EKSTRA
MENÜ

Madde

Madde ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Madde haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 67.440 Madde haberi bulunmuştur.

Madde Haberleri

ABDde imalat sanayi PMI rekor seviyeye yükseldi

ABD'de imalat sanayi PMI rekor seviyeye yükseldi

ABD'de imalat sanayi Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI), üreticilerin ham madde ve kalifiye işçi bulmakta zorlanmasına rağmen haziranda bir önceki aya göre 0,5 puan artışla 62,6'ya çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

23.06.2021Ekonomi
Son dakika... 4. Yargı Paketi, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi

Son dakika... 4. Yargı Paketi, TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi

Kamuoyunda 4. Yargı Paketi olarak bilinen Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.

23.06.2021Gündem
Rezan Epözdemir  kimdir İşte Rezan Epözdemir ‘in biyografisi...

Rezan Epözdemir kimdir? İşte Rezan Epözdemir ‘in biyografisi...

Galatasaray'da yeni başkan Burak Elmas yönetiminde görev dağılımı yapıldı. Avukat Rezan Epözdemir ve Bikem Ardakoç Kanık başkan yardımcısı oldu. İş, Sanat ve Spor dünyasından birçok önemli ismin vekilliğini yapan Av. Dr. Rezan Epözdemir, birçok alanda dava takibi yapmakta ve önemli şirketlere hukuk danışmanlığı yapmaktadır. Peki, Rezan Epözdemir kimdir? İşte Rezan Epözdemir ‘in biyografisi...

23.06.2021Spor Arena
Karın ağrısına ne iyi gelir ve nasıl geçer Karın ağrısı neden olur Evde şiddetli karın ağrısına iyi gelen doğal ve bitkisel öneriler

Karın ağrısına ne iyi gelir ve nasıl geçer? Karın ağrısı neden olur? Evde şiddetli karın ağrısına iyi gelen doğal ve bitkisel öneriler

Karın ağrısı çok sık karşılaşılan sağlık sorunlarından biridir. Sebepleri mevsimsel veya fiziksel olabilen karın ağrısı, basit bir sorun gibi görünse de kimi zaman ciddi sağlık sorunlarının habercisi olabilir. Karın ağrısının nedenleri arasında üşütme, ishal, adet (regl) sancısı gibi durumlar gösterilebilir. Karın ağrısına iyi gelen bitkisel çaylar ve yiyeceklerle evde doğal yollarla çözüm bulunabilir. Peki karın ağrısı neden olur? Karın ağrısına ne iyi gelir? Evde karın ağrısı nasıl geçer? İşte evde şiddetli karın ağrısına iyi gelen doğal ve bitkisel öneriler

23.06.2021Sağlık
Son dakika: Fenerbahçenin eski futbolcusu Dalian Atkinsonun öldürülmesiyle ilgili davada karar çıktı Cinayet değil, adam öldürme

Son dakika: Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Dalian Atkinson'un öldürülmesiyle ilgili davada karar çıktı! Cinayet değil, adam öldürme

1995-1996 sezonunda Fenerbahçe forması giyen eski futbolcu Dalian Atkinson'un 2016'da polis müdahalesi sonucu hayatını kaybetmesiyle ilgili iki polis memurunun yargılandığı davada jüri kararını verdi.

23.06.2021Futbol
Yapı malzemeleri sektörü, Afrikanın her bölgesini radarına aldı

Yapı malzemeleri sektörü, Afrika'nın her bölgesini radarına aldı

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Türk Yapı Malzemeleri Sektör Komite Başkanı Serdar Urfalılar, bu yıl Afrika'nın hemen her bölgesini radarlarına aldıklarını belirterek, "Sahraaltı Afrika bizim için büyük bir potansiyel barındırıyor. Bu bölge ile ticaretimizi geliştirmek adına çalışmalarımızı başlattık." ifadelerini kullandı.

