EKSTRA
MENÜ

Yaratıcı Fikirler

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.009 haberi bulunmuştur.

Yaratıcı Fikirler Haberleri

Rum OHİ’si aynen devam

Rum OHİ’si aynen devam

Kıbrıs’ta garantör ülkeler, BM ve tarafları bir araya getiren 5+1 gayriresmi zirve dün Cenevre’de başladı. Türk tarafı iki devletli çözüm istediklerini anlatırken 6 maddelik plan sundu, Rum tarafı Türk askeri ve garantörlüğün olmayacağı federasyon modelinde ısrar etmeye devam etti.

29.04.2021Dünya
Karantina meydanında Boşluk tasarımı

Karantina meydanında 'Boşluk' tasarımı

Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü 3'üncü sınıf öğrencileri, İzmir’in tarihi semti Karantina’daki meydanda bulunan boşluk alanda, tarihi bölgeyi canlandırmak için yeni tasarımlar üretti. Çalışmanın en önemli özelliği ise tasarımların günümüz ihtiyaçlarına yönelik işlevler barındırması.

2.04.2021Eğitim
Öğrencilere ve ailelere tatil önerileri

Öğrencilere ve ailelere tatil önerileri

Eskiden tatili iple çeken öğrenciler şimdi üç haftanın ardından artık okulların yeniden açılmasını diliyor. Ama önlerinde üç hafta sürecek uzun bir kış tatili var. 15 Şubat’ta yüz yüze eğitimin hangi koşullarda başlayacağı ise henüz net değil. Peki bu üç hafta çocuklar için nasıl verimli hale getirilebilir? Çocukların yaşadığı boşluğu onları eğlendirerek nasıl doldurabiliriz? İşte uzmanlardan altın gibi tavsiyeler.

23.01.2021Eğitim
Tasarım Asistanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Tasarım Asistanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Tasarım Asistanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Tasarım Asistanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Farklı alanlarda tasarımcı olmak isteyen pek çok kişinin yolu mutlaka tasarım asistanı olmaktan geçer. O yüzden pek çok kişi tasarım asistanı nedir ve nasıl olunur bu konuda bilgi almaya çalışıyor. Peki, tasarım asistanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Tasarım asistanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları hakkında merak edilenler.

24.12.2020Meslekler
İngilizce Öğretmeni nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur İngilizce Öğretmeni olma şartları, maaşları ve iş imkanları

İngilizce Öğretmeni nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? İngilizce Öğretmeni olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Dil bölümünden üniversite sınavına girecek olan öğrencilerin birçoğu İngilizce öğretmenliğini seçmektedir. Türkiye genelindeki neredeyse bütün üniversitelerde bulunan bu bölümün ayrıntılarını bulabileceğiniz bilgilerde sizlere İngilizce öğretmenliği nedir, maaşları ne kadardır ve görev tanımları nelerdir gibi farklı konularda bilgileri derledik.

23.12.2020Meslekler
Web Master nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Web Master olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Web Master nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Web Master olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Webmaster, bir firma veya şahsa ait web sitesi ve uygulamalarını yönetmekle yükümlü olan kişinin unvanıdır. Sizin için Web Master nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Web Master olma şartları, maaşları ve iş imkanları konularını tüm detayları ile birlikte derledik.

22.12.2020Meslekler
Sinan İsminin Anlamı Nedir Sinan Ne Demek

Sinan İsminin Anlamı Nedir? Sinan Ne Demek?

Sinan ismi çok sık kullanılan erkek çocuk isimlerinden biridir. Sizde çocuğunuza Sinan ismini koyabilirsiniz. Sinan isminin ne anlama geldiği bilenemeyebilir. Fakat ismin anlamı sözlüklerde bulunmaktadır. Peki, Sinan isminin anlamı nedir? Sinan ne demek? Sizler için bu konuyu derledik.

Sigorta sektörünü 2030 yılında neler bekliyor

Sigorta sektörünü 2030 yılında neler bekliyor?

Her kriz yeni fırsatlar doğurur. Dünyayı kasıp kavuran Covid-19’un yaşattığı sıkıntılar da yaratıcılık ve üretkenliği tetikledi.

23.10.2020Sigorta
Küçük Dairenizde Yer Kazanmak İçin 7 Yaratıcı Fikir

Küçük Dairenizde Yer Kazanmak İçin 7 Yaratıcı Fikir

Geniş ve ferah bir ev hemen hepimizin tercihidir. Ancak birçoğumuz hayal ettiğimiz genişlikte bir eve sahip değiliz. Peki evimiz küçük ise hiç ferah olamayacak mı? Elbette olacak! Küçük daireleri de geniş gösterecek pek çok dekorasyon hilesi var.

