EKSTRA
MENÜ

Arac

Arac ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Arac haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 128.468 Arac haberi bulunmuştur.

Arac Haberleri

YKSde(TYT, AYT, YDT) hangi eşyalar yasak  Oje, para ve su yasak mı ÖSYM kılavuzda paylaştı

YKS'de(TYT, AYT, YDT) hangi eşyalar yasak? Oje, para ve su yasak mı? ÖSYM kılavuzda paylaştı

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)'ye kısa bir süre kala yasak olan eşyalar gündeme geldi. YKS'nin ilk oturumu 26 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek, sınava girerken problem yaşamak istemeyen adaylar, yasak olan eşyaları merak ediyor.ÖSYM 2021 YKS kılavuzunda sınava girerken adayın yanında bulundurması yasak olan araç-gereç ve eşyaları açıkladı. Peki, YKS'de(TYT, AYT, YDT) hangi eşyalar yasak? Oje, para ve su yasak mı? ÖSYM kılavuzda paylaştı

25.06.2021Gündem
Zorlu Center’a Yenilenebilir Enerji Sertifikası

Zorlu Center’a Yenilenebilir Enerji Sertifikası

Zorlu Center, alışveriş merkezinde kullandığı enerjiyi Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikası(I-REC) ile belgelendirdi.

25.06.2021Ekonomi
JASAT nedir Jandarma dedektifleri olarak da biliniyor... İşte JASATın görevleri

JASAT nedir? Jandarma dedektifleri olarak da biliniyor... İşte JASAT'ın görevleri

“Jandarma dedektifleri’ olarak anılan JASAT’lar suçların aydınlatılması ve suçluların bulunmasında önemli görev üstleniyor. JASAT ekipleri, suç araştırma konusunda uzman, bölgesine hakim ve tecrübeli personelden oluşuyor. JASAT görevleri arasında koruma statüsündeki kişileri koruma hizmeti de sağlamaktadır. Peki, JASAT nedir, açılımı ne? İşte JASAT'ın görevleri...

25.06.2021Gündem
50 günde 2.1 milyon lira ceza kesti Gözler Fahri Trafik Müfettişlerine çevrildi

50 günde 2.1 milyon lira ceza kesti! Gözler Fahri Trafik Müfettişleri'ne çevrildi

Yoldan geçen herkese ceza yazmış! İki günde 2 milyon 186 bin lira ceza kesen rekortmen müfettiş tartışma konusu oldu… Trabzon’da çalıştığı iş yerinin önündeki yoldan geçen araçların korkulu rüyası olan fahri trafik müfettişi, işi abartınca görevini kaybetti. 50 günde tam bin 633 sürücüye toplamda 2 milyon 186 bin 587 lira ceza kesen müfettişin adı sık sık şikayet konusu olunca müfettişlikten atıldı. Ancak tartışmalar dinmedi… Başta trafik magandaları olmak üzere kurallara uymayan sürücülere karşı uygulanan ancak suistimallerle de zaman zaman gündeme gelen fahri trafik müfettişliğini mercek altına aldık… Bir dokunduk bin ah işittik…

25.06.2021Ekonomi
ÖSYM kalem silgi veriyor mu YKSde kalem silgi dağıtılacak mı

ÖSYM kalem silgi veriyor mu? YKS'de kalem silgi dağıtılacak mı?

ÖSYM kalem silgi veriyor mu sorusu YKS kapsamında araştırılan konular arasında yer alıyor. Sınava giderken götürülecek olan belge ve araçları araştıran adaylar, ÖSYM kalem ve silgi dağıtacak mı sorusuna yanıt arıyor. Peki, ÖSYM YKS'de kalem ve silgi dağıtacak mı? İşte, o bilgiler

25.06.2021Gündem
İçişlerinden Bakan Soylunun SBK Holdingin uçağını kullandığı iddiasına ilişkin açıklama

İçişleri'nden Bakan Soylu'nun SBK Holding'in uçağını kullandığı iddiasına ilişkin açıklama

