MENÜ

Murat Yılmaz

Murat Yılmaz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Murat Yılmaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15.846 Murat Yılmaz haberi bulunmuştur.

Murat Yılmaz Haberleri

Kozalak toplamak isterken canından oldu

Kozalak toplamak isterken canından oldu

AYDIN'ın Koçarlı ilçesinde, kozalak toplarken ağaçtan düşen Murat Yılmaz (45), kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

6.04.2020Gündem
22 firmaya fiyat cezası

22 firmaya fiyat cezası

Ticaret Bakanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle talebi artan ürünlerde haksız fiyat uygulayan ve Reklam Kurulu’nca ceza kesilen 198 firmanın isimlerini açıkladı.

4.04.2020Ankara
Corona Virüs yüzünden yok satıyor Bir yılda satamadığımız ürünü bir saatte tükettik

Corona Virüs yüzünden yok satıyor! 'Bir yılda satamadığımız ürünü bir saatte tükettik'

İstanbul'da da çok sayıda kişi kolonya almak için kolonya satan işyerlerine akın etti. Market, bakkal ve kolonya satış noktalarına kolonya almak için toptancılara gidenler ise kolonya bulmakta zorlandı. Bayrampaşa'daki toptancı çarşısında birkaç dükkan dışında kolonyaların tükendiği ifade edilirken, toptancılar bayilere sipariş verdi ancak kolonyaların ne zaman geleceği bilinmiyor. Satış fiyatlarında ise bir gün içinde büyük bir artış görüldüğü belirtiliyor. Toptancılık yapan ve ellerinde kolonya kalmadığını ifade eden Ömer Kaya, "Aşırı derecede bir talep oluştu. Bir yılda satamadığımız ürünü bir saatte tükettik." dedi.

11.03.2020Gündem
Microsoft ve SAP bulut teknolojilerinde güçlerini birleştirdi

Microsoft ve SAP bulut teknolojilerinde güçlerini birleştirdi

Microsoft ve SAP, global ölçekte yürüttüğü bulut iş birliğini “Embrace Projesi” ile yeni bir boyuta taşıdı. İstanbul’da “Birlikten Güç Doğar” başlığıyla gerçekleşen etkinlikte, şirketlerin Türkiye genel müdürleri yeni iş birliğinin ayrıntılarını paylaştı. Şirketlerin bulut yolculuklarını sadeleştirmek ve modernleştirmek için hayata geçirilen “Embrace Projesi”, Microsoft Azure üzerinde SAP S/4HANA ve SAP Cloud Platform’a geçiş hızlanıyor.

4.03.2020Teknoloji

Yazar Sonuçları

‘Koronavirüs’lü günlerde herkesin aklında o iki soru

Çevremdeki herkesin aklında o iki soru: * ‘Koronavirüs’lü günler ne zaman bitecek? * Salgın bittiğinde eski hayatımıza dönebilecek miyiz?

24.03.2020

Karantina mesaisi

Bir anda dünya, tek gündeme kilitlendi. Çalışma hayatı, sosyal hayat, ekonomi, spor akla hangi başlık geliyorsa tepe taklak oldu.

18.03.2020