Dagi’den Babalar Günü’ne Renkli Uyku Giyim Koleksiyonu - Mahmure
GeriAlışveriş Dagi’den Babalar Günü’ne Renkli Uyku Giyim Koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dagi’den Babalar Günü’ne Renkli Uyku Giyim Koleksiyonu

Dagi’den Babalar Günü’ne Renkli Uyku Giyim Koleksiyonu

"Doğadan ilham aldığı tasarımları koleksiyonlarına yansıtan Dagi, tropik ve gökkuşağı renklerinden esinlenerek hazırladığı ev giyim koleksiyonunu Babalar Günü hediyesi arayanların beğenisine sunuyor. Dagi, 7-17 Haziran tarihleri arasında Babalar Günü’ne özel net yüzde 40 indirim gerçekleştiriyor. Hareketli desenlerin ağırlık kazandığı koleksiyon, baharın enerjisini hissettirirken babalarımızın rahatını gözetiyor."

Pijamalar yarattığı konfor ile ev ve uyku giyimindeki vazgeçilmez yerini korumaya devam ediyor. Babalarımız rahat etsin diye sağladığı yüzde 40 indirim kampanyasıyla Dagi, Babalar Günü hediyesi arayanlara rahatlığı kadar trendlere uygun tasarımların yer aldığı ilkbahar-yaz koleksiyonuyla ev ve uyku giyim ürünleri sunuyor.

Dagi’den Babalar Günü’ne Renkli Uyku Giyim Koleksiyonu

Tropik renklerden oluşan ferah uyku giyim koleksiyonu

Evcimen babaların severek kullanacağı yeni sezon ev ve uyku giyim koleksiyonunda yazın vazgeçilmezi şort takımlar ve düğmeli modeller öne çıkıyor. Her sezonun olmazsa olmazı gömlek pijama takımları yumuşacık kumaş seçenekleri ve kontrast desenleriyle bu sezonda favori olmaya hazır. Koleksiyonda canlı kırmızı, gök mavisi ve enerjik sarıların yer aldığı tropikal renk seçenekleri sunan Dagi, klasik renklerden vazgeçmeyen erkeklere lacivert, gri, bordo ve yeşil renkli ürünler sunuyor.

Dagi’den Babalar Günü’ne Renkli Uyku Giyim Koleksiyonu

Rahatına düşkün babalara özel koleksiyon

Dagi, 2018 ilkbahar yaz ev ve uyku giyim koleksiyonu pamuklu ürünleri ve rahat kesim modelleriyle erkeklerin beğenisini kazanıyor. Farklı renk kombinleri ile tasarlanan pijama takımları güçlü, modern ve dinamik bir stil yaratıyor. Evde vakit geçirmeyi seven babalarımızın tercihi t-shirt şort modellerini farklı renk ve tasarımlarla zenginleştiren Dagi’nin koleksiyonunda; ikili pijama takımlarından günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek formlara sahip ince sweatshirtleri bulmak da mümkün oluyor.

False