EKSTRA
MENÜ

Toprak Grubu

Toprak Grubu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Toprak Grubu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.885 Toprak Grubu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Toprak Grubu Haberleri

31 Ağustos hangi burç ve burcu ne 31 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

31 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 31 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji birçok kişinin ilgisini çeken konulardan birisidir. Burçlar kuşağında yer alan on iki burç ise kişilerin doğdukları tarih aralığına göre belirlenmektedir. İnsanların kişilik özellikleri ile ilgili de birçok bilgi vermektedir. 31 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 31 Ağustos tarih de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

15.09.2021Burçlar
17 Eylül hangi burç ve burcu ne 17 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

17 Eylül hangi burç ve burcu ne? 17 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji her zaman insanları cezbeden bir konu olmuştur. Hatta eski devirlerde öylesine itibarlı ve önem verilen bir alan olmuştur ki; kralların yanı başlarında Astroloji bilen kişiler danışman olarak yer almışlardır. Günümüzde de Astrolojiye yoğun ilgi aynı şekilde sürmektedir. İşte, 17 Eylül hangi burç, !7 Eylül tarihinde doğanların özellikleri, 1 Eylül tarihinde yaşanmış tarihi olaylar, 17 Eylül tarihinde doğan Türk Ünlüler ve futbolcular, 17 Eylül tarihinde doğan yabancı ünlüler ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

15.09.2021Burçlar
10 Eylül hangi burç ve burcu ne 10 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

10 Eylül hangi burç ve burcu ne? 10 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlığın binlerce yıldır araştırdığı ve günümüzde de odağında olan Astroloji çok merak edilmektedir. İşte, 10 Eylül burç nedir, 10 Eylül tarihinde bugün yaşanan olaylar, 10 Eylül tarihinde doğan Türk ve yabancı ünlüler ve futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

14.09.2021Burçlar
9 Eylül hangi burç ve burcu ne 9 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

9 Eylül hangi burç ve burcu ne? 9 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların burçları, kişilik özellikleri hakkında birçok bilgi vermektedir. Buna bağlı olarak da insanlar hem kendi burçlarını hem de çevrelerinde bulunan insanların burçlarını öğrenmek istemektedir. 9 Eylül hangi burç ve burcu ne? 9 Eylül tarih de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

14.09.2021Burçlar
8 Eylül hangi burç ve burcu ne 8 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

8 Eylül hangi burç ve burcu ne? 8 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji de yer alan en önemli konulardan birisi de burçlar olarak bilinmektedir. Astrolojide yer alan on iki takım yıldızı burç olarak ifade edilmektedir. 8 Eylül hangi burç ve burcu ne? 8 Eylül tarih de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

14.09.2021Burçlar
24 Nisan hangi burç ve burcu ne 24 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

24 Nisan hangi burç ve burcu ne? 24 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar insanların kişilik özellikleri hakkında birçok ipucu vermektedir. Buna bağlı olarak da insanlar hem kendi burçlarını hem de çevresinde bulunan insanların burçlarını öğrenmek istemektedir. 24 Nisan hangi burç ve burcu ne? 24 Nisan tarihin de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
23 Nisan hangi burç ve burcu ne 23 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

23 Nisan hangi burç ve burcu ne? 23 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar, insanların doğum tarihlerine göre belirlenmektedir. Burçlar kuşağında toplam da on iki adet burç bulunmaktadır. 23 Nisan tarihinde doğan kişiler de hangi burç olduklarını öğrenmek isteyebilir. 23 Nisan hangi burç ve burcu ne? 23 Nisan tarihin de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
4 Mayıs hangi burç ve burcu ne 4 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

4 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 4 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar kuşağı üzerinde toplamda on iki tane burç yer almaktadır. Burçlar insanların kişilikleri hakkında bir takım bilgiler vermektedir. 4 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 4 Mayıs tarihinde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

8.09.2021Burçlar
21 Ocak hangi burç ve burcu ne 21 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

21 Ocak hangi burç ve burcu ne? 21 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar, yıldızlara göre belirleniyor. 21 Ocak tarihinde doğan kişiler, hava grubu mensubu olan kova burcuna sahiptir. Oğlak burçları, burç özellikleri ve kararlı kişilikleri ile ön plana çıkar. Bu burçtaki kişilerin karakterleri alçalan ve yükselen burcunun özelliklerine göre de değişir. 21 Ocak hangi burç ve burcu ne? İşte, merak edilen tüm detaylar.

