Bugün neler oldu?

sözleşmeli

Güncelleme Tarihi:

sözleşmeli haberleri sayfasında sözleşmeli hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 11585 sözleşmeli haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

sözleşmeli haberleri

DAHA FAZLA #SÖZLEŞMELİ HABERLERİ

sözleşmeli’a ait tüm site haberleri

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI KADRO VE BRANŞLARI 2024 | Sağlık Bakanlığı 36 bin sözleşmeli sağlık personeli alımı başvuruları ne zaman 2024 Sağlık Bakanlığı 36 bin personel alımı ÖSYM tercih kılavuzu ne zaman yayınlanacak,

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI KADRO VE BRANŞLARI 2024 | Sağlık Bakanlığı 36 bin sözleşmeli sağlık personeli alımı başvuruları ne zaman 2024? Sağlık Bakanlığı 36 bin personel alımı ÖSYM tercih kılavuzu ne zaman yayınlanacak,?

Adayların merakla beklediği Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru kılavuzu ve kadro branş dağılımları netleşmeye başladı. Sağlık Bakanlığı 36 bin personel alımı 2024 Resmi Gazete'de yayımlandı. Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru şartları yapılan duyurunun ardından binlerce kişi tarafından merak ediliyor. 26 Nisan Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre Sağlık Bakanlığı 36 bin personel alımı başvuru duyurusu son dakika yayınlandı. 36 bin sözleşmeli sağlık personeli istihdam edecek olan Sağlık Bakanlığı kontenjan ve kadro sayılarını Resmi Gazete'de yayımlandı. Karar uyarınca 1 diyetisyen, 9 ebe, 2 hemşire, 25 sağlık memuru, 1 sağlık teknikeri, 3 bin 498 tabip, 32 bin 464 de uzman tabip istihdam edilecek. Başvurularını yapacak olan adaylar tercihlerini ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden yapması bekleniyor. Sağlık Bakanlığı personel alımı KPSS tercih kılavuzu ile beraber özel ve genel başvuru şartları ile tercih tarihleri netlik kazanıyor. Peki, SAĞLIK BAKANLIĞI 36 BİN PERSONEL ALIMI 2024 RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI (Kadro dağılımı) || Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman 2024? Sağlık Bakanlığı personel alımı kadro ve branş dağılımı açıklandı mı, kılavuz yayınlandı mı, şartları neler?

#Sağlık Bakanlığı Personel Alımı