EKSTRA
MENÜ

Trendyol

Trendyol haberleri sayfasında güncel ve son dakika Trendyol hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 328 Trendyol haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Trendyol Grup, Türkiye'de moda e-ticaret sektöründeki en büyük alışveriş sitesidir.

Trendyol Grup markaları arasında Trendyol.com, Modagram.com ve Milla by trendyol bulunur. Dünyaca tanınan çeşitli giyim markalarının ürünlerinin satışını yapmaktadır. 700 kişilik bir ekiple çalışan Trendyol, kuruluşundan altı ay sonra ABD merkezli yatırım şirketi olan Tiger Global'den destek almıştır. Ayrıca Google, Amazon, Groupon, Zynga ve Twitter gibi şirketlere yatırımlar yapan Kleiner Perkins ve Avrupa Kalkınma Bankası da yatırım yapmıştır.

Trendyol, alışveriş internet sitesinde güvenlik 128 bit şifreleme ile sağlanmakta ve Facebook'ta e-mağazası bulunmaktadır. 2013 yılı içerisinde İstanbul ilinin Sarıyer ilçesine bağlık Maslak mahallesindeki yeni ofisine taşınmıştır.[3]

Trendyol Haberleri

Alışverişte Büyük Ekim fırsatları Bütçenizi rahatlatacak birbirinden özel indirimleri keşfedin

Alışverişte 'Büyük Ekim' fırsatları! Bütçenizi rahatlatacak birbirinden özel indirimleri keşfedin!

Yılın bu günleri tam anlamıyla bir alışveriş festivaline dönüşüyor. Büyük Ekim fırsatları, bütçenizi rahatlatacak farklı indirim ve kampanya seçenekleri sunuyor. Şimdi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanın, gardıropları yenilemenin ve sonbahara yepyeni bir başlangıç yapmanın tam zamanı! %60’a varan indirimlerden, fırsat ürünlerine; sepete özel indirimlerden, ikinci ürün avantajlarına kadar birbirinden özel indirim ve alışveriş fırsatları sizi bekliyor. Gelin birlikte keşfedelim…

12.10.2021Trend Ürünler
Market alışverişinde kış ihtiyaçlarını tamamlamanın tam zamanı

Market alışverişinde kış ihtiyaçlarını tamamlamanın tam zamanı!

Ekim ayının gelmesiyle birlikte artık evimizde her alanda kışa hazırlık başladı! Dekorasyondan market alışverişine kadar yaptığınız değişiklikler, sonbahar ve kış aylarını daha kolay geçirmenize yardımcı olacak, sizi canlı tutacaktır. Havanın erken kararması, soğuk ve yağışlar, dışarı çıkma, markete gitme isteğinizi azaltabilir. Kış ihtiyaçlarınızı düşünen market alışverişi tüyolarımızla alışverişte kolaylığın tadını çıkarın.

11.10.2021Trend Ürünler
Evini küçük dokunuşlarla kışa hazırlamak isteyenler için 6 öneri

Evini küçük dokunuşlarla kışa hazırlamak isteyenler için 6 öneri!

Sıcak günler geride kaldı… Doğanın kabuk değiştirmesiyle birlikte sonbahar ve kış esintileri yavaş yavaş evlerin enerjisine karışıyor. Evinizin atmosferine sıcaklık ve kimlik kazandırarak kasvetli havayı dağıtacak ipuçlarıyla evinizi kışa hazırlayın.

11.10.2021Trend Ürünler
Gamer’ların yüzünü güldürecek Ekim ayı fırsatlarını keşfet

Gamer’ların yüzünü güldürecek Ekim ayı fırsatlarını keşfet!

Bilgisayar oyunları dünyasında, kendine apayrı bir evren yaratanları ekim ayında büyük fırsatlar bekliyor. Uzun saatler soluksuz oyun oynayan “gamer” dünyasına ait her türlü ekipman ve elektronik ürünlerindeki büyük indirimlerle, oyun daha yeni başlıyor.

