EKSTRA
MENÜ

Televizyon Programı

Televizyon Programı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Televizyon Programı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11.858 Televizyon Programı haberi bulunmuştur.

Televizyon Programı Haberleri

Atatürk’ün elyazısıyla kenar notları

Atatürk’ün elyazısıyla kenar notları

Türkiye yeni bir ‘Mustafa Kemal gündemi’ni henüz geride bırakmışken çok ilginç detaylar içeren bir kitabın yeni baskısı elimizde. Mustafa Kemal’in 1917-1937 arasındaki kritik olaylar sırasında yaptığı yazışmaları, aldığı notları kapsayan ‘Atatürk/Belgeler, Elyazısıyla Notlar, Yazışmalar’, büyük bölümü Atatürk’ün el yazısı olan ve Yapı Kredi Bankası Arşivi’nde bulunan belgelerden derlenmiş.

25.05.2017Kitap Sanat
Bir dönem hepimizi ekrana kitlemiş 5 TV programı

Bir dönem hepimizi ekrana kitlemiş 5 TV programı

Şimdilerde tüm halk olarak TV karşısına birbirinden çeşitli dizileri izlemek için geçiyoruz. Hatta her günün bir değil birden fazlasının olduğu bir dönemdeyiz. Bundan 20-30 yıl kadar önce ise daha çeşitli TV programlarının olduğu bir zaman yaşamıştık. Hadi hafızamızı zorlayalım ve o zamanlar bizi ekrana kilitleyen programları bir hatırlayalım.

18.05.2017Keyif
Türk Malı oyuncuları kimdir

Türk Malı oyuncuları kimdir?

Türk Malı dizisi, Star TV ekranlarında yayın hayatına yeniden başlıyor. Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan ve yaz sezonunda ekranlarda olacak olan Türk Malı, oyuncuları ile de merak ediliyor. İşte, Şafak Sezer'in başrolünde yer alacağı Türk Malı oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgiler

16.05.2017Televizyon
Derin rezalete darbe üstüne darbe: Raflardan iniyor...

'Derin rezalet'e darbe üstüne darbe: Raflardan iniyor...

Nezih Kitapevi, Remzi, D&R ve Migros Mustafa Kemal Atatürk'e TV kanallarından ve dergi sayfalarından hakaret eden Mustafa Armağan'ın 'Derin Tarih’ dergisini raflardan indirdi. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Derin Tarih programı ile TVnet'e ağır ceza kararı aldı.Benzer hakaretler bir kez daha gündeme gelirse Derin Tarih’in yayından kaldırılması gündeme gelebilecek.

10.05.2017Gündem
Atatürke hakarette son dakika gelişmesi... RTÜKten ceza geliyor

Atatürk'e hakarette son dakika gelişmesi... RTÜK'ten ceza geliyor

RTÜK, Derin Tarih programı ile TVnet'e ağır ceza kararı aldı. Benzer hakaretler bir kez daha gündeme gelirse Derin Tarih’in yayından kaldırılması gündeme gelebilecek.

10.05.2017Gündem
Son anketlere göre aşırı sağ oyları eriyor

Son anketlere göre aşırı sağ oyları eriyor

İngiltere’de iktidardaki Muhafazakar Parti, anketlere göre 8 Haziran seçimleri öncesinde, rakibi İşçi Partisi ile arayı 17 puan açtı. Survation anketine göre Avrupa Birliği karşıtı olan aşırı sağcı Birleşik Krallık Bağımsızlık Partisi’nin (UKIP) desteği ise hızla eriyor.

9.05.2017Dünya
Munzur yaylalarından çıkıp Amerika’yı nasıl fethetti

Munzur yaylalarından çıkıp Amerika’yı nasıl fethetti?

