MENÜ

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nesrin Cavadzade haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 223 Nesrin Cavadzade haberi bulunmuştur.

Nesrin Cavadzade Haberleri

Yasak Elma ne zaman başlıyor Yasak Elmanın yeni bölümü ne zaman

Yasak Elma ne zaman başlıyor? Yasak Elma'nın yeni bölümü ne zaman?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın yeni bölüme dair araştırmalar hız kazandı. Tüm dünyayı etkileyen Corona virüsü salgını nedeniyle sevilen dizinin çekimlerine ara verişmişti. Dizinin takipçileri de yeni bölüm çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve yeni bölümün ne zaman ekranlara geleceğini merak ediyor. Peki, Yasak Elma ne zaman başlıyor? Yasak Elma'nın yeni bölümü ne zaman?

20.04.2020Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanında Yıldız Kerimle tanışıyor işte Yasak Elma 72. bölüm fragmanı

Yasak Elma yeni bölüm fragmanında Yıldız Kerim'le tanışıyor! işte Yasak Elma 72. bölüm fragmanı

Yasak Elma'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizinin yayınlanan fragmanında, Yıldız'ın şirkette Kerim'le tanışması ve ikili arasında yaşanan gizli çekim dikkat çekti. Halit'in ise hayatının sürpriz bir haberle değişeceği sinyalleri Yasak Elma 72. bölüm fragmanında heyecanlı anları ekranlara yansıttı. Peki, Yasak Elma yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Yasak Elma 72. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümün özeti.

8.03.2020Televizyon
İki ayın galibi Eltilerin Savaşı

İki ayın galibi Eltilerin Savaşı

Yılın ilk iki ayında 15 milyonu aşkın kişi sinema salonlarını doldururken en çok izlenen yapım "Eltilerin Savaşı" filmi oldu.

5.03.2020Keyif
Yasak Elmanın 71. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 71. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade'nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma, bu hafta 71. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde Halit’in batışı, herkesi derinden etkileyecek. Peki, Yasak Elma'nın 71. bölümünde başka neler olacak?

1.03.2020Televizyon
Yasak Elmanın 70. bölüm fragmanları yayınlandı

Yasak Elma'nın 70. bölüm fragmanları yayınlandı

Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi akşamı FOX TV'de olacak. Yeni bölüme kısa bir süre kala, ikinci fragman da diziseverlerle paylaşıldı. Sevilen dizinin yeni bölümünde Halit'in yaptığı yanlış hamleler imparatorluğun çöküşünü hızlandıracak. İşte, Yasak Elma'nın 70. bölüm fragmanları...

23.02.2020Televizyon
Yasak Elmanın 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yıldız Nadirin evlilik teklifini kabul ediyor

Yasak Elma'nın 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yıldız Nadir'in evlilik teklifini kabul ediyor!

Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamı yayınlanan dizinin yeni bölümüne dair ipuçlarını verdiği fragmanda, Yıldız'ın Nadir'in evlilik teklifini kabul etmesi dikkat çeken gelişmeler arasında. Leyla'nın hamileliğini öğrenen Yıldız'ın verdiği karar bu hafta merak uyandıran anları ekranlara taşıyacak. İşte, Yasak Elma'nın 69. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların kısa özeti.

16.02.2020Televizyon
Yasak Elmanın 68. yeni bölüm fragmanı yayımlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 68. yeni bölüm fragmanı yayımlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma, bu hafta 68. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala, neler olacağı diziseverler tarafından merakla araştırılıyor. Peki, Yasak Elma'nın 68. yeni bölümünde neler olacak?

9.02.2020Televizyon
Paris galası

Paris galası

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın birlikte üstlendiği “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin Avrupa galası Fransa’nın başkenti Paris’te yapıldı.

6.02.2020Magazin
Aşk Tesadüfleri Sever 2 ye Avrupa galası

"Aşk Tesadüfleri Sever 2" ye Avrupa galası

Fransa'nın başkenti Paris'te gerçekleştirilen "Aşk Tesadüfleri Sever 2" filmin Avrupa galası yoğun ilgi gördü.

