MENÜ

Normalleşme

Normalleşme ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Normalleşme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.482 Normalleşme haberi bulunmuştur.

Normalleşme Haberleri

Çocuklarda “pandemi” kaygısına dikkat Ebevenlere önemli tavsiyeler…

Çocuklarda “pandemi” kaygısına dikkat! Ebevenlere önemli tavsiyeler…

Yoğun pandemi döneminde sık karşılaşılan sorunlardan biri de çocuklarda görülen korku ve kaygılar oldu. Pandemiyle birlikte sıklıkla ayrılık kaygısı, ölüm korkusu ve mikrop kapma kaygısının görüldüğünü belirten uzmanlar, birçok psikiyatrik rahatsızlığın ergenlik döneminde başladığına dikkat çekiyor. Uzmanlara göre, ev içerisinde pandemi değil, diğer gündelik konular, kısa ve uzun vadeli planlar konuşulmalı.

Güvenli tatilin adresi

Güvenli tatilin adresi

Antalya ve Muğlalı turizmcilerde, Almanya’nın Kovid-19 nedeniyle Türkiye’ye yönelik uyguladığı seyahat uyarısını kısmen kaldırmasının sevinci yaşanıyor.

5.08.2020Avrupa
Bir dedikodu yayıldı, yüzlerce kişi oraya akın etti

Bir dedikodu yayıldı, yüzlerce kişi oraya akın etti!

Samsun’da bulunan yabancı uyrukluların rutin olarak yaptığı ‘bildirim yükümlülüğü’ uygulaması öncesi yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen ‘bu uygulamada bildirim yapmayanların sınır dışı edilecekleri’ dedikodusu yayılınca Göç İdaresi Müdürlüğü önünde binin üzerinde kişi toplanarak uzun kuyruklar oluşturdu.

5.08.2020Gündem
Otomotiv ihracatını AB ülkeleri sırtladı

Otomotiv ihracatını AB ülkeleri sırtladı

Haziran ayında 2 milyar 14 milyon 485 bin dolar olan otomotiv sektörünün ihracatı, temmuz ayında yüzde 9,28 artarak 2 milyar 201 milyon 411 bin dolara çıktı.

5.08.2020Ekonomi
Türkiye Almanlar için de güvenli tatilin adresi olacak

Türkiye Almanlar için de "güvenli tatilin" adresi olacak

Antalya ve Muğlalı turizmcilerde, Almanya'nın yeni tip koronavirüs nedeniyle Türkiye'ye yönelik uyguladığı seyahat uyarısını kısmen kaldırmasının sevinci yaşanıyor. Deniz, kum ve güneşin yanı sıra tarihi ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Antalya ve Muğla'da, koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm otellerde gerekli önlemler alındı.

5.08.2020Seyahat
Tahtalı Dağının zirvesi, 1 ayda 15 bin kişiyi ağırladı

Tahtalı Dağı'nın zirvesi, 1 ayda 15 bin kişiyi ağırladı

ANTALYA'nın Kemer ilçesinde bulunan 2 bin 365 metrelik Tahtalı Dağı'nın zirvesine, pandemi sürecindeki normalleşmeyle birlikte 1 ayda 15 bin yerli ve yabancı turist geldi.

5.08.2020Gündem
Düğün hazırlığı yapıyorlardı... Yan yana toprağa verildiler

Düğün hazırlığı yapıyorlardı... Yan yana toprağa verildiler

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Savaş Bayram ve Aysun Er'in evlilik hazırlığı yaptığı öğrenildi.

5.08.2020Gündem
Pandemi döneminin en yüksek ihracatı

Pandemi döneminin en yüksek ihracatı

Temmuzda ihracat bir önceki aya göre yüzde 11.5 artışla 15 milyar 12 milyon dolara çıktı. Geçen ay hem 2020’nin en yüksek ihracat değerine hem de toplamda yüzde 84.5, altın hariç ise yüzde 93.9 ile yılın en yüksek ihracatın ithalatı karşılama oranına ulaşıldı.

