MENÜ

Bot

Bot ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bot haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.089 Bot haberi bulunmuştur.

Bot, bilişim dünyasında "robot" anlamında kullanılan yaygın bir terimdir. Pek çok bilgisayar işlemini yarı-otomatik olarak yapabilen robotlar bilişimin tüm alanlarında kullanılır. En ünlü oldukları alan, arama motorları tarafından kullanıldıkları endeksleme teknolojisidir.

Bot Haberleri

Elazığda kaçak balık avlayan kişiye 12 bin 500 lira ceza

Elazığ'da kaçak balık avlayan kişiye 12 bin 500 lira ceza

ELAZIĞ'da, yasak olmasına rağmen baraj gölünde balık avlayan 1 kişiye 12 bin 500 lira idari para cezası uygulandı.

24.09.2020Gündem
Bostancıda ilginç olay Bir saat uğraştılar

Bostancı'da ilginç olay! Bir saat uğraştılar

İstanbul Bostancı Sahili'nde denize atlayan kadın, yaklaşık 2 bin 500 metre açıkta kurtarıldı. Denizden çıkmak istemeyen kadın Sahil Güvenlik ve DAK-SAR ekiplerinin 1 saat süren ikna çabalarıyla denizden çıkarıldı.

22.09.2020Gündem
Antalyada fiber botlarda 30 kaçak göçmen yakalandı

Antalya'da fiber botlarda 30 kaçak göçmen yakalandı

ANTALYA'da Gazipaşa açıklarında, 2 fiber şişme botla denize açılan 4'ü kadın 30 Suriyeli Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı. Botlardan birini kullandığı iddia edilen Türk vatandaşı 1 kişi yakalandı.

18.09.2020Gündem
Kdz Ereğli Belediyesi plaj sezonunu kapatıyor

Kdz Ereğli Belediyesi plaj sezonunu kapatıyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi Sevgi ve Barış plajları yaz sezonunun sona ermesi nedeniyle Pazar günü saat 20.00’den itibaren kapanacak. Mesire ve piknik alanlarında hizmetler devam edecek.

18.09.2020Seyahat
Batan göçmenleri görmezden geldiler

Batan göçmenleri görmezden geldiler

Fransız donanmasına ait bir geminin, Manş Denizi’nde batma tehlikesi yaşayan bir göçmen botunu görmezden geldiği görüntüler ortaya çıktı. Fransa’nın acımasız tavrı İngiliz basınının tepkisini çekti.

18.09.2020Dünya
Çayın ortasındaki adacıkta kenevir yetiştiren 3 kişi yakalandı

Çayın ortasındaki adacıkta kenevir yetiştiren 3 kişi yakalandı

ANTALYA'da Aksu Çayı'nın ortasında oluşan adacıkta kenevir bitkisi yetiştirip uyuşturucu üreten 3 kişi yakalandı. Operasyonda 10 kilo 300 gram esrar, 585 kök kenevir ele geçirildi.

17.09.2020Gündem
Fransız donanması göçmenleri Manş Denizine itiyor

Fransız donanması göçmenleri Manş Denizi'ne itiyor

Fransız donanmasının, şişme bir botla Manş Denizi'ni geçmeye çalışan 16 göçmeni hayatları tehlikede olmasına rağmen kurtarmak yerine İngiliz sularına yönlendirdiği iddia edildi.

17.09.2020Dünya
3. Sınıf Hayat Bilgisi Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma konu anlatımı

3. Sınıf Hayat Bilgisi Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma konu anlatımı

Yardımlaşma her bireyin kazanması gereken alışkanlıklardan bir tanesidir. Yardımlaşma sayesinde bireysel olarak vicdani rahatlık yaşanırken, toplumlarda yardımlarınız sayesinde daha ileriye gider. Yardımlaşma konusu okul öğrencileri çok küçük yaşlarda verilmeye başlanması gerekir. 3. Sınıf düzeyinde olan öğrenciler için de hayat bilgisi dersi konuları içerisinde yardımlaşmalara katılıyorum hep birlikte hele el ele konuları bulunmaktadır. 3. Sınıf yardımlaşmalara katılıyorum konu anlatımı ile ilgili detayları derledik.

