EKSTRA
MENÜ

Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yamaç Paraşütü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.110 Yamaç Paraşütü haberi bulunmuştur.

Yamaç Paraşütü Haberleri

Trabzonun alan kodu kaçtır Trabzon telefon kodu hakkında bilgi

Trabzon'un alan kodu kaçtır? Trabzon telefon kodu hakkında bilgi

Karadeniz Bölgesi'nin en önemli şehirlerinden biri olan Trabzon, aynı zamanda bölgenin en gelişmiş şehri olarak da öne çıkıyor. Tarım ve hayvancılık ile beraber balıkçılığın geliştiği Şehir, aynı zamanda tatil bölgesi olarak da değerlendirilmektedir. Peki, Trabzon'un alan kodu kaçtır? Trabzon telefon kodu hakkında bilgileri derledik.

12.05.2021Araştırma
Karabükün alan kodu kaçtır Karabük telefon kodu hakkında bilgi

Karabük'ün alan kodu kaçtır? Karabük telefon kodu hakkında bilgi  

Türkiye'nin Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Karabük, özellikle sanayileşme açısından gelişmiş şehirlerden biridir. En önemlisi kömür madenleri ile ön plana çıkan şehir, Türkiye açısından bu konuda oldukça önemli bir potansiyel teşkil ediyor. Peki, Karabük'ün alan kodu kaçtır? Karabük telefon kodu hakkında bilgi üzerine merak edilenler.

11.05.2021Araştırma
Ispartanın alan kodu kaçtır Isparta telefon kodu hakkında bilgi

Isparta'nın alan kodu kaçtır? Isparta telefon kodu hakkında bilgi

Ülkemizin Güneybatı bölgesinde yer alan Isparta ili, genellikle dağcılık ve yamaç paraşütçülüğüne merak salan insanların gidip gördüğü ve eğlendiği yerlerden birisidir. Dağlık alanları da oldukça fazla olan Isparta ili, aynı zamanda gülleri ile de meşhurdur. İşte, tüm detaylar.

11.05.2021Araştırma
Ordu’ya gitmek için 4 yeni neden

Ordu’ya gitmek için 4 yeni neden

Karadeniz’in doğasından gelen güzellikleri binlerce yıllık insan emeğiyle süsleyerek adeta bir açık hava müzesi haline gelen Ordu’yu yılın herhangi bir zamanında ziyaret etmek için birçok neden var. Şimdi onlara yenileri eklendi. Kent, artık macera ve heyecan arayanların da ilk aklına gelen yerlerden biri olacak.

12.04.2021Seyahat
Balkanlar üzerinden gelen kar ile Trakya bembeyaz

Balkanlar üzerinden gelen kar ile Trakya bembeyaz

Balkanlar üzerinden gelen kar yağışı ve soğuk hava, Trakya'da etkili oldu. Edirne ve Tekirdağ'ın yüksek kesimlerinde kar kalınlığı, yer yer 10 santimi buldu. Yamaç paraşütü yapılan Uçmakdere bölgesine uçuşa giden uçuş eğitmeni Kadir Aksoy, kar manzarası eşliğinde uçmak istediklerini ancak kar yağışı ve rüzgar nedeniyle iptal ettiklerini söyledi.

8.04.2021Haber
Nisan ayında kar sürprizi

Nisan ayında kar sürprizi

Balkanlar üzerinden gelen kar yağışı ve soğuk hava, Trakya'da etkili oldu. Edirne ve Tekirdağ'ın yüksek kesimlerinde kar kalınlığı, yer yer 10 santimi buldu. Yamaç paraşütü yapılan Uçmakdere bölgesine uçuşa giden uçuş eğitmeni Kadir Aksoy, kar manzarası eşliğinde uçmak istediklerini ancak kar yağışı ve rüzgar nedeniyle iptal ettiklerini söyledi.

8.04.2021Gündem
Adrenalin tutkunlarının yükselen yıldızı

Adrenalin tutkunlarının yükselen yıldızı

Bundan iki yıl önce Erzurum Kongresi’nin 100’üncü yılında Hürriyet fotomuhabirleri olarak yolumuz Erzurum’a düştü. Bizi o gün oraya davet eden Türkiye Kayak Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Onur Sağsöz “Buraya yazın geldiniz, bir de kışın görün” demişti. İki yıl sonra yine dört fotomuhabir olarak gittik ve Erzurum’un meşhur kışını görüntüledik.

