döndü Patlayan bomba gelini hastanelik etti, kardeşini ise öldürdü

Düğün kâbusa döndü! Patlayan bomba gelini hastanelik etti, kardeşini ise öldürdü

İngiltere'de yaşanan korkunç trajedi duyanları adeta şaşkına çevirdi. En mutlu günleri kâbusa dönen bir çift balayına gittikleri yerde yaşadıkları acıyla adeta yıkıldı...

18.10.2021Dünya
Kate Middleton 10 yılda hiç değişmemiş...  Eski elbisesine gelin kemeri taktı

Kate Middleton 10 yılda hiç değişmemiş... Eski elbisesine gelin kemeri taktı

Önceki hafta katıldığı film galasında, Hollywood yıldızlarına özgü pırıltılı bir kıyafetle bütün dikkatleri üzerine çeken Cambridge Düşesi Catherine ya da daha çok kullanılan adıyla Kate Middleton, dün gece gerçekleşen ödül töreninde ise tepeden tırnağa eskilere büründü

18.10.2021Magazin
Bill Gates ve Melinda Gatesin kızı Jennifera düğünden önce imam nikahı kıyıldı

Bill Gates ve Melinda Gates'in kızı Jennifer'a düğünden önce imam nikahı kıyıldı

Dünyanın en zengin iş insanlarından biri olan Bill Gates ile bir süre önce boşandığı eşi Melinda French Gates'in en büyük kızı Jennifer, Mısırlı jokey nişanlısı Nayel Nassar ile evlendi. Microsoft'un kurucusu olan Bill Gates'in , 25 yaşındaki kızı ile Mısırlı bir Müslüman olan Nayel Nassar için önce imam nikahı kıyıldı. Çift, bir gün sonra da Gates'in gösterişli malikanesinde kalalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla düzenlenen düğün töreniyle evlendi.

18.10.2021Magazin
Bill Gates ve Melinda Gatesin kızı Jennifera düğünden önce imam nikahı kıyıldı

Bill Gates ve Melinda Gates'in kızı Jennifer'a düğünden önce imam nikahı kıyıldı

Dünyanın en zengin iş insanlarından biri olan Bill Gates ile bir süre önce boşandığı eşi Melinda French Gates'in en büyük kızı Jennifer, Mısırlı jokey nişanlısı Nayel Nassar ile evlendi.

18.10.2021Magazin
Düğünde akraba terörü: 1 ölü, damat dahil 5 yaralı

Düğünde akraba terörü: 1 ölü, damat dahil 5 yaralı

İzmir’in Bornova ilçesi Kemalpaşa Mahallesi 7033 Sokak’taki salonda önceki gece Alican Ö. ile Nursena C. çiftinin düğününe çok sayıda davetli katıldı. İlerleyen saatlerde, bitişik tarlalarına çekilen duvar nedeniyle aralarında husumet bulunan damat tarafının akrabaları arasında tartışma çıktı.

18.10.2021Gündem
Düğünde husumetli akraba kavgası: 1 ölü, damat dahil 5 yaralı

Düğünde husumetli akraba kavgası: 1 ölü, damat dahil 5 yaralı

İzmir'in Bornova ilçesinde aralarında arazi anlaşmazlığı nedeniyle husumet bulunan akraba iki aile düğün salonunda karşılaşınca ortalık savaş alanına döndü. Çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, aralarında damadın da bulunduğu 5 kişi yaralandı. Davetlilerin panik ve korku yaşadığı olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

17.10.2021Haber
İzmirde kanlı düğün 1 ölü, damat dahil 5 yaralı

İzmir'de kanlı düğün! 1 ölü, damat dahil 5 yaralı

İzmir'in Bornova ilçesinde aralarında arazi anlaşmazlığı nedeniyle husumet bulunan akraba iki aile düğün salonunda karşılaşınca ortalık savaş alanına döndü. Çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, aralarında damadın da bulunduğu 5 kişi yaralandı. Davetlilerin panik ve korku yaşadığı olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

17.10.2021Gündem
Prenses Mako hayaline üç yıl sora kavuşuyor

Prenses Mako hayaline üç yıl sora kavuşuyor

Japon Prenses Mako ile evlilik hazırlığı yaptığı erkek arkadaşı Komuro Kei, üç yıl sonra buluşacak.

