Bugün neler oldu?

Oyuncu

Güncelleme Tarihi:

Oyuncu haberleri sayfasında Oyuncu hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 183318 Oyuncu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

Oyuncu, bir karakteri canlandıran (aktör veya aktris), dramatik bir yapımda rol alan ve sinema, televizyon, tiyatro veya radyoda mesleğini yapan sanatçı. Aktör kelimesi Antik Yunanca'daki ὑποκριτής (hypokrites) kelimesinden gelmektedir. Bu kelime, "oynayan, canlandıran kişi" anlamına gelir ve bu yüzden aktör kelimesi de oyunculuk yapan kişiyi temsil eder.

Oyuncu haberleri

DAHA FAZLA #OYUNCU HABERLERİ

Oyuncu’a ait tüm site haberleri

49. PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLÜNÜ KAZANANLARI 2023 | Pantene Altın Kelebek ödüllerini kimler kazandı, hangi kategoriler var, isimler belli oldu mu İşte Altın Kelebek sahipleri

49. PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLÜNÜ KAZANANLARI 2023 | Pantene Altın Kelebek ödüllerini kimler kazandı, hangi kategoriler var, isimler belli oldu mu? İşte Altın Kelebek sahipleri

Pantene Altın Kelebek Ödüllerini kazanan isimler belli oluyor. Türkiye’nin en prestijli ödülü Pantene Altın Kelebek, 3 Aralık Pazar akşamı 49’uncu kez sahiplerini buluyor. Sinema, TV ve müzik dünyasının yıldızlarını buluşturan muhteşem törende, kategorilerinde en iyiler ödüllerine kavuşacak. Çağla Şıkel ve Cem Davran’ın sunumuyla ekrana gelen 49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Nükhet Duru, İrem Derici, Norm Ender Semicenk ve Samira Efendi sahnede performanslarını sergileyecek. Zorlu PSM’de gerçekleşen görkemli gecede, en iyi kadın oyuncu, en iyi erkek oyuncu, en iyi dizi, en iyi çocuk oyuncu, en iyi şarkıcı, en iyi komedi dizisi, en iyi ınfluencer, en iyi rapçi gibi pek çok kategoride kazananlar açıklandı. Öte yandan kanald.com.tr, teve2.com.tr, hurriyet.com.tr, hurriyet.com.tr/kelebek, Hürriyet YouTube, Teve2 YouTube ve D-Smart YouTube platformlarından canlı yayınlanan tören, görme ve işitme engelli bireyler için ilk kez sesli betimlemeler ve simultane işaret dili çevirisiyle ekranlara geliyor. Peki, Pantene Altın Kelebek ödüllerini kimler kazandı, hangi kategoriler var, isimler belli oldu mu? İşte, Pantene Altın Kelebek Ödüllerini kazanan isimler ve ayrıntılar.

#Pantene Altın Kelebek Ödülleri Kazananlar