EKSTRA
MENÜ

Fox Tv

Fox Tv haberleri sayfasında güncel ve son dakika Fox Tv hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.321 Fox Tv haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Fox Broadcasting Company ya da Fox , Fox Entertainment Group'un sahip olduğu Amerikan televizyon kanalı. 26 Ekim 1986 tarihinde kuruldu, 2004 ile 2009 arasında, Fox kanalı 18–49 yaş arası nüfusta en yüksek reytinge sahip olan televizyon kanalı oldu. 2007-08 TV sezonunda, Fox, ev reytinglerine göre en popüler televizyon kanalı oldu. 2008-09 sezonunda, CBS'ten sonra ikinci sırada yer aldı.

Fox Broadcasting Company, Arjantin, Avustralya, Brezilya, Bulgaristan, Şili, Almanya, Japonya, Hindistan, İtalya, Meksika, Portekiz, Güney Amerika, Orta Amerika, Sırbistan, Güney Kore, İspanya ve Türkiye gibi ülkelerde birçok eğlence kanalını idare etmektedir. Kanalın adı, kardeş şirket olan 20th Century Fox'tan ve dolaylı olarak yapımcı William Fox'tan gelmektedir.


Fox Türkiye
FOX, News Corporation'ın Türkiye'de yayın yapan televizyon kanalıdır. 22 Nisan 1993'te yayın hayatına başlayan İhlas Holding'in yayın kuruluşu olan TGRT'nin isim ve yayın haklarının devredilmesinden sonra aynı frekans üzerine 24 Şubat 2007 tarihinde kurulmuştur.


Tarihçe
TGRT, İhlas Holding'e bağlı olan Huzur Radyo TV AŞ'ye aitti. Satış işlemi 17 Aralık 2004 tarihinde gerçekleştirilerek borsaya İhlas Holding tarafından bildirildi. Bu satış ile birlikte şirketin %56,5'i devredilmiş oldu. TGRT'yi satın alan ABD'li medya grubu News Corporation'ın sahibi Rupert Keith Murdoch'dır. News Corporation daha sonra bu şirketin diğer hissedarlarıyla da anlaşarak şirketin tümünü satın aldı.

Smackdown ile Raw bu kanalda yayımlanmış, daha sonra Smart Spor HD kanalına geçmiştir. İki şovun da spikerleri Bülent Ülgen ve Ali Aydın'dır. Bu satış işlemi, İhlas Yayın Holding AŞ'nin bağlı ortaklığı olan TGRT Haber TV AŞ ve bu şirketin bünyesinde bulunan TGRT Haber ve TGRT FM radyosunu kapsamamaktadır.

News Corporation, bu işlemi Ahmet Ertegün ile birlikte gerçekleştirdi. Ahmet Ertegün'ün Atlantic Records şirketiyle anılan şirket Şubat 2007'den beri içerisinde FOX adıyla kiralanan eskiden Et ve Balık Kurumu'na ait olan binadan yayın yapmaktadır.

18 Kasım 2008'de FOX, yıllardan beri TRT'nin yayınını gerçekleştirdiği, 2016 Yaz Olimpiyatları ve 2020 Yaz Olimpiyatları'nın yayın haklarını, Uluslararası Olimpiyat Komitesi'nden (IOC) satın aldı.Yakın tarihte yayınladığı gençlik dizileri ile ön plana çıkmıştır.

19 Mayıs 2009'da FOX, yeni grafiklere ve jeneriklere geçmiştir. Ayrıca 2010'da İtalya Ligi Serie-A yayın haklarını almışır.Ancak ayda sadece 1 veya 2 maç yayınlanmaktadır.

FOX’da yayınlanan Beşiktaş-Fenerbahçe karşılaşmasında, 70 markanın 201 reklamı, 35 dakika boyunca ekranda yer bulmuştur. Medya Takip Merkezi’nin (MTM) reklam ölçüm raporuna göre, yayınlanan 35 dakikalık reklamın, 14 dakikası bant ve çerçeve reklamlardan, geriye kalanı ise kuşak reklamlardan oluşmuştur. Maçın çok önemli anlarını, o anda yayınlanan reklamlar nedeniyle izlemekte zorlanan taraftarların rahatsızlığına köşe yazarları da tercüman oldu. FOX’un uyguladığı reklam stratejisi, ulusal gazetelerde yazan yedi köşe yazarı tarafından sert eleştirilere hedef olmuştur. Fox Ana Haber'i Hafta İçi Nazlı Tolga sunmuştur. 2 Eylül 2013'ten beri FOX Ana Haber'i Hafta İçi Fatih Portakal, Haftasonu ise Gülbin Tosun sunmaktadır.