İçişleri Bakanlığından, Bakan Süleyman Soylu'nun SBK Holding sahibinin özel uçağını kullandığı iddiasına ilişkin açıklama geldi. Açıklamada "Seçim çalışmalarında daha önce de zaman zaman yapıldığı gibi, bedeli bizzat İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından karşılanmak suretiyle, en uygun fiyatı veren Söğüt Havacılık A.Ş. adlı ticari işletmeden uçak kiralama yoluna gidilmiştir. Uçak veya araç kiralama şirketlerinin o an müsait uçağı olmaması durumunda, başka bir şirketten ikincil kiralama yaparak müşterilerinin talebini karşıladığı, sivil havacılıkta sıklıkla rastlanılan ve bilinen bir durumdur. 2017 yılındaki seçim çalışmaları sırasında gerçekleşen bu hadisede, gerek uçak talebi gerekse hizmetin karşılığı olan ödemenin yapılması sırasında temas edilen tek kurum, Söğüt Havacılık A.Ş'dir" denildi.

25.06.2021Gündem
LASİDden lastik alırken etiket bilgilerini sorgulayın tavsiyesi

LASİD'den lastik alırken "etiket bilgilerini sorgulayın" tavsiyesi

LASİD Genel Sekreteri Erdal Kurt "Ülkemizde ve AB ülkelerinde 2012'den beri uygulanan lastik etiketleme; teknolojik buluşlardan da faydalanılarak güncellenmiş, QR kodla etiket bilgilerine lastik üzerinden erişim sağlanmıştır. Yeni düzenleme henüz 1 aydır uygulanıyor. Sürücülerimiz, lastik satın alırken mutlaka etiket bilgilerini sorgulamalı" dedi.

25.06.2021Ekonomi
İstanbul Havalimanında turist karşılamaya gelen araç alev alev yandı

İstanbul Havalimanı'nda turist karşılamaya gelen araç alev alev yandı

İSTANBUL Havalimanı'nda müşterisini almak için gelen turizm firmasına ait VIP minibüste çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Bir anda alev topuna dönen araç, itfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahalesiyle söndürüldü. O anlar ise cep telefonu kameraları tarafından kaydedildi.

25.06.2021Haber
İstanbul Havalimanında panik Alev topuna döndü

İstanbul Havalimanı'nda panik! Alev topuna döndü

İstanbul Havalimanı'nda müşterisini almak için gelen turizm firmasına ait VIP minibüste çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Bir anda alev topuna dönen araç, itfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahalesiyle söndürüldü. O anlar ise cep telefonu kameraları tarafından kaydedildi.

25.06.2021Gündem
Son dakika: Bakan Akardan sert sözler: Kimse aklımızla alay etmesin

Son dakika: Bakan Akar'dan sert sözler: Kimse aklımızla alay etmesin

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 'PKK ve YPG arasında bir fark yok. Kimse aklımızla alay etmesin. Dinlemeler, raporlar, fotoğraflar ve her şey açık bir şekilde ortada iken hala bazı müttefiklerimizin YPG ile iş birliği yapmaları, onlara silah, sağlamaları kabul edilemez.' dedi.

25.06.2021Gündem
Yıllar önce satmıştı... Alman devinden flaş satın alma adımı

Yıllar önce satmıştı... Alman devinden flaş satın alma adımı!

Volkswagen, mobilite hizmetleri tekliflerini genişletmek için Fransız araç kiralama şirketi Europcar Mobility Group'un çoğunluk hissesini satın almayı düşündüğünü doğruladı.

25.06.2021Ekonomi
Cinayet, tecavüz, Bitcoin ve komplo teorileri... Teknoloji zengininin acı sonu İnanılmaz bir hayat hikayesi...

Cinayet, tecavüz, Bitcoin ve komplo teorileri... Teknoloji zengininin acı sonu! İnanılmaz bir hayat hikayesi...

Bir dönemin en tanınmış teknoloji zenginlerinden biri, İspanya'da bir cezaevi hücresinde hayatına son verdi. Annesiz büyüyen, dayakçı babası 15 yaşındayken intihar eden bu adamın hayatı da skandallar ve garipliklerle doluydu...

25.06.2021Dünya
Hayatımı geri istiyorum

'Hayatımı geri istiyorum'

ABD’li pop yıldızı Britney Spears, 13 yıldır vesayetini elinde bulunduran babasına karşı açtığı davada ilk kez ifade verdi. 39 yaşındaki şarkıcı, babasının evlenmesini ve çocuk doğurmasını dahi engellediğini belirterek vesayetin kaldırılmasını istedi. Pop ikonu, “Hayatımı geri istiyorum” dedi.