11.10.2021Trend Ürünler
Ekim indirimde öne çıkan trend elektronik ürünler

Ekim indirimde öne çıkan trend elektronik ürünler

Teknoloji sevenler ve hayatlarının her alanında teknolojinin sağladığı kolaylıkları yaşamak isteyenler için elektronik ürün indirimleri oldukça önemli. Ekim ayında da birçok elektronik üründe cazip indirim ve kampanyalar buluyor. Bu içeriğimizde teknoloji tutkunlarının asla “hayır” diyemeyeceği fırsatları listeledik. İşte o cazip fırsatlar…

11.10.2021Trend Ürünler
Kendi stilinizi yaratmaya ne dersiniz

Kendi stilinizi yaratmaya ne dersiniz?

Tarzınızı oluşturmak için şık, zamansız ve cool parçaları keşfederek, trendlerden ilham alın.

11.10.2021Trend Ürünler
Aracıyı ortadan kaldırdık

Aracıyı ortadan kaldırdık

Bu hafta İşin Peşinde köşesi için Manisa’da bir zeytin bahçesinde çalıştık. Zeytinleri önce topladık sonra yağa çevirdik. İş, satmaya gelince herkesin yüksek komisyonculuklarından şikâyet ettiği aracıları ortadan kaldırdık. Ürünleri e-ticaret ile tarladan tüketiciye ulaştırdık. Çiftçilere göre e-ticarette de komisyon var ama eski sisteme göre kâr marjı daha yüksek. Zeytinde ise bu yıl kuraklık etkili; verim çok iyi değil. 6 kilogram zeytinden bir litre yağ çıkıyor. Zeytin bahçelerinde çalışan işçiler günlük 125 lira yevmiye alıyor. Bir litre yağın çıplak maliyeti ise 30 lira.

11.10.2021Ekonomi
Tek adımda reklam kolaylığı

Tek adımda reklam kolaylığı

E-ticaret platformu Trendyol, Facebook ile işbirliğine giderek, bünyesinde işlem yapan satıcılara yönelik yeni bir uygulama geliştirdi. Buna göre; Trendyol satıcıları, panel üzerinden Facebook ve Instragram reklâmı verebiliyor.

6.10.2021Teknoloji
e-ticaretin liderleri İstanbulda düzenlenecek World E-Commerce Forumda buluşacak

e-ticaretin liderleri İstanbul'da düzenlenecek World E-Commerce Forum'da buluşacak

WORLDEF Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Nart "e-ticaretin Davos'u olma yolunda hızla ilerleyen forum, dünyanın önde gelen e-ticaret firmalarını (21 Ekim'de) buluşturarak katılımcılara yeni network imkanı sağlayacak" dedi.

22.09.2021Ekonomi
Trendyol GEL-AL nokta sayısı 11 bine ulaştı

Trendyol GEL-AL nokta sayısı 11 bine ulaştı

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği ve esnafa da ek gelir sağlayan Trendyol Gel-Al noktası ağını genişletiyor. Bir yılda yaklaşık 2 milyon Trendyol müşterisinin tercih ettiği Gel-Al noktalarının sayısı 11 bine ulaştı.

20.09.2021Alışveriş
Kapı kapı sanatın peşinde

Kapı kapı sanatın peşinde

15 galerinin katıldığı Artweeks@Akaretler başladı. 19 Eylül’e kadar sürecek etkinlikte öne çıkan galerilere ayrılan bölümleri ziyaret ettik. Eserleri uzmanlarla birlikte değerlendirdik.

Trendyol Sepette İyilik Festivali başlıyor

Trendyol Sepette İyilik Festivali başlıyor

Trendyol, Sepette İyilik Hareketi’nin birinci yılında Sepette İyilik Festivali düzenliyor. Sepette İyilik Festivali’nde sivil toplum kuruluşlarının binlerce ürününe ek olarak STK’ların devam eden projelerine destek olabilme imkanı sağlayan dijital destek kartları Trendyol müşterileriyle buluşacak.

25.08.2021Teknoloji
Tekne tatili bavulunun olmazsa olmazları

Tekne tatili bavulunun olmazsa olmazları

Konforu ön planda tutup kendimizi iyi hissettirecek parçaları yanımıza almalıyız. Romantik akşam yemekleri için elbise, rahat ama şık sandaletler, mutlaka şapka, mayo, güneş kremi ve fazlası...

