EKSTRA
MENÜ

Bensu Soral

Bensu Soral haberleri sayfasında güncel ve son dakika Bensu Soral hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 405 Bensu Soral haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Bensu Soral Haberleri

Bunları biliyor muydunuz Tescilli güzel Asena Tuğal meğer milli sporcuymuş

Bunları biliyor muydunuz? Tescilli güzel Asena Tuğal meğer milli sporcuymuş!

Ünlü isimlerin bilinmeyenlerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Bu hafta Mustafa Sandal, Eda Ece, Bensu Soral, Asena Tuğal ve İlkin Tüfekçi’yi köşemize taşıdık.

23.10.2021Magazin
Hakan Baş ile Bensu Soral evleri ayırdı mı

Hakan Baş ile Bensu Soral evleri ayırdı mı?

2018 yılında nikah masasına oturan Bensu Soral ile Hakan Baş bir süredir boşanma haberleriyle gündemde.

22.10.2021Magazin
Kavgayı İbrahim Tatlıses duysa ne olacaktı

Kavgayı İbrahim Tatlıses duysa ne olacaktı? 

 Derya Tuna hakkında da skandal bir haber gündeme geldi. Yargıya intikal eden olay, iddiaya göre şöyle gelişiyor: Geçen ağustosta Derya Tuna’nın evine misafirliğe giden yeğeni ve arkadaşları, gece yarısı bahçede sohbet ediyor. Sitede oturan bir baba-oğul, gençleri bahçeden çıkmaları için uyarıyor ve kavga çıkıyor. Taraflar birbirinden şikayetçi oluyor. Tuna “Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı” diyor... Ne diyorsunuz olanlara?

17.10.2021Magazin
Evliliklerini kurtarmaya çalışan Bensu Soral ile Hakan Baştan Bedirhan Sorala destek

Evliliklerini kurtarmaya çalışan Bensu Soral ile Hakan Baş'tan Bedirhan Soral'a destek

Bedirhan Soral’ın önceki gece Cihangir’de verdiği partiye oyuncu akını yaşandı. Hande Soral’ın da katıldığı partide kardeşler, boşanma haberleriyle gündeme gelen Bensu Soral’a destek çıktı.

16.10.2021Magazin
Bensu Soral- Hakan Baş çifti boşandı mı Açıklama geldi

Bensu Soral- Hakan Baş çifti boşandı mı? Açıklama geldi

3 yıllık eşi Hakan Baş'tan boşandığı yönünde haberler çıkan Bensu Soral, dün akşam katıldığı davette soruları yanıtladı.

15.10.2021Magazin
Bensu Soral ve Hakan Baş neden boşandı

Bensu Soral ve Hakan Baş neden boşandı?

Bensu Soral ve Hakan Baş çifti tek celsede boşandı. 2018 yılında nikah masasına oturan çift, aralarında sorun olduğunu kabul etmiş ancak evliliklerini kurtarmak için mücadele ettiklerini bildirmişti. Evliliklerini ayakta tutmak için mücadele eden ikili krizi aşamadı.2018 yılında muhteşem bir düğünle evlenen çiftin 3 yıllık evlilikleri tek celsede bitti.

14.10.2021Magazin
Bensu Soral ile Hakan Baş boşandı iddiası

"Bensu Soral ile Hakan Baş boşandı" iddiası

Bir süredir ayrılık haberleriyle gündemde olan Bensu Soral ve Hakan Baş'ın boşandığı iddia edildi.

14.10.2021Magazin
Hakan Baş’la evliliğinde sorunlar yaşayan Bensu Soral ile Danilo Zanna’yla boşanma kararı alan Tuğçe Demirbilek ne demek istedi

Hakan Baş’la evliliğinde sorunlar yaşayan Bensu Soral ile Danilo Zanna’yla boşanma kararı alan Tuğçe Demirbilek ne demek istedi?

Hakan Baş’la evliliğinde sorunlar yaşayan Bensu Soral, “Sanat olmasaydı, gerçeğin çiğliği dünyayı dayanılmaz hale getirirdi” şeklinde bir paylaşım yaptı. Danilo Zanna’yla boşanma kararı alan Tuğçe Demirbilek’ten de benzer bir paylaşım geldi: “Hiçbir şeye şaşırma, hakikatin de insanların da iki yüzü vardır.” İki mesaj da çok şey anlatıyor aslında... Kelebek yazarı Orkun Ün yazdı.

