EKSTRA
MENÜ

Vakit

Vakit haberleri sayfasında güncel ve son dakika Vakit hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 50.976 Vakit haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Vakit, 1917 yılında yayın hayatına başlayan ve 1934'e kadar bu adla, 1934 yılı Ekim ayından 1938 yılı Aralık ayına kadar Kurun, 1948 yılı Ocak ayından 1949 yılı Aralık ayına kadar ise Yeni Gazete adıyla İstanbul'da yayımlanan günlük gazete.

Vakit Haberleri

Son dakika... Erdoğan Mersinde açıkladı Amacımız ikinci ve üçüncü santraller

Son dakika... Erdoğan Mersin'de açıkladı! 'Amacımız ikinci ve üçüncü santraller'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin Toplu Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında en önemli enerji kaynağının nükleer santraller olduğunu belirterek, "Amacımız ülkemizi en kısa sürede 2., 3. nükleer santrallerine kavuşturacak adımlar atmaktır" ifadelerini kullandı.

17.09.2021Ekonomi
Hatırlatma dozu düşen antikor seviyesini yükseltiyor mu

Hatırlatma dozu düşen antikor seviyesini yükseltiyor mu?

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Şaban Gürcan, hatırlatma dozu ile antikor seviyelerinin çok daha iyi düzeylere çıktığının görüldüğünü kaydetti.

17.09.2021Gündem
Samsun Sağlık Müdürü: Vaka artışı hastanelere yansımaya başladı

Samsun Sağlık Müdürü: Vaka artışı hastanelere yansımaya başladı

Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Ali Oruç, “Vaka sayılarımız artıyor. Sayılardaki artış, artık hastane yatışlarımıza da yansımaya başladı. Bu gidişatı durdurmamız gerekiyor" dedi.

17.09.2021Gündem
Kerahat vakti nedir Hangi vakitlerde namaz kılınmaz

Kerahat vakti nedir? Hangi vakitlerde namaz kılınmaz?

Kerahat vakti, İslam dininde bazı ibadetlerin yapılmasının yasak olduğu zaman dilimidir. Bazı vakitlerde bir kısım ibadetlerin yapılması yasaklanmıştır. Bu vakitlere kerâhet vakitleri denilir. Bazı şifai ifadelerde kerahat vaktinde uyumanın da doğru olmadığı ifade edilmektedir. Peki, Kerahat vakti nedir? Hangi vakitlerde namaz kılınmaz? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan alınan bilgiler çerçevesinde o detaylar

17.09.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan 2023 vurgusu Ülkemiz için tarihi önemde

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 vurgusu! 'Ülkemiz için tarihi önemde'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi'nde AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sevgili gençler, cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023'te seçimleri de gerçekleştireceğiz. AK Parti ve  Cumhur İttifakı olarak 2023'te yeniden güven tazeleyerek millete hizmet yolculuğumuzu devam ettirmek istiyoruz. Bunun için şimdiden planlı, programlı, aktif bir şekilde çalışmaya başlamalı, önümüzdeki süreyi en iyi şekilde değerlendirmeliyiz" dedi.

17.09.2021Gündem
Canan Ergüder yüzde doksan Sadan Hanım

Canan Ergüder 'yüzde doksan' Sadan Hanım

Canan Ergüder, “Sadan Hanım” adlı belgesel filmde Alzheimer hastası Sadan Ünüvar’ı canlandırdı. Yönetmen Göksel Gülensoy, ünlü oyuncuyu role ‘benzerlik analizi’ yaparak seçtiğini açıkladı: “Bilimsel yöntemlerle yaptığımız karşılaşmada yüzde 90 gibi yüksek bir oranda benzerlik tespit ettik.”

17.09.2021Magazin
Hurriyet.com.tr yenilendi

Hurriyet.com.tr yenilendi

Hurriyet.com.tr yenilenen tasarımı ile birlikte dün okurlarının karşısına çıktı. Bu değişim ve dönüşüm sürecini Hürriyet’in üçüncü dönemi olarak tanımladıklarını söyleyen Hurriyet.com.tr CDO’su Erhan Acar, “Tasarımla başlayan bu sürekteki temel stratejimiz ziyaretçiyi önce okuyucuya, sonra kullanıcıya, sonra üyeye ve aboneye dönüştürmek” dedi.

