EKSTRA
MENÜ

Gelınlık Modellerı

Gelınlık Modellerı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Gelınlık Modellerı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 353 Gelınlık Modellerı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Gelınlık Modellerı Haberleri

Yasak kalktı, gelinlikçiler hareketlendi

Yasak kalktı, gelinlikçiler hareketlendi

Koronavirüs salgınıyla birlikte uzunca bir süre 'mola' verilen düğün ve nikahlar, yeniden başladı. Gelin adayları da gelinlikçilere akın etti. Gelinlik piyasası yeniden canlanırken, gelin adayları bu dönem gelinliklerini satın almak yerine kiralamayı tercih ediyor. En çok rağbet gören modeller ise, kabarık gelinlikler oluyor.

8.06.2021Ekonomi
Gelinlik Seçerken Kaçınmanız Gereken Hatalar

Gelinlik Seçerken Kaçınmanız Gereken Hatalar

Bir düğünü planlamak kolay bir iş değil. Dikkate almanız gereken çok fazla ayrıntı var, ancak özellikle en önemlisi olan bir tane var: Gelinlik! Olayın temel parçalarından biri olan gelinliği seçmeye geldiğinde ise birçok seçenek arasında kaybolmuş hissedebilir ve sizin için mükemmel olanı seçmeniz için baskı altında olabilirsiniz.

25.01.2021Gelin Modası
Gelinlik Modelleri - Sade, Tesettür, Kabarık Ve Balık En Güzel Gelinlik Modelleri (2020)

Gelinlik Modelleri - Sade, Tesettür, Kabarık Ve Balık En Güzel Gelinlik Modelleri (2020)

Evlilik hazırlığındaki her kadının üzerinde en çok düşündüğü konu, kuşkusuz gelinliğinin nasıl olacağıdır. Bu en önemli günde gelin adayları tüm dikkatleri üzerine çekmek için kusursuz görünmek ister. Bu sebeple gelinlik seçerken dikkat edilecek en önemli konu vücut tipine ve mekana en uygun parçayı seçmektir. Bu yıl kabarık gelinlikler de sade tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Birçok ünlü tasarımcı, ipek mikado ya da saten gibi hem sade hem de göz alıcı kumaşlardaki kabarık gelinliklere koleksiyonunda yer veriyor. Düğününde sade ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmak isteyen kapalı gelin adaylarının tercihi ise genellikle A kesim tesettür gelinlik modelleri. Tarihi mekan, kır düğünleri, sosyal tesisler, kulüp ve davet alanları, otel düğünleri için ideal olan bu modeller gelin başında, kuyrukta, duvakta yapılan seçimlerle düğün mekanının atmosferine uyumlu hale getiriliyor. Balık model gelinlikler ise kusursuzluğun sembolü oldukları için ne yazık ki her vücut tipine uygun değil, genellikle ince yapılı uzun boylu gelin adayları tarafından tercih ediliyor. İşte gelin adaylarına yol gösterecek en popüler gelinlik modelleri…

4.09.2020Gelin Modası
Vücut şekline göre kusursuz gelinlik nasıl seçilir

Vücut şekline göre kusursuz gelinlik nasıl seçilir?

Gelinlerin en önem verdiği konu elbette ki hayallerindeki gelinliği bulabilmektir. Peki hayallerinizdeki gelinliğin vücut şeklinize göre seçim yapmakta gizli olduğunuzu söylesek?

19.08.2020Gelin Modası
Nova Sposa: Tasarımlarını Geleneksel Çizgiden Kopmadan Bugüne Taşıyor

Nova Sposa: Tasarımlarını Geleneksel Çizgiden Kopmadan Bugüne Taşıyor

Gelinlik giymek, her kadının hayali. Kadınların hayallerini süsleyen gelinlik modellerini Türkiye ve tüm Dünya’ya tasarlayan Nova Sposa; “Tasarımlarını, geleneksel köklerinden kopmadan, bugüne adapte ediyor.”

17.07.2020Koleksiyonlar
İlk Sanal Gelinlik Moda Haftasında Öne Çıkan Detaylar

İlk Sanal Gelinlik Moda Haftasında Öne Çıkan Detaylar

Dünya’daki gelinlik trendlerine yön veren New York Gelinlik Moda Haftası 2020, Nisan ayında gerçekleştirildi. Birbirinden ünlü markaların 2021 İlkbahar/Yaz gelinlik koleksiyonlarını görücüye çıkaran, bu sene bir farkla düzenlendi. Korona sürecinden dolayı tamamen dijital ortama taşınan moda haftasında sunumlar çok farklıydı. Moda haftası, zoom görüşmeleri, kitapçıklar ve sanal koleksiyonlar gibi yeni deneyimler ışığında gerçekleşirken vipgelinlik.com öne çıkan gelinlik modellerindeki detayları sizler için derledi.

