EKSTRA
MENÜ

Ciğer

Ciğer haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ciğer hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.670 Ciğer haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ciğer Haberleri

Ciğer dondurulur mu, dondurucuda nasıl saklanır İşte, ciğer saklama yöntemleri

Ciğer dondurulur mu, dondurucuda nasıl saklanır? İşte, ciğer saklama yöntemleri

Kurban Bayramı’yla birlikte kurban etlerini muhafaza etmeye çalışanlar, etleri en uygun şekilde saklamanın yollarını arıyorlar. En çok sorgulanan saklama koşullarından biri de pişirildiğinde lezzet şölenine dönüşen ciğerler. Normal etlere göre farklı bir dokusu ve yöntemi olan ciğer dondurulur mu, dondurucuda nasıl saklanır merak ediyorsanız, işte işinize yarayacak en sağlıklı şekilde ciğer saklama yöntemleri…

Güneydoğuda bayram hareketliliği Turizmcilerin yüzü gülüyor

Güneydoğu'da bayram hareketliliği! Turizmcilerin yüzü gülüyor

Gelenek, kültür ve lezzetiyle dikkat çeken hem yerli hem de yabancı turistin ilgi odağı olan Güneydoğu, eski günlerine döndü. Koronavirüs pandemisi kısıtlamalarının sona ermesi ve 9 günlük Kurban Bayramı tatili nedeniyle Güneydoğu'ya turist akını yaşandı.

22.07.2021Ekonomi
Dalak yenir mi Dalak kansızlığa iyi gelir mi

Dalak yenir mi? Dalak kansızlığa iyi gelir mi?

Dalak yenir mi sorusu, kurban kesiminin ardından pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Sakatat grubuna giren dalak, kurban içerisinden elde edilen parçalardan birisidir. Dalak genellikle kan yaptığı dolayısıyla tercih edilen sakatatlardan birisidir. İşte, dalak yenir mi sorusuna cevap arayan vatandaşlar için detaylı bilgiler

Sarkazm nedir ve sarkastik insan ne demek Sarkazm örnekleri

Sarkazm nedir ve sarkastik insan ne demek? Sarkazm örnekleri

Pek fazla bilinmeyen ancak merak edilen kelimeler içerisinde sarkazm geliyor. İnternette çok sık duyulan bu kelime aynı zamanda yaygın şekilde araştırılmaktadır. Peki, sarkazm nedir ve sarkastik insan ne demek? Sarkazm örnekleri üzerine tüm detayları derledik.

19.07.2021Araştırma
Eve Teslim Kurban Hizmeti nasıl yapılıyor

Eve Teslim Kurban Hizmeti nasıl yapılıyor?

Kurban Bayramı yaklaşırken hazırlıklar da hızlanıyor. Kurban pazarları ve kesim alanlarında kalabalık ortamlara girmek istemeyenler internetten kurban hissesi satın alarak ibadetlerini yerine getirmeyi tercih ediyor. 16 yıldır sürdürdükleri eve teslim kurban hizmetinde bugüne kadar toplamda 23 binden fazla kişiye teslimat yapıldığını aktaran Danet Genel Müdürü Sait Uluçay, adrese teslim kurban hizmetinin süreçleriyle ilgili bilgi verdi.

14.07.2021Kurban Bayramı
Yasemin Özilhan: Aldığım çantanın fiyatını kasada öğrendim, utandım

Yasemin Özilhan: Aldığım çantanın fiyatını kasada öğrendim, utandım

Yasemin Özilhan, Mert Vidinli'nin YouTube kanalına konuk oldu. Ailesi ile birlikte tatil yapan Özilhan, merak edilenleri anlattı.

10.07.2021Magazin
Rüyada Ciğer Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Ciğer Pişirmek Ve Kavurmak Anlamı

Rüyada Ciğer Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ciğer Pişirmek Ve Kavurmak Anlamı

Pek çok kültür için rüyalar, hayalperestin kendi kişisel algılarından çok dünya hakkında daha fazla bilgi veren ilahi mesajlar olarak yorumlandı. Eski Mezopotamyalılar, tanrılardan gelen mesajları deşifre etmeyi umarak, rüyalarında ortaya çıkan sembollerin ve temaların kayıtlarını tuttu. Rüyaları yorumlaması için genellikle bilge bir ihtiyara danışılırdı. İşte, merak edilen tüm detaylar.

