EKSTRA
MENÜ

Black Friday

Black Friday ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Black Friday haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 489 Black Friday haberi bulunmuştur.

Black Friday Haberleri

Black Friday 2020 ne zaman İşte tarih bilgisi

Black Friday 2020 ne zaman? İşte tarih bilgisi

Her yıl kasım ayında düzenlenen Black Friday indirimlerinin 2020 etabı için heyecan dolu bekleyiş devam ediyor. Black Friday indirimlerinin ne zaman başlayacağını merak eden vatandaşlar, konuya ilişkin tarih bilgisi bulmak için internette araştırma yapıyor. Peki, Black Friday indirimleri ne zaman?

20.10.2020Gündem
Black Friday ne zaman 2020 Efsane Cuma indirimleri için geri sayım

Black Friday ne zaman 2020? Efsane Cuma indirimleri için geri sayım

Efsane Cuma yani Black Friday indirimleri için geri sayım başladı. Her yıl dünyada olduğu gibi ülkemizde de farklı sektörlerin alışveriş indirimleri başlattığı Black Friday 2020 bu sene de kasım ayında gerçekleşecek. Giyim, kozmetik, teknoloji, ayakkabı ve farklı sektörlerde firmaların e ticaret siteleri ve normal alışveriş mağazalarında başlatacağı indirimler tüm dünyada ekonominin hareketlenmesine katkı sağlıyor. Ülkemizde de bu tarihlerde pek çok online satış sitesi ve kurumsal firma indirimler yapıyor. Peki, Black Friday ne zaman 2020? İşte, Efsane Cuma tarihi.

13.10.2020Gündem
Efsane Cuma ne zaman 2020 Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri yaklaşıyor

Efsane Cuma ne zaman? 2020 Black Friday (Efsane Cuma) indirimleri yaklaşıyor

Efsane Cuma tarihi, alışveriş tutkunları tarafından bekleniyor. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Black Friday indirimleriyle farklı sektörler başlattığı kampanyaları müşterilerine sunacak. Ülkemizde, Muhteşem Cuma, Efsane Cuma, Süper Cuma gibi isimlerle de bilinen Black Friday indirimleri bu yıl da kasım ayında gerçekleşecek. İndirim fırsatlarını kaçırmak isteyemeyenler yaklaşan Efsane Cuma tarihine odaklandı. Peki, 2020 Efsane Cuma ne zaman? İşte, Black Friday indirim günleriyle ilgili bilgiler.

8.10.2020Gündem
Efsane Cuma ne zaman İndirimler o tarihte başlayacak

Efsane Cuma ne zaman? İndirimler o tarihte başlayacak!

Her yıl Avrupa ülkeleri ve ABD'de 'Black Friday' olarak düzenlenen indirimler ülkemizde 'Süper/Şahane/Efsane Cuma' gibi isimlerde organize ediliyor. Teknolojiden tekstile, mutfak ürünlerinden bebek ürünlerine kadar geniş bir yelpazede pek çok ürünün indirimlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar araştırmalarına hız verdi. Peki, efsane cuma ne zaman başlayacak?

3.10.2020Gündem
Efsane Cuma 2020 tarihi: Black Friday  (Efsane Cuma) ne zaman

Efsane Cuma 2020 tarihi: Black Friday (Efsane Cuma) ne zaman?

Black Friday tarihi ekim ayının gelmesiyle takip edilmeye başlandı. Efsane Cuma, Süper Cuma gibi isimlerle ülkemizde bilinen Black Friday süresi boyunca yine birçok farklı sektör başlattığı kampanyaları tüketiciye sunacak. ABD'de ortaya çıkan ve son yıllarda ülkemizde de yaygınlaşan Efsane Cuma bu yıl da kasım ayına denk gelecek. Teknoloji, giyim, kozmetik, gibi ihtiyaçlar için yapılan indirim fırsatlarını kaçırmak isteyemeyen alışveriş tutkunlarının gözü şimdi 2020 Efsane Cuma tarihinde. Peki, Efsane Cuma 2020 ne zaman? İşte, bu seneki Efsane Cuma tarihi.

28.09.2020Gündem
Black Friday ne zaman İşte 2020 tarih bilgisi

Black Friday ne zaman? İşte 2020 tarih bilgisi!

