EKSTRA
MENÜ

Kış Lastiği

Kış Lastiği ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kış Lastiği haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.002 Kış Lastiği haberi bulunmuştur.

Kış Lastiği Haberleri

Boluda, ticari araçlara kış lastiği denetimi

Bolu'da, ticari araçlara kış lastiği denetimi

BOLU'da, trafik polisleri Şehirlerarası Otobüs Terminali ve kent merkezinde ticari araçlara yönelik kış lastiği denetimi yaptı.

3.12.2020Gündem
Erzurumda kış lastiği denetimi

Erzurum'da kış lastiği denetimi

ERZURUM'da polis ve jandarma ekipleri tarafından kış lastiği denetimi yapıldı.

2.12.2020Gündem
Çetin kış şartlarına sahip Tuncelide, kış lastiği denetimi başladı

Çetin kış şartlarına sahip Tunceli'de, kış lastiği denetimi başladı

UZUN ve çetin kış şartlarının etkili olduğu Tunceli'de, şehirler arası yük ve yolcunun taşındığı ticari araçlar için zorunlu kış lastiği uygulaması başladı. Uygulama kapsamında trafik ekipleri, denetim gerçekleştirdi.

2.12.2020Gündem
Kar yağışının olduğu Tekirdağda, kış lastiği denetimi

Kar yağışının olduğu Tekirdağ'da, kış lastiği denetimi

YÜKSEK kesimlerinde hafif kar yağışının etkili olduğu Tekirdağ'da, polis ekiplerince kış lastiği uygulaması gerçekleştirildi.

1.12.2020Gündem

Düzce'de kış lastiği denetimi; 2 kamyon sürücüsüne ceza

DÜZCE’de, trafik polisleri, kış lastiği denetimi yaptı. Lastik derinlikleri uygun olmayan 2 kamyonun sürücüsüne para cezası kesildi.

1.12.2020Gündem
Pendikte araçlarına kış lastiği takmayan sürücülere ceza

Pendik'te araçlarına kış lastiği takmayan sürücülere ceza

PENDİK'te yapılan kış lastiği denetiminde, kış lastiği takmayan ve ya lastik derinlikleri 1.6 milimetrenin altında kalan araç sürücülerine ceza kesildi.

1.12.2020Gündem
15 Temmuz Demokrasi Otogarında kış lastiği denetimi

15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda kış lastiği denetimi

ŞEHİRLERARASI yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için zorunlu kış lastiği uygulaması bugün başladı. Uygulama kapsamında trafik ekipleri, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda denetim gerçekleştirdi. Sürücüler denetimden memnun olduklarını söylediler.

1.12.2020Gündem
Tüm otomobil sahiplerini ilgilendiriyor İnternet üzerinden alıyorsanız buna dikkat

Tüm otomobil sahiplerini ilgilendiriyor! İnternet üzerinden alıyorsanız buna dikkat

Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için 1 Aralık tarihinde uygulamaya girecek olan ‘kış lastiği takma zorunluluğu’ Ordu’daki lastikçilerde yoğunluk yaşanmasına neden oluyor. Lastikçiler, internet üzerinden satın alınan lastiklerin eski tarihli olabileceğin belirtiyor.

30.11.2020Ekonomi
Kar lastiği ne zaman takılır İşte zorunlu kış lastiği uygulaması hakkında bilgi

Kar lastiği ne zaman takılır? İşte zorunlu kış lastiği uygulaması hakkında bilgi!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca, Karayolları Trafik Kanunu gereği yolcu ve eşya taşımalarında kullanılan araçların kış lastiği takmaları, illerin hava ve iklim şartlarına göre yılın belirli dönemi için zorunlu tutuluyor. Söz konusu yetki, Bakanlıkça valiliklere de devredilebiliyor. Peki, kar lastiği ne zaman takılır? Kış lastiği uygulaması ne zaman başlar?

