EKSTRA
MENÜ

Aski

Aski haberleri sayfasında güncel ve son dakika Aski hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 25.728 Aski haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Aski Haberleri

Dağhan Doğruerden sevgilisi Dila Tarkana büyük sürpriz

Dağhan Doğruer'den sevgilisi Dila Tarkan'a büyük sürpriz

Dağhan Doğruer, sevgilisi Dila Tarkan’ın yeni yaşı için Antalya’da 70 kişilik bir parti veriyor. Bu hafta sonu yapılacak partinin konsepti 90’lı yıllar olacak.

13.10.2021Magazin
Bennu Gerededen Bilge Öztürk ve Daren Gerede Erkaya aşkına destek

Bennu Gerede'den Bilge Öztürk ve Daren Gerede Erkaya aşkına destek!

Bennu Gerede’nin 21 yaşındaki oğlu Daren Gerede Erkaya gönlünü 43 yaşındaki Bilge Öztürk’e kaptırdı. İkilinin arasındaki yaş farkı gündeme geldi. Daren ve Bilge Öztürk’e en büyük destek Bennu Gerede’den geldi. Ünlü isim sosyal medya hesabından, ‘ Neden bir erkek çok daha yaşlıysa bir kadından ve birliktelerse bu gayet normal ama kadın yaşça büyükse erkekten bu bir skandaldır?’ mesajını paylaştı.

12.10.2021Magazin
Umut Evirgen kimdir, kaç yaşında, nereli İşletmeci Umut Evirgen eski sevgilisi Melisa Şenolsun  ile yan yana

Umut Evirgen kimdir, kaç yaşında, nereli? İşletmeci Umut Evirgen eski sevgilisi Melisa Şenolsun ile yan yana!

İşletmeci umut Evirgen sevgilileri ile gündemden düşmüyor. Adı bir süre önce de Serenay Sarıkaya ile anılan Evirgen, bir süre önce ayrıldığı sevgilisi oyuncu Melisa Şenolsun’ la bir araya geldi. Kimya filmi galasında birlikte görüntü veren eski sevgililer, “Biz profesyoneliz” açıklamasında bulundu. Sık sık oyuncu sevgilileriyle gündeme gelen Umut Evirgen kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Umut Evirgen hakkında merak edilenler…

12.10.2021Magazin
İzzet-Didem Antebi boşandı

İzzet-Didem Antebi boşandı!

Cemiyet hayatının isimlerinden İzzet-Didem Antebi’nin büyük aşkı bitti.

12.10.2021Magazin
Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak Ne Anlama Gelir Rüyada Bir Erkeğe Aşkla Sımsıkı Sarılıp Öpmek

Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Bir Erkeğe Aşkla Sımsıkı Sarılıp Öpmek

Rüyalar insanoğlunun uyku sırasında gördüğü bilinçaltı yansımalardır. Her görülen rüya birçok anlama gelmekle birlikte yorumlar kişiye göre değişmektedir. Rüyada sarılma görmek aradaki dostluk bağına ve sevgiye işaret eder. Rüyada bir erkeğe sarılmak ne anlama gelir? Rüyada bir erkeğe aşkla sımsıkı sarılıp öpmek ne demektir tüm detaylarıyla derledik.

11.10.2021Mahmure
Bilge Öztürk aradığı aşkı kendisinden 22 yaş küçük Daren Gerede Erkayada buldu

Bilge Öztürk aradığı aşkı kendisinden 22 yaş küçük Daren Gerede Erkaya'da buldu

Bilge Öztürk aradığı aşkı kendisinden 22 yaş küçük Daren Gerede Erkaya'da buldu. Öztürk'e en büyük destek sevgilisinin annesi Bennu Gerede'den geldi.

