EKSTRA
MENÜ

Edvina Sponza

Edvina Sponza ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Edvina Sponza haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 85 Edvina Sponza haberi bulunmuştur.

Edvina Sponza Haberleri

Istakoz balayı erteletti

Istakoz balayı erteletti

Finansbank'ın patronu Hüsnü-Ayşen Özyeğin'in oğlu Murat ile İzmirli Edvina Sponza'nın düğünündeki ‘‘ıstakoz krizi’’ büyüyor. Balayı için Bali Adaları'na gidecek çift, üzüntüden balaylarını ertelemek zorunda kaldı.

31.07.2001Gündem
Sabancı’nın bağırsağı tıkanmış

Sabancı’nın bağırsağı tıkanmış

İşadamı Hüsnü Özyeğin'in oğlu Murat Özyeğin ile Edvina Sponza'nın geçtiğimiz cumartesi gecesi yapılan düğününe katıldıktan sonra pazar günü Amerikan Hastanesi'ne başvuran ve gıda zehirlenmesinden şüphelenilen işadamı Sakıp Sabancı'ya bağırsak tıkanması teşhisi kondu.

31.07.2001Gündem
Modacı kavgası

Modacı kavgası

Geçtiğimiz hafta Cine5’te yayınlanan ‘Başka Yerde Yok’ programının kulisinde kavga çıkmış. Nasılına, nedenine gelince... Programın ilk konuğu eski modacı Neslihan Yargıcı’ymış... Kürşat Başar ile Tuluyhan Tekelioğlu’nun sorularını yanıtlayan modacının ardından programa Dilek Hanif katılmış.

15.03.2004Kelebek
Sosyete düğününde skandal

Sosyete düğününde skandal

Antakyalı İbrahim Bitargil, cumartesi günü cemiyet hayatının gözde bekarlarından Maya Portakal ile ikinci evliliğini yaptı. Hatay'ın Arsuz ilçesindeki Arsuz Hotel'in plajında yapılan düğüne İstanbul'dan ve yurt dışından pek çok misafir katılmıştı. Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre çiftin mutluluğuna ortak olmak için Arsuz'a giden davetlilerden bir kısmının, düğünün ertesi sabahı hastanelik oldu.

11.09.2014Magazin
Her gün spor

Her gün spor

İki çocuk annesi Edvina Sponza, her gün düzenli spor yaptığını söyledi.

16.12.2014Magazin
Yasak aşkın delillerine gizlilik kararı

Yasak aşkın delillerine gizlilik kararı

Demet Şener Kutluay evlilik birliği içerisinde kocası İbrahim Kutluay ile yasak aşk yaşadığı gerekçesiyle Yoga Eğitmeni Edwina Sponza 500 bin TL’lik tazminat davası açtı. Edvina Sponza dosyaya gizlilik talep etti ancak mahkeme sadece yasak aşkın delili olan fotoğraflara gizlilik verdi.

19.07.2017Magazin
Biz de ruh hastasıyız

Biz de ruh hastasıyız

İBRAHİM Kutluay’a kendisini Edvina Sponza ile aldatığı iddiasıyla boşanma davası açan Demet Şener, önceki gün avukatı Aslı Hatemi ile Nişantaşı’nda görüntülendi.

22.07.2017Magazin
Edvina Sponza kimdir, kaç yaşındadır

Edvina Sponza kimdir, kaç yaşındadır?

Edvina Sponza, son günlerde magazin dünyasını yakından ilgilendiren konuların merak uyandıran ismi olmayı başardı. Bir dönem reklam alanında da faaliyet gösteren Edvina Sponza, Yoga eğitmenliği yapmaya başlamıştır. Peki, magazinsel anlamda popülarite kazanan Edvina Sponza kimdir, kaç yaşındadır? İşte, merak edilen isim hakkında bazı detaylar

22.07.2017Magazin
Hangi hayat daha ilham verici

Hangi hayat daha ilham verici?

Gündüz Çeşme’de eğlenirken akşamüstü jete atlayıp kız arkadaşlarıyla Mikonos’a giden Şeyma Subaşı’nın hızlı hayatı mı? * Günlerdir dostlarını teknede ağırlayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in gözlerden uzak, sakin yazlık hayatı mı?

6.08.2017Magazin
Konuşmadım konuşmam

Konuşmadım konuşmam

İbrahim Kutluay, önceki gün Akatlar’daydı.

10.08.2017Magazin
Korunma talebine  ikinci ret

Korunma talebine ikinci ret

Edvina Sponza’nın korunma talebi reddedildi.

30.11.2017Magazin
O davada sürpriz gelişme

O davada sürpriz gelişme

Demet Şener’in hakaret ve tehditlerine maruz kaldığını öne süren Edvina Sponza, bu gerekçeyle daha önce iki kez mahkemeye başvurmuş ancak ret kararı çıkmıştı.