28.03.2021Seyahat
Adana semalarında izinsiz uçan paramotor polisi alarma geçti

Adana semalarında izinsiz uçan paramotor polisi alarma geçti

ADANA semalarında paramotorla uçuş yapan 2 kişi, polisi alarma geçirdi. Polis ekipleri tarafından havadan helikopterle de takip edilen paramotorcular, güvenlik önlemi alınan Merkez Park'a indirildi. İzinsiz uçtukları belirlenen tarihi yapıların çekimini yapmak için havalandıklarını öne süren bu kişiler, ifadelerinin alınması için polis merkezine götürüldü.

19.03.2021Haber
Adanada polis olaya el attı Havada alarm

Adana'da polis olaya el attı! Havada alarm

Adana semalarında paramotorla uçuş yapan 2 kişi, polisi alarma geçirdi. Polis ekipleri tarafından havadan helikopterle de takip edilen paramotorcular, güvenlik önlemi alınan Merkez Park’a indirildi. İzinsiz uçtukları belirlenen tarihi yapıların çekimini yapmak için havalandıklarını öne süren bu kişiler, ifadelerinin alınması için polis merkezine götürüldü.

19.03.2021Gündem
İzmirde iki paramotorcu, sağlık çalışanları için havalandı

İzmir'de iki paramotorcu, sağlık çalışanları için havalandı

Paramotor pilotları Metin Pehlivan ve Tolga Şenyuva, yaptıkları uçuşla sağlık çalışlarını 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı.

14.03.2021Gündem
8 Mart manzaraları

8 Mart manzaraları

Kız çocuğu, kardeş, kadın, anne, arkadaş, meslektaş... Tüm dünyada dün kadınların günüydü. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Türkiye’nin dört bir yanında da her kesimden kadını buluşturan etkinlikler vardı. Kadınların ortak dileği, sözlerin bir gün sonra unutulmaması ve şiddet olaylarının artık son bulmasıydı.

9.03.2021Gündem
Mardinde, yamaç paraşütüyle 8 Mart uçuşu

Mardin'de, yamaç paraşütüyle '8 Mart' uçuşu

MARDİN'in Derik ilçesindeki Erge Baba Tepesi'nde bir araya gelen sporcular, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde yamaç paraşütü etkinliği düzenledi.

8.03.2021Gündem
Trakya’da doya doya 10 adım…

Trakya’da doya doya 10 adım…

Trakya; Edirne, Kırklareli, Tekirdağ’ın tamamıyla Çanakkale ve İstanbul’un bir kısmını kapsayan coğrafi bölge… Sıcakkanlı halkı, kıpır kıpır dansları, lezzetli köfteleri, yazı yaz, kışı kış gibi yaşayan doğası ve insanlık tarihinin başlangıcına giden yerleşimleriyle ülkemizin keşfedilmeye değer bölgelerinden. Jürimize bu hafta Trakya’ya doğru yola çıkanların mutlaka görmesi gereken yerleri sorduk.

7.03.2021Seyahat
Amanoslarda buzlu suda yüzüp, karla kaplı alanlarda koşuyor

Amanoslar'da buzlu suda yüzüp, karla kaplı alanlarda koşuyor

Hatay'da terörden arındırılan bölgede spor yapan Ata Koşar (43), 2 bin rakımlık Amanos Dağları'nda, karla kaplı dağlarda koşu yapıyor ve dağlardan akan soğuk sularda yüzüyor. Dağın zirvesinde yamaç paraşütü de yapan Koşar, bütün sporları huzurlu ve güvenli bir şekilde yaptığını söyledi. Eksi 4 derecedeki buzları kırıp suya giren Koşar'ın sosyal medyada paylaştığı videoları, görenleri hayretler içinde bırakıyor.