11.10.2021Magazin
Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle buluştu Gençlerle samimi olmamızdan rahatsızlık duyuyorlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle buluştu! "Gençlerle samimi olmamızdan rahatsızlık duyuyorlar"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün gerçekleşen Adana ziyareti sonrası 81 ilden üniversite kazanan öğrencilerle gerçekleştirdiği Gençlerle Buluşma Programı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm siyasi hayatı boyunca gençlerle çalıştığını belirterek, "Bazılarının bizim gençlerimizle samimi olmamızdan rahatsız duyduklarını anlıyorum. İstanbul'a Büyükşehir Belediye Başkanı iken de gençlerle birlikteydim, Başbakanlık görevini üstlendiğimden de arkadaşlarımın çoğu gençlerden oluşuyordu. Cumhurbaşkanı oldum, yine gençlerle birlikteyim. Eğer bir gün Külliye'ye yolunuz düşerse oradaki çalışanların gençlerden oluştuğunu görürsünüz. 8 torunum var. Aile dostlarımız vesilesiyle yine gençlerle beraberim" ifadelerini kullandı.

10.10.2021Gündem
VJ Bülent: 8 aydır yastayım

VJ Bülent: 8 aydır yastayım

90’ların en ünlü VJ’lerinden biri Bülent Çarıkçı’ydı. Dönemin en çok izlenenleri arasında VJ Bülent’in gece yayınları vadı. Ünlü sunucu, 11 yıldır ekrandan uzak Edirne ve Selanik arası bir hayat yaşıyor. VJ Bülent, “Biri yazmıştı ‘Bülent’le başladı VJ’lik, Bülent’le bitti.’ Doğru gibi... Hâlâ ekranda olduğumu sanıyorlar” diyor. (Eda SOLMAZ konuştu)

10.10.2021Magazin
Engin Altan Düzyatan: ‘Şöhretin büyüsüne kapılıp kendimi Kaf Dağı’nda görmedim’

Engin Altan Düzyatan: ‘Şöhretin büyüsüne kapılıp kendimi Kaf Dağı’nda görmedim’

Onu 20 yıldır izliyoruz. Hep farklı rollerin adamı oldu. İşleri konuşuldu, çok izlendi; kadınlar ona bayıldı. Yaptığı seslendirmelerle, karizmatik sesini hafızamıza kazıdı. Şimdilerde içinde bulunduğu dönemi “Bambaşka bir varoluşa geçtiğim çok güzel yıllar” olarak anlatıyor. Engin Altan Düzyatan’la buluştuk; projelerini, evliliğini, çocuklarını ve hayatını konuştuk: “Sorgulamadığım hiçbir şey yok. Klasik ezberci bir yapıda değilim.”

10.10.2021Hürriyet Pazar
Hatice Aslan: Seninle de flört ediyorum, farkında değil misin

Hatice Aslan: Seninle de flört ediyorum, farkında değil misin?

Bu, aslında Sivas’ta 9 çocuklu bir ailenin kızının hikâyesi. Devlet sinema kartları sayesinde her hafta gittiği filmlerde hayranlık duyduğu isimlerden biri olacağını hayal bile edemiyordu. Ama yeteneği onu Cannes’a kadar taşıdı. Birçok önemli karaktere hayat verdi. Hatice Aslan’la buluştuk; işlerini, hayatını, aşkı ve güzellik sırlarını konuştuk: “Bedene çok fazla müdahale edince beden küsüyor. Bu, kaynak suyunu küstürmek gibi...”

Bakan Varank: Konya Ovası Projesi ile 200 milyon metreküp su tasarrufu sağladık

Bakan Varank: Konya Ovası Projesi ile 200 milyon metreküp su tasarrufu sağladık

SANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Kısa adı KOP KÖSİP olan ‘Küçük Ölçekli Sulama İşleri Programı’nı hayata geçirerek bölgemizdeki su yönetimi konusunda çok önemli işlere imza attık. Program kapsamında uyguladığımız 885 proje ile 1 milyon 310 bin dekar alanı rehabilite edip, modern sulama alt yapısına kavuşturduk. Bu rehabilitasyonlar neticesinde yılda yaklaşık 200 milyon metreküp su tasarrufu sağladık” dedi.

8.10.2021Ekonomi
40 sene sonra ‘bir düğün gecesi’ daha...

40 sene sonra ‘bir düğün gecesi’ daha...

