EKSTRA
MENÜ

Borç

Borç haberleri sayfasında güncel ve son dakika Borç hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 42.214 Borç haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Borç Haberleri

ABde kamu borcunun GSYHye oranı yüzde 90ı geçti

AB'de kamu borcunun GSYH'ye oranı yüzde 90'ı geçti

Avrupa Birliği'nde (AB) kamu borcunun gayrisafi yurt içi hasılaya (GSYH) oranı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmaya devam ettiği bu yılın ikinci çeyreğinde yüzde 90,9 olarak belirlendi.

22.10.2021Ekonomi
Küresel piyasalarda gözler, imalat sanayisine ilişkin öncü verilere çevrildi

Küresel piyasalarda gözler, imalat sanayisine ilişkin öncü verilere çevrildi

Küresel piyasalarda, beklentilerden iyi gelmeye devam eden 3. çeyrek şirket karlılıkları ile risk iştahı yüksek seyretmeye devam ederken, bugün dünya genelinde açıklanacak imalat sanayi ve hizmet sektörü Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) verileri takip edilecek.

22.10.2021Ekonomi
Hayat sigortası ile BES rakip değil

Hayat sigortası ile BES rakip değil

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Ertürk, hayat sigortaları ile bireysel emeklilik ürünlerinin birbiri ile karşılaştırıldığını ve birinin seçildiğini belirterek, her iki ürünün de birbirine rakip olmadığını söyledi.

22.10.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Stratejik yatırımlar için elverişli şartlar sunuyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Stratejik yatırımlar için elverişli şartlar sunuyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bölgesel Finans Konferansı’na gönderdiği video mesajda, “İstanbul Finans Merkezi ile dünyadaki önemli merkezlerden biri olmanın peşindeyiz. Bu projenin İslami finans açısından da bir merkez olmasını arzu ediyoruz. KDV istisnası, vergi indirimi, gümrük vergisi muafiyeti, yatırım yeri tahsisi gibi imkânlar, özellikle stratejik yatırımlar için elverişli şartlar sunuyor” dedi.

22.10.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan 10 büyükelçi mesajı: Bunları ülkemizde ağırlamak gibi bir lüksümüz olamaz

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 10 büyükelçi mesajı: Bunları ülkemizde ağırlamak gibi bir lüksümüz olamaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Angola, Togo ve Nijerya ziyareti dönüşü uçakta gazetecilerle sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 büyükelçinin Osman Kavala çağrısına ilişkin "Söyledim Dışişleri Bakanımıza, bizim bunları ülkemizde ağırlamak gibi bir lüksümüz olamaz. Türkiye’ye böyle bir ders vermek haddinize mi sizin? Kimsiniz siz?" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ile yaşanan F-35 krizi, Kılıçdaroğlu'nun 'siyasi cinayetler işlenebilir' sözleri ve erken seçim tartışmalarına ilişkin de soruları yanıtladı. Hayatını kaybeden SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar'ın uzun süredir rahatsızlığı olduğunu hatırlatan Erdoğan "Afrika’ya hareket etmemden bir gün önce hastaneye varıp kendisiyle helalleştim. Helalleştikten sonra da yola çıktık. Mekanı cennet olsun" dedi.

21.10.2021Gündem
Son dakika... Erdoğandan yatırımcılara çağrı: Stratejik yatırımlara elverişli şartlar sunuyoruz

Son dakika... Erdoğan'dan yatırımcılara çağrı: Stratejik yatırımlara elverişli şartlar sunuyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'Bölgesel Finans Konferası'na video mesaj gönderdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın döneminde iş dünyasının yanında olduklarını ve kontak kapatma yoluna gitmediklerini söyledi. Erdoğan "İnşallah 2021'i yüzde 9'luk bir büyüme ile kapatmayı öngörüyoruz. İhracatta da bir rekora imza atarak yıllık bazda 212 milyar doları geride bıraktık. Ayrıca ülkemiz iş kurma ve iş yapma imkanları açısından uluslararası yatırımcılar için oldukça cazip bir mevzuata sahiptir. KDV istisnası, vergi indirimi, gümrük vergisi muafiyeti, yatırım yeri tahsisi gibi imkanlar özellikle stratejik yatırımlar için elverişli şartlar sunuyor" dedi.