5.02.2020Keyif
‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ Avrupa’yla buluştu

‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ Avrupa’yla buluştu

Fransa’nın başkenti Paris’te gerçekleştirilen ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ filmin Avrupa galası yoğun ilgi gördü.

5.02.2020Avrupa
Yasak Elmanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı 67. bölümde Yıldız, Leyla ve Haliti öğrenecek mi

Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 67. bölümde Yıldız, Leyla ve Halit'i öğrenecek mi?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Yasak Elma'nın yeni bölümü öncesi 67. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma'nın bu haftaki bölüm fragmanı heyecanlı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Leyla ve Halit'in ilişkilerinde tehlike çanlarının çaldığını gösteren yeni bölüm fragmanına, Halit'in Yıldız'a olan kötü tavırları damga vurdu. Peki, Yasak Elma'da bu hafta başka neler yaşanacak? Halit ve Leyla ayrılacak mı? İşte, Yasak Elma 67. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacakların özeti.

2.02.2020Televizyon
Nesrin Cavadzade: Koca dediğin maymundan hallice olur

Nesrin Cavadzade: Koca dediğin maymundan hallice olur

Canlandırdığı rollerle ‘Altın Portakal’ dahil onlarca ödül kazandı. Sanat filmlerinin aranan ismiydi. Ta ki Instagram’ı keşfedene kadar... “Ya seçkin izleyici kitlesi olan, ‘sıkıcı star’ olarak köşemde duracaktım ya da ‘Bir dakika, diğer tarafta neler varmış?’ diye bakacaktım” diyen Nesrin Cavadzade sıkıcılığı atıp seksi ve cesur pelerinini giydi. Bize de kadınların profillerini erkeklerden daha çok stalk’ladığını anlattı, “Bunu gay’likle mi açıklayacağız emin değilim ama bana aşırı çekici gelen kadınlar var” dedi. Sanatçıyla bu hafta vizyona giren filmi ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ için buluştuk; yeni projesini, aşkı, erkekleri, kadınları, ailesini ve hayat hikâyesini konuştuk.

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade

Hakan Gence bu hafta 'Aşk Tesadüfleri Sever 2' vesilesiyle Nesrin Cavadzade'yle buluştu. Cavadzade, kadınların profillerini erkeklerden daha çok stalk’ladığını anlattı: “Bunu gay’likle mi açıklayacağız emin değilim ama bana aşırı çekici gelen kadınlar var.” Sosyal medyada “Erkek arkadaşımı bloklar mısın’ diye mesajlar aldığını biliyor muydunuz? Bugün Hürriyet Pazar'da.

1.02.2020Magazin
Herkese sinema keyfi: Altı yeni film gösterime giriyor

Herkese sinema keyfi: Altı yeni film gösterime giriyor

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 6 film vizyona girecek. Kuzey Makedonya yapımı ve Yörük Hatice Muratova’nın ana karakteri olduğu Oscar adayı ‘Bal Ülkesi’, devam filmi olan ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’, iki elti arasındaki tatlı çekişmeyi anlatan ‘Eltilerin Savaşı’ bu hafta sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

30.01.2020Keyif
Sinemalarda bu hafta hangi filmler var

Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?

Hafta sonu tatili öncesi vizyondaki filmlere yönelik araştırmalar hız kazandı. Bu hafta sinemalarda hangi filmlerin olacağı ve bu filmlerin konuları ile oyuncu kadroları sinemaseverlerce sorgulanıyor. İşte, sinemalarda bu hafta vizyona girecek filmlere dair ayrıntılar...

30.01.2020Keyif
Aşk Tesadüfleri Sever 2nin galasına Nesrin Cavadzade damga vurdu

Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin galasına Nesrin Cavadzade damga vurdu

'Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin galası yapıldı. Nesrin Cavadzade derin dekolteli elbisesi ile geceye damga vurdu.