Eserlerinin odağına kadını alan, toplumcu bir bakışla yazan Erendiz Atasü, edebiyattaki 40’ıncı senesinde Adalet Ağaoğlu’nun 42 sene önce yayımlanan kült eseri ‘Bir Düğün Gecesi’ne gönderme yapıyor. Atasü’nün ‘Bir Başka Düğün Gecesi’ adlı romanı, Menekşe adlı genç bir kadının yaşadıkları üzerinden 21’inci yüzyıl Türkiye’sini anlatıyor.

7.10.2021Kitap Sanat
Yusufçuk Kuşu (Kumru) Nedir, Ne Yer Ve Nerede Yaşar Kumru Kuşu Özellikleri Ve Efsanesi Hakkında Bilgi

Yusufçuk Kuşu (Kumru) Nedir, Ne Yer Ve Nerede Yaşar? Kumru Kuşu Özellikleri Ve Efsanesi Hakkında Bilgi

Yusufçuk tek başına kanatlı böcek türleri arasına girmektedir. Fakat yusufçuk kuşu ya da kumru kuşu denildiğinde karşımıza sevimli, küçük güvercin ailesinden gelen bir kuş türü çıkmaktadır. Kumru kuşunun kendine has özellikleri bulunmaktadır. Evde kafeste beslenebilen kuş çeşitlerinden değildir. Yusufçuk kuşu yani kumru nedir, ne yer ve nerede yaşar, kumru kuşu özellikleri ve efsanesi hakkında merak edilenleri derledik.

7.10.2021Araştırma
Kubilay Tunçer: Eğer psikoloji bilmiyorsan sahneye sihirbaz olarak çıkarsın maymun olarak inersin

Kubilay Tunçer: Eğer psikoloji bilmiyorsan sahneye sihirbaz olarak çıkarsın maymun olarak inersin

Kendine “tipsiz ve çulsuz” diyecek kadar alçakgünüllü. “Dünyanın en iyi sihirbazıyım” diyecek kadar megaloman. İşin güzel tarafı, bütün bu gelgitler içinde kendisiyle dalga geçebilecek kadar rahat. İkilemli sorularda bu hafta Uluslararası Sihirbazlar Derneği tarafından David Copperfield gibi sihirbazların aldığı Merlin Ödülü’ne layık görülen Kubilay (QB) Tunçer var. Sihirbazlığının yanında akademisyenliği, senaristliği ve oyunculuğunu da konuştuk: “Gerekli-gereksiz bir sürü ödül aldım”.

4.10.2021Magazin
Önce kendine aşık ediyor sonra... 74lük kara dulun korkunç planı

Önce kendine aşık ediyor sonra... 74'lük kara dulun korkunç planı

Eş bulma ajansı üzerinden tanıştığı dört erkeğin önce cüzdanlarını boşalttı sonra canlarını aldı. Üstelik bunu 60 yaşından sonra yapmaya başladı. Peki ama neden? 74 yaşındaki 'kara dul'un yaptıklarını okuyunca dudağınız uçuklayacak...

3.10.2021Dünya
Enis Arıkan: Her şeyi tatlılıkla çözmek hayattaki en büyük başarım

Enis Arıkan: Her şeyi tatlılıkla çözmek hayattaki en büyük başarım

Oyunculuk, sunuculuk, sosyal medya… Her alanda karşımıza çıkıyor, yeteneğiyle kendine hayran bırakıyor. Yüzü hep gülüyor, etrafına enerji saçıyor, “En son kiminle kavga edip sesimi yükselttiğimi hatırlamıyorum. Benim insan üzmek, kırmak gibi bir korkum var” diyor. Kanal D’de yayımlanan ‘Camdaki Kız’ dizisinde Muzo karakteriyle izlediğimiz Enis Arıkan’la buluştuk, dizisinden oyunculuğa, çocukluk travmalarından sürekli nasıl pozitif kaldığına pek çok konuyu konuştuk.

Peri masalı gerçek oldu Japon prensesin düğün tarihi açıklandı

Peri masalı gerçek oldu! Japon prensesin düğün tarihi açıklandı

Evlenmek için kraliyet statüsünden vazgeçen Japon Prenses Mako'nun hikâyesi dünya tarafından ilgiyle takip ediliyor. Yıllar sonra "halktan biri" olan sevgilisi ile evlenecek olan prensesin bir milyon dolardan fazla kraliyet ödemesini elinin tersiyle itmesi geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düşmüştü. Nihayet muratlarına eren çiftin düğün tarihi de açıklandı.