25.06.2021Dünya
Karayollarında hız limiti artacak

Karayollarında hız limiti artacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni karayollarından başlamak üzere hız limitlerinin arttırılması konusunda çalışma yapıldığını söyledi.

25.06.2021Gündem
Şoför yolu şaşırdı, TIRdaki dev makara köprüde takılı kaldı

Şoför yolu şaşırdı, TIR'daki dev makara köprüde takılı kaldı

İstanbul Bakırköy D100 (E-5) Karayolu'nda yer altı kablolarının sarıldığı boş makaraları taşıyan TIR'daki dev makaralardan biri köprüye takılarak devrildi. Köprü altında sıkışan makara yaklaşık 1 buçuk saatte çıkarıldı. Kazanın, TIR şoförünün yolu şaşırması sonucu meydana geldiği öğrenildi.

24.06.2021Haber
E-5te şaka gibi görüntü Şoför yolu şaşırınca...

E-5'te şaka gibi görüntü! Şoför yolu şaşırınca...

İstanbul Bakırköy D100 (E-5) Karayolu'nda yer altı kablolarının sarıldığı boş makaraları taşıyan TIR'daki dev makaralardan biri köprüye takılarak devrildi. Köprü altında sıkışan makara yaklaşık 1 buçuk saatte çıkarıldı. Kazanın, TIR şoförünün yolu şaşırması sonucu meydana geldiği öğrenildi.

24.06.2021Gündem
Fastboot Nedir Ve Nasıl Yapılır Fastboot Nasıl Açılır Ve Kapatılır

Fastboot Nedir Ve Nasıl Yapılır? Fastboot Nasıl Açılır Ve Kapatılır

Aygıtınızın önyükleyicisinin kilidini açmak için veya bir sistem görüntüsünü veya özel kurtarma işlemini başlatırken " Fastboot " kullanmış olmalısınız. Bu eylemleri gerçekleştirmek için aslında ayrıntılı olarak bilmeniz gerekmese de bilmenizde yarar vardır. Fastboot hakkında bilmeniz gereken her şeyi, neden ihtiyacınız var, nasıl çalışır, onunla yapabileceğiniz detayları derledik.

24.06.2021Araştırma
50 günde ceza yağdıran gönüllü fahri müfettiş görevinden alındı

50 günde ceza yağdıran gönüllü fahri müfettiş görevinden alındı

Trabzon’da yoğun şikayet üzerine yapılan incelemede çok sayıda sürücüye usulsüz ceza yazdığı tespit edilen gönüllü fahri trafik müfettişi B.T.’nin görevine son verildi. B.T.’nin 50 günde bin 633 araç sürücüsüne 2 milyon 186 bin 587 lira ceza yazdığı öğrenildi.

24.06.2021Haber
Uygulamaların yayılışı kontrolden çıktı, çalışan deneyimi çöküşün eşiğinde

Uygulamaların yayılışı kontrolden çıktı, çalışan deneyimi çöküşün eşiğinde

Şirketler, küresel salgına yanıt olarak işgüçlerine uzaktan çalışmak için ihtiyaç duydukları araçları verdi. Araştırmalar bunun çalışanların işe bağlılığını ve üretkenliğini artırdığını gösteriyor. Ancak bu kazanımlar silinip gitmenin eşiğinde duruyor.

24.06.2021Teknoloji
İstanbul’da toplu ulaşıma yüzde 22.47’lik zam teklifi reddedildi

İstanbul’da toplu ulaşıma yüzde 22.47’lik zam teklifi reddedildi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında, elektronik bilet ücretleri için talep edilen yüzde 22,47'lik zam teklifi, oy çokluğu ile reddedildi.

24.06.2021Ekonomi
Otomobil sahipleri dikkat Bunu yapmadan uzun yola çıkmayın...

Otomobil sahipleri dikkat! Bunu yapmadan uzun yola çıkmayın...

Türkiye Otomobil Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) üyesi Auto King, periyodik bakım zamanı gelmemişse bile uzun yola çıkmadan önce başta araç sıvıları olmak üzere fren sistemi, klima ve lastiklerin gözden geçirilmesi gerektiğini belirtti.

