EKSTRA
MENÜ

Meme Büyütme Estetiği

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 227 haberi bulunmuştur.

Meme Büyütme Estetiği Haberleri

Meme Estetiğinde Doğal Görünüm Nasıl Sağlanır

Meme Estetiğinde Doğal Görünüm Nasıl Sağlanır?

Meme büyütme estetiği en yaygın uygulanan ve hasta memnuniyeti en yükse olan operasyonlar arasında yer alır. Gelişen teknoloji sayesinde meme estetiğinde doğal görünüm yakalama şansı da her geçen gün artmaktadır. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Op. Dr. İlsun Aka, meme estetiğinde doğal görünüm nasıl yakalanır sizler için anlattı.

Meme estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Meme estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, meme estetiği hakkında doğru bilinen yanlışları sizler için anlattı.

23.09.2020Sağlık
Meme Büyütme Estetiği ve Yöntemleri

Meme Büyütme Estetiği ve Yöntemleri

Günümüzde meme büyütmenin ideal yolunun protez kullanmak olduğuna dikkat çeken Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Naci Karacaoğlan meme büyütme estetiğinde kullanılan yöntemleri anlattı.

24.06.2020Kişisel Bakım
Meme estetiği hangi durumlarda gereklidir

Meme estetiği hangi durumlarda gereklidir?

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Op. Dr. İlsun Aka, estetik cerrahinin sunduğu imkanlarla hayal edilen göğüslere sahip olmanın mümkün olduğunu belirterek, yapılan operasyonlar hakkında detaylı bilgi verdi.

27.03.2020Sağlık
Meme Büyütme Estetiği Nasıl Yapılır

Meme Büyütme Estetiği Nasıl Yapılır?

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dr. Muba (Op. Dr. Mbaraka Ljohiy), meme büyütme ameliyatları hastanın kendi dokusu ile (yağ enjeksiyonu) yapılabilir ancak sonuçların uzun süreli olması için meme protezi ile meme büyütme ameliyatlarının daha fazla tercih edildiğini belirtti.

16.05.2019Kişisel Bakım
Kadınlar yazın en çok meme büyütme estetiği yaptırıyor

Kadınlar yazın en çok meme büyütme estetiği yaptırıyor

Bahar ayının enerji dolu havası ile birlikte yaza yenilenerek girmek isteyenler estetik operasyonlarına başvuruyor. Yaklaşan tatil planları ve deniz sezonun açılmasına az bir zaman kala kadınlar estetik operasyonlarını daha fazla yaptırmaya başlıyor. Bahar aylarında en çok yaptırılan operasyonların başında ise meme estetik cerrahisi ve vücut şekillendirme geliyor.

12.04.2019Kişisel Bakım
Meme estetiği operasyonu nasıl yapılır

Meme estetiği operasyonu nasıl yapılır?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk; meme estetiği cerrahisi hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.

9.10.2018Sağlık
Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

Aynı operasyonda meme ve karın estetiği bir arada yapılabilir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, kombine estetik operasyon ile hastaların birden fazla estetik sorunu aynı operasyonda tedavi edilebiliyor.

21.06.2018Sağlık
Göğüs büyütme estetiği ile yaza merhaba deyin

Göğüs büyütme estetiği ile yaza merhaba deyin!

Yaz yaklaşıyor. Göğüslerinin küçük olduğunu ve meme büyütme operasyonu hakkında kafası karışık olanlar, bu haber tam size göre. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Atilla Eyüboğlu, meme büyütme estetiğiyle ilgili sorularınızı yanıtladı.

Meme estetiğinde bunlara dikkat

Meme estetiğinde bunlara dikkat!

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, meme büyütme estetiği cerrahisinde dikkat edilmesi gerekenleri anlattı.

11.12.2017Stil

Yazar Sonuçları

Meme estetikleri nelerdir?

Meme estetiği cerrahisi, göğüslerinin şeklinden dolayı rahatsız olanlar için uygulanan ve ideal meme boyutu ve şekline kavuşmasını sağlayan estetik operasyonlardır.

16.03.2021

Son Trend: Yağ Transferi İle Meme Büyütme

Daha dik, daha dolgun, daha genç ve simetrik göğüsler, her kadının isteği. Meme büyütme estetiği denildiğinde akla ilk gelen halk arasındaki diğer adıyla silikon ameliyatı olsa da, hayalini kurduğunuz estetik göğüslere, kendi yağınızla yapılan yağ transferi uygulaması ile kavuşmanız mümkün!

14.11.2020

Sarkmalara karşı alınabilecek önlemler ve yapılması gerekenler

Yaşa ve yerçekimine bağlı olarak zamanla yüzde ve vücutta çeşitli sarkmalar ortaya çıkıyor. Bunu tam olarak engellemek pek mümkün olmasa da, önleyici tedbirler ile geciktirmek mümkün olabiliyor.

14.10.2020

2020’nin estetik trendleri

2020 beklendiği gibi geçmese de, pandemi dönemine rağmen, estetik cerrahiye olan talebin artmasıyla herkesi şaşırtan bir yıl olmaya devam ediyor.