11 Ağustos 2010'da logosunu saydam beyazdan üç boyutlu beyaz logoya çevirmiş; fakat daha sonra 1 Temmuz 2012'de tekrardan yarı saydam logoya dönüş yapmıştır. Bununla birlikte jeneriklerini de yenileyerek, 16:9 görüntü formatına geçmiştir.

Fox Tv Haberleri

Aşk Mantık İntikam son bölümde Esraya şoke eden soru... Aşk Mantık İntikam 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk Mantık İntikam son bölümde Esra'ya şoke eden soru... Aşk Mantık İntikam 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Mantık İntikam 4. son bölüm ekranlara geldi. Cuma akşamları seyirci karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam dizisinin 9 Temmuz tarihinde yayınlanan son bölümünde Çağla’nın doğum gününde Esra ve Ozan arasında ipler gerildi. Ozan giderek Esra'yı kıskanmaya başlarken, Çınar'ın Esra'ya Ozan'la ilgili sorduğu soru Aşk Mantık İntikam'ın bu haftaki bölümüne damga vurdu. Heyecanlı bölümün ardından gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Aşk Mantık İntikam 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili ayrıntılı bilgiler.

10.07.2021Televizyon
Hande Ünal kimdir İsmail Ege Şaşmaz ile dünyaevine girdi

Hande Ünal kimdir? İsmail Ege Şaşmaz ile dünyaevine girdi

Geçtiğimiz yıl oyuncu İsmail Ege Şaşmaz ile nişanlanan Hande Ünal, sosyal medyanın da gündemindeki isim oldu. Evlilik öncesi eğlence pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan Hande Ünal, Manisa'da gerçekleşen düğün hakkında görüntüler aktardı. Peki, İsmail Ege Şaşmaz'ın eşi Hande Ünal kimdir? İşte, o isim hakkında kısa bilgiler

8.07.2021Hayat
Aşk Mantık İntikam 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - İşte Aşk Mantık İntikam yeni bölümde yaşanacaklar

Aşk Mantık İntikam 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - İşte Aşk Mantık İntikam yeni bölümde yaşanacaklar

Aşk Mantık İntikam 4. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Başrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in yer aldığı Aşk, Mantık, İntikam dizisinin ekranlara gelen yeni bölüm fragmanında Çağla ve Ozan'ın dans etmesi Esra'yı kıskandıracak. Ozan'ın partideki sözlerinin ardından Esra masadan giderken gerçekleri anlatıp anlatmayacağı merak konusu oldu. İşte, Aşk Mantık İntikam 4. bölüm 2. fragmanı ve cuma akşamı ekranlara gelecek olan yeni bölümde yaşanacakların kısa özeti.

7.07.2021Televizyon
Aşk Mantık İntikam 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Ozan ve Esra arasında yakınlaşma

Aşk Mantık İntikam 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Ozan ve Esra arasında yakınlaşma

Aşk Mantık İntikam son bölümün ardından 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam dizisinin izleyici karşısına çıkan son bölümünde Şirket verilerini çalmakla suçlanan Esra, Ozan’ın kapısına kadar gelip af dilemesiyle yelkenleri suya indirdi. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise Ozan'ın Esra'yı kıskanması dikkat çekerken ikilinin beklenmedik yakınlaşması fragmana damga vurdu. İşte, Aşk Mantık İntikam 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

3.07.2021Televizyon
Ayşegül Çınar kimdir ve hangi dizilerde oynadı

Ayşegül Çınar kimdir ve hangi dizilerde oynadı?

Ayşegül Çınar, pek çok kişinin biyografisini merak ettiği isim olmaya devam ediyor. Eski sevgilisi ile yaşadığı olayların ardından ismi adli olaylara karışan Ayşegül Çınar, araştırılan isim oldu. Oyunculuk kariyeri de bulunan Ayşegül Çınar, Yasak Elma dizisinde de rol almıştı. Peki, Ayşegül Çınar kimdir ve hangi dizilerde oynadı? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

1.07.2021Hayat
Dizi oyuncusu Ayşegül Çınar gözaltına alındı - Ayşegül Çınar kimdir Ayşegül Çınarın eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu hakkında bilgiler…

Dizi oyuncusu Ayşegül Çınar gözaltına alındı - Ayşegül Çınar kimdir? Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu hakkında bilgiler…

