EKSTRA
MENÜ

Piknik

Piknik ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Piknik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11.286 Piknik haberi bulunmuştur.

Piknik Haberleri

Ordunun alan kodu kaçtır Ordu telefon kodu hakkında bilgi

Ordu'nun alan kodu kaçtır? Ordu telefon kodu hakkında bilgi

Karadeniz Bölgesi'nin en güzel şehirlerinden biri olan Ordu, şüphesiz fındığı ile dünya çapında önemli bir şehirdir. Bu ürünü ile beraber tarımsal açıdan ülke ekonomisine önemli katkı sağladığını söylemek mümkün. Peki, Ordu'nun alan kodu kaçtır? Ordu telefon kodu hakkında bilgi üzerine merak edilenler.

11.05.2021Araştırma
Niğdenin alan kodu kaçtır Niğde telefon kodu hakkında bilgi

Niğde'nin alan kodu kaçtır? Niğde telefon kodu hakkında bilgi

Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Niğde, özellikle tarihi eserleri ve kültürleri ile öne çıkan bir şehirdir. Özellikle Gümüşler Manastırı kalıntıları ile beraber her yıl pek çok farklı yerden turist çeker. Peki Niğde'nin alan kodu kaçtır? Niğde telefon kodu hakkında bilgi üzerine merak edilenler.

11.05.2021Araştırma
Manisanın alan kodu kaçtır Manisa telefon kodu hakkında bilgi

Manisa'nın alan kodu kaçtır? Manisa telefon kodu hakkında bilgi

Ege Bölgesi içerisinde yer alan Manisa, özellikle İzmir'e yakınlığı ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda Ege Bölgesi'nin klasik kültürünü benimseyen önemli şehirler içerisinde yer alır. Tarım ve hayvancılığın yanı sıra sanayi açısından da oldukça önemlidir. Peki, Manisa'nın alan kodu kaçtır? Manisa telefon kodu hakkında bilgileri derledik.

11.05.2021Araştırma
Karabükün alan kodu kaçtır Karabük telefon kodu hakkında bilgi

Karabük'ün alan kodu kaçtır? Karabük telefon kodu hakkında bilgi  

Türkiye'nin Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Karabük, özellikle sanayileşme açısından gelişmiş şehirlerden biridir. En önemlisi kömür madenleri ile ön plana çıkan şehir, Türkiye açısından bu konuda oldukça önemli bir potansiyel teşkil ediyor. Peki, Karabük'ün alan kodu kaçtır? Karabük telefon kodu hakkında bilgi üzerine merak edilenler.

11.05.2021Araştırma
Hakkârinin alan kodu kaçtır Hakkâri telefon kodu hakkında bilgi

Hakkâri'nin alan kodu kaçtır? Hakkâri telefon kodu hakkında bilgi

Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Hakkari şehri, daha çok hayvancılık üzerine kurulu illerden biridir. Özellikle kış ayları çok soğuk geçtiğinden dolayı tarım için elverişli değildir. Peki Hakkâri'nin alan kodu kaçtır? Hakkâri telefon kodu hakkında bilgi konusunda merak edilenler.

11.05.2021Araştırma
Giresunun alan kodu kaçtır Giresun telefon kodu hakkında bilgi

Giresun'un alan kodu kaçtır? Giresun telefon kodu hakkında bilgi

Başta fındık olmak üzere aynı zamanda kirazı ile meşhur olan Giresun, Karadeniz Bölgesi'nin en güzel şehirleri içerisinde yer alır. Özellikle bol oksijenli ormanlık alanları ve doğal güzellikleri ile bir adım öne çıkar. Peki, Giresun'un alan kodu kaçtır? Giresun telefon kodu hakkında bilgi üzerine merak edilenler.

11.05.2021Araştırma
Düzcenin alan kodu kaçtır Düzce telefon kodu hakkında bilgi

Düzce'nin alan kodu kaçtır? Düzce telefon kodu hakkında bilgi

Marmara Bölgesi'nde yer alan Düzce şehri Özellikle doğaseverlerin uğrak yerlerinden biridir. Kış aylarında önemli oranda kar altında olan şehir, bu konuda birçok farklı eğlence imkanı da sunuyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında piknik yapmak için harika yerlerinin olduğunu söylemek mümkün. Peki, Düzce'nin alan kodu kaçtır? Düzce telefon kodu hakkında bilgi üzerine merak edilenler.

