EKSTRA
MENÜ

Black Friday

Black Friday ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Black Friday haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 489 Black Friday haberi bulunmuştur.

Black Friday Haberleri

ABDnin perakende satışlar arttı

ABD'nin perakende satışlar arttı

ABD'de kasım-aralık aylarını kapsayan ve "Tatil Sezonu" olarak adlandırılan dönemde perakende satışlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen yüzde 8,3 artışla 789,4 milyar dolara ulaştı.

16.01.2021Ekonomi
Devlere sahte indirim cezası yolda

Devlere sahte indirim cezası yolda

Süper indirim günlerinde bazı firmaların yaptığı ‘sahte indirim’ oyununu vatandaşların şikâyetleri bozdu. Gelen çok sayıda şikâyetin ardından harekete geçen Ticaret Bakanlığı Reklam Kurulu, e-ticaret devlerinden savunmalarını istedi. Kurulun, şikâyet dosyalarını salı günü görüşerek bu platformlara yüklü miktarda ‘efsane indirim’ cezası kesmesi bekleniyor.

6.12.2020Ekonomi
Black Fridayde online alışveriş hacmi 2.5 kat arttı

Black Friday'de online alışveriş hacmi 2.5 kat arttı

E-ticaret sektöründe alışveriş çılgınlığının yaşandığı Black Friday, alışveriş tutkunlarına bu yıl da büyük indirim fırsatları sundu. Black Friday'de internetten alışveriş hacmi yüzde 166 arttı. En çok tercih edilen ürünler ise sırasıyla tekstil (giyim), ayakkabı ve elektronik kategorilerinden oldu.

4.12.2020Teknoloji
Bugün paylaşma günü

Bugün paylaşma günü

Dünyada 70'ten fazla ülkenin kutladığı "Paylaşma Günü" bu yıl ilk kez Türkiye'de kutlanıyor. TÜSEV'in yürüttüğü kampanya kapsamında herkes maddi ya da manevi bir şeyler paylaşarak, yardımlaşmanın, bağışçılığın ve dayanışmanın önemini vurguluyor. TÜSEV Genel Sekreter Yardımcısı Birce Altay, "İsterseniz yaşlı bir komşunuzun alışverişini yapın, ister bildiğiniz bir sivil toplum kuruluşuna destek verin ama bugün siz de bir şeyler paylaşın." diyor.

1.12.2020Gündem
Siber Pazartesi nedir Ne zaman olacak

Siber Pazartesi nedir? Ne zaman olacak?

Black Friday'in ardından bugün Siber Pazartesi olarak da biliniyor. Peki Siber Pazartesi nedir? Yılın hangi günü Siber Pazartesi olarak kabul ediliyor?

30.11.2020Teknoloji
Cyber Monday nedir

Cyber Monday nedir?

Tüm dünyanın yeni fırsat trendi olan dev indirim günü Cyber Monday, son yıllarda Türkiye’de de ön plana çıkmaya başladı. Cyber Monday, Black Friday'in çevrimiçi eşdeğeri haline geldi ve daha küçük perakende web sitelerinin daha büyük zincirlerle rekabet etmeleri için bir yol sunuyor. Peki, Cyber Monday nedir?

30.11.2020Gündem
Black Friday boyunca siber saldırılar 3 kat arttı

Black Friday boyunca siber saldırılar 3 kat arttı

E-ticaretin en yoğun olduğu gün olan 'Efsane Cuma'da siber saldırılar normal günlerin 3 katına çıktı. Güvenli online alışveriş deneyimi için ödeme ekosistemindeki tüm aktörlerin dikkat etmesi gerektiğini söyleyen uzmanlar, bankaların ve ödeme sistemcilerinin, globalde her yıl yüzde 23 oranında artan üye işyeri risklerini yüzde 35 oranında düşürdüklerini söyledi.

30.11.2020Teknoloji
İndirimli lastik mesaisi

İndirimli lastik mesaisi

Süper indirimlerin ayı olmaya başlayan kasımda en yoğun alışveriş yapılan saatler 19.30-21.30 arası oldu. En fazla alışverişi 35-44 yaş grubundakiler yaptı. Kadınlar kişisel bakım ürünlerine ve kıyafete, erkekler ise kış lastiği, cep telefonu ve sporcu besinlerine ilgi gösterdi. En çok satılan ürünler listesinde ise, dezenfektan, maske, kuru yemişler, bebek bezleri, evcil hayvan mamaları, robot süpürgeler ve yatırımlık altın yer aldı.

30.11.2020Ekonomi
Pandemide indirim kuyruğu

Pandemide indirim kuyruğu

‘Black Friday’ ya da ‘süper cuma’ gibi isimlerle de anılan büyük indirim günlerinde e-ticaretteki rekor alışveriş salgına rağmen AVM ve mağazalara da yansıdı. Dün çoğu AVM’nin önünde uzun kuyruklar oluşurken vatandaşlar ‘Ya uygun beden kalmazsa’ endişesi ile alışveriş sırasının kendisine gelmesini bekledi. E-ticaret temsilcileri ise yapılan alışverişlerde vatandaşların uzun süreli bir kapanma dönemine hazırlandığını gördüklerini söyledi. İndirimlerde dakikada 8 bin 500 işlem yapıldı.

28.11.2020Ekonomi
Black Friday nedir İndirim günleri nasıl başladı

Black Friday nedir? İndirim günleri nasıl başladı?

