EKSTRA
MENÜ

Erdem Gül

Erdem Gül haberleri sayfasında güncel ve son dakika Erdem Gül hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.189 Erdem Gül haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Erdem Gül Haberleri

Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül: Heybeliadadaki yangınla ilgili konuştu

Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül: Heybeliada'daki yangınla ilgili konuştu

Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül: Heybeliada'daki yangınla ilgili ilk açıklama geldi.

21.08.2021Haber
Son dakika: Heybeliadada orman yangını İstanbul Valisi Ali Yerlikaya açıkladı: Kontrol altına alındı

Son dakika: Heybeliada'da orman yangını! İstanbul Valisi Ali Yerlikaya açıkladı: Kontrol altına alındı

Son dakika haberine göre Heybeliada'da orman yangını çıktı. Yangına karadan ve havadan müdahale edildiğini duyuran İstanbul Valiliği, yangının çıkış sebebiyle ilgili de soruşturma başlatıldığını açıkladı. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yangının 14.55'te kontrol altına alındığını açıkladı.

21.08.2021Gündem
AYM üyesinin tweetiyle başladı: Başkentte ışıklı kriz

AYM üyesinin tweet'iyle başladı: Başkentte 'ışık'lı kriz

Anayasa Mahkemesi üyesi Prof. Dr. Engin Yıldırım’ın önceki gece Twitter’dan AYM binası fotoğrafıyla paylaştığı “Işıklar yanıyor” mesajı, Ankara’yı karıştırdı. ‘Darbe çağrışımı’na yol açan mesaja İçişleri Bakanlığı “Işıklarımız hiç sönmüyor” diye yanıt verdi. Mesaja siyaset dünyasından tepki yağarken Yıldırım ifadelerinin maksadını aştığını belirtip özür diledi. Anayasa Mahkemesi, “Bir üyenin şahsi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar Anayasa Mahkemesi’nin kurumsal görüşünü yansıtmaz” diye açıklama yaptı.

15.10.2020Gündem
AçıkhavADA Sinema akşamları

AçıkhavADA Sinema akşamları

Adalar Belediyesi perşembe, cuma, cumartesi ve pazar akşamları ada sakinlerini açık havada sinemaya bekliyor...

6.08.2020Kitap Sanat
Ciğerimiz yandı

Ciğerimiz yandı

Pazar günü İstanbulluların akın ettiği Prens Adaları’ndan Heybeliada’da Aşıklar Yolu Mevkisi’ndeki ormanlık alanda dün akşam saatlerinde yangın çıktı.

13.07.2020Gündem
Adalar Belediyesi’ne pompalıyla ateş açtı

Adalar Belediyesi’ne pompalıyla ateş açtı

Büyükada’da hobi bahçesi için müracaat ettiği arsaya kaçak bina yapan 71 yaşındaki Muratşen Akgül, elektrik ve suyunu kestikleri gerekçesiyle Adalar Belediyesi’ne pompalı tüfekle ateş açtı.

9.06.2020Gündem
Son dakika haberi: Adalar Belediyesine silahlı saldırı 7 el ateş etti...

Son dakika haberi: Adalar Belediyesi'ne silahlı saldırı! 7 el ateş etti...

Adalar Belediyesi binası önüne bu sabah gelen bir kişi, pompalı tüfekle 7 el ateş etti. Kurşunlama olayı sonrası binadaki camlar kırıldı. Gözaltına alınan saldırganın, Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde tutulduğu öğrenildi.

8.06.2020Gündem
Faytonlar kalktı, elektrikli araçlar gelmedi, kaçak taşımacılık zirve yaptı

Faytonlar kalktı, elektrikli araçlar gelmedi, kaçak taşımacılık zirve yaptı!

Faytonların kalkması nedeniyle, Adalar'a bu hafta sonu gelenler ulaşım sıkıntısı yaşadı. Ulaşım boşluğu ise kaçak yapılan elektrikli araç seferleri ile gideriliyor. Elektrikli faytonlar için yollarda şeritler çizilmeye başlandı. Büyükada'ya gelenler ulaşımlarını yasak olmasına rağmen "Tuk-tuk" denilen elektrikli araçlarla 25-50 TL aralığında sağlandığı öğrenildi.

6.06.2020Gündem
Adalar’da karantina sona eriyor

Adalar’da karantina sona eriyor

İstanbul’un Adalar ilçesine koronavirüsle mücadele kapsamında 26 Nisan’dan bu yana uygulanan giriş-çıkış yasağı da bu gece sona eriyor.