17.09.20203. SINIF
Hackerlar şimdi de koronavirüs aşı çalışmalarını hedef alıyor

Hacker'lar şimdi de koronavirüs aşı çalışmalarını hedef alıyor

STM'nin yayınladığı "Kovid-19 Aşı Geliştirme Çalışmalarına Yönelik Siber Tehditler" başlıklı rapora göre, siber saldırganların hedefi Kovid-19'a yönelik aşı çalışmaları oldu.

16.09.2020Teknoloji
İzmirde çok sayıda kaçak göçmen kurtarıldı

İzmir'de çok sayıda kaçak göçmen kurtarıldı

İzmir’in Foça ve Karaburun ilçelerinde, Yunan Sahil Güvenlik unsurlarınca Türk kara sularına itilen 48 kaçak göçmen, sahil güvenlik ekiplerince kurtarıldı.

15.09.2020Gündem
8. Sınıf Fen Bilimleri Basınç konu anlatımı

8. Sınıf Fen Bilimleri Basınç konu anlatımı

Kış ayı geldiğinde giyilen bot tabanlarının geniş bir yüzeyi olması, karlı yolların açılmasında kullanılan kepçenin tekerlerinin palet olması, bıçağın iyi kesmesi için uçlarının sivriltilmesi işlemleri basınçla alakalı bir konudur. Fen bilimlerinde basınç konusu oldukça geniş bir çerçevede incelenebilmektedir. Bu açıdan basınç nedir? Katı maddelerin basıncı nasıldır? Sıvı maddelerin basıncı nasıldır? Gibi soruların yanıtını sizler için derledik.

15.09.20208. SINIF
Yunanistanın geri ittiği 19 kaçak göçmen kurtarıldı

Yunanistan'ın geri ittiği 19 kaçak göçmen kurtarıldı

BODRUM açıklarında, Yunan Sahil Güvenlik unsurlarınca Türk sularına geri itilen ve bir feribot kaptanını fark ettiği 19 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.

12.09.2020Gündem
2. Sınıf Hayat Bilgisi Ulaşım Türleri Ve Araçları konu anlatımı

2. Sınıf Hayat Bilgisi Ulaşım Türleri Ve Araçları konu anlatımı

İnsanların ya da maddelerin bir yerden başka bir yere taşıtlar aracılığı ile taşınmasına ulaşım ismi verilmektedir. Bireylerin birbiri ile kaynaşması, kültürel faaliyetler ve ekonomi açısından ulaşım oldukça önemlidir. İşte, ulaşım türleri ve araçları konu anlatımı.

11.09.20202. SINIF
Türkiye savunmada 4 koldan akıllı teknoloji geliştiriyor

Türkiye savunmada 4 koldan akıllı teknoloji geliştiriyor

Türk savunma sanayisinin önde gelen şirketleri, kendi işini kendisi halledebilen (otonom) insansız araçlar geliştirmek ve bunların sürü halinde kullanımına yönelik dünyadaki yarışta Türkiye'nin elini güçlendirmek için çaba gösteriyor.

10.09.2020Teknoloji
DHA ekibi görüntüledi Yunanistandan Meis Adasında iki zodyak botta silahlı devriye

DHA ekibi görüntüledi! Yunanistan'dan Meis Adası'nda iki zodyak botta silahlı devriye

Doğu Akdeniz'de tansiyonu yükseltmeye devam eden Yunanistan, Türkiye'ye en yakın kara parçası olan ve silahsız olması gereken Meis Adası'ndaki askeri hareketliliği artırdı. Antalya'nın Kaş ilçesine 2,1 kilometre uzaklıktaki Meis Adası'nda konuşlanan Yunan askerleri, ağır silahların bulunduğu Zodyak botlarla her gün devriye geziyor. Adada komandoları taşıyan askeri kamyonlar görülürken, mevzilerde de bakım çalışması yapıldığı gözlendi. DHA ekibi, adadaki askeri hareketliliği yakından görüntüledi.