17.09.2021Ekonomi
DMdeki büyük tehlike... Çocukları tehdit ediyor Mutlaka aktif edin

DM'deki büyük tehlike... Çocukları tehdit ediyor! Mutlaka aktif edin

Akıllı telefonlar, sosyal medya ve bilgisayar oyunları çocuklar ve gençler tarafından çok tercih edilse de ciddi tehlikeler barındırıyor. Velilerin bu noktada yaklaşımı çok önemli. Konuyla ilgili çocukları ve aileleri bekleyen tehditler ve psikolojik açıdan yaklaşımla ilgili detayları uzmanlar hurriyet.com.tr'ye değerlendirdi.

16.09.2021Ekonomi
TOKİ bu ay 7 yeni millet bahçesinin ihalesini daha tamamlayacak

TOKİ bu ay 7 yeni millet bahçesinin ihalesini daha tamamlayacak

Eylülde Ardahan, Yozgat Merkez, İstanbul Sancaktepe, Kırıkkale Keskin, Çanakkale Lapseki, Bartın Merkez ve Hatay İskenderun millet bahçelerinin ihaleleri yapılacak

16.09.2021Ekonomi
Beyonce ve Jay Z tatilde: Yarım milyarlık keyif

Beyonce ve Jay Z tatilde: Yarım milyarlık keyif

Müzik dünyasının "en nüfuzlu çifti" unvanını yıllardır kimseye kaptırmayan Beyonce ile eşi Jay Z, kelimenin tam anlamıyla servetlerine yaraşır bir tatil yaptı.

16.09.2021Magazin
Son dakika haberi: İHA-SİHA-TİHAların mimarı CNN TÜRKte... Selçuk Bayraktar anlattı: AKINCIların atası böyle ortaya çıktı

Son dakika haberi: İHA-SİHA-TİHA'ların mimarı CNN TÜRK'te... Selçuk Bayraktar anlattı: 'AKINCI'ların atası böyle ortaya çıktı

Baykar Teknoloji Lideri ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Ahmet Hakan'ın moderatörlüğünde gerçekleşen Tarafsız Bölge programında Türkiye'nin yüksek teknoloji alanındaki geleceği hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Bayraktar, AKINCI'ların atasının 16 yıl önce drone'lar bile ortada yokken maket uçaklara benzeyen ama kendi uçabilen teknolojiyle yola çıktıklarını anlattı. Ayrıca Selçuk Bayraktar, 'muharebede devrim' diye nitelendirdiği insansız savaş uçağı gemi projesiyle dünyada bir ilki başararak, keşif ve vuruş gücü anlamında büyük bir kuvvet çarpanı oluşturulacağını belirtti.

15.09.2021Gündem
Sosyal medya detoksu nedir, nasıl yapılır

Sosyal medya detoksu nedir, nasıl yapılır?

Sosyal medya detoksu, çağımızın gereklilikleri arasında yer almaya başladı. Araştırmalara göre, sosyal medya beynin ödül mekanizmasını tetikliyor. Kısacası; sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların beğeni kazanması ödül merkezine etki ediyor ve sanal da olsa onay ihtiyacını gideriyor. Bu durum kişinin sosyal medya bağlılığını da artırıyor. Peki, sosyal medya detoksu nedir ve nasıl yapılır? İşte, o bilgiler

15.09.2021Teknoloji
Dyson, bu kez lazer teknolojisini kullanan süpürge geliştirdi

Dyson, bu kez lazer teknolojisini kullanan süpürge geliştirdi

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden biri olan Dyson, süpürge modellerinden, hava temizleyicilere, saç bakım ürünlerinden aydınlatma çözümlerine kadar pek çok farklı alanda kullanıcısına ulaşıyor. Şirket, bir yandan bu ürünleri geliştirirken Ar-Ge’ye de büyük yatırımlar yapıyor ve kendi teknolojilerini geliştirerek ürünlerinde kullanıyor. Bunun son örneği ise Dyson V12 Detect Slim ile birlikte Dyson V15 Detect modelleri oldu. Şirket, ilk kez lazer teknolojisini kullanan süpürgeleriyle bu kez kullanıcılarının karşısına çıktı. Bu yazımızda ise Dyson V15 Detect’i yakından inceleyeceğiz.