23.06.2021Ekonomi
Son dakika: TFFden transfer kararı Borcu yoktur kağıdı

Son dakika: TFF'den transfer kararı! 'Borcu yoktur kağıdı'

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), transferlerin tescili için kulüplerin ibraz etmesi gereken Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve vergi dairelerine vadesi geçmiş borcu olmadığına dair yazıyı bu sezon da istemeyecek.

23.06.2021Futbol
Kadir Şeker kurtarmıştı Ayşe Dırla cezaevinde evlendi

Kadir Şeker kurtarmıştı! Ayşe Dırla cezaevinde evlendi

Sevgilisi Ayşe Dırla'yı (35) dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı (32), engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak, öldürdüğü gerekçesiyle Kadir Şeker’e 12,5 yıl hapis cezası verilmişti. Daha sonra Ayşe Dırla'nın (35), 900 gram eroinle yakalanıp, tutuklandığı Murat Hanlı (26) ile cezaevinde evlendiği öğrenildi.

23.06.2021Gündem
Üretimde dönüşüm hedefi teknoloji hamlesiyle gerçekleştirilecek

Üretimde dönüşüm hedefi teknoloji hamlesiyle gerçekleştirilecek

Türkiye açısından stratejik öneme sahip ürünlerin yerli ve milli imkanlarla üretilmesini amaçlayan Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı kapsamında, "Üretimde Yapısal Dönüşüm" başlıklı üçüncü çağrı başvuruya açıldı.

23.06.2021Ekonomi
Barut izi nedir Barut izi nasıl bulaşır Adli Tıp Uzman Şevki Sözenden barut izi açıklamaları

Barut izi nedir? Barut izi nasıl bulaşır? Adli Tıp Uzman Şevki Sözen'den barut izi açıklamaları

Konya'da işlenen çifte cinayetle ilgili mehir iddiaları devam ederken barut izi tartışmaları da gündem oldu. Peki, Türkiye'nin konuştuğu olayda gündeme gelen swap testi ve barut izi nedir? Adli Tıp Uzman Şevki Sözen, swap testi ve barut izi hakkında neler söyledi?Barut izi, kan izi gibi delilleri ortaya çıkarmada etkili olan swap izi, suç olaylarında şüphelilerden alınan örneklerle gerçekleri ortaya çıkarmada etkili bir yöntem olarak kullanılıyor. Barut izi tespiti silahın hangi elde olduğu, merminin sağ mı, sol mu koldan çıktığı hakkında önemli bir ipucu verir.

23.06.2021Gündem
Zincirleme cezadan vazgeçiliyor

Zincirleme cezadan vazgeçiliyor

Kamuoyunda sahte fatura ve vergi kaçırma suçu olarak tanımlanan ve her yıl zincirleme cezaya dönüşen Vergi Usul Kanunu’nun ünlü 359. maddesi değiştiriliyor. Aylardan beri tartışma konusu olan bu konuda, ceza tek suç olarak tanımlanacağı için zincirleme ceza alınmayacak. Ayrıca, etkin pişmanlık hükümleri uygulanacak. Bu konuda çalışmalar hızlandı. TBMM’deki yargı paketine önergelerle eklenmesi planlanıyor.

23.06.2021Ekonomi
Almanya için büyüme tahmini yükseltildi

Almanya için büyüme tahmini yükseltildi

Alman Sanayi Federasyonu Başkanı Siegfried Russwurm "İleriye doğru yol alıyoruz. Salgın, aşıların artmasıyla şiddetini yitiriyor. Almanya GSYH’sinin bu yılın dördüncü çeyreğinde kriz öncesi seviyeye dönmesini bekliyoruz" dedi.

23.06.2021Ekonomi
Yem fiyatlarında düşüş bekleniyor

Yem fiyatlarında düşüş bekleniyor

TÜRKİYEM-BİR Başkanı Ülkü Karakuş "TMO'nun elindeki malların temmuzda satışa açılmasıyla yem ham maddesi fiyatları düşecektir" dedi.

23.06.2021Ekonomi
Son dakika: MİT operasyonuyla yakalanmıştı Kasım Güler tutuklandı

Son dakika: MİT operasyonuyla yakalanmıştı! Kasım Güler tutuklandı

MİT operasyonuyla Suriye'de yakalanarak Türkiye'ye getirilen terör örgütü DEAŞ'ın sözde "Türkiye vilayeti sorumlusu" Kasım Güler tutuklandı.