9.09.2020Dünya
PUBG Mobile 1.0 güncellemesi yayında: İşte gelen tüm yenilikler

PUBG Mobile 1.0 güncellemesi yayında: İşte gelen tüm yenilikler

PUBG Mobile 1.0 güncellemesi sessiz sedasız yayınlandı. Dev güncellemeyle birlikte gelen Yeni Erangel haritasında, daha canlı bir görsel deneyim, kaynak noktaları ve bina değişiklikleri yanı sıra Lobi ve Eğlence Parkı’nda bekleyen yenilikler oyunculara sunuluyor

9.09.2020Teknoloji
Yunanistan’ın Türk karasularına ittiği 4 kaçak göçmen kurtarıldı

Yunanistan’ın Türk karasularına ittiği 4 kaçak göçmen kurtarıldı

Aydın’nın Kuşadası ilçesinde Yunanistan unsurlarınca Türk karasularına geri itilen lastik bottaki 4 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.

7.09.2020Gündem
Serindere Kanyonu Nerededir Serindere Kanyonu Oluşumu, Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Serindere Kanyonu Nerededir? Serindere Kanyonu Oluşumu, Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Serindere kanyonu günümüzde pek çok yerli ve yabancı ziyaretçi tarafından mutlaka ziyaret edilen değerli bir kanyondur. Bu güzel kanyonda birbirinden güzel doğa harikaları olan manzaralar içinde zaman geçirilmektedir. Sizler için serindere kanyonu nerede? serindere kanyonuna nasıl gidilir? serindere kanyonu giriş ücreti ne kadardır? Gibi kanyon hakkındaki bilgileri detaylı bir şekilde araştırdık.

7.09.2020Seyahat
Çatak Kanyonu Nerededir Çatak Kanyonu Oluşumu, Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Çatak Kanyonu Nerededir? Çatak Kanyonu Oluşumu, Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Çatak Kanyonu, bulunduğu il ve ilçenin değerli turizm merkezlerindendir. Oluşumu ve özellikleri itibariyle Türkiye’deki az sayıda kanyondan biridir. Çatak Kanyonu’na giriş ücretini, ziyaret saatlerini ve diğer özelliklerini güncel olarak sizler için araştırdık.

7.09.2020Seyahat
Kovid-19 salgını Göynük Kanyonuna ilgiyi artırdı

Kovid-19 salgını Göynük Kanyonu'na ilgiyi artırdı

Antalya'nın Kemer ilçesinde 80 milyon yılda oluştuğu belirtilen Göynük Kanyonu, salgın sonrası normalleşme sürecinde tercih edilen turizm alanları arasında yerini aldı.

7.09.2020Seyahat

Niagara Şelalesi Nerededir Ve Nasıl Gidilir? Niagara Şelalesi Yüksekliği Ve Özellikleri (2020)

Niagara şelalesi en zorlu ve en güzel şelale arasında yer almaktadır. Sizler için niagara şelalesi hakkında detaylı bir şekilde araştırdık ve derledik.

7.09.2020Seyahat
Şaşaası 1920’lerden, bohem tavrı 1970’lerden

Şaşaası 1920’lerden, bohem tavrı 1970’lerden

Gardıroplarımızı yavaş yavaş sonbahara hazırlamaya başladık. Radarımızda önümüzdeki sonbahar/ kış trendleri var. Gözümüze ilk çarpan, özellikle Bottega Veneta, Prada, Jil Sander ve Salvatore Ferragamo gibi markaları etkisi altına alan püskül detaylar oldu. Havanın bir sıcak bir soğuk olduğu günlere rahatlıkla uyarlayabileceğiniz püsküllü ürünler seçtik.

Kızılırmaktan rafting botuyla Samsuna giden sporcular Çoruma ulaştı

Kızılırmak'tan rafting botuyla Samsun'a giden sporcular Çorum'a ulaştı

Sivas Kongresi'nin 101. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Sivas’tan Samsun'a Kızılırmak üzerinden gitmek için rafting botuyla yolculuğa çıkan baba ve oğlu, yolculuklarının 8'inci gününde Çorum’un Osmancık ilçesine ulaştı. 25 Ağustos’ta Kızılırmak'ın doğduğu Sivas’tan rafting botu ile yola çıkan sporcular, etkinliklerini Sivas Kongresi'nin 101. yıl dönümü olan 4 Eylül'de Samsun’da tamamlamayı hedefliyor.