8.07.2021Mahmure
Röntgen Nedir Ve Nasıl Çalışır Röntgen Neden Ve Nasıl Çekilir Röngen Kim Tarafından Bulunmuştur

Röntgen Nedir Ve Nasıl Çalışır? Röntgen Neden Ve Nasıl Çekilir? Röngen Kim Tarafından Bulunmuştur

Günümüzde hastalıkların belirlenmesinde ve tedavi edilmesinde farklı yöntemler kullanılmaktadır. Özellikle de elektronik görüntüleme cihazları bu işlemler için önemli bir yere sahiptir. Röntgen nedir ve nasıl çalışır? Röntgen neden ve nasıl çekilir? Röngen kim tarafından bulunmuştur? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

27.06.2021Araştırma
Son dakika: Bu kez de yeşil mantar vakası görüldü Hindistanda kâbus bitmiyor...

Son dakika: Bu kez de 'yeşil mantar' vakası görüldü! Hindistan'da kâbus bitmiyor...

Koronavirüs vakaları ve ölümlerin artmasıyla adeta felaketi yaşayan Hindistan'da ortaya çıkan karan mantar enfeksiyonları kontrolden çıkınca salgın ilan edilmiş, birçok Kovid-19 hastası bu enfeksiyon yüzünden gözlerini kaybetmişti. Ülkeden gelen sonra haberlere göre kara mantardan sonra ilk defa bir kişide 'yeşil mantar' hastalığı vakasına rastlandı.

17.06.2021Dünya
Nazım Birimi Nedir Ve Nasıl Bulunur Nazım Birimi Örnekleri Ve Özellikleri

Nazım Birimi Nedir Ve Nasıl Bulunur? Nazım Birimi Örnekleri Ve Özellikleri

Tüm sanat ürünlerinde olduğu haliyle, şiirde de iki temel unsur bulunmaktadır. Bunla “içeriksel (iç)” ve “biçimsel (dış)” olarak sınıflandırılır. Biçimsel unsurların başında nazım birimi gelmektedir. Sizin için Nazım birimi nedir ve nasıl bulunur? Nazım birimi örnekleri ve özellikleri konularını derledik.

9.06.2021Araştırma
Son dakika haberleri: Trabzonda ağaçta sakatat çözümü.. Görenler bir daha bakıyor

Son dakika haberleri: Trabzon'da ağaçta sakatat çözümü.. Görenler bir daha bakıyor

Trabzon'da aç kalan ayıların indikleri yerleşim yerlerinde yayla evleri, arı kovanları ile büyük ve küçükbaş hayvanlara zarar vermesi üzerine bölge sakinleri saldırgan ayıların köylere inmemesi için ormanlık alanlara kesilmiş kasaplık hayvanların sakatatlarını bırakıyor.

30.05.2021Gündem
Ayılar köylere inmesin’ diye ormana ‘sakatat’ bırakıyorlar

'Ayılar köylere inmesin’ diye ormana ‘sakatat’ bırakıyorlar

TRABZON’un Tonya ilçesinde aç kalan ayılar indikleri yerleşim yerlerinde yayla evleri, arı kovanları ile büyük ve küçükbaş hayvanlara zarar veriyor, korku dolu anlar yaşatıyor. Yöre sakinleri saldırgan ayıların köylere inmemesi için ormanlık alanlara kesilmiş kasaplık hayvanların ciğer, işkembe gibi iç organlarıyla baş ve ayaklarından oluşan sakatat bırakıyor.

30.05.2021Haber
69 yıldır bu makinenin içinde yaşıyor Sıra dışı bir hayat hikayesi...

69 yıldır bu makinenin içinde yaşıyor! Sıra dışı bir hayat hikayesi...