28.08.2020Ev Dekorasyon
Vodafone’un düzenlediği Digital Pioneers TOBi Hack sonuçlandı

Vodafone’un düzenlediği "Digital Pioneers TOBi Hack" sonuçlandı

Vodafone’un, yapay zeka tabanlı kişisel dijital asistanı TOBi için yaratıcı ve yenilikçi ürünler geliştirilmesi hedefiyle üniversiteli gençler arasında düzenlediği "Digital Pioneers TOBi Hack"i, "Ideation" takımı birinci olarak tamamladı.

17.06.2020Teknoloji
İzinsiz basılan Kemal Sunal hatıra paralarına Ali Sunal’dan tepki: Bu korkunç bir şey

İzinsiz basılan Kemal Sunal hatıra paralarına Ali Sunal’dan tepki: Bu korkunç bir şey

Ali Sunal, babası Kemal Sunal’ın ölümünün 20’nci yılı dolayısıyla basılan ‘hatıra para’ için savcılığa başvurarak şikâyetçi oldu.

11.06.2020Magazin
‘Salgın dijital devrimi dikte etti’

‘Salgın dijital devrimi dikte etti’

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) 2020 yılına Türk şirketlerinde kaldıraç etkisi yapacak yeni projelerle girmişti.

31.05.2020Ekonomi
“Derya Baykal’la Gülümse” hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor...

“Derya Baykal’la Gülümse” hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor...

Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile izleyicilerin gönlünde taht kuran Derya Baykal, sevilen programı “Derya Baykal’la Gülümse” ile hafta içi her gün teve2’de ekrana gelmeye devam ediyor.

19.05.2020Televizyon
Türkiye’nin ilk online astronomi etkinliği ’Coronastronomy’

Türkiye’nin ilk online astronomi etkinliği ’Coronastronomy’

Türkiye'nin ilk uluslararası online astronomi yarışması olan 16 ülkeden 125 kişinin katıldığı ’Coronastronomy’ sonuçlandı.

19.05.2020Teknoloji
Bu öneriler korona günlerinde evdeki zamanı güzelleştirecek

Bu öneriler korona günlerinde evdeki zamanı güzelleştirecek!

Koronavirüs vakaların artışı sosyal hayat kısıtlamalarını da beraberinde getirdi. Bu süreçte evde kalmanın, zorunluluk olmadıkça dışarıya çıkmamanın önemi gerçekten büyük. Virüsün ne zaman biteceğini bilmiyoruz ancak bugünleri keyifli ve verimli bir şekilde geçirebiliriz. Psikolog Dilara Sayar, korona günlerinde evdeki zamanları güzelleştirecek tavsiyeler verdi.

31.03.2020Etkinlikler

Çocuklara Janosch’tan hikayeler okuyor!

Almanya doğumlu gazeteci ve televizyon sunucusu Damla Hekimoğlu, korona krizinde çocuklar için harika bir fikir geliştirdi. Damla Hekimoğlu her gün saat 10.30’da YouTube kanalından çocuklara Janosch’tan hikayeler okuyor.

22.03.2020Avrupa
KGB ajanı Vladimir Putin’i devlet başkanı yapan adam

KGB ajanı Vladimir Putin’i devlet başkanı yapan adam

Rus liderlerin iktidara giden yolu yüzyıllar boyunca hep farklılık gösterdi.

18.12.2019Dünya
kadinlarinelinden.com ile doğal yaşamı deneyimlemeye hazır mısınız

kadinlarinelinden.com ile doğal yaşamı deneyimlemeye hazır mısınız?

“Bir gün bir geziye çıksanız ve sırayla farklı illerdeki köylere gitseniz ve oradaki yaşantıyı ele alsanız; yaşamların, doğası gereği tüketilen gıdaların, geçirilen bir günün yöreden yöreye değişiklik gösterdiğini göreceksiniz. Biz çeşitli yörelerdeki doğal yaşamı, başta o yöredeki gıdalarla evlerimize ulaştırıyoruz; ulaştırırken de günlük hayatlarındaki hikayeleri ürünlerle anlatıyoruz. Böylelikle, siparişlerinizde Size sadece bir gıda ulaşmış olmuyor, o gıdanın yöresine, hikayesine, yaşantısına da ulaşmış oluyorsunuz…”

4.11.2019Ekonomi
Startup’lar havacılık için yarıştı

Startup’lar havacılık için yarıştı

TAV Havalimanları ve Groupe ADP, Paris Charles de Gaulle ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarını yaratıcı girişimlere açtı.