31.05.2020Gündem
Aya Yorgi Yortusu’na korona arası

Aya Yorgi Yortusu’na korona arası

Büyükada’da her yıl 23 Nisan günü farklı dil ve dinlerden 100 bine yakın insanın bir araya geldiği, Ortodoks Hıristiyanlar için kutsal Aya Yorgi Yortusu, bu yıl sokağa çıkma yasağına denk geldiği için yapılamayacak.

22.04.2020Gündem
Şimdi ne yapacağız bu atları Faytonlar kaldırıldı ama tartışma bitmiyor

Şimdi ne yapacağız bu atları? Faytonlar kaldırıldı ama tartışma bitmiyor

İstanbul’un son yıllardaki sıcak gündem maddesinde sona gelindi, Prens Adaları’nın sembolü faytonlar yasaklandı. Kararın arkasında atların kötü şartlarda yaşatılması, acımasızca çalıştırılması gibi haklı gerekçelerle hayvanseverlerin başlattığı kampanyalar vardı. Yorgan gitti ama kavga bitmedi. Madalyonun arka yüzünü çevirip olayın tüm boyutlarını inceledik.

19.01.2020Hürriyet Pazar
Adalar Belediye Başkanı Gül yeni fayton sistemi anlattı

Adalar Belediye Başkanı Gül yeni fayton sistemi anlattı

Adalar'da faytonların her biri 300 bin TL, atların her biri ise 4 bin TL bedelle İBB tarafından satın alınacak. Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül, atlar gönderildikten sonra yeni sisteme geçileceğini, elektrikli araçların 14-15 kişilik olmasının planlandığını ifade etti. Atların tahliyesi sonrası özel bir yere alınacağını belirten Gül, atlarını vermek istemeyen at sahiplerinin bakıma devam edebileceğini belirterek, "Atlar özel bir yere alınacaklar. Kaçak ahırlar yıkılacak bu durumda" diye konuştu.

17.01.2020Haber
Erdem Gül, Adalardaki yeni sistemi anlattı: 14-15 kişilik elektrikli araçlar çalışacak

Erdem Gül, Adalar'daki yeni sistemi anlattı: 14-15 kişilik elektrikli araçlar çalışacak

Adalar'da faytonların her biri 300 bin TL, atların her biri ise 4 bin TL bedelle İBB tarafından satın alınacak. Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül, atlar gönderildikten sonra yeni sisteme geçileceğini, elektrikli araçların 14-15 kişilik olmasının planlandığını ifade etti. Atların tahliyesi sonrası özel bir yere alınacağını belirten Gül, atlarını vermek istemeyen at sahiplerinin bakıma devam edebileceğini belirterek, "Atlar özel bir yere alınacaklar. Kaçak ahırlar yıkılacak bu durumda" diye konuştu.

17.01.2020Gündem
Faytonlara kamulaştırma

Faytonlara kamulaştırma

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adalar’daki 277 tescilli fayton plakası ile atları satın alacak. Mecliste oy birliğiyle kabul edilen karar çerçevesinde, tescilli faytonlara plaka başına 300 bin TL, her at içinse 4 bin TL ödenecek. Ulaşım elektrikli araçlarla sağlanacak.

17.01.2020Gündem
Fayton krizinde son dakika gelişmesi İBB Meclisinde kabul edildi

Fayton krizinde son dakika gelişmesi! İBB Meclis'inde kabul edildi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Adalardaki fayton ve bu faytonlar için kullanılan atları satın alarak, kamulaştıracak. Faytonların her biri 300 bin TL, atların her biri ise 4 bin TL bedelle İBB tarafından satın alınacak.

16.01.2020Gündem
Fener Rum Patrikhanesi’nde Noel ayini

Fener Rum Patrikhanesi’nde Noel ayini

Noel ayini için Fener Rum Patrikhanesi’ne gelenler mum dikerek dua etti, yeni yılla ilgili dileklerde bulundu.

26.12.2019Gündem
Fayton gidecek onlar gelecek

Fayton gidecek onlar gelecek

Adalar'da faytoncular ve hayvanseverleri karşı karşıya getiren krizi elektrikli toplu taşıma araçları ve elektrikli taksi çözecek. Gürültü ve kirlilik yapmayan toplu taşıma araçları 15 kişilik olacak. Adalar'da 35 turistik fayton kalacak.

25.12.2019Gündem
Atlara 3 ay ruam tatili

Atlara 3 ay ruam tatili

İstanbul Valiliği Adalar’daki atları vuran ruam salgını nedeniyle, üç ay boyunca faytonlara at koşulmasını yasakladı. Ruam nedeniyle itlaf edilen 81 atın sahipleri hakkında ‘İnsan, hayvan ve çevre sağlığını tehlikeye atmak’ suçundan Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunulmasına karar verildi.