5.08.2020Ekonomi
Son dakika haberi: Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden koronavirüs vakalarına ilişkin açıklama

Son dakika haberi: Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden 'koronavirüs vakalarına' ilişkin açıklama

Ankara İl Sağlık Müdürlüğünce, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin il genelinde yürütülen çalışma ve hazırlıklardan "Ankara'da hasta patlaması olduğu ve sağlık altyapısının çöktüğü" şeklinde sonuçlar çıkarmanın gerçekle bağdaşmayacağı belirtilerek, "İlimizde halen pandemi kontrol altındadır." ifadesi kullanıldı.

4.08.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC Başbakanı Tatar ile görüştü

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC Başbakanı Tatar ile görüştü

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Covid-19 ile mücadele ve Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) İktisadi ve Mali İşbirliği Anlaşması’nın uygulamalarını değerlendirmek üzere Ankara’ya çalışma ziyareti gerçekleştiren KKTC Başbakanı Ersin Tatar ile görüştü.

4.08.2020Gündem
Bayram tatili turizmi canlandırdı

Bayram tatili turizmi canlandırdı

Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Sururi Çorabatır, "Normalleşme adımlarının atılmasıyla turizmin iç pazarla başlayacağını uzun zamandır söylüyorduk. Bunu da bayramda gördük. Ege'den Akdeniz'e, İç Anadolu'ya tüm bölgelerimizde hizmete giren otellerimizde önemli oranda doluluk yaşandı.” dedi.

4.08.2020Seyahat
Sigorta sektörü de Haziran ayı ile birlikte normalleşti

Sigorta sektörü de Haziran ayı ile birlikte normalleşti

Mart ayından beri etkili olan Koronavirüs (Covid-19) salgının en fazla etkilediği sektörlerden olan Türk sigorta sektöründe de ‘normalleşme’ başladı.

4.08.2020Sigorta
Kredi piyasalarındaki canlanma sigorta sektörünü de hareketlendirdi

Kredi piyasalarındaki canlanma sigorta sektörünü de hareketlendirdi

Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, sigorta sektörünün en hızlı normalleşen 12 sektör arasında yer almasıyla ilgili açıklama yaptı. Sincek, kredi piyasalarındaki canlanmanın sigorta sektöründeki toparlanmayı da hızlandırdığını belirtti.

4.08.2020Sigorta
Marmaris yabancı misafirlerini beklemeye başladı

Marmaris yabancı misafirlerini beklemeye başladı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bayram sonrası tatilcilerin ilçeden ayrılmasının ardından ilçede yoğunluk normale dönerken, esnaf ve işletme sahipleri yabancı turistleri beklemeye başladı.

4.08.2020Seyahat
Son dakika... Bakan Pekcan: 2020nin en yüksek ihracat değerine ulaştık

Son dakika... Bakan Pekcan: 2020'nin en yüksek ihracat değerine ulaştık

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "Temmuzda hem 2020'nin en yüksek ihracat değerine hem de altın hariç yüzde 93,9 ile en yüksek ihracatın ithalatı karşılama oranına ulaştık." dedi.

4.08.2020Ekonomi
Tekirdağ mavi bayraklı plajlarıyla tatilcileri cezbediyor

Tekirdağ 'mavi bayraklı' plajlarıyla tatilcileri cezbediyor

Doğal güzellikleri ve temiz deniz suyuyla dikkati çeken mavi bayraklı plajlara sahip Tekirdağ, Kurban Bayramı tatilinde yerli ve yabancı çok sayıda turisti ağırlıyor.

4.08.2020Seyahat
Hayallerimin peşinde koşmayı seviyorum

Hayallerimin peşinde koşmayı seviyorum

Ampute Milli Futbol Takımı oyuncusu Barış Telli, "Çıkmış olduğunuz yolda hiç durmadan çalışırsanız, çıkan engeller mutlaka size güç verecektir." dedi.