Oyuncu Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu dehşet saçtı. Yaşanan kavga sonrası ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu gözaltına alındı. Olaylı gecenin ardından Ayşegül Çınar ve eski sevgilisine ilişkin araştırmalar başladı. Peki, Ayşegül Çınar kimdir? İşte Ayşegül Çınar ve Furkan Çalıkoğlu hakkında bilgiler…

30.06.2021Magazin
Kefaret bu akşam neden yok, bitti mi Kefaret dizisi yeni bölüm tarihi ne zaman Gözler fragmanda

Kefaret bu akşam neden yok, bitti mi? Kefaret dizisi yeni bölüm tarihi ne zaman? Gözler fragmanda

Kefaret dizisi bu akşam neden yok sorusu dizinin takipleri tarafından gündeme geldi. Her pazar izleyici karşısına çıkan Kefaret dizisinin yayın akışında yer almaması izleyenlerin kafasını karıştırdı. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un yer aldığı Kefaret dizisinin 27 Haziran tarihli yayın akışında yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Peki, Kefaret bu akşam neden yok, bitti mi? Kefaret dizisi yeni bölüm tarihi ne zaman? İşte, o konularla ilgili ayrıntılar.

27.06.2021Televizyon
Kalp Yarasının Yamanı Toprak Can Adıgüzel kimdir, nereli, kaç yaşında Toprak Can Adıgüzelin oynadığı diziler

Kalp Yarası'nın Yaman'ı Toprak Can Adıgüzel kimdir, nereli, kaç yaşında? Toprak Can Adıgüzel'in oynadığı diziler

Ekranların yeni yaz dizisi Kalp Yarası başarılı oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 28 Haziran Pazartesi ilk bölümü yayınlanacak olan Kalp Yarası’nın oyuncularından Yaman karakterini canlandıracak olan Toprak Can Adıgüzel de dikkat çeken isimlerden biri. Peki, Kalp Yarası’nın Yaman’ı Toprak Can Adıgüzel kimdir, nereli kaç yaşında? İşte, Toprak Can Adıgüzel’in oynadığı diziler…

24.06.2021Televizyon
Son Dakika Haberi: Fenerbahçe Başkanı Ali Koçtan teknik direktör açıklaması Sürprizler olabilir, Pazartesi günü açıklayacağız...

Son Dakika Haberi: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan teknik direktör açıklaması! "Sürprizler olabilir, Pazartesi günü açıklayacağız..."

Fenerbahçe'de son dakika... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı lacivertli kulübün gündemine dair açıklamalarda bulundu. Koç, teknik direktör konusunda sürpriz yaşanabileceğinin altını çizerek resmi açıklamanın Pazartesi günü yapılacağını söyledi.

23.06.2021Futbol
Şef Akademi Ayten kimdir, elendi mi İşte, Şef Akademi yarışmacısı Ayten Yıldız’ın instagram hesabı ve merak edilenler

Şef Akademi Ayten kimdir, elendi mi? İşte, Şef Akademi yarışmacısı Ayten Yıldız’ın instagram hesabı ve merak edilenler

FOX TV ekranlarının yeni yarışması Şef Akademi, tanıtımlarının yer aldığı ilk günden beri jüri üyeleri ve yarışmacılarıyla gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Salı başlayan yarışmada ünlü isimlerin yanında yarışmacılar da oldukça merak ediliyor. İşte renkli kişiliğiyle merak konusu olan yarışmacılardan biri Ayten kimdir, nereli ? Şef Akademi yarışmacısı Ayten Yıldız ile ilgili merak edilenler…

20.06.2021Televizyon
Şef Akademi jüri üyeleri: Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay kimdir İşte hayatlarıyla ilgili bilinenler

Şef Akademi jüri üyeleri: Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay kimdir? İşte hayatlarıyla ilgili bilinenler

Şef Akademi jüri üyeleri ve formatıyla adından söz ettiriyor. Ekran macerasına yaz sezonunda başlayan Şef Akademi, Fox Tv ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Şef Akademi’nin jüri üyeliğini Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay üstleniyor. Peki, Şef Akademi jüri üyeleri hakkında neler biliniyor? Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay kimdir?

