GeriModa Trendleri Hayallerinizdeki Gelin Olun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayallerinizdeki Gelin Olun!

Hayallerinizdeki Gelin Olun!

"Küçüklüğünüzden beri hayal ettiğiniz düğün günü gelip çattığı zaman, elbette ki unutulmayacak güzellikte olmak isteyeceksiniz!"

Gelinlik seçimi, aksesuarlar, saç, makyaj ve çiçek… Her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz değil mi? Stilinizle özgünleştirdiğiniz seçimlerinizin sizi o gün farklı kılacağını da unutmayın.

- Öncelikle gelinlik modelinize, vücut tipinize göre karar vermelisiniz. Butiklere gidip hangi modelin size yakıştığını keşfedin sonrasında Modacruz’da bu modellerin ikinci ellerini araştırın. İkinci el gelinlik manevi olarak hem yaşanmış bir mutluluğun, aşkın hikayesini taşır; maddi olarak ise oldukça uygun fiyata hayalinizdeki gelinliğe kavuşturur.

İkinci el gelinlik modelleri için tıklayın.

Hayallerinizdeki Gelin Olun- Gelinliğinizi seçtikten sonra sıra ayakkabıda. Düşündüğünüz modelin hemen ikinci elini araştırın, lüks marka ayakkabı konusunda da oldukça farklı modeller bulabileceksiniz. Yoksa siz beyaz yerine Sex and The City karakteri Carrie Bradshaw gibi mavi şahane bir stiletto mu istiyorsunuz? Hadi cesur olun bu sizin gününüz, istediğiniz tasarımı seçin:)

İkinci el ayakkabı modelleri için tıklayın.

Hayallerinizdeki Gelin Olun

- Aksesuar seçiminizde gelinlik ve saç modelinize bağlı olacaktır. Eğer dantel detaylı bir gelinlik ise göz alıcı mücevherler ile romantik bir stil yakalayabilirsiniz.

- Gelinliğiniz straplez ise mücevher kolyeler takabilirsiniz, üstelik taşlarının renkli olması bembeyaz görünümünüze anlamlı bir ışıltı katacak.

İkinci el kolye modelleri için tıklayın.

-Saçlarınızı toplu bir şekilde kullanacaksanız, zarif görünümünüzü öne çıkaracak küpeler tercih edebilirsiniz.

İkinci el küpe modelleri için tıklayın.

Hayallerinizdeki Gelin Olun

- Duvak uzunluğunuzu saç modelinize göre seçin veya duvak yerine tül detaylı şapkalar veya taç takabilirsiniz. Gelinliğiniz sade ise işlemeli taçlar tercih edebilirsiniz. Vintage model bir gelinliğe sahipseniz saçlarınızı açık bırakıp, yaprak işlemeli taç veya tokalar takabilirsiniz.

İkinci el gelinlik aksesuarları için tıklayın.

Hayallerinizdeki Gelin Olun

Düğün gününüzde rahat ve mükemmel görünmek sizin elinizde, unutmayın :)

False