30.11.2020Gündem
İndirimli lastik mesaisi

İndirimli lastik mesaisi

Süper indirimlerin ayı olmaya başlayan kasımda en yoğun alışveriş yapılan saatler 19.30-21.30 arası oldu. En fazla alışverişi 35-44 yaş grubundakiler yaptı. Kadınlar kişisel bakım ürünlerine ve kıyafete, erkekler ise kış lastiği, cep telefonu ve sporcu besinlerine ilgi gösterdi. En çok satılan ürünler listesinde ise, dezenfektan, maske, kuru yemişler, bebek bezleri, evcil hayvan mamaları, robot süpürgeler ve yatırımlık altın yer aldı.

30.11.2020Ekonomi
Son 2 gün Sürücüler dikkat: 60 TLden başlıyor

Son 2 gün! Sürücüler dikkat: 60 TL'den başlıyor

Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlarda zorunlu olan, özel araçlarda ise can ve mal güvenliğiyle sorunsuz seyahat için kullanılması gereken kış lastiğini değiştirme ücreti, ebada göre 60 ile 125 lira arasında değişiyor.

29.11.2020Ekonomi
Son dakika… İşte en ucuz kış lastiği Nelere dikkat edilmeli…

Son dakika… İşte en ucuz kış lastiği! Nelere dikkat edilmeli…

Kış lastiklerini alırken bazı etkenler göz önüne alınmalı. Verimsiz lastikler hem sürüş güvenliğini bozarken hem de boşa para vermenize neden olur.

28.11.2020Sigorta
İstanbulda kış hazırlıkları... 1351 araç ve 7031 personel görev yapacak

İstanbul'da kış hazırlıkları... 1351 araç ve 7031 personel görev yapacak

İstanbul'da kış  şartları ile mücadele kapsamında 2020 - 2021 Kışa Hazırlık Toplantısı  Afet Koordinasyon Merkezi 'nde (AKOM) düzenlendi. Kış şartlarıyla çalışma kapsamında bu yıl bin 351 araç - iş makinesi ve 7 bin 31 personel görev yapacağı bildirildi.

27.11.2020Gündem
Son dakika... Tüm otomobil sahiplerini ilgilendiriyor Haftaya başlıyor...

Son dakika... Tüm otomobil sahiplerini ilgilendiriyor! Haftaya başlıyor...

Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için kış lastiği zorunluluğu 1 Aralık'ta başlayacak, gereğini yapmayanlara 776 lira ceza verilecek.

24.11.2020Ekonomi
Kış lastiği zorunlu mu Kış lastiği ne zaman ve hangi araçlara takılır

Kış lastiği zorunlu mu? Kış lastiği ne zaman ve hangi araçlara takılır?

Kış lastiği belirli dönemlerde zorunlu olarak takılması gereken lastik türleri arasında yer almaktadır. Özellikle kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde takılmaması halinde ciddi cezai yaptırımlara neden olabilen kış lastiği, yılın belirli dönemleri arasında takılı olmalıdır. Peki, kış lastiği zorunlu mu? İşte, kış lastiği ne zaman takılır sorusunun cevabı

24.11.2020Gündem
Son dakika... Tüm otomobil sahiplerini ilgilendiriyor Haftaya başlıyor...

Son dakika... Tüm otomobil sahiplerini ilgilendiriyor! Haftaya başlıyor...

Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için kış lastiği zorunluluğu 1 Aralık'ta başlayacak, gereğini yapmayanlara 776 lira ceza verilecek.

24.11.2020Ekonomi
LPG’li araç sahipleri kış bakımında nelere dikkat etmeli

LPG’li araç sahipleri kış bakımında nelere dikkat etmeli?