11.05.2021Araştırma
Diyarbakırın alan kodu kaçtır Diyarbakır telefon kodu hakkında bilgi

Diyarbakır'ın alan kodu kaçtır? Diyarbakır telefon kodu hakkında bilgi

Türkiye'nin Paris'i olarak da bilinen Diyarbakır, her açıdan en önemli şehirlerden biridir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan şehir özellikle tarım ve hayvancılık ile tarihi açıdan önemli bir potansiyel teşkil eder. Peki Diyarbakır'ın alan kodu kaçtır? Diyarbakır telefon kodu hakkında bilgileri derledik.

11.05.2021Araştırma
Bayburtun alan kodu kaçtır Bayburt telefon kodu hakkında bilgi

Bayburt'un alan kodu kaçtır? Bayburt telefon kodu hakkında bilgi

 Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Bayburt özellikle gür ormanları ile ön plana çıkar. En önemli yanı ise şüphesiz güçlü bir arıcılık üretimi sağlanması ile dünya çapında bilinmesidir. Bu sayede ülke ekonomisine önemli bir katkı yaptığını söylemek mümkün. Peki Bayburt'un alan kodu kaçtır? Bayburt telefon kodu hakkında bilgi üzerine merak edilenler.

11.05.2021Araştırma
Doğaya inat offroad

Doğaya inat offroad

Antalya’nın Konyaaltı sahilinden denize dökülen Boğaçayı’nda, yasak olmasına ve sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen iki araçla offroad yapılması tepki çekti.

10.05.2021Gündem
Turizm merkezinde tepki çeken görüntü Yasakları hiçe saydılar

Turizm merkezinde tepki çeken görüntü! Yasakları hiçe saydılar

Türkiye'nin ünlü turizm merkezlerinden Antalya'nın Konyaaltı sahilinden denize dökülen Boğaçayı'nda, yasak olmasına ve sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen iki araçla offroad yapılması kameralara yansıdı. Araçlarıyla birçok kuş türünün yaşam ve üreme alanı ile yuvalarına zarar veren offroadculara çevreciler tepki gösterdi. Veteriner hekim Gökçe Coşkun, 'Sinirlerim bozuldu. Sokağa çıkma yasağında böyle, bir de normal zamanı düşünün. Sokağa çıkma yasağı geldi biraz rahatlar kuşlar diyoruz ama nafile.' dedi.

9.05.2021Gündem
Büyükada’da yürüyüşten daha fazlası...

Büyükada’da yürüyüşten daha fazlası...

Kısa ve uzun yürüyüş rotaları, bisiklet parkurlarıyla Büyükada Ekoturizm Rotası açıldı. Kapanma sonrası bu yolları deneyimlemek isteyenler için bir rehber hazırladık. Yürüyüşünüze biraz da tarih eklemek isterseniz iskele binasından müzesine her detayında nice güzellikler var.

9.05.2021Seyahat
Sultangazide defineciler ormanı delik deşik etti; devasa çukurlar açtı

Sultangazi'de defineciler ormanı delik deşik etti; devasa çukurlar açtı

SULTANGAZi'de define avcıları ormanlık alanı delik deşik etti, devasa çukurlar açtı. Ormana gelenler için büyük tehlike oluşturan devasa çukurlar havadan da görüntülendi.

6.05.2021Haber
Sultangazideki ormanda inanılmaz görüntüler Defineciler devasa çukurlar açtı

Sultangazi'deki ormanda inanılmaz görüntüler! Defineciler devasa çukurlar açtı

İstanbul Sultangazi'de define avcıları ormanlık alanı delik deşik etti, devasa çukurlar açtı. Ormana gelenler için büyük tehlike oluşturan devasa çukurlar havadan da görüntülendi. Çukurlar görenleri şaşkına çevirirken, derin çukurların açık bırakılmasından endişe duyan mahalle sakinleri ise bir an önce önlem alınmasını istedi.