21.12.2019Gündem
Adalar Belediye Başkanı Gülden ruam açıklaması

Adalar Belediye Başkanı Gül'den ruam açıklaması

Büyükada'da  'ruam hastalığı' tespit edilen 81 at itlaf edilerek gömüldü. Diğer atlarda ise test çalışmalarının sürdüğü ifade edildi. Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül,  ruam hastalığı, kaçak at girişi iddiaları ve faytonların kaldırılması tartışmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

20.12.2019Gündem
Kanserli çocuklara umut olmak için koştular

Kanserli çocuklara umut olmak için koştular

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Sürdürülebilir Fon Yönetimi ve Sistemleri Projesi” çerçevesinde 22 Eylül 2019 Pazar günü Büyükada’da KAÇUV Umut Koşusu’nu gerçekleştirdi. KAÇUV Umut Koşusu ile her yaştan gönüllü çocukluk çağı kanserine farkındalık için koştu.

24.09.2019Etkinlikler
Adalar’da fayton gerginliği Belediye Başkanı kürsünün önüne kadar geldi...

Adalar’da fayton gerginliği! Belediye Başkanı kürsünün önüne kadar geldi...

Büyükada’da düzenlenen Adalar Ulaşım Çalıştayında hayvan haklarını savunan bir kadın ile faytoncular arasında gerginlik yaşandı. Kadının ‘her şey çok güzel olacak’ demesi üzerine faytoncular ‘hayvan severler siyaset yapıyor’ diyerek salonu terk etti. Gerginliğin yatıştırılmasının ardından oturuma ara verildi.

28.08.2019Gündem
Adalar’da ulaşım çalıştayında gerginlik

Adalar’da ulaşım çalıştayında gerginlik

Büyükada’da düzenlenen Adalar Ulaşım Çalıştayında hayvan haklarını savunan bir kadın ile faytoncular arasında gerginlik yaşandı. Hayvansever bir kadının ‘her şey çok güzel olacak’ demesi üzerine faytoncular ‘hayvan severler siyaset yapıyor’ diyerek salonu terk etti. Gerginliğin yatıştırılmasının ardından oturuma ara verildi. Adalardaki ulaşım sorunlarına çözüm üretmek adına bugün Büyükada’da ‘Adalar Ulaşım Çalıştayı’ düzenleniyor. Çalıştaya faytoncular, Adalar’da yaşayanlar, sivil toplum kuruluşları, hayvan dernekleri, üniversiteler ve çok sayıda kişi katıldı. Oturumda konuşma yapıldığı sırada İstanbul Adaları Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Derneği Başkanı sahneye çıkarak konuşma yapmak istedi. Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül gerginlik yaşanmaması adına olaya müdahale etmek istedi. Sahneye çıkan kişi konuşmasında Adalar’daki ulaşım çözümlerine kendilerinin karar vereceklerini, dışarıdan gelen kişilerin karar veremeyeceklerini söyledi. Bunun üzerine dinleyiciler arasında bulunan hayvan haklarını savunan bir kadın, konuşma yapan kişiye tepki gösterip ‘her şey çok güzel olacak’ diyerek atlı faytonların kaldırılması gerektiğini belirtti. Bunun üzerine tartışmaya dahil olan faytoncular ile kadın arasında gerginlik yaşandı. Faytoncular, kadının siyaset yaptığını belirtti. Faytoncuların salonu terk etmesiyle gerginlik sona ererken oturuma ara verildi.

28.08.2019Haber
Burgazada’da ‘çizgiyi aşan masa’ saldırısı

Burgazada’da ‘çizgiyi aşan masa’ saldırısı

Hürriyet gazetesi yazarı Vedat Milor, pazar gecesi saldırıya uğradı. Burgazada’da yaşayan Milor, gece saat 01.00 sıralarında rıhtımdan evine yürürken, önündeki masalar nedeniyle sahildeki ‘Ada Keyf’ adlı restoranın önünden geçemedi. “Restoranlar, belediyenin çizdiği sınırları ihlal edip masalarıyla neredeyse geçecek yer bırakmıyor” diyen Milor, bu konuda uyarıda bulunduğu restoranın çalışanı tarafından denize itildiğini anlattı.

31.07.2019Gündem
Bu sese kulak verin

Bu sese kulak verin

Don Kişot Bisiklet Kolektifi’nin “Faytondan in bisiklete bin” çağrısıyla Kadıköy Adalar İskelesi önünde buluşan 25 kişilik grup, atlı faytonların kaldırılması için Bostancı Adalar İskelesi önüne kadar bisiklet sürdü.