4.08.2020Avrupa
GEKA’nın desteğiyle tarih gün yüzüne çıkıyor

GEKA’nın desteğiyle tarih gün yüzüne çıkıyor

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), Laodikya Antik Kenti’ne verdiği proje destekleriyle kültür tarihi açısından önemli yapıların gün yüzüne çıkmasına katkı sağlıyor. Desteklenen projeler kapsamında ortaya çıkarılan yapılar, bölge ve ülke turizmine kazandırılıyor.

4.08.2020Seyahat
Üretim ve tüketim cephesinde V tipi toparlanma gerçekleşti

Üretim ve tüketim cephesinde "V" tipi toparlanma gerçekleşti

İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) "Pandemetre" araştırmasına göre, hem üretim hem de tüketim cephesinde "V" tipi toparlanma ile ekonomik aktivitenin düzeyi bakımından geçen yıl yakalandı.

3.08.2020Ekonomi
Edirnenin tarihi Sağlık Müzesine, bayramda ziyaretçi akını

Edirne'nin tarihi Sağlık Müzesi'ne, bayramda ziyaretçi akını

Edirne'nin Osmanlı'dan miras en önemli eserlerinden, UNESCO Dünya Kültür Mirası Geçici Listesi'ndeki 2'nci Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi, Kurban Bayramı dolayısıyla çevre illerden gelen ziyaretçilerin akınına uğradı. Normalleşme sürecinde alınan önlemler kapsamında ateşi ölçüldükten sonra dezenfekte edilen müzeyi gezenler, Osmanlı'nın hastaları tedavi yöntemlerine hayran kaldı.

3.08.2020Seyahat
Bakan Koca bir kez daha uyardı: Birinci dalga sahillere indi

Bakan Koca bir kez daha uyardı: Birinci dalga sahillere indi

Kurban Bayramı tatilini fırsat bilenler sahillere akın etti. Gerek Ege ve Akdeniz kıyıları, gerekse İstanbul’un plajları doldu taştı. Hemen her gün tweet atarak uyarı yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sahillerden gelen görüntülere de kayıtsız kalamadı:

3.08.2020Gündem
Halı sahalar ne zaman açılacak, açıldı mı Resmi açıklama geldi

Halı sahalar ne zaman açılacak, açıldı mı? Resmi açıklama geldi

Halı sahaların ne zaman açılacağı ile ilgili araştırmalar hızlandı. Koronavirüs önlemleri kapsamında birçok işletme çalışmaya ara vermişti. Normalleşme sürecinin başlaması ile beraber kurumlar bir bir yeniden çalışmaya başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığının yayımladığı genelge doğrultusunda halı sahaların açılacağı tarih de belli oldu.

2.08.2020Gündem
İstanbul Havalimanı yeni normalde cazip hale geliyor

İstanbul Havalimanı yeni normalde cazip hale geliyor

Normalleşme sürecinde sosyal mesafenin sağlanabildiği, operasyonun daha kolay yapılabildiği, geniş terminalleri, gümrüklü alanları, bağımsız pistleri ve apronu, otopark, yeme-içme ve sosyal donatı alanlarının olduğu İstanbul Havalimanı gibi havacılık merkezleri giderek önem kazanıyor.

2.08.2020Ekonomi
Barış Telli: Hayallerimin peşinden koşmayı ve öğrencilerime örnek olmayı seviyorum

Barış Telli: Hayallerimin peşinden koşmayı ve öğrencilerime örnek olmayı seviyorum

Ampute Milli Futbol Takımı oyuncusu Barış Telli, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde ve yeni normalleşme döneminde çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüğünü dile getirdi.

2.08.2020Futbol
İstanbul Boğazında pes dedirten parti... Virüse meydan okudular

İstanbul Boğazı'nda 'pes' dedirten parti... Virüse meydan okudular!