O, sıfırdan kurduğu ‘Chobani’ markasıyla bugün bütün dünyanın konuştuğu bir girişimci... Emeğinin hakkıyla zirveye ulaşmış bir iş insanı... Dünyanın en etkili insanlarından biri olduğu, Time dergisinin seçkisinde de tescillendi. Fotoğrafları dergi kapaklarını süslüyor; göçmenler için ürettiği iş imkânları, Amerikan rüyasını yeniden tarifi dilden dile anlatılıyor... Ama köklerini, çıkıp geldiği Munzur yaylalarını asla unutmayan biri Hamdi Ulukaya... Benim de dostum, arkadaşım. New York’un ‘Village’ semtinde, yani buradaki ‘Köyümüz’de ofislerimiz arasındaki mesafe yürüyerek on dakika... Sıklıkla fırsat yaratır, Manhattan’ın parklarında, kafelerinde koyu bir sohbete dalarız. Ben Kars’tan ODTÜ’ye, sonra New York’a; o Erzincan’dan Mülkiye’ye, oradan iş dünyasının zirvesine hikâyesini anlatırız... İşte size ‘Village’dan koyu bir köy sohbeti...

6.05.2017Hayat
Saba Tümer, Cengiz Semercioğlunun sorularını yanıtladı

Saba Tümer, Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı

Saba Tümer’i İzmir’den İstanbul’a, NTV’ye geldiği ilk yıllardan beri tanıyorum. Birbirimize derdimizi anlatacak, yanağından makas alacak kadar yakınız, samimi pozlarımız bu yüzden... “Ne yapıyorsun 9 aydır?” dedim; kendi hayatından hikayeler anlattığı bir stand-up hazırladığından girdi, aşk hayatından çıktı, televizyonu özlediğinden devam edip eski anılardan dem vurdu. Bunca yıllık arkadaşımın medyayla ilk tanışmasının 1983’te, babasının bulunduğu THY uçağının Atina’ya kaçırılmasıyla olduğunu yeni öğrendim... İşte Saba tüm bu komik maceralarını anlatmaya hazırlanıyor stand up’ında...

6.05.2017Magazin
80’li yıllarda çocukların psikolojisini etkileyen 6 olay

80’li yıllarda çocukların psikolojisini etkileyen 6 olay

80’li yıllarda çocuk olmak, askeri darbe ve öncesindeki olaylarla şoka girmiş ebeveynlerimiz yüzünden zaten zordu. Bir de üzerine her eve giren televizyon ile dünyadaki bin türlü garipliğe şahit olmak da eklenince, hepimiz fena etkilendik. Televizyonda gördüğümüz her şeyin gerçek olduğuna inandık ve oradan zihnimize geçen her bilgiyi istemeden de olsa biriktirdik. İşte bu kumbaranın önde gelen bazı aktörleri...

4.05.2017Hayat
Sedat Mert:Bu diziye gönlümüzü koyduk

Sedat Mert:Bu diziye gönlümüzü koyduk

Sedat Mert, Kanal D’nin bu akşam 6’ncı bölümü yayınlanacak “İsimsizler” dizisinde Demir Yüzbaşı’yı canlandırıyor. Oyuncuyla hem izlenme rekorları kıran bu diziyi hem de yurtdışı kariyerini konuştuk.

30.04.2017Magazin
Eskiden kötüler o kadar da ‘kötü’ değildi

Eskiden kötüler o kadar da ‘kötü’ değildi

Sevilen televizyon programı ‘Komedi Dükkânı’nın metin yazarlarından, Cem Yılmaz filmlerinin yaratıcılarından Can Yılmaz, Kafa dergisinde yazmaya başladıktan sonra son dönemin en çok ilgi gören öykü yazarlarından biri oldu. Yılmaz’la yeni çıkan ikinci kitabı ‘Yeni Alışanlar İçin Can Yılmaz-Yap Bi Babalık’ vesilesiyle buluştuk...

29.04.2017Keyif
Fi dizisi neden yayınlanmadı Fi yeni bölümü ne zaman

Fi dizisi neden yayınlanmadı? Fi yeni bölümü ne zaman?