24.06.2021Ekonomi
50 günde vatandaşı canından bezdirdi Fahri trafik müfettişi görevden alındı

50 günde vatandaşı canından bezdirdi! Fahri trafik müfettişi görevden alındı

Trabzon’da yoğun şikayet üzerine yapılan incelemede çok sayıda sürücüye usulsüz ceza yazdığı tespit edilen gönüllü fahri trafik müfettişi B.T.’nin görevine son verildi. B.T.’nin 50 günde bin 633 araç sürücüsüne 2 milyon 186 bin 587 lira ceza yazdığı öğrenildi.

24.06.2021Gündem
AK Partili Özhaseki: Yüzde 45 oyumuz var

AK Parti'li Özhaseki: Yüzde 45 oyumuz var

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, her seçimden birinci çıktıklarını belirterek, "Son seçimlerde Ankara, İstanbul'a kilitlendiği için olay biraz, sanki millet bizim zaafa uğradığımız gibi bir kanaate kapıldı ama yüzde 45 oyumuz var yine" dedi.

24.06.2021Gündem
Bakan Soylu açıkladı: Otoyollarda hız limitlerinin artırılması çalışması yapılıyor

Bakan Soylu açıkladı: Otoyollarda hız limitlerinin artırılması çalışması yapılıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, otoyollarda hız limitlerinin esnetilebileceğini ve 20 kilometre daha artırılabilmesi için çalışmalar yapıldığını açıkladı.

24.06.2021Haber
Uzay giysileri ile ilgili şoke eden gerçekler Kurşunu durduruyor ama...

Uzay giysileri ile ilgili şoke eden gerçekler! Kurşunu durduruyor ama...

İnsanlık tarihinin belki de en önemli giysilerinden elde sadece dört adet kaldı. Bu nedenle NASA harıl harıl yeni uzay giysisi geliştirmeye çalışıyor. Bu girişimlerin faturası da oldukça büyük. Peki böyle bir zamanda bu kadar büyük bir masrafa gerçekten ihtiyaç var mı? Tüm detaylar haberimizde...

24.06.2021Dünya
Son dakika... Bakan Soylu açıkladı Otoyollarda hız limitlerinin artırılması için çalışma yapılıyor

Son dakika... Bakan Soylu açıkladı! Otoyollarda hız limitlerinin artırılması için çalışma yapılıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, otoyollarda hız limitlerinin esnetilebileceğini ve 20 kilometre daha artırılabilmesi için çalışmalar yapıldığını açıkladı.

24.06.2021Ekonomi
Her 10 araçtan 7’si otomatik vites… Manuel araçlar tarih mi oluyor

Her 10 araçtan 7’si otomatik vites… Manuel araçlar tarih mi oluyor?

Türkiye’de manuel vites otomobil satışları 2021 yılında da otomatik vitesin gölgesinde kaldı. Özellikle de büyükşehirlerin trafik yoğunluğundan bunalanların yöneldiği otomatik vites araçların pazardaki payı arttı. Peki manuel vites araçlar tarihe mi karışıyor?

24.06.2021Gündem
Son dakika... İçişleri Bakanlığından 81 ilde Huzurlu Sokaklar uygulaması: 1002 kişi yakalandı

Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ilde 'Huzurlu Sokaklar' uygulaması: 1002 kişi yakalandı

İçişleri Bakanlığı'nca ülke genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen 'Huzurlu Sokaklar ve Narkotik Suçları Önleme Uygulaması'nda çeşitli suçlardan aranan 1002 kişinin yakalandığı, 96 kişinin gözaltına alındığı açıklandı.

24.06.2021Gündem
Türk boğazlarına yerli ve milli yazılım

Türk boğazlarına yerli ve milli yazılım

HAVELSAN tarafından yürütülen ve tamamlanma aşamasına gelen Türk Boğazları Gemi Trafik Hizmetleri Sistem Yükseltmesi ve İlavesi Projesi ile boğazlardaki tüm altyapı millileştirilecek, bu alanda teknolojik bağımsızlık sağlanacak.

24.06.2021Ekonomi
ABde ticari araç satışları yükseldi

AB'de ticari araç satışları yükseldi

Avrupa Birliği (AB) ticari araç pazarında toplam satışlar mayısta geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 51,3 arttı.

24.06.2021Ekonomi
Herkes bu davayı konuşuyor... Britney Spears dünyaya haykırdı: Kimsenin kölesi olmayacağım, hayatımı geri istiyorum

Herkes bu davayı konuşuyor... Britney Spears dünyaya haykırdı: Kimsenin kölesi olmayacağım, hayatımı geri istiyorum!