6.09.2021Burçlar
15 Ocak hangi burç ve burcu ne 15 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

15 Ocak hangi burç ve burcu ne? 15 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astrolojide burçlar kişilerin doğum tarihleri ile öğrenilebilir. Kişilerin hangi günde ve hangi ayda doğduklarına göre belirlenen burçlar, insanların kişilik özellikleri ile ilgili birçok ipucu vermektedir. 15 Ocak hangi burç ve burcu ne? 15 Ocak tarihin de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

6.09.2021Burçlar
9 Ocak hangi burç ve burcu ne 9 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

9 Ocak hangi burç ve burcu ne? 9 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar hem kendi burçlarını hem de sevdiklerinin burçlarını öğrenmek isteyebilir. Burçları öğrendikten sonra ise burçların özellikleri ile ilgili olarak bilgi edinmek isterler. 9 Ocak hangi burç ve burcu ne? 9 Ocak tarihin de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, 9 Ocak tarihi ile ilgili merak edilen tüm detaylar.

2.09.2021Burçlar
2 Ocak hangi burç ve burcu ne 2 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

2 Ocak hangi burç ve burcu ne? 2 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji ile burçlar geçmişten bu yana insanların en çok rağbet gösterdiği alanlardan bir tanesi olmuştur. Tarihte, astroloji ve burçlar ile ilgili olan çok eski nitelikteki kayıtlarda da bilgiler mevcut halde bulunmaktadır. Günümüzde burçlar on iki tane grupta yer almaktadır. Bireylerin doğum tarihlerine göre ise burçlar belirlenebilmektedir. 2 Ocak tarihinin hangi burca ait olduğunu, bu burcun taşıdığı özellikleri sizler için derledik.

1.09.2021Burçlar
Mayıs Hangi Burç Mayıs Ayında Doğanların Burcu Ve Özellikleri

Mayıs Hangi Burç? Mayıs Ayında Doğanların Burcu Ve Özellikleri

Herkesin doğduğu tarih aralığına göre farklı bir burca sahip olduğunu söylemek mümkündür. İnsanlar ise hem kendi burçlarını hem de çevresinde bulunan kişilerin burçlarını öğrenmek ve hangi özelliklere sahip olduklarını bilmek isteyebilirler. Mayıs hangi burç? Mayıs ayında doğanların burcu ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detayları derledik.

24.08.2021Burçlar
Toprak, Hava, Ateş, Su… Burcunuza Göre İlişkiden Beklentileriniz

Toprak, Hava, Ateş, Su… Burcunuza Göre İlişkiden Beklentileriniz

Aşk nedir? Tüm zamanların en çok sorgulanan konusu olabilir. Günümüzde çok çabuk tüketilen aşklar, ilişki ve bağlılık kavramlarının ne kadar basit görünse de aslında romantik ve hararetli olanlarda çok da kolay olmadığının göstergesidir. Neyse ki ilişkinizle yaşadığınız çıkmazlarda, size kılavuzluk edebilecek astroloji var. Toprak, hava, ateş, su… Hangi, gruptasınız ve ilişkiden ne belediğinizi merak ediyorsanız, işte size bazı tüyolar…

5.07.2021Aşk
Oğlak Burcu Hangi Ay Oğlak Burcu Tarihleri Ve Günleri

Oğlak Burcu Hangi Ay? Oğlak Burcu Tarihleri Ve Günleri

Oğlak burcu hangi aydır? Oğlak burcu olmak için hangi tarihlerde doğmak gerekmektedir? Oğlak burcu tarihleri ne zamandır? Oğlak burcu günleri hangi günlerdir? Oğlak burcu olmanın farkları nelerdir? Oğlak burcu hakkındaki tüm bilgileri sizler için hazırladık.

28.01.2021Astro Gündem
Boğa Burcu Hangi Ay Boğa Burcu Tarihleri Ve Günleri

Boğa Burcu Hangi Ay? Boğa Burcu Tarihleri Ve Günleri

Zodyak Takvimi; ateş, su, hava ve toprak olarak 3'lü gruplara ayrılmış olan 12 farklı burcu kapsayan bir takvimdir. Bu takvimde yer alan burçlardan birisi de Boğa burcudur. Peki, Boğa burcu hangi aya denk gelir? Boğa burcunun tarihleri ve günleri nelerdir? Boğa burcu insanların belirgin özellikleri arasında neler sayılabilir? İşte, tüm detaylar.