16.10.2021Dünya
Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi tam kapasiteyle ibadete açılıyor

Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi tam kapasiteyle ibadete açılıyor

Suudi Arabistan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kısıtlamalarını hafifletme adımlarının bir parçası olarak Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi'nin tam kapasiteyle ibadete açılmasına izin vereceğini duyurdu.

15.10.2021Dünya
Ünlü müzisyen şoförüyle evlendi: Elmacık kemikleriniz ne güzel

Ünlü müzisyen şoförüyle evlendi: 'Elmacık kemikleriniz ne güzel!'

"Aslında onunla konserlerimden biri sırasında tanıştım. Nakil işinde çalışıyordu. Konserden sonra beni alan arabanın şoförüydü." Bu sözler efsane bir müzisyene ait. O konserde kendisini almakla görevlendirilen aracı kullanan o güzel şoför ile aralarında kısa sürede bir aşk doğdu ve beş yılın sonunda da görkemli malikanesinde onunla evlendi.

15.10.2021Magazin
Kapadokyada fotoğraf meraklılarının yeni tutkusu

Kapadokya'da fotoğraf meraklılarının yeni tutkusu

Türkiye'nin masalsı güzelliklerle bezeli turizm bölgesi Kapadokya'da, sıcak hava balonlarının renk kattığı manzarada fotoğraf çektirmek isteyenler için vinçlerle salıncak kuruluyor.

15.10.2021Gündem
Rüyada düğüne hazırlanmak ne anlama gelir Rüyada başkasının ya da kendi düğününe gelinlik giyip hazırlanmak

Rüyada düğüne hazırlanmak ne anlama gelir? Rüyada başkasının ya da kendi düğününe gelinlik giyip hazırlanmak

Görülebilecek olan en güzel rüyalardan biri düğündür. Özellikle farklı şekillerde düğüne hazırlanmak ve düğün görmek çok sık yaşanan durumlardan biridir. Peki, rüyada düğüne hazırlanmak ne anlama gelir? Rüyada başkasının ya da kendi düğününe gelinlik giyip hazırlanmak konusunda detayları derledik.

14.10.2021Rüya Tabirleri
Derya Tuna gelini Yasemin Şefkatliyi uyardı mı

Derya Tuna gelini Yasemin Şefkatli'yi uyardı mı?

İdo Tatlıses'ten gelinlik açıklaması geldi. Derya Tuna, geçtiğimiz hafta oğlu İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’yi büyük bir düğünle evlendirdi.

14.10.2021Magazin
Derya Tuna gelini Yasemin Şefkatliyi uyardı mı

Derya Tuna gelini Yasemin Şefkatli'yi uyardı mı?

Derya Tuna, geçtiğimiz hafta oğlu İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’yi büyük bir düğünle evlendirdi.

14.10.2021Magazin
İngiltere krizde, Boris Johnson tatilde, resimde

İngiltere krizde, Boris Johnson tatilde, resimde

İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın, ülke tedarik, enerji ve enflasyon kriziyle çalkanırken ailesiyle birlikte İspanya kıyılarında lüks tatili sırasında resim yaparken görüntülenmesi tepki çekti.

14.10.2021Dünya
Kutsal Hazar Eymen Kara nasıl öldü İzmirde yeğenini ezen hala Zerrin Kara konuştu

Kutsal Hazar Eymen Kara nasıl öldü? İzmir'de yeğenini ezen hala Zerrin Kara konuştu

İzmir’de 8 yaşındaki yeğeninin araçtan indiğini fark etmediğini iddia eden Zerrin Kara, minik çocuğun üzerinden geçerek ölümüne neden olmuştu. Kara'nın, cipin altında kalan yeğeninin üzerinden geçerek ölümüne neden olduğu olayın güvenlik kamerası ortaya çıktı. Kutsal Hazar Eymen Kara'nın yaşamını yitirdiği korkunç anların güvenlik kamerası görüntüleri ardından konuşan baba, kardeşini suçladı.

