MENÜ

Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu

Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8.130 Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu haberi bulunmuştur.

Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu Haberleri

İnternet yayını da RTÜK denetiminde

İnternet yayını da RTÜK denetiminde

İnternet yayınlarında Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) denetimi resmen başladı. İnternetten yayın yapacaklar önce lisans alacak. Denetimler, YouTube’daki film, dizi (Netflix gibi) ve haber yayınlarını kapsayacak. Bireysel YouTube yayınları ise kapsam dışı.

2.08.2019Gündem
İnternet yayınlarına ‘ebeveyn kontrolü’ sağlayıcı tedbir yükümlülüğü

İnternet yayınlarına ‘ebeveyn kontrolü’ sağlayıcı tedbir yükümlülüğü 

Radyo, televizyon ve isteğe bağlı yayın hizmetlerinin internet ortamından sunumuna ve söz konusu yayınların denetlenmesine ilişkin usul ve esasları belirleyen yönetmelikle çocukların fiziksel, zihinsel veya ahlaki gelişimine zarar verebilecek türde yayınlara yönelik ebeveyn kontrolünü sağlayıcı tedbirlerin alınması yükümlülüğü getirildi.

1.08.2019Gündem
İnternet yayınlarına ebeveyn kontrolü sağlayıcı tedbir yükümlülüğü

İnternet yayınlarına 'ebeveyn kontrolü' sağlayıcı tedbir yükümlülüğü

İnternet üzerinden yayın yapan platformlar, çocukların fiziksel, zihinsel veya ahlaki gelişimine zarar verebilecek türde yayınlara ebeveyn kontrolünü sağlayıcı tedbirleri almakla yükümlü olacak.

1.08.2019Teknoloji
Hafıza 15 Temmuz açıldı

'Hafıza 15 Temmuz' açıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün Anadolu Yakası girişinde, 15 Temmuz Şehitler Makamı'nın hemen altında bin 500 metrekarelik alana inşa edilen "Hafıza 15 Temmuz Müzesi"nin açılış töreninde konuşma yaptı. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat ile 15 Temmuz darbe gecesi Facetime üzerinden bağlantı kurduğu telefon hakkında konuştu. Hande Fırat, "Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonu sakla demişti. 3 yıldır saklıyoruz." ifadelerini kullandı.

15.07.2019Gündem
15 Temmuzda Türk medyası göğsümüzü kabarttı

'15 Temmuz'da Türk medyası göğsümüzü kabarttı'

RTÜK Başkanı Şahin "15 Temmuz'da milletinin yanında dimdik duran Türk medyası göğsümüzü kabarttı. Medyamızla iftihar ediyoruz. Duyarlı medyamızın katkılarını asla unutmayacağız." dedi.

14.07.2019Gündem
‘Eşim kendini Polat Alemdar sanabilir’

‘Eşim kendini Polat Alemdar sanabilir’

BALIKESİR Bandırma’dan TBMM Dilekçe Komisyonu’na başvuran M.D., “Televizyon dizilerinde mafyanın illegal faaliyetlerinin, duygusal motiflerle kamuoyunda sevimli, sempatik olarak algılanmasına neden olduğu” şikâyetinde bulundu.

13.07.2019Gündem
RTÜK üyeliğine seçilen isimler belli oldu

RTÜK üyeliğine seçilen isimler belli oldu

TBMM Genel Kurulu'nda, RTÜK'ten boşalan üç üye için yapılan seçimde, AK Parti'den mevcut üye Nurullah Öztürk, CHP'den gazeteci Faruk Bildirici, HDP'den genel başkan yardımcısı Ali Ürküt seçildi.

11.07.2019Gündem
HIV/AIDS eğitim müfredatına girecek

'HIV/AIDS' eğitim müfredatına girecek

Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen 'Türkiye HIV/AIDS Kontrol Programı 2019-2024' kapsamında, toplumsal farkındalığın arttırılabilmesi amacıyla MEB, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde çalışılarak bu konudaki bilgi düzeyi artırılacak. Programa göre, MEB'in eğitim müfredatları kapsamında, HIV/AIDS enfeksiyonu bilgisinin yer alması sağlanacak.

6.07.2019Eğitim
RTÜK denetim için yapay zekayı kullanıyor

"RTÜK denetim için yapay zekayı kullanıyor"

Türkiye Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Üyesi Taha Yücel, RTÜK'ün denetim için yapay zekayı kullandığını, sistemin yayın sırasındaki uygunsuz içeriği tespit ettiğini söyledi.