14.10.2021Magazin
Boşanma haberleriyle gündemdeydiler... Bensu Soral ile Hakan Baş arasında neler oluyor

Boşanma haberleriyle gündemdeydiler... Bensu Soral ile Hakan Baş arasında neler oluyor?

Bir süredir evliliklerinde sorunlar yaşayan Bensu Soral ile Hakan Baş boşanma kararı aldı.

28.09.2021Magazin
Bensu Soral ilk kez konuştu: Değişik, zor bir dönemden geçiyoruz

Bensu Soral ilk kez konuştu: Değişik, zor bir dönemden geçiyoruz

Bir süredir eşi Hakan Baş ile evliliğinde sorunlar yaşayan Bensu Soral ilk kez konuştu.

17.09.2021Magazin
Hakan Baş sessizliğini bozdu: Toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz

Hakan Baş sessizliğini bozdu: Toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz!

2018 yılında nikah masasına oturan Bensu Soral ve Hakan Baş çifti, son günlerde evliliklerindeki krizle gündeme geliyor. En son bir düğünde görüntülenen ikiliden Hakan Baş, 'Söylemezsem Olmaz' programına konuşarak sessizliğini bozdu.

14.09.2021 Magazin
Bensu Soral ve Hakan Başı buluşturan nikah

Bensu Soral ve Hakan Baş'ı buluşturan nikah!

Bensu Soral ile Hakan Baş kısa süre önce haklarında çıkan “ayrılıyorlar” iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı. Hakan Baş’ın başka bir kadınla eğlenirken görülmesi üzerine mesele yeniden alevlendi, çift sosyal medyadan yeni ortak bir açıklama yaptı. 'evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz' diyen ikili dün akşam arkadaşlarının düğünde bir araya geldi.

12.09.2021Magazin
Bensu Soral ve Hakan Baş boşanıyor mu Hakan Baş kimdir

Bensu Soral ve Hakan Baş boşanıyor mu? Hakan Baş kimdir?

Bensu Soral ve Hakan Baş’ın ayrılacağı iddia edilmişti. Üç yıl önce nikah masasına oturan Hakan Baş'ın baba olmak istediği, oyuncunun ise eşine "Anneliğe henüz hazır değilim" yanıtını verdiği, bu nedenle çiftin ayrılığın eşiğine geldiği söylentiler arasındaydı. Peki, Bensu Soral ve Hakan Baş boşanıyor mu? Hakan Baş kimdir?

10.09.2021Magazin
Boşanıyorlar mı Bensu Soral ile Hakan Başın ortak açıklamasında dikkat çeken sözler

Boşanıyorlar mı? Bensu Soral ile Hakan Baş'ın 'ortak' açıklamasında dikkat çeken sözler

2018 yılında Bensu Soral ile nikah masasına oturan Hakan Baş'ın dün akşam bir mekanda Mina Ceran ile samimi bir şekilde eğlendiği idda edildi.

10.09.2021Magazin
23 Mart hangi burç ve burcu ne 23 Mart tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

23 Mart hangi burç ve burcu ne? 23 Mart tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar burçları sayesinde kendi kişisel özellikleri ve karakterleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirler. Bunun yanında başkaları ile ilgili de bilgi sahibi olmaları mümkündür. İnsanların burçlarını öğrenebilmesi için doğum tarihlerini bilmesi gerekmektedir. 23 Mart hangi burç ve burcu ne? 23 Mart tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

6.09.2021Burçlar
Cam Tavanlar neden final yapıyor Cam Tavanlar başrol oyuncularından veda paylaşımları

Cam Tavanlar neden final yapıyor? Cam Tavanlar başrol oyuncularından veda paylaşımları

Show TV ekranlarında izleyicilerle çarşamba akşamları buluşmakta olan Cam Tavanlar dizisi için final kararı alındığı ortaya çıkmıştı. Kadınların iş yerlerinde yaşadıkları sıkıntıların öne çıkartıldığı Cam Tavanlar 4 Ağustos tarihli bölümde final yapacak. Peki, Cam Tavanlar neden final yapıyor? Cam Tavanlar başrol oyuncularından veda paylaşımları

4.08.2021Televizyon
Cam Tavanlar dizisi ne zaman final yapacak Cam Tavanların final tarihi belli oldu

Cam Tavanlar dizisi ne zaman final yapacak? Cam Tavanlar'ın final tarihi belli oldu

Yaz sezonu dizilerinden Cam Tavanlar için final kararı alındı. Bensu Soral'ı uzun bir süre sonra ekrana döndüren Cam Tavanlar, ağustos ayında ekranlara veda edecek. Başroller Bensu Soral ve Kubilay Aka da Instagram hesaplarından peş peşe veda paylaşımları yaptı. Peki, Cam Tavanlar dizisi ne zaman final yapacak?