2020 Black Friday günleri için geri sayım devam ediyor. İlk olarak ABD'de ortaya çıkan ancak son yıllarda pek çok ülkede popüler bir hal alan Black Friday, alışveriş tutkunlarının her yıl iple çektiği bir olay haline geldi. Peki, Black Friday ne zaman?

2.09.2020Gündem
Black Friday ne zaman İşte 2020 tarihi

Black Friday ne zaman? İşte 2020 tarihi

Black Friday hakkındaki araştırmalar son günlerde hız kazandı. Alışveriş tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Black Friday, her yıl olduğu gibi 2020 yılında da milyonlarca lira değerinde alışverişin yapıldığı bir gün olacak. Peki, Black Friday ne zaman? Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak?

20.08.2020Gündem
Black Friday ne zaman İşte 2020 Black Friday tarihi

Black Friday ne zaman? İşte 2020 Black Friday tarihi

Black Friday 2020 hakkındaki araştırmalar son günlerde hız kazandı. Alışveriş tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Black Friday, her yıl olduğu gibi bu yıl da milyonlarca lira değerinde alışverişin yapıldığı bir gün olacak. Peki, Black Friday ne zaman? İşte, 2020 Black Friday tarihi...

8.08.2020Gündem
iPhone 12 ne zaman gelecek Tarih belli oldu mu

iPhone 12 ne zaman gelecek? Tarih belli oldu mu?

Apple'ın bu yıl tanıtması beklenen yeni telefonları iPhone 12 serisiyle ilgili olumsuz bir gelişme yaşandı. Koronavirüs salgını nedeniyle şirketin 5G destekli iPhone 12 modellerinin çıkış tarihini erteleyebileceği ortaya çıktı.

3.07.2020Teknoloji
2020 Steam yaz indirim başladı - Steamin hangi oyunları indirime girdi İşte fiyatlarıyla Steamin indirimli oyunları

2020 Steam yaz indirim başladı - Steam'in hangi oyunları indirime girdi? İşte fiyatlarıyla Steam'in indirimli oyunları

Steam yaz indirimleri de en az Black Friday indirimleri kadar heyecanla bekleniyordu. Birçok oyunda ciddi indirimler gerçekleştiren Steam, yaz indirimlerini belirli bir tarihe kadar sürdürecek. Steam yaz indirimleri kapsamında pek çok oyunun fiyatında yüzde 80'e varan indirimler yapıldı. Peki, Steam'in hangi oyunları indirime girdi? İşte fiyatlarıyla Steam'in indirimli oyunları

26.06.2020Teknoloji
Hollywoodun minik ünlüleri Türkiye imzalı elbiseleri tercih etti

Hollywood'un minik ünlüleri 'Türkiye' imzalı elbiseleri tercih etti

Hollywood'un çocuk oyuncularından Faithe Herman, Lexy Kolker ve Stella Edwards'ın da arasında bulunduğu pek çok minik yıldız, katıldıkları gala ve ödül törenlerinde, Türk girişimci Sarı'nın kurduğu "Mama Luma" marka elbiseleri tercih etti.

22.06.2020Ekonomi
Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak

Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

Dünyaca ünlü dijital oyun mağazası Steam, yılın belli dönemlerinde yaptığı indirimlerle oyun tutkunlarının gündeminde kalmaya devam ediyor. Steam indirimleriyle oyun fiyatları aşağı çekilirken, oyuncular ise uzun süredir bekledikleri oyunları düşük fiyattan satın almanın keyfini çıkarıyor. Peki, Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

8.06.2020Teknoloji

COVID-19 salgını sonrasında müşteri deneyimi yeniden şekillenecek

Tüketici alışkanlıklarını ve beklentilerini en iyi anlayan, tüketicilerle en doğru iletişimi kuran ve müşteri deneyimini en üst düzeye çıkaran işletmeler salgın sonrasında da başarısını sürdürecek.

21.05.2020Teknoloji
realme ilk çeyrek rakamlarını açıkladı

realme ilk çeyrek rakamlarını açıkladı

realme ilk çeyrek rakamlarını açıkladı. Şirket, dünya genelinde 35 milyon kullanıcıya ulaşarak, son dört ay içerisinde 10 milyon akıllı telefon sattı.