6.05.2021Gündem
Tam kapanmada piknik yapanlar dronla yakalandılar

Tam kapanmada piknik yapanlar dronla yakalandılar

Kırklareli'de koronavirüs tedbirleri kapsamında getirilen tam kapanmada, kısıtlamayı ihlal ederek piknik yapanlar dron ile belirleniyor. Polis ekipleri araçlarla bölgeye gelen ve piknik yaptığını belirlediği 6 kişi hakkında tutanak tutup, Kırklareli Valiliği'ne gönderdi.

2.05.2021Haber
Tam kapanmada kaçamadılar Dronla yakalandılar

Tam kapanmada kaçamadılar! Dronla yakalandılar

Kırklareli'de koronavirüs tedbirleri kapsamında getirilen tam kapanmada, kısıtlamayı ihlal ederek piknik yapanlar dron ile belirleniyor. Polis ekipleri araçlarla bölgeye gelen ve piknik yaptığını belirlediği 6 kişi hakkında tutanak tutup, Kırklareli Valiliği'ne gönderdi.

2.05.2021Gündem
Kat kat lezzet: Türkiye’nin en iyi 10 börekçisi

Kat kat lezzet: Türkiye’nin en iyi 10 börekçisi

Kat kat döşenmiş, fırından yeni çıkmış, sıcacık bir dilim böreğe kim hayır diyebilir ki! İngiliz The Guardian gazetesi de buna katılıyor olmalı. Gazetenin okur yorumlarıyla hazırladığı ‘piknik önerileri’ haberinde Türk böreğine de yer verildi. Peynirlisinden ıspanaklısına, kıymalısından pudraşekerlisine çeşitli seçenekleriyle yolu Türkiye’den geçen herkesin gönlünde taht kuran böreğin en iyi adreslerini sıraladık.

Karadeniz’in yıldızı Artvin’de 10 adım

Karadeniz’in yıldızı Artvin’de 10 adım

Doğasıyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakan Artvin’de gezip görülecek ne çok yer var... Jürimize bu hafta Doğu Karadeniz’in bu özel kentinde görmemizi önerdikleri en güzel 10 noktayı sorduk.

25.04.2021Seyahat
Aşı kıtlığını fırsat bildiler, sahtekarlara gün doğdu Foyaları ortaya çıktı

Aşı kıtlığını fırsat bildiler, sahtekarlara gün doğdu! Foyaları ortaya çıktı

ABD merkezli ilaç firması Pfizer ile Alman şirketi BioNTech’in geliştirdiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının, Meksika ve Polonya’da sahtelerinin tespit edildiği belirtildi.

21.04.2021Dünya
Pandemi döneminde ergenlik... Ekrana yapıştılar

Pandemi döneminde ergenlik... Ekrana yapıştılar

Pandemi döneminde bağımlılık kriterleri de değişirken çocuklar, ergenler ve gençler teknoloji bağımlısı haline geldi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Burak Doğangün, karşılaştığı çarpıcı örnekleri anlattı: “Günlerce uyku uyumayan, yemek yemeyi, su içmeyi unutan hatta bilgisayarın başından kalkmamak için altına bez isteyen ergenler var...”

21.04.2021Eğitim
Vaka sayıları artınca... Kentlerden art arda kararlar

Vaka sayıları artınca... Kentlerden art arda kararlar!

Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu, "covid19.saglik.gov.tr" adresinden paylaşıldı. Buna göre, Türkiye'de son 24 saatte 318 bin 869 Kovid-19 testi yapıldı, 55 bin 149 kişinin testi pozitif çıktı, 341 kişi yaşamını yitirdi, hasta sayısı 2 bin 862 oldu. Vaka sayılarının artmasıyla İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulları da art arda kararlar almaya başladı.

20.04.2021Gündem
Sosyal mesafe cezasına e-haciz

Sosyal mesafe cezasına e-haciz

Antalya Konyaaltı’nda ağaçlık bir alanda oturan üç arkadaşa, sosyal mesafeye uymadıkları gerekçesi ile 3 bin 150’şer lira para cezası kesildi. Üç arkadaştan ikisi kesilen cezayı ödedi. Pandemi nedeni ile işsiz olduğunu belirten Mesut Sedat Özen, ise cezayı ödemeyince banka hesabına e-haciz işlemi uygulandı.