18.05.2020Alışveriş
En iyi 10 gelinlik modelinden hangisi sizin favoriniz

En iyi 10 gelinlik modelinden hangisi sizin favoriniz?

Her sene değişen gelinlik modellerinden sizin en beğendiğiniz hangisi?

Trendler ve Sezonların Ötesinde Gelinlik Modelleri

Trendler ve Sezonların Ötesinde Gelinlik Modelleri

Yeni nesil gelinler için özgün, modern ve benzersiz gelinlikler yaratma misyonuyla yola çıkan Project.Bridal, 2020 koleksiyonunda marka felsefesini oluşturan yalın tasarım anlayışını odağa alıyor.

17.03.2020Gelin Modası
2020 Gelinlik Modelleri

2020 Gelinlik Modelleri

2020'ye gireli henüz 1 ay oldu ama yılın gelinlik modası çoktan belirlendi bile. 2020'de gelin olacaklar; bu modellere bakmadan gelinliğinize karar vermeyin!

30.01.2020Gelin Modası
2019un en ünlü gelinleri... Bu gelinlikler çok konuşuldu

2019'un en ünlü gelinleri... Bu gelinlikler çok konuşuldu!

2019'da birçok ünlü isim nikah masasına oturdu. Düğünler kadar konuşulan bir diğer detay ise gelinlik modelleri oldu.

25.12.2019Magazin
BÉGUM Bridal Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu

BÉGUM Bridal Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu

Şehirli ve modern formların zamansız detaylarla buluştuğu BÉGUM Bridal Design House Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu, felsefesiyle bir yandan geleneksel düğün kodlarını sarsarken, diğer yandan güzellik ve zarafet tanımlarını yeniliyor.

17.10.2019Koleksiyonlar
Oleg Cassini 2019 Kış Gelinlik Trendleri

Oleg Cassini 2019 Kış Gelinlik Trendleri

Sıcak günlerin yerini soğuk havalara bırakmasıyla şehri saran romantik hava, aşk dolu düğünlerin atmosferini değiştirmeye hazırlanıyor. Mevsimin en romantik günlerinde, soğuyan havaların aşk ile ısındığı günlerde gerçekleşen kış düğünü gelinlikleri, bu sene masalsı bir romantizme sahip. Gösterişli salon düğünlerinde 2019 kış gelinlik modellerinde; doğadan ilham alan çiçekler, yapraklar ve motifler ile süslenmiş masalsı tüller görmek mümkün olacak.

10.10.2019Gelin Modası
BÉGUM Bridal Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu

BÉGUM Bridal Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu

Sade formların farklı mimari kesimlerle buluştuğu tasarımlarıyla BÉGUM BDH, Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu ile bu yıl üçüncü kez katıldığı New York Bridal Week’te New York’lu moda severlerden büyük beğeni topladı.

9.10.2019Gelin Modası
2020nin En Çok Tercih Edilecek Gelinlik Modelleri

2020'nin En Çok Tercih Edilecek Gelinlik Modelleri

Nova Sposa 2020’de en çok tercih edilecek olan gelinlik modellerini açıkladı.

19.09.2019Gelin Modası
Oleg Cassini 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Oleg Cassini 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Oleg Cassini, 2019 sonbahar kış koleksiyonuyla sonbaharın dökülen yaprakları arasında romantik bir düğün yapmak isteyen ya da soğuk ve karlı havaları seven gelinleri masalsı bir kış düğününe hazırlıyor.

4.09.2019Gelin Modası
Düğününüzde Konuklara Teşekkür Etmenin 4 Yolu

Düğününüzde Konuklara Teşekkür Etmenin 4 Yolu

Dünyanın her yerinde birçok insan sevgilisine bağlılığını evlilikle taçlandırmak ister. Bu da en büyük sevgi eylemidir. Özel gününüzde arkadaşlarınızın, ailenizin, sevdiklerinizin yanınızda olması, bu güzel günü onların varlığıyla onurlandırmak, sizleri fazlasıyla mutlu edecektir. Peki, onlara nasıl teşekkür etmelisiniz? Gelin hep birlikte bakalım…

7.08.2019Gelin Modası
Oleg Cassini Boho Dreams Koleksiyonu

Oleg Cassini Boho Dreams Koleksiyonu

Oleg Cassini, 70’lerin hippi ruhunu modern bir romantizmle yeniden ele aldı; ortaya sofistike ve göz alıcı Boho Dreams koleksiyonu çıktı.

31.05.2019Gelin Modası
2019 gelinlik modelleri çekimlerine hayvanlar ilham verdi

2019 gelinlik modelleri çekimlerine hayvanlar ilham verdi

Aysira gelinlik markasının 2019 yaz gelinlik modellerinin katalog çekimlerinde Danimarkalı model Anna Levsen ile Rus model Dasha Gaevskaya objektif karşısına geçti.