1.10.2021Dünya
Sosyal medyada günün konusu... iPhone 13 sorun ile birlikte geldi

Sosyal medyada günün konusu... iPhone 13 'sorun' ile birlikte geldi!

Geçtiğimiz haftalarda satışa çıkan bugün de ülkemizde raflardaki yerini alan iPhone 13 serisi cihazlardaki 'sorunlar' ile gündemde.

1.10.2021Teknoloji
Aşk 101 2. sezon ne zaman, saat kaçta yayınlanacak Aşk 101 2. sezon Netflix’te

Aşk 101 2. sezon ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Aşk 101 2. sezon Netflix’te

Aşk 101 izleyicileri yeni sezonu araştırmaya başladılar. İlk sezonunda 8 bölüm ile izleyici karşısına çıkan Aşk 101’in 2. Sezonu da 8 bölümden oluşuyor. Peki, Aşk 101 2. sezon ne zaman, saat kaçta yayınlanacak?

30.09.2021Televizyon
40 yıllık sessizliğini bozdu... Adalet Saradan eski eşi İbrahim Tatlısese sert yanıt

40 yıllık sessizliğini bozdu... Adalet Sara'dan eski eşi İbrahim Tatlıses'e sert yanıt!

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta D Magazin'den Asiye Acar'a röportaj vermiş, 'İdo ve Melek Zübeyde dışında hiçbir çocuğumun düğününden haberim olmadı' demişti. Tatlıses'in sözleri Şanlıurfa'da yaşayan ilk eşi Adalet Sara'yı kızdırdı. Sosyal medyadan bir açıklama yapan Sara " İbrahim Bey babalık vazifesini yapmadı" dedi. Ünlü sanatçı, bu sözlere sert bir karşılık verdi: İpime sarılan sarılana, o ipi kesersem herkes yere çakılır uyarayım!

30.09.2021Magazin
Melisa Döngel - Deniz Şahin aşkı bitti... Ünlü oyuncu ayrılık nedenini açıkladı

Melisa Döngel - Deniz Şahin aşkı bitti... Ünlü oyuncu ayrılık nedenini açıkladı

Melisa Döngel, Deniz Şahin’le biten ilişkisi hakkında konuştu: “Öyle gerekti. İlişki toksik hale geldi. Ama arkadaşlığımız baki.”

30.09.2021Magazin
Google Translate ile başlayan aşkı hüsranla bitti Haber alamıyor...

'Google Translate' ile başlayan aşkı hüsranla bitti! Haber alamıyor...

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yaşayan Ahmet Kara (44), sosyal medya üzerinden tanıştığı Endonezyalı Nel Mawati (39) ile Google Translate aracılığıyla iletişim kurup evlenmişti. Kara, 4 ay sonra ise ülkesine dönen Nel Mawati'den boşanmanın yollarını arıyor. Kaya "Resmi nikahlı göründüğüm için ikinci bir evlilik yapamıyorum. Çaresiz kaldım, ne yapacağımı bilmiyorum" dedi.

29.09.2021Haber
Emekli James Bond milyonların huzurunda 20 yıllık karısı Keely Shale Smithe aşk notu yazdı: Benim tatlı aşkım güneşin etrafında 58inci yolculuğunda

Emekli James Bond milyonların huzurunda 20 yıllık karısı Keely Shale Smith'e 'aşk notu' yazdı: Benim tatlı aşkım güneşin etrafında 58'inci yolculuğunda

Onlar evliliklerinde 20 yılı geride bırakmak üzereler ama görünüşe göre aşkları hala ilk günkü tazeliğini koruyor. Öyle ki önemli günlerinde ve yıl dönümlerinde birbirlerine duydukları sevgiyi sosyal medya üzerinden de ilan ediyorlar. Bunun son örneği de önceki gün yaşandı.

29.09.2021Magazin
Google Translate ile başlayan aşkı hüsranla bitti Haber alamıyor...