1.09.2020Haber
Marmariste 41 kaçak göçmen kurtarıldı

Marmaris'te 41 kaçak göçmen kurtarıldı

MARMARİS'te, Yunan Sahil Güvenlik unsurlarınca Türk kara sularına itilen 41 kaçak göçmen kurtarıldı. Göçmenlerle ilgili işlemler sürüyor.

1.09.2020Gündem
İzmir’de çok sayıda kaçak göçmen kurtarıldı

İzmir’de çok sayıda kaçak göçmen kurtarıldı

İzmir’in Çeşme ilçesinde, Yunan Sahil Güvenlik unsurlarınca Türk kara sularına itilen 40 kaçak göçmen kurtarıldı.

1.09.2020Gündem
Egede göçmenleri taşıyan bot battı 92 kişi kurtarıldı

Ege'de göçmenleri taşıyan bot battı! 92 kişi kurtarıldı

Yunanistan'ın Herke Adası açıklarında sığınmacıları taşıyan botun battığı kazada, 92 kişinin kurtarıldığı bildirildi.

25.08.2020Gündem
Baba ve oğlu, Sivastan Samsuna Kızılırmak üzerinden botla gidecek

Baba ve oğlu, Sivas'tan Samsun'a Kızılırmak üzerinden botla gidecek

Sivas Kongresi'nin 101. yıl dönümü dolayısıyla rafting botuyla yapılacak 1500 kilometrelik yolculuk başladı

25.08.2020Seyahat
Ayak Bileklerini İnceltmek Mümkün mü

Ayak Bileklerini İnceltmek Mümkün mü?

İnce ayak bileklerine artık basit operasyonlar da sahip olmak mümkün. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ayşen Bilge Sezgin, konuyla ilgili bilgiler verdi.

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Giresundaki sel felaketiyle ilgili açıklama

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Giresun'daki sel felaketiyle ilgili açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun'daki sel felaketinde 5 kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Bakanların ve vekillerin bölgede inceleme yaptığını belirten Erdoğan, ''Bakanlarımın bana söylediği 'Biz bunu yaşamadık' diyorlar. O kadar ağır bir felaket...'' ifadelerini kullandı.

23.08.2020Gündem
Samsun ve Ordudaki cinayetlerin iddianamesi kan dondurdu Satır satır seri katil

Samsun ve Ordu'daki cinayetlerin iddianamesi kan dondurdu! Satır satır seri katil

13 ayrı cinayetten sorumlu tutulan ‘seri katil’ Mehmet Ali Çayıroğlu hakkındaki soruşturma tamamlandı. Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı Çayıroğlu’nun şimdiye kadar tespit edilip delilleri toplanan 8 cinayeti hakkında iddianame hazırladı. Olayın ayrı ayrı anlatıldığı iddianamenin her satırı dehşeti bir kez daha ortaya koydu. İşte o ifadeler:

20.08.2020Gündem
Son dakika haberi... Tunceli Valiliğinden Gülistan Doku açıklaması

Son dakika haberi... Tunceli Valiliği'nden Gülistan Doku açıklaması

Tunceli Valiliği'nden kayıp Gülistan Doku ile ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada ''Uzunçayır Baraj Gölünde 13 gün aralıksız devam eden çalışmalarda arama sahası 15 sektöre bölünmüş olup, 4 kilometre mesafede yaklaşık 1.320 dönüm büyüklüğündeki alanda sualtı ve suüstü arama çalışması titizlikle yürütülmüştür. Sualtı arama robotu, sonar ve kurbağaadam personelinin dalış marifeti ile yapılan çalışmalar, 18.08.2020 tarihinde sonlandırılmıştır. Gülistan Doku’yu arama çalışmalarında tüm imkan ve kabiliyetler kullanılmış, her gün bulma umuduyla 226 gündür sürdürdüğümüz çalışmalardan maalesef bir sonuç alınamamıştır'' denildi.