27.06.2019Teknoloji
23 Haziran seçim yasakları ne zaman saat kaçta başlıyor

23 Haziran seçim yasakları ne zaman saat kaçta başlıyor?

23 Haziran Pazar günü İstanbul özelinde gerçekleştirilecek olan Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için reklam, seçim ve seçim sonuçlarıyla ilgili haber, tahmin ve yorum yapılmasının yayın yasağı başlayacak. Peki, 23 Haziran seçim yasakları ne zaman ve saat kaç itibariyle geçerli olacak. İşte, seçim yasakları hakkında bazı detaylar

22.06.2019Gündem
BTKden RTÜKe şikayet için numara tahsisi

BTK'den RTÜK'e 'şikayet' için numara tahsisi

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulunca RTÜK'e beğeni, öneri ve şikayetler için 178 kısa numarası tahsis edildi.

14.06.2019Teknoloji
‘En büyük etken arkadaş ve merak’

‘En büyük etken arkadaş ve merak’

Sigara yüzünden her yıl 8 milyon kişi yaşamını yitiriyor. Dünya Sağlık Örgütü‘nün (WHO) 1987 yılından itibaren her yıl 31 Mayıs‘ı ‘Sigarasız Dünya Günü’ olarak kutluyor. Almanya‘da faaliyet gösteren Sigarasız Yaşam Derneği‘nin (RfL – Rauchfreies Leben e.V.) Başkanı Mehmet Şaşmaz, ‘Sigarasız Dünya Günü’ vesilesiyle yaptığı açıklamada sigarayı ‘kurutulmuş zehirli ot’ olarak niteledi ve ekledi: ”Sigara bütün dünyada canlıların ve cansızların en büyük düşmanı, insanlığın da tartışılmaz en büyük sorunudur“ dedi.

30.05.2019Avrupa
AA Genel Müdürü Şenol Kazancı: Bu saldırılar bizi yıldıramaz

AA Genel Müdürü Şenol Kazancı: Bu saldırılar bizi yıldıramaz

AA Genel Müdürü Şenol Kazancı, İsrail'in Anadolu Ajansının (AA) Gazze ofisine yönelik saldırısını sert sözlerle kınadı. Kazancı yaptığı açıklamada "Bütün dünyanın bilmesini isteriz ki bu saldırılar bizi yıldıramaz." dedi.

4.05.2019Gündem
RTÜKten Küçükçekmece açıklaması

RTÜK'ten Küçükçekmece açıklaması

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'ndan (RTÜK), Küçükçekmece'deki çocuğa cinsel istismara ilişkin, "Bu konuda gereken incelemeyi başlattık. Ülkemizin bir hukuk devleti olduğu unutulmamalıdır. Tüyler ürpertici olayın görüntülerini kullanarak, vatandaşlarımız arasında kargaşa ve karmaşa çıkarmak isteyen bazı çevreler olabileceğini unutmamalıyız" açıklaması yapıldı.

25.04.2019Gündem
Çocuklar Duymasın, 2023te ekranlara dönecek

'Çocuklar Duymasın, 2023'te ekranlara dönecek'

Yapımcı ve senarist Birol Güven, geçen hafta sezon finalini yapan Çocuklar Duymasın dizisinin 2023'te tekrar ekranlara döneceğini söyledi.

18.04.2019Televizyon
RTÜKten Atatürk ve siyasi liderlere hakarete ceza

RTÜK'ten Atatürk ve siyasi liderlere hakarete ceza

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından, AKİT TV ve KRT'ye yayınlarında, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik hakaret içeren ifadeler kullanılması nedeniyle ceza uygulandı.

17.04.2019Gündem
Gökhan İnler: Beşiktaş’a karşı oynamak...

Gökhan İnler: "Beşiktaş’a karşı oynamak..."

Medipol Başakşehirli futbolcu Gökhan İnler, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) Beşiktaş maçı öncesi özel açıklamalarda bulundu.

11.04.2019Futbol
RTÜK’ten yayın yasağı incelemesi

RTÜK’ten yayın yasağı incelemesi

RTÜK, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde yayın yasağı kalkmadan sonuçları veren yayın kuruluşları ilgili inceleme başlattı.

4.04.2019Gündem
CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Öztunç kimdir

CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Öztunç kimdir?

