EKSTRA
MENÜ

Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nilperi Şahinkaya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 176 Nilperi Şahinkaya haberi bulunmuştur.

Nilperi Şahinkaya Haberleri

Kerem Bursin Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılıyor mu Büyük iddia

Kerem Bursin Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılıyor mu? Büyük iddia!

Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılacağı iddiaları ile gündemde yer almaya başladı. Daha önce 4 sezon yayınlanan ve yeni sezon çekiminin yapılması için hazırlıklara başlanan 'Aynen Aynen' isimli proje, Kerem Bürsin'in diziden ayrılma iddialarının gündeme gelmesine neden oldu.

23.12.2020Televizyon
Yeni Hayat 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni Hayat yeni bölümde Nevin Adem ve Yasemini yakalıyor

Yeni Hayat 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni Hayat yeni bölümde Nevin Adem ve Yasemin'i yakalıyor

Yeni Hayat 8. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat yeni bölüm fragmanında Nevin'in Adem ve Yasemin'i gizlice konuşurken yakalaması dikkat çekti. Timur'un Adem ve Yasemin arasında bir ilişki olduğunu düşünmesi ise Yeni Hayat 8. bölüm fragmanına damga vurdu. Yeni Hayat bu hafta 22 Ekim akşamı heyecanı anları izleyici ile buluşturacak. İşte, Yeni Hayat yeni bölüm fragmanı ve 8. bölümde yaşanacaklar.

21.10.2020Televizyon
Yeni Hayat 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni Hayat yeni bölümde Nevinin yalanı ortaya çıkıyor

Yeni Hayat 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni Hayat yeni bölümde Nevin'in yalanı ortaya çıkıyor!

Yeni Hayat yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta Kanal D ekranlarında perşembe akşamları diziseverlerle buluşan Yeni Hayat'ın 15 Ekim tarihli yeni bölüm fragmanında, Nevin'i teyzesinin, Ece ile ilgili şoke edici gerçekleri söylemekle tehditte bulunması dikkat çekti. Yasemin'in Adem'e olan ilgisinin Kundizi'nin dikkatini çekmesi ile fragmana yansıyan diğer gelişmelerden oldu. İşte, Yeni Hayat 7. bölüm 2. fragmanı ve bu hafta yeni bölümde yaşanacakların özeti.

15.10.2020Televizyon
Yeni Hayat dizisi oyuncuları kimdir İşte Yeni Hayat oyuncu kadrosu

Yeni Hayat dizisi oyuncuları kimdir? İşte Yeni Hayat oyuncu kadrosu

Yeni Hayat dizisi her hafta perşembe akşamları ekrana geliyor. Yeni Hayat oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Dizide Serkan Çayoğlu Adem Şahin’e, Melisa Aslı Pamuk Yasemin Karatan’a, Tayanç Ayaydın Timur Karatan’a, Nilperi Şahinkaya Nevin Şahin’e, Nebil Sayın Kunduzi’ye, Devrim Nas Özgür Haseki’ye hayat veriyor. İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu

8.10.2020Televizyon
Yeni Hayat 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı -  Ademden Yasemine şaşırtan teklif

Yeni Hayat 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Adem'den Yasemin'e şaşırtan teklif

Yeni Hayat yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kanal D'de her hafta perşembe akşamları seyirci karşısına çıkan Yeni Hayat'ın 6. bölüm 2. fragmanında, Adem'in Yasemin'e oldukça riskli olan bir teklifte bulunması dikkat çekti. Timur'un Adem’in peşine düşmesi ise Yeni Hayat 6. bölüm fragmanına damga vurdu. Yeni Hayat 8 Ekim Perşembe günü diziseverlerle buluşacak. İşte, Yeni Hayat 6. yeni bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümün özeti.

8.10.2020Televizyon
Aşıklar sahil turunda

Aşıklar sahil turunda!

Oyuncu Nilperi Şahinkaya önceki akşam sevgilisi Emre Yusufi’yle Bebek’te görüntülendi.

7.10.2020Magazin
Yeni Hayat oyuncularından yeni pozlar....

Yeni Hayat oyuncularından yeni pozlar....

