GeriKahve Falı Falda unicorn görmek ne demek? Kahve falında tek boynuzlu at çıkması
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Falda unicorn görmek ne demek? Kahve falında tek boynuzlu at çıkması

Falda unicorn görmek ne demek? Kahve falında tek boynuzlu at çıkması

"Falda unicorn görmek en dikkat çekici fal türü olarak ifade ediliyor. Bu yüzden de fal baktıran kişilerin araştırma konusu haline geliyor. Ayrıca falda tek boynuzlu at çıkması anlam bakımından da oldukça dikkat çekici. Falda unicorn görmek ne demek? Kahve falında tek boynuzlu at görmek ne anlama gelir detayları ile derledik."

 

Falda unicorn görmek terbiyeli bir kimse olmak demektir. Aynı zamanda sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahip olmak anlamına da gelir.

Falda Unicorn Görmek Ne Demek?

Falda fincan içinde unicorn görmek sevilen bir kişiliğe sahip olmak demektir. Tabak içinde unicorn görmek ise aile içinde saygı kazanmak anlamına gelir.

Kahve Falında Tek Boynuzlu At Çıkması anlamı

Kahve falında fincanda tek boynuzlu at çıkması düzenli ve çalışkan bir kişi demektir. Bunun yanı sıra kahve falında tabakta tek boynuzlu at çıkması gösterişli bir yapıya sahip olmak anlamına gelir.

Fincanda İki Tane Tek Boynuzlu At Görmek

Falda fincan içinde iki tane tek boynuzlu at çıkması önemli kişilerin bulunduğu bir ortama girmek anlamına gelir. Tabak içinde iki tane tek boynuzlu at çıkması ise önemli kişiler ile tanışmak ve konuşmak demektir.

Tabakta Kanatlı Unicorn Görmek

Falda tabak içinde kanatlı unicorn görmek özgür olma isteğine işaret eder. Fal sahibinin sıkıntı içinde olduğunu ve kurtulmak istediğini gösterir. Falda fincan içinde kanatlı unicorn görmek de özgürlük duygusu şeklinde yorumlanır.

 

False