22.06.2021Gündem
Cinsel taciz, tecavüz, saldırı... Eski çalışanlar anlattı Airbnb evlerinde neler oluyor

Cinsel taciz, tecavüz, saldırı... Eski çalışanlar anlattı! Airbnb evlerinde neler oluyor?

Dünya genelinde kısa süreli ev kiralama hizmeti veren Airbnb hakkında tüyler ürperten gerçekler ortaya çıktı. Eski Airbnb çalışanlarının iddialarına göre, kiralanan evlerde yaşanan korkunç olayları örtbas etmek için şirket her yıl 50 milyon dolar para harcıyor...

22.06.2021Ekonomi
Mahkemeden emsal karar 2 farklı aylık bağlandı... Hak ihlali sayıldı

Mahkemeden emsal karar! 2 farklı aylık bağlandı... Hak ihlali sayıldı

Anayasa Mahkemesi, hem eşinden hem de babasından ölüm aylığı bağlanan kadın için yapılan iptal davası başvurusu kapsamında kişinin aylığının iptalini hak ihlali saydı.

22.06.2021Ekonomi
Salgında büyük umut... Kovid-19’a karşı tenya ilacı

Salgında büyük umut... Kovid-19’a karşı tenya ilacı

Almanya’da Berlin Charite Tıp Fakültesi ile Bonn Üniversitesi’nde yapılan araştırmalarda bağırsak parazitlerine karşı kullanılan Niklozamit etken maddeli ilaçların olumlu sonuç verdiği ortaya çıktı. Yapılan açıklamaya göre söz konusu ilaç koronavirüsün hücre içinde yayılmasını yüzde 99 oranında önlüyor.

22.06.2021Avrupa
İstanbulda 6 ilçede uyuşturucu operasyonu

İstanbul'da 6 ilçede uyuşturucu operasyonu!

İstanbul'da torbacı diye tabir edilen, sokakta uyuşturucu satışı yapan şebekeye eş zamanlı operasyon düzenlendi. 6 ilçede, 38 adreste, 42 kişiye yönelik düzenlenen operasyonlarda çete lideri Ahmet. M., başta olmak üzere 32 şüpheli gözaltına alınırken, adreslerde yapılan aramalarda bir miktar da uyuşturucu madde ele geçirildi. Operasyon anları kameraya yansıdı.

22.06.2021Gündem
Atık yağdan sabun üretimi şampiyonluk getirdi

Atık yağdan sabun üretimi şampiyonluk getirdi

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ortaokul öğrencileri atık yağlardan sabun ürettikleri projeyle ‘Çevrenin Genç Sözcüleri Yarışması’nda Türkiye şampiyonu oldular.

21.06.2021Eğitim
Son dakika haberi: Koronavirüsün yeni yan etkisi keşfedildi İngiliz bilim insanları virüsün yeni bir zararını keşfetti

Son dakika haberi: Koronavirüsün yeni yan etkisi keşfedildi! İngiliz bilim insanları virüsün yeni bir zararını keşfetti

Koronavirüs (Kovid-19) üzerinde incelemelerde bulunan İngiliz bilim insanları, virüsün yeni bir zararını keşfetti. Bu keşif 'Kovid-19'da yeni yan etki mi bulundu' tartışmalarının fitilini ateşledi.

21.06.2021Dünya
Araştırmacılar yanıtlıyor: Neden elimizde etkili bir Covid-19 ilacı yok

Araştırmacılar yanıtlıyor: Neden elimizde etkili bir Covid-19 ilacı yok?

Dünyayı kasıp kavuran Covid-19 pandemisiyle ilgili akıllarda çok önemli bir soru var: Neden hâlâ kesin bir çaresi bulunamadı bu belanın? Biz de sizin için bu soruya yanıt aradık. Ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz...