Şarkıları, video klipleri ve çalkantılı yaşantısıyla 90'lardan bu yana hayatımızda... Son yıllarda ise babasına karşı verdiği hukuk mücadelesi ve hayatını kâbusa çeviren vasilik davasıyla gündemde. Dünyanın en büyük pop yıldızlarından bir olan Britney Spears dün uzun bir aradan sonra hakim karşısına çıktı ve deyim yerindeyse yer yerinden oynadı!

24.06.2021Dünya
Avukat Kudbettin Kaya cinayeti davasında firari Zindaşti için kırmızı bülten çıkarılacak

Avukat Kudbettin Kaya cinayeti davasında firari Zindaşti için kırmızı bülten çıkarılacak

İstanbul Bakırköy'de 3 yıl önce avukat Kudbettin Kaya'nın bir restoranda kimliği belirsiz bir kişi tarafından vurularak öldürülmesiyle ilgili görülen davada 'azmettirici' olduğu iddiasıyla yargılanan firari sanık Naci Şerif Zindaşti hakkında kırmızı bülten çıkartılmasına karar verildi. Duruşmada tanık olarak dinlenen Tınaz Özdemir, ''Silah sesini duyduktan sonra saldırganı gördüm ancak yüzü kapalıydı. Eşkal bilgisi veremem. Beş-altı el silah sesi duydum'' dedi.

23.06.2021Gündem
Çifte cinayet dehşetinde sır perdesi aralanıyor Şüpheli koca aranıyor

Çifte cinayet dehşetinde sır perdesi aralanıyor! Şüpheli koca aranıyor

İstanbul Büyükçekmece’de ikisi de 30 yaşında Gökhan Denli ve Adalet Bike’nin öldürüldüğü çifte cinayette sır perdesi aralanıyor. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Denli ile gönül ilişkisi yaşayan Adalet Bike'nin eşi ve kayınpederi ile 2 kayınbiraderini arıyor.

23.06.2021Gündem
Beyoğlunda konsolosluk aracındaki kadınlara kapkaç şoku

Beyoğlu'nda konsolosluk aracındaki kadınlara kapkaç şoku

BEYOĞLU'nda 2 kadının içinde bulunduğu konsolosluk aracının önünü kesen saldırgan camı kırıp ön koltuktaki çantayı alarak kaçtı. Dehşeti yaşayan araç sürücüsü kadın gözyaşlarına boğulurken polis saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

23.06.2021Haber
Beyoğlunda konsolosluk aracında dehşet anları Gözyaşlarına boğuldu

Beyoğlu'nda konsolosluk aracında dehşet anları! Gözyaşlarına boğuldu

İstanbul Beyoğlu'nda konsolosluk aracının önünü kesen saldırgan aracın camını kırıp ön koltuktaki çantayı alarak kaçtı. Dehşeti yaşayan araç sürücüsü kadın gözyaşlarına boğulurken polis saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

23.06.2021Gündem
Bakan Karaismailoğlu: 82.4 milyon internet abonesi var

Bakan Karaismailoğlu: 82.4 milyon internet abonesi var

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu "2020 yılı sonu itibarıyla yaklaşık 66 milyonu mobil internet olmak üzere toplam internet aboneliğimiz 82,4 milyonu buldu" dedi.

23.06.2021Ekonomi
Tek bir şirket milyarlarca insan için üretim yapıyor Onlar sıkıntıda, dünya sıkıntıda...

Tek bir şirket milyarlarca insan için üretim yapıyor! Onlar sıkıntıda, dünya sıkıntıda...

Ne adını biliyoruz ne ürünlerini görüyoruz ama hepimizin hayatının bir parçası. Üstelik dünyanın en değerli 11'inci şirketi. Fakat böyle hızla büyüyüp güçlenmesi dünyanın geri kalanını zora sokuyor.

23.06.2021Ekonomi
Bu kareler Ankaradan Dere taştı, çok sayıda evi su bastı

Bu kareler Ankara'dan! Dere taştı, çok sayıda evi su bastı

Ankara'da etkili olan sağanak nedeniyle Yenimahalle ilçesinde bulunan bir derede taşkın meydana geldi. Sel sularına kapılan 4 köpek ve 2 inek ölürken, tarım arazileri sular altında kaldı, 11 evi de su bastı. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama geldi.