20.04.2021Ekonomi
Doğuda vaka artışı hız kesmiyor

Doğu'da vaka artışı hız kesmiyor!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın dün açıkladığı 10-16 Nisan illere göre haftalık vaka tablosunda bir önceki haftaya göre Doğu'da en fazla artış Erzincan, Erzurum ve Kars'ta görüldü. Geçen hafta düşüş görülen Ardahan'da ise vaka sayısı yeniden yükseldi.

19.04.2021Gündem
Prof. Dr. Aydından koronavirüs salgınında çarpıcı sözler:  Aksi halde bunun önünü alamayacağız

Prof. Dr. Aydın'dan koronavirüs salgınında çarpıcı sözler: Aksi halde bunun önünü alamayacağız

Prof. Dr. Faruk Aydın, bölgede vaka artışında komşu ve aile içi ziyaretlerin etkili olduğunu belirterek, “Riskin bütün ülkede devam ettiğini görülüyor. Tam kapanmayı ısrarla öneriyorum. Aksi halde bunun önünü alamayacağız gibi duruyor. İnsanların uyumu hala zayıf ve sıkıntılı" dedi.

19.04.2021Gündem
Bartın Irmağı taşma noktasına geldi

Bartın Irmağı taşma noktasına geldi

Bartın’da şiddetli yağış ve eriyen karların etkisiyle Bartın Irmağı, taşma noktasına geldi. Irmak kenarındaki piknik alanı yolunun bir kısmı, sular altında kalırken, 7 köye ulaşımın sağlandığı köprü ise kapatıldı.

12.04.2021Haber
Bartında tedirgin eden görüntü... Taşma noktasına geldi

Bartın'da tedirgin eden görüntü... Taşma noktasına geldi

Bartın’da şiddetli yağış ve eriyen karların etkisiyle Bartın Irmağı, taşma noktasına geldi. Irmak kenarındaki piknik alanı yolunun bir kısmı, sular altında kalırken, 7 köye ulaşımın sağlandığı köprü ise kapatıldı.

12.04.2021Gündem
İlklerin anayurdu Bergama

İlklerin anayurdu Bergama

Tarihin en eski sağlık kompleksinin ev sahibi Bergama’da derin kültürel mirasla yerel yaşam ve Kozak Yaylası’nın orman dokusu görkemli bir ahengin parçaları... Burada kurulan beş farklı şehir de döneminin öncüsü olmuş. Pandemi sonrası köyde bir düğüne de katılın ki turistik bir geziden fazlasını yaşatsın size.

12.04.2021Seyahat
Ceviz ağacının altında otururken üzerine yıldırım düştü

Ceviz ağacının altında otururken üzerine yıldırım düştü

Iğdır'da etkili olan yağış sırasında ceviz ağacının altında otururken üzerine yıldırım düşen Zeynep Altan (35), yaralandı.

10.04.2021Gündem
İngiltere’de kart harcamaları yüzde 88 arttı

İngiltere’de kart harcamaları yüzde 88 arttı

İngiltere’de kredi kartı ve banka kartı ile yapılan harcamalar 2021 yılının mart ayının son haftasında yüzde 88 artış kaydetti.

8.04.2021Ekonomi
Kraliyet tarihinde bir ilk Kraliçe Elizabeth izni verdi

Kraliyet tarihinde bir ilk! Kraliçe Elizabeth izni verdi

Koronavirüs pandemisi önlemleri kapsamında ziyarete kapatılan Buckingham Sarayı, yeniden halka açılıyor. Kraliçe Elizabeth kraliyet tarihinde bir ilke imza atarak piknik izni verdi.

8.04.2021Dünya
Ailesiyle piknik yaparken kaybolan down sendromlu çocuk ırmakta ölü bulundu

Ailesiyle piknik yaparken kaybolan down sendromlu çocuk ırmakta ölü bulundu

Antalya'nın Manavgat ilçesinde ailesiyle piknik yaparken kaybolan down sendromlu 10 yaşındaki Rafettin Uğur Çimen, ırmakta ölü bulundu. Çocuğun ağabeyi Ali Çimen, "Kardeşimle aynı ismi taşıyan babamın kuzeni Rafettin Çimen de aynı ırmakta boğuldu" dedi.