24.10.2019Ekonomi
‘Fikri mülkiyet hırsızlığı kul hakkı gibi haram’

‘Fikri mülkiyet hırsızlığı kul hakkı gibi haram’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Fikri mülkiyet haklarının ihlalinin aslında hırsızlıktan hiçbir farkı yok. Kul hakkı nasıl haramsa, fikri mülkiyet hırsızlığının da, bunun sonucunda oluşan haksız rekabetin de vicdanen hiçbir savunulacak yönü yok. Bu bilinci tüm topluma ve özel sektöre yaymamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

8.10.2019Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Bilgi, 21. yüzyılın petrolüdür

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Bilgi, 21. yüzyılın petrolüdür

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu "Fikri mülkiyet haklarının ihlalinin aslında hırsızlıktan hiçbir farkı yok. Kul hakkı nasıl haramsa, fikri mülkiyet hırsızlığının da, bunun sonucunda oluşan haksız rekabetin de vicdanen hiçbir savunulacak yönü yok" dedi.

7.10.2019Ekonomi
Kuzey Kore ile ABD arasındaki görüşmeler kesildi

Kuzey Kore ile ABD arasındaki görüşmeler kesildi

İsveç'in başkenti Stockholm'de, Kuzey Kore'nin nükleer silah deneme faaliyetlerinin önlenmesi amacıyla ABD ile Kuzey Kore heyetleri arasında çalışma düzeyinde bugün başlayan müzakerelerin kesildiği açıklandı. ABD Dışişleri Bakanlığı ise Kuzey Kore'nin iki ülke arasındaki müzakerelerin kesildiğine ilişkin açıklamasının "görüşmenin içeriğini ya da ruhunu yansıtmadığını" belirtti.

5.10.2019Dünya
Yaratıcı fikirler Gaziantep Teknopark ile dünyaya açılıyor

Yaratıcı fikirler Gaziantep Teknopark ile dünyaya açılıyor

Yazılım, bioteknoloji, elektronik, yapay zeka, yapay görme gibi alanlarda faaliyet gösteren Gaziantep Teknopark'taki firmalar, ürettiği yenilikçi teknolojilerle dünyaya açılıyor.

29.08.2019Teknoloji
Yeni Medya’ bölümü hakkında bilinmesi gerekenler

'Yeni Medya’' bölümü hakkında bilinmesi gerekenler

Bu yıl 2 milyondan fazla öğrenci, hedeflediği üniversiteye yerleşmenin hayaliyle sınav heyecanı yaşadı. Şimdiyse önümüzde zorlu bir tercih süreci var. Hiç şüphe yok ki, tercih döneminin en gözde bölümlerinden biri de üniversitelerin iletişim fakültelerinde yer alan ‘’Yeni Medya’’ bölümü.

19.06.2019Teknoloji
“Derya Baykal’la Gülümse” teve2’de başlıyor…

“Derya Baykal’la Gülümse” teve2’de başlıyor…

Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicilerin gönlünde taht kuran Derya Baykal, sevilen programı “Derya Baykal’la Gülümse” ile ekrana dönüyor. Sağlıktan modaya, el işinden ev işine, yemek yapmaktan ev ekonomisine kadar kadınların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak olan program, hafta içi her gün saat 14.30’da canlı yayınla teve2’de ekrana gelecek.

6.04.2019Televizyon
TRT1 yayın akışında bugün hangi programlar var

TRT1 yayın akışında bugün hangi programlar var?

TRT1 yayın akışındaki değişiklik kanal takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Miraç Kandili nedeniyle TRT1 yayın akışında farklılığa gidildi. 2 Nisan tarihli yayın akışına göre, salı akşamı dizisi Halka ekran macerasına ara verdi. Peki, TRT1 yayın akışında bugün hangi programlar var?

2.04.2019Televizyon
25 Mart TRT 1 yayın akışı | TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var

25 Mart TRT 1 yayın akışı | TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var?

Dizi ve futbolseverler, TRT1 yayın akışı bilgilerini araştırmayı sürdürüyor. Peki, TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var, milli maç nedeniyle ekran macerasına ara veren Vuslat dizisi ne zaman yayınlanacak?