21.06.2021Gündem
Demir yoluyla taşınan yük miktarında tüm zamanların rekoru

Demir yoluyla taşınan yük miktarında tüm zamanların rekoru

TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Hasan Pezük, geçen yıl demir yoluyla toplam 29,9 milyon ton yük taşıyarak, bu alanda tüm zamanların rekorunu kırdıklarını söyledi.

20.06.2021Ekonomi
Bakan Soylu açıkladı: 2 araçta kilolarca bomba...

Bakan Soylu açıkladı: 2 araçta kilolarca bomba...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Polis Bakım ve Yardım Sandığı’nın Olağan Genel Kurulu’ndaki konuşmasında, “17 Haziran’da Van’da bir araç durduruldu ve arkadaşlarımız C4 patlayıcı ele geçirdi, 3 kişi gözaltına alındı. 18 Haziran’da Mardin Nusaybin’de büyükşehire hareket halindeki bir araçta 1.6 kilogram C4 ele geçirildi” dedi.

20.06.2021Gündem
Marmara Denizi de nadir canlıları da tehlikede

Marmara Denizi de nadir canlıları da tehlikede

Marmara Denizi’nin kıyısında da içinde de milyonlarca canlı yaşıyor. Kıyısındaki bizler “Denizi kaybediyoruz, görüntü kötüleşiyor, balık yiyemeyeceğiz” diye endişelenirken içindeki canlılar yaşam alanını kaybediyor. Yani, kasap et derdinde, koyun can...

20.06.2021Hürriyet Pazar
Keşanda bir evde 110 gram bonzai ele geçirildi

Keşan'da bir evde 110 gram bonzai ele geçirildi

Keşan Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde ticareti yapanlara yönelik operasyon başlattı.

19.06.2021Gündem
Le Drian: Fransa: Türkiye ile sözlü ateşkes var

Le Drian: Fransa: Türkiye ile sözlü ateşkes var

Fransa Dışişleri Bakanı Le Drian, Türkiye ile ilişkilerde ‘iyileşme’ evresine girildiğini söyledi.

19.06.2021Dünya
Uzun atlamada olimpiyat madalyalı Luvo Manyongaya 4 yıl men cezası verildi

Uzun atlamada olimpiyat madalyalı Luvo Manyonga'ya 4 yıl men cezası verildi

Erkekler uzun atlamada olimpiyat madalyalı Güney Afrikalı atlet Luvo Manyonga, doping testlerini kaçırdığı gerekçesiyle 4 yıl spordan men cezası aldı.

18.06.2021Diğer
ÖSYMden DUS ve İSG açıklaması

ÖSYM'den DUS ve İSG açıklaması

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) 08 - 14 Haziran 2021 tarihleri arasında tercihleri alınan 2020 Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2020-DUS) Ek yerleştirme işlemleri tamamlandı.

18.06.2021Eğitim
Son dakika... 4. Yargı Paketi Mecliste..  AK Partili Akbaşoğlundan açıklama

Son dakika... 4. Yargı Paketi Meclis'te.. AK Partili Akbaşoğlu'ndan açıklama

AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu, '4. Yargı Paketi'ni TBMM başkanlığına sunduk. 27 madde var 4 kanunda değişiklik yapıyoruz. Boşanan eşe yönelik işlenen suçlarda cezalar artırılacak. İdarenin cevap süresini 60 günden 30 güne indiriyoruz' ifadelerini kullandı

18.06.2021Gündem
Son dakika... Bakan Elvan açıkladı: Önemli bir adım atıyoruz

Son dakika... Bakan Elvan açıkladı: Önemli bir adım atıyoruz

Bursa'da konuşan Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan mesleki eğitim merkezlerinin cazip hale getirileceğini belirtti. Elvan, sanayicilerin ara eleman bulma noktasında karşılaştıkları zorlukların farkında olduklarını belirterek, "Bu sorunu çözmek üzere çok önemli bir adım atıyoruz. Hazırlıklarımızı büyük ölçüde tamamladık. Kalfalık döneminde alınan ücretlerde iyileşme sağlayacak, bu merkezlerde eğitim gören öğrencilerin ücretlerini kamu tarafı olarak biz karşılayacağız."

