EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Tom Hanks

Tom Hanks ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tom Hanks haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.100 Tom Hanks haberi bulunmuştur.

Tom Hanks Haberleri

Hollywood da krizde

Hollywood da krizde

Yükselen yapım maliyetleri ve azalan seyirci, Hollywood'u da krize soktu. Film şirketleri bu yüzden para musluklarını kısmak zorunda kalırken Kevin Costner ve Michael Douglas gibi devler bile artık daha az ücrete razı olacak.

8.07.2001Kelebek
Hollywood’da dijital yıldız korkusu

Hollywood’da dijital yıldız korkusu

Son Fantezi, realist bir animasyon filmi. New York Times, filme birinci sayfadan yer verdi. Gazeteye göre, Tom Hanks gibi bazı yıldızlar, bilgisayarın yarattığı dijital starları korkutucu bir rakip olarak görüyor. Yoksa yakında Hollywood'un kaprisli yıldızlarının işi bitecek mi?

27.07.2001Gündem
Hollywood Jack Lemmonı andı

Hollywood Jack Lemmon'ı andı

Usta aktör Jack Lemmon, dün gece Paramount Stüdyoları'nda düzenlenen bir kokteylde anıldı. Lemmon'la birlikte çalışanların anılarını anlattığı gecede Tom Hanks, Jack Lemmon ile Jack Nicholson'un isimlerini karıştırınca davetliler gülmekten kendilerini alamadılar.

14.08.2001Gündem
Bushun ilk akşam yemeği

Bush'un ilk akşam yemeği

ABD Başkanı George Bush ve First Lady Laura Bush, Beyaz Saray'daki ilk resmi yemeğini, bu gece Meksika Devlet Başkanı Vicente Fox ile yeni eşi Martha Fox'a veriyor.

4.09.2001Dünya
En iyi tatil arkadaşı Jennifer Lopez

En iyi tatil arkadaşı Jennifer Lopez

Hollwood'un gözdesi Jennifer Lopez, People Dergisi'nin "En Çok Hangi Ünlüyle Tatil Yapmak İstersiniz?" konulu anketinde en gözde tatil arkadaşı seçildi. Lopez'in en yakın rakibi Julia Robets ikinci sırada yeraldı. Sevilen oyuncu Brad Pitt, tatil anketinde iki güzel yıldızın kıyasıya rekabet ettiği Hollywood aktörlerini geride bıraktı. Sanatçı, yüzde 12.5 oyla ipi üçüncü olarak göğüsledi.

5.09.2001Gündem
Ünlüler terör kurbanları için elele

Ünlüler terör kurbanları için elele

ABD'de sinema ve müzik dünyasından çok sayıda ünlü, dün gece televizyon kanallarından canlı yayınlanan 2 saatlik programda, 11 Eylül'de düzenlenen saldırıların kurbanları için bağış toplamak amacıyla biraraya geldi.

22.09.2001Gündem
Ünlülerden bağış kampanyası

Ünlülerden bağış kampanyası

ABD'de sinema ve müzik dünyasından çok sayıda ünlü, dün gece televizyon kanallarından canlı yayımlanan 2 saatlik programda, 11 Eylül'de düzenlenen saldırıların kurbanları için bağış toplamak amacıyla biraraya geldi.

22.09.2001Dünya
ABD’de ünlülerin bağış maratonu

ABD’de ünlülerin bağış maratonu

ABD'deki terör kabusu ünlüleri harekete geçirdi. Sinema ve müzik dünyasından çok sayıda flaş isim, önceki gece televizyon kanallarından canlı yayımlanan unutulmaz programda, New York'un yeniden yapılanması için bağış seferberliği başlattı.

22.09.2001Gündem
Şahsi pozlarla şirket imajı

Şahsi pozlarla şirket imajı

150 ülkede faaliyet gösteren PricewaterhouseCoopers firması, en üst düzeydeki ortaklarından sekreter ve güvenlik görevlilerine kadar bütün çalışanlarının katıldığı bir proje yürütüyor.

1.12.2001Gündem
Şahsi pozlarla şirket imajı

Şahsi pozlarla şirket imajı

Dünyada 150 ülkede faaliyet gösteren PricewaterhouseCoopers firması, en üst düzeydeki ortaklarından sekreter ve güvenlik görevlilerine kadar bütün çalışanlarının katıldığı bir proje yürütüyor.

1.12.2001Gündem
Zenginin parası Amerikalıyı rahatsız etti

Zenginin parası Amerikalı'yı rahatsız etti

Dünyanın en büyük internet servis sağlayıcısı America Online (AOL) tarafından yapılan bir anket, Amerikalıların, Hollywood yıldızlarının aldığı yüksek ücretlerden rahatsız olduğunu ortaya koydu. Ankete katılanlara göre bu tür astronomik ücretleri en çok öğretmenler ve doktorlar hakediyor.

12.12.2001Gündem
Robert de Niro bütün zamanların en iyi oyuncusu

Robert de Niro bütün zamanların en iyi oyuncusu

FilmFour adlı internet sitesinin düzenlediği ankette Robert de Niro bütün zamanların en iyi oyuncusu seçildi. İlk 10 dereceyi erkek oyuncuların paylaştığı ankette kadın oyuncular ise 25'nci sıradan girebildi. Bu sırayı Jodie Foster ile Audrey Hepburn paylaşıyor.

15.12.2001Gündem
Mesleği: Emekli yazar

Mesleği: "Emekli yazar"

Stephen King hayranlarına kötü haber. Ünlü gerilim romanları yazarı King, bu yılın sonundan itibaren bir daha roman yazmayacağını açıkladı. King, Los Angeles Times'a verdiği demeçte "Bu işi zirvedeyken bırakmak istiyorum" diye konuştu.

31.01.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Sinema salonları buz gibi

Amerika alabildiğine tatil hummasında. Californialı zengin sınıfı batıda Nevada'nın Lake Tahoe gölüne nazır villalarda, kuzeyde Washington eyaletinin Atlantik kıyılarındaki malikanelerinde, Arizona'nın kuru sıcağın hüküm sürdüğü dağ yamacındaki çiftliklerinde eş, dostlarla bitmek bilmez davetlerle yaz tatili geçiriyorlar.

11.08.2001