23.06.2021Gündem
Çifte cinayet dehşeti

Çifte cinayet dehşeti

Adalet Bike ile park halindeki otomobilinde sohbet eden Gökhan Denli, yanlarına yanaşan lüks araçtan inen kişiler tarafından öldürüldü. Saldırganlar sonra kadını zorla otomobillerine bindirerek kaçırdı. Adalet Bike’nin cansız bedeni birkaç saat sonra yol kenarında bulundu.

23.06.2021Gündem
‘Küresel teknoloji markası olduk’

‘Küresel teknoloji markası olduk’

Turkcell’in 2020 sonu itibarıyla Türkiye’ye toplam 50 milyar TL’lik yatırım yaptığını ifade eden Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Aksu, “Turkcell 27 yıl önce bir GSM şirketi olarak kuruldu. Ancak geldiğimiz noktada Turkcell, sunduğu ürün ve hizmetlerle küresel bir teknoloji markasına dönüştü” dedi.

23.06.2021Ekonomi
Scratch indir - Scratch nasıl indirilir Android ve IOS için ücretsiz son sürüm eğitim uygulaması

Scratch indir - Scratch nasıl indirilir? Android ve IOS için ücretsiz son sürüm eğitim uygulaması

Yazılım ve kodlama her ne kadar çekici alanlar gibi görünse de öğrenilmesi için emek ve zaman gerektiren konular arasında bulunuyor. Bu nedenle günümüzde birçok üniversite ve hatta devletler küçük yaştaki çocukların geleceğin meslekleri olan yazılım ve programlama konusunda yeterli olabilmesi için çeşitli girişimlerde bulunuyor. Scratch de bu uygulamalardan birisi olup MIT’de hayata geçirilen projeler arasında öne çıkıyor. Scratch nedir, ne işe yarar, özellikleri nelerdir ve nasıl indirilir hepsini sizin için derledik.

23.06.2021Teknoloji
Yenimahallede sağanak nedeniyle dere taştı; sele kapılan hayvanlar telef oldu

Yenimahalle'de sağanak nedeniyle dere taştı; sele kapılan hayvanlar telef oldu

Ankara'da etkili olan sağanak nedeniyle Yenimahalle ilçesinde bulunan bir derede taşkın meydana geldi. Sel sularına kapılan 4 köpek ve 2 inek ölürken, tarım arazileri sular altında kaldı, 11 evi de su bastı.

22.06.2021Haber
Yenimahallede sağanak nedeniyle dere taştı; sele kapılan 6 hayvan öldü

Yenimahalle'de sağanak nedeniyle dere taştı; sele kapılan 6 hayvan öldü

Ankara'da etkili olan sağanak nedeniyle Yenimahalle ilçesinde bulunan bir derede taşkın meydana geldi. Sel sularına kapılan 4 köpek ve 2 inek ölürken, tarım arazileri sular altında kaldı, 11 evi de su bastı.

22.06.2021Gündem
Direksiyon dersi aldığı otomobille takla attı, yaralandı

Direksiyon dersi aldığı otomobille takla attı, yaralandı

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde direksiyon dersi alırken direksiyon hakimiyetini kaybeden kadın sürücü adayının kullandığı otomobil, kaldırıma çarparak takla attı. Yaralanan sürücünün araçtan sürünerek çıktığı ve ilk müdahalesinin ardından hastaneye sevk edildiği öğrenildi.

22.06.2021Haber
Beylikdüzünde ilginç anlar Sürünerek araçtan çıktı

Beylikdüzü'nde ilginç anlar! Sürünerek araçtan çıktı

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde direksiyon dersi alırken direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü adayının kullandığı otomobil, kaldırıma çarparak takla attı. Yaralanan sürücünün araçtan sürünerek çıktığı ve ilk müdahalesinin ardından hastaneye sevk edildiği öğrenildi.

22.06.2021Gündem

Yazar Sonuçları

‘Armin Abi’ haksızlık yaptı

Ülkenin gündemi o kadar yoğun ve hızlı değişiyor ki etrafımıza bakamıyoruz.

25.06.2021

Bu muhtar ne yapıyor

Hürriyet Bursa gazetesi abonesi olan Çekirge Mahalle Muhtarı Coşkun Alıntaş’ın: “En sonunda kafayı yedirttiler bana!” diyerek megafonla poz vererek dert yandığı e-postasını özetimle aktarıyorum:

24.06.2021