Kış şartları ülkemizde iyiden iyiye hissedilmeye başlandı. Hava sıcaklarının düşmesiyle araçlarımız kışa uygun ekipmanlara ve bakıma ihtiyaç duyuyor. LPG’li araçların ise daha farklı ihtiyaçları doğabiliyor. Hava – yakıt karışımının soğuk havada değişiklik gösterdiğini belirten BRC Türkiye CEO’su Kadir Örücü, “LPG’li araçlar kışın yakıt-hava karışımının yeniden düzenlenmesine ihtiyaç duyarlar. BRC sistemleri aracın sensörlerinden aldığı verileri benzin ECU’su üzerinden otomatik olarak alıp işlediğinden ayrıca bir ayara gerek duymaz. Ayrıca her araçta olduğu gibi LPG’li araçlarda da hava filtresi, antifriz değişimi, ateşleme sistemi kontrolü ve bujilerin bakımı, akü kontrolü, kış lastiklerine geçilmesi kışa girmeden yapılması zorunlu işlemlerdir” ifadelerini kullandı.

23.11.2020Ekonomi
‘Havalar soğudu, kış lastiğine şimdiden geçin’

‘Havalar soğudu, kış lastiğine şimdiden geçin’

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, sürücülere kış lastiği konusunda erken davranmaları uyarısında bulundu. Apaydın, şehirler arası kara yollarında seyreden tüm kamyon, çekici, tanker, otobüs, minibüs ve kamyonetler ile ticari araçların da bu kapsamda bulunduğunu vurguladı.

23.11.2020Ekonomi
Sürücülere çok önemli uyarı

Sürücülere çok önemli uyarı

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, hava sıcaklığının 7 derecenin altına düştüğü ve yağışların başladığı bölgelerdeki sürücülerin araçlarında kış lastiği kullanmak için 1 Aralık'ı beklememesi gerektiğini bildirdi.

22.11.2020Ekonomi
Son dakika… 8 gün kaldı Kış lastiği takma zorunluluğu başlıyor

Son dakika… 8 gün kaldı! Kış lastiği takma zorunluluğu başlıyor

Şehir içi ve şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için kış lastiği uygulaması her yıl olduğu gibi bu yılda 1 Aralık 2020 tarihinden itibaren başlıyor.

22.11.2020Ekonomi
Kış mesaisi başladı, lastikçilerde kuyruk oluştu

Kış mesaisi başladı, lastikçilerde kuyruk oluştu

VAN’'ın Erciş ilçesinde, zorunlu kış lastiği uygulamasına sayılı günler kala sürücüler, lastikçilerin önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

21.11.2020Gündem
Kış lastiğine ne zaman geçilmeli İşte kış lastiği ile ilgili merak edilen sorunun cevabı

Kış lastiğine ne zaman geçilmeli? İşte kış lastiği ile ilgili merak edilen sorunun cevabı

LASİD Genel Sekreteri Erdal Kurt, "İklim koşulları ülkemizde bölgesel farklılıklar gösterebiliyor. Kış lastiğine geçmek için kar yağmasını beklemeyin." dedi.

19.11.2020Gündem
Kış lastiği ne zaman takılacak 2020 Kış lastiği (kar lastiği) uygulaması o tarihte başlayacak

Kış lastiği ne zaman takılacak? 2020 Kış lastiği (kar lastiği) uygulaması o tarihte başlayacak!

Kış lastiği uygulaması aralık ayına sayılı günler kala sürücülerin gündemine geldi. Hem yollardaki gizli buzlanma hem de kar yağdığında yolcu ve sürücünün can güvenliğini sağlayan kış lastiği yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için takılacak. Kış lastiği takma zorunluluğu 1 Nisan 2021'e kadar devam edecek. Kurala uymayan araçların sürücülerine para cezası kesilecek. Peki, kış lastiği ne zaman takılacak? İşte, 2020 kış lastiği uygulaması ile ilgili ayrıntılar.

17.11.2020Gündem
Kütahya’da lastikçiler ‘randevulu sisteme’ geçti

Kütahya’da lastikçiler ‘randevulu sisteme’ geçti

KÜTAHYA’da lastik tamircileri 1 Aralık'ta başlayacak olan zorunlu kış lastiği uygulaması öncesi koronavirüs süreci nedeniyle randevulu sisteme geçti. Yoğunluğu ve salgının artmasını engellemek için lastiklerin 1 Aralık'tan önce değiştirilmesi gerektiğini ifade eden Hüseyin Çakır, “Bu yoğunlukta salgının yayılmaması için vatandaşlarımızın biraz daha tedbirli ve duyarlı olması gerekiyor. Bunun için randevularımızı erken almalıyız” dedi.