30.01.2020Magazin
Aşk Tesadüfleri Sever 2 geliyor

'Aşk Tesadüfleri Sever 2' geliyor

Yönetmen çift İpek ve Ömer Faruk Sorak, “Aşk Tesadüfleri Sever 2”yi sinemaseverlerle buluşturuyor.

29.01.2020Magazin
Yasak Elmanın 65. yeni bölüm fragmanları yayımlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 65. yeni bölüm fragmanları yayımlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma, bu hafta 65. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala, neler olacağı diziseverler tarafından merakla araştırılıyor. Peki, Yasak Elma'nın 65. yeni bölümünde neler olacak?

19.01.2020Televizyon
Yasak Elma bu hafta neden yok Yasak Elma dizisi yeni bölüm ne zaman

Yasak Elma bu hafta neden yok? Yasak Elma dizisi yeni bölüm ne zaman?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma bu hafta ekranlar olmayacak. Dizinin yayın saatinde sinema kuşağının yer alması Yasak Elma hayranlarını meraklandırarak kafalarında soru işaretleri oluşturdu. Peki, Yasak Elma bu hafta neden yok? Yasak Elma dizisi yeni bölüm ne zaman? İşte, o konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

6.01.2020Televizyon
Yasak Elmanın 63. yeni bölüm fragmanları yayımlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 63. yeni bölüm fragmanları yayımlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma, bu hafta 63. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala, neler olacağı diziseverler tarafından merakla araştırılıyor. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölümünde neler olacak?

29.12.2019Televizyon
Yasak Elmanın 61. yeni bölüm fragmanları yayımlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 61. yeni bölüm fragmanları yayımlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma, bu hafta 61. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala, neler olacağı diziseverler tarafından merakla araştırılıyor. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölümünde neler olacak?

15.12.2019Televizyon
Yasak Elmanın 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte son bölümün özeti

Yasak Elma'nın 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümün özeti

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma, 2 Aralık Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıktı. Yasak Elma'nın son bölümünde, Nadir ve Halit yüzleşmesinde, Nadir’in getirdiği sürpriz isim tüm dengeleri alt üst etti. Yasak Elma hayranları şimdiden dizinin yeni bölümü için araştırma yapmaya başladı. Peki, Yasak Elma'nın 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümün özeti ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

1.12.2019Televizyon
Yasak Elmanın yeni bölümünde Halit karşı hamle yapacak Yasak Elma 58. bölüm fragmanları

Yasak Elma'nın yeni bölümünde Halit karşı hamle yapacak! Yasak Elma 58. bölüm fragmanları

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma, 25 Kasım 2019 akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde Halit, Nadir’le Ender’in işbirliğini öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken, karşı hamle yapmak için harekete geçecek. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölümünde başka neler olacak?

24.11.2019Televizyon
Nesrin Cavadzade: Kötü yorumları anneme şikâyet ediyorum

Nesrin Cavadzade: Kötü yorumları anneme şikâyet ediyorum

“Aşk Tesadüfler Sever 2” filmiyle beyazperdede izleyici ile buluşmak için gün sayan Nesrin Cavadzade, Alem dergisi için objektif karşısına geçti.

14.11.2019Magazin
Yasak Elmanın 56. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma'nın 56. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma, pazartesi akşamı 56. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Yasak Elma'nın bu haftaki bölümünde, Halit duyduklarının ardından Şahika'yı evden kovdu. Heyecanlı bir bölüm sonrası dizinin haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Yasak Elma'nın 56. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.11.2019Televizyon
Yasak Elmanın 55. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 55. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma, bu hafta 55. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümü öncesi, ipuçları veren fragman diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölümünde neler olacak?