18.06.2021Ekonomi
Okul aile birliği görevleri neler Gönüllülük esasına dayanıyor

Okul aile birliği görevleri neler? Gönüllülük esasına dayanıyor

Okul aile birliğine üyelik gönüllülük esasına dayanmaktadır. Bu üyelik süreci okul ile ilişik kesilen süreye kadar devam etmektedir. Okul aile birliği toplantıları ayda bir gerçekleştirilmektedir. Her ay okulca belirlenen bir günde okul aile birliği toplantıları yapılmaktadır. Peki, okul aile birliği görevleri neler?

17.06.2021Gündem
Barış Sarıbaş sergisiyle açılıyor

Barış Sarıbaş sergisiyle açılıyor

Bodrum MeRQezart, Barış Sarıbaş sergisiyle 19 Haziran cumartesi günü kapılarını açıyor.

17.06.2021Keyif
Son dakika: Koronavirüs salgını ile hastaneye başvurular arttı... Bu belirtilere dikkat

Son dakika: Koronavirüs salgını ile hastaneye başvurular arttı... Bu belirtilere 'dikkat'

Türkiye'de koronavirüs salgınında son 24 saatte 6 bin 221 vaka belirlenirken 71 kişi hayatını kaybetti. Koronavirüs tedavisi devam eden bazı hastaların kalp krizi semptomlarıyla acile başvurduğunu belirten Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Emrah Ermiş ise, bu kişilerde kırık kalp sendromu gördüklerini söyledi.

17.06.2021Gündem
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Kalaycı: Dolar basamıyoruz ama altın basıyoruz

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Kalaycı: Dolar basamıyoruz ama altın basıyoruz

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Şeref Kalaycı, ‘Küresel İklim Değişikliğini Araştırma Komisyonu’nda soruları cevapladı. Madencilikle ilgili negatif algıyı kırmaya çalıştıklarını belirten Kalaycı, “Geçen yıl 42 ton altın ürettik; hedef 100 ton altın. Yani dolar basamıyoruz ama altın basabiliyoruz” diye konuştu.

17.06.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Kritik kanun teklifi TBMMde kabul edildi

Son dakika haberi: Kritik kanun teklifi TBMM'de kabul edildi

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.

16.06.2021Gündem
Hatay’da uyuşturucu operasyonuna 3 tutuklama

Hatay’da uyuşturucu operasyonuna 3 tutuklama

Hatay'ın Arsuz ilçesinde uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla yakalanıp, gözaltına alınan 7 şüpheliden 3’ü tutuklandı.

16.06.2021Gündem
Üst araması yapmak isteyen polisi bıçakladı, ayağından vurularak yakalandı

Üst araması yapmak isteyen polisi bıçakladı, ayağından vurularak yakalandı

GAZİANTEP'te çevreye rahatsızlık veren madde bağımlısı Yusuf Ö., ihbar üzerine gelen ve üzerini aramak isteyen polis memurunu boğazından bıçakla yaraladı. Olayın ardından kaçmaya çalışan Yusuf Ö., başka bir polis memuru tarafından tabancayla ayağından vurularak yakalandı.

16.06.2021Haber
Üst araması yapmak isteyen polisi bıçakladı, ayağından vurularak yakalandı

Üst araması yapmak isteyen polisi bıçakladı, ayağından vurularak yakalandı

GAZİANTEP'te çevreye rahatsızlık veren madde bağımlısı Yusuf Ö., ihbar üzerine gelen ve üzerini aramak isteyen polis memurunu boğazından bıçakla yaraladı. Olayın ardından kaçmaya çalışan Yusuf Ö., başka bir polis memuru tarafından tabancayla ayağından vurularak yakalandı.

16.06.2021Gündem
Ticaret Bakanı Muş duyurdu Türkiyede yapılan en büyük kokain operasyonu...

Ticaret Bakanı Muş duyurdu! Türkiye'de yapılan en büyük kokain operasyonu...