15.09.2021Teknoloji
Ebru Gündeş ile anlaşan Acun Ilıcalı O Ses Türkiyenin yeni jürisini açıkladı... Hadisenin yerine kim gelecek

Ebru Gündeş ile anlaşan Acun Ilıcalı 'O Ses Türkiye'nin yeni jürisini açıkladı... Hadise'nin yerine kim gelecek?

Acun Ilıcalı, Tv8'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Ilıcalı, O Ses Türkiye'den yeni planlarına kadar merak edilen her şeyi canlı yayında anlattı.

15.09.2021Magazin
Aşısız gebelerde ölümler üç kat arttı Negatif bebekler ise aşısız aile üyelerinden koronavirüs kaptı

Aşısız gebelerde ölümler üç kat arttı! Negatif bebekler ise aşısız aile üyelerinden koronavirüs kaptı

Türkiye'nin en büyük pandemi merkezlerinden Sancaktepe İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Klinik Şefi Prof. Dr. Niyazi Tuğ ve Yenidoğan Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Şenay Coşkun, son dalgayla beraber gebe ve yenidoğan Kovid-19 vakalarındaki artışa dikkat çekti. Prof. Dr. Tuğ, Kovid-19 nedeniyle gebe kayıplarında 3 kat artış yaşadıklarını söyledi. Dr. Coşkun ise son bir aydır Kovid-19 yenidoğan yoğun bakıma yatışlarda üç kat artış yaşandığını vurguladı. Bebekler ya Kovid-19 anneden doğduktan sonra Kovid-19 dışı problemlerle hastaneye yatıyor ya da sağlıkla eve gönderilip evdeki aşısız aile üyelerinden hastalığı kaparak yoğun bakıma getiriliyor.

15.09.2021Gündem
30 Temmuz hangi burç ve burcu ne 30 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

30 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 30 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

30 Temmuz tarihinde doğan kişiler aslan burcu olurlar. Aslan burcu olan kişilerin ise kendilerine özgü birtakım özellikleri bulunmaktadır. 30 Temmuz hangi burç oluyor? Doğum zamanı bireyin burcunun ne işe yaradığını gösterir. O nedenle burcu öğrenmek için doğum tarihinin de bilinmesi gerekmektedir. 30 Temmuz tarihinde doğan şahıs aslan burcu olur. İşte, merak edilen tüm detaylar.

15.09.2021Burçlar
Fiyatlar gündemden düşmüyor Sektörden yüksek kiralara çözüm önerisi...

Fiyatlar gündemden düşmüyor! Sektörden yüksek kiralara çözüm önerisi...

Son dönemde artan kira fiyatlarına çözüm aranıyor. Kiralardaki fahiş artışa karşı planlanan formül hayata geçerse kiralamak için ev ve iş yeri üretecek şirketlere vergi avantajı sağlanacak. Uzmanlar söz konusu formülün fayda sağlayacağını belirtirken kendi çözüm önerilerini de açıkladı.

14.09.2021Ekonomi
5 Eylül hangi burç ve burcu ne 5 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

5 Eylül hangi burç ve burcu ne? 5 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astrolojiye olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Çeşitli nitelikleri ile ön plana çıkmakta olan burçlar ise hayatlar üstünde önemli bir etki bırakmaktadır. Sizin için 5 Eylül tarihinin hangi burcu ifade ettiğini, bu burcun niteliklerini ve yükselen burcunu, 5 Eylül tarihinde doğan ünlüleri, anime karakterlerini ve futbolcuları detayları ile derledik.

14.09.2021Burçlar
1 Ağustos hangi burç ve burcu ne 1 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

1 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 1 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların büyük bir kısmı burçlara inanmaktadır ve günlük burç yorumlarına önem vermektedir. Her gün pek çok insan çeşitli kaynaklardan ve internet üzerinden burçlar ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmaktadır. 1 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 1 Ağustos tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

14.09.2021Burçlar
Bakan Kurum açıkladı: Kastamonu, Sinop ve Bartında 952 konut ile 170 köy evi yapımına başlandı

Bakan Kurum açıkladı: Kastamonu, Sinop ve Bartın'da 952 konut ile 170 köy evi yapımına başlandı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 1 yıl sonra tüm afet bölgelerinde vatandaşların yeni ev ve iş yerlerinde hayatına devam edecek hale geleceğini belirterek, "Kastamonu, Sinop ve Bartın'da 952 konut ve 170 köy evinin yapımına başlanmış durumda" dedi.