6.03.2021Gündem
Yıldız Dağlarında yamaç paraşütü yaptılar

Yıldız Dağları'nda yamaç paraşütü yaptılar

Sivas'ta bulunan Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezi, profesyonel yamaç paraşütçülerini ağırladı. Yamaç paraşütü sporcuları, 2 bin 200 metre yükseklikteki Yıldız Dağı'nın yamacından uçuş gerçekleştirdi.

1.03.2021Gündem
Burası Uludağ değil Hakkari Terör gitti hayat geldi

Burası Uludağ değil Hakkari! Terör gitti hayat geldi

Yılın 7 ayı karla kaplı zirveleriyle ‘dağların başkenti’ olarak anılan Hakkâri, terör olaylarının azalmasıyla cıvıl cıvıl bir turizm kentine dönüştü. Geçtiğimiz yıl İstanbul’dan Rize’ye, İran’dan Irak’a kadar 100 bin ziyaretçiyi ağırlayan Hakkâri’nin sloganı, “Hakkâri’de hayat var” oldu.

1.03.2021Gündem
Mavi ve yeşilin şehrinde baharın  en güzel 10 durağı

Mavi ve yeşilin şehrinde baharın en güzel 10 durağı

Muğla antik kentleri, plajları ve doğasıyla yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği popüler rotalara sahip… Her mevsim için farklı sürprizler barındıran kentte, ilkbaharda ziyaret edilebilecek en güzel yerleri jürimize sorduk.

28.02.2021Seyahat
Köprülü Kanyon Milli Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir Köprülü Kanyon Milli Parkı Konaklama, Kamp, Giriş Ücreti Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Köprülü Kanyon Milli Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Köprülü Kanyon Milli Parkı Konaklama, Kamp, Giriş Ücreti Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Ülkemiz pek çok güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Farklı bölgelerde gezilecek, keşfedilecek doğa harikaları bulunmaktadır. Ayrıca her zevke hitap eden bir tatil alanı bulmak mümkündür. Deniz ve güneş tatili isteyenler için imkânlar çok fazladır. Kayak tatili yapmak isteyenler için başka seçenekler vardır. Adrenalin tutkunları için yamaç paraşütü ve rafting yapabilecekleri yerler mevcuttur. İşte, merak edilen tüm detaylar.

24.02.2021Seyahat
Dilek Yarımadası Milli Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir Dilek Yarımadası Milli Parkı Konaklama, Kamp, Giriş Ücreti Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Dilek Yarımadası Milli Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Dilek Yarımadası Milli Parkı Konaklama, Kamp, Giriş Ücreti Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Türkiye’nin her bölgesinde birden fazla doğa güzelliği ile karşılaşmak mümkündür. Tabiatı, tarihi ve kültürü ile bu coğrafya pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Her bölgenin iklimsel farklıkları ise gezmek isteyenlere seçim şansı sunmaktadır. Dilek Yarımadasında bu güzelliklerden bir tanesidir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

23.02.2021Seyahat
Bakan Pakdemirli: Meteoroloji alanındaki birikim ve teknolojimizi Türk dünyası ile paylaşmaya hazırız

Bakan Pakdemirli: Meteoroloji alanındaki birikim ve teknolojimizi Türk dünyası ile paylaşmaya hazırız

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye'nin meteoroloji alanındaki tüm birikim ve teknolojisini Türk dünyası ile paylaşmaya hazır olduğunu belirterek, "Türk Dünyası Meteoroloji Birliğinin kurulmasıyla da yerli ve milli kaynaklarla geliştirilen METCAP, MeteoUYARI, Piri Reis, Hezarfen, Orman Yangınları Meteorolojik Erken Uyarı Sistemi ve mobil uygulamalar gibi yazılımların Türk dünyasına sağlanmasını ve ortak yazılımlar geliştirilmesini sağlayacağız." dedi.

19.02.2021Ekonomi
950 metre yükseklikte çay keyfi

950 metre yükseklikte çay keyfi

Bursa'nın İnegöl ilçesinde yamaç paraşütü pilotu Fatih Demir(36), özel olarak hazırlanan düzenekle gökyüzünde çay içerek doğa sporlarına dikkat çekti.

31.01.2021Haber
Erzurumun karlı dağlarından görüntüler

Erzurum'un karlı dağlarından görüntüler

Kış mevsiminin çetin geçtiği kentlerin başında gelen Erzurum ve çevresinde karla kaplı dağlarda güzel manzaralar oluştu.