17.04.2019Stil
Pronovias 2020 Cruise Koleksiyonu

Pronovias 2020 Cruise Koleksiyonu

“Işıkların Dansı” kreatif fikrinden yola çıkan Pronovias yeni koleksiyonu geceleri ışıldayan sihirli yıldızlardan ilham alıyor ve sayısız inovasyondan faydalanıyor.

29.03.2019Koleksiyonlar
Sagaza, İlkbahar-Yaz 2019 Bridal Koleksiyonu

Sagaza, İlkbahar-Yaz 2019 Bridal Koleksiyonu

Sagaza, İlkbahar-Yaz 2019 Bridal koleksiyonunda özgürlüğü simgeleyen, doğa ile iç içe olan plaj düğünlerinden ilham alıyor.

5.03.2019Koleksiyonlar
Raşit Bağzıbağlı Gelinlik Defilesi

Raşit Bağzıbağlı Gelinlik Defilesi

Moda tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı, 25 parçadan oluşan 2019 İlkbahar - Yaz Sezonu Gelinlik Koleksiyonu'nu, İstanbul’da bu yıl ikincisi düzenlenen Wedding By The Bosphorus Düğün Festivali’nde beğeniye sundu.

3.12.2018Koleksiyonlar
Vücut tipinize göre nasıl gelinlik seçmelisiniz

Vücut tipinize göre nasıl gelinlik seçmelisiniz?

Düğün günü tüm gelinler kusursuz olmak ister. Bunun en önemli yolu da sadece bir kere giyecekleri gelinliklerini tam hayallerindeki seçmekten geçer. İşte vücut tiplerine göre gelinlik seçerken dikkat edilmesi gerekenler...

29.08.2018Kişisel Bakım
Burcunuza göre gelinlik seçiminiz nasıl olmalı

Burcunuza göre gelinlik seçiminiz nasıl olmalı?

Gelinler için en zorlu seçim şüphesiz ki gelinlik seçimidir. Birçok model içinde boğuluyor ve karar vermekte zorlanıyorsanız burcunuzu dinleyerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

27.07.2018Kisisel Bakim
Türk gelinliklerine Almanlar da talip

Türk gelinliklerine Almanlar da talip

Özellikle ortadoğu ülkelerindeki gelin adaylarının ilgisini çeken İstanbul’daki Türk gelinlikçilerine Almanlar da eklendi. Gelinlikçiler bu durumda oldukça memnun. Gelinlikçiler 19 Mayıs’ta İngiltere’de gerçekleşen Prens Harry’nin Kraliyet Düğünü’nden sonra gelinlik modellerine olan ilginin arttığını belirtiyor.

30.05.2018Ekonomi
Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçmenin 7 Altın Kuralı

Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçmenin 7 Altın Kuralı

Gelinlikler en özel gününüzde yanınızda olacak anılarınızdan biridir. Bu güzel anılarda güzel görünmek ve hatırlanmakta oldukça önemlidir. Biz de sizler için gelinliğinizi seçerken sizi daha güzel gösterecek 7 altın kuralı bir araya getirdik.

14.03.2018Moda Trendleri

Vintage gelinlik meraklılarına ilham olacak 5 gelinlik

Gelinlik her kadın için önemlidir. Hayatınızda bir kez giyinebildiğiniz ve en güzel ve özel görüntünüze ulaşabilmeyi amaçladığınız bu gün için gelinlik seçmek bu nedenle çok önemlidir. Kimi kadın bir prensese dönüşmek, kimi vücudunun güzelliğini gözler önüne sermek, kimi ise geçmişin ruhunu bugüne taşımak ister. Son seçenekteki kadınlardan biriyseniz, birbirinden özel vintage gelinlikler sizin için gelsin.

8.02.2018Stil
2017’nin en iyi ünlü gelinlikleri

2017’nin en iyi ünlü gelinlikleri

Gelinliklere bakmak çok eğlenceli bir aktivite. Üzerine bir de bu gelinlikler ünlülerin olunca eğlencesi ikiye katlanıyor. Çünkü büyük meblağlar karşılığında birbirinden ünlü tasarımcıların elinden çıkan gelinlikler içerisindeki ünlülerin görünüşü çok daha etkileyici oluyor. Geçtiğimiz yıl konuşa konuşa bitiremediğimiz ünlü gelinliklerini bir kez daha hatırlayalım.

18.01.2018Stil

Yazar Sonuçları

2020 Sonbahar/Kış Gelinlik Modelleri

Şu geçirmiş olduğumuz sene içerisinde bir hayli zorlu günler yaşayarak maalesef ki düğün sezonunu bir hayli erteledik. Düğünlerini erteleyen çiftler için sonbahar-kış sezonu gelinlik modellerini sizler için derledim, hala kararsız olan gelin adaylarına bir göz atın derim. Keyifle okuyun...

18.08.2020