Korona virüs salgınını önlemek amacıyla eğlence mekanlarının geçici olarak kapatılması sonrası gece kulübüne çevrilen yatlardaki partiler tüm hızıyla devam ediyor. Salgına rağmen ne maske takan ne de sosyal mesafeye uyan onlarca kişi 'pes' dedirtti. Adeta virüse meydan okunan partiler kameralara yansıdı.

2.08.2020Gündem
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı kaldırılacak mı Fahrettin Koca’dan 65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlaması açıklaması

65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı kaldırılacak mı? Fahrettin Koca’dan 65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlaması açıklaması

65 yaş üstü sokağa çıkma yasağında son durum, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamaları ile gündeme geldi. Corona virüsü önlemleri kapsamında getirilen 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı, 1 Haziran'da başlayan normalleşme süreciyle beraber esnetilmiş 10.00 ile 20.00 saatleri için serbestlik getirilmişti. Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Koca, yasağın tamamen kaldırılabileceği sinyalini vererek, " Bayram sonrasında duyuruyu yapmış olacağız." dedi. İşte, ayrıntılar.

31.07.2020Gündem
İngilterede Başbakanı Boris Johnsondan flaş açıklama Planları ertelemek zorunda kaldı

İngiltere'de Başbakanı Boris Johnson'dan flaş açıklama! Planları ertelemek zorunda kaldı

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ülkede yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarındaki artış nedeniyle, 1 Ağustos'ta açıklamayı düşündükleri önlemleri gevşetme planlarının ertelendiğini duyurdu.

31.07.2020Dünya
Pamukkaleyi normalleşme sürecindeki 2 ayda 84 bin 900 kişi ziyaret etti

Pamukkale'yi normalleşme sürecindeki 2 ayda 84 bin 900 kişi ziyaret etti

Dünyaca ünlü Pamukkale'deki termal otel ve pansiyonlar, Kurban Bayramı tatili için hazırlıklarını tamamlayarak, Kovid-19 tedbirleri doğrultusunda izin verilen doluluk oranında misafirlerini ağırlıyor.

31.07.2020Seyahat
Temmuz verileriyle ekonomi V şeklinde toparlanma sinyali veriyor

Temmuz verileriyle ekonomi "V" şeklinde toparlanma sinyali veriyor

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yavaşlayan ekonomik göstergeler temmuz ayında yükselerek "V" şeklinde toparlanmayı ortaya koydu.

31.07.2020Ekonomi
Dağcılar, Sümbül Dağında geçen yıl keşfedilen mağarayı gezdi

Dağcılar, Sümbül Dağı'nda geçen yıl keşfedilen mağarayı gezdi

Hakkari'de bir grup dağcı ve doğasever, Sümbül Dağı'nda geçen yıl keşfedilen mağarayı gezdi. Doğaseverler, sarkıt, dikit ve sütunlarıyla hayranlık uyandıran mağaraya girip, hatıra fotoğrafı çektirdi.

31.07.2020Seyahat
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kurban Bayramı mesajı: Geleceğe güvenle bakabiliriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı: Geleceğe güvenle bakabiliriz

“Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin imkânlarını 83 milyon vatandaşımızın her birinin emrine sunarak geleceğimize güvenle bakabilmemizi sağladık” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayramda trafiğe çıkacakları da kurallar konusunda uyardı. Erdoğan maske-mesafe önlemini de hatırlatıp bayramın vatandaşlara huzur, dünyaya barış getirmesini diledi .

31.07.2020Gündem
Son dakika haberi: Bakan Selçuk duyurdu: 1 ay daha uzatıldı

Son dakika haberi: Bakan Selçuk duyurdu: 1 ay daha uzatıldı

Son dakika haberi... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk kısa çalışma ödeneğinin 1 ay daha uzatıldığını duyurdu.