8.10.2020

Kadınların en çok tercih ettiği estetik operasyonlar

Kadınlar her zaman kendilerini daha güzel, daha öz güvenli ve daha iyi hissetmek isterler. Genç görünen bir cilt, dolgun ve dik göğüsler, güzel bir burun, dolgun ve şekilli bir dudak, ince vücut şekline sahip olmak için estetik cerrahiden destek alırlar.

25.09.2020

Meme büyütmede temassız yöntem

Meme büyütme estetiğinde temassız yöntem olan (Keller Funnel No Touch) estetik cerrahide enfeksiyon kapma riskini minimuma indiren modern bir yöntemdir. Hijyenin ve sterilizasyonun öneminin arttığı günümüz şartlarında güvenilirliği ile daha da ön plana çıkmaktadır.

19.08.2020

Silikon tek başına yeterli olmayabilir

Meme büyütme estetiği operasyonlarında sadece silikon kullanımı bazı durumlarda tek başına istenilen estetik görünümü sağlamayabilir. Silikon implantların konturları belirgin kalarak doğal görünüme engel olabiliyor. Peki, bu durumda ne yapılması gerekiyor?

6.08.2020

Doğal görünümlü meme büyütme

Dümdüz göğüsleri olan kadınların en fazla endişelendikleri konu, meme büyütme operasyonu sonrası doğal bir görünüm olur mu? Evet, doğru teknik ve yaklaşım ile aşırı küçük göğüsler de doğal bir görünümle büyütülebilir ve vücutla orantılı bir hale getirilebilir.

22.07.2020

Kompozit Göğüs Büyütme Tekniği

Göğüs estetiğinde doğal görünüm çok önemli. Hasta dolgun, kıvrımlı ve estetik olduğu belli olmayan göğüslere sahip olmak ister. Doğal görünüm için ise meme implantlarının konturlarının belli olmaması gerekir. Peki, bu nasıl sağlanır?

19.06.2020

Meme implantı doğal durur mu?

Meme implantıyla meme büyütme estetiğinde ideal boyuta sahip, implantın konturlarını belli etmeyen, doğal meme dokusu hissi veren sonuçlar elde edilmesi hedeflenir. Peki, bu operasyon nasıl yapılır, doğal bir görüntü sağlanır mı? İşte merak edilenler…

17.02.2020

Meme Estetiğinde İmplantlar Neden Belli Olur?

Eğer göğüslerde yeterli yumuşak doku yoksa ve kişinin genel vücut yapısıyla uyumlu olmayacak boyutlar seçilirse implantların hatları belli olur. Bu da göğüslerin doğal bir görünüme sahip olmamasına yol açar.

7.12.2019

Meme estetiğiyle ilgili sık sorulan sorular

Göğüs büyütme estetiği en sık uygulanan cerrahi operasyonların başında yer alıyor. Peki, göğüs büyütme estetiğiyle ilgili en sık sorulan soruları neler olduğunu merak ediyor musunuz?

18.11.2019

Kompozit burun estetiği nedir?

Kompozit burun estetiği, burun estetiği operasyonları sırasında şekil bozuklukları düzeltilirken eğer burunda doku eksikliği ve deri inceliği sorunlarını gidermek için dolgu enjeksiyonu tekniğinden faydalanılması gerekebilir. Kompozit estetik tekniği sadece burun estetiğinde değil meme büyütme estetiği gibi diğer operasyonlarda da destekleyici teknik olarak uzun zamandır kullanılmaktadır.

9.10.2019

Göğüs büyütmede temassız teknik

Her geçen gün gelişen ve yenilenen tıbbi teknikler, estetik operasyonların daha kısa, başarılı ve yara izin daha da az olmasını sağlıyor. Silikon jel meme implantlarının, silikona elin değmeden temassız yerleştirilmesine imkan tanıyan temassız göğüs büyütme estetiği de bunlardan birisi.

23.09.2019

Göğüs estetiğinden beklentiler neler?

Doğuştan küçük göğüslü kadınlardan çocuk doğumuna kadar vücutlarında bitmek bilmeyen değişikliklerin yanı sıra sorunlara bir de menopoz eklenince her yaştan kadın göğüs estetiğine karar verebiliyor. Orta yaş kadınlarının göğüs büyütme nedenleri daha genç olan kadınlarınkinden farklıdır.

13.06.2019

İdeal meme boyutu nasıl hesaplanır?

Meme büyültme ameliyatları günümüzde hem genç hem de orta yaş grubunda biz estetik cerrahlardan en sık istenilen taleplerden birisidir. Muayene sırasında estetik cerraha en sık sorulan soru yapılacak memenin ne kadar büyük olacağıdır.

29.04.2019

Meme Estetiğinden Neler Beklenmelidir?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, hastaların meme estetiği hakkında yeterli bilgiye sahip olmasının operasyonun başarısındaki önemini anlattı.