30.01.2021Haber
Çalıkuşu’nun köyü beyaza büründü

Çalıkuşu’nun köyü beyaza büründü

Uludağ’ın eteklerinde bulunan, Çalıkuşu romanının başkarakteri Feride’nin köyü Zeyniler beyaza büründü.

29.01.2021Seyahat
Kızılkaya spor turizmine açılıyor

Kızılkaya spor turizmine açılıyor

Burdur’un Kızılkaya beldesinde spor turizmi için harekete geçilirken, bölgedeki ilk yamaç paraşütü uçuşunu milli paraşütçü Arif Kemal Buhara yaptı.

28.01.2021Gezi
Ovacıkta kayak merkezi tatilcilerle doldu

Ovacık'ta kayak merkezi tatilcilerle doldu

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde, etkili olan kar yağışının ardından kayak merkezinde sezon açıldı. Ovacık Kayak Merkezi'nin otelinde konaklayanların sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulmasıyla ve sömestir tatilini fırsat bilenler, pistleri doldurdu.

25.01.2021Seyahat
Bahçesinde 5 metre uzunluğunda kardan uçak yaptı

Bahçesinde 5 metre uzunluğunda kardan uçak yaptı

SAKARYA'nın Serdivan ilçesinde İbrahim Kurt, bahçesinde yaklaşık 5 metre uzunluğunda 2 metre yüksekliğinde kardan uçak yaptı.

22.01.2021Güncel
Bisikletiyle dünyayı gezen Japon fotoğrafçı Alanya turunu havadan yaptı

Bisikletiyle dünyayı gezen Japon fotoğrafçı Alanya turunu havadan yaptı

Bisikletiyle 10 yıl sürecek dünya turana çıkarak 4 kıtada, 13 ülke ziyaret eden Japon fotoğraf sanatçısı Hirohisa Tajima (33), Antalya’nın Alanya ilçesinde mola verdi. Bugüne kadar yaklaşık 40 bin kilometre yol kat eden Tajima, Alanya turunu ise yamaç paraşütüyle uçarak gökyüzünden yaptı.

20.01.2021Seyahat
Olay rektör Hürriyete konuştu: Tepkileri bekliyordum

Olay rektör Hürriyet'e konuştu: Tepkileri bekliyordum

3 Ocak’ta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından Boğaziçi Rektörlüğü’ne atandıktan sonra öğrenci, öğretim üyeleri ve mezunların tepkileriyle karşılaşan Prof. Dr. Melih Bulu, Hürriyet’in sorularını yanıtladı.

6.01.2021Eğitim
Palandökende zipline hattı ve buz duvarı, macera sevenleri ağırlıyor

Palandöken'de zipline hattı ve buz duvarı, macera sevenleri ağırlıyor

Türkiye'nin gözde kayak merkezlerinden Palandöken'e kurulan buz duvarı ve zipline hattı adrenalin tutkunlarının yeni adresi oldu. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, heyecan sevenleri Palandöken'e davet etti.

5.01.2021Seyahat
Antalya’da yamaç paraşütçüsü ve yolcusunun zor anları

Antalya’da yamaç paraşütçüsü ve yolcusunun zor anları

Antalya’da yasağa rağmen varyant falezler yamaç paraşütçülerine ev sahipliği yaptı. Rüzgar nedeniyle güçlük çeken bir paraşütçü ve yolcusu çocuk, ilk denemesinde kalkamadan savrulup düşerken ikinci denemede diğer sporcuların da yardımıyla uçabildi.

23.12.2020Gündem
Zor anları Savrulup düştüler

Zor anları! Savrulup düştüler

Antalya’da yasağa rağmen varyant falezler yamaç paraşütçülerine ev sahipliği yaptı. Rüzgar nedeniyle güçlük çeken bir paraşütçü ve yolcusu çocuk, ilk denemesinde kalkamadan savrulup düşerken ikinci denemede diğer sporcuların da yardımıyla uçabildi.