3.12.2017Magazin
Demet Şenerin Edvina Sponzaya açtığı dava

Demet Şener'in Edvina Sponza'ya açtığı dava

Demet Şener'in, eski eşi İbrahim Kutluay'la evlilik dışı ilişki yaşadığı iddiasıyla Edvina Sponza'ya 500 bin TL'lik manevi tazminat davası açtığı davanın görülmesine İstanbul Adalet Sarayı'nda devam edildi. İstanbul 17. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen davanın ikinci celsesinde davacı Demet Şener avukatlarıyla birlikte katılırken davalı Sponza'yı avukatları temsil etti. Duruşmada her tarafların tanıkları dinlendi. İlk olarak Şener'in spor hocası ve ağabeyi tanık olarak dinlendi. Demet Şener'in 10 yıldır özel spor hocası olduğunu belirten tanık Eftan Metin, 2016 Eylül ayında Demet Şener ile evde antreman yaptıkları sırada Edvina Sponza'nınşoförünün kapıya gelerek bıraktığı zarftan siyah iç çamaşır takımı ve 'Bunu bana yalancı kocan vermişti. Artık başka birine verir' yazılı notun çıktığını öne sürdü. Metin, zarfın gelmesinden sonra çocukların da evde olduğu sırada Demet'in tabletine Sponza'nın iki çıplak fotoğrafının düştüğünü altında da İbrahim Kutluay'la ilgili yazı olduğunu söyledi.Ardından Demet Şener'in ağabeyi Enis Şener'in tanık olarak dinlendi. Enis Şener, "Ortak arkadaşımız Ebru bir gün beni aradı. Yanında Edvina Sponza'nın olduğunu ve kendisiyle görüşmek istediğini söyledi. İl dışında olduğum için Sponza'ya numaramı vermesini ve daha sonra aramasını istedim. Daha sonra aradı ve İbrahim'le ilişkisinin olduğunu, bunu ispatlayabileceğini, İbrahim'le evleneceklerini, Demet'in ayrılması gerektiğini söyledi. Bu konuda İbrahim'le çekilmiş fotoğrafları whatsapp üzerinden yolladı. Ben de bunları Demet'e gönderdim" diye konuştu. Enis Şener, Sponza'nın istemesi üzerine Bebek'te bir araya geldiklerinde, İbrahim'in kendisine hediye ettiğini söylediği bir tablo, iki yüzük ve bir de itiraf mektubunu Demet Şener'e iletilmek üzere verdiğini iddia etti.Daha sonra Edvina Sponza'nın iki arkadaşı tanık olarak dinlendi. Sponza'nın tanıkları, İbrahim Kutluay ile ilişki yaşadıkları konusunda herhangi bir bilgiye sahip olmadıklarını söyledi. Duruşma, delillerin bildirilmesi için ertelendi.

6.03.2018Magazin
Bebek’in yeni butiği

Bebek’in yeni butiği

Aslı Bayraktaroğlu ve Edvina Sponza’nın girişimi ile hayata geçen konsept butik Jaune İstanbul, Bebek’te açıldı.

26.06.2018Magazin
Elimde delil var

Elimde delil var

İbrahim Kutluay’la boşanma davası 2 yıldır süren Demet Şener, önceki gün Bebek’teki bir kuaförden çıkarken görüntülendi.

20.10.2018Magazin
Demet Şenere mahkemeden kötü haber

Demet Şener'e mahkemeden kötü haber

Demet Şener'in evlilik birliği içerisinde eşi İbrahim Kutluay ile yasak aşk yaşadığı iddiasıyla Edvina Sponza'ya açtığı 500 bin TL'lik dava reddedildi. (DHA)

29.11.2018Magazin
Edvina’yla sonra buluşacağız

Edvina’yla sonra buluşacağız

İbrahim Kutluay, kızı İrem ve oğlu Ömer ile tatile çıktı.

10.07.2019Magazin
Romantik gün batımı

Romantik gün batımı

İbrahim Kutluay ile sevgilisi Edvina Sponza, Çeşme tatiline devam ediyor. Çiftin önceki gün plajda yaşadıkları romantizm objektife yansıdı.

24.07.2019Magazin
Seda’ya yakışmadı

Seda’ya yakışmadı

Seda Sayan’ın programına katılıp Hale Soygazi’nin oğlu olduğunu iddia eden Murat Şar’ın ünlü oyuncuyla arasında biyolojik bağ olmadığı DNA testiyle kanıtlandı. Soygazi’nin özür beklediği Seda Sayan, “Özürlük bir durum yok” dedi ve ekledi: “Geçmişte DNA testi yapılıp negatif karar çıktıktan yıllar sonra ‘Evet benim çocuğum’ diyenleri gördük.” Ne diyorsunuz Seda Sayan’ın bu açıklamasına?

29.07.2019Magazin
O iddialara net yanıt

O iddialara net yanıt

Demet Şener’le 11 yıllık evliliğini Edvina Sponza uğruna bitiren İbrahim Kutluay'dan ayrılık iddialarına yanıt geldi.