21.10.2021Ekonomi
15 bin kişi ev borcunu ödedi

15 bin kişi ev borcunu ödedi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyenler için düzenlediği yüzde 22 indirim kampanyası yoğun ilgi gördü. Konut ve iş yeri sahipleri için 21 Eylül-19 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılan kampanyadan toplam 15 bin 313 kişinin yararlandığı açıklandı.

21.10.2021Ekonomi
Merkez Bankası Başkanı görevi bırakıyor

Merkez Bankası Başkanı görevi bırakıyor

Almanya Merkez Bankası (Bundesbank) Başkanı Jens Weidmann, özel sebeplerden dolayı yıl sonundan itibaren görevi bırakıyor. Merkez Bankası, Weidmann’ın, Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier’e 31 Aralık 2021’den itibaren görevden azledilmesiyle ilgili talebini ilettiğini açıkladı.

20.10.2021Avrupa
Foseptik cinayeti sanığından kan donduran sözler

Foseptik cinayeti sanığından kan donduran sözler

ANTALYA'da kayıp olarak aranırken öldürüldüğü ortaya çıkan ve foseptikte parçalanmış cesedi bulunan Süleyman Eken'in (54) cinayet sanıkları Oktay (51) ve Mehmet Yılmaz (46) kardeşler ilk kez hakim karşısına çıktı. İşlediği cinayeti anlatan Oktay Yılmaz, “Süleyman'ın cesedini bıçakla kesmeye çalıştım. Olmayınca ağaç testeresi ile kol ve bacaklarını ayırdım. Naylon poşetlere parçaları koydum. Gövde ve baş kısmını konteynere attım" dedi.

20.10.2021Gündem
Dikkat: Milyonları ilgilendiriyor 1 Kasımda başlıyor... Ödemeyene cezası var

Dikkat: Milyonları ilgilendiriyor! 1 Kasım'da başlıyor... Ödemeyene cezası var

Emlak vergisinde ikinci taksit ödemeleri 1 Kasım tarihinde başlıyor. Taksitle ödeme yapmak isteyenler için başlayan süreç 30 Kasım'da sona erecek. Her gayrimenkule göre farklılık gösteren ödemeleri yapmayanlar için ise cezası var.

20.10.2021Ekonomi
Yarın başlıyor... İlk konu ‘Modern Devlet ve Demokrasi’...

Yarın başlıyor... İlk konu ‘Modern Devlet ve Demokrasi’...

Almanya’da 26 Eylül’de yapılan genel seçimlerden sonra Sosyal Demokrat Parti (SPD), Hür Demokrat Parti (FDP) ve Yeşiller’in bir araya gelerek kurmayı hedefledikleri ‘trafik lambası koalisyonu’ için resmi görüşmelerin yarın başlayacağı açıklandı.

20.10.2021Avrupa
Lübnan IMFin kapısı çaldı

Lübnan IMF'in kapısı çaldı

Lübnan ekonomik krizden kurtulmak için IMF ile teknik görüşmelere başladı.

20.10.2021Ekonomi
OECDden 2060 yılı uyarısı

OECD'den "2060 yılı" uyarısı

OECD ekonomik olarak gelişmiş ülkelerin, nüfus yaşlandıkça daha düşük ekonomik büyümenin yanı sıra emeklilik ve sağlık hizmetleri kaynaklı artan maliyetlerle karşı karşıya kalacağı uyarısında bulundu.

19.10.2021Ekonomi
OECDden  2060 yılı uyarısı

OECD'den '2060 yılı' uyarısı

OECD, ekonomik olarak gelişmiş ülkelerin, nüfus yaşlandıkça daha düşük ekonomik büyümenin yanı sıra emeklilik ve sağlık hizmetleri kaynaklı artan maliyetlerle karşı karşıya kalacağı uyarısında bulundu.