25.03.2019Televizyon
Tasarımın temel gıdası resimdir

Tasarımın temel gıdası resimdir

Dünyada yükselen bir değer olan tasarım kültürü, resim geleneğinden beslenir ve tüm dünyadaki üretim araçlarının gelişmesinde ve kullanılmasındaki süreçlerde en temel ögedir. Bu nedenle çocuklarımızın dünyadaki yaşıtlarıyla rekabet edebilmesi için tasarım kültürünü edinebilmelerini sağlamalı ve resim eğitimine gerekli önemi vermeliyiz. Evimizde temel ihtiyaç maddesi gibi resim defteri ve boya kalemleri bulundurmalıyız. Çocukların temel gıdası olan bu malzemelerle yaptıkları resim ve izler, onların ve ülkemizin geleceğine katkı sağlayan en güzel hazineler olacaktır.

18.03.2019Eğitim
Tatilde müze ve bilim merkezlerine davetlisiniz

Tatilde müze ve bilim merkezlerine davetlisiniz

Başta öğrenci, öğretmen ve veliler olmak üzere milyonlarca insanı ilgilendiren yarıyıl tatili başladı. Tatilinizi nasıl geçirirseniz geçirin kendinizi mutlu edin. Düşünün, üretin, yeniliklere açık olun, sorgulayın, eleştirin, kendinizi ifade edin, ama mutlaka müze, bilim merkezli, sanat galerili gibi yerlere gidin.

21.01.2019Eğitim
TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler yer alıyor 9 Ocak TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler yer alıyor? 9 Ocak TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışındaki değişiklik gözlerden kaçmadı. Özellikle Diriliş Ertuğrul yerine yeni dizi Vuslat’ın tekrar bölümünün olması dikkat çekti. Peki, TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar ve diziler var?

9.01.2019Televizyon
Üniversiteliler göçmen çocuklara boyama yaptı

Üniversiteliler göçmen çocuklara boyama yaptı

Üniversite öğrencileri, İzmir Göç İdaresi Harmandalı Geri Gönderme Merkezi’nde barnan göçmen çocuklarla birlikte t-shirt boyadı. Göçmen çocukların hafızalarında güzel anılar yer edinmesini amaçlayan üniversiteliler, ayrıca onlarla oyun da oynadı.

21.12.2018Eğitim
TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler var 7 Kasım TRT 1 canlı yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler var? 7 Kasım TRT 1 canlı yayın akışı

TRT 1 yayın akışı içerisinde yer alan programlar, izleyicilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Prime Time olarak adlandırılan akşam kuşağında yer alan dizi, film ve programlar hakkında detayları merak eden vatandaşlar, konuyla ilgili yayın akışı bilgilerini sorgulamaya başladı. Peki, 7 Kasım tarihli TRT 1 yayın akışı içerisinde hangi programlar var? İşte, merak edilen o detaylar

7.11.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler ve programlar var 31 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler ve programlar var? 31 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışı içerisinde bulunan canlı yayınlar, sağlık programları, haber bültenleri ve diziler, izleyicilerin merakla araştırdığı konu olmaya başladı. Sabah saatlerinde aktüel programlarla dikkat çeken TRT 1 yayın akışı, öğle saatlerinde ise dizi tekrarları ve haber bültenleri ile dikkat çekiyor. İşte, birçok vatandaşın merakla araştırdığı 31 Ekim TRT 1 yayın akışı ve içerisinde yer alan program bilgileri

31.10.2018Televizyon
BMGK, Guterresin Kıbrıs sorunun çözümüne yeni fikirler önerisini gözardı etti

BMGK, Guterres'in Kıbrıs sorunun çözümüne "yeni fikirler" önerisini gözardı etti

BMGK'deki bazı üye ülkeleri hayal kırklığına uğratırken, konseyin "BM kararları ile uyumlu, iki toplumlu, iki bölgeli ve müzakere edilmiş kapsamlı bir çözüm" açıklaması da Guterres'in "yaratıcı fikirler" çağrısını gözardı etmiş oldu

31.10.2018Dünya
TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler yer alıyor İşte 24 Ekim TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler yer alıyor? İşte 24 Ekim TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışının bugünkü yayın akışı için araştırmalar erken saatlerden itibaren başladı. Özellikle Diriliş Ertuğrul’un bugün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak eden dizi takipçileri, ‘TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte 24 Ekim tarihli TRT 1 yayın akışı

24.10.2018Televizyon
TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde neler var 23 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde neler var? 23 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde yer alan program detayları, birçok izleyicinin gündemindeki konu oldu. İçerisinde haber bültenleri, spor programları, diziler gibi birçok yayın bulunan TRT 1 ekranlarında, 23 Ekim tarihli akışta Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi dikkat çekiyor. İşte, TRT 1 yayın akışı içerisinde yer alan program detayları