Henüz beş yaşındayken yaşadığı çocuk felci sebebiyle 69 yıldır "çelik ciğere" mahkum olarak yaşamını devam ettiren Paul Alexander ne olursa olsun yaşadıklarına rağmen yılmadı. 74 yaşında olan Paul boyundan aşağısının tamamen felçli olmasına rağmen bir çok başarıyı yakalamayı başardı. İşte Paul'un sahip olduğu sıra dışı hayat hikayesi..

20.05.2021Dünya
Köpeklerini vegan besleyen çifte ceza Hayvanlar için zararlı mı

Köpeklerini vegan besleyen çifte ceza! Hayvanlar için zararlı mı?

Köpeklerini vegan besleyen bir çift hem hayvan sahiplenmekten men edildi hem de para cezasına çarptırıldı. Biz de uzmanlarına sorduk; evcil hayvanları vegan beslemek suç mu? En önemlisi bu beslenme tarzı hayvanların doğasına uygun mu?

17.05.2021Gündem
B6 vitamini nedir, faydaları nelerdir B6 vitamini eksikliği belirtileri

B6 vitamini nedir, faydaları nelerdir? B6 vitamini eksikliği belirtileri

B6 vitamini vücutta depolanmaz ve suda erir. Ayrıca merkezi sinir sisteminin çalışması, karbonhidrat, protein, yağ metabolizması ve bağışıklık sistemi için de gereklidir. Peki B6 vitamini nedir, faydaları nelerdir? B6 vitamini eksikliği belirtileri...

11.05.2021Sağlık
Uşak Yemekleri - Uşakta Ne Yenir Ve Neyi Meşhur Uşak Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Uşak Yemekleri - Uşak'ta Ne Yenir Ve Neyi Meşhur? Uşak Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Uşak ili ülkemizin Ege bölgesinde bulunmasına karşın, İç Anadolu bölgesine de yakın olan bir ilimiz olduğu için gerek coğrafi, gerek kültürel, gerekse yöresel mutfağı bakımından çeşitlilikleri bulunan bir ilimizdir. Batı ve Orta Anadolu’yu birbirine bağlayan bir konumda olması bu ilimizi daha çok uğrak noktası haline getirmiştir. Tarihte Hititler, Frigler, Lidya İmparatorluğu gibi medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu ev sahipliği beraberinde Türk mutfağına birbirinden farklı lezzetler katmıştır. Uşak mutfağını merak edenler için Uşak yemekleri nelerdir? Uşak’ta ne yenir ve neyi meşhur? Uşak mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesi nelerdir? Gibi sorular akla gelebilir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

6.05.2021Lezizz
Tekirdağ Yemekleri - Tekirdağda Ne Yenir Ve Neyi Meşhur Tekirdağ Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Tekirdağ Yemekleri - Tekirdağ'da Ne Yenir Ve Neyi Meşhur? Tekirdağ Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Marmara Bölgesinin Trakya tarafında yer alan turistik bir ilimizdir. Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında yer alan şehir, son derece modern bir çehreye sahiptir. Tekirdağ’ın tabiat güzellikleri yanında, genişte bir mutfak kültürü vardır. İşte, merak edilen tüm detaylar.

6.05.2021Lezizz
Şanlıurfa Yemekleri - Urfada Ne Yenir Ve Neyi Meşhur Şanlıurfa Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Şanlıurfa Yemekleri - Urfa'da Ne Yenir Ve Neyi Meşhur? Şanlıurfa Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Şanlıurfa, hem görkemli tarihiyle hem de eşsiz mutfağıyla bütün dünyanın ilgisini çeken illerimizden biridir. Şanlıurfa'daki gastronomi zenginliği bu ilin yemek turizminin öncülerinden olmasını sağlamıştır. Peki Şanlıurfa yemekleri nelerdir? Urfa'da ne yenir ve Urfa'nın neyi meşhur? Şanlıurfa mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesini detayları ile derledik.