12.11.2020Gündem
Kış lastiği (kar lastiği) ne zaman takılacak 2020 kış lastiği uygulaması için tarih yaklaşıyor

Kış lastiği (kar lastiği) ne zaman takılacak? 2020 kış lastiği uygulaması için tarih yaklaşıyor

Kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarih, yağışlı havaların etkili olmasının ardından gündeme geldi. Kış lastiği uygulaması her yıl olduğu gibi bu sene de ticari ve yolcu taşıtları için Resmi Gazete'de belirlenen tarihte başlayacak. Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için başlayacak kış lastiği takma zorunluluğu 7 derecenin altındaki sıcaklıklarda, ıslak, karlı ve çamurlu zeminlerde yaz lastiklerine oranla daha iyi yol tutuş ve yüksek güvenlik sağlıyor. Peki, kış lastiği ne zaman takılacak? İşte, 2020 kış lastiği uygulaması için beklenen tarih.

6.11.2020Gündem
Kış lastikleri ne zaman takılır İşte 2020 kış lastiği takım tarihi

Kış lastikleri ne zaman takılır? İşte 2020 kış lastiği takım tarihi

Şehirlerarası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlarda zorunlu olan kış lastiği uygulaması yakın zaman sonra başlıyor. Kurala uymayan araçların sürücülerine ceza kesilecek. Uygulamanın başlamasına kısa bir süre kala lastikçilerde yoğunluk yaşanırken, lastiğini değiştirmek isteyen çok sayıda vatandaş lastikçilerin yolunu tutuyor. Peki, Kış lastikleri ne zaman takılır?

2.11.2020Gündem
Kış lastiği ne zaman takılır Kış lastiği uygulaması için tarih yaklaşıyor

Kış lastiği ne zaman takılır? Kış lastiği uygulaması için tarih yaklaşıyor!

Kış lastiği uygulaması, her sene olduğu gibi bu sene de ticari ve yolcu taşıtları için Resmi Gazete'de belirlenen tarihte başlayacak. Soğuk havaların gelmesiyle beraber, kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarihe gözler çevrildi. Kış lastiği takmayan araç sürücülerine ise para cezası uygulanacak. Kar lastiği olarak da bilinen kış lastiği nisan ayına kadar sürücülerin güvenliğini sağlamak için kullanılacak. Peki, kış lastiği ne zaman takılır? İşte, kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarihle ilgili ayrıntılar.

23.10.2020Gündem
Kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor İşte tarih bilgisi

Kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor? İşte tarih bilgisi

'Kış lastiği ne zaman takılır?' sorusu, son günlerin araştırılan konuları arasında yer almaya başlandı. Tarih detayını merak eden vatandaşların merakla araştırdığı kış lastiği ne zaman takılır sorusu, resmi mercilerin yayımladığı bilgilere göre yanıt buldu. Peki, kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor?

20.10.2020Gündem
Kışlık lastik ne zaman takılır İşte takması zorunlu araçlar

Kışlık lastik ne zaman takılır? İşte takması zorunlu araçlar

'Kış lastiği ne zaman takılır? sorusunun yanıtı araç sahipleri tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte, yollarda bir talihsizlik yaşamak istemeyen sürücüler, donma ve buzlanmaya karşı araçlarının sağlam kalmasını istiyor. Peki, kış lastiğini ne zaman takılır?

15.10.2020Gündem
Kış lastiği ne zaman takılır İşte belirlenen tarih

Kış lastiği ne zaman takılır? İşte belirlenen tarih

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber sürücülerin 'kış lastiği ne zaman takılacak?' sorusuna yönelik araştırmaları hız kazandı. Kar lastiği olarak da bilinen kış lastiklerini bu sene hangi tarihte takılmaya başlanacağını merak edenler, internette konunu detaylarını sorguluyor. Peki, kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak?