17.06.2021Televizyon
Şef Akademi jüri üyeleri kimler Şef Akademiyi kim sunuyor İşte Şef Akademi sunucusu ve jüri üyeleri hakkında detaylar

Şef Akademi jüri üyeleri kimler? Şef Akademiyi kim sunuyor? İşte Şef Akademi sunucusu ve jüri üyeleri hakkında detaylar

Şef Akademi jüri üyeleri kimler sorusu izleyenler tarafından merak konusu oldu. Fox Tv ekranlarında başlayan Şef Akademi ilk bölümü ile 14 Haziran akşamı izleyici karşısına çıkıyor. Yapımını Provizyon Medya'nın üstlendiği Şef Akademi yarışmasında şef adayları en iyi yemeği yapmak için yarışacak. Peki, Şef Akademi jüri üyeleri kimler? Şef Akademi'nin sunucu kimdir? İşte, Şef Akademi sunucusu ve jüri üyeleri hakkında detaylar...

14.06.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada neden yok, yeni bölüm ne zaman FOX TV yayın akışı

Zuhal Topal'la Sofrada neden yok, yeni bölüm ne zaman? FOX TV yayın akışı

Zuhal Topal'la Sofrada’nın yeni bölümünün yayınlanmaması soru işaretlerine neden oldu. Hafta içi her gün Fox TV'de yayınlanan yapım izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyordu. Zuhal Topal'la Sofrada neden yok? Zuhal Topal'la Sofrada yeni bölüm ne zaman?

14.06.2021Televizyon
‘Temizleyecek olan TBMM’dir’

‘Temizleyecek olan TBMM’dir’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son günlerde tartışılan iddialarla ilgili siyasi ahlak kanunu gerektiğini söyleyerek, “Siyaset kirliliği kabul etmemeli. Sayın Bahçeli ‘Siyasi etik kanunu çıkarılsın’ diyor. Güzel. Getirsinler destek vereceğiz. Temizleyecek olan Meclis’tir” dedi.

10.06.2021Gündem
Aşkın Tarifi dizisinin Fıratı Kadir Doğulu kimdir, kaç yaşında Kadir Doğulu’nun oynadığı diziler ve filmler…

Aşkın Tarifi dizisinin Fırat'ı Kadir Doğulu kimdir, kaç yaşında? Kadir Doğulu’nun oynadığı diziler ve filmler…

Ekranların yeni yaz dizilerinden olmaya hazırlanan Aşkın Tarifi dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Dizinin konusuyla birlikte oyuncuları da merak ediliyor. Peki, Kanal D’nin 7 Haziran’da ekran yolculuğuna başlayacak yeni dizisi “Aşkın Tarifi”nin başrol oyuncusu Kadir Doğulu kimdir, kaç yaşında? İşte, Aşkın Tarifi dizisinin Fırat’ı Kadir Doğulu’nun oynadığı diziler ve filmler…

7.06.2021Televizyon
Durul Bazan ile kendisinden 22 yaş küçük Gülsüm Ali İlhan birlikte görüntülendi  Durul Bazan kimdir, kaç yaşınd

Durul Bazan ile kendisinden 22 yaş küçük Gülsüm Ali İlhan birlikte görüntülendi! Durul Bazan kimdir, kaç yaşınd

Maskeli Beşler, Hayat Bilgisi, Çarli İş Başında gibi pek çok başarılı projede rol alan başarılı oyuncu Durul Bozan, şimdilerde kendisinden 22 yaş küçük meslektaşı Gülsüm Ali İlhan ile aşk söylentileriyle anılıyor. Birlikte görüntülenen Durul Bazan ve Gönül Dağı dizisinin güzel oyuncusu Gülsüm Ali İlhan aşk mı yaşıyor iddiaları gündemde yer alırken, Durul Bazan kimdir, kaç yaşında soruları merak edilmeye başlandı. Peki iddialar doğru mu, Durul Bazan ile Gülsüm Ali İlhan birlikte mi?

2.06.2021Magazin
‘Seçime ortak adayla gitmekte fayda var’

‘Seçime ortak adayla gitmekte fayda var’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili, “Ortak bir adayla gidilmesinde fayda var ama bugünden bunu konuşmanın birlikteliğe zarar vereceğini düşündüğüm için seçim zamanı konuşulması gerektiğine inanıyorum. Meral Akşener olarak bu birlikteliğe zarar verecek, bunu bozmaya yönelik egosantrik hiçbir adım atmayacağım” ifadesini kullandı.

29.05.2021Gündem
Senaryomu kullandılar

Senaryomu kullandılar

Yönetmen ve senarist Halil Özer, Fox TV’de yayınlanan “O Hayat Benim” dizisinin özgün hikaye ve ilk 3 bölüm senaryosunun kendisine ait olduğunu iddia ederek yapımcı şirket ve televizyona 20 bin TL’lik tazminat davası açtı.