13.10.2021Gündem
Düğün tarihi gizli, bir haftadır bekarlığa veda ediyor: Paris Hilton, dördüncü nişanlısıyla evlenmek için gün sayıyor

Düğün tarihi gizli, bir haftadır bekarlığa veda ediyor: Paris Hilton, dördüncü nişanlısıyla evlenmek için gün sayıyor

Dünyanın en gözde bekarlarından biri çok kısa bir zaman sonra evlenmeye hazırlanıyor. Her ne kadar düğün tarihini bir sır gibi gizleyip sadece "çok yakında" dese de neredeyse bir haftadır, tüm ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte bekarlık günlerine veda ediyor.

13.10.2021Magazin
Düğünden bir ay sonra fırsat buldular: Ünlü oyuncunun balayı pozları

Düğünden bir ay sonra fırsat buldular: Ünlü oyuncunun balayı pozları

Rol aldığı diziyle bir anda kariyerinde zirveye çıkan genç oyuncu, bir ay gecikmeli çıktığı balayında hayatının en mutlu günlerini yaşadı.

13.10.2021Magazin
Mirasını bırakacak bir ailesi bile kalmamıştı: Zümrüt gözlerinin yaşı hiç dinmedi

Mirasını bırakacak bir ailesi bile kalmamıştı: Zümrüt gözlerinin yaşı hiç dinmedi

'Onlar erdi muradına...' Bu cümle, peri masallarının değişmez sonunu ifade eder birçok kişi için. Güzel kız ve yakışıklı prens evlenirler ve sonsuza kadar mutlu yaşarlar. Ama bu sadece masallarda olur, gerçek hayatta ise pek bir karşılığı yok.

13.10.2021Magazin
İzmirde yeğeni Kutsal Hazar Eymen Karanın ölümüne neden olan acılı hala ilk kez konuştu

İzmir'de yeğeni Kutsal Hazar Eymen Kara'nın ölümüne neden olan acılı hala ilk kez konuştu

İzmir'de, bir rezidansın otoparkında 8 yaşındaki yeğeni Kutsal Hazar Eymen Kara'yı fark etmeyen hala Zerrin Kara'nın, cipin altında kalan yeğeninin üzerinden geçerek ölümüne neden olduğu olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Yeğeninin ölümüne neden olan hala Zerrin Kara, Kanal D’de sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı Neler Oluyor Hayatta programında canlı yayında ilk kez konuştu.

12.10.2021Gündem
Yeğeninin ölümüne neden olan acılı hala ilk kez Neler Oluyor Hayatta’ ya konuştu

Yeğeninin ölümüne neden olan acılı hala ilk kez Neler Oluyor Hayatta’ ya konuştu

Kanal D’nin, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı, canlı yayınla ekrana gelen programı Neler Oluyor Hayatta’ ya, yeğeninin ölümüne neden olan hala Zerrin Kara ilk kez konuştu.

12.10.2021Televizyon
Yeğeninin ölümüne neden olan acılı hala ilk kez Neler Oluyor Hayatta’ ya konuştu

Yeğeninin ölümüne neden olan acılı hala ilk kez Neler Oluyor Hayatta’ ya konuştu

Kanal D’nin, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı, canlı yayınla ekrana gelen programı Neler Oluyor Hayatta’ ya, yeğeninin ölümüne neden olan hala Zerrin Kara ilk kez konuştu.

12.10.2021Magazin
Umut Kurt kimdir, nereli, kaç yaşında Umut Kurt hangi dizilerde ve filmlerde oynadı

Umut Kurt kimdir, nereli, kaç yaşında? Umut Kurt hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

Umut Kurt, biyografisi ve kariyeri ile dikkat çekiyor. Beynelmilel ve Hatırla Sevgili gibi yapımlarda rol alan Umut Kurt, son günlerde pek çok kişinin filmleri ve dizileri ile araştırdığı isim olmaya başladı. Peki, Umut Kurt kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

12.10.2021Hayat
Senayı öldürüp yaşamına son vermişti Cinayetin nedeni belli oldu

Sena'yı öldürüp yaşamına son vermişti! Cinayetin nedeni belli oldu

İzmir'in Buca ilçesinde tekstil fabrikası müdürü Sena Altan (24), İlkay Ayeş (25) tarafından bıçakla öldürüldü. Altan'ın, Ayeş'in sevgili olma teklifini kabul etmediği için cinayete kurban gittiği belirlendi. Yaşamına son veren Ayeş'in üzerinden ailesine verilmek üzere bir not çıktı.