18.08.2020Gündem
Foçada yakalanan 125 kaçak göçmen İl Göç İdaresine gönderildi

Foça'da yakalanan 125 kaçak göçmen İl Göç İdaresi'ne gönderildi

İZMİR'in Foça ilçesinde, Yunanistan unsurlarınca Türk karasularına geri itildiği belirlenip, Sahil Güvenlik tarafından kurtarılan 2 can salı ve 1 lastik botltaki 125 kaçak göçmen, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi'ne gönderildi.

18.08.2020Gündem
Yunanistanın Türk karasularına ittiği 125 kaçak göçmen kurtarıldı

Yunanistan'ın Türk karasularına ittiği 125 kaçak göçmen kurtarıldı

İZMİR'in Foça ilçesinde, Yunanistan unsurlarınca Türk karasularına geri itilen 125 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince kurtarıldı.

17.08.2020Gündem
Koyda mahsur kalan 8 kişi gün ağarınca kurtarıldı

Koyda mahsur kalan 8 kişi gün ağarınca kurtarıldı

Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde ulaşımı olmayan koyda mahsur kalan 8 kişi Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı. Mahsur kalan kişilerin kurtarılma anları havadan görüntülendi.

16.08.2020Gündem
Son dakika haberler... Bakan Çavuşoğlu flaş sözler: Kabadayılıkla bir yere varamazlar

Son dakika haberler... Bakan Çavuşoğlu flaş sözler: Kabadayılıkla bir yere varamazlar

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsviçre Dışişleri Bakanı Ignazio Cassis ile basın toplantısı düzenledi. Çavuşoğlu, "Yunanistan'ın da aklı selim davranması lazım. İki gün akşam yaptığı için Oruç Reis'i taciz etme girişimlerinde bulunmasın, bunun karşılığını alır. Ama Yunanistan "kuralları ben belirlerim, ondan sonra oturalım" diyorsa, bu böyle işlemez." ifadelerini kullandı. Çavuşoğlu, "Fransa'nın özellikle gerginliği artırıcı adımlardan kaçınması gerekiyor. Kabadayılıkla bir yere varamazlar." diye konuştu.

14.08.2020Gündem
Marmariste 23 kaçak göçmen kurtarıldı

Marmaris'te 23 kaçak göçmen kurtarıldı

MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, Yunanistan'ın Simi Adası'na yasa dışı yollara geçmeye iki lastik botun arızalanması sonucu toplam 23 göçmen devriye gezen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince kurtarıldı.

13.08.2020 Gündem
2020 sonbahar-kış moda trendleri

2020 sonbahar-kış moda trendleri

2020 sonbahar-kış defilelerinin birçoğu, pandemi öncesi Ocak ve Şubat aylarında gerçekleşti. Bu koleksiyonlar sunulduğundan beri, sadece moda endüstrisi büyük zorluklarla karşı karşıya kalmadı, aynı zamanda hepimizin giyinme şekli de önemli ölçüde değişti. Peki 2020 sonbahar-kış trendlerinde bizi neler bekliyor?

Tekne faciasında kaybolan Sarp aranıyor

Tekne faciasında kaybolan Sarp aranıyor

İZMİR'in Foça ilçesinde, annesi ve 2 kardeşi ile bir yakınının öldüğü tekne faciasında kaybolan 9 yaşındaki Sarp Göksoy'u arama çalışmaları sürüyor.

7.08.2020Gündem
Yunanistan tarafından Türk karasularına itilen 44 göçmen kurtarıldı

Yunanistan tarafından Türk karasularına itilen 44 göçmen kurtarıldı 

İZMİR'in Karaburun ilçesi açıklarında, Yunanistan unsurlarınca Türk karasularına itilen 44 göçmen kurtarıldı.

6.08.2020Gündem
Ayvalık’ta 32 düzensiz göçmen kurtarıldı

Ayvalık’ta 32 düzensiz göçmen kurtarıldı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Sarımsaklı Plajları açıklarında 32 düzensiz göçmen kurtarıldı.

