GeriModa Trendleri 5 İlkbahar Trendini Hesaplı Keşfet!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

5 İlkbahar Trendini Hesaplı Keşfet!

5 İlkbahar Trendini Hesaplı Keşfet!

"Yeni sezon yeni kıyafetler demek! Peki gelecek olan trendleri önceden bilip, uygun fiyatlarla gardırobunuzu yenilemeye ne dersiniz?"

2016 ilkbahar defilelerinden derlediğimiz 5 trende sezon açılmadan, daha hesaplı fiyatlarla ulaşmanızı sağlayacak stil rehberimize hemen göz atmaya başlayabilirsiniz...

1-Vintage

Üst üste giyinmeye hazır mısınız? Üstelik bu sefer grafik, çiçek desenlerini bir arada kullanarak kombinlerinizi renklendirebileceksiniz. Seçimleriniz ise vintage parçalardan olmalı!

İkinci el vintage ürünler satın almak için hemen tıklayın!

5 İlkbahar Trendini Hesaplı Keşfet

2-Payetler

Payetlerin trendi devam ediyor hala dolabınızda yoksa artık alma zamanı. Çünkü ilkbaharda siz de stiliniz ile ışıldamayı hakediyorsunuz. Düğün sezonu açılmadan da payetli elbiselere yatırım yapmak akıllıca olacak.

İkinci el payetli elbiseler için tıklayın.

5 İlkbahar Trendini Hesaplı Keşfet

3-Hırka ve Trikolar

Uzun hırkalar ve incecik trikolar, bu baharda joker parçanız olacak. Jean, etek ve tabi ki elbiseleriniz ile her zaman tercih edebilirsiniz. Pastel renklere öncelik vermenizi öneririz

İkinci el hırkalar için tıklayın.
İkinci el trikolar için tıklayın.

5 İlkbahar Trendini Hesaplı Keşfet

4-Bucket Çantalar

Geçen seneden beri trend olan bucket çantaları, artık edinme zamanı! Kullanışlı ve stil sahibi tasarıma sahip bu çantaların bahara uyumlu olması için canlı renklerden tercih edebilirsiniz.

İkinci el lüks marka çantalar için tıklayın.

5 İlkbahar Trendini Hesaplı Keşfet

5-Düz babetler

Feminen stilinizi bu yaz sivri burunlu düz babetler öne çıkaracak. Bileğiniz inceyse bilekten bağlamalı babetleri çok seveceksiniz. Sivri burun ayağınızın yapısına uymuyorsa yuvarlak burunlu babetlerden alabilirsiniz. İlk önerimiz ise ikonik Chanel babetler!

İkinci el babetler için tıklayın.

5 İlkbahar Trendini Hesaplı Keşfet

Kısacası bu bahar rahatlık ve şıklık mottomuz olacak! Hemen ikinci el seçenekleriyle trendleri yakalayın.

False