28.07.2021Televizyon
Bensu Soral ve Kubilay Aka arkadaşlarına veda etti

Bensu Soral ve Kubilay Aka arkadaşlarına veda etti

Bensu Soral ve Kubilay Aka, final yapan dizileri “Cam Tavanlar”ın ardından sosyal medyada veda paylaşımı yaptı.

28.07.2021Televizyon

Cam Tavanlar neden bu akşam yok, yeni bölüm neden yok? Cam Tavanlar finali ne zaman? Gözler yeni bölüm tarihinde!

Cam Tavanlar yeni bölüm neden yok? sorusu ekranlarını açan izleyenlerin gündemine geldi. Çarşamba akşamları seyirci karşısına çıkan Cam Tavanlar'ın yayın saatinde farklı bir programa yer verildi. Bensu Soral ile Kubilay Aka’yı başrollerde buluşturan Cam Tavanlar'ın yerine 21 Temmuz Show TV yayın akışında Güldür Güldür Show'un yer aldığı görüldü. Peki, Cam Tavanlar neden bu akşam yok, yeni bölüm neden yok? İşte, Cam Tavanlar yeni bölüm tarihi ile ilgili bilgiler.

21.07.2021Televizyon
Cam Tavanlar 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Cam Tavanlar 6. son bölümde Leyla Cem’e olan aşkını itiraf etti

Cam Tavanlar 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cam Tavanlar 6. son bölümde Leyla Cem’e olan aşkını itiraf etti!

Cam Tavanlar son bölüm sonrası 7. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı, Ojo Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği çarşamba akşamları sevenleri ile buluşan Cam Tavanlar'ın 14 Temmuz tarihinde yayınlanan 6. son bölümünde Leyla Cem’e olan aşkını itiraf ederek açık teklif yaptı. İkili arasındakş yakınlaşma Cam Tavanlar son bölüme damga vururken gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Cam Tavanlar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Cam Tavanlar son bölümde yaşananlar ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

14.07.2021Televizyon
Cam Tavanlar son bölüm sonrası 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Cam Tavanlar yeni bölümde dikkat çeken yakınlaşma

Cam Tavanlar son bölüm sonrası 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Cam Tavanlar yeni bölümde dikkat çeken yakınlaşma

Cam Tavanlar son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı, Ojo Pictures’ın yapımcılığını üstlendiğiÇarşamba akşamları sevenleri ile buluşan Cam Tavanlar'ın 5. yeni bölüm fragmanında Leyla ve Cem arasındaki yakınlaşma dikkat çekti. Dans sahnesinin yansıdığı fragmanda Cem'in gidişi ise merak uyandırdı. İşte, Cam Tavanlar son bölümün ardından yayınlanan 5. bölüm fragmanı ve önümüzdeki hafta dizide yaşanacakların kısa özeti.

1.07.2021Televizyon
Sıfır makyaj Bensu Soral

Sıfır makyaj Bensu Soral!

Magazin dünyasının ünlü isimleri arasında 'sıfır makyaj' modası başladı... Özgüvenleri ile alkış toplayan ünlüler artık objektif karşısına makyajsız da geçiyorlar... İşte o ünlüler!