21.05.2020Teknoloji
Kandıran indirime son Tüketiciyi yanıltan ve 12 ay süren indirimlere düzenleme geliyor

Kandıran indirime son! Tüketiciyi yanıltan ve 12 ay süren indirimlere düzenleme geliyor

Markalar artık mağaza camlarına, reyonlarına ve internet sitelerine yüzde 70, yüzde 60+30 gibi tüketiciyi yanıltan indirimleri yazamayacak. Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) tarafından yapılan taslak çalışmaya göre kampanyalar artık yıl boyunca sürmeyecek. Yılda 3’er aylık iki kampanya döneminde en fazla yüzde 50 indirim duyurulabilecek. Diğer dönemlerde en yüksek oran yüzde 30’la sınırlandırılacak. Ürününde yüksek indirim uygulamak isteyen oran yazmak yerine sadece ürünün güncel fiyatını yazabilecek.

23.01.2020Ekonomi
Türkiye’ye çok inanıyoruz ve çok ciddi yatırımlar yapıyoruz

'Türkiye’ye çok inanıyoruz ve çok ciddi yatırımlar yapıyoruz'

Amazon Web Services (AWS) tarafından geçen yılın Aralık ayı başında Las Vegas'ta düzenlenen re:Invent etkinliği, binlerce geliştiriciyi bir araya getirdi; yeni fikirler tartışıldı; 2020 yılına ışık tutuldu. Hürriyet olarak yakından takip ettiğimiz re:Invent etkinliğinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Amazon Türkiye Ülke Müdürü Yinal Özkan, 'Türkiye’ye çok inanıyoruz ve çok ciddi yatırımlar yapıyoruz' dedi ve önemli açıklamalarda bulundu.

17.01.2020Teknoloji
2019a damga vuran 12 büyük veri sızıntısı

2019'a damga vuran 12 büyük veri sızıntısı

Güvenli olmayan veri tabanı ifadesinin sıkça vurgulandığı 2019 yılı, büyük veri sızıntılarıyla dolu rekor bir yıl olarak geride kaldı. Siber güvenlik uzmanları, 12 ay boyunca geride bıraktığımız yılın en çok konuşulan 12 veri sızıntısını sıraladı.

8.01.2020Teknoloji
İtalya Serie Ada zirveyi iki takım paylaştı

İtalya Serie A'da zirveyi iki takım paylaştı

İtalya Birinci Futbol Ligi'nde (Serie A) devre arasına girilirken, 17 maçlık ilk yarı maratonu sonunda şampiyonluk mücadelesinde öne çıkan Inter ile Juventus, zirveyi paylaşıyor.

31.12.2019Futbol
Yılbaşı alışverişi yapacaklara çok önemli uyarı

Yılbaşı alışverişi yapacaklara çok önemli uyarı

Sayılı günlerin kaldığı yılbaşı için çoğu kişi tatilini planlıyor ve alacakları hediyeler için indirimleri takip ediyor. Bitdefender Türkiye Operasyon Direktörü Alev Akkoyunlu, yeni yıla siber korsanların tuzaklarına yakalanmadan girmek isteyenlere 11 öneride bulunuyor.

24.12.2019Teknoloji
Dijital dönüşüm fiziksel mağazaları nasıl değiştiriyor

Dijital dönüşüm fiziksel mağazaları nasıl değiştiriyor?

Türkiye’nin yıldız sektörlerinden kişisel bakım ve kozmetik, son yıllarda yaptığı teknoloji yatırımlarıyla dikkat çekiyor. Bu sektörün markaları; müşterilerine sundukları e-ticaret deneyiminden dijitalleştirdikleri mağazalarına kadar birçok yenilik ile her geçen gün daha çetin bir rekabet oluşturuyor. Bu alandaki dijitalleşm sürecini yakından takip eden Watsons Türkiye’nin Genel Müdürü Mete Yurddaş, fiziksel ve online satış kanalları arasındaki farkları ve e-ticaretle ilgili son gelişmeleri Hürriyet'e anlattı.