6.05.2021Lezizz
Kahramanmaraş Yemekleri - Kahramanmaraşda Ne Yenir Ve Neyi Meşhur Maraş Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Kahramanmaraş Yemekleri - Kahramanmaraş'da Ne Yenir Ve Neyi Meşhur? Maraş Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Kahramanmaraş, ana yemek ve tatlıları ile dikkat çeken en zengin mutfak kültürü özelliği taşıyan illerimizden arasında yer alır. Mutfak kültürü ve geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan Kahramanmaraş, insanlarla yaşamış olan bir yemek zenginliğine sahiptir. Kahramanmaraş’a seyahat eden kişiler, Kahramanmaraş mutfağındaki lezzetleri denemelidir. Kahramanmaraş'ta ne yenir ve neyi meşhur? İşte, merak edilen tüm detaylar,

6.05.2021Lezizz
Edirne yemekleri - Edirnede ne yenir ve neyi meşhur Edirne mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesi

Edirne yemekleri - Edirne'de ne yenir ve neyi meşhur? Edirne mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesi

Her yörenin kendine özgü yemekleri bulunmakadır. Birbirinden lezzetli yöresel yemekleri denemek de son derece güzel bir deneyimdir. Bir şehre gideceğiniz zaman öncesinde yöresel yemekleri hakkında da bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Edirne Yemekleri - Edirne'de ne yenir ve neyi meşhur? Edirne mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesi nedir? Edirne'ye gitmeden önce görebileceğiniz Edirne yöresinin yemekleri hakkında tüm detayları derledik.

6.05.2021Lezizz
Bitlis yemekleri - Bitlisde ne yenir ve neyi meşhur Bitlis mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesi

Bitlis yemekleri - Bitlis'de ne yenir ve neyi meşhur? Bitlis mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesi

Yöresel yemekler sadece yöre halkı tarafından değil yerli ve yabancı turistler tarafından da ilgi gören kültürel öğelerdir. Her ilin kendine özgü tatları bulunur. Bir kültürü yakından tanımak için yemeklerini mutlaka tatmak gerekir. Bitlis de kendine özgü yemekleri ile öne çıkan bir ilimizdir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

6.05.2021Lezizz
Adana yemekleri - Adanada ne yenir ve neyi meşhur Adana mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesi

Adana yemekleri - Adana'da ne yenir ve neyi meşhur? Adana mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesi

Birçok birey tarafından adananın yemek lezzetleri sevilmektedir. Bu nedenle bireyler ana yemek lezzetleri merak etmekte ve sık sık Adana Yemekleri - Adana'da ne yenir ve neyi meşhur? Adana mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesi nedir? Gibi sorular bulunmaktadır. Bu ve benzeri soruların cevaplarını sizler için derledik.

6.05.2021Lezizz
Ciğer Sote Tarifi | Mucize Lezzetler

Ciğer Sote Tarifi | Mucize Lezzetler

Mucize Lezzetler'in bugünkü menüsünde ciğer sote tarifi var! (Sponsorlu İçerik)

‘Ne olur yardım edin... Bu cihazı bulamazsak babam ölecek’

‘Ne olur yardım edin... Bu cihazı bulamazsak babam ölecek’

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sürerken, Avrupa’nın birçok ülkesindeki sağlık sistemlerinde ciddi sorunlar yaşanmasına sebep oldu. Artan Kovid-19 vakaları Almanya’nın sağlık sisteminde sorunlara sebep oldu. Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’ndeki Bergischgladbach kent hastanesinde 28 Mart’tan bu yana koronavirüs tedavisi gören Cemal Yıldırım (71) hastanedeki yapay akciğer destek cihazlarının (ECMO) tamamının dolu olması nedeniyle yaşam savaşı veriyor.

26.04.2021Avrupa
C Harfi ile başlayan Hayvan, Şehir, Ülke, İsim, Eşya, Bitki, Çiçek, Meyve, Kuş Ve Ünlü (Artist) isimleri

C Harfi ile başlayan Hayvan, Şehir, Ülke, İsim, Eşya, Bitki, Çiçek, Meyve, Kuş Ve Ünlü (Artist) isimleri

C harfi alfabemizin üçüncü harfidir. Ülkemizde ''C'' ile başlayan bir şehir yoktur. İsim şehir oynarken Fransa'da yer alan ''Cannes'' ya da Kanada'daki ''Calgary'' şehirlerinden biri yazılabilir. C harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü isimleri nelerdir? Sizin için derledik.