22.08.2021Seyahat
Açık havaya tam teçhizatlı çıkalım

Açık havaya tam teçhizatlı çıkalım

Serinlemek için kendimizi sık sık parklara, sahillere atıyoruz. Gittiğimiz yerlerde kimi zaman gölgeye, kimi zaman da soğuk bir şeyler içmeye ihtiyaç duyuyoruz. En kullanışlı soğutucu çantalardan katlanır kamp sandalyelerine, jüri üyelerimizin deneyip onayladığı ürünleri listeledik...

‘Yeni ekonominin lokomotifi e-ticaret’

‘Yeni ekonominin lokomotifi e-ticaret’

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, aldığı 1,5 milyar dolarlık yeni yatırımla 10 milyar doların üzerinde değerlemeye ulaşan Türkiye’nin ilk “decacorn”u olan Trendyol’un transfer merkezini ziyaret etti.

16.08.2021Ekonomi
Bakan Varank, Türkiyenin ilk decacornunu ziyaret etti

 Bakan Varank, Türkiye'nin ilk "decacorn"unu ziyaret etti 

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, aldığı 1,5 milyar dolarlık yeni yatırımla 10 milyar doların üzerinde değerlemeye ulaşan Türkiye'nin ilk "decacorn"u olan Trendyol'un transfer merkezini ziyaret etti.

15.08.2021Ekonomi
Bakan Varank, Türkiyenin ilk decacornunu ziyaret etti

Bakan Varank, Türkiye'nin ilk 'decacorn'unu ziyaret etti

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, aldığı 1,5 milyar dolarlık yeni yatırımla 10 milyar doların üzerinde değerlemeye ulaşan Türkiye'nin ilk "decacorn"u olan Trendyol'un transfer merkezini ziyaret etti.

15.08.2021Ekonomi
En iyi fikir Silikon Vadisi’nden değil İstanbul’dan çıktı

En iyi fikir Silikon Vadisi’nden değil İstanbul’dan çıktı

FINANCIAL Times’ta yer alan habere göre online perakendede bu yılın en sıcak fikrinin Silikon Vadisi’nden değil İstanbul’dan olduğu belirtildi.

14.08.2021Ekonomi
Türk oyunları dünyanın gözdesi oldu

Türk oyunları dünyanın gözdesi oldu

Angry Birds oyununun da yapımcısı olan Finlandiyalı Rovio Entertainment, Türkiye merkezli Ruby Games’i satın alma kararı verdi. Rovio Entertainment, Türk oyun üreticisi Ruby Games’i üç aşamadan oluşan bir satın alma operasyonu ile toplam 80 milyon dolarlık maliyetle bünyesine katacak. İlk aşamada 10 milyon dolar nakit ile yüzde 20’lik dilim alınıyor.

13.08.2021Ekonomi
Trendyol’dan KOBİ’lere 150  milyon TL’lik yeni destek paketi

Trendyol’dan KOBİ’lere 150 milyon TL’lik yeni destek paketi

Trendyol, finansman, pazarlama ve eğitim gücüyle platformundaki esnaf ve KOBİ’lerin yanında olmaya devam ediyor. 2020 Nisan’da hayata geçen KOBİ Destek Paketi ile Trendyol, Ağustos 2021’e kadar olan sürede KOBİ’lere ve esnafa 600 milyon TL katkı sağladı. Türkiye’nin ilk decacorn’u olan Trendyol, KOBİ Destek Paketi’ni Ekim ayına kadar uzatarak, 150 milyon TL’lik yeni desteğini açıkladı.

11.08.2021Teknoloji
Trendyol’a ‘10 milyar dolarlık dev ünvanı’

Trendyol’a ‘10 milyar dolarlık dev ünvanı’

Trendyol yeni yatırım turunda 1.5 milyar dolarlık yeni yatırım aldı. Yeni yatırımla şirketin değerlemesi 16.5 milyar dolara ulaştı. Trendyol, değeri 10 milyar doları geçen şirketler için kullanılan ‘decacorn’ tanımına sahip ilk Türk teknoloji şirketi oldu. Trendyol Kurucusu Demet Mutlu, “Bu yatırım Türkiye’nin dijital ekosistemine uluslararası ilgiyi arttıracak ve sektörümüzün gelişmesine ciddi ivme kazandıracak” dedi.