Kanal D’nin her Perşembe akşamı izleyici ile buluşan dizisi “Yeni Hayat”, 5’inci  bölümü ile ekrana geliyor.

30.09.2020Televizyon
Nilperi Şahinkaya: Zayıfla dediler psikolojim bozuldu

Nilperi Şahinkaya: 'Zayıfla' dediler psikolojim bozuldu

Hazal Kaya’dan sonra Nilperi Şahinkaya da kadın oyuncuların sektörde yaşadığı sıkıntılara dikkat çekti.

27.09.2020Magazin
Yeni Hayat 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yeni Hayat yeni bölümde Yasemin ve Ademi şoke eden tehdit

Yeni Hayat 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni Hayat yeni bölümde Yasemin ve Adem'i şoke eden tehdit!

Yeni Hayat 4. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta perşembe akşamları Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan ve büyük beğeni ile takip edilen Yeni Hayat'ın yeni bölüm fragmanda Yasemin'i korumaya çalışan Adem'in vurulması dikkat çekti. Diğer yandan Yasemin'in Adem'e Timur ve evliliği hakkında tüm gerçekleri anlatması heyecanlı gelişmelerin sinyallerini verdi. Yeni Hayat 24 Eylül Perşembe akşamı 4. bölümü ile merak dolu anlara sahne olacak. İşte, Yeni Hayat 4. bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümün özeti.

23.09.2020Televizyon
Yeni Hayat oyuncuları kimdir, konusu nedir Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yeni Hayat oyuncuları kimdir, konusu nedir? Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yeni Hayat dizisi oyuncuları ve karakterleri araştırılıyor. Her hafta Perşembe günleri yayınlanan Yeni Hayat’ın kadrosunda Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nisa Sofiya Aksongur, Devrim Nas, Aziz Caner İnan, Nebil Sayın, Ayşe Tunaboylu, Begüm Akkaya gibi isimler rol alıyor. İşte sevilen dizi ile ilgili bilgiler

17.09.2020Televizyon
“Gelincik” Altın Portakal’a gidiyor

“Gelincik” Altın Portakal’a gidiyor

Ahmet Mümtaz Taylan ve Kaan Yıldırım’ın başrolde olduğu “Gelincik” filmi 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde gösterilecek. Film, 3-10 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek festivalde Ulusal Film Yarışması seçkisinde yer alacak.

15.09.2020Keyif
Yeni Hayat dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yeni Hayat dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yeni Hayat dizisi oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yeni dizi her hafta perşembe akşamları yeni bölümleri ile Kanal D’de yayınlanıyor. Yeni Hayat dizisi oyuncuları arasında Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un yanı sıra Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı gibi isimler bulunuyor. İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

10.09.2020Televizyon
Yeni Hayat oyuncularına o çok konuşulan sloganı sorduk;  “Bizi aşk mı kurtaracak”

Yeni Hayat oyuncularına o çok konuşulan sloganı sorduk; “Bizi aşk mı kurtaracak?”

Kanal D’nin, farklı hikayesi ve oyunculukları ile izleyicinin ilgisini çeken yeni dizisi “Yeni Hayat”ın “Bizi aşk kurtaracak” sloganı da ilgi çekti. Dizinin başrol oyuncuları olan Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya, “Bizi aşk mı?” kurtaracak sorusunu yanıtladı.

10.09.2020Televizyon
‘Şiddete hayır’ sahnesi

‘Şiddete hayır’ sahnesi

KANAL D’nin merakla beklenen iddialı dizisi “Yeni Hayat”, önceki akşam ilk bölümüyle ekrana geldi.

5.09.2020Televizyon
Yeni Hayat dizisinden şiddete hayır sahnesi

'Yeni Hayat' dizisinden şiddete hayır sahnesi

Kanal D’nin, genel hikayesini Elif Usman’ın yazdığı, yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yaptığı, yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği yeni dizisi Yeni Hayat, perşembe akşamı izleyici ile buluştu. Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı dizi, farklı hikayesi, başarılı oyunculuklarıyla izleyiciden tam not aldı. Dizide yer alan kadına şiddete dikkat çeken sahne de izleyicinin gözünden kaçmadı. Dizide eski özel harekatçıyı canlandıran Serkan Çayoğlu’nun sokakta eski kocasından şiddet gören kadını kurtarması müdahalesi sosyal medyada da ses getirdi.