Ali Öztunç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak seçimlerde yer alacak. Daha önce birçok gazete ve kanalda gazeteci kimliğiyle görev alan Ali Öztunç, CHP'den 27.Dönem Kahramanmaraş Milletvekili olarak seçildi. Peki, CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Öztunç kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

29.03.2019Gündem
CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz Büyükerşen kimdir

CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz Büyükerşen kimdir?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için seçimlerde adaylığını koyan Yılmaz Büyükerşen, seçim çevreleri tarafından araştırılan isim oldu. Peki, CHP'den daha önce de Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Yılmaz Büyükerşen, 31 Mart 2019 tarihli yerel seçimlerinde oy pusulasında yer alacak isimler arasında bulunacak. Peki, Yılmaz Büyükerşen kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

28.03.2019Gündem
Reyting nasıl ölçülüyor sorusunun cevabı bu merkezde

Reyting nasıl ölçülüyor sorusunun cevabı bu merkezde

Radyo, Televizyon Üst Kurulu'nda (RTÜK) oluşturulan İzlenme ve Dinlenme Oranı Ölçüm Merkezi'nde, reyting ölçümlerinin ve denetimlerinin nasıl yapıldığı ziyaretçilere uygulamalı olarak gösteriliyor.

23.03.2019Haber
Reytingler nasıl ölçülüyor İşte cevabı

Reytingler nasıl ölçülüyor? İşte cevabı

Radyo, Televizyon Üst Kurulu'nda (RTÜK) oluşturulan İzlenme ve Dinlenme Oranı Ölçüm Merkezi'nde, reyting ölçümlerinin ve denetimlerinin nasıl yapıldığı ziyaretçilere uygulamalı olarak gösteriliyor.

23.03.2019Ekonomi
Propaganda serbestliği ve seçim yasakları başlıyor

Propaganda serbestliği ve seçim yasakları başlıyor

YÜKSEK Seçim Kurulu’nun (YSK) 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi için belirlediği propaganda serbestliği ve seçim yasakları bu sabah başlayacak ve 30 Mart Cumartesi günü saat 18.00’de sona erecek.

21.03.2019Gündem
RTÜKten önemli hazırlık

RTÜK'ten önemli hazırlık

Radyo, Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Bundan böyle yayın yasaklarının ucu açık olmayacak. Süresi ve hangi konuları kapsadığı belirlenecek" dedi.

17.03.2019Gündem
RTÜK üyesi Ersoyu darbeden sanıklar için karar

RTÜK üyesi Ersoy'u darbeden sanıklar için karar

Kırmızı ışıkta duran otomobiline arkadan çarptıkları Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) üyesi Doç. Dr. Hamit Ersoy'u tehdit ve darbetmekle, arkadaşı Mehmet Asutay'ı ise yaralamaya teşebbüsle yargılanan 3 sanık tahliye edildi.

27.02.2019Gündem
RTÜK uzman yardımcısı sınavı ne zaman

RTÜK uzman yardımcısı sınavı ne zaman?

Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca (RTÜK), genel idare hizmetlerinde görevlendirilmek üzere 60 üst kurul uzman yardımcısı alınacak. Bu kapsamda 04 Şubat 2019 Pazartesi günü başlayacak olan Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavının başlama tarihi ertelendi. Peki, RTÜK uzman yardımcısı sınavı ne zaman?

13.02.2019Gündem
‘Tartışma başlayınca vurmaya başladı, sonra...’

‘Tartışma başlayınca vurmaya başladı, sonra...’

Kırmızı ışıkta duran otomobiline çarpmalarının ardından RTÜK üyesi Hamit Ersoy'u yaralayan ve tehdit eden, arkadaşını ise yaralamaya teşebbüsle suçlanan 3 sanığın yargılanmasına başlandı.

31.01.2019Gündem
9 bakanlıktan beslenme konseyi

9 bakanlıktan beslenme konseyi

SAĞLIK Bakanlığı tarafından uygulanan Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında 9 bakanlık, 7 sivil toplum kuruluşu, YÖK ve RTÜK temsilcilerinin katılımıyla Ulusal Beslenme Konseyi kuruluyor. Konsey, sağlıklı beslenme alışkanlıklarının geliştirilmesinin yanı sıra, beslenme konusunda bilgi kirliliğinin önüne geçmek, kafa karışıklığına son vermek ve tartışmalı noktaları açığa kavuşturmak için çalışacak.