3.11.2019Televizyon
Yasak Elmanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 54. bölümde neler oldu

Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 54. bölümde neler oldu?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma, pazartesi akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Yasak Elma'nın bu haftaki bölümünde, Yıldız’ın Halit’ten ayrılmak istemesi, Halit’te şok etkisi yarattı. Dizide heyecanlı anların yaşanması sonrası haftaya yayınlanacak olan bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 54. bölümde neler oldu?

27.10.2019Televizyon
Yasak Elma ne zaman final yapacak

Yasak Elma ne zaman final yapacak?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın final yapacağına dair söylentiler son günlerde yoğunlaştı. İlgiyle izlenen dizinin sıkı takipçileri, Yasak Elma'nın final yapıp yapmayacağı konusunda bilgi almak istiyor. Peki, Yasak Elma ne zaman final yapacak?

23.10.2019Televizyon
Yasak Elma dizisi final mi yapıyor

Yasak Elma dizisi final mi yapıyor?

Pazartesi dizilerinden Yasak Elma final iddialarıyla gündeme geldi. Üçüncü sezon bölümleriyle devam eden ve yeni sezonda kadrosuna sürpriz isimlerin dahil olduğu Yasak Elma’nın final yapacağı söylentileri kulislerde dolaşmaya başladı. Peki, Yasak Elma dizisi final mi yapacak?

21.10.2019Televizyon
Yasak Elmanın 53. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 53. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın bu hafta ekranlara gelecek yeni bölümü öncesi bir fragman daha diziseverlerle paylaşıldı. Sevilen dizi geçtiğimiz hafta ekranlara gelmemişti. Peki, Yasak Elma'nın 53. bölümünde neler olacak?

20.10.2019Televizyon
Yasak Elmanın 53. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yasak Elmanın yeni bölümü ne zaman

Yasak Elma'nın 53. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yasak Elma'nın yeni bölümü ne zaman?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın 14 Ekim Pazartesi akşamı ekranlara gelmesi planlanan 53. bölümü diziseverlerle buluşmadı. Gözler şimdi Yasak Elma'nın yeni bölüm yayın tarihinde. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölümü ne zaman?

15.10.2019Televizyon
Yasak Elmanın 53. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yasak Elma'nın 53. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma bu hafta 53. bölümüyle diziseverlerle buluşacak. Geçtiğimiz hafta oldukça heyecan verici olaylara sahne olan dizide bu hafta neler olacağı merak konusu oldu. Peki, Yasak Elma'nın fragmanında neler var? Yasak Elma'nın 53. yeni bölümünde neler olacak?

13.10.2019Televizyon
İşte Nesrinin sırrı

İşte Nesrin'in sırrı!

Nesrin Cavadzade fit görüntüsünün sırrını açıkladı.

13.10.2019Magazin
Nesrin Cavadzade kaçarken dala takıldı

Nesrin Cavadzade kaçarken dala takıldı

Nesrin Cavadzade, önceki gün düzenli gittiği Maçka’daki spor salonundaydı.

9.10.2019Magazin
Yasak Elmanın 52. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yasak Elma'nın 52. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma bu hafta 52. bölümüyle diziseverlerle buluşacak. Geçtiğimiz hafta oldukça heyecan verici olaylara sahne olan dizide bu hafta neler olacağı merak konusu oldu. Peki, Yasak Elma'nın fragmanında neler var? Yasak Elma'nın 52. yeni bölümünde neler olacak?

6.10.2019Televizyon
Yasak Elmanın 51. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 51. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma bu hafta 51. bölümüyle diziseverlerle buluşacak. Geçtiğimiz hafta oldukça heyecan verici olaylara sahne olan dizide bu hafta neler olacağı merak konusu oldu. Peki, Yasak Elma'nın fragmanında neler var? Yasak Elma'nın 51. yeni bölümünde neler olacak?

29.09.2019Televizyon
Festivalde gerginlik Sesler yükselince...

Festivalde gerginlik! Sesler yükselince...

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi için düzenlenen partiyi başrol oyuncusu Nesrin Cavadzade’nin gecikmesi nedeniyle terk eden Zuhal Olcay, 26’ncı Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde de gergin anlar yaşadı.