28.01.2021Astro Gündem
Başak Burcu Hangi Ay Başak Burcu Tarihleri Ve Günleri

Başak Burcu Hangi Ay? Başak Burcu Tarihleri Ve Günleri

Astrolojide 12 tane burç bulunur. Bu burçlar kendi aralarında ateş, su, hava ve toprak olmak üzere üçerli gruplara ayrılırlar. Gruplarda bulunan üçlü burç takımları kendi içlerinde ortak bir takım özelliklere sahip olurlar. Peki, başak burcu hangi aya denk gelir? Başak burcunun tarihleri ve günleri hangileridir? Başak burcu hangi burç gurubundadır? Başak burcunun belirgin özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

27.01.2021Astro Gündem
Para ve zekanın kavgası: Jüpiter - Uranüs etkileşimi

Para ve zekanın kavgası: Jüpiter - Uranüs etkileşimi

Merhaba arkadaşlar; gökyüzünde büyük iyicil ve fırsatlara, genişlemeye işaret eden Jüpiter ile aniden gelişen olaylar, sürprizler ve şoklarla ilgili Uranüs arasında sert bir görünüm olacak.

18.01.2021Astroloji
Bu yaz hangi burç nasıl tatil planlamalı İşte ünlü astrologdan öneriler...

Bu yaz hangi burç nasıl tatil planlamalı? İşte ünlü astrologdan öneriler...

2020 yılının başında bu yılın zor geçeceğini yorumlayan astrologlar yaşadığımız süreç ve süreç sonrası değerlendirmelerine başladılar. Enuygun.com, bu yaz tatil planı yaparken, gökyüzünü rehber edinmek isteyenler için ünlü Astrolog Şenay Devi’nin kapısını çaldı. İşte Şenay Devi’den burçlara özel yaz tatili rehberi.

22.06.2020Seyahat
Başak Burcu Makyajı

Başak Burcu Makyajı

Abartılı makyajlardan hoşlanmayan Başak burçları, makyajlarında daha çok sade ve göze çarpmayan renkler kullanmayı severler.

11.09.2019Burçlar
Oğlak Burcu Makyajı

Oğlak Burcu Makyajı

Toprak grubu kadınları genel olarak sakin ve evcimen bir yapıdadırlar.

11.09.2019Burçlar
Yılbaşında Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı

Yılbaşında Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı?

Karakterlerimize etki eden burçlarımız aynı zamanda görünümümüzde de kendini belli ediyor. Yeni yılda tüm gözleri üzerine çekebilmenin bir sırrı da burca göre yapılan makyajda saklı. Peki yılbaşında hangi burç nasıl makyaj yapmalı? İşte cevaplar...

16.11.2018Makyaj
İşçiler, ‘Toprak Demirdöküm’ün iflası’ için dava açtı

İşçiler, ‘Toprak Demirdöküm’ün iflası’ için dava açtı

Bir dönem, Türkiye’nin önde gelen sanayi tesisleri arasında yer alan Toprak Demirdöküm’ün iflası talep edildi. Anılan davayı, şirketten olan alacakların tahsil edemediklerini belirten Toprak Demirdöküm işçileri açtı. Şirket adına yapılan savunmada ise Toprak Demirdöküm’ün davacı işçilere herhangi bir borcu olmadığı kaydedildi.

23.10.2018Ekonomi
Halis Ağa’nın kurduğu dev fabrika için iflas davası

Halis Ağa’nın kurduğu dev fabrika için iflas davası

BİR dönem Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan ve merhum iş adamı Halis Toprak’ın kurduğu Bilecek’teki Toprak Kağıt fabrikasının iflası istendi. Şirketin iflası için talepde bulunan taraf ise, Türkiye Selüloz Kağıt, Ağaç ve Mamulleri İşçileri Sendikası (Selüloz-İş) oldu. Davanın ilk duruşması önümüzdeki Nisan ayında yapılacak.

8.02.2018Ekonomi
Halis Ağa’nın kurduğu holding için iflas davası

Halis Ağa’nın kurduğu holding için iflas davası

BİR dönem Türkiye’nin sayılı holdingleri arasında yer alan merhum iş adamı Halis Toprak’ın kurduğu Toprak Holding’in iflası istendi. Mahkemeye başvuran alacaklı bir şirket, Toprak Holding’in iflasına karar verilerek alacağının tahsil edilmesini talep etti.