19.10.2021Dünya
Küresel piyasalarda gözler BoE Başkanı Baileyde

Küresel piyasalarda gözler BoE Başkanı Bailey'de

Küresel piyasalarda, enflasyon baskısı sonrası para politikasında sıkılaştırıcı adımların fiyatlanması piyasalar için risk unsuru oluştururken, dünkü sözle yönlendirmeleri ile faiz artırım beklentilerini artıran İngiltere Merkez Bankası (BoE) Başkanı Andrew Bailey'in bugünkü açıklamaları yatırımcıların odağına yerleşti.

19.10.2021Ekonomi
Daha görüşmeler başlamadan koltuk kavgası başladı

Daha görüşmeler başlamadan koltuk kavgası başladı

Almanya’da SPD ve Yeşiller’den sonra FDP de koalisyon görüşmelerine başlanmasına onay verdi. Daha koalisyon görüşmeleri başlamadan ‘koltuk kavgası’ başladı.

18.10.2021Avrupa
‘Trafik lambası’ tamam gibi

‘Trafik lambası’ tamam gibi

24 Eylül 2017’de yapılan genel seçimlerde Hıristiyan Demokrat/Hıristiyan Sosyal Birlik Partileri (CDU/CSU) yüzde 32.9, Sosyal Demokrat Parti (SPD) de yüzde 20.5 oy aldı. Bu SPD’nin tarihinde aldığı en büyük yenilgiydi.

18.10.2021Avrupa
TURYAP markası icradan satıldı

TURYAP markası icradan satıldı

GAYRİMENKUL pazarlama sektörünün bilinen markası TURYAP icradan satıldı. 35 milyon liralık marka bedeli belirlenen TURYAP’ın yeni sahibi, Çevtaş Çevre Teknolojisi Ticaret AŞ oldu.

16.10.2021Ekonomi
2022 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu

2022 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasını taşıyan 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi, TBMM Başkanlığına sunuldu.

15.10.2021Ekonomi
Amenerrasulü Suresi Oku- Amenerrasulü Duası Türkçe Arapça Okunuşu ve Anlamı (Diyanet Meali)

Amenerrasulü Suresi Oku- Amenerrasulü Duası Türkçe Arapça Okunuşu ve Anlamı (Diyanet Meali)

Amenerrasulü duası, Bakara Suresi içerisinde yer almaktadır. Amenerrasulü duası Türkçe-Arapça okunuşu ve anlamı yoğun ilgi görüyor. Surenin bu son iki ayetinin fazileti hakkında birçok sahih hadis rivayet edilmiştir. Peki, Amenerrasulü duası Türkçe Arapça okunuşu ve anlamı nasıldır?

15.10.2021Dualar
2022 yılı Bütçe Kanunu teklifi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Aslan payını eğitime ayırıyoruz

2022 yılı Bütçe Kanunu teklifi! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Aslan payını eğitime ayırıyoruz

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 2022 yılı Merkezi Yönetim Bütçesi'nde bütçe giderlerinin 1 trilyon 750 milyar 957 milyon lira, bütçe gelirlerinin 1 trilyon 472 milyar 583 milyon lira ve bütçe açığının 278 milyar 374 milyon lira olarak öngörüldüğünü bildirdi. Oktay, "Bütçemizin yüzde 15,6'sını, yani aslan payını eğitime ayırıyoruz. Yükseköğrenimi de dahil ettiğimizde eğitim bütçemizi yüzde 29,4 artışla 273,5 milyar liraya yükseltiyoruz" ifadelerini kullandı.

15.10.2021Gündem
Son dakika... Biden borç limitinin artırılmasını onayladı

Son dakika... Biden borç limitinin artırılmasını onayladı

ABD Başkanı Joe Biden, hükümetin temerrüde düşmesini önlemek amacıyla hazırlanan, borç limitinin kısa süreli artırılmasına yönelik tasarıya onay verdi.