13.09.2021Dünya
Çocuğu okula yeni başlayan ebeveynlerin yapması gerekenler

Çocuğu okula yeni başlayan ebeveynlerin yapması gerekenler

Çocuğunuzun okula başlaması hem ebeveyn olarak sizin hem de çocuğunuz açısından yepyeni bir deneyimin başlangıcıdır.

13.09.2021Eğitim
29 Haziran hangi burç ve burcu ne 29 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

29 Haziran hangi burç ve burcu ne? 29 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar her zaman insanlara ilginç gelmiştir. Bir insanın burcunu öğrendiğiniz zaman kişilikleri ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Ancak astroloji çok daha kapsamlı bir bilim dalıdır. 29 Haziran hangi burç ve burcu ne? 29 Haziran tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
25 Nisan hangi burç ve burcu ne 25 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

25 Nisan hangi burç ve burcu ne? 25 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların kişiliklerinde burçların önemi oldukça fazladır. Bu nedenle pek çok insan burçlara ilgi duymaktadır. 25 Nisan tarihinde doğan kişiler de hangi burç olduklarını merak etmektedir. 25 Nisan hangi burç ve burcu ne? 25 Nisan tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, detaylar.

13.09.2021Burçlar
14 Temmuz hangi burç ve burcu ne 14 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

14 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 14 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar tarih boyunca gezegenlerin hareketleri ile ilgilenerek bu hareketlerden anlam çıkarmışlardır. Gezegenlerin hareketleri ile ilgili çıkarımlarda bulunan bilim dalı astroloji olarak isimlendirilir. Astroloji bilimine her geçen gün ilgi daha da artmaktadır. 14 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 14 Temmuz tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
11 Nisan hangi burç ve burcu ne 11 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

11 Nisan hangi burç ve burcu ne? 11 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar çok eski zamanlardan beri insanların ilgisini çekmektedir. Çünkü doğum tarihlerine bakılarak ve o tarihlerdeki gezegen hareketleri incelenerek insanların karakterleri ve kişilikleri ile ilgili yorumlar yapılabilmektedir. 11 Nisan tarihinde doğan kişiler de hangi burç olduklarını merak etmektedir. 11 Nisan hangi burç ve burcu ne? 11 Nisan tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
Erkan Sözeriden kırmızı kart tepkisi: Bunu kabul etmem mümkün değil

Erkan Sözeri'den kırmızı kart tepkisi: "Bunu kabul etmem mümkün değil"

TFF 1. Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un teknik direktörü Erkan Sözeri, Manisa'yı deplasmanda 1-0 yendikleri maçın 32. dakikasında gördüğü kırmızı karta ilişkin, "Ben hakeme veya rakibe asla hakaret, küfür etmem. Bugüne kadar bu, yaşanmamış bir şey. Hakem direkt kırmızı kart vererek gönderdi beni. Bunu kabul etmemiz mümkün değil." dedi.

12.09.2021Futbol
Bensu Soral ve Hakan Başı buluşturan nikah

Bensu Soral ve Hakan Baş'ı buluşturan nikah!

Bensu Soral ile Hakan Baş kısa süre önce haklarında çıkan “ayrılıyorlar” iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı. Hakan Baş’ın başka bir kadınla eğlenirken görülmesi üzerine mesele yeniden alevlendi, çift sosyal medyadan yeni ortak bir açıklama yaptı. 'evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz' diyen ikili dün akşam arkadaşlarının düğünde bir araya geldi.

12.09.2021Magazin
Bağbozumu da engel tanımaz

Bağbozumu da engel tanımaz

Rengârenk çiçeklerle tablo gibi donatılmış evlerin olduğu Rum Mahallesi, birbirini kesen kıvrımlı sokakları ve ahşap evleriyle Türk Mahallesi... Uzun süredir Bozcaada’yı görmek istiyordum. Bedensel engelli gezgin olarak bağbozumuna tereddüt ederek gitsem de kolumda içi üzüm dolu sepetimle güle oynaya döndüm.