'Google Translate' ile başlayan aşkı hüsranla bitti! Haber alamıyor...

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yaşayan Ahmet Kara (44), sosyal medya üzerinden tanıştığı Endonezyalı Nel Mawati (39) ile Google Translate aracılığıyla iletişim kurup evlenmişti. Kara, 4 ay sonra ise ülkesine dönen Nel Mawati'den boşanmanın yollarını arıyor. Kaya "Resmi nikahlı göründüğüm için ikinci bir evlilik yapamıyorum. Çaresiz kaldım, ne yapacağımı bilmiyorum" dedi.

29.09.2021Gündem
Google Translate ile başlayan aşkı hüsranla bitti

'Google Translate' ile başlayan aşkı hüsranla bitti

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yaşayan Ahmet Kara (44), sosyal medya üzerinden Google Translate aracılığıyla iletişim kurup evlendiği, 4 ay sonra ise ülkesine dönen Endonezyalı Nel Mawati'den (39) boşanmanın yollarını arıyor.

29.09.2021Gündem
‘Baht Oyunu’nda neler oldu

‘Baht Oyunu’nda neler oldu?

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu on beşinci bölümüyle ekrana geldi.

29.09.2021Magazin
‘Baht Oyunu’nda neler oldu

‘Baht Oyunu’nda neler oldu?

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu on beşinci bölümüyle ekrana geldi.

29.09.2021Televizyon
Will Smith: Jada Pinkett ile evliliğimiz tek eşli olarak başladı ama sonra hayatımıza başkaları da girdi

Will Smith: Jada Pinkett ile evliliğimiz tek eşli olarak başladı ama sonra hayatımıza başkaları da girdi

Onlar tam 24 yıldır bir yastığa baş koyuyorlar. Evliliklerinden dünyaya gelen iki çocukları ile Hollywood'un en mutlu çiftlerinden biri olarak gösteriliyorlar. Onların dışarıdan imrenilen bu evliliğinin sırları da merak konusu.

28.09.2021Magazin
Prenses Mako önce kraliyeti şimdi de parayı elinin tersiyle itti

Prenses Mako önce kraliyeti şimdi de parayı elinin tersiyle itti

Üniversiteden sınıf arkadaşına aşık olup onunla evlenmek için kraliyet statüsünden vazgeçen Japon Prenses Mako, şimdi de kraliyetten kendisine yapılması gereken 1.35 milyon dolarlık ödemeyi almayacak.

27.09.2021Dünya
Çarlık Rusya’dan bir ‘İlk Aşk’ öyküsü

Çarlık Rusya’dan bir ‘İlk Aşk’ öyküsü

19. yüzyıl Rus edebiyatının en önemli şair ve yazarlarından İvan Sergeyeviç Turgenyev’in ‘İlk Aşk’ isimli romanı VakıfBank Kültür Yayınları’ndan çıktı. ‘İlk Aşk’, henüz büluğ çağındaki bir gencin kendisinden yaşça büyük bir kadına olan aşkını, bir aile dramı çerçevesinde anlatıyor.

27.09.2021Kitap Sanat
O çıkma teklifi buraya gelecek

O çıkma teklifi buraya gelecek!

Geçen günlerde Twitter’da Beyza Akıncı adlı bir kullanıcının “Allah’ını seven çıkma teklifini geri getirsin” isyanı binlerce beğeni ve yorum aldı. Meğer bu konudan mustarip çok kişi varmış. İlişkinin adının konulmaması, sorumluluktan kaçılması ve sosyal medyanın imkânlarından yararlanılıp ‘hızlı’ ilişkiler yaşanması dile getirilen şikâyetlerin başında geliyor.

26.09.2021Hürriyet Pazar
Öpücüğüm sana şans getirsin

Öpücüğüm sana şans getirsin

Gösteri dünyası, koronavirüs pandemisinin durgunluğunu iyice üzerinden attı. Hemen her gün bir yerde bir etkinlik, bir açılış ya da gala düzenleniyor. Elbette ünlülerin özel hayatları da eski hareketliliğine kavuştu. Kimi sevgilisinden ayrılıyor, kimi yeni yaşına giriyor. Gelin, gösteri dünyasının ünlüleriyle ilgili son gelişmelere bir göz atalım.