15.10.2021Ekonomi
Bidendan, borç limitinin artırılmasına yönelik yasa tasarısına onay

Biden'dan, borç limitinin artırılmasına yönelik yasa tasarısına onay

ABD Başkanı Joe Biden, hükümetin temerrüde düşmesini önlemek amacıyla hazırlanan, borç limitinin kısa süreli artırılmasına yönelik tasarıya onay verdi.

15.10.2021Dünya
Son Dakika: Galatasaray Başkanı Burak Elmastan flaş açıklamalar Transfer için şimdiden anlaştık

Son Dakika: Galatasaray Başkanı Burak Elmas'tan flaş açıklamalar! 'Transfer için şimdiden anlaştık'

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, katıldığı canlı yayında sarı-kırmızılı kulüpteki görev süresinden Türk futbolunun sorunlarına kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı. Kulübün mali yapısıyla ilgili detaylı bilgiler veren Elmas, Radamel Falcao, Gedson Fernandes, Mostafa Mohamed ve Halil Dervişoğlu'nun transferlerine ve yabancı sayısına ilişkin dikkat çeken ifadeler kullandı.

14.10.2021Futbol
Rüyada eşinden ayrılmak ne anlama gelir Rüyada eski, ölmüş ve kavga ettiği eşinden ağlayarak ayrılmak

Rüyada eşinden ayrılmak ne anlama gelir? Rüyada eski, ölmüş ve kavga ettiği eşinden ağlayarak ayrılmak

Ayrılık ve boşanmalar hoş bir durum olmasa bile hayatın bir parçasıdır. O yüzden bu durum çoğu zaman rüyalara da girer ve belli bir anlamları vardır. Peki, rüyada eşinden ayrılmak ne anlama gelir? Rüyada eski, ölmüş ve kavga ettiği eşinden ağlayarak ayrılmak üzerine detayları derledik.

14.10.2021Rüya Tabirleri
Vergi borcu yapılandırma ödemesi ne zaman bitecek İşte son tarih bilgisi

Vergi borcu yapılandırma ödemesi ne zaman bitecek? İşte son tarih bilgisi

Haziran'da yürürlüğe giren 7326 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun hükümlerinden yararlanmak için öngörülen başvuru süresi 30 Eylül'de sona erdi. Yapılandırma yasasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Peki, yapılandırma borç ödemeleri ne zaman bitecek?

14.10.2021Gündem
Gelecek Varlık halka arz oluyor

Gelecek Varlık halka arz oluyor

Fiba Grubu şirketlerinden Gelecek Varlık'ın talep toplama tarihi 14-15 Ekim olarak belirlendi.

14.10.2021Ekonomi
AB, ilk yeşil tahvil ihracını gerçekleştirdi

AB, ilk yeşil tahvil ihracını gerçekleştirdi

15 yıl vadeli 12 milyar avroluk yeşil tahvil ihraç edildi - 2026 sonuna kadar 250 milyar avroluk yeşil tahvil ihracı planlanıyor.

13.10.2021Ekonomi
ABDde borçlanma tavanı yükseltildi

ABD'de borçlanma tavanı yükseltildi

ABD Temsilciler Meclisi, borç limitinin kısa süreli artırılmasına yönelik yasa tasarısını onayladı.

13.10.2021Ekonomi
Son Dakika: Galatasarayın stadının yeni ismi açıklandı Başkan Burak Elmastan yeni müjdeler...

Son Dakika: Galatasaray'ın stadının yeni ismi açıklandı! Başkan Burak Elmas'tan yeni müjdeler...

Son dakika haberi... Galatasaray Kulübü'nün stadının yeni ismi resmen açıklandı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu olarak belirlenen ismin ardından sponsorluk anlaşmasının imzaları, Başkan Burak Elmas ve Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur'un katıldığı törenle atıldı.