23.12.2019Teknoloji
Yeni yıl alışverişinde siber korsanların kurbanı olmayın

Yeni yıl alışverişinde siber korsanların kurbanı olmayın

Günümüzde birçok kişi mağaza dolaşmak yerine internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor. Kullanıcılar aradıkları ürünü çoğu zaman online alışveriş sitelerinde çok daha uygun fiyatlara bulabiliyor. Ayrıca yılbaşının yaklaştığı yılın son aylarında birçok indirim kampanyası düzenleniyor, bu da kullanıcıların online alışveriş sitelerini daha fazla tercih etmelerine neden oluyor. Yapılan araştırmalar yılın son iki ayında internet üzerinden yapılan alışverişlerin büyük oranda arttığını gösteriyor. Ancak yaşanan bu yoğunluk siber saldırganların da iştahını kabartıyor ve yeni yöntemlerle kurbanlarını ağlarına düşürmeye çalışıyorlar. Sevdiklerine hediye alma telaşına düşen birçok kişi indirimleri kaçırmamak için aceleyle hareket ediyor ve dikkatsiz davranarak siber dolandırıcılık kurbanı oluyor. Yapılan araştırmalar yılın son iki ayında gerçekleştirilen siber dolandırıcılık girişimlerinin neredeyse yüzde 15 arttığını gösteriyor. Online alışveriş yapan kullanıcıların bu tür siber tehlikelere karşı dikkatli olmaları gerekiyor.

18.12.2019Teknoloji
Türkiye’deki Black Friday satışları ABD’yi geride bıraktı

Türkiye’deki Black Friday satışları ABD’yi geride bıraktı

Ülkemizde bu seneki Black Friday döneminde Anker'in bazı ürünlerdeki satış adetleri ABD ve diğer ülkelerdeki satışın çok daha üzerinde gerçekleşti.

12.12.2019Teknoloji
Zlatan Ibrahimovic için resmi transfer açıklaması

Zlatan Ibrahimovic için resmi transfer açıklaması!

MLS ekiplerinden Los Angelex Galaxy ile sözleşmesi sona eren Zlatan Ibrahimovic için İtalya'dan resmi transfer açıklaması geldi.

9.12.2019Futbol
2020, dijital pazarlamanın yılı olacak

2020, dijital pazarlamanın yılı olacak

Dijital dönüşümü fazlasıyla hissettiğimiz 2019 yılını geride bırakmaya hazırlanırken, karşılamaya hazırlandığımız yeni yılın neler getireceğini de şimdiden merak etmeye başladık. İşte 2020 yılında, dijital dünyada yaşanması muhtemel gelişmeler…

9.12.2019Teknoloji
Skandal manşete savunma Corriere dello Sport...

Skandal manşete savunma! Corriere dello Sport...

Dünyaca ünlü İtalyan gazetesi Corriere dello Sport, Inter - Roma maçı için attığı 'Black Friday' manşeti hakkında özür diledi ancak kendisini eleştiren okuyucularını da azarladı.

6.12.2019Futbol
Milandan Black Friday manşetine boykot

Milan'dan Black Friday manşetine boykot!

Milan kulübü, Inter - Roma maçı öncesinde Corriere Dello Sport gazetesinin attığı skandal Black Friday manşetine ağır tepki gösterdi.

6.12.2019Avrupa
Kargocuların ‘kara’ günü

Kargocuların ‘kara’ günü

Alışveriş çılgınlığı Kara Cuma (Black Friday) e-ticaret ve perakende de büyük bir yoğunluk yarattı.

6.12.2019Ekonomi
İtalyada Black Friday skandalı

İtalya'da 'Black Friday' skandalı!

İtalya'da yüksek tirajlı spor gazetesi Corriere dello Sport'un yarın birbirlerine rakip olacak iki siyahi futbolcunun fotoğrafını kullanıp, "Black Friday (Kara Cuma)" manşetini atması tartışma konusu oldu.

5.12.2019Futbol
İnternetten kartlı ödemeler 29 Kasımda rekor kırdı

İnternetten kartlı ödemeler 29 Kasım'da rekor kırdı

BKM verilerine göre, bu yıl 29 Kasım Cuma gününe denk gelen festivalde 4,7 milyar TL kartlı ödeme gerçekleşti.

3.12.2019Ekonomi
Akıllı TV ile soyguna davetiye

Akıllı TV ile soyguna davetiye

Akıllı televizyonların kullanıcılar için tehdit teşkil edebileceğine dair uyarılara bir yenisi daha eklendi. FBI akıllı televizyonların mikrofon ya da kamerasına erişen hacker’ların, daha sonra bu evlere hırsızlık için girebileceği uyarısında bulundu.

3.12.2019Dünya
Cyber Monday nedir

Cyber Monday nedir?