4.09.2020Magazin
Yeni Hayat’tan “şiddete hayır” sahnesi

Yeni Hayat’tan “şiddete hayır” sahnesi!

Kanal D’nin, genel hikayesini Elif Usman’ın yazdığı, yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yaptığı, yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği yeni dizisi Yeni Hayat, perşembe akşamı izleyici ile buluştu.

4.09.2020Magazin
Yeni Hayat oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu

Yeni Hayat oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu

Yeni Hayat dizisi oyuncuları ve konusu ile dikkat çeken yapımlar arasında yerini aldı. Genel hikayesini Elif Usman’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Başak Soysal ve Cem Özüduru yaptığı dizinin kadrosunda birbirinden iddialı isimler bulunuyor. Dizide Serkan Çayoğlu Adem Şahin karakterini, Melisa Aslı Pamuk Yasemin Karatan karakterini canlandırıyor.

3.09.2020Televizyon
Yeni Hayat ne zaman başlıyor Yeni Hayat 1. bölüm 3. tanıtım fragmanı yayınlandı

Yeni Hayat ne zaman başlıyor? Yeni Hayat 1. bölüm 3. tanıtım fragmanı yayınlandı

Yeni Hayat 1. bölüm 3.fragmanı ekranlara geldi. Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Yeni Hayat'ın tanıtım fragmanıyla birlikte yayın tarihi de netleşti. Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem'in zengin bir ailede korumalık görevine başlamasıyla yaşanacak olanlar Yeni Hayat dizisinde ele alınacak. Peki, Yeni Hayat ne zaman başlıyor?

2.09.2020Televizyon
İki farklı aile, iki farklı hayat

İki farklı aile, iki farklı hayat

Kanal D, merakla beklenen dizisi ‘Yeni Hayat’ı seyirciyle buluşturuyor. Başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın üstlendiği dizi, yarın akşam ilk bölümüyle ekranda olacak.

2.09.2020Magazin
İki farklı aile, iki farklı hayat

İki farklı aile, iki farklı hayat

Kanal D, merakla beklenen dizisi ‘Yeni Hayat’ı seyirciyle buluşturuyor. Başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın üstlendiği dizi, yarın akşam ilk bölümüyle ekranda olacak.

2.09.2020Televizyon
“Yeni Hayat” için  geri sayım başladı

“Yeni Hayat” için geri sayım başladı

Serkan Çayoğlu başrolünde yer aldığı ve ilk bölümü perşembe günü Kanal D’de yayınlanacak “Yeni Hayat” dizisi için geri sayıma başladığını söyledi ve ekledi “Çok heyecanlıyım.”

31.08.2020Televizyon
“Yeni Hayat”ın yayın tarihi belli oldu

“Yeni Hayat”ın yayın tarihi belli oldu!

Kanal D’nin yeni dizisi 03 Eylül Perşembe akşamı başlıyor...

26.08.2020Televizyon
Yeni Hayat oyuncuları ve konusu ile dikkat çekiyor İşte, Yeni Hayat oyuncu kadrosu

Yeni Hayat oyuncuları ve konusu ile dikkat çekiyor! İşte, Yeni Hayat oyuncu kadrosu

Yeni Hayat oyuncuları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Yeni Hayat dizisi, konusu kadar oyuncuları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk'un rol alacağı dizide, korumalığını yaptığı kadına aşık olan eski özel harekatçının imkansız aşkı ön planda olacak. İşte, Yeni Hayat oyuncuları ve konusu hakkında bazı bilgiler

12.08.2020Televizyon
Yeni Hayat’ta imkansız aşk

Yeni Hayat’ta imkansız aşk

Kanal D, yeni sezondaki iddialı dizisi ‘Yeni Hayat’ı seyircisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Temmuz ayında çekimlerine başlanan dizi, çok yakında ekranda olacak.

12.08.2020Televizyon
Nilperi Şahinkaya: Pandemide birbirimize daha çok bağlandık

Nilperi Şahinkaya: Pandemide birbirimize daha çok bağlandık

Nilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi ile önceki gün Arnavutköy’deydi.