3.04.2021Haber
Antalyada Rafettin Uğur Çimenin cansız bedeni bulundu... Çok acı tesadüf

Antalya'da Rafettin Uğur Çimen'in cansız bedeni bulundu... Çok acı tesadüf

Antalya'nın Manavgat ilçesinde ailesiyle piknik yaparken kaybolan down sendromlu 10 yaşındaki Rafettin Uğur Çimen, ırmakta ölü bulundu. Çocuğun ağabeyi Ali Çimen, "Kardeşimle aynı ismi taşıyan babamın kuzeni Rafettin Çimen de aynı ırmakta boğuldu" dedi.

3.04.2021Gündem
Antalyada 10 yaşındaki Rafettin Uğurdan acı haber

Antalya'da 10 yaşındaki Rafettin Uğur'dan acı haber!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde ailesiyle piknik yaparken kaybolan down sendromlu 10 yaşındaki Rafettin Uğur Çimen, ırmakta ölü bulundu. Çocuğun ağabeyi Ali Çimen, "Kardeşimle aynı ismi taşıyan babamın kuzeni Rafettin Çimen de aynı ırmakta boğuldu" dedi.

3.04.2021Gündem
Antalyada kaybolan down sendromlu Rafettin Uğur Çimenden kahreden haber

Antalya'da kaybolan down sendromlu Rafettin Uğur Çimen'den kahreden haber

Antalya'nın Manavgat ilçesinde ailesiyle Köprüçay Irmağı kenarında piknik yaparken kaybolan down sendromlu Rafettin Uğur Çimen'in cansız bedenine ulaşıldı. Aile bireyleri gözyaşları içinde çalışmaları takip ederken, baba Osman Ali Çimen, daha önce de amcasının oğlunun aynı ırmakta yaşamını yitirdiğini söylemişti.

3.04.2021Gündem
Yeni trend sağlıklı evler

Yeni trend sağlıklı evler

Koronavirüs salgını sonrasında konutta taleplerin değiştiğini dile getiren Sedimega Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Güney Avcı, “Teras, bahçe kullanımı hatta iç mekanda hava, nem, ısı ve gün ışığı gibi fiziksel koşullar, insanların temel önceliği haline geldi. Konutta yeni trend, sağlıklı ev konsepti” dedi.

31.03.2021Ekonomi
Varda Köprüsü Nerede Alman Köprüsü Tarihi, Hikayesi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Varda Köprüsü Nerede? Alman Köprüsü Tarihi, Hikayesi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Günümüzde tarihi ve turistik pek çok değer var. Gezilip görülmesi gereken yerler arasında tarihi köprüler de bulunuyor. Özellikle Varda Köprüsü en merak edilen köprüler arasında yer alıyor. Varda köprüsü nerede? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

30.03.2021Seyahat
Clandras Köprüsü Nerede Clandras Köprüsü Tarihi, Hikayesi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Clandras Köprüsü Nerede? Clandras Köprüsü Tarihi, Hikayesi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Uşak iline bağlı olan Karahallı ilçesinde yer alan Tarihi Clandras Köprüsü Banaz Çayı üzerine yaklaşık 2500 yıl önce, Frigyalılar döneminde yapılmıştır. Köprünün iki tarafı da dağ kayalıklarına dayanan köprünün uzunluğu 24 metre, derinliği 17 metre, genişliği ise, 1,75 metredir. Clandras köprüsü nerede? İşte, merak edilen tüm detaylar.

30.03.2021Seyahat
Gazi Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir Gazi Köşkü Tarihi, Özellikleri Ve Giriş Ücreti Hakkında Bilgi

Gazi Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir? Gazi Köşkü Tarihi, Özellikleri Ve Giriş Ücreti Hakkında Bilgi

Ülkemizde tarihi açıdan önemli olan pek çok köşk bulunmaktadır. Bu köşkerden birisi de Gazi Köşkü'dür. Gazi Köşkü ülkemizin önemli yapılarından olup pek çok ziyaretçi ağırlamaktadır. Bu nedenle nerede olduğu ve nasıl gidileceği merak konusu olur. Peki Gazi köşkü nerede ve nasıl gidilir? Gazi Köşkü tarihi, özellikleri ve giriş ücreti hakkında bilgileri derledik.