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Mersin Limanı'nda 1 ton kokainin yakalandığını duyurdu. Bakan Muş, operasyonun Türkiye'de bugüne yapılan en büyük kokain operasyonu olduğunu açıkladı. Kokain maddesinin, muz kolileri içerisinde gizlendiği ortaya çıktı. 1 tonluk kokainin Ekvador'dan Mersin Limanı'na ulaştığı da kaydedildi.

16.06.2021Gündem
Fabrika alevlere teslim oldu: Patlama anı saniye saniye kaydedildi

Fabrika alevlere teslim oldu: Patlama anı saniye saniye kaydedildi

ABD'de kimyasal madde üretilen bir fabrikada çıkan yangın korku dolu anlar yaşattı. Alevlere teslim olan fabrikadaki patlama anı saniye saniye görüntülendi.

15.06.2021Dünya
Turistlere korku dolu dakikalar yaşatmıştı Sözleri şaşkına çevirdi

Turistlere korku dolu dakikalar yaşatmıştı! Sözleri şaşkına çevirdi

İstanbul Beşiktaş'ta kağıt toplayıcısı Hasan Hüseyin Yurtseven sokakta yürüyen 3 Rus turiste bıçakla saldırmıştı. 45 yıl hapsi istenen Yurtseven turistlerin kendisini aşağılar gibi hareketler yapması üzerine aralarında kavga çıktığını öne sürerek "Korkutmak için çakıyı salladım" şeklinde konuştu.

15.06.2021Gündem
Son dakika: Konyadaki süt banyosu rezaletinde flaş gelişme Böyle savundu

Son dakika: Konya'daki süt banyosu rezaletinde flaş gelişme! Böyle savundu

Konya'da bir süt toplama merkezinde süt banyosu yaptığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan kişinin yargılanmasına devam edildi. Sanığın avukatı olayın medya baskısıyla davaya dönüştüğünü iddia etti.

15.06.2021Gündem
Son dakika: Çinden NATOya sert cevap

Son dakika: Çin'den NATO'ya sert cevap

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Brüksel'de düzenlenen zirvede ittifak üyelerinin Çin'in yükselişine ortak bir yanıt vermeleri gerektiğini söyledi. Çin'den bu açıklamaya tepki geldi. Yayınlanan açıklamada NATO "Çin'in barışçıl kalkınmasını kötülemek için iftira atmakla" suçlandı.

15.06.2021Dünya

Yazar Sonuçları

Devletin bilgi alma yetkisinin sınırları nereden geçer?

SON dönemde Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) verdiği en kritik kararlardan biri, 2018 yılında çıkartılan bir Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nde Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’na bilgi toplama alanında tanınan yetkilerin genişliğine yapılan itirazı reddetmesini konu aldı.

22.06.2021

5 bin yıllık İasos’a ihanet!

Muğla, Milas Kıyıkışlacık Mahallesi’nde (Antik Kent İasos) yapılması düşünülen Ayyıldız Yük Tahmil ve Tahliye İskelesi ve Dip Tarama Projesi, Maden ve Konteyner Yükleme Boşaltma Limanı/İskelesi projesi, yaşam alanlarına huzur ve sükunu bozacak kadar yakın mesafede yer alacağından, ekolojik dengeleri de bozarak yaratacakları gürültü ve kirlilik nedeniyle balıkçılığa, turizme, çevreye ve de SİT alanı olması sebebiyle kültür varlıklarına verecekleri zarardan dolayı, bu projeye onay ve ruhsat verilmesine karşıyız, diyor yöre halkı...

17.06.2021

İleri yaş cinselliğini geliştirecek 6 strateji

İlerleyen yaşla birlikte insan vücudunda doğal olarak bir takım değişiklikler meydana gelir. Yaşlanmanın etkilediği süreçlerden biri de şüphesiz ki cinsel yaşamdır.

16.06.2021

Dirsek dirseğe, kol kola, yüz yüze, baş başa Avrasyacılığın sonu mu

 Zirve yazıları çok sıkıcıdır... Bildim bileli de klasik formatlarla yazılır...

16.06.2021