8.08.2020Magazin
Nilperi Şahinkaya bu kez  şaşırtacak

Nilperi Şahinkaya bu kez şaşırtacak

NİLPERİ Şahinkaya önceki gün Bebeköy’de görüntülendi. Kanal D’de yayınlanacak “Yeni Hayat” dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü oyuncu, muhabirlerin sorularını yanıtladı

12.07.2020Keyif
“Gelincik”in ilk teaser’ı yayınlandı

“Gelincik”in ilk teaser’ı yayınlandı

Orçun Benli’nin yeni filmi “Gelincik”in ilk teaser’ı yayınlandı.

24.06.2020Keyif

Aileye girdi

Nilperi Şahinkaya, heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi ile önceki akşam Bebek’teki bir mekandaydı.

17.06.2020Magazin
İlk tanıştığımızda gıcık oldum sana

İlk tanıştığımızda gıcık oldum sana

KEREM Bürsin, “Yaşamayanlar” dizisindeki partneri Nilperi Şahinkaya ile Instagram’da canlı yayın yaptı.

31.05.2020Magazin
Öyle Bir Geçer Zaman Ki hangi kanalda saat kaçta ne zaman yayınlanıyor

Öyle Bir Geçer Zaman Ki hangi kanalda saat kaçta ne zaman yayınlanıyor?

Ekranların sevilen ismi Aras Bulut İynemli'nin parladığı yapım Öyle Bir Geçer Zaman Ki, tekrar bölümleri ile yeniden ekranlara geliyor. İzleyenleri, 60’lı yıllardan günümüze uzanan acı-tatlı, kimi zaman hüzünlü ama umudun da eksik olmadığı derinden etkileyen bir yolculuğa çıkaran Öyle Bir Geçer Zaman Ki, tekrar bölümleri ile yeniden izlenebilecek. Peki, Öyle Bir Geçer Zaman Ki hangi kanalda saat kaçta ne zaman yayınlanıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

27.05.2020Televizyon
Öyle Bir Geçer Zaman geri dönüyor

'Öyle Bir Geçer Zaman' geri dönüyor!

Ali Kaptan ve ailesinin hikayesi hafta içi her gün 13.15’de Kanal D’de…

22.05.2020Televizyon
Aşk sorusu panikletti

Aşk sorusu panikletti

Nilperi Şahinkaya, eski rol arkadaşı Kerem Bürsin’le Demet Özdemir’in aşk yaşadığı iddialarının sorulması üzerine panik oldu.

2.05.2020Magazin
Nilperi Şahinkaya: Benim için  evde tatil

Nilperi Şahinkaya: Benim için evde tatil

Nilperi Şahinkaya, salgın nedeniyle evde geçirdiği günleri, yoğun iş temposunda ertelediklerini yaparak değerlendiriyor.

31.03.2020Magazin
“Yeni Hayat” 26 Mart Perşembe akşamı başlıyor...

“Yeni Hayat” 26 Mart Perşembe akşamı başlıyor...

Kanal D’nin, çekimleri tüm hızıyla devam eden yeni dizisi Yeni Hayat’ın yayın günü belli oldu. Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı Yeni Hayat, 26 Mart Perşembe akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek.

14.03.2020Televizyon
Yeni Hayat dizisi yakında Kanal Dde başlıyor 2 farklı aile 2 güçlü baba

Yeni Hayat dizisi yakında Kanal D'de başlıyor! 2 farklı aile 2 güçlü baba

Kanal D, çekimleri devam eden “Yeni Hayat”ın ikinci tanıtım filmini yayınladı. Merakla beklenen dizi, çok yakında seyirciyle buluşacak.

12.03.2020Televizyon
Yeni Hayatın afişi yayınlandı

'Yeni Hayat'ın afişi yayınlandı!

Bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığını üstlendiği, Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk'un başrollerini paylaştığı "Yeni Hayat", yakında Kanal D'de başlıyor.

6.03.2020Televizyon

Nilperi Şahinkaya yeni hayatını bekliyor

Nilperi Şahinkaya, Kanal D’de yayınlanacak “Yeni Hayat” dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

5.03.2020Televizyon
Korumanın imkansız aşkı

Korumanın imkansız aşkı

Kanal D, iddialı dizisi “Yeni Hayat”ı seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Başrollerini ünlü oyuncular Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı, yönetmenliğini ise Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yaptığı dizi, çok yakında ekrana gelecek.