30.01.2019Gündem
Son dakika... Ulusal Beslenme Konseyi kuruluyor

Son dakika... Ulusal Beslenme Konseyi kuruluyor

Sağlık Bakanlığı tarafından uygulanan “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında 9 Bakanlık, 7 sivil toplum kuruluşu, YÖK ve RTÜK temsilcilerinin katılımıyla “Ulusal Beslenme Konseyi” kuruluyor. Konsey, beslenme konusunda bilgi kirliliğinin önüne geçmek, kafa karışıklığına son vermek ve tartışmalı noktaları açığa kavuşturmak için çalışacak.

29.01.2019Gündem
RTÜK’e yeni başkan

RTÜK’e yeni başkan

İlhan Yerlikaya’nın istifasıyla boşalan RTÜK Başkanlığı’na Ebubekir Şahin seçildi. Yerlikaya, 25 Kasım 2015’ten bu yana devam eden başkanlık görevinden, ailesinin sağlık sorunlarını gerekçe göstererek önceki gün istifa etmişti. Kurulun dünkü toplantısında, RTÜK Başkanlığı’na Ebubekir Şahin seçildi. RTÜK üyesi ve Başkanvekili Esat Çıplak’ın ise bu görevine devam etmesi kararlaştırıldı.

24.01.2019Gündem
Yeni RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin kimdir İşte kariyeri ve hayatı hakkında bilgiler

Yeni RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin kimdir? İşte kariyeri ve hayatı hakkında bilgiler

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanlığı'ndan istifa eden İlhan Yerlikaya'nın yerine RTÜK üyesi Ebubekir Şahin seçildi. Bu gelişmenin ardından Ebubekir Şahin'in kim olduğu ve kariyeri merak konusu oldu. İşte, RTÜK'ün yeni Başkanı Ebubekir Şahin'in biyografisi...

23.01.2019Gündem
Son dakika: RTÜKün yeni başkanı belli oldu

Son dakika: RTÜK'ün yeni başkanı belli oldu

İlhan Yerlikaya'nın istifasıyla boşalan RTÜK Başkanlığına Ebubekir Şahin seçildi.

23.01.2019Gündem
RTÜK  başkanı istifa etti

RTÜK başkanı istifa etti

RTÜK Başkanı İlhan Yerlikaya, dün başkanlık görevinden istifa etti. Yerlikaya, yaptığı yazılı açıklama ile 4 yıldır sürdürdüğü görevinden ayrılırken, annesinin geçirdiği kalp krizi sonrası hastanede yoğun bakım ünitesinde yaşamını sürdürmesi ve sağlık sorunları olan babasının rahatsızlığının artması sebebiyle istifa ettiğini açıkladı. Üst Kurul, bugün ‘en yaşlı RTÜK üyesi’ sıfatıyla Arif Fırtına’nın başkanlığında toplanarak başkan ve başkanvekili seçecek.

23.01.2019Gündem
Son dakika: RTÜK Başkanı istifa etti

Son dakika: RTÜK Başkanı istifa etti

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı İlhan Yerlikaya, ailesinin sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa etti.

22.01.2019Gündem
Şenol Güneş: Benden ne istiyorsunuz

Şenol Güneş: "Benden ne istiyorsunuz?"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor maçının ardından kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi. Rakibin kural ihlalinin maç başladığı sırada farkında olduğunu dile getiren Güneş, tek amaçlarının futbol oynamak olduğunu vurguladı.

19.01.2019Futbol
RTÜK personel alımı başvurusu için son gün Başvuru şartları nedir

RTÜK personel alımı başvurusu için son gün! Başvuru şartları nedir?

RTÜK, farklı branşlarda istihdam etmek üzere toplam 60 personel alımı için son başvuruları kabul ediyor. 7 Ocak tarihinde erişime açılan ve 18 Ocak tarihine kadar başvuru işlemlerinin devam edeceğini açıklayan RTÜK, adaylar için başvuru şartlarını yayımladı. Peki, RTÜK personel alımı başvurusu için son gün ne zaman? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

18.01.2019Gündem
Son dakika: Bakan duyurdu Zamlı maaşlar şubat ayında yatırılacak

Son dakika: Bakan duyurdu! Zamlı maaşlar şubat ayında yatırılacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 3600 ek gösterge konusundaki çalışmanın devam ettiğini söyledi. Selçuk, Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın gündemlerinde olmadığını söyledi. Selçuk ayrıca dosya bazında artık bin liranın altında emekli aylığı kalmayacağını, Şubat ayında aylıklara yansıyacağını belirtti

18.01.2019Ekonomi
RTÜKe 60 personel alınıyor Başvurular ne zaman bitecek

RTÜK'e 60 personel alınıyor! Başvurular ne zaman bitecek?

