EKSTRA
MENÜ

Mezitli

Mezitli haberleri sayfasında güncel ve son dakika Mezitli hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.117 Mezitli haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Mezitli Haberleri

Her şey 55 lira için

Her şey 55 lira için

Mersin'de bisikletiyle evine gitmek isteyen bir kişi 55 lira için 4 kişi tarafından dövülerek gasp edildi.

22.10.2018Gündem
Film gibi rehine operasyonu

Film gibi rehine operasyonu

Mersin'de borcu olduğu gerekçesiyle elleri ve gözleri bağlı şekilde 24 saat rehin alınan Suriye uyruklu kişi polisin özel çalışması sonucu kurtarıldı.

17.10.2018Gündem
Üniversite mezunu temizlik işçisi önce işsiz kaldı sonra  amir oldu

Üniversite mezunu temizlik işçisi önce işsiz kaldı sonra ' amir' oldu

37 yaşındaki Mersin Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü mezunu Metin Özdemir, 2016'da temizlik işçisi olarak Mersin Mezitli Belediyesi'nde çalışmaya başladı. Sözleşmenin sona ermesiyle işsiz kalan Özdemir, toplanan imzalarla belediyeye döndü ve amir olarak çalışmaya başladı.

8.10.2018Haber
Üniversite mezunu temizlik işçisi önce işsiz kaldı sonra  amir oldu

Üniversite mezunu temizlik işçisi önce işsiz kaldı sonra ' amir' oldu

37 yaşındaki Mersin Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü mezunu Metin Özdemir, 2016'da temizlik işçisi olarak Mersin Mezitli Belediyesi'nde çalışmaya başladı. Sözleşmenin sona ermesiyle işsiz kalan Özdemir, toplanan imzalarla belediyeye döndü ve amir olarak çalışmaya başladı.

8.10.2018Gündem
Üniversiteli Ferayın davasında mesafe karmaşası

Üniversiteli Feray'ın davasında 'mesafe' karmaşası

Mersin’de polis memuru Fatih Burak A. tarafından evinde vurularak öldürülen 23 yaşındaki üniversite son sınıf öğrencisi Feray Şahin ile ilgili davada silahın hangi uzaklıktan ateşlendiği konusunda karmaşa yaşanıyor. Adli Tıp Kurumu'ndan olayda kullanılan silahla uzaktan atış yapıldığı yönünde rapor çıkarken, savcılık ise silahın 40 santimetre ve üzerinden atış yapıldığı yönünde görüş bildirdi.

16.09.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Toprağında insanlık tarihinin izleri var

Yıl boyunca eksik olmayan güneşi, Akdeniz sıcaklığının her yere yayılan havası, sahil boyunca uzanan birbirinden güzel parkları, geniş bulvarları, koyları ve nefis doğası ile anlatılacak öyle çok şeyi var ki… Ama benim bu kez konum, biraz tarih biraz damak tadı. Farklı uygarlıklardan kalan izlerle geçmişe gidip, yerel lezzetlerin izini sürerek bugüne döneceğimiz bir Mersin keşfine ne dersiniz?

16.09.2018