23.05.2021Magazin
Sen Çal Kapımı ne zaman başlıyor Sen Çal Kapımı yeni sezon yayın tarihi

Sen Çal Kapımı ne zaman başlıyor? Sen Çal Kapımı yeni sezon yayın tarihi

Fox TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Sen Çal Kapımı, Her Cumartesi 20:00'de ekranlara geliyordu. İlk sezon sonu finalinin ardından izleyiciler, Sen Çal Kapımı ne zaman başlıyor soruları için internet sayfalarında araştırmalara başladı. Peki Sen Çal Kapımı ne zaman başlıyor? İşte, Sen Çal Kapımı yeni sezon yayın tarihi.

15.05.2021Televizyon
Çağla ile Yeni Bir Gün bugün yok mu Fox Tv yayın akışında dikkat çeken detay

Çağla ile Yeni Bir Gün bugün yok mu? Fox Tv yayın akışında dikkat çeken detay

Çağla ile Yeni Bir Gün programının 13 Mayıs tarihli akışta yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Hafta içi her gün aynı saate izleyicilerle buluşan Çağla ile Yeni Bir Gün'ün yeni bölüm akıbeti merak ediliyor. Peki, bugün Çağla ile Yeni Bir Gün bugün yok mu?

13.05.2021Televizyon
Bir Aşk İki Hayat oyuncuları kimler İşte Bir Aşk İki Hayat filminin konusu ve oyuncuları

Bir Aşk İki Hayat oyuncuları kimler? İşte Bir Aşk İki Hayat filminin konusu ve oyuncuları

Bir Aşk İki Hayat filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Daha önce de yayınlanan Bir Aşk İki Hayat, 7 Mayıs 2021 tarihinde Son Yaz dizisi yerine Fox Tv ekranlarında olacak. İki sevilen ismin kadrosunda yer aldığı film 24 Ocak 2019'da vizyona girmişti. Bir Aşk İki Hayat oyuncuları kimler? İşte Bir Aşk İki Hayat filminin konusu ve oyuncuları

7.05.2021Televizyon
Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Masumiyet son bölümde İlkerden Elaya korkutan hareket

Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumiyet son bölümde İlker'den Ela'ya korkutan hareket!

Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 5 Mayıs tarihli son bölümüne Hale’nin planıyla köşeye sıkışan İsmail, kendi ağzıyla suçunu itiraf etmesi damga vururken, final anında İsmail'in gizli işbirliği yaptığı kişi izleyenleri şoke etti. Ela ile tartışan İlker'in üzerine yürümesi ise çarpıcı gelişmelerden oldu. Peki, Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Masumiyet 11. son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgiler.

5.05.2021Televizyon
Son Yaz dizisi bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman Açıklama geldi

Son Yaz dizisi bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman? Açıklama geldi

Son Yaz dizisinin yeni bölüm tarihiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Fox Tv'de yayınlanan Son Yaz dizisinin ekran macerasında yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Dizinin yeni bölüm tarihiyle ilgili açıklama geldi. Peki, Son Yaz dizisi bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman?

4.05.2021Televizyon
Masumiyet 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde İsmailden şok itiraf

Masumiyet 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde İsmail'den şok itiraf!

Masumiyet yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumiyet'in 14 Nisan tarihli son bölümünde İsmail, olay gecesini gördüğünü itiraf etmesi final anına damga vurdu. Bahar, kızının davasını satmakla suçlanırken, İlker'in Ela ile teknede olan yakınlaşması son bölümde dikkat çekti. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in son bölümünün hemen ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Masumiyet 9. yeni bölüm fragmanında ise Ela'nın annesine "Ben çok mu hastayım?' diye soru sorması ise merak uyandırdı. İşte, Masumiyet son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı.

14.04.2021Televizyon
İtalyaya: Posta koymasına müsaade etmeyiz

İtalya'ya: Posta koymasına müsaade etmeyiz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İtalya Başbakanı Mario Draghi’nin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yönelik açıklamalarına “hakaretine müsaade etmeyiz” diye tepki gösterdi.

10.04.2021Gündem
Kaan Girgin kimdir, kaç yaşında İşte Kaan Girginin biyografisi

Kaan Girgin kimdir, kaç yaşında? İşte Kaan Girgin'in biyografisi

Ünlü doktor Seran Göçer, 13 yıl önce boşandığı oyuncu Kaan Girgin’den olan kızı S.G.’nin (13) kendi soyadı ‘Göçer’i kullanması için açtığı davayı kazandı. Bu gelişmenin ardından Kaan Girgin'in kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Kaan Girgin kimdir?