30.07.2020Gündem
YÖKten ‘küresel salgında yeni normalleşme süreci’ rehberi

YÖK'ten ‘küresel salgında yeni normalleşme süreci’ rehberi

YÖK, ‘küresel salgında yeni normalleşme süreci’ rehberi hazırladı. Rehberde, uzaktan öğretim uygulamaları, uygulamalı eğitimler, ölçme ve değerlendirme uygulamaları, yabancı uyruklu öğrenciler, toplantılar, kongreler ve değişim programları başlıkları altında çerçeve kararlar ile öneriler yer aldı. Rehberde, uzaktan öğretimle yürütülecek derslerin, mümkün olduğunca 2020-2021 eğitim öğretim yılında ve özellikle ilk dönemde yoğun verilmesi önerildi.

30.07.2020Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kurban Bayramı mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Türkiye olarak salgın dönemini, sağlık başta olmak üzere her alanda tüm dünyanın takdirini kazanan bir başarıyla yönettik. Normalleşme süreciyle turizm dışındaki hemen tüm sektörlerde hayat, salgın öncesi dönem seviyesine yaklaşan bir ritme kavuştu" dedi.

30.07.2020Haber
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan kurban bayramı mesajı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kurban bayramı mesajı

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı mesajında, "Irak ve Suriye'den Libya'ya uzanan geniş bir alanda süren bu mücadelemizi hem kendimiz, hem bu ülkelerdeki dost ve kardeşlerimiz için zaferle neticelendirmekte kararlıyız. Doğu Akdeniz ve Ege'deki haklarımızı korumak için başlattığımız çalışmaları sonuna kadar devam ettireceğiz" dedi.

30.07.2020Gündem
Dağcılar, Sümbül Dağında geçen yıl keşfedilen mağarayı gezdi

Dağcılar, Sümbül Dağı'nda geçen yıl keşfedilen mağarayı gezdi

HAKKARİ'de bir grup dağcı ve doğasever, Sümbül Dağı'nda geçen yıl keşfedilen mağarayı gezdi. Doğaseverler, sarkıt, dikit ve sütunlarıyla hayranlık uyandıran mağaraya girip, hatıra fotoğrafı çektirdi.

30.07.2020Gündem
Medusa mozaiği bayramda ziyaretçilerini bekliyor

Medusa mozaiği bayramda ziyaretçilerini bekliyor

Burdur'un Gölhisar ilçesindeki Kibyra Antik Kenti kazıları sırasında ortaya çıkarılan Medusa mozaiği, Kurban Bayramı'nda ziyarete açık olacak. Kazı Başkanı Doç. Dr. Şükrü Özüdoğru, "Ziyaretçilerimiz rahatlıkla gelip, bu eşsiz mozaiği yerinde orijinal haliyle görebilirler" dedi.

30.07.2020Seyahat
Manavgat Şelalesi, bayram için hazır

Manavgat Şelalesi, bayram için hazır

Antalya'nın Manavgat ilçesinde her yıl 2 milyona yakın yerli ve yabacı turistin ziyaret ettiği dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi'nde, Kurban Bayramı için hazırlıklar tamamlandı.

30.07.2020Seyahat
Oyunlara olan ilgi normalleşme sürecinde değişti

Oyunlara olan ilgi 'normalleşme' sürecinde değişti

Oyunseverlerin Haziran ayı boyunca gerçekleştirdiği alışverişlerden derlenen verilere göre, COVID-19 sonrası “normalleşme” döneminde oyunlara gösterilen ilgi, evde kalınan salgın dönemine göre düşüş gösterdi.

30.07.2020Teknoloji
2020 enflasyon tahmini yüzde 8.9

2020 enflasyon tahmini yüzde 8.9

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası enflasyon tahminini güncelledi. TCMB Başkanı Murat Uysal, “Enflasyonun 2020 yılı sonunda yüzde 8.9 olarak gerçekleşeceğini, 2021 yıl sonunda ise yüzde 6.2’ye geriledikten sonra orta vadede yüzde 5 düzeyinde istikrar kazanacağını tahmin ediyoruz” dedi.