12.09.2021Seyahat
Birkaç saatte sonbahara kaçış... İstanbul, Ankara ve İzmire yakın 12 adres

Birkaç saatte sonbahara kaçış... İstanbul, Ankara ve İzmir'e yakın 12 adres

İstanbul, Ankara ve İzmir’de yaşıyorsanız hafta sonu biraz olsun kafa dinlemeye ihtiyacınız var demektir. Biz de uzmanlarımıza sıcak yaz günlerinden kurtulup sonbahara adım atmaya hazırlandığımız şu günlerde, bu üç şehre yakın nelere gitmeli, neler yapmalı diye sorduk. Günübirlik gidilecek ya da iki gün tatil yapılacak 12 adresi önerdiler.

11.09.2021Gündem
Bensu Soral ve Hakan Baş boşanıyor mu Hakan Baş kimdir

Bensu Soral ve Hakan Baş boşanıyor mu? Hakan Baş kimdir?

Bensu Soral ve Hakan Baş’ın ayrılacağı iddia edilmişti. Üç yıl önce nikah masasına oturan Hakan Baş'ın baba olmak istediği, oyuncunun ise eşine "Anneliğe henüz hazır değilim" yanıtını verdiği, bu nedenle çiftin ayrılığın eşiğine geldiği söylentiler arasındaydı. Peki, Bensu Soral ve Hakan Baş boşanıyor mu? Hakan Baş kimdir?

10.09.2021Magazin
Boşanıyorlar mı Bensu Soral ile Hakan Başın ortak açıklamasında dikkat çeken sözler

Boşanıyorlar mı? Bensu Soral ile Hakan Baş'ın 'ortak' açıklamasında dikkat çeken sözler

2018 yılında Bensu Soral ile nikah masasına oturan Hakan Baş'ın dün akşam bir mekanda Mina Ceran ile samimi bir şekilde eğlendiği idda edildi.

10.09.2021Magazin
‘Her üniversitenin bir başarı hikayesi olmalı’

‘Her üniversitenin bir başarı hikayesi olmalı’

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, YÖK'ün yeni dönem vizyonuna işaret ederek, "Türkiye'de, Anadolu'da pek çok üniversitemizin birer başarı hikayesinin olabileceğine inanıyorum. Yeni dönemimiz, bu başarı hikayesinin inşa edilmesiyle geçecektir" dedi.

10.09.2021Eğitim
YÖK Başkanı Özvar, Kurulun yeni dönem vizyonunu açıkladı

YÖK Başkanı Özvar, Kurulun "yeni dönem vizyonunu" açıkladı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, YÖK'ün yeni dönem vizyonuna işaret ederek, "Türkiye'de, Anadolu'da pek çok üniversitemizin birer başarı hikayesinin olabileceğine inanıyorum. Yeni dönemimiz, bu başarı hikayesinin inşa edilmesiyle geçecektir." dedi.

10.09.2021Gündem
İstanbulda 17 ilçeye tsunamiden kaçış tabelası

İstanbul'da 17 ilçeye tsunamiden kaçış tabelası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Marmara Denizi ile kıyısı olan ilçelerin sahillerine 'tsunami tahliye yolu' tabelaları koymaya başladı.

10.09.2021Gündem
Camdaki Kız 10. son bölümde Nalanı şoke eden sözler... İşte Camdaki Kız yeni sezon ilk bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 10. son bölümde Nalan'ı şoke eden sözler... İşte Camdaki Kız yeni sezon ilk bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 10. son bölüm izle ekranı internet platformundan diziseverler için erişime açıldı. Yayınlandığı ilk günden itibaren ekrana damgasını vuran, her bölümü çok ses getiren, Kanal D'nin fenomen dizisi Camdaki Kız yeni sezon ilk bölümü ile 9 Eylül akşamı sevenleri ile buluştu. Camdaki Kız'ın 10. bölümünde Nalan ve Sedat düğünlerinin ardından yeni hayatlarına adım atarken, Feride'nin Sedat'a da baskı yapması dikkat çekti. Nalan'ın Feride'nin Sedat'la konuşmasını duyması ise Camdaki Kız son bölüme damga vurdu. İşte, Camdaki Kız 10. bölüm full izleme ekranı ve son bölümün özeti.