Fi dizisinin yayınlanması gereken 7,8,9. bölümleri izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. İnternet alemine yeni bir soluk kazandıran Fi dizisi izleyicileri bölümleriyle etkilemeye devam ediyor. En son 21 Nisan Cuma günü izleyicileriyle buluşan Fi dizisinin yeni bölümü bu hafta henüz yayınlanmadı. Peki, Fi dizisi neden yayınlanmadı? Fi yeni bölümü ne zaman?

28.04.2017Televizyon
Fi yeni bölüm ne zaman Fİ hangi günler yayınlanıyor

Fi yeni bölüm ne zaman? Fİ hangi günler yayınlanıyor?

Fi dizisinin yeni bölümü için heyecan dolu bekleyiş sürüyor. Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Mehmet Günsür'un başrollerini paylaştığı dizi en son 21Nisan Cuma günü izleyicileriyle buluşmuştu. Dijital platform üzerinden yayınlanan dizi bu hafta ise yok. Peki, Fi yeni bölüm ne zaman? Fİ hangi günler yayınlanıyor?

28.04.2017Televizyon
Fi dizisinin 7. bölümü ne zaman yayınlanacak

Fi dizisinin 7. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenlik koltuğunda Mert Baykal'ın oturduğu Fi dizisinin ilk 3 bölümü Puhu TV'de 31 Mart 2017 tarihinde yayınlanmıştı. Merakla beklenen 4. 5. ve 6. bölüm ise 21 Nisan'da seyircisiyle buluştu. Seyirciler, şimdi de 'Fi 7. bölüm ne zaman?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Fi 7. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar

25.04.2017Televizyon
Alaçatıya gitmenin şimdi tam zamanı

Alaçatı'ya gitmenin şimdi tam zamanı!

Bir yıl pas geçtiğim ama neredeyse tüm takip ettiğim insanları orada görünce imrendiğim, "seneye mutlaka erken rezervasyonla gideceğim" dediğim, Alaçatı planını bu yıl gerçekleştirdim. Alaçatı Ot Festivali'ne gittim. Yalnız çok da şaşırdım, "Yahu şevketi bostan 20 lira olur mu?" oluyormuş. İşte hem festival hem de Alaçatı izlenimlerim...

21.04.2017Seyahat
Tayfun Talipoğlunun ölüm nedeni kesinleşti

Tayfun Talipoğlu'nun ölüm nedeni kesinleşti

İZMİR’in Konak İlçesi’ndeki evinde fenalaşıp hayatını kaybeden gazeteci 55 yaşındaki Talip Talipoğlu’nun, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla yapılan detaylı otopsinin sonucu belli oldu. Buna göre kanında herhangi yabancı bir maddeye rastlanmayan Talipoğlu’nun, kalp krizinden hayatını kaybettiği kesinleşti.

20.04.2017Gündem
Yabancıların Türk şirketlerine yatırımı üçe katlandı

Yabancıların Türk şirketlerine yatırımı üçe katlandı

Yabancıların Türk şirketlerini devralmak için 2016'da yaptığı yatırım tutarı bir önceki yıla kıyasla üçe katlanarak 18,9 milyar lira oldu. Hollandalı yatırımcılar Türk şirketlerinin devralınmasında 9 işlemle ilk sıraya yerleşti. Geçen yıl Türkiye'deki özelleştirmeler en çok elektrik enerjisinin üretimi, iletimi ve dağıtımında gerçekleşti.

18.04.2017Ekonomi
AK Partili başkana canlı yayında şok

AK Partili başkana canlı yayında şok

İzmir'in Menderes ilçesinde, Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkından bölgesel bir televizyon kanalının canlı yayınına katılan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, yayın sırasında bir vatandaşın "İhtiyacım var Bülent hocam. Yardımcı olabilir misiniz?" sözleri karşısında şaşırdı. "Şu anda canlı yayındayız" uyarılarını aldırmayan vatandaş, yardım sözünü aldı.