26.06.2021Magazin
Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları kimler İşte Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları ve konusu…

Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları kimler? İşte Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları ve konusu…

Cam Tavanlar dizisi ekran macerasına başladı. Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın başrolde yer aldığı Cam Tavanlar, oyuncu kadrosuyla ve konusuyla dikkatleri üzerine çekti. Çarşamba günleri yayınlanan Cam Tavanlar’ın kadrosu ve konusuna dair detaylar ilk bölümde netleşti. Peki, Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları kimler? İşte Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları ve konusu…

16.06.2021Televizyon
Cam Tavanlar oyuncuları kimler, hangi gün yayınlanıyor Cam Tavanlar oyuncuları konusu ve kadrosu

Cam Tavanlar oyuncuları kimler, hangi gün yayınlanıyor? Cam Tavanlar oyuncuları konusu ve kadrosu

Cam Tavanlar oyuncuları ve senaryosuyla dikkat çekiyor. Meriç Acemi'nin senaryosunu yazdığı, Fehmi Öztürk'ün yönettiği 'Cam Tavanlar'da başrollerini Bensu Soral ile Kubilay Aka'ya paylaşıyor. Peki, Cam Tavanlar oyuncu kadrosunda kimler var? Peki, Cam Tavanlar oyuncuları kimler, hangi gün yayınlanıyor? Cam Tavanlar oyuncuları konusu ve kadrosu

13.06.2021Televizyon
Cam Tavanlar oyuncuları kimler ve konusu ne İşte Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Cam Tavanlar oyuncuları kimler ve konusu ne? İşte Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Cam Tavanlar oyuncuları izleyenlerin dikkatini topladı. Yayın hayatına 9 Haziran Çarşamba akşamı başlayan Cam Tavanlar dizisinde Bensu Soral ve Kubilay Aka başrolleri paylaşıyor. Leyla ve başarılı bir yönetici olan Cem Kumcu’nun yollarının kesişmesi dizide ele alınacak. Peki, Cam Tavanlar oyuncuları kimler ve konusu ne? İşte, yayın hayatını yeni başlayan Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında ayrıntılı bilgiler.

9.06.2021Televizyon
Bensu Soral kimdir, kaç yaşında Bensu Soral, Cam Tavanlar dizisi Leyla rolüyle geri dönüyor

Bensu Soral kimdir, kaç yaşında? Bensu Soral, Cam Tavanlar dizisi Leyla rolüyle geri dönüyor!

Bir süredir ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Bensu Soral, Cam Tavanlar dizi projesiyle geri dönmeye hazırlanıyor. İlk bölümü 9 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan Cam Tavanlar dizisi tanıtımlarıyla izleyiciler tarafından merak ediliyor. En az konusu kadar oyuncu kadrosuyla da çok konuşulan Cam Tavanlar’da Leyla karakterine hayat verecek olan Bensu Soral, eğlenceli bir aşk hikayesiyle sevenleriyle buluşacak. Peki, oyunculuğunun yanında özel hayatı da çok konuşulan Bensu Soral kimdir, kaç yaşında?

9.06.2021Televizyon
Cam Tavanlar dizisinin Cemi Kubilay Aka kimdir Kubilay Aka kaç yaşında, nereli

Cam Tavanlar dizisinin Cem'i Kubilay Aka kimdir? Kubilay Aka kaç yaşında, nereli?

Cam Tavanlar dizisinde Cem karakteri rolüyle tekrar ekranlara dönen Kubilay Aka, yeniden izleyenlerin merak ettiği oyuncular arasında yer almaya başladı. Tanıtımlarıyla dikkat çeken Cam Tavanlar’ın başrol oyuncularından biri olan Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında? İşte Kubilay Aka’nın yer aldığı diziler…

9.06.2021Televizyon
Cam Tavanlar Süreyyası Hatice Aslan kimdir, kaç yaşında İşte, Hatice Aslanın oynadığı diziler

Cam Tavanlar Süreyya'sı Hatice Aslan kimdir, kaç yaşında? İşte, Hatice Aslan'ın oynadığı diziler

Cam Tavanlar, tanıtımlarıyla olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da son zamanlarda dikkat çekmeye devam ediyor. 9 Haziran Çarşamba akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan Cam Tavanlarda tarzı ve karakteriyle merak edilen oyunculardan biri de Süreyya rolünü üstlenecek olan ve rolü için dış görünüşünde de değişiklikler yapan Hatice Aslan. Peki Cam Tavanlar’ın Süreyya’sı Hatice Aslan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

9.06.2021Televizyon
Cam Tavanlar oyuncu kadrosu dikkat çekti Cam Tavanlar dizisi oyuncuları kimler, konusu ne İşte diziyle ilgili bilgiler

Cam Tavanlar oyuncu kadrosu dikkat çekti! Cam Tavanlar dizisi oyuncuları kimler, konusu ne? İşte diziyle ilgili bilgiler