Black Friday ardından gözler bir diğer alışveriş çılgınlığı Cyber Monday’a çevrildi. Tüm dünyanın yeni fırsat trendi olan dev indirim günü Cyber Monday, son yıllarda Türkiye’de popüler oldu. Peki, Cyber Monday nedir?

2.12.2019Gündem
ABDde Efsane Cumada 7,4 milyar dolarlık online rekor satış

ABD'de "Efsane Cuma"da 7,4 milyar dolarlık online rekor satış

ABD'de "Black Friday" olarak bilinen "Efsane Cuma" indirim gününde Amerikalı tüketiciler sadece online 7,4 milyar dolarlık alışveriş yaptı.

1.12.2019Ekonomi
Black Friday çılgınlığı sona erdi: 2 milyon 265 bin ürün satıldı

Black Friday çılgınlığı sona erdi: 2 milyon 265 bin ürün satıldı

“Black Friday” rüzgarı dijital pazarlama dünyasını da etkisi altına aldı. Bu yolla kampanya geliştiren markalar, satışlarını geçen yıla oranla ikiye katladı. Bu kapsamda Related Digital, Black Friday’e ilişkin çarpıcı veriler açıkladı. Yayınlanan ilgili araştırmaya göre, bu yıl kampanyalarla ilgili 92 milyon e-posta gönderildi, bu sayı geçtiğimiz yıl 65 milyondu. Bu yıl satın alınan ürün sayısında da yüzde 45’lik artış yaşandı. Geçen yıl 1 milyon 564 bin olan satılan ürün sayısı, bu yıl 2 milyon 265 bine ulaştı. Markaların cirolarını en fazla etkileyen ürünler “giyim ve kozmetik” kategorisinde yer alırken, kullanıcıların büyük bir çoğunluğu sipariş için 00:00-01:00 saat aralığını bekledi.

30.11.2019Teknoloji
iPhone 12, kutusundan AirPods ile birlikte çıkacak

iPhone 12, kutusundan AirPods ile birlikte çıkacak

Apple, her yıl olduğu gibi gelecek yıl Eylül ayında yeni telefonlarını gün yüzüne çıkaracak. Yeni iPhone modelleriyle ilgili henüz bir bilgi bulunmazken, şirkete yakın kaynakların iddiasına göre iPhone 12 serisi, kutusundan Apple'ın kablosuz kulaklığı AirPods ile birlikte çıkacak.

30.11.2019Teknoloji
İndirime hücum

İndirime hücum

‘Kara’, ‘efsane’, ‘büyük’ gibi isimlerle adlandırılan Black Friday (Kara Cuma) indirimleri nedeniyle dün çok sayıda AVM’de büyük yoğunluk yaşandı. AVM ve mağazaların özel indirimleri için birçok vatandaş sabahın ilk ışıkları ile birlikte AVM kapılarının önünde uzun kuyruklar oluşturdu.Yoğunluk alışveriş caddelerine de yansıdı. Özellikle mesai bitiminin ardından kasalarda büyük yığılmalar meydana geldi.

30.11.2019Ekonomi
İngiltere ve Hollanda’da bıçaklı saldırı

İngiltere ve Hollanda’da bıçaklı saldırı

Dün Avrupa, Londra ve Lahey’deki iki bıçaklı saldırıyla sarsıldı. İngiltere’nin başkenti Londra’nın göbeğinde gerçekleşen terör saldırısında 2 kişi hayatını kaybetti, 3 yaralı tedavi altında. Saldırgan öldürüldü. Hollanda’nın başkenti Lahey’deki saldırıda ise en az 3 kişi yaralandı.

30.11.2019Dünya
Black Friday: Büyük indirim günü nasıl ortaya çıktı

Black Friday: Büyük indirim günü nasıl ortaya çıktı?

Bugün, dünya çapında pek çok marka ve firmanın indirim yaptığı, müşterilerin indirimlerden faydalanabilmek için mağazalarda izdiham yarattığı gün olan Black Friday (Kara Cuma), ya da Türkiye'deki adıyla "Efsane Cuma".

29.11.2019Teknoloji
İndirim çılgınlığından kareler

İndirim çılgınlığından kareler

Dünya genelinde mağazalarda fiyatların düştüğü indirim çılgınlığı bu yıl da ilginç anların yaşanmasına neden oldu

29.11.2019Dünya
Yoğun ilgi kargoyu çökertti

Yoğun ilgi kargoyu çökertti

Alışveriş çılgınlığı Kara Cuma (Black Friday) e-ticaret ve perakende de büyük bir yoğunluk yarattı. Çok sayıda e-ticaret platformu ve marka büyük indirimleri yapmak için 29 Kasım Cuma tarihini beklemezken indirimleri bir hafta öncesinden başlattı.