9.10.2020Gündem
Kışlık lastik ne zaman takılır İşte, kış lastiği yönetmeliğinde yer alan tarihler

Kışlık lastik ne zaman takılır? İşte, kış lastiği yönetmeliğinde yer alan tarihler

Kışlık lastik uygulaması her yıl olduğu gibi bu yıl da sürücülerin dikkat etmesi gereken unsur olacak. Özellikle ağır tonajlı araç sahiplerini yakından ilgilendiren kışlık lastik uygulaması, riayet edilmemesi durumunda cezai yaptırımlara sebebiyet verecek. Resmi Gazete'de bilgilendirmesi yapılan tüm araçların belirlenen tarih aralığında kullanması gerekecek olan kışlık lastik, ekstra zincir kullanımı zorunluluğunun da önüne geçmiş olacak. Peki, kışlık lastik ne zaman takılır? İşte, o detaylar

2.10.2020Gündem
Kışlık lastik ne zaman takılır İşte tarih bilgisi

Kışlık lastik ne zaman takılır? İşte tarih bilgisi!

Kışın beraberinde getirdiği olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için takılan kış lastiklerinin ne zaman zorunlu olacağı, son günlerde en çok merak edilenlerde oldu. Hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte sorgulamalarını yoğunlaştıran araç sürücüleri, zorunlu kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, kış lastiği ne zaman takılır?

22.09.2020Gündem
15 Temmuz Şehitler Köprüsünde trafik polislerinden hediyeli bilgilendirme

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde trafik polislerinden hediyeli bilgilendirme

KURBAN Bayramı öncesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde polis ekipleri drone ile trafik denetimi yaptı. Ekipler, ayrıca durdurdukları araçlardaki çocuklara kırmızı düdük ve içinde trafik ile ilgili bilgilendirmeler bulunan çikolatalardan dağıttı.

30.07.2020Gündem
Kış lastiklerini değiştiremeyenlere uyarı: Hızınızı düşürün

Kış lastiklerini değiştiremeyenlere uyarı: Hızınızı düşürün

TİCARİ araçlarda kış lastiği zorunluluğu 1 Nisan’da sona erdi. Fakat koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkmayan vatandaşlar lastiklerini henüz değiştirmedi. İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Melih Himmetoğlu, şartlar nedeniyle lastiklerini değiştiremeyenleri uyararak, "Yumuşak hamurlu bir lastik olduğu için fren mesafesi uzuyor. Lastikleri değiştirme imkanları yoksa hızı yüzde 20, yüzde 30 oranında düşürmelerini öneriyorum" dedi.

17.04.2020Haber
Otomobil sahiplerine önemli uyarı 1 Nisanda sona erdi, evden çıkamayanlar...

Otomobil sahiplerine önemli uyarı! 1 Nisan'da sona erdi, evden çıkamayanlar...

TİCARİ araçlarda kış lastiği zorunluluğu 1 Nisan’da sona erdi. Fakat koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkmayan vatandaşlar lastiklerini henüz değiştirmedi. İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Melih Himmetoğlu, şartlar nedeniyle lastiklerini değiştiremeyenleri uyararak, "Yumuşak hamurlu bir lastik olduğu için fren mesafesi uzuyor. Lastikleri değiştirme imkanları yoksa hızı yüzde 20, yüzde 30 oranında düşürmelerini öneriyorum" dedi.

17.04.2020Ekonomi
Jerome Boateng’in hatası ölüme neden olabilirdi Ucuz kurtuldu…

Jerome Boateng’in hatası ölüme neden olabilirdi! Ucuz kurtuldu…

Bayern Münih'in stoperi Jerome Boateng, otobanda seyir halindeyken direksiyon kontrolünü kaybederek bariyerlere çarptı. Alman futbolcunun kış lastiği yerine yaz lastiğinin kullanmaya devam ettiği ortaya çıktı.