9.09.2021Televizyon
Aslıhan Doğan Turan: Küçük kavgalar, ilişkiyi dinamik tutuyor

Aslıhan Doğan Turan: Küçük kavgalar, ilişkiyi dinamik tutuyor!

Aslıhan Doğan Turan ile Galatasaraylı Arda Turan’ın 7 yıllık arkadaşlığı 2015’te aşka dönüşmüştü. Mart 2019’da nikah masasına oturan çift, oğulları Hamza Arda’yı Ekim 2019’da, Asil Aslan’ı ise 2020 yazında kucaklarına almıştı.

9.09.2021Magazin

Yazar Sonuçları

Ünlüyle birlikte olan erkek

Bu bir ‘vaka’. Eğer bir erkek ünlü bir kadınla birlikteyse olmadığı bir misyon yükleniyor, bambaşka davranıyor, arkadaşları onu tanıyamıyor, ailesi “bu kim” falan diyor. O derece...

18.09.2021

Eşimin yabancı bir kadına attığı mesajları yakaladım

Sadece 1 yıldır evliyiz ama eşimin sosyal medyada yabancı bir kadına attığı mesajları yakaladım. Her ne kadar “Sen bunu görmesen de ben çoktan yaptığım şey için pişman olmuştum” dese de bu durum beni yıktı.

18.09.2021

Aşı kişisel mesele olmaktan çıktı

ENFEKSİYON Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan konuştukça bakıyorum sosyal medyadan eleştiriler artıyor.

17.09.2021

Bugün ne yapsak?

İstanbul Caz Festivali kapasamında bugün ‘Altın Gün’ ve ‘Geeva Flava’ sahnede olacak. Turkcell Vadi sahnesindeki caz gecesini kaçırmayın.

17.09.2021

Beni dikkate almayın siz!

Mühendis değilim. Dolayısıyla mühendislik konularında yorum yapmam uygun olmayacağı gibi doğru da olmaz.

16.09.2021

İTÜ mezuniyet töreni

İTÜ birincisi Hüseyin Umutcan Ay’ın konuşmasını yaparken onu izleyen arkadaşlarının kamera onları gösterdiğinde el sallamaları, gülücükler atmaları sosyal medyada hayli konuşuldu, bolca da eleştirildi.

16.09.2021

Helikopterli çiftçi…

Gemlik, Kurtul Mahallesi (Köy) yerlisi Hüseyin Eryavuz, özetimle:

14.09.2021

Gidiyorum bütün like’lar yüreğimde

Popüler müziğin günümüzdeki mühim yıldızlarından Lana Del Rey, siyah beyaz bir video ile sosyal medya hesaplarını kapatacağını duyurdu önceki gün...

14.09.2021

Gençlik sosyal medyadan ‘tik’ kapıyor

İnternetten virüs bulaşmasına alışmıştık... Peki sosyal medyadan gençlerin birbirine tik bulaştırmasına ne demeli? Ya da ‘Zoom dismorfisine’, yani özellikle Z Kuşağı’nın düşük çözünürlüklü bilgisayar, telefon kameralarda kendini gördüğü hali bir süre sonra beğenmemeye başlamasına... Hepsinin nedeni yine dönüp dolaşıp stres ve belirsizliğe dayanıyor. Bu nedenle teknolojiyi yasaklamak da aslında bir çözüm değil.

12.09.2021

Bensu Soral ile Hakan Baş’ın ortak açıklaması

Yalanlamalara rağmen bu ilişkide kafa karıştıran noktalar var. Neden mi bu ayrıntılarda boğuluyoruz? Çünkü kimi ilişkisini gizliyor, kimi ayrılığını... Bu yalanlama müessesesi artık pervasız bir hâl almaya başladı.

12.09.2021

Boşuna ‘pardon’ demeyin

Yanlışlıkla bir köpeğin kuyruğuna basan herkes, köpeklerin bir şeyi bilerek yapmakla yanlışlıkla yapmak arasındaki farkı anlayıp anlayamadığını merak etmiştir.

11.09.2021

Baraj meselesi

Neredeyse bir yıldan beri izlediğimiz “Siyasi Partiler ve Seçim Yasası” çalışmaları, farklı bir boyuta taşındı.

11.09.2021