11.10.2021Gündem
Düğün driftçisi cezadan kaçamadı

Düğün driftçisi cezadan kaçamadı

Güngören'de düğün konvoyu sırasında motosikletiyle drift yaparak trafiği tehlikeye düşürdüğü belirlenen sürücü yakalanarak 6 bin 700 lira ceza uygulandı.

11.10.2021Gündem
Düğüne gelenleri şaşkına çeviren takı 10 bin TL değerinde

Düğüne gelenleri şaşkına çeviren takı! 10 bin TL değerinde

Antalya'nın Finike ilçesinde evlenen çiftin takı töreninde, damada 2 arkadaşı tarafından 10 bin TL değerinde kripto para takıldı.

10.10.2021Gündem
Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı evlendi

Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı evlendi

Geçtiğimiz yıl aralık ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan cemiyetin hayatının ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, dün akşam dünyaevine girdi.

10.10.2021Magazin
Ailene sıkı sıkı sarıl Mehmet Şef  Önce Somer Sivrioğlu sonra Danilo Zanna

Ailene sıkı sıkı sarıl Mehmet Şef! Önce Somer Sivrioğlu sonra Danilo Zanna

İtalyan şef Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’le ayrılık kararı aldıklarını açıkladı. “Masterchef”in diğer jüri üyesi Somer Sivrioğlu da 18 yılık eşinden kısa süre önce boşanmıştı. Televizyon programıyla bir anda yıldızı parlayan şeflerimiz neden boşanıyor sizce? Bu durumun şöhretle bir ilgisi olabilir mi? Programın diğer jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya’ya buradan bir mesajınız var mı?

10.10.2021Magazin
Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı evlendi... Nazlı Kayı kimdir, kaç yaşında

Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı evlendi... Nazlı Kayı kimdir, kaç yaşında?

Geçen aralık ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan cemiyetin ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı dünya evine girdi. Nazlı Kayı’nın üvey babası Kaan Dimili'nin hayatını kaybetmesi nedeniyle ertelenen düğün İstanbul'da yapıldı. 3 yıldır birlikte olan çift, 18 Aralık’ta Bursa’da Nazlı Kayı’nın ailesinin evinde evliliğe ilk adımı atmıştı. Düğün töreninin ardından Nazlı Kayı'nın hayatı özellikle magazin takipçileri tarafından gündeme geldi. Peki, Nazlı Kayı kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte, Nazlı Kayı'nın hayatı ve biyografisi hakkında ayrıntılı bilgiler.

9.10.2021Magazin
Akrabalarıyla buluşmak için düğün salonu tutuyor

Akrabalarıyla buluşmak için düğün salonu tutuyor!

Teoman, İrem Helvacıoğlu, Mustafa Keser, Hande Erçel ve Gökçe’nin bilinmeyen yönleri, sizi çok şaşırtacak...

9.10.2021Magazin
104 yıl sonra ilk düğünle ilgili şaşırtan gerçek: Gelin, ucuza kaçmış

104 yıl sonra ilk düğünle ilgili şaşırtan gerçek: Gelin, ucuza kaçmış!

'Kraliyet düğünü' denilince aklınıza ilk olarak ne geliyor? Bu soruyu milyonlarca kişiye sorsak en çok verilecek yanıt "gelinlik" olur kuşkusuz. İşin gerçeği de öyle zaten.

8.10.2021Magazin
Yasemin Şefkatlinin gelinliği çok konuşuldu... Yasemin Şefkatli kimdir, kaç yaşında ve nereli

Yasemin Şefkatli'nin gelinliği çok konuşuldu... Yasemin Şefkatli kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Yasemin Şefkatli, düğün görüntüleri ardından çok konuşuldu. İmparator İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam dünya evine girdi. Yasemin Şefkatli Özgür Masur imzalı gelinliği ile çok konuşuldu. Peki, Yasemin Şefkatli kimdir, kaç yaşında? İşte İdo Tatlıses ile evlenen Yasemin Şefkatli'nin hayatı ve biyografisi hakkında bilgiler

8.10.2021Magazin
40 sene sonra ‘bir düğün gecesi’ daha...

40 sene sonra ‘bir düğün gecesi’ daha...