1.04.2020Avrupa
Son dakika... Araç sahipleri dikkat 1 Nisanda sona erecek

Son dakika... Araç sahipleri dikkat! 1 Nisan'da sona erecek

Ticari araçlarda kış lastiği takma zorunluluğu 1 Nisan’da sona erecek.

29.03.2020Ekonomi
Kış lastiği takma zorunluluğu ne zaman bitiyor

Kış lastiği takma zorunluluğu ne zaman bitiyor?

Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için 1 Aralık'ta başlayan kış lastiği takma zorunluluğunun ne zaman biteceği merak konusu oldu. Ticari araçlarda zorunlu olan, özel araçlarda ise can ve mal güvenliğiyle sorunsuz seyahat için kullanılması gereken kış lastiği uygulamasında zorunluluk kısa süre sonra bitecek. Peki, kış lastiği takma zorunluluğu ne zaman bitiyor?

3.03.2020Gündem
Sürücüler dikkat  Bolu Dağında kar yağışı başladı

Sürücüler dikkat! Bolu Dağı'nda kar yağışı başladı

D-100 kara yolunun Bolu Dağı kesiminde kar yağışı başladı.

11.02.2020Gündem
Kırıkkale’de buzlanma ve don etkili oluyor

Kırıkkale’de buzlanma ve don etkili oluyor

KIRIKKALE’de, akşam saatlerindeki kar yağışının ardından kent genelinde buzlanma ve don meydana geldi.

10.02.2020Gündem
Son dakika haberi 8 kentte yaşayanlar dikkat Çığ uyarısı

Son dakika haberi! 8 kentte yaşayanlar dikkat! Çığ uyarısı

Meteoroloji ve Valilikler, Doğu Anadolu Bölgesi'nde Erzurum, Erzincan, Kars, Ağrı, Ardahan ile Iğdır; Karadeniz'de ise Rize ve Trabzon için cuma gününe kadar çığ uyarısı yaptı.

9.02.2020Gündem
Son dakika haberler... Valilik uyardı: Yaylaya çıkmayın

Son dakika haberler... Valilik uyardı: 'Yaylaya çıkmayın'

Trabzon ve Rize'de meydana gelen yoğun kar yağışı sonrası iki ilin valiliğinden önemli bir son dakika uyarısı geldi. Yaylalara çıkılmaması konusunda uyarılarda bulunan Trabzon ve Rize Valiliği, çığ konusunda tedbirli olunması gerektiğini vurguladı.

9.02.2020Gündem
Bolu Dağında yoğun kar yağışı devam ediyor

Bolu Dağı'nda yoğun kar yağışı devam ediyor

Anadolu Otoyolu ve D-100 kara yolunun Bolu Dağı kesiminde yoğun kar yağışı sürüyor, TIR'ların geçişine izin verilmiyor

9.02.2020Gündem
Kayan yolcu otobüsü uçurumun kenarında durdu

Kayan yolcu otobüsü uçurumun kenarında durdu

Isparta'nın Yalvaç ilçesi yakınlarında yolcu otobüsü kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yolda kayıp uçurum kenarında durdu. Yolcular büyük korku yaşadı.

6.02.2020Gündem
Kar haberini duyan sürücüler lastikçilere koştu

Kar haberini duyan sürücüler lastikçilere koştu

İstanbul'da perşembe günü yağması beklenen kar nedeniyle kış lastiği taktırmak isteyen araç sahipleri, lastikçilerde yoğunluk oluşturdu.

4.02.2020Haber

Yazar Sonuçları

Pandemi Sürecinde Otomobil Bakımı

Koronavirüs sebebiyle iki ayı aşkın süredir evlerdeyiz. Mart, Nisan ayları bitti derken Mayıs’ın da sonu evlerde gelmek üzere… Gerçekten çok sıkıldık.

19.05.2020

Bozuk yolla imtihan

Ankara’da sokakları geçtik, ana caddeler hatta bazı bulvarlar bile “delik deşik” halde. Sanki tarlada araç kullanıyor gibiyiz.

17.02.2020