6.08.2020Gündem
Her kadının bilmesi gereken alışveriş sırları

Her kadının bilmesi gereken alışveriş sırları

Karşı koyamadığınız, çok küçük ama muhteşem o elbiseyi gardırobunuza koyup izlemek mi yoksa sevdiğiniz ve giyebileceğiniz eşyalarla dolu çantalarla eve dönmek mi? Gelin her kadının bilmesi gereken alışveriş sırlarına göz atalım…

Muğlada Türk kara sularına itilen sığınmacılar kurtarıldı

Muğla'da Türk kara sularına itilen sığınmacılar kurtarıldı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, Yunan sahil güvenlik unsurları tarafından Türk kara sularına itilen 37 sığınmacı kurtarıldı.

5.08.2020Gündem
Yanlış seçimler (Ebru Şahin)

Yanlış seçimler (Ebru Şahin)

Bir etniklik sevdası aldı başını gidiyor.

5.08.2020Magazin
Şırnakta girdiği nehirde kaybolmuştu... Valilikten açıklama geldi

Şırnak'ta girdiği nehirde kaybolmuştu... Valilik'ten açıklama geldi

Şırnak Valiliğinden, önceki gün 4 arkadaşıyla birlikte Kurtuluş köyü mevkisinde serinlemek için girdiği Dicle Nehri'nde akıntıya kapılarak kaybolan kişiyi arama çalışmalarından henüz sonuç alınamadığı, günün ilk ışıklarıyla birlikte aramalara devam edileceği bildirildi.

29.07.2020Gündem
İstanbul Valiliği duyurdu İşte madde madde Kurban Bayramı tedbirleri

İstanbul Valiliği duyurdu! İşte madde madde Kurban Bayramı tedbirleri

İSTANBUL Valiliği, Kurban bayramı tedbirlerini açıkladı. Valilikten yapılan açıklamada 'Kurban Bayramı'nı huzur ve güven ortamı içinde geçirmelerini temin etmek için koronavirüs salgınıyla mücadele tedbirlerinin hassasiyetle uygulandığı kontrollü sosyal hayat sürecinde Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları ile Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu önerileri çerçevesinde temizlik, maske ve mesafe tedbirlerine en üst düzeyde riayet edilmesi büyük önem arz etmektedir' denilerek alınacak tedbirler madde madde açıklandı.

29.07.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Efsanenin dönüşü

Sophia Loren, tam 10 yıl aradan sonra sinemaya geri döndü.

24.09.2020

2020-2021 Sonbahar-Kış Ayakkabı Trendleri

Ayakkabı, tıpkı çanta gibi kadınların bir takıntısı olsa gerek ki satın almamız için ihtiyacımız olmasına gerek duymuyoruz ve çok seviyoruz. Her kombinde farklı ayakkabı kullanmayı kim sevmez? Peki bu sezon ayakkabı trendleri neler?

22.09.2020

Avrupa’da safari deneyimi: Beekse Bergen

Herkesin hayalidir Afrika’da safari yapabilmek, birçok hayvanı parmaklıklar arkasında değil de doğal ortamında gözlemleyebilmek. Biz de hedeflediğimiz bir seyahati daha gerçekleştirebilmek ümidiyle Afrika turumuzu planlamıştık fakat pandemi sebebiyle tüm hazırlıklarımızı iptal etmek durumunda kaldık. Tam hayallerimiz başka bahara kaldı derken, Hollanda’da, evimize 1,5 saat mesafedeki safari parkı keşfettik ve Avrupa’da safari deneyimini yaşadık. İşte Beekse Bergen Safari Park deneyimimiz…

10.09.2020

Minikleri büyüleyen Eskişehir

Hem arabayla hem de trenle birkaç kez gittik. Çocuk dostu bu şehirde miniklerin zevkle vakit geçireceği, eğleneceği ve öğreneceği birçok durak var. İşte oğlumun en sevdiği etkinlik noktalarımız...

10.08.2020

Kurban bayramı ve sertifikalı kesiciler

Ortalık kan revan içerisinde kalırdı. Cadde ve yeşil alanlarda kesilen hayvanların işkembesi, dışkısı, kellesi, ayakları, postları ilkel görüntüler oluşurdu. Kurban edilen hayvanlar acemi kasapların elinde acı çekerler, vahşet görüntüleri oluşurdu. 

31.07.2020