23.12.2020Gündem
Yamaç paraşütü uçuşlarına pandemi dopingi

Yamaç paraşütü uçuşlarına pandemi dopingi

Antalya'nın Kemer ilçesinde 2365 metre yükseklikteki Tahtalı Dağı'ndan yeni normal hayat ile temmuz ayında başlayan yamaç paraşütü uçuşları, 25 Kasım itibarıyla sona erdi. Yamaç paraşütüne ilginin, pandemi sürecinde arttığı kaydedildi.

21.12.2020Seyahat
Yamaç paraşütüyle 1900 metrede koronavirüs uyarısı

Yamaç paraşütüyle 1900 metrede koronavirüs uyarısı

BİNGÖL Üniversitesi'nde memur olarak görev yapan Mustafa Kurt (43), 1900 metre yükseklikte yamaç paraşütü ile yaptığı uçuşla, koronavirüs tedbirlerinin yazılı olduğu afişle uyarıda bulundu.

18.12.2020Güncel
Türkiye’de bir kış masalı: Turistik Doğu Ekspresi ile Kars gezisi

Türkiye’de bir kış masalı: Turistik Doğu Ekspresi ile Kars gezisi

Türkiye’de kış denince akla gelen ilk gezi macerası Turistik Doğu Ekspresi ile Kars’a yolculuk oluyor. Şu sıralar pandemiden dolayı ne yazık ki seferler başlamadı. Kısıtlamalar bitip normalleşme aşamasına dönünce ve seferler başlayınca yine herkesin gözdesi olacağı kesin. Peki Turistik Doğu Ekspresi nasıl bir deneyim sunuyor? Hangi şehirlere uğruyor, nereleri gezdiriyor? İşte Turistik Doğu Ekspresi ile ilgili tüm detaylar…

17.12.2020Seyahat
Murat Dağı Termal Kayak Merkezine mevsimin ilk karı düştü

Murat Dağı Termal Kayak Merkezi'ne mevsimin ilk karı düştü

Kütahya’nın Gediz ilçesinde bulunan ve bölgenin en önemli turizm merkezi olan Murat Dağı Termal Kayak Merkezi'ne mevsimin ilk karı yağdı.Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, her mevsim farklı renkleriyle ziyaretçilerini büyüleyen Murat Dağı Termal Kayak Merkezinin kış turizminde bölge için büyük öneme sahip olduğunu söyledi.

12.12.2020Gündem
Erbaada yamaç paraşütü etkinliği

Erbaa'da yamaç paraşütü etkinliği

Tokat’ta yamaç paraşütçüleri Erbaa ilçesindeki Seyirtepe'de uçuş gerçekleştirdi.

30.11.2020Seyahat
En genç akrobasi pilotu, dünyaya açılmak istiyor

En genç akrobasi pilotu, dünyaya açılmak istiyor

ANTALYA'nın Alanya ilçesinde yaşayan ve dünyanın en genç akrobasi pilotu unvanına sahip Harun Karateke (17), dünya çapında yarışmalara katılabilmek için destek bekliyor. Yaptığı işin zor olduğunu söyleyen Karateke, "Zamanlama ve yetenek istiyor. Aynı zamanda biraz korkutucu. Ama hareketleri yapa yapa alışıyorsunuz. Ondan sonra daha çok ileri gitmek istiyorsunuz. Bu aslında yükseklik korkusu değil, düşme korkusu. Ben de mesela bir binaya çıktığım zaman düşmekten korkuyorum ama bu çok güvenli bir spor" dedi.

30.11.2020Güncel
Tokatta yamaç paraşütü etkinliği

Tokat'ta yamaç paraşütü etkinliği

TOKAT’ta yamaç paraşütçüleri Erbaa ilçesindeki Seyirtepe'de uçuş gerçekleştirdi.

28.11.2020Güncel
Yamaç paraşütü merkezi Babadağın bitki haritası çıkarıldı

Yamaç paraşütü merkezi Babadağ'ın bitki haritası çıkarıldı

Muğla'nın Fethiye ilçesindeki dünyaca ünlü yamaç paraşütü merkezi Babadağ'daki bitki çeşitliliğinin belirlenmesi için başlatılan çalışmada, 72'si endemik yaklaşık 500 bitki türü tespit edildi.