23.10.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var 17 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? 17 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT canlı yayın akışı, 17 Ekim Çarşamba günü araştırılan konu olmaya başladı. Akşam saatlerinde ekrana gelecek olan dizilerin merak edildiği 17 Ekim TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde Ana Haber Bülteni, gündemle alakalı programlar ve diziler dikkat çekiyor. İşte, 17 Ekim tarihinin TRT 1 canlı yayın akışı hakkında bazı bilgiler ve detayları

17.10.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

“Yeni Normalli” dijital çağda kariyer keşfi

Kariyer hepimizin hayatının oldukça merkezinde yer alan bir kavram. Bu sebeple hem yaşamımızın kalitesini etkiliyor hem de yaşadığımız her türlü değişimden önemli ölçüde etkileniyor.

15.12.2020

COVID fırsatçıları

Aylardır yazıyorduk, çiziyorduk.  Diyorduk ki; “devlet yalan konuşmaz, ama Sağlık Bakanlığı aylardır eksik bilgiler yayınlıyor.” Böyle diyorduk. 

3.12.2020

Gençlere Kariyer Yolculuklarında Tavsiyelerim

“Yeni Normal” ve Korona sonrası değişime yönelik Genç Fütüristlerin düşüncelerini bu hafta Sizlerle paylaşmıştım.

28.06.2020

Yeni normalde evde mentörlük uygulamaları

Rehber öğretmenlik yaptığım yıllarda en keyif aldığım süreç, kuşkusuz son 3 yıldır rehberlik müfredatına harmanlanmış felsefe çalışmalarım oldu.

3.06.2020

Korona Günlerinde Evdeki Zamanı Nasıl Daha Verimli Geçirebiliriz?

Virüsün ülkemizde görüldüğü ilk günden beri karantina sürecini sıklıkla kaleme aldım. Alışık olmadığımız bir süreçte her zaman siz değerli okuyucularıma önerdiğim şey, kendi içimizde içsel bir yolculuğa çıkarak bu süreci en az hasarla atlatmanızdı.

2.06.2020

Coronavirus sonrası yaşam - “Yeni Normal” hayatımıza neler getirecek ?

Son zamanlarda şu ifadeyi oldukça sık bir şekilde duymaya başladık: “Covid-19 salgını sonrası hayat asla eskisi gibi olmayacak…” Belirsizlik ve bilinmezliğin had safada olduğu bu süreçte, geleceğe yönelik tahminlerin bir kısmı iyimserken, bir kısmı ise oldukça düşündürücü. İlk şoku atlatma evresinde, yeni bir başlangıca hazırlanırken, artık oldukça net olarak ortaya çıkan bir gerçek var; bundan böyle farklı bir dünyada yaşayacağımız…

30.04.2020

Covid-19 Günlerinde Evden Astronomi

2019'un sonuna doğru ortaya çıkan "yeni koronavirüs" salgını nedeniyle 16 Mart'tan beri Türkiye'de tüm seviyede öğrenciler için öğretim evlerden yürütülüyor. Tüm Türkiye bir açık öğretim fakültesine dönüşmüş durumda. Dünyanın geri kalanı için de durum bundan çok farklı değil.

15.04.2020

Belleğin ütüsü: Uyku

Çoğumuz “uyku gerçeği”nin hâlâ yeteri kadar farkında değiliz ve uyku kaybının ne gibi sağlık sorunlarına yol açacağını bilmiyoruz. Neticede de uykuyu önemsemiyor, daha da kötüsü “uykudan çalmayı” iyi bir şey zannediyoruz. Oysa konu “sağlıklı bir hayat sürme ve iyi yaşlanma” olduğunda, uyku en az beslenme, düzenli aktivite ve stresi yönetme kadar önemli bir ayrıntı. Kısacası uykumuza sahip çıkmalı, ona tutkuyla sarılmalıyız. Nedenine gelince...

21.10.2019

Tarihi fabrikayı satmaktan vazgeçin

GEÇEN cumartesi gününden başlayalım. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yenilediği Namazgah Hamamı ile Agora Parkı’nın açılışı vardı.

12.02.2019

Acun’dan boşandıktan sonra Şeyma Subaşı ilk kez konuştu: Hayalimdeki evlilik bu değildi!

Bu sefer teklif gazeteden geldi, “Şeyma boşanma sonrası konuşmadı, sorsana konuşur mu?’ dediler. Aradım, kabul etti.

27.01.2019

Yenilikçilik ve yaratıcılık

Artık ekonomi ile yatıp ekonomi ile kalkıyoruz.

4.12.2018