12.10.2021Futbol
Rüyada Taşlanmak Ne Anlama Gelir Rüyada Erkek, Kadın Ya Da Tanımadığı Biri Tarafından Taşlandığını Görmek

Rüyada Taşlanmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Erkek, Kadın Ya Da Tanımadığı Biri Tarafından Taşlandığını Görmek

Gerçek hayatta taşlanmak, bir insanın başına gelebilecek en kötü şeyler arasında yer alır. Rüyada taşlanmak ise, her bakımdan çok kötü bir olay yaşayacağınız anlamına gelir. Rüya sahibi, rüyada taşlandığını görüyorsa bu farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada taşlanmak ne anlama gelir tüm detayları ile derledik.

12.10.2021Rüya Tabirleri
Küresel piyasalar artan enflasyonist kaygılarla negatif seyrediyor

Küresel piyasalar artan enflasyonist kaygılarla negatif seyrediyor

Küresel piyasalarda, enerji ve ham madde fiyatlarındaki artışın enflasyonist kaygıları beslemesiyle dün karışık bir seyir izlenmesinin ardından bugün Asya borsaları ile ABD ve Avrupa endeks vadeli işlem kontratlarında satışların hakim olması dikkati çekiyor.

12.10.2021Ekonomi
‘Taahhüt bitmeden abonelik iptaline ceza kesilemez’

‘Taahhüt bitmeden abonelik iptaline ceza kesilemez’

Tüketici mahkemesinden milyonlarca internet abonesini ilgilendiren son derece önemli bir karar çıktı. Muş 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, bir yıldan uzun abonelik sözleşmelerinde tüketicilerin herhangi bir sebep göstermeksizin ‘fesih’ hakkına sahip olduğu, taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yapan tüketicinin faturasına ‘cayma’ nedeniyle herhangi bir ceza yansıtılamayacağına karar verdi.

12.10.2021 Ekonomi
Düşük gelirli ülkelerin borçları artıyor

Düşük gelirli ülkelerin borçları artıyor

Dünya Bankası'nın hazırladığı rapora göre düşük gelirli ülkelerin borçları 2020'de 860 milyar dolara çıktı.

12.10.2021Ekonomi
Rüyada kedi yavruları görmek ne anlama gelir Rüyada evin içinde siyah ve beyaz kedi yavruları görmenin anlamı

Rüyada kedi yavruları görmek ne anlama gelir? Rüyada evin içinde siyah ve beyaz kedi yavruları görmenin anlamı

Rüyada kedi görmek, bazı rüya tabircileri tarafından olumlu bazıları tarafından ise olumsuz bir şekilde yorumlanabilir. Kedi, en çok sevilen ve en çok beslenen hayvanlar arasında yer alır. Rüyada kedi yavrusu görmek, rüyanın içeriğine göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada kedi yavruları görmek ne anlama gelir detayları ile derledik.

11.10.2021Rüya Tabirleri
Dizi kameramanını Serkan Topalın korkunç sonu İşte istenen ceza

Dizi kameramanını Serkan Topal'ın korkunç sonu! İşte istenen ceza

'Poyraz Karayel' ve 'Hayat Yolunda' gibi dizilerde kameraman yardımcısı olarak çalışan Serkan Topal'ı (25), bıçaklayarak öldürdükten sonra yakmaya çalıştıkları iddiasıyla tutuklanan Muhammed Derviş (25), kuzeni Zeynel Nevruz (18) ve tutuksuz Hülya S. (34) hakkında ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı. Muhammed Derviş ifadesinde, 'Öldükten sonra evdeki streç film ile naylona sardım. Çukur kazıp gömmek istedik ancak başaramadık. Yolda giderken kazma ve kürek almıştık. Daha sonra yakmaya karar verdik. Yol üzerindeki bir lastikçiden de eski lastik aldık. Cesedi lastiklerin arasına koyarak yaktık.' dedi.