26.11.2020Teknoloji
Doğa turizmi açısından oldukça zengin: Tekirdağ

Doğa turizmi açısından oldukça zengin: Tekirdağ

Doğası, tarihi ve kültürel yapısının yanı sıra ekstrem sporlardan hoşlananlar için yamaç paraşütü, kamp ve karavan turizmi tercih edenler için de uygun alanları bulunan Tekirdağ, İstanbul'a yakınlığını avantaja çevirmek istiyor.

19.11.2020Seyahat
Samsunun Nebiyan Dağı ziyaretçilerini sonbahar renkleriyle karşılıyor

Samsun'un Nebiyan Dağı ziyaretçilerini sonbahar renkleriyle karşılıyor

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde yer alan ve "Karadeniz'in terası" olarak nitelendirilen Nebiyan Dağı, ziyaretçilerine hazan renkleriyle renk cümbüşü sunuyor.

11.11.2020Seyahat
Afyonkarahisarlı yamaç paraşütçüsü Atatürk için uçtu

Afyonkarahisarlı yamaç paraşütçüsü Atatürk için uçtu

Afyonkarahisarlı genç yamaç paraşütü pilotu Ozan Ceylan, Muğla'nın Fethiye ilçesindeki Ölüdeniz üstünde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 82. yılı dolayısıyla anma uçuşu gerçekleştirdi.

10.11.2020Seyahat
Hesarek Kayak Merkezinde yamaç paraşütü etkinliği

Hesarek Kayak Merkezi'nde yamaç paraşütü etkinliği

BİNGÖL'deki Hesarek Kayak Merkezi'nde yamaç paraşütü etkinliği düzenlendi.

7.11.2020Gündem
Ölüdenizin üzerinde 1500 metrede Türk kahvesi yapıp içerek uçtu

Ölüdeniz'in üzerinde 1500 metrede Türk kahvesi yapıp içerek uçtu

Afyonkarahisarlı yamaç paraşütçüsü Ozan Ceylan, Fethiye Ölüdeniz üstünde 1500 metre yükseklikte Türk kahvesi yaparak uçuş gerçekleştirdi.

4.11.2020Seyahat
Hatayda paramotor ve yamaç paraşütü faaliyetleri yasaklandı

Hatay'da paramotor ve yamaç paraşütü faaliyetleri yasaklandı

Hatay Valiliği, terörle mücadelenin etkin ve verimli yürütülmesi için kent genelinde 4 Nisan 2021 tarihine kadar her türlü yamaç paraşütü, paramotor ve paratrekking faaliyetlerinin yasaklandığını açıkladı.

4.11.2020Gündem
1500 metrede Türk kahvesi yaparak uçtu

1500 metrede Türk kahvesi yaparak uçtu

Afyonkarahisarlı yamaç paraşütü pilotu Ozan Ceylan, Fethiye Ölüdeniz üstünde bin 500 metre yükseklikte Türk kahvesi yaparak uçuş gerçekleştirdi.

4.11.2020Haber

Yazar Sonuçları

Çılgın dalgalardan hayatın akışına

Ayşin Oya Bekbay, defalarca milli formayı giymiş, 17 yaşında Armutlu-Mudanya arasını yüzen ilk ve tek kadın yüzücümüz. Bu tarihten tam 30 yıl sonra babasına verdiği sözü gerçekleştirmek için Manş Denizi’ni gidiş-dönüş geçerek rekor kıran ilk Türk takımının tek kadın üyesi. Size başarılarla dolu bir giriş yapsam da onun profesyonel yüzme yaşantısı ciddi kırılmalar ve mücadelelerle dolu. Ancak hayata bakış açısı ve korkularıyla yüzleşme biçimi, hikâyesini herkes için ilham verici kılıyor.

11.03.2021

Fethiye’nin muhteşem doğasında 12 ay boyunca aktiviteli ekolojik tatil

Fethiye denince genellikle ilk akla deniz tatili gelse de aslında her mevsim yapılabilecek birçok aktivite bulunuyor. Şimdi size mutlaka keşfetmeniz gereken ve henüz çok fazla bilinmeyen doğasıyla büyüleneceğiniz iki yerden bahsedeceğim.

14.11.2020