13.04.2017Gündem
Kılıçdaroğlundan TRTye canlı yayın tepkisi

Kılıçdaroğlu'ndan TRT'ye canlı yayın tepkisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TRT Haber ve kuruma ait bazı kanallarda müşterek başlayacağı duyurulan canlı yayınının, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın konuşması nedeniyle yarım saat geç başlatılmasına tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, tepkisini “Bakın tek adam rejimine en tipik örneği bu akşam yaşadık. Sayın Cumhurbaşkanı konuşuyor, bana saat 19.00’da televizyon programı yapılacak denmiş ama onun sözü kesilemiyor, kimse kesmeye cesaret edemiyor” sözleriyle dile getirdi. Kılıçdaroğlu, "TRT'nin tarafsız davranması lazım. Sayın Başbakan çıktığında ayrı, biz çıktığında ayrı veriyorsunuz. Böyle olmaz. Ben bu kanala vergi ödüyorum" dedi.

7.04.2017Gündem
Şenol Güneş ile kriz delilik olur

Şenol Güneş ile kriz delilik olur

Beşiktaş, üst üste ikinci kez şampiyonluğa koşuyor. Taraftar memnun, yönetim memnun, hoca memnun. O halde Şenol Güneş ile mukavele neden uzatılmıyor? Siyah beyazlı yönetim için Güneş ile kriz yaratmak tam bir delilik olur.

4.04.2017Futbol
Fransız seçmene göre ‘en inandırıcı’ Macron

Fransız seçmene göre ‘en inandırıcı’ Macron

Fransa’da cumhurbaşkanı seçimlerine katılacak olan ve anketlerde en fazla şans verilenler arasında yer alan beş aday, televizyonda canlı yayınlanan açık oturumda kozlarını paylaştı. TF1’deki tartışmaya aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi lideri Marine Le Pen, bağımsız aday Emmanuel Macron, merkez sağdaki Cumhuriyetçi Parti adayı François Fillon, Sosyalist Parti adayı Benoit Hamon ile radikal solun adayı Jean-Luc Melenchon katıldı.

21.03.2017Dünya
Derya Baykal ve kızları Cengiz Semercioğlunun sorularını yanıtladı

Derya Baykal ve kızları Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı

Her ne kadar bazıları onları ikiz zannetse de Derya Şensoy (27) ve Ferhan Şensoy (28) kardeşler arasında 13 ay fark var. Zaman zaman magazin basınının gündemini meşgul eden usta tiyatrocu Ferhan Şensoy’un kızlarını, anneleri Derya Baykal’dan dinledim.

18.03.2017Magazin
Yeşim Salkım: Hünkar Hala bugünün Hürremi

Yeşim Salkım: Hünkar Hala bugünün Hürrem'i

Yeşim Salkım, Kanal D’de başlayan “Evlat Kokusu” dizisinde ailesi için her şeyi göze alan otoriter ve güçlü bir hala karakterini canlandırıyor. Kendisiyle aile, aşk ve ilişkiler hakkında konuştuk. Bir ara konu Instagram’a yazdığı “Sevgili edinmek akıl kârı değil, sincap beslemek daha mantıklı” cümlesine geldi, neden böyle dediğini de açıkladı.

11.03.2017Magazin
Evlat Kokusu dizisi oyuncusu Hande Soral kimdir Hande Soral kaç yaşında

Evlat Kokusu dizisi oyuncusu Hande Soral kimdir? Hande Soral kaç yaşında?

Hande Soral kimdir sorusu birçok dizisever tarafından oldukça merak uyandırmış durumda. Evlat Kokusu dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlara merhaba dedi. Hande Soral'ın başrolde yer aldığı Evlat Kokusu dizisinde nasıl bir karakter canlandıracağı merak ediliyor. Uzun süredir ekranlarda yer almayan Hande Soral, Evlat Kokusu dizisiyle bu akşam ekranlara yeniden dönüyor. Peki, Hande Soral kimdir? Kaç yaşındadır?