8.04.2019

Güzelliğinizi Meme Büyütme Estetiği ile Yansıtın

Kadın vücudunda estetik güzelliğine en çok önem verilen bölgelerden biri olan göğüsler, kadın kimliği ile pekişmiş ve dünya tarihinde bereket ve doğumun simgesi olarak görülmüştür.

29.03.2019

Meme estetiğindeki kriterler nelerdir?

Meme estetiği, kişinin imajını ve öz güvenini geliştirir.

18.03.2019

Meme büyütme estetiğinden beklentiler nelerdir?

Ameliyat sonrası meme şeklinin oturması ne kadar sürer?

12.02.2019

Göğüs büyütme estetiği hangi durumlarda yapılır?

Göğüs büyütme estetiği, tüm dünyada geniş bir yaş aralığı arasında oldukça popüler bir estetik operasyon türüdür. Birçok kadın göğüs boyutunu artırmak ya da daha dolgun bir şekil elde etmek için göğüs büyütme estetiği olmayı tercih eder. Estetik cerrahi bu süreci kişiye özel planlanması, hem ideal bir boyuta hem de şekle sokmak için çok sayıda seçenek sunar.

19.11.2018
Meme büyütme ameliyatı ile ilgili her şey

Meme büyütme ameliyatı ile ilgili her şey

Kadınlar, burun şeklinin ardından en çok göğüs ölçülerinin küçüklüğünden yakınmaktadırlar. Haksız da değiller, çünkü göğüs ölçüsünün vücutla uyumlu hacimde olması kadınlık algısını, izlenimini tamamlayan ya da eksik gösteren hatlardır.

2.11.2018

Meme büyütme estetiğiyle daha ideal göğüsler

İdeal bir meme estetiğinin ana özelliği kişinin genel vücut yapısı ile orantılı dolgun ve kıvrımlı göğüslere sahip olmasıdır.

8.05.2018

Adım adım meme estetiği

Doğal meme dokunuz çok az, göğüsleriniz sizi rahatsız edecek kadar küçük ise meme büyütme estetiği için uygun bir aday olabilirsiniz.

10.04.2018

Göğüs büyütme kadınları mutlu ediyor

Güzel göğüslere sahip olmak kadınlar için çok önemli. Tabii partnerleri için de öyle.

5.03.2018

Temassız göğüs büyütme estetiği nedir?

Temassız göğüs büyütme tekniği aynı zamanda minimal kesi uzunluğu imkanı da sağlar.

12.02.2018

Meme estetiğinde boyut nasıl belirlenir?

Meme büyütme estetiği yapılırken doğal bir görünüm sağlanabilmesi için boyut çok önemlidir.

25.01.2018

Meme büyütmede 3D tekniği nedir?

En ideal meme şekli ve boyutuna karar vermek için kadınlar için zaman alan ve zor bir süreçtir.

3.01.2018

Kompozit meme büyütmeyle doğal görünüm

Göğüs estetiğinde doğal görünüm çok önemli.

12.12.2017
Bu yıl göğüs dekoltesi çok moda

Bu yıl göğüs dekoltesi çok moda

Orantısız vücut hatlarından memnun olmayanlar, yetersiz meme büyüklüğü, aşırı kilo verme, emzirme dönemi, sağlık problemi ve daha fazlası. Meme estetiği, kadınlar için gerek estetik açıdan gerek sağlık nedeniyle merak uyandıran konular arasındadır.

2.11.2017

Dolgun ve cazibeli göğüslere kavuşmak ister misiniz?

Göğüslere şeklini içeriğindeki yağ dokusu verir. Göğüslerin güzelliği ayrıca cildin elastikiyetine de bağlıdır. Göğüslerin cazibeli görünmesi için cildin elastikiyetini koruması ve yeterli yağ dokusuna sahip olması gerekir. Zaman içinde gebelik, kilo kaybı ve yaş alma gibi sebepler ile göğüslerin yapısı ve şekli bozulabilir.

25.09.2017

Kompozit meme estetiğiyle daha doğal görünüm!

Meme implantı ile göğüs büyütme nasıl yapılır?

5.09.2017

Göğüs büyütme estetiği mutlu ediyor!

Meme büyütme estetiği geçirenlerin büyük bir çoğunluğunun cinsel yaşam memnuniyetinde genel bir artış görülür.

2.09.2017

Meme estetiğiyle ilgili merak edilenler

Göğüs büyütme estetiği, en sık uygulanan cerrahi operasyonların başında yer alıyor. Göğüs büyütme estetiği olmak isteyen kadınların merak ettiği birçok konu oluyor. İşte en çok merak edilen sorular ve yanıtları...

8.08.2017

Göğüslerinizi büyütmek mi istiyorsunuz?

Dolgun ve güzel göğüslere sahip olmak her kadının en doğal isteğidir.

3.07.2017

Daha dolgun ve doğal göğüsler için

Estetik olduğu belli olmayan göğüslere sahip olmak ister misiniz?

14.06.2017

Meme Büyütme Estetiği Doğal Görünür mü?

Küçük ve düz göğüsleri olan kadınların en fazla endişelendikleri konu, meme büyütme operasyonu sonrası doğal bir görünüm olur mu?

7.06.2017