EKSTRA
MENÜ

Sevişmek

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.496 haberi bulunmuştur.

Sevişmek Haberleri

Onun alışkanlıkları...

Onun alışkanlıkları...

Üzüm üzüme baka baka kararır diye boşuna dememişler.

11.09.2005Aşk
Kavganın ince ayarı

Kavganın ince ayarı

Birlikteliğinizin çürümesini önlemek ve yılların örümcek ağlarını temizlemek için ilişkinizi ara sıra sallamaya ne dersiniz? Nasıl mı? Sıkı bir karı koca kavgasıyla örneğin. Uyuşukluktan sıyrılın ve sakin suları hareketlendirmenin yollarını keşfedin.

19.09.2005Aşk
Doruklarda gezinmek...

Doruklarda gezinmek...

Kaşmir bir geceliğin teninize değdiğinde size hissettirdiği mayhoşluk ya da izlediğiniz filmde erkeğin giydiği iç çamaşırının sizeki yaramaz yansımaları.

20.09.2005Cinsellik
Cinsel soğukluk yaşamak

Cinsel soğukluk yaşamak

Cinsel uyarılma ile ilgili sorunlar bazı fiziksel durumlar ve yaşam dönemleri ile ilişkili olabilir.

Seks yap, sağlıklı kal

Seks yap, sağlıklı kal!

Sevişmek için geçerli bir çok nedenimiz var. Uzmanlara göre, modern zamanların zedelediği cinsel yaşamlarımız, sağlıklı bir vücut ve dengeli psikoloji için vazgeçilmez bir kaynak...

Eller havaya Basıldınız

Eller havaya! Basıldınız

Küçük yumurcağınız şefkat arayışında, sizden habersiz odanıza dalıverdi ve her şey ortada! Annesiyle babasını özel anlarında yakaladı... Böylesine sıkıntılı bir durumda ne yapabilirsiniz, elinizden ne gelebilir?

10.10.2005Kelebek
Şiirlerinden seçmeler

Şiirlerinden seçmeler

Attila İlhan, geride hiç bir zaman unutulmayacak bir çok şiir roman ve senaryo bıraktı. İlhan'ın unutulmayan şiirlerindan bazıları.

11.10.2005Gündem
Seksten zevk almak için

Seksten zevk almak için

Cinsel ilişkiden önce tüm kızgınlıklarınızı unutun. Sakinleşin. Siz rahatlarsanız eşiniz de rahatlayacaktır.

Doğumdan sonra seks

Doğumdan sonra seks

Çok yorgunsunuz, kendinizi iyi hissetmiyorsunuz ve eğer yeni anne olmuşsanız vücudunuz size ait değilmiş gibi geliyor. Haftalardır kendinize beş dakika bile ayıramadınız. Bunu bırakın "sevişmek" kelimesinin "s"sini hatırlamıyorsunuz.

30.10.2005Cinsellik
Ünlü bir erkekle beraber olunca...

Ünlü bir erkekle beraber olunca...

Kim ünlü bir erkekle beraber olmak istemez ki? Ünlü bir erkekle beraber olmak çok göz kamaştırıcı gibi görünse de oldukça sorunlu.

10.11.2005Aşk
Eller havaya Basıldınız

Eller havaya! Basıldınız!

Küçük yumurcağınız şefkat arayışında, sizden habersiz odanıza dalıverdi ve her şey ortada! Annesiyle babasını özel anlarında yakaladı...

11.11.2005Cinsellik
Yolu biliyor musun

Yolu biliyor musun?

Kadın, erkekten vücudunun hassas bölgelerini keşfetmesini bekliyor. Oysa erkeğin kadının yol göstericiliği olmadan bunu başarması imkansız.

12.11.2005Cinsellik
Evlilikte ne kadar sakinsiniz

Evlilikte ne kadar sakinsiniz

Yılların monotonlaştırdığı ilişkilerde stresli zamanlar, her iki taraf için de yıpratıcı olabiliyor. İlişkinizde ne kadar yapıcı olduğunuzu bu test ile ölçebilirsiniz.

14.11.2005Kelebek
Savaşma seviş

Savaşma seviş

Siz sadece zevk almak için mi seks yaptığınızı zannediyorsunuz o zaman yanılıyorsunuz çünkü sevişmek sadece zevk vermeye değil aynı zamanda birden fazla işe de yarıyor.

17.11.2005Aşk
Onun işi rock yıldızlarının penis ve meme kalıplarını çıkarmak

Onun işi rock yıldızlarının penis ve meme kalıplarını çıkarmak

1960’ların sonlarında bir lise öğrencisi olan Cynthia’nın en çok istediği şey bir rock yıldızıyla yatmaktı. Bir gün, dönemin rock yıldızlarının otel odalarında sıra sıra bekleyen diğer kızlardan ayrılmak için aklına iyi bir fikir geldi. Onların penislerinin önce kalıbını çıkaracak, ardından da onların heykelini yapacaktı.