8.04.2021Kelebek
Sen Çal Kapımı bu hafta yok mu Sen Çal Kapımı yeni bölüm tarihi için flaş karar

Sen Çal Kapımı bu hafta yok mu? Sen Çal Kapımı yeni bölüm tarihi için flaş karar

Sen Çal Kapımı yeni bölüm tarihiyle ilgili flaş bir karar alındı. Sezon finali yapılacağı açıklanan Sen Çal Kapımı, Fox TV’nin bu haftaki yayın akışından çıkarıldı. Sen Çal Kapımı dizsinin yerine Savaşçı'nın yeni sezon ilk bölümü yayınlanacak. Peki, Sen Çal Kapımı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Sen Çal Kapımı bu hafta neden yok?

8.04.2021Televizyon
Savaşçı ne zaman başlayacak Yayın tarihi belli oldu...İşte Savaşçı dizisi yeni oyuncu kadrosu

Savaşçı ne zaman başlayacak? Yayın tarihi belli oldu...İşte Savaşçı dizisi yeni oyuncu kadrosu

Savaşçı ne zaman başlayacak? sorusu, yanıt buldu. Uzun süredir tanıtım fragmanları ekranlarda dönen Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi açıklandı. Ediz Hun, Serhat Nalbantoğlu, Sarp Levendoğlu, Tamer Karadağlı gibi birbirinden usta isimleri kadrosuna dahil eden Savaşçı nisan ayında kaldığı yerden devam edecek. İlk olarak 2017 yılında izleyici karşısına çıkan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Savaşçı uzun bir süredir ekran macerasına ara vermişti. Peki, Savaşçı ne zaman yayınlanacak? İşte, Savaşçı yeni sezon yayın tarihi ve yeni oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler.

8.04.2021Televizyon
Savaşçı ne zaman başlayacak Savaşçı yeni bölümü için geri sayım başladı

Savaşçı ne zaman başlayacak? Savaşçı yeni bölümü için geri sayım başladı

Savaşçı dizisi ne zaman başlayacağı ile takipçilerinin gündeminde yer alıyor. Kadrosuna Tamer Karadağlı'yı da katan Savaşçı, yeni sezona Berk Oktay olmadan devam edecek. Peki, Savaşçı ne zaman başlıyor? İşte, Savaşçı dizisinin yeni sezonu hakkında bazı bilgiler

4.04.2021Televizyon
Baraj dizisi bitiyor mu Final tarihinin belli olduğu iddia edildi

Baraj dizisi bitiyor mu? Final tarihinin belli olduğu iddia edildi

Baraj dizisi final haberleriyle gündeme geldi. Salı günleri yayınlanan Baraş dizisinin veda edeceği tarihin de belli olduğu iddia edildi. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; FOX TV'nin iddialı yapımları arasında yer alan Baraj , üçüncü sezonunda ekranlara veda edecek.

2.04.2021Televizyon
Masumiyet 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet son bölümde İlker ve İrem boşandı

Masumiyet 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet son bölümde İlker ve İrem boşandı

Masumiyet yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 31 Mart tarihli 6. bölümünde İlker ve İrem'in boşanması çarpıcı gelişmelerden oldu. Timur’un zaafları Hale’nin en büyük silahı olurken, Bahar ve Timur arasında yaşananlar Masumiyet 6. bölümünde merak uyandırdı. Dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise İlker'in Ela'ya dönmesi şoke etti. İşte, Masumiyet yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan gelişmeler.

31.03.2021Televizyon
Tanem Sivar kimdir nereli kaç yaşında İkinci kez anne oldu

Tanem Sivar kimdir nereli kaç yaşında? İkinci kez anne oldu

Tanem Sivar, son günlerde magazin gündeminde yer alması dolayısıyla araştırılan isim olmaya devam ediyor. Sunduğu programlarla dikkatleri üzerine çeken Tanem Sivar, 2005 yılında Acun Ilıcalı'yla birlikte Acun Firarda programında çalışmıştı. Peki, Tanem Sivar kimdir nereli kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

29.03.2021Hayat
‘Seçim sonbaharda olabilir’

‘Seçim sonbaharda olabilir’

İktidara geldiklerinde salgın nedeniyle ceza alan 254 bin kişinin cezalarının iade edileceğini söyleyen CHP Lideri, “Kesilen cezanın tamamını ilk bir hafta içinde iade edeceğiz” dedi. Kılıçdaroğlu, sonbaharda seçim olabileceği tahmininde de bulundu.