25.09.2021Magazin
O şimdi dört çocuk, dokuz torun sahibi bir büyükanne: Bir zamanların efsane güzeli Prenses Caroline kendini yıllara teslim etti

O şimdi dört çocuk, dokuz torun sahibi bir büyükanne: Bir zamanların efsane güzeli Prenses Caroline kendini yıllara teslim etti

Sadece gösteri dünyasının değil dünyanın, meraklı bakışları en çok üzerinde toplayan kraliyet ailesi üyelerinin de gündeminden hiç düşmüyor estetik müdahaleler. Daha yeni 40 yaşına girmiş olmasına rağmen İngiliz kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton, diğer gelin Meghan Markle başta olmak üzere hepsi düzenli aralıklarla estetik kliniklerini ziyaret ediyor. Hatta bazen yapılan müdahaleler öylesine göze batıyor ki eleştiri konusu bile oluyorlar. Ama sık sık estetik kliniklerin kapısını çalıp yıllara direnmeye çalışan bu ünlüler arasında bazı istisnalar da var elbette. İşte o da bu istisnalardan biri.

25.09.2021Magazin
Mısır’da önce bir Nil gemi turu yapın

Mısır’da önce bir Nil gemi turu yapın!

Mısır gezisini taçlandırmanın yolu kesinlikle Nil nehri gemi turundan geçiyor. Nil nehri gezisi esnasında, nehrin her iki yakası boyunca uzanan inanılmaz güzellikteki tarihi ve ilgi çekici doğal güzelliklere hayran kalacaksınız... Nehrin her iki yanı da gezi boyunca palmiye ağaçları, sebze ve muz bahçeleri, değişik türde yemyeşil ağaçlarla kaplı. Yeşilliğin bittiği yerlerde de kum tepeleri ve çöl yükseliyor… Yeşilliğin bitip çöle karıştığı yerlerde ortaya çıkan ışık yansımaları özellikle bir tapınağın üzerine düştüğünde insana nefes kesici güzellikte manzaralar sunuyor...

25.09.2021Avrupa
Konuşan Papağan Türleri Ve Özellikleri Nelerdir Evde Hangi Papağan Tür Beslenmeli En Zeki Papağan Hangisidir

Konuşan Papağan Türleri Ve Özellikleri Nelerdir? Evde Hangi Papağan Tür Beslenmeli? En Zeki Papağan Hangisidir?

Papağanlar; hayvan, insan, müzik gibi sesleri taklit etme becerisine sahiptir. Bunun yanı sıra taklit becerisinin dışında şarkıda söyleyebilmektedirler. Genel olarak taklit ve konuşma becerisi bütün papağanlarda bulunur. Peki, konuşan papağan türleri ve özellikleri nelerdir? Evde hangi papağan tür beslenmeli? En zeki papağan hangisidir detayları ile derledik.

24.09.2021Araştırma
iPhone 13 aşkı pandemi dinlemedi: Yeni iPhone için kuyruğa girdiler

iPhone 13 aşkı pandemi dinlemedi: Yeni iPhone için kuyruğa girdiler!

iPhone 13 serisinin satışa sunulmasıyla birlikte koronavirüs salgınına rağmen mağaza önlerinde yine uzun kuyruklar oluştu. Görüntüler kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

24.09.2021Teknoloji
Son dakika... iPhone 13 aşkı pandemi dinlemedi: Yeni iPhone için kuyruğa girdiler

Son dakika... iPhone 13 aşkı pandemi dinlemedi: Yeni iPhone için kuyruğa girdiler!

iPhone 13 serisinin satışa sunulmasıyla birlikte koronavirüs salgınına rağmen mağaza önlerinde yine uzun kuyruklar oluştu.

24.09.2021Teknoloji
Uğruna 14 yıllık yuvasını yıktığı aşkı Johnny Deppe pahalıya patladı: Hiçbirimiz güvende değiliz

Uğruna 14 yıllık yuvasını yıktığı aşkı Johnny Depp'e pahalıya patladı: Hiçbirimiz güvende değiliz!