26.11.2005Kelebek
Seksin 24 saati

Seksin 24 saati

Sevişmek için en uygun zamanın gece olduğunu mu sanıyorsunuz? Oysa bu çok büyük bir yanılgı... Çünkü seks söz konusuysa, günün her saati karşınıza farklı sürprizlerle çıkabilir.

1.12.2005Aşk
Yaşlı erkek daha iyi seks partneri

Yaşlı erkek daha iyi seks partneri

Kendisinden yaşça büyük rock müzisyeni Mick Jagger ile evliliğinden 4 çocuğu bulunan Amerikalı seksi fotomodel ve televizyon yıldızı Jerry Hall, yaşlı erkeklerin gençlerden daha iyi seks partneri olduğunu söyledi.

8.12.2005Kelebek
Sevişirken konuşun

Sevişirken konuşun!

Kadınlar çoğunlukla partnerlerine, ilişki öncesinde ve sırasında haz aldıkları dokunuşları ve bölgeleri itiraf etmekten çekinirler.

25.12.2005Cinsellik
Telefondaki kadınlar anlatıyor

Telefondaki kadınlar anlatıyor

Türkiye’de 20'ye yakın canlı telefon hattı şirketi bulunuyor. Bu şirketlere bağlı olarak 2 bin civarı kadın çalışıyor. Şirketler ayda ortalama 6 milyon çağrı alıyor. Hatlarda çalışan kadınlara bakıldığındaysa, üniversite öğrencisinden ev kadınına, meslek sahibi kadından eşinden gizli bu konuşmaları yapana kadar pek çok kadının elinde telefon seks yaptığı sonucu ortaya çıkıyor. İşte TEMP dergisinin araştırması.

30.12.2005Gündem
Alo... Komşudan sesler geliyor

Alo... Komşudan sesler geliyor

Aksaray’da askerlik şubesi bitişiğindeki apartman sakinleri, Almanya’da işçi olarak çalışan Ali Katı’nın 3’üncü katındaki evinden sesler geldiğini duydu. Eve hırsız girdiğini düşünen komşular, 155 Polis İmdat’a ihbarda bulundu.

6.01.2006Gündem
Sevgisiz cinsellik mümkün mü

Sevgisiz cinsellik mümkün mü?

"Sevişmek" kelimesinin manasını hiç düşündünüz mü?

Erkekler de yatakta rol yapar

Erkekler de yatakta rol yapar

Kim demiş sadece kadınlar yatakta rol yapar diye? Erkeklerin de sekste kendilerine has birtakım numaraları var. Ve ister inanın ister inanmayın, onlar bu numaraları sergilemede bizden çok daha ustalar...

14.01.2006Aşk
Yatakta utanıyorsanız

Yatakta utanıyorsanız

İtiraf edin ki siz müzmin bir "utangaç"sınız! Partnerinize seksi sözler söylemeyi bırakın, sevgilinizin yatakta istemediğiniz şeyleri yapmasına bile itiraz edemiyorsunuz.

Tecavüzcüyü fantezili tuzak kurup öldürdü

Tecavüzcüyü fantezili tuzak kurup öldürdü

Başrolünü Sharon Stone’nun oynadığı "Temel İçgüdü" filmindeki sahnelerin benzerleri, İstanbul Eminönü’ndeki Albatros Oteli’nin 203 numaralı odasında, bir cinayet sırasında yaşandı. 24 yaşındaki Fatma Ceylan, kendisine tecavüz eden Ali Can Gavaz’dan intikamını Temel İçgüdü filminin en çarrpıcı sahnelerinden birinin benzeriyle aldı.

14.01.2006Gündem
Ağca Bulgar kızla kilisede 10 kez sevişmiş

Ağca Bulgar kızla kilisede 10 kez sevişmiş

İtalyan gazeteci Turi’nin kitabında anılarını anlatan Mehmet Ali Ağca, Sofya’da bir kilisede Bulgar bir kızla 10 kez seviştiğini söylüyor. Ağca, çok ateşli bir gece geçirdiklerini ve kıza 100 dolar verince tokat yediğini belirtiyor.

19.01.2006Gündem
Koynunun boş veya dolu olması hayatımızın çerçevesidir

Koynunun boş veya dolu olması hayatımızın çerçevesidir

Askerdeyken, arkadaşı Ataol Behramoğlu’nu tanıyan Orhan adlı bir çocuk, bir şiir getirir bir gün İsmet Özel’e. O sırada kendisi de askerde olan Behramoğlu’nun, arkadaşına moral vermek için yazdığı bir şiirdir bu. İsmet Özel, mukabil bir şiirle karşılamak ister arkadaşının bu jestini. Ne var ki, askerlikte ’zaman’ diye temel bir sorun vardır. Düşünür ve bulur çaresini.