29.11.2019Ekonomi
PlayStation ve oyun fiyatlarında Black Friday indirimleri başladı

PlayStation ve oyun fiyatlarında Black Friday indirimleri başladı

Sony, 29 Kasım tarihinde (bugün) başlayacak olan Black Friday indirim kampanyasını duyurdu. İndirim dönemi boyunca PlayStation 4 konsol paketleri, PlayStation VR, aksesuarlar ve oyunlar indirimli fiyatlarıyla satışa sunulacak.

29.11.2019Teknoloji
Black Friday yarın mı Trend konusu Black Friday nedir

Black Friday yarın mı? Trend konusu Black Friday nedir?

Yurt dışından sonra ülkemizde de popülerleşen Black Friday, günlerdir konuşuluyor. ABD’de şükran günüyle bağlantılı olan Black Friday için hazırlıklar günler öncesinden başladı. Bazı mağaza ve e- Ticaret siteleri farklı isimlerle kampanyalarını başlattı, asıl Black Friday günü ise kampanyaların son günü olacak. Peki, Black Friday yarın mı? Trend konusu Black Friday nedir?

28.11.2019Gündem
Microsoft, Xbox fiyatlarını indirdi

Microsoft, Xbox fiyatlarını indirdi

Microsoft, Black Friday haftasında popüler oyun konsol serisi Xbox fiyatlarında kayda değer bir indirime gitti. İşte indirim sonrası yeni fiyatlar...

28.11.2019Teknoloji
“Black Friday”de alışveriş yaparken nelere dikkat edilmeli

“Black Friday”de alışveriş yaparken nelere dikkat edilmeli?

ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma günü olan ve dünyada alışveriş gününe tarihte ilk kez 1961 yılında geçen “Black Friday” yani Kara Cuma veya Muhteşem Cuma ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi online alışverişin günü olacak. Peki kullanıcılar alışveriş yaparken nelere dikkat etmeli? Olası bir şikayet durumunda nasıl bir yol almaları gerekiyor?

28.11.2019Teknoloji
Pınar Karşıyakada sıra çeyrek finalde

Pınar Karşıyaka'da sıra çeyrek finalde

FIBA Erkekler Avrupa Kupası E Grubu'nda üst üste 5 galibiyet alıp adını lider olarak 2. tura yazdıran Pınar Karşıyaka, gözünü önce çeyrek final, ardından final ve kupaya çevirdi.

28.11.2019Futbol
Fenerbahçeden Black Friday kampanyası Biletler...

Fenerbahçe'den Black Friday kampanyası! Biletler...

Fenerbahçe Kulübü, basketbol biletlerinde Black Friday kampanyasına gidildiğini duyurdu.

27.11.2019Basketbol
Mutlu Cuma için bağış kampanyası başlattı

'Mutlu Cuma' için bağış kampanyası başlattı

Bir e-ticaret sitesi, Black Friday kampanyası kapsamında yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Depodaki binlerce ürünün 10-15 liradan satışa çıkarılacağı 29 Kasım Cuma günü elde edilen tüm gelir, LÖSEV VE MORÇATI başta olmak üzere ülkemiz için önemli sosyal projeler geliştiren çeşitli vakıflara bağışlanacak.

27.11.2019Teknoloji

Yazar Sonuçları

Adam öldürme diye bir suç yok

20 yaşındaki Ceren Özdemir’in vahşice katledilmesiyle birlikte bir kavramı yanlış kullandığımız da ortaya çıktı.

7.12.2019

Kara cumacılar mı daha çok gigabyte harcar fetvacı mı

Diyanet İşleri Vakfı iki yıl önce “çok özel bir iş” için Microsoft’un kapısını çaldı.

4.12.2019

Bu cumanın adı ne?

Dün ‘Black Friday’di. Yani yılın en büyük indirimli satışlarının olduğu gün.

30.11.2019

Yaman bir hadisede son talihsiz hata

Dünkü Kelebek’in manşetinde Can Yaman vardı. “Madrid’de böyle, İstanbul’da böyle” başlığıyla. Hakikaten ilginçti.

29.11.2019