12.04.2021Sözlük
Mercan, civcivlerin bekçisi

Mercan, civcivlerin bekçisi

AMASYA'nın Suluova ilçesinde Kemal Ciğer'in kedisi 'Mercan', evin içine alınan civcivlerin yanından hiç ayrılmıyor. Ciğer, kedinin civcivler dışardayken de onlarla birlikte hareket ettiğini söyledi.

12.04.2021Haber
Çok konuşulacak sözler: Onlar ciğer yapsın Biz bir numarayız

Çok konuşulacak sözler: Onlar ciğer yapsın! Biz bir numarayız

Hürriyet Bizimle’de bugünün konuğu Hürriyet Çukurova Bölge Temsilcisi Erdal Fernergiz oldu.

7.04.2021Gündem
Kavurması ayrı güzel ızgarası ayrı...

Kavurması ayrı güzel ızgarası ayrı...

Pişirildiği yerde kokusu caddeleri sarar, meraklısının gece rüyalarına girer... İster kavurma, ister şiş, ister ızgara... Sakatat sevenlerin dört gözle beklediği uykuluğun mevsimi geldi. Biz de jürimize en iyi uykulukçu adreslerini sorduk.

Tavuk ciğeri tarifi: Tavuk ciğeri nasıl yapılır

Tavuk ciğeri tarifi: Tavuk ciğeri nasıl yapılır?

Tavuk, sote, kızartma gibi çeşitlerle soframıza gelir. Ancak tavuk ciğeri de mutlaka denenmesi gereken bir lezzet. Üstelik kısa sürede de hazırlayabilirsiniz. Akşam yemeğinde ne yapacağınızı düşünüyorsanız, tavuk ciğerine bir şans verebilirsiniz. Peki tavuk ciğer nasıl yapılır? İşte tavuk ciğeri tarifi...

Vedat Milor: Yemeğimden çivi çıktı

Vedat Milor: Yemeğimden çivi çıktı

Ünlü gurme Vedat Milor Magazin D’ye ilginç açıklamalarda bulundu. Amerika’daki evinden Magazin D Haber Müdürü Asiye Acar’ın soruları yanıtlayan Milor röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

29.03.2021Televizyon
Vedat Milor’dan Magazin D’ye çok özel açıklamalar...

Vedat Milor’dan Magazin D’ye çok özel açıklamalar...

Ünlü gurme yeni anketini ilk kez Magazin D’de söyledi...“Yaprak Ciğer mi? Şiş Ciğer mi?”

29.03.2021Magazin
Can ciğer ikizler;  karaciğer komasına giren ikizine ikinci hayat

Can "ciğer" ikizler; karaciğer komasına giren ikizine ikinci hayat

İstanbul'da yaşayan Gökdere Ailesi'nin 18 yaşındaki oğulları Ali, karnı ve ayakları şişmeye başlayınca hastaneye kaldırıldı. Karaciğer komasına giren, hafızasını kaybeden ve doktorların hayata tutunmak için çok az vaktinin kaldığını söylediği genç, ikiz kardeşinin karaciğeriyle yeniden hayata tutundu.

28.03.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Başka bir bayram başka bir tatil mümkün

Yaz geldiğinde sanki Türkiye’de Bodrum ve Alaçatı’dan başka tatil yapacak yer yokmuş gibi bir algı yaratılıyor. Ya da tatil sadece deniz kıyısında yapılırmış gibi... Oysa yönümüzü biraz daha güneye ya da biraz daha kuzeye çevirsek daha ne özel yerler keşfedeceğiz... Belki de en güzeli kendimize “Huzur mu huzursuzluk mu, ben ne istiyorum?” diye sormak. Her neredeyseniz iyi bayramlar ve tatiller dileğiyle. Tabii hijyen, maske ve mesafe kuralını unutmadan.