29.09.2019Magazin
Nesrin Cavadzadeden o eleştirilere cevap:Çirkin kaşlarıma ve 47 kilo oluşuma...

Nesrin Cavadzade'den o eleştirilere cevap:Çirkin kaşlarıma ve 47 kilo oluşuma...

Oyuncu Nesrin Cavadzade dış görünüşüyle ilgili yapılan eleştirilere paylaştığı bir fotoğrafla yanıt verdi.

26.09.2019Magazin
Çirkin kaşlarıma gelen yorumlardan sonra....

Çirkin kaşlarıma gelen yorumlardan sonra....

Oyuncu Nesrin Cavadzade, dış görünüşüyle ilgili takipçilerinden gelen eleştirilere yanıt verdi.

25.09.2019Magazin
Cemil Şov destek bekliyor

'Cemil Şov' destek bekliyor

Başrollerinde Ozan Çelik, Nesrin Cavadzade, Alican Yücesoy ve Cezmi Baskın gibi ünlü oyuncuların yer aldığı sinema filmi 'Cemil Şov' post prodüksiyon sürecini başarıyla tamamlamak için 'Fongogo' üzerinden bir destek kampanyası açtı.

25.09.2019Kitap Sanat
Yasak Elmanın 49. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 49. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma bu hafta 49. bölümüyle diziseverlerle buluşacak. Geçtiğimiz hafta yeni sezonunun ilk bölümü yayınlanan dizide bu hafta neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Yasak Elma'nın fragmanlarında neler var? Yasak Elma'nın yeni bölümünde neler olacak?

15.09.2019Televizyon
Yasak Elmanın oyuncuları kimler Yasak Elmaya yeni oyuncu

Yasak Elma'nın oyuncuları kimler? Yasak Elma'ya yeni oyuncu

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma, sezon finalinin ardından 48. bölümüyle ekranlara geri dönüyor. Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın kadrosuna yeni isimler de katıldı. Peki, Yasak Elma'nın oyuncuları kimler?

9.09.2019Televizyon
Yasak Elmanın yeni bölümünde neler olacak Yasak Elma 48. bölüm fragmanları

Yasak Elma'nın yeni bölümünde neler olacak? Yasak Elma 48. bölüm fragmanları

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma, sezon finalinin ardından 48. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sezon finalinde oldukça heyecan dolu olaylara değinen dizinin yeni sezonunun ilk bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölümünde neler olacak?

9.09.2019Televizyon
Yıldız Tilbe ne yapsa yeridir

Yıldız Tilbe ne yapsa yeridir!

Yıldız Tilbe sahneye crocs terliklerle çıktı. Bu seyirciye  saygısızlık mıdır?

9.09.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Savaş’ın konuklarıyla haftanın testi

Yurtdışı kaçamakları, dört çocuk açıklamaları, aldatma itirafları... Magazin gündemi yoğun anlayacağınız. Eğer kaçırdıklarınız olduysa gelin üstünden beraber geçelim. Bu haftaki konuklarımsa gazeteci Gülşen Yüksel ve ünlü popçu Demet Akalın.

17.02.2020

Güzel kadın-çirkin erkek diyalektiği

POPÜLER KÜLTÜR İLİŞKİLER-ESTETİKHafta sonu ardı ardına iki ünlü ve güzel kadın özel hayatlarında çirkin erkekleri tercih ettiklerini açıkladı: Nesrin Cavadzade ve Deniz Akkaya.

5.02.2020

Bizim büyük çaresizliğimiz...

İki farklı zaman diliminde gelişen ve yolları bir şekilde kesişen hüzünlü romantik öyküler... ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’, iç içe geçmiş anlatımıyla duygulara sesleniyor ve seyircisinin gözyaşlarını teslim alıyor. Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın ortak imzasını taşıyan film, popüler sinemamızın ihtiyacı olduğu türden bir yapım olarak dikkat çekiyor.

1.02.2020