28.01.2006Kelebek
Seven kadın yatakta her şeyi yapmalı mı

Seven kadın yatakta her şeyi yapmalı mı?

Müzik sona erdi. Mum son demlerini yaşıyor. Erkek yavaş yavaş kenara kaykılıyor ve başı yastığa düşüyor.

15.02.2006Cinsellik
Yatakta seks dışında ne yapılır

Yatakta seks dışında ne yapılır?

Yatağınızı sadece uyumak ve sevişmek için mi kullanıyorsunuz? Oysa orada sevgilinizle çok eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki, yaratıcılığınızı kullanarak...

16.02.2006Aşk
Seksi bir de arabada yaşayın

Seksi bir de arabada yaşayın

Her ne kadar büyükler "ayıp yorgan altında olur" dese de dışarıda seksin tadı da bir başka olur hani...

19.02.2006Cinsellik
Yatakta mükemmelliği aramak

Yatakta mükemmelliği aramak

Kadın ve erkek arasındaki farklılık cinsellikte de karşımıza çıkıyor. İkisinin de kafasında "ideal cinsel ilişki" konusunda çok değişik düşünceler var. Erkek sadece fiziksel boşalım düşlerken, kadın duygusal tatmin peşinde de koşuyor.

23.02.2006Cinsellik
Aşk ve seks ilaç gibi geliyor

Aşk ve seks ilaç gibi geliyor!

Aşk, stres hormonlarını azalttığı için vücuttaki birçok sistem olumlu etkileniyor. Kalp, tansiyon, şeker, bağışıklık ve sindirim sistemi sorunları azalıyor. Beyin kimyası değişiyor; özellikle endorfin hormonu insana rahatlık veriyor. Uzmanlar, 'turp gibi' olmak için sağlıklı cinselliğin de şart olduğunu söylüyorlar.

25.02.2006Aşk

Yazar Sonuçları

Sevişme hakkımız engellenemez

Az önce o filmi seyrettim. Birileri yollamış bana da. Sezen Aksu’nun çağrısına uyup, ‘İzlemeyeceğim kardeşim’ diyebilirdim.

Reddedebilirdim.

9.09.2005

Ben diyorum ki köşesi

Buradaki ‘ben’e aldanmayın. O ‘ben’, sizsiniz... Haftanın bir günü, bu köşe sizin düşüncelerinizi yansıtacak. Ama her konuda. Böyle bir talebim var.

23.09.2005

Doğru bildiğimi söylemezsem çatlarım

Bazı kadınlara şöyle denir: ‘O tam bir dişi!’Aslında bu lafın içinde biraz da eleştiri gizlidir.Çünkü ‘tam dişilik’ kadınlığa dair olumlu özellikler barındırdığı kadar, hesapçı, hilebaz, yılansı, entrikacı vs. gibi olumsuz özellikler de içerir.

24.09.2005

Doğru bildiğimi söylemezsem çatlarım

Bazı kadınlara şöyle denir: ‘O tam bir dişi!’Aslında bu lafın içinde biraz da eleştiri gizlidir.

24.09.2005

Beni iki kez terk etti simdi sevişmek istiyor

Sevgili Güzin Ablacığım, sizi ne kadar çok sevdiğimi ve ne kadar güzel bir iş yaptığınızı anlatamam.

26.09.2005

Münasebetsiz münasebetler

DEMEK milletin böyle de bir sorunu varmış.

Benim dünyadan haberim yok sevgili okurlar. Herkesi kendim gibi gündüzün işi gücüyle meşgul zannederdim.

8.10.2005

Böyle Bond olur mu

Ben kendi adıma cevabı hemen vereyim: Olmaz, olamaz, olmamalıydı. Yeni Bond olarak Daniel Craig’i seçenler hata yaptılar, Bond filmlerinin hayranlarını hayal kırıklığına uğrattılar.

17.10.2005

Brüt altı hafta SADECE altı hafta.

Ki 78 yılda yok sayılır.Yani bütün tantana aslında olmayan bir şey içinmiş.

19.10.2005

Taksit taksit bozulan kızlık

Daha önce de birkaç defa yazdım, en sevdiğim köşe Güzin Abla’nınki.

Özellikle benim gibi kadın-erkek mevzuuna takmış olanlar için hakikaten çok besleyici.

18.11.2005

Bayramı nasıl bilirsiniz? (II)

"İYİ biliriz!" demek esasında "Bana dokunmayan bayram bin yaşasın!", demenin dik álásıdır. Hatta işin kolayına kaçmaktır.

11.01.2006

Hazıroldan rahata geçmek

Tuğba Özay durumu tek cümleyle pek güzel özetledi.

10.02.2006

Köşe yazarının maymun olarak portresi

GENÇ adam sabah uyandığında aynaya bakmadan düşünmeye başladı.

O gün hayatında yeni bir dönem başlıyordu.

25.02.2006