19.04.2017Ekonomi
2017de neler olacak Astroloji festivali başlıyor

2017'de neler olacak? Astroloji festivali başlıyor

Uniq İstanbul’a, nasıl desem, sanki bir ‘çokbilmiş’lik sinmiş... Her taraftalar: Masada otururken çaprazınızda, aldıklarını öderken kasada, tuvaletten çıkarken kapıda... Sanki bakışlarıyla içinizi okuyorlar. Utanmasa, yürüyen merdivende yanınızdan geçerken “Dayan az kaldı, şubatta tekrar açılacak kısmetin” diyecek... Cuma günü Türkiye ve dünyadan 34 ünlü astrologla bir AVM’ye kapandım: Maslak’ta bugün de devam eden Astrofun Festivali. Seminerler, workshop’lar, kişisel seanslar... Buyurunuz: Anladıklarım. Göz gezdiriniz: Not ettiklerim. Şaşırınız: Özümsediklerim...

26.11.2016Hayat
MERKÜR GERİ GİDİYOR İLETİŞİM BOZULUYOR

MERKÜR GERİ GİDİYOR! İLETİŞİM BOZULUYOR!

Merkür bu hafta Toprak grubu burçlardan Boğa burcunda geri hareketine başlıyor.

25.04.2016Burçlar
Halis Toprakın son isteğini kızı Ayfer Toprak açıkladı

Halis Toprak'ın son isteğini kızı Ayfer Toprak açıkladı

Pazar günü Fransa’da yaşama veda eden ünlü işadamı Halis Toprak’ın son isteğini kızı Ayfer Toprak açıkladı: ‘Börek istedi. Türkiye’den yufka götürdüm ama nasip olmadı.’

6.01.2016Magazin
‘Halis Ağa’ hayatını kaybetti

‘Halis Ağa’ hayatını kaybetti

Toprak Holding’in kurucusu Halis Toprak dün Fransa’nın Nice kentinde hayatını kaybetti. Cenazesi İstanbul’a getirilen Toprak’ın defin süreci aile üyelerinin alacağı karardan sonra açıklanacak.

3.01.2016Ekonomi
İş adamı Halis Toprak hayatını kaybetti

İş adamı Halis Toprak hayatını kaybetti

İş adamı Halis Toprak (78), Fransa’nın Nice şehrinde kalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybetti.

3.01.2016Ekonomi
Burcunuza Göre Cilt Maskesi

Burcunuza Göre Cilt Maskesi

Elementlerin yaşam biçimlerinden cilt de nasibini alıyor. Bazı cilt tipleri nemsiz kalıyor, bazısı ise aşırı stresten kuruyor. Cildinizin ihtiyaçlarını yerine getirmek için burcunuza uygun bakım yapın!

30.01.2015Astro Gündem
Toprak Center’da ‘şalter’ krizi

Toprak Center’da ‘şalter’ krizi

Toprak Grubu’nun kiracı olduğu Toprak Center binasında elektrik krizinin yaşandığı ortaya çıktı. Toprak Center’ın sahibi Mert İnşaat, kiralar ödenmediği iddiasıyla binanın elektriğini kesti. Toprak Grubu ise kira borçlarının olmadığını, elektrik kesme işleminin ‘şantaj’ amaçlı olduğunu iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu. Mert İnşaat’ın sahibi Hüseyin Gündoğdu ise birikmiş alacakları olduğunu, ancak ödemelerini alamadıklarını öne sürdü.

14.07.2014Ekonomi
TMSF’den Fethi Çalık’a soruşturma izni Resmi Gazete’de

TMSF’den Fethi Çalık’a soruşturma izni Resmi Gazete’de

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), eski başkan yardımcısı Fethi Çalık hakkında soruşturma izin verdi.

4.05.2013Ekonomi
TMSFden, Çalıka Prenses faturası

TMSF'den, Çalık'a 'Prenses' faturası

Toprak Grubu’na ait Princess T isimli yatın satışında kurumu zarara uğrattığı gerekçesi ile yargılandığı davada hapis cezası alan TMSF eski Başkan Yardımcısı Fethi Çalık, hakkında alacak davası açıldı. TMSF tarafı, 217 bin 350 dolarlık zararın, son 8 yıllık faizi ile birlikte ödenmesine talep etti.