27.03.2021Gündem
Masumiyet 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet son bölümde İrem canına kıymak istedi

Masumiyet 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet son bölümde İrem canına kıymak istedi

Masumiyet yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından yayınlandı. İzleyenlerin dikkatini çeken dizinin 17 Mart tarihli 4. son bölümünde İlker’in Ela'ya yaptığı ziyaret sonrası Harun, Hale ve Bahar arasında kartlar yeniden dağıtıldı. Kafasındaki karışıklıktan kurtulmanın bir yolunu bulan Ela'nın İlker'le görüşmeye gitmesi dikkat çekerken İrem'in canına kıymak istemesi merak dolu anlara neden oldu. Son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise İlker'in kaçması heyecanlı anları ekranlara getirdi. İşte, Masumiyet 5. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

17.03.2021Televizyon
İBB Başkanı Ekrem İmamoğluna para cezası

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na para cezası

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında, Ordu eski Valisi Seddar Yavuz'a ‘hakaret’ ettiği iddiasıyla açılan davada mahkeme, İmamoğlu’na 7 bin 80 TL para cezası verdi.

17.03.2021Gündem
Akşener: Cumhurbaşkanı seçilmeyi isterim ama...

Akşener: Cumhurbaşkanı seçilmeyi isterim ama...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 8 Mart paylaşımıyla ilgili konuştu.

13.03.2021Gündem
Masumiyet 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet yeni bölüme İlkerin itirafı damga vuracak

Masumiyet 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet yeni bölüme İlker'in itirafı damga vuracak

Masumiyet yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın paylaştığı Masumiyet'in 10 Mart tarihli son bölümünde duruşma günü Ela'ya İlker'in avukatı tarafından yapılan şok suçlamalar damga vurdu. İlker'in Ela'nın yanına gitmesi ise final anında şaşkınlık yarattı. Son bölümün hemen ardından yayınlanan Masumiyet 4. bölüm fragmanında ise İlker'in annesine ve gazetecilere yaptığı itiraf dikkat çekti. İşte, Masumiyet yeni bölüm fragmanı.

10.03.2021Televizyon
Temizlik Benim İşim bitti mi, neden yok Açıklama geldi

Temizlik Benim İşim bitti mi, neden yok? Açıklama geldi

Temizlik Benim İşim bitti mi sorusu, programın yeni bölümünü göremeyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Temizlik Benim İşim bitti mi sorusuna yanıt arayan pek çok kişi, internet üzerinden programın yeni bölümünün neden yayınlanmadığına dair detayları araştırmaya başladı. Peki, Temizlik Benim İşim bitti mi ve neden yok? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

9.03.2021Televizyon
Özge Uzun kimdir İşte Özge Uzun ve eşi hakkında bilgiler

Özge Uzun kimdir? İşte Özge Uzun ve eşi hakkında bilgiler

Özge Uzun kariyerinin yanı sıra konuk olduğu programlarla da gündeme geliyor. İstanbul’da ilk olarak Alem Fm’de yayın hayatına başladıktan sonra Tv haberciliği eğitimini alan Uzun habercilik sektörüne geçiş yaptı. Peki, Özge Uzun kimdir? İşte Özge Uzun ve eşi hakkında bilgiler

9.03.2021Televizyon
Masumiyet dizisi ne zaman hangi günler yayınlanıyor

Masumiyet dizisi ne zaman hangi günler yayınlanıyor?

Masumiyet dizisi ikinci bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi deneyimli isimlerin rol aldığı Masumiyet dizisi, haftanın belirli günlerinde ekrana geliyor. Peki, Masumiyet dizisi ne zaman hangi günler yayınlanıyor? İşte, dizinin yayın tarihi hakkında detaylı bilgiler

3.03.2021Televizyon
Sadakatsiz dizisinde Derya neden yok Özge Özder hakkında açıklama

Sadakatsiz dizisinde Derya neden yok? Özge Özder hakkında açıklama

Sadakatsiz dizisi izleyiciler Derya’nın neden olmadığını araştırmaya başladılar. Her hafta çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin oyuncuları arasında yer alan Özge Özder, Derya karakterine hayat veriyor. Bir süre önce doğum yapan Özder’in neden dizide olmadığı hakkında açıklama yapıldı.

3.03.2021Televizyon
Bez Bebek in Yağmuru Asena Keskinci kimdir, kaç yaşında

'Bez Bebek' 'in Yağmur'u Asena Keskinci kimdir, kaç yaşında?