Ülkemizde radyo ve televizyon faaliyetlerini düzenlemek ve denetlemekle görevli olan RTÜK, genel idare hizmetlerinde görevlendirilmek üzere 60 üst kurul uzman yardımcısı alınacağını açıklamıştı. Söz konusu alımlar için başvurular 7 Ocak'ta başladı. Peki, RTÜK personel alımı başvuru şartları neler? Başvurular için son tarih ne zaman?

14.01.2019Gündem
Onur Büyüktopçudan Yemekteyiz açıklaması: Bu haftaya özel…

Onur Büyüktopçu'dan Yemekteyiz açıklaması: Bu haftaya özel…

Onur Büyüktopçu, ekran macerasına kısa bir ara veren ve tekrar bölümleri yayınlanan Yemekteyiz ile ilgili açıklamada bulundu. Büyüktopçu, bu haftaya özel bir durumdan bahsetti. Peki, Yemekteyiz bu hafta hangi günler yayınlanacak?

10.01.2019Televizyon
RTÜKten Yemekteyiz programındaki şiddet davranışına ceza

RTÜK'ten 'Yemekteyiz' programındaki 'şiddet davranışına' ceza

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), "Gerçeğin Peşinde" ve "Yemekteyiz" programlarında çocuk istismarı yapılması, çocuk gelişimine uygun olmayan ve şiddet içeren davranışların ekrana getirilmesi sebebiyle TV 8'e idari para cezası verilmesini kararlaştırdı.

10.01.2019Gündem
CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç kimdir

CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç kimdir?

CHP'nin 31 Mart 2019'da yapılacak mahalli idareler seçiminde, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç oldu. Bu gelişmenin ardından Ali Öztunç'un biyografisi, internette en çok araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Peki, CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç kimdir? İşte, Ali Öztunç'un biyografisi...

4.01.2019Gündem
RTÜKe 60 personel alınacak | Başvuru şartları neler olacak

RTÜK'e 60 personel alınacak | Başvuru şartları neler olacak?

Radyo ve Televizyon Üst Kuruluna, genel idare hizmetlerinde görevlendirilmek üzere 60 üst kurul uzman yardımcısı alınacak. Bu gelişmenin duyurulmasının ardından, başvuru koşulları ve başvuruların başlayacağı tarih merak konusu oldu. İşte, RTÜK personel alımının detayları...

1.01.2019Gündem
RTÜKten Fox TV ve Halk TVye ceza

RTÜK'ten Fox TV ve Halk TV'ye ceza

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle Halk TV'ye, Fatih Portakal'ın "protesto" çağrısı için ise Fox TV'ye ceza verdi.

26.12.2018Gündem
RTÜK 60 personel alımı yapmaya hazırlanıyor

RTÜK 60 personel alımı yapmaya hazırlanıyor!

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) bünyesine 60 personel almaya hazırlanıyor. Üst Kurul Uzman Yardımcısı olarak değerlendirilecek olan adaylar, KPSS puan türüne göre müracaat edebilecek. Peki, RTÜK personel alımı başvurusu nasıl yapılabilecek? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı detaylar

25.12.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Netflix dün sabaha karşı yaptı yapacağını

Biz önceki gün streaming kanallarına RTÜK kontrolü getirilmesi kararını tartışırken, o gece yarısı Netflix’ten bomba bir haberin açıklaması yapıldı.

3.08.2019

Netflix'in patronu o gün bana ne demişti

Dün, streaming yayın yapan televizyon platformlarının RTÜK iznine bağlanacağı haberi geldiğinde Viyana’da dört müzenin ortasındaki meydandaydım.

2.08.2019

Dilber Ay’a hizmet gitmedi mi?

Dilber Ay, aramızdan ayrılalı 20 gün oldu.

18.05.2019

Bırak Beren

Beren’in bu ayrılık oyununu sevmeye başladığını düşüneceğim neredeyse...

9.04.2019

Her gördüğün iddiayı Kabataş yalanı belleme!

KABATAŞ yalanı, gerçekten de bu ülkenin tarihinde yer almış en namlı, en rezil, en kötü yalanlarının başında yer alır.

6.01.2019