Cam Tavanlar oyuncuları ve konusu yayınlanan fragmanlarla beraber ekran başındakilerin dikkatini çekti. 9 Haziran Çarşamba günü ekran macerasına başlayacak olan Cam Tavanlar dizisinde Bensu Soral ve Kubilay Aka başrolleri paylaşacak. İdealist bir iş kadını olan Leyla’nın yıllar boyunca kurduğu hayallerin prestijli bir ailenin oğlu Cem ile karşılaşması sonucu yıkılması ile başlayan serüven ekranlara gelecek. Diziseverler, Cam Tavanlar'ın ilk bölümünde karakterlere ilişkin detayları da öğrenecek. Peki, Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları kimler, konusu ne? İşte, Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu ve konusu.

7.06.2021Televizyon
Kubilay Aka: ‘Hakan, beni bir seks objesi olarak gösteremeyeceksin’

Kubilay Aka: ‘Hakan, beni bir seks objesi olarak gösteremeyeceksin’

Beş yıl önce İstanbul’a geldiğinde onun için her şey bir bilinmezdi. Durmadı, çalıştı, ekranın başrolleri arasına terfi etti. Yeteneği kadar yakışıklılığıyla da ilgi odağı oldu. “Kariyerimi gölgeleyecek kadar yakışıklı değilim. Bana genelde şeytan tüyüm olduğunu söylerler” diyen Kubilay Aka ile buluştuk. Hikâyesini, oyunculuğu ve aşkı konuştuk: “Âşık olunca her şeyimi veririm.”

Bensu Soral ekranlara geri dönüyor- Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları kimler

Bensu Soral ekranlara geri dönüyor- Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları kimler?

Bensu Soral'ı ekranlara geri döndürecek olan Cam Tavanlar dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı, Kerem Çatay ve Ömer Özgüner ortaklığında kurulan Ojo Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi ‘Cam Tavanlar’ yakında Show TV'de izleyiciyle buluşacak. Peki, Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları kimler? İşte Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları ve konusu...

5.05.2021Televizyon
Bensu Soral: Beni seven insanı başımın üstüne koyarım

Bensu Soral: Beni seven insanı başımın üstüne koyarım

O son dönemde oyunculuğu kadar yaptığı tablolarla da gündemde. Geçen gün, Kobe Bryant portresini NFT üzerinden satan Bensu Soral “Detay gerektiren bir resimdi ve gerçekten en çok emek verdiğim çizimlerimden biri oldu” diyor. Soral’la evliliğinden yeni projelerine, hayat hikâyesinden bilinmeyenlerine uzanıyoruz: “Çok Polyanna bir insanım.”

18.04.2021Hürriyet Pazar
Bensu Soral’dan aşı açıklaması

Bensu Soral’dan aşı açıklaması

Bensu Soral’ın (30) koronavirüs aşısı olduğu video’yu Instagram’dan paylaşması, kısa sürede gündem oldu.

11.04.2021Magazin
Bensu Soral’dan aşı açıklaması

Bensu Soral’dan aşı açıklaması

Bensu Soral’ın (30) koronavirüs aşısı olduğu anları Instagram’dan paylaşması, kısa sürede gündem oldu.

11.04.2021Magazin
Crohn hastalığı nedir Bensu Soralın hastalığı crohn belirtileri ve tedavisi hakkında bilgiler

Crohn hastalığı nedir? Bensu Soral'ın hastalığı crohn belirtileri ve tedavisi hakkında bilgiler

Crohn hastalığı, ünlü oyuncu Bensu Soral'ın açıklamalarının ardından yeniden gündeme geldi. Başarılı oyuncu, crohn hastası olduğunu ve kullandığı ilaçların bağışıklığını düşürmesinden dolayı koronavirüs aşısında öncelikli olduğunu duyurdu. Kronik ve iltihabi bir bağırsak hastalığı olan crohn, iştahsızlık, istemsiz kilo kaybı diğer belirtiler ile kendisini gösteriyor. Her yaş grubundan insanda görülebilen crohn hastalığının tedavisi hastaya göre planlanıyor. Peki, crohn hastalığı nedir? İşte, Bensu Soral'ın hastalığı crohn belirtileri ve tedavisi ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

10.04.2021Sağlık
Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı evleniyor... Yılın düğünü için tarih belli oldu

Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı evleniyor... Yılın düğünü için tarih belli oldu!