17.07.2021

Yemek fotoğrafları iştah açar mı?

Yemek kitaplarının en iştah açıcı bölümü yemek fotoğraflarıdır. Evde hazırlanan sofralardaki yemeklerin fotoğrafını çeksek bu etkileyiciliğe varamayız.

2.07.2021

Biz hayvanlara yardım etmeyi seçtik

İnsan veya hayvan; hepsi candır. Yaratılan her şey kutsaldır. Hayvanlar bu dünyanın hem en çok yararlanılan hem de maalesef en çok aşağılanan, ezilen canlılarıdır...

2.07.2021

Önce şu mevzuyu bir çözelim

“Bizim bademlerden bir cacık olmaz”, DEME.

13.06.2021

Sakatat işinin profesörü olmuşlar

Çukur Ciğerci’de butik üretim yapıyorlar. Az kişiye servis yapınca malzeme kalitesi daha kolay kontrol ediliyor, pişirme daha özenli oluyor. Gerek Edirne yaprak gerek Arnavut ciğeri mükemmeldi, kuzu uykuluğu kusursuz buldum.

13.06.2021

İstanbul iftarı

Mutfağı da kentin tarihi, kültürü kadar zengin İstanbul’un.

4.05.2021

Diyarbakır iftarı

Yüzlerce yıl birçok kültürü içinde barındıran kentin, mutfak kültürü de çok zengin.

25.04.2021

Al ‘koyuncu’yu vur ‘coin’ciye

Çiftlik Bank ile binlerce kişiyi dolandıran ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın, kurduğu sistem çöktükten sonra açıklamalar yapmaya devam etmiş ve ‘her şey yoluna girecek’ mesajları vermişti.

24.04.2021

Aynı gemideyiz

Şefkate, korunmaya ihtiyacı olan sadece insanlar mı? Peki ya bu gezegeni paylaştığımız diğer canlılar?

24.04.2021

Edirne iftarı

Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti olan Edirne...

19.04.2021

Sosyal medyada yaptığım anketler ve anlamları...

Menemenden kebaba, pizzadan pideye yemek anketleri yapıyorum. Bu sayede kaliteli malzemeyi, yemekleri iyi yapan unsurları ve bu işe gönül vermiş ustaları ön plana çıkarıp takdir ettiğimizi gösteriyoruz.

18.04.2021

Adana neyi farklı yapıyor?

Portakal Çiçeği Karnavalı’nın dokuzuncusu geçen hafta internet üzerinden düzenlendi. Pandemi öncesinde karnaval günlerinde Adana’ya akın oluyordu. Şehirde yaşayanlar kadar şehir dışındaki Adanalıların da sahip çıktığı bu etkinliği benzersiz kılan ne?

11.04.2021

Karnaval 'dijital' portakal çiçeği kokusu gerçek

Çalışma hayatımızdan eğitime, sosyal hayatın akışına kadar pandemi ile 1 yıldır hayatımızda o kadar çok şey değişti ki... En son ne zaman sinemada film izlemiş ya da coşkulu bir konserde kendimizi unuturcasına dans etmiştik çoğumuz hatırlamıyoruz! Eski, silinmeye yüz tutmuş bir anı gibi... Durumdan, bana göre Türkiye’nin en eğlencelisi, Adana Portakal Çiçeği Karnavalı da nasibini aldı. O da ‘online’a taşındı.

4.04.2021

Kaygılar,beklentiler ve gerçekler

Türkiye’de ilk Covid-19 vakasının ortaya çıkışının üzerinden tam bir yıl geçti.

3.04.2021

İtalyanlar dürüm sever mi?

Bomonti’de yeni açılan Bebab açık dürümleri ve yenilikçi atıştırmalıklarıyla piyasaya iddialı girdi. Sahipleri bu sektörde deneyimli ve ileri görüşlü. Şimdi Milano’da da bir şube açmak için hazırlanıyorlar...

28.03.2021