10.08.2021Ekonomi
Dev markalardan Türkiye’ye yatırım Küresel pazar hedefi yüzde 50 artırılıyor

Dev markalardan Türkiye’ye yatırım! Küresel pazar hedefi yüzde 50 artırılıyor

Türkiye ekonomisine olan güven her geçen gün artarken milyarlarca dolar ciroya sahip şirketler Türk şirketlerine yatırımlarına devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu “2021 yılının Ocak-Mayıs döneminde Türkiye’ye gelen Uluslararası Doğrudan Yatırım miktarı geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 13 artarak 3,35 milyar dolara ulaştı” dedi.

9.08.2021Ekonomi
16,5 milyar dolara ulaştı... Dev yatırımla Trendyol Türkiyede ilk oldu

16,5 milyar dolara ulaştı... Dev yatırımla Trendyol Türkiye'de ilk oldu!

E-ticaret platfromu Trendyol, 16.5 milyar dolar değerleme ile 1.5 milyar dolar yeni yatırım aldı. Yeni değerleme rakamıyla “decacorn” tanımına sahip ilk Türk teknoloji şirketi oldu.

9.08.2021Ekonomi
Trendyol Satıcı Bilgi Merkezi açıldı

Trendyol Satıcı Bilgi Merkezi açıldı

Trendyol, e-ticarete dair her türlü bilgiyi içeren Trendyol Satıcı Bilgi Merkezi’ni hayata geçirdi. Trendyol’daki 180 bin satıcı ve platformda satıcı olmak isteyen KOBİ ve esnaflar, dijital bir e-ticaret kütüphanesi Trendyol Satıcı Bilgi Merkezi ile e-ticaret sektörü ve Trendyol süreçleriyle ilgili aradıkları her bilgiye ulaşabilecek.

28.07.2021Teknoloji
Dolap satıcıları 5 yılda 1 milyar 450 milyon TL’lik satış yaptı

Dolap satıcıları 5 yılda 1 milyar 450 milyon TL’lik satış yaptı

2016 yılında kurulan ve Trendyol çatısı altında ikinci el ürün pazarının Türkiye’de önde gelen isimlerinden biri olan Dolap, 5. yılına ilişkin verilerini açıkladı.

Milli sporculara olimpiyat desteği

Milli sporculara olimpiyat desteği

Trendyol, Futbol Milli Takımlar Resmi Sponsorluğu’nun ardından spora yaptığı katkılara bir yenisini daha ekleyerek Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Resmi Sponsoru oldu. Trendyol, aynı zamanda Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecek 5 milli sporcumuza da desteğini açıkladı. Buna göre Trendyol, 23 Temmuz - 8 Ağustos 2021 tarihlerinde Tokyo’da düzenlenecek 32. Yaz Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecek olan, güreşte Taha Akgül ve Evin Demirhan, tekvandoda Nur Tatar, artistik cimnastikte Ferhat Arıcan ve boksta Busenaz Sürmeneli’ye destek olacak.

2.07.2021Ekonomi
Trendyol, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi resmi sponsoru oldu

Trendyol, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi resmi sponsoru oldu

Trendyol, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Resmi Sponsoru oldu. Trendyol, aynı zamanda Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecek milli sporcularımız Taha Akgül, Ferhat Arıcan, Evin Demirhan, Busenaz Sürmeneli ve Nur Tatar’a da destek verecek.

1.07.2021Ekonomi
Pikniğe gitmek şimdi daha da moda

Pikniğe gitmek şimdi daha da moda

Dışarıda ailemizle ve arkadaşlarımızla bir şeyler yiyip vakit geçirmeyi çok özledik. Yazın vazgeçilmezi piknik için yılın en uygun vakitlerindeyiz. Ünlü şeflerden tarifler istedik, şef Refika Birgül’den sepet hazırlamanın ipuçlarını öğrendik. Hürriyet Seyahat yazarımız Saffet Emre Tonguç da en güzel piknik alanlarını paylaştı.