1.08.2019Magazin
Ayrılık yok

Ayrılık yok!

Ayrıldıkları iddia edilen İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, önceki akşam Kuruçeşme’deydi.

15.08.2019Magazin
Kaçacak olsam Bebek’te buluşmam

'Kaçacak olsam Bebek’te buluşmam'

İbrahim Kutluay, önceki gün Bebek’te bir kadın arkadaşıyla görüntülendi.

14.09.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Istakoz öldürür mü?

Geçen hafta Edvina Sponza-Murat Özyeğin'in düğününde yaşanan ıstakoz krizi gazete manşetlerindeydi. Misafirlerin ıstakozdan zehirlendiği söylendi.

4.08.2001

Sanatseverlere büyük hizmet

Kökleri 18. yüzyıla dayanan dünyaca ünlü müzayede firması Christie’s New York’un üst düzey yetkilileri ve 40 kişilik özel bir davetli grubu, önceki akşam Nişantaşı Mim Kemal19 Restaurant’ta ağırlandı.

29.09.2004

İstediği tabloyu neden alamadı

Siren Ertan geçtiğimiz hafta Beyoğlu Markiz’de açılan resim sergisindeydi.

17.10.2004

Kerem de evleniyor

Kerem Tunçeri, geçtiğimiz hafta Basketbol A Milli takımımızın Efes Cup’ta İtalya’yı 25 sayı farkla yenerek kupayı aldığı maçta, performansıyla göz doldurmuştu.

7.09.2005

Kimseden saklanmıyorlar

Tuğçe Eyilik, yaklaşık sekiz aydır KVK Genel Müdürü Bülent Çavuşoğlu ile birlikte...

21.10.2005

Suşi skandalı kahramanları barıştı

Mori-Sushi Restaurant’ın sahiplerinden Ari Duek’in, ortağı Emre Muratoğlu’nun eşi İrem Tuncalı’yla yaşadığı yasak ilişki ‘Suşi skandalı’ olarak geçtiğimiz yaza damgasını vurmuştu.

24.10.2005

Pazarı bekliyorlar

Turgay Artam’ın sahibi olduğu Antik A.Ş.’nin 27 Kasım’da Swissotel’de düzenleyeceği 236. müzayedesinde Osmanlı eserleri, değerli tablolar ve antikalardan oluşan 300 parçalık özel bir koleksiyon satışa sunulacak.

26.11.2005

Doğum öncesi turları

Beş yıl önce nikah masasına oturan ve üç yaşında Lal adında bir kızları olan Edvina Sponza ile Murat Özyeğin, yakında ikinci bebeklerini de kucaklarına alacak.

28.11.2005

Pekkan kardeşler kontür tutkunu

Ünlü diyetisyen Dr. Ender Saraç, müşterilerinin hatlarını düzeltmelerine yardımcı olacak yeni bir cihaz daha edinmiş.

30.11.2007

Damat adayı aileye gireli çok olmuş

Zeynep Özal, yeni sevgilisi Soner’i ailesiyle geçtiğimiz hafta sonu değil, çok daha önce tanıştırdı!

26.11.2012

Mutfaktan kaçtı fırçayı yedi

Alara Koçibey’le yan yana görüntülenmemek için Lucca’yı mutfak kapısından terk eden Eren Morova, sevgilisinden fırça yedi!

24.12.2012

‘Dede Man’ kızıyla tatilde

Murat Dedeman, uğruna 2004’te 30 yıllık eşi Şanver Hanım’dan boşandığı Ukraynalı sevgilisi Olga Shylova’dan olan kızı Satin’le ilk kez Bodrum’da görüntülendi.

2.08.2013

İyi Kalpler Dükkanı

İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri İyi Kalpler Dükkanı’nda buluştu. Ünlü isimler, çok özel gece elbiselerini Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına bağışladı.

25.02.2015

Sanat gecesi

Sanat fuarı Art International için St. Regis İstanbul’da önceki gece özel bir davet verildi. Murat Pilevneli’nin ev sahipliğini üstlendiği partiye sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

4.09.2015

Fazıl Say’la 20. yıl kutlaması

Mermer markası Stoneline, 20’nci kuruluş yıldönümünü önceki gün Fazıl Say konseriyle kutladı. Zorlu PSM’de yapılan kutlamaya iş dünyasının ünlü isimleri katıldı.

29.05.2017

Gri alandaki ilişkiler... Peki siz ne yapardınız?

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza basın mensuplarının karşısında ilk kez yan yana poz vermiş.

22.04.2019

Bu fotoğraf bir babaya ne düşündürür?

Fotoğrafı Seren Serengil’in çektiği videodan aldım, Demet Şener ve Cenk Küpeli’nin cuma akşamı Les Ottomans’ta yapılan düğün töreninden...

23.06.2019