30.07.2020Ekonomi
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik o ili uyardı Herkesin sağlığı için kurallara uyalım

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik o ili uyardı! 'Herkesin sağlığı için kurallara uyalım'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Dün ve bugün Adana'da pek çok yeri dolaştım. Bazı yerlerde maske ve mesafe konusunda kurallara uyulmaması sebebiyle çok kaygılandım. Herkesin sağlığı için kurallara uyalım" dedi.

29.07.2020Gündem
Bayramda yolculuk seyahat yasağı var mı Kurban Bayramı şehirler arası seyahat yasağında merak edilenler

Bayramda yolculuk seyahat yasağı var mı? Kurban Bayramı şehirler arası seyahat yasağında merak edilenler

Bayramda yolculuk yasağı var mı? sorusunun yanıtı merak konusu oldu. 2020 Kurban Bayramı'na kısa süre kala, bayrama yönelik alınan tedbir kararları gündeme geldi. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı'nda 15 ilde uygulanan şehirler arası giriş çıkış yasağının bu bayramda da olup olmadığını öğrenmek isteyenler resmi makamlardan yapılan son dakika açıklamaları takip ediyor. 1 Haziran'da başlayan normalleşme süreciyle beraber şehirler arası seyahat yasağı sonlandırılmıştı. İşte, Kurban Bayramı seyahat yasağı ile ilgili merak edilenler....

29.07.2020Gündem
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı tamamen kaldırılacak mı Fahrettin Koca’dan açıklama

65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı tamamen kaldırılacak mı? Fahrettin Koca’dan açıklama

1 Haziran'da normalleşme sürecine geçilmesi ardından 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağında esnekliğe gidildi, bu yaş grubundakilerin sokağa çıkma izinleri belli saatler kapsamına alındı. 65 yaş ve üzeri vatandaşlar 10.00 ile 20.00 saatleri arasında sokağa çıkabiliyor, şehirler arası seyahatler için resmi kurumlardan izin almaları ve gittikleri yerde 1 ay kalmaları gerekiyor. Peki, 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı tamamen bitecek mi? İşte Fahrettin Koca’dan yapılan açıklama...

29.07.2020Gündem

Yazar Sonuçları

İşte geldiğimiz nokta!

Bir eğitimci dostumuz mesaj atmış, “Anadolu kentindeyiz” diyor, bayramda yeğenler, torunlar gelmiş... Ankara merkezde eğitim gören 7 çocuk, orta 1 ile lise son arasında dağılıyor. Eski ve deneyimli bir siyasetçi olan amca, 7 çocuğun eğitim durumunu merak ediyor.

4.08.2020

Tablo alarm veriyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, önceki akşam ‘yeni hasta sayılarının artış eğiliminde olduğu 5 il’ arasında Ankara’yı bir kez daha saydı. Sağlık Bakanlığı’nın ‘Hayat Eve Sığar’ adlı uygulamasında da Ankara alarm veriyor.

4.08.2020

Tadına vararak İstanbul’u gezin

Pandemi bütün bir yılın yolculuk planlarını altüst etti. Buna, normalleşme yolunda ilerlese de yurtiçi de dahil. Bayramda İstanbul’u terk etmeyecekler için önerimiz hazır. Hem İstanbul’un güzelliklerini ve zenginliklerini daha yakından tanıyın hem de lezzet adreslerine uğrayarak şehrin tadına varın.

2.08.2020

İhtiyatlı iyimserliğimi koruyorum

EKONOMİLER 1 Haziran’da açıldı; o günden bu yana normalleşme süreci devam ediyor. Bazı sektörlerde ciddi bir hareketlenme olduğunu görüyorum. Örneğin otomotiv sektörü herhalde son 50 yıldır böyle bir grafik yaşamamıştır.

31.07.2020