29.07.2019Gündem
MİT tırları davasında Enis Berberoğlu ve Erdem Gül kararı

MİT tırları davasında Enis Berberoğlu ve Erdem Gül kararı

MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada mahkeme, Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül hakkındaki davanın düşürülmesine, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında da ceza verilmesine yer olmadığına hükmetti.

15.05.2019Gündem
İstanbul nefes nefese

İstanbul nefes nefese

İstanbul’da Cumhur İttifakı’nın adayı Binali Yıldırım ile Millet İttifakı’nın adayı Ekrem İmamoğlu arasındaki yarış nefes nefese geçti. İki aday da yarışı “Ben kazandım” dedi.

1.04.2019Gündem
İllerimizden gelen seçim sonuçları dakika dakika haberimizde.. İşte tüm illerimizdeki son durum ve oy oranları

İllerimizden gelen seçim sonuçları dakika dakika haberimizde.. İşte tüm illerimizdeki son durum ve oy oranları

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yurt genelinde oyların sayımı devam ediyor. Anadolu Ajansı'nın verilerine göre; şu ana kadar sandıkların %99,01'i açıldı. Kesin olmayan sonuçlara kazanan isimler de belli olmaya başladı. İşte tüm illerimizden gelen son dakika oy oranları ve partilerin son durumu

31.03.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: En büyük yanılmayı onlar yaşayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En büyük yanılmayı onlar yaşayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ortak canlı yayında soruları yanıtladı. Erdoğan, "Meydanların diline baktığımızda bu seçimde çok ciddi bir yanılmayı anket şirketleri yaşayacak." dedi.

27.03.2019Gündem
Adalar Belediyesi hangi partide Adaların mevcut Belediye Başkanı Atilla Aytaç kimdir

Adalar Belediyesi hangi partide? Adalar'ın mevcut Belediye Başkanı Atilla Aytaç kimdir?

İstanbul'un en gözde ilçeleri arasında yer alan Adalar'ın belediyesinin hangi partide olduğu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi, vatandaşlar tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer aldı. 2019 yerel seçimleri öncesinde vatandaşlar hangi belediyelerin hangi parti de olduğunu merak ediyorlar. Söz konusu durum hakkında bilgi almak adına internette araştırma yapan vatandaşlar bir yandan da Adalar'ın mevcut Belediye Başkanı Atilla Aytaç'ın kim olduğunu araştırıyor. Peki, Adalar Belediyesi hangi partide?

27.03.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ağrı’da önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ağrı’da önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ağrı'daki mitingde vatandaşlara hitap etti. Erdoğan konuşmasında dünyaca ünlü spor markası Nike'ın Ağrı'da fabrika kuracağını ve 5 bin kişinin burada çalışacağını açıkladı.

25.03.2019Gündem
Kılıçdaroğlu: İstanbullulardan görev bekliyoruz

Kılıçdaroğlu: İstanbullulardan görev bekliyoruz

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Maltepe’de Başıbüyük, Gülsuyu ve Gülensu mahallelerinin tapu dağıtım törenine katıldı. 40 aileye tapularını veren Kılıçdaroğlu, “Mağdura sahip çıkacağız. Geçmişte kime oy vermişlerse vermişler, artık İstanbullulardan görev bekliyoruz. Göreceksiniz nasıl bereketli, güzel, yaşanabilir kavgasız bir İstanbul” dedi. Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

25.03.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş Ayasofya açıklaması: Cami olarak ziyarete açabiliriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş 'Ayasofya' açıklaması: Cami olarak ziyarete açabiliriz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "İzmir'in sadece 14 ilçesindeki CHP listelerinde terör örgütü PKK ile ilişkili 27 kişinin tespit edildiğini biliyorum. Bunların 19'u direkt dağ kadrolarıyla bağlantılı. Sadece bu örnek bile CHP ile PKK arasındaki ittifakı göstermesi açısından çok çarpıcıdır." açıklamasında bulundu. 'Trenden inenler bir daha binemez' sözüne de açıklık getiren Erdoğan, "AK Parti sizin gibi çürük, çarıkları partiye alacak değildir. Dava adamı davasına ihanet etmez. İhanet edenlerle de yürünmez." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seçimden sonra Ayasofya'ya giriş ücretsiz olabilir. "Ayasofya'yı müze olarak değil, cami olarak ziyarete açabiliriz." ifadelerini kullandı.

24.03.2019Gündem
Adalılara bedava ulaşım sözü

Adalılara bedava ulaşım sözü

AK Parti İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmalarını dün Şile ve Adalar’da sürdürdü.