11.10.2021Gündem
Türkiye Bankalar Birliği, Risk Merkezi Raporuna yönelik videolar hazırladı

Türkiye Bankalar Birliği, "Risk Merkezi Raporu"na yönelik videolar hazırladı

Türkiye Bankalar Birliği (TBB), gerçek kişilerin e-Devlet kapısı kullanarak "Risk Merkezi Raporu"na nasıl erişilebileceğini gösteren bilgilendirici iki ayrı video hazırladı.

11.10.2021Ekonomi
Yeniden seçim olur mu

Yeniden seçim olur mu?

Almanya’da 26 Eylül’de yapılan genel seçimlerden birinci parti çıkan Sosyal Demokrat Parti (SPD), Hür Demokrat Parti (FDP) ve Yeşiller’le ‘trafik lambası’ koalisyonu (kırmızı-sarı-yeşil) oluşturmak için ön görüşmeleri sürdürürken, hedeflenen koalisyonun kurulamaması halinde yeniden seçimlere gidilmesi konuşulmaya başlandı.

11.10.2021Avrupa
Yurt içi piyasalar, Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlunun sunumunu bekliyor

Yurt içi piyasalar, Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'nun sunumunu bekliyor

Küresel piyasalarda, geçen hafta dalgalı bir seyir izlenmesinin ardından, bugün yurt içinde ağustos ayı ödemeler dengesi ve işsizlik verilerinin yanı sıra Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda yapacağı sunum takip edilecek.

11.10.2021Ekonomi
Contemporary Istanbul 2021 Ne Zaman, Nerede Yapılıyor

Contemporary Istanbul 2021 Ne Zaman, Nerede Yapılıyor?

Dünyanın önde gelen galeri, sanatçı, kurum ve kuruluşlarını bir araya getiren 16. Contemporary Istanbul 2021 ne zaman ve nerede yapılıyor sanatseverler tarafından araştırılıyor. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un da ziyaret ettiği Comtemporary Istanbul hakkında bilgiler haberimizde…

Küresel piyasalar Fed tutanaklarına odaklandı

Küresel piyasalar Fed tutanaklarına odaklandı

Küresel pay piyasaları, rekor seviyelere çıkan emtia fiyatları, ABD'deki borç tavanı krizi ve karışık gelen iş gücü piyasası verileriyle sınırlı da olsa yükseliş eğiliminde hareket ederken, gelecek hafta gözler ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantı tutanakları ve enflasyon verilerine çevrildi.

9.10.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

ABD ve AB önce aynaya baksın!

ABD ve AB’deki bir kısım emperyalist ülkeler ve onların uyduları, Türkiye’ye parmak sallayarak, ülkemizi hizaya sokmak istiyorlar.

23.10.2021

İspanya’da Carmen, Türkiye’de Nurten

İspanya'nın en önemli edebiyat ödüllerinden biri ‘Planeta’. Hatta Nobel’den sonra ikinci sırada olduğu iddia ediliyor. Çünkü kazanan esere verilen para ödülü yaklaşık 1 milyon Euro.

20.10.2021

Sabrımız gerçekten sınanıyor!

Haftanın ilk günlerinde biraz rahat edecek gibi görünsek de dolunayla birlikte stresli günler bizi bekliyor. Güç savaşlarına girmeyin. Kaba, hoyrat tavırlı kişilerden uzak durun. Risk taşıyan işlere girmemek iyi olur.

17.10.2021

Yine Karacasöğüt rezaleti!

Bodrum’dan Can Pulak “Türkiye’nin neresine baksanız, bir çevre faciasına takılıyor gözünüz” diyor.

15.10.2021

Fırsatlara merhaba diyelim

Yılın güzel haftalarından birine giriyoruz. Satürn’ün Kova burcundaki geri hareketi sona eriyor. Güneş ile Jüpiter arasındaki etkileşim zirve yapıyor. Coşku ve iyimserlik yükseliyor. Gayet neşeli, eğlenceli, fırsatların bol olduğu süreç başlıyor.

10.10.2021