8.03.2017Kelebek
Son dakika: O baba, eşi ve kızını öldürüp, intihar girişiminde bulundu

Son dakika: O baba, eşi ve kızını öldürüp, intihar girişiminde bulundu

Manisa'nın Alaşehir İlçesi’nde, geçen 14 Ekim’de ortadan kaybolduktan sonra, hurdacı Himmet Aktürk tarafından tecavüz edilip, boğularak öldürüldüğü ortaya çıkan 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın babası 44 yaşındaki Bilal Kupal, eşi 27 yaşındaki Suriye ve diğer kızı 10 yaşıdaki Ayşe’yi bıçaklayarak öldürüp intihara kalkıştı.

21.02.2017Gündem
Safiye Soyman: Çok üzüldüm

Safiye Soyman: Çok üzüldüm

Bülent Ersoy’un Safiye Soyman’la televizyon programı yapacağı iddiasına verdiği yanıt, Soyman’ı üzdü.

19.02.2017Magazin
Yalçın Çakır ekranlara dönüyor

Yalçın Çakır ekranlara dönüyor

Uzun süredir adı birçok televizyon kanalı ve yapım şirketiyle anılan ünlü televizyoncu Yalçın Çakır, Ego Grup Medya bünyesinde hayata geçirilecek olan yeni TV programı ile yeniden ekranlara dönüyor.

2.02.2017Televizyon
Tuğba Özay: Ailemden önce ölmek istiyorum

Tuğba Özay: Ailemden önce ölmek istiyorum

Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, model ve şarkıcı Tuğba Özay oldu. Özay, canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

31.01.2017Magazin
Yunus Günçe kimdir Survivor Yunus kaç yaşında

Yunus Günçe kimdir? Survivor Yunus kaç yaşında?

Yunus Günçe, sosyal medya hesabı üzerinden Survivor paylaşımında bulundu. Yarışmada yaşananların kritiklerinin yapıldığı Survivor Panaroma’ya konuk olacağını açıklayan Yunus Günçe’nin açıklamaları şimdiden merak konusu oldu. Peki, 2016 Survivor Ünlüler takımında yer alan Yunus Günçe kimdir, kaç yaşında?

24.01.2017Kelebek

Yazar Sonuçları

Emekli gezgin kadınlar

HAVAALANINDA karşılaştım.

17.05.2017

Atlar da kurtulsun insanlar da

 Hayvanseverlerle birlikte yıllar boyunca bin kere yazdık şu Adalar’daki fayton meselesini.

12.05.2017

Zor zamanda konuşmak: Hamdi Ulukaya’nın İslamofobi ile mücadelesi!

Türkiye’de ne kadar takip ediliyor bilmiyorum ama Amerika şu ara Hamdi Ulakaya’yı konuşuyor.

30.04.2017

Allem edip kallem edip yine onlar mı kazanır?

“ALLEM edip kallem edip yine kazanırlar” diyerek sandıktan kaçacaklar varmış.

13.04.2017

Ya bir dizi KHK ile yasaklanırsa?

 Evlilik programlarını tartışalım, iyi midir kötü müdür konuşalım ama beğenin beğenmeyin bir TV formatının Kanun Hükmünde Kararname’yle yasaklanma ihtimaline sıcak bakmayalım.

13.03.2017

Umut ve heyecan veren restoranlar

Gastronomi kültürü üzerine yazanlar her şeye eleştirel gözle bakmayı sever. Neyin eksik olduğuna yoğunlaşır, mükemmeli arar çoğu zaman. Güzel bir rastlantı galiba. Son haftalarda gittiğim hemen her lokantadan tadı damağımda yemeklerle ayrıldım...

18.02.2017

Saffet’in PİRİ’siyle dünyayı gez!

O artık cebimizde, hem de ücretsiz...

17.02.2017

Doğum sonrası cinsel ilişkiye ne zaman başlanabilir?

Doğum sonrası cinsellik ne zaman yaşanabilir? Doğumdan sonra yaşanan cinsel isteksizlik normal mi? Doğum sonrası sağlıklı ve mutlu bir cinsellik için ne yapılmalı? Uluslararası Emzirme Danışmanı Kadın Sağlığı, Doğum ve Cinsel Sağlık Danışmanı Doç. Dr. Güliz Onat anlatıyor.

3.02.2017