Büyük merakla beklenen Nazlı Kayı-Hacı Sabancı düğününün detayları belli oldu! Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift, 26 Ağustos’ta nikâh masasına oturacak.

9.04.2021Magazin
Celasun öldü mü Celasunun öldürülme sahnesi diziye damga vurdu

Celasun öldü mü? Celasun'un öldürülme sahnesi diziye damga vurdu

Sosyal medya Çukur'un sevilen karakteri Celasun'un öldürülme sahnesini konuşuyor. Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un bu haftaki ilgiyle takip edilen bölümüne 'Celasun' damga vurdu. Dizinin son bölümünü kaçıranlar Celasun'un akıbetini merak ediyor.

6.04.2021Televizyon
Celasun öldü mü, Kubilay Aka diziden neden ayrıldı Kubilay Akadan Çukura veda paylaşımı

Celasun öldü mü, Kubilay Aka diziden neden ayrıldı? Kubilay Aka'dan Çukur'a veda paylaşımı

Celasun'un ölümü Çukur'un son bölümüne damga vurdu. Celasun'un iple boğulduğu sahneler dizi takipçilerini ekrana kilitledi. Bölüm yayınından önce yayınlanan tanıtımda "Çukur'un ana karakterlerinden biri Çukur'a veda edecek." ifadelerine yer verilmişti. Peki, Celasun öldü mü, Kubilay Aka diziden neden ayrıldı?

6.04.2021Televizyon
Yılın Marka Yüzü Dilan Çiçek Deniz

Yılın Marka Yüzü Dilan Çiçek Deniz

İtibar ve marka değer performans ölçümüne göre yılın kadın marka yüzü Dilan Çiçek Deniz oldu.

18.03.2021Televizyon
Demet Özdemir-Oğuzhan Koç aşkı böyle görüntülendi.. Bizi utandırmayın

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç aşkı böyle görüntülendi.. "Bizi utandırmayın"

Oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç ilk kez objektiflere takıldı. Sorulara sıkılarak cevap veren ünlü çift, "Mutluyuz, bizi utandırmayın" dedi.

28.02.2021Magazin
Demet Özdemir ve sevgilisi Oğuzhan Koçtan romantik poz

Demet Özdemir ve sevgilisi Oğuzhan Koç'tan romantik poz

Yeni yılın ilk günlerinde ortaya çıkan aşklarını artık gizlemeyen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç magazin gündeminden düşmüyor. Çift hafta sonunu birlikte geçirdi. Özdemir sevgilisiyle yeni fotoğrafını paylaştı.

7.02.2021Magazin
İyi ki varsın karım

İyi ki varsın karım

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

26.01.2021Magazin
Bensu Soral: Çocukları çok  seviyorum ama...

Bensu Soral: Çocukları çok seviyorum ama...

Bensu Soral, önceki gün Levent’te görüntülendi.

15.01.2021Magazin
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir aşkı, arkadaşlığı bitirdi

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir aşkı, arkadaşlığı bitirdi

Oğuzhan Koç, Demet Özdemir ile aşkını ilan edince Zeynep Koçak arkadaşını sosyal medyada takipten çıkarttı.

11.01.2021Magazin

Yazar Sonuçları

Yeniden birlikteler

Defne Samyeli ve Serdar Bilgili bir dönem aşk yaşayıp ayrılmışlardı. Bir senelik aranın ardından iki isim tekrar görüşmeye başladı.

23.10.2021

Gerçeğin çiğliği

Bazı konular benim nazarımda tartışmaya kapalıdır. Onlardan biri, kadınların duygusal zekası.

14.10.2021

Bensu Soral ile Hakan Baş’ın ortak açıklaması

Yalanlamalara rağmen bu ilişkide kafa karıştıran noktalar var. Neden mi bu ayrıntılarda boğuluyoruz? Çünkü kimi ilişkisini gizliyor, kimi ayrılığını... Bu yalanlama müessesesi artık pervasız bir hâl almaya başladı.

12.09.2021

Ortalık çok karıştı

◊ Tülin Şahin ve eski sevgilisi Pedro...

12.09.2021

İşte yılın düğünü

Büyük merakla beklenen Nazlı Kayı-Hacı Sabancı düğününün detayları belli oldu! Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift, 26 Ağustos’ta nikâh masasına oturacak.

9.04.2021