9.04.2013Ekonomi
‘2 numara’ görüldüğü yerde yakalanacak

‘2 numara’ görüldüğü yerde yakalanacak

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) eski Başkan Yardımcısı Fethi Çalık hakkında, mahkemenin yakalama kararı verdiği ortaya çıktı. Çalık, devam eden soruşturma kapsamında ifade vermeyince savcılık yakalanmasını talep etti. İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi 31 Ocak’ta yakalama kararı verdi. Çalık görüldüğü yerde yakalanacak. İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılacak. Çalık'ın, yargılandığı bir başka davanın bu sabah yapılan duruşmasına ise katıldığı öğrenildi. Çalık halen TMSF'de müşavir konumunda bulunuyor.

13.02.2013Ekonomi
Eski sahibi Halis Toprakmış

Eski sahibi Halis Toprak'mış

Dün kötü hava koşulları yüzünden Sarıyer'de sahil yoluna inmek zorunda kalan helikopterin eski sahibinin işadamı Halis Toprak olduğu ortaya çıktı.

21.12.2012Ekonomi
Boğazda türbülansa girince kaldırıma indik

Boğaz'da türbülansa girince kaldırıma indik

Kötü hava koşulları yüzünden boğaz sularına sadece santimetreler kala kaldırıma zorunlu iniş yapan helikopterde Hattat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hattat ile kızı İpek Hattat vardı. Hürriyet Dünyası'ndan Vahap Munyar'ın ulaştığı işadamı Mehmet Hattat, helikopterde yaşanan o anları anlattı.

20.12.2012Gündem
Fethi Çalık’a 6 ay hapis

Fethi Çalık’a 6 ay hapis

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) eski Başkan Yardımcısı Fethi Çalık, Toprak Grubu’na ait yatın satışında kurumu zarara uğrattığı gerekçesi ile yargılandığı davada 6 ay hapis cezası aldı.

31.10.2012Ekonomi
TMSF’nin eski başkan yardımcısına ‘prenses’ cezası

TMSF’nin eski başkan yardımcısına ‘prenses’ cezası

TMSF Eski Başkan Yardımcısı Fethi Çalık, Toprak Grubu’na ait yatın satışında kurumu zarara uğrattığı gerekçesi ile yargılandığı davada 6 ay hapis cezası aldı. Bu karar ile birlikte, halen TMSF’de müşavir konumunda bulunan Çalık’ın kurum ile olan ilişiğinin kesilmesi bekleniyor. TMSF, uğradığı zarar için eski yöneticisine alacak davası açtı. Hapis cezası kararı TMSF tarihinde bir ilk olma özelliğine sahip.

31.10.2012Ekonomi

Yazar Sonuçları

Bu dönem hayatımızın odağında haz ve mutluluk veren konular olacak

Salı günü Boğa burcu etkisinde yeniay var. Bugünlerde hızla akıp giden yaşamı ve zamanı biraz olsun yavaşlatmaya ve sakince hareket etmeye çalışacağız. Bize keyifli gelen konular her neyse hayatımızda onlara daha fazla yer açabileceğiz.

8.05.2021

Plütonik yeni ay neler getirecek?

Yılın ilk yeni ayı Oğlak burcunda, etkisi 12 gün sürecek. Bireysel olarak iş kurmak, işe odaklanmak için ideal bir dönem. Türkiye ve dünyanın gündemindeyse depremler, volkanik faaliyetler, liderlere suikast girişimleri olabilir.

9.01.2021

Sorunlarla başa çıkma şeklinizi değiştirin

Günaydın yepyeni bir günden hepinize…

18.02.2020
Merkür, Boğa burcunda geri harekete geçiyor

Merkür, Boğa burcunda geri harekete geçiyor!

28 Nisan itibariyle geri gidecek Merkür dolayısıyla bu haftadan itibaren Mayıs ayının son haftasına kadar etkisi devam edecek.

25.04.2016

Merkür geri gidiyor iletişim bozuluyor

Merkür bu hafta toprak grubu burçlarından Boğa burcunda geri hareketine başlıyor.

24.04.2016
Burçlara göre cinsel yaşam

Burçlara göre cinsel yaşam

Astrolog Şenay Yangel, burçların cinsel hayatlarıyla ilgili önemli bilgiler verdi.

15.09.2014

Ankara’ya özel koleksiyon

Son dönemde modacıların yada tasarımcıların koleksiyon tanıtımı etkinlikleri daha sık düzenlenir oldu.

30.11.2013