4.03.2019Gündem
Binali Yıldırımdan Ada sakinlerine ücretsiz ulaşım müjdesi

Binali Yıldırım'dan Ada sakinlerine ücretsiz ulaşım müjdesi

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, "Adalılara müjdemiz var, İstanbul kartı kullanan, yaz-kış Adada oturanlara deniz ulaşımı bedava olacak" dedi.

3.03.2019Gündem
Yargılamaya devam kararı

Yargılamaya devam kararı

MİT TIR’larına ait görüntülerin yayınlanmasına ilişkin davada CHP milletvekili Enis Berberoğlu’na ilişkin yargılamanın ‘yasama dokunulmazlığı’ kapsamında durdurulması talebi reddedildi.

7.02.2019Gündem
Enis Berberoğlunun yargılamanın durması talebi reddedildi

Enis Berberoğlu'nun "yargılamanın durması" talebi reddedildi

Eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin eski Ankara Temsilcisi Erdem Gül ile CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun, MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin, "silahlı terör örgütü içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte, örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek" suçundan yargılanmasına devam edildi. İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, CHP milletvekili Enis Berberoğlu'nun, "yasama dokunulmazlığı" bulunduğu için yargılamanın durdurulması talebini, daha önceki dokunulmazlığının "münferit bir parlemento kararı"yla kaldırılmadığı ve tekrar seçilmesiyle yeni bir dokunulmazlığa kavuşmayacağı gerekçesiyle reddetti.

6.02.2019Gündem

Yazar Sonuçları

İşte Büyükada'nın sır 14 karantina sakini

Dün Büyükada’da yaşanan bir tartışmayı gündeme getirmiştim.

16.05.2020

Sen ne güzel bir CHP’lisin ey Ali Kılıç Başkan

CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’tan bir mektup aldım sabah saatlerinde

5.05.2020

CHP kurultayının ilk ateşi

CHP kurultayı yaklaştıkça telefonumuz susmuyor.

13.03.2020

OdaTV tutuklamalarından Avrupa Konseyi’nin son kararına

Türkiye’deki tutuklu gazeteciler sorunu, geçen hafta OdaTV Haber Müdürü Barış Terkoğlu, muhabir Hatice Hülya Kılınç ve Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan’ın tutuklanmaları, ayrıca bu internet sitesine erişim yasağı getirilmesi ile yeni bir eşiğe yükseldi.

10.03.2020

Kemal Bey'e çağrı: Uymayın şu Tuncay'a

- Size en katı olarak karşı olanlar bile sizin tahammüllü ve demokrat kişiliğinizin hakkını teslim ediyor. Uymayın şu Tuncay’a.

15.02.2020

Atlar kurtulacaksa 6 ay daha bekleriz

Haydi bunu da yazdık bir kenara... Haziranda faytonların kalkacağını açıkladı Başkan İmamoğlu...

25.12.2019

Başroller yan roller falan

Mansur Yavaş: “Rant baronlarına savaş açtım, başıma bunlar geldi” algısını oturtmaya çalışıyor. Suçlamalara cevap verdiği gibi karşı suçlamalarda bulunmayı da ihmal etmiyor. Sinan Aygün’e yönelik suç duyurusunda bulundu. Televizyon ekranında değil de mahkemede hesaplaşma kararlılığında. Mottosu: Sonuna kadar mücadele...

24.12.2019

Özgürlük Adası’nda neler oldu?

Bu yıl 7-13 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Sziget Festivali için soluğu Budapeşte’de aldım.

15.08.2019

Adada kıyı işgali ve zorbalık

Geçen pazartesi maruz kaldığım zorbalığın üzerine neler yaşandı? Olayları birinci ağızdan dinleyin, sonrasında yorum sizin...

4.08.2019

Kaldırım işgalleri yeniden gündemde

Vedat Milor’un bir kavgaya karıştığını, sesini yükselttiğini, bağırıp çağırdığını rüyamda görsem inanmam.

31.07.2019

Yıldızlar altında endişe

DÜŞÜNÜN, sıcak bir yaz akşamı oturmuşsunuz.

24.07.2019

Telefonu kuma gömemezsin

Demet Akalın, eşi-kızı, Fatih Ürek, Selin Ciğerci ve nişanlısıyla cümbür cemaat Maldivler’e tatile gitti...

15.05.2019

Yerel, genel, özel

Türkiye zorlu, gergin, tartışması bol yerel seçim sürecini sandıkta noktaladı.

2.04.2019

Pazar Notları

Birinci notumuz, S-400’ler.

10.03.2019