Trendyol Couchbase ile veri tabanını güçlendiriyor

Trendyol Couchbase ile veri tabanını güçlendiriyor

98 farklı üniversiteden 1000'i aşkın mühendis ile müşterilerine ve satıcılarına e-ticaret deneyimini sunmak için yeni teknolojiler geliştiren Trendyol, Couchbase veri platformu özelliklerini kullanarak tüm veritabanı işlemleri için ölçeklenebilir, optimize edilmiş ve kullanımı kolay NoSQL belge odaklı bir veritabanı kurdu.

24.06.2021Teknoloji
Trendyol indir - Trendyol nasıl indirilir Android ve IOS için ücretsiz son sürüm alışveriş uygulaması

Trendyol indir - Trendyol nasıl indirilir? Android ve IOS için ücretsiz son sürüm alışveriş uygulaması

İnternet üzerinden alışveriş yapan bireyler, telefonlarına mobil uygulamaları indirebiliyor. Özellikle Trendyol uygulaması alışveriş yapmayı seven kişilerin en çok indirdiği uygulamalardan biridir. Trendyol indir - Trendyol nasıl indirilir? Android ve İOS için ücretsiz son sürüm alışveriş uygulaması ile alakalı sizlere detayları derledik.

24.06.2021Teknoloji
Trendyol Influencer Akademi kuruldu

Trendyol Influencer Akademi kuruldu

Trendyol, influencerlara özel Trendyol Influencer Akademi’yi hayata geçirdi.

18.06.2021Teknoloji
Trendyol, Futbol Milli Takımları resmi sponsoru oldu

Trendyol, Futbol Milli Takımları resmi sponsoru oldu

Trendyol, Futbol Milli Takımları resmi sponsoru oldu. Ülkemizi EURO 2020’de temsil eden milli gururumuz ay-yıldızlı takıma desteğini açıklayan Trendyol, A Milli Futbol Takımının yanı sıra Kadın Milli Takımlar ve eMilli Takımlarının da resmi sponsorluğunu üstlendi.

10.06.2021EURO2020
Klasik parçaya modern dokunuş

Klasik parçaya modern dokunuş

Takımların içine ek bir katman yaratmak için giyilen ve genellikle erkek stilleriyle özdeşleşen yelekler bu yaz tek başına gardırobumuzun yıldız parçalarından biri olacak. Bu şık ürünü bol paça pantolonlarla, denimlerle, şortlarla, hatta eşofmanlarla bile tamamlayabilirsiniz.

Trendyol, Türkiye’den ilk 20’de yer alan tek şirket oldu

Trendyol, Türkiye’den ilk 20’de yer alan tek şirket oldu

İnternet sitelerinin ziyaretçi trafiğini analiz eden SimilarWeb’in açıkladığı tüm dünyada en çok ziyaret edilen e-ticaret ve alışveriş siteleri listesinde Trendyol, Türkiye’den ilk 20’de yer alan tek şirket oldu.

3.06.2021Teknoloji
STK’lara 1 milyon lira kaynak

STK’lara 1 milyon lira kaynak

Trendyol’un, Sepette İyilik hareketi ile 31 sivil toplum kuruluşunun ürünlerini platformda tek bir çatı altında toplayarak, bugüne kadar bu ürünlerin satışlarından sivil toplum kuruluşlarına yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı.

31.05.2021Ekonomi
Trendyol’un, STK’lara yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı

Trendyol’un, STK’lara yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı

Trendyol’un, Sepette İyilik hareketi ile 31 sivil toplum kuruluşunun ürünlerini platformda tek bir çatı altında toplayarak, bugüne kadar bu ürünlerin satışlarından sivil toplum kuruluşlarına yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı.