Eserlerinin odağına kadını alan, toplumcu bir bakışla yazan Erendiz Atasü, edebiyattaki 40’ıncı senesinde Adalet Ağaoğlu’nun 42 sene önce yayımlanan kült eseri ‘Bir Düğün Gecesi’ne gönderme yapıyor. Atasü’nün ‘Bir Başka Düğün Gecesi’ adlı romanı, Menekşe adlı genç bir kadının yaşadıkları üzerinden 21’inci yüzyıl Türkiye’sini anlatıyor.

7.10.2021Kitap Sanat
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi

Geçtiğimiz yıl aile arasındaki sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, bu akşam Raffles Otel’de gerçekleşen muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi.

7.10.2021Magazin
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam evleniyor

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam evleniyor!

Bugün nikah masasına oturmaya hazırlanan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'i düğün heyecanı sardı. İdo Tatlıses davul zurna eşliğinde müstakbel eşini evine gitti.

7.10.2021Magazin
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam evleniyor

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam evleniyor!

Bugün nikah masasına oturmaya hazırlanan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'i düğün heyecanı sardı. İdo Tatlıses davul zurna eşliğinde müstakbel eşinin evine gitti.

7.10.2021Magazin
Papatya nasıl kurutulur Papatya çiçeği ve buketini bozulmadan kurutma yöntemleri

Papatya nasıl kurutulur? Papatya çiçeği ve buketini bozulmadan kurutma yöntemleri

Birçok farklı süs çeşidinde genelde papatya kullanılır. Özellikle beyaz ve sarı rengi ile harika bir görünüm veren papatya, aynı zamanda sadelik de sunuyor. Peki, papatya nasıl kurutulur? Papatya çiçeği ve buketini bozulmadan kurutma yöntemleri üzerine merak edilen bilgiler.

6.10.2021Lezizz
Düğün magandaları art arda havaya ateş etti

Düğün magandaları art arda havaya ateş etti

Kağıthane'de düğün magandaları, gelin arabasının arkasından peş peşe havaya ateş etti. Şehir merkezinde yaşanan o anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

5.10.2021Haber
Fikret Erkoç kimdir Bülent Ersoy’un baba acısı

Fikret Erkoç kimdir? Bülent Ersoy’un baba acısı

Bülent Ersoy’un babası Fikret Erkoç hayatını kaybetti. Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç, eylül ayında evinde düşerek hastaneye kaldırılmıştı. Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz da geçtiğimiz sene kalp rahatsızlığı sebebiyle yaşamını yitirmişti.

5.10.2021Magazin

Yazar Sonuçları

Erdoğan Demirören Golf Turnuvası’nın 4’üncüsü tamamlandı

Kemer Country Club’ın başkanı ve Türkiye’de golfün gelişmesinde büyük emeği olan merhum Erdoğan Demirören anısına düzenlenen “Erdoğan Demirören Golf Cup”ın dördüncüsü 8-10 Ekim tarihlerinde gerçekleşti. Golfçüler, bu anlamlı organizasyonda bir araya geldi.

11.10.2021

‘Sen bir hiçsin’

Sevgili okuyucularım, bugün yine beni çok etkileyen gerçek bir yaşamöyküsünü daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Güneydoğu Anadolu kültürü içinde “Sen bir hiçsin” mesajıyla büyüyen Öznur’un hikâyesi bu.

9.10.2021

Onun borçları yüzünden mutsuzum

Sevgilimle 2 yıldır beraberiz. Ailem istedi diye 10 yıllık kredi çekip ev aldı. Şimdi bir de düğün ve nişan masrafları için borca girecek. Bu borç konusu psikolojimi çok etkiliyor, mutlu olamıyorum.

7.10.2021

Türkiye’nin ABD’den beklentisi

“İKİ NATO ülkesi olarak şu andaki gidiş pek hayra alamet değil. Benim Başbakan, Cumhurbaşkanı olarak yaklaşık 19 yıllık yöneticilik hayatımda Amerika ile olan münasebetlerimde geldiğimiz nokta maalesef iyi bir nokta değil. Ben oğul Bush ile iyi çalıştım, Sayın Obama ile iyi çalıştım, Sayın Trump ile iyi çalıştım ama Sayın Biden ile iyi başladık diyemem.”

5.10.2021

Sallama mevsimi başladı

“Bana da Lo Lo Lo” şarkısıyla tanıdığımız Tuğba Özerk; Edis’e, Zeynep Bastık’a ve Reynmen’e salladı:

5.10.2021