Bir döneme damga vuran Bez Bebek dizisinin Yağmur’u Asena Keskinci, genç kız oldu. 'Masumiyet' dizisiyle ekranlara dönen Asena Keskinci'nin değişimi dikkat çekti. 'Bez Bebek' 'in Yağmur'u Asena Keskinci kimdir, kaç yaşında?

26.02.2021Televizyon
Masumiyet dizisi nerede çekiliyor İşte Masumiyet dizisinin konusuyla ilgili bilgiler

Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? İşte Masumiyet dizisinin konusuyla ilgili bilgiler

Fox TV'nin yeni dizisi Masumiyet dizisi bugün 1. bölümüyle ekranlara merhaba diyecek. Tanıtımlarıyla dikkat çeken Masumiyet dizisi çekim mekanlarıyla da dikkatleri üzerine çekti. Peki, Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? İşte Masumiyet dizisinin konusuyla ilgili bilgiler

24.02.2021Televizyon
Ezgi Mola kimdir, kaç yaşında Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si…

Ezgi Mola kimdir, kaç yaşında? Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si…

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine Ezgi Mola hayat veriyor. Oyunculuğu izleyiciler tarafından çok beğenilen Ezgi Mola’nın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. İşte Canım Ailem, Organize İşler 2, Kocan Kadar Konuş gibi yapımlarda rol alan ünlü isim hakkında bilgiler

23.02.2021Televizyon
Savaşçı ne zaman başlıyor İşte Savaşçı dizisi yeni sezon oyuncuları

Savaşçı ne zaman başlıyor? İşte Savaşçı dizisi yeni sezon oyuncuları

Savaşçı dizisi izleyicileri heyecanla yeni sezonu beklemeye başladılar. Daha önce her hafta Pazar akşamları ekrana gelen dizinin 5. sezonu için geri sayım başladı. Fox TV’de ekrana gelen Savaşçı’nın 2. tanıtımı yayımlandı ve yeni sezon oyuncuları hakkında bilgi verildi. Şimdi gözler Savaşçı dizisinin ne zaman başlayacağına çevrildi.

21.02.2021Televizyon
Savaşçı ne zaman başlıyor Tamer Karadağlı sürprizi

Savaşçı ne zaman başlıyor? Tamer Karadağlı sürprizi

Savaşçı dizisi yeni sezon için geri sayıma başladı. Kadrosuna Tamer Karadağlı'yı da katan Savaşçı, yeni sezona Berk Oktay olmadan devam edecek. Peki, Savaşçı ne zaman başlıyor? İşte, dizinin yeni sezonu hakkında bazı bilgiler

17.02.2021Televizyon

Yazar Sonuçları

‘Gazetecilerin’ karartmaya çalıştığı gazeteci cinayeti

Gazeteci Hrant Dink’in öldürülmesiyle ilgili Fetullahçı Terör Örgütü mensubu istihbaratçı ve kamu görevlilerinin yargılandığı 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nin gerekçeli kararını okurken, 14 yılda yaşadıklarım, yazdığım yüzlerce haber ve köşe yazısı ile “Dink Cinayeti ve İstihbarat Yalanları” ve “Kırmızı Cuma” kitaplarım, FETÖ’cü istihbaratçıların yargılandığı Dink davasındaki saatler süren “tanıklığım” bir film şeridi gibi geçti gözümün önünden.

23.07.2021

TV ekranında sade olmaktan yanayım

Elçin Ateş Ersoy...Genç, güzel, başarılı bir sunucu ve spiker. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Elçin Ateş Ersoy, yüksek lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde tamamladı. Annelik Sanatı Dergisi’nin genel yayın yönetmenliğini sürdüren Ersoy, birçok kanalda sunuculuk yaptı. Şimdi ise FOX TV’de başarılı kadınların başarı hikâyelerine yer verdiği güzel bir programla izleyicilerin karşısında. Televizyon programlarını beğeniyle, dikkatle takip ettiğim sevgili Elçin ile modaya ve hayata dair güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

13.06.2021

#MarmaraHayataDönsün

Murat Sevgi, Trakya Platformu Yürütme Kurulu Üyesi; ÇKK Çevre ve Sağlık Çalışma Grubu Başkanı’dır.

2.06.2021

Gebze Belediyesi bizi boğazlıyor

“Gebze Belediyesi’nden 2001’deki ihale sonucu yapılan sözleşmeyle işletmemiz, ülkemizin en büyük ve AB standartlarındaki kamyon ve TIR garajı olarak hizmete açılmak üzere faaliyete geçti. 2014 yılına kadar tarafımızdan hiçbir sorun çıkmadan işletildi.

19.05.2021