30.03.2021Seyahat
Karantinadaki Türkler anlatıyor Dünya yansa da fırında kruvasan eksik olmaz

Karantinadaki Türkler anlatıyor! 'Dünya yansa da fırında kruvasan eksik olmaz'

Fransa’da başkent Paris'in de içinde bulunduğu 16 bölgede dört hafta boyunca uygulanacak karantina başladı. Peki Paris’i üçüncü kez karantina noktasına getiren etkenler neydi? Şehirdeki Türkler neler yaşıyor? İşte Paris’teki son durum…

29.03.2021Dünya
Belgrad’ın çöpü: 10 ton

Belgrad’ın çöpü: 10 ton

İstanbul’da cumartesi günü, güzel havanın etkisiyle piknikçilerin akınına uğrayan Belgrad Ormanı’nda 10 ton çöp toplandı.

29.03.2021Gündem
Belgrad Ormanı dün piknikçilerin akınına uğradı, 10 ton çöp toplandı

Belgrad Ormanı dün piknikçilerin akınına uğradı, 10 ton çöp toplandı

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Belgrad Ormanı'na gerçekleşen piknikçi akını sonrası 10 ton çöp toplandı. Cumartesi günü Belgrad Ormanı'na 3 binden fazla aracın giriş yaptığı tespit edildi.

28.03.2021Haber
Şehrin en ucundaki fener

Şehrin en ucundaki fener

İstanbul Boğazı’nın Karadeniz’deki ucuna kurulu Rumeli Karaburun Feneri’nin öyküsü ilgi çekici. Hemen önündeki ‘Kimsesizler Mezarlığı’ndan başlayıp burayı mesken tutan korsanları hayal ederek kıyı boyu bir tur atalım...

28.03.2021Seyahat

Yazar Sonuçları

Uludağ’ın eteklerindeki hazine

Anadolu tarihinde her dönem önemli bir merkez olmuş Bursa. Fetihler, göçler, savaşlar ve zaferlere tanıklık etmiş. Yeşil günleri geçmişte kalsa da her adımda tarihten bir iz çıkıyor bu şehirde karşımıza. Gelin size benim bildiğim Bursa’yı anlatayım. Sağlıklı ve yeniden gönlümüzce gezeceğimiz günler geldiğinde, yolunuz düşerse listenize almanız için hem lezzet durakları hem de görmeden dönmemenizi önereceğim yerleriyle ufak bir Bursa turuna hazır mısınız?

30.04.2021

Daha çok kapanalım

“Tam kapatma”nın imkânsız olduğunu anlayıp yeni bir aşamaya, “kademeli kapanma” dönemine girdik.

19.04.2021

Terör örgütü PKK’yla temasın adresi: HDP, DBP

Terör örgütü PKK’ya yönelik yurtiçi ve yurtdışı operasyonların sonuçları rakamlara da yansıyor. Yurtiçinde sayıları 300’ün altına düşen PKK’lı teröristlere karşı son dört yılda verilen mücadele sonucunda 462’si yönetici, toplam 6 bin 716 örgüt mensubu öldürüldü.

12.04.2021

Ne büyük lüksmüş

Annene babana kardeşine sarılıp öpmek

12.04.2021

Festivalin en derin izleri

İstanbul Film Festivali bu yıl 40 yaşına bastı. Bu süreçte sinemaseverlerin hatıralarında derin izler bırakan çok sayıda yapıt izledik. İşte zihinlerimizdeki yerleri son derece sağlam olan bu yapımlardan oluşmuş, kişisel bir ‘40 yılın 40 filmi’ listesi...

3.04.2021

Hayatımın dilemması: Sinovac mı BioNtech mi?

“Geleneksel yöntemden şaşmayacaksın arkadaş” diyorlar.

3.04.2021