27.05.2021Teknoloji
Şirket İsmi Nasıl Seçilir Ve Bulunur Şirket İsimleri Ve Örnekleri

Şirket İsmi Nasıl Seçilir Ve Bulunur? Şirket İsimleri Ve Örnekleri

Bir şirketin ismini seçme sanılandan çok daha önemli bir konudur. Çünkü her şeyden önce bu isim sizi ve yapılan işleri temsil edecektir. Seçtiğiniz ismi sürekli duyup kullanacaksınız. Bu yüzden seçtiğiniz isim hakkında hiçbir şüpheniz olmaması gerekir. Çünkü hayatınızın büyük bir bölümünü ismini verdiğiniz bu şirkette geçirebilirsiniz. Yani şirkete aile üyesi olarak bakabilirsiniz. Orijinal ve farklı olmak isim seçerken ihtiyacınız olacak iki unsurdur. Farklı, ilgi çekici ve markanız hakkında ipucu verirken aynı zamanda gizemli olun. İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.05.2021Kobi
34 milyar liralık ‘online pazar’

34 milyar liralık ‘online pazar’

Küresel salgın koronavirüsün olumlu etkilediği sektörlerden biri de e-ticaret oldu. Türkiye’de ‘e-pazaryerleri’nin ticaret hacmi, 2020 yılının üçüncü çeyreği itibarıyla 2019 yılına göre yüzde 42.1 artarak 34.1 milyar liraya yükseldi. 2018’de ise bu pazarların ticaret hacmi 14.2 milyar TL seviyelerindeydi.

9.05.2021Ekonomi
Anneler Günü robot süpürge satışlarını katladı

Anneler Günü robot süpürge satışlarını katladı

Anneler Günü’nde giyim ve aksesuarla birlikte teknolojik ürünler de ilk sıralara yükseldi. Trendyol’un verilerine göre Anneler Günü öncesi 15 günlük dönemde robot süpürge satışları geçen yılın aynı dönemine kıyasla yaklaşık yüzde 700 artış gösterdi. Çikolata, bijuteri kolye, güneş gözlüğü ve bluz da en çok tercih edilen ürünler oldu.

7.05.2021Teknoloji
Trendyol’dan esnaf ve KOBİ’lere bir yılda 480 milyon TL’lik destek

Trendyol’dan esnaf ve KOBİ’lere bir yılda 480 milyon TL’lik destek

2020 Nisan ayında başlayan Trendyol KOBİ Destek Paketi ile esnaf ve KOBİ’lere 1 yılda 400 milyon TL’lik katkı sağlayan Trendyol, Mayıs ayında 80 milyon TL’lik yeni desteğini açıkladı.

30.04.2021Teknoloji
Trendyol yatırım turuna çıktı, 1 milyar doların üzerinde yatırım alması bekleniyor

Trendyol yatırım turuna çıktı, 1 milyar doların üzerinde yatırım alması bekleniyor

Kısa bir süre önce Alibaba'dan 350 milyon dolarlık yatırım alan Trendyol'da, satıcıların bu yıl 10 milyar dolarlık ürün satışı gerçekleştirme hedefi bulunuyor.

27.04.2021Ekonomi
Trendyola büyük yatırım

Trendyol'a büyük yatırım

E-ticaret alanında faaliyet gösteren Trendyol, kısa süre önce gerçekleştirdiği sermaye artışı ile mevcut ortağı Alibaba'dan 330 milyon dolar yatırım aldı ve şirket değerlemesi 11 milyar dolara yükseldi.

20.04.2021Ekonomi
32 ünlü şirkete soruşturma açıldı

32 ünlü şirkete soruşturma açıldı

Rekabet Kurumu, aralarında perakende ve gıda şirketlerinin olduğu 32 teşebbüse, iş gücüne yönelik centilmenlik anlaşmaları nedeniyle soruşturma açtı.

20.04.2021Ekonomi
Ülker’den e-ihracat atağı

Ülker’den e-ihracat atağı

Dünyanın dört bir yanındaki 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yapan, Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, E-Star uzmanlığıyla e-ihracatta önemli bir adım attı.

20.04.2021Ekonomi
Dört bir yanımız bahar bahçe

Dört bir yanımız bahar bahçe

Bu yaz renk renk çiçekleri üzerimizde taşıyacağız. Bu hareketli parçalar neyle, nasıl kombinlenir; mevsimlere nasıl adapte edilir, bakalım...

Yazar Sonuçları

Kimse ‘uzaktan eğitim oluyormuş’ demesin

Bu ara okullarla ilgili çok yazı yazıyorum.

11.08.2021

Yıldız’dan dar alanda kısa paslaşmalar

Pandemide işsiz kalan müzisyenler için başlatılan challenge’a Yıldız Tilbe de katıldı.

6.05.2021