2.03.2020Televizyon
Yeni Hayat yakında Kanal Dde başlıyor

"Yeni Hayat" yakında Kanal D'de başlıyor!

Bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığını üstlendiği, Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk'un başrollerini paylaştığı "Yeni Hayat", yakında Kanal D'de başlıyor.

27.02.2020Televizyon
Nilperi Şahinkaya evlilik sorusuna yanıt verdi: Gündemimizde yok

Nilperi Şahinkaya evlilik sorusuna yanıt verdi: Gündemimizde yok

Oyuncu Nilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte Etiler’de bir AVM’den çıkarken objektife takıldı.

3.02.2020Magazin
Kendini spora verdi

Kendini spora verdi

Oyuncu Nilperi Şahinkaya, kendini spora adadı. Boş zamanlarında spor yapan Nilperi Şahinkaya salondan çıkmıyor.

30.01.2020Magazin
Yeni partnerim Kerem

Yeni partnerim Kerem

Ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya önceki akşam Bebek’te makyajsız görüntülendi.

27.01.2020Televizyon
Fanatik oyunu perde dedi

Fanatik oyunu perde dedi!

Salih Bademci, Neslihan Arslan ve Nurhan Özenen’in rol aldığı “Fanatik” adlı oyun önceki akşam Kenter Tiyatrosu’nda perdelerini açtı.

24.01.2020Keyif
5 saat yetmedi, eğlence sokağa taştı

5 saat yetmedi, eğlence sokağa taştı!

Kerem Bürsin önceki akşam eski rol arkadaşı Nilperi Şahinkaya’nın bulunduğu arkadaş grubuyla Etiler’deki Scarlet adlı mekandaydı.

20.01.2020Magazin
Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya’nın dürüm barışı

Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya’nın dürüm barışı

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, bir dönem 'Yaşamayanlar' dizisinde rol aldığı Nilperi Şahinkaya ile ilgili "Soğanlı, sarımsaklı dürüm yiyor sonra da 'Gel beni öp' diyor" sözleri çok konuşulmuştu.

1.01.2020Televizyon
10 saniye tiyatro oyunu sahnede

10 saniye tiyatro oyunu sahnede

Algı Eke ve Nergis Öztürk’ün rol aldığı “10 Saniye” adlı tiyatro oyuncu önceki akşam Toy İstanbul’da perde açtı.

31.12.2019Keyif
Kerem Bürsinden yeni açıklama: Soğanlı, sarımsaklı dürüm olayı çok büyüdü

Kerem Bürsin'den yeni açıklama: Soğanlı, sarımsaklı dürüm olayı çok büyüdü!

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, bir dönem 'Yaşamayanlar' dizisinde rol aldığı Nilperi Şahinkaya ile ilgili "Soğanlı, sarımsaklı dürüm yiyor sonra da 'Gel beni öp' diyordu" ifadelerini kullanmıştı. Bürsin'den konuyla ilgili bir açıklama daha geldi.

5.11.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Pandemi sanatı durduramıyor

Pandemiye rağmen Türkiye ve yurtdışındaki çağdaş sanat gündemi halen hareketli. Sergiler ve müzayede firmalarının açık arttırmaları dijital ile dönüştü. İşte Covid-19’la mücadele veren çağdaş sanat dünyasındaki son gelişmeler...

14.12.2020

Yenisi, eskisi, uyarlaması... Bu hafta seçenek çok

Aralarında uzun zaman sonra ekrana dönen ‘Güneşi Beklerken’ gibi ‘yıldız yaratan’ diziler de var, yeni çıkanlar da, uyarlamalar da... Haftanın öne çıkan yapımlarından herkes kendine uygun bir tane bulacak.

27.06.2020

“Mod”dan en kârlı kim çıktı?

Mustafa Sandal ve Zeynep Bastık’ın yeni düeti kuşkusuz ikisine de yaradı. Biri yıllanmış “Musti”, diğeri “yazın kızı”. Sizce heybesini en çok kim doldurdu?

19.11.2019