Johnny Depp ile uğruna 14 yıllık iki çocuklu yuvasını dağıttığı eski Amber Heard arasındaki sular bir türlü durulmuyor. Son olarak geçen yıl Londra mahkemelerinde karşı karşıya gelen eski çift, uzaktan da olsa birbirlerini hedef alan eleştirilerini sürdürüyor.

23.09.2021Magazin
Bazı Aşklar Yenik Başlar

Bazı Aşklar Yenik Başlar

Özgür Aras’ın yeni kitabı “Bazı Aşklar Yenik Başlar” İnkılâp Kitabevi’nden çıktı…

22.09.2021Keyif

Yazar Sonuçları

Dağhan’dan Dila’ya büyük sürpriz

Dağhan Doğruer, sevgilisi Dila Tarkan’ın yeni yaşı için Antalya’da 70 kişilik bir parti veriyor. Bu hafta sonu yapılacak partinin konsepti 90’lı yıllar olacak.

13.10.2021

Solskjaer’in yardımcısı Martyn Pert'in öğrendiği diller hayatını değiştirdi

Manchester United teknik direktörü Solskjaer’in 43 yaşındaki yardımcısı Martyn Pert, futbol aşkı için farklı diller öğrendi, dünyanın pek çok ülkesine seyahatler yaptı. Ve futbolun beşiği İngiltere’de herkesin büyük saygı duyduğu bir antrenör oldu.

12.10.2021

Etçi Mehmet'in rotası önce Kazablanka sonra Katar

Alkolsüz steak house konseptiyle geçtiğimiz yıl İngiltere’de “En İyi Alkolsüz Steak House Restoran” ödülünü alan ve 6 ülkede hizmet veren Etçi Mehmet’in kurucularından Mehmet Dağ, Bahçelievler’den uluslararası arenaya ulaşan başarı hikayesini Hürriyet’e anlattı. “Bir Türk markası olarak pandemiye rağmen büyümeye ve ülkemizi yurt dışında gururla temsil etmeye devam ediyoruz” diyen Dağ, yıl başına kadar 2 ülkede daha hizmet vereceklerini söyledi: “2022 olmadan önce Fas Kazablanka’da ardından Katar’dayız...”

9.10.2021

Örnek ve rekor gelir

Geçen hafta CHP, belediyelerini İstanbul’da görücüye çıkardı. Bunlar arasında, örnek tarım ve hayvancılık yatırımlarında rekor gelir elde etti. Bu rakamın 25 kat artarak 187 milyon TL’ye ulaştığını öğrenmek diğer başkanlar gibi bizi de şaşırttı.

8.10.2021

Eğer psikoloji bilmiyorsan sahneye sihirbaz olarak çıkarsın maymun olarak inersin

Kendine “tipsiz ve çulsuz” diyecek kadar alçakgünüllü. “Dünyanın en iyi sihirbazıyım” diyecek kadar megaloman. İşin güzel tarafı, bütün bu gelgitler içinde kendisiyle dalga geçebilecek kadar rahat. İkilemli sorularda bu hafta Uluslararası Sihirbazlar Derneği tarafından David Copperfield gibi sihirbazların aldığı Merlin Ödülü’ne layık görülen Kubilay (QB) Tunçer var. Sihirbazlığının yanında akademisyenliği, senaristliği ve oyunculuğunu da konuştuk: “Gerekli-gereksiz bir sürü ödül aldım”.

4.10.2021

Bond'ların en romantiğine veda ederken...

Daniel Craig’i son kez James Bond olarak izleyeceğimiz ‘Ölmek İçin Zaman Yok’, hüzünlü bir veda sonatı tadında. ‘Majestelerinin Ajanı’, 25’inci sinema serüveninde bir virüsü dünyaya yaymak isteyen Lyutsifer Safin’e karşı mücadele ediyor, bir yandan da kırık kalbini tamir etmeye çalışıyor.

2.10.2021

Mösyö Sartre yani Türk kadını benden önce mi

Dünya feminizminin en önemli kadınlarından biri olan Simone de Beauvoir’ın, bugüne kadar yayınlanmamış bir romanı bulundu ve geçen sonbahar Fransa’da yayınlandı.

26.09.2021