Bugün, dünya çapında pek çok marka ve firmanın indirim yaptığı, müşterilerin indirimlerden faydalanabilmek için mağazalarda izdiham yarattığı gün olan Black Friday (Kara Cuma). Bu gün Türkiye'deki şirketler tarafından da "Efsane Cuma", "Müthiş Cuma", "Güldüren Cuma" gibi çeşitli isimlerle pazarlanıyor. Peki bu gelenek nasıl başladı? Ekonomiye etkileri ne?

27.11.2020Teknoloji
Efsane Cuma, Süper cuma (Black Friday) ne zaman bitecek İşte 2020 Black Friday tarihi

Efsane Cuma, Süper cuma (Black Friday) ne zaman bitecek? İşte 2020 Black Friday tarihi

Ülkemizde Efsane Cuma, Süper Cuma veya Muhteşem Cuma isimleriyle de bilinen Black Friday’in başlayacağı tarih günlerdir alışveriş tutkunları tarafından araştırılıyordu. Bu yıl koronavirüs pandemisi nedeniyle Black Friday’de fiziksel mağazalar yerine online alışveriş siteleri her zamankinden daha fazla ziyaret edilecek. Peki, Efsane Cuma, Süper cuma (Black Friday) ne zaman bitecek? İşte 2020 Black Friday tarihi…

27.11.2020Gündem
iPhone SE 2020 Türkiye fiyatı düştü

iPhone SE 2020 Türkiye fiyatı düştü

Apple, Black Friday kapsamında geçtiğimiz aylarda duyurusunu yaptığı yeni minik iPhone modellerinden iPhone SE 2020'nin Türkiye fiyatını indirdi.

27.11.2020Teknoloji
Black Fridayde güvenli alışveriş için 10 uyarı

Black Friday'de güvenli alışveriş için 10 uyarı

Özellikle online alışverişlerin büyük artış gösterdiği Black Friday’i, tüketiciler kadar siber dolandırıcılar da büyük bir sabırsızlıkla bekliyor. Bu yıl koronavirüs pandemisi nedeniyle Black Friday’de fiziksel mağazalar yerine online alışveriş siteleri her zamankinden daha fazla ziyaret edilecek. Birçok online alışveriş sitesinin kampanyalı satışlar planladığı Black Friday alışverişlerinde, tüketicilerin çok dikkatli olması gerektiğini belirten uzmanlar, abartılı kampanyalara, kredi kartı dolandırıcılıklarına ve sahte alışveriş sitelerine karşı tedbirli olunması uyarısında bulunarak mutlaka sanal kart ile alışveriş yapılması gerektiğini söylüyor.

27.11.2020Teknoloji
Oxford Caddesi Noel’e hazır ama...

Oxford Caddesi Noel’e hazır ama...

İngiltere’nin başkenti Londra’nın merkezindeki Oxford Caddesi, bu yıl da görkemli Noel süslemeleriyle donatıldı, ancak koronavirüs salgını nedeniyle sokaklar boş ve caddedeki dev mağazalar kapalı.

26.11.2020Avrupa
Black Friday geldi çattı... Alışveriş çılgınlığına kapılmayın

Black Friday geldi çattı... Alışveriş çılgınlığına kapılmayın

Tarihte ilk defa 1961’de Black Friday olarak anılan indirim çılgınlığı, günümüzde de devam ediyor. Ünlü mağazaların önünde uzun kuyrukların oluşmasıyla hafızalara kazınan gün insanları ihtiyaçları olmasa da alışveriş yapmaya yönlendiriyor. Böyle özel günler haricinde de ortaya çıkan ve günümüzde pek çok kişide rastlanan alışveriş bağımlılığı nedir ve nasıl anlaşılır? Uzman Klinik Psikolog Dilara Sayar alışveriş bağımlılığı ile başa çıkmanın yollarından bahsederken, Avukat Bilal Çelik bu gibi günlerde dolandırıcılıklara karşı neler yapılabileceğini açıkladı…

İndirim günlerinde güvenli online alışveriş yapmanın 8 yolu

İndirim günlerinde güvenli online alışveriş yapmanın 8 yolu

Küresel düzeyde gerçekleştirilen ‘Black Friday‘ indirimleri, 2020’de tarihinin en ‘online‘ ve en uzun süreli halini yaşıyor. Pandeminin neden olduğu eve kapanma gerçeği, e-ticareti hiç olmadığı kadar öne çıkardı. Siber suçlular ise uzayan indirim günlerinden ve artan online para trafiğinden fayda sağlama çabasında. Siber güvenlik uzmanları, online dolandırıcılıklara karşı alınabilecek önlemleri sıraladı.

26.11.2020Tekno
Steam Black Friday indirimleri başladı

Steam Black Friday indirimleri başladı

Yıl içinde pek çok kez indirim kampanyaları düzenleyen Steam, bu kez Black Friday özelinde oyun fiyatlarında indirime gitti.

26.11.2020Teknoloji
Black Friday: Siber saldırılara karşı dikkatli olun

Black Friday: Siber saldırılara karşı dikkatli olun

Pandemi döneminde çalışmak, iletişim kurmak, eğitim almak, alışveriş yapmak ve destek hizmetleri için internet kullanımı en üst seviyelere ulaştı. Artan internet kullanımı ve evden yapılan bağlantılarda yaşanan güvenlik zafiyetleri, siber saldırılarda 2020 Mart ayından itibaren yüzde 400 oranında artış yaşanmasına neden oldu. Ancak bu saldırıların başarıya ulaşmasını önlemek mümkün. Uzmanlar, hem şirketlerin hem bireylerin 5 maddede siber saldırılardan nasıl korunabileceğini açıkladı.

25.11.2020Tekno
ABDde perakende satışlarda artış bekleniyor

ABD'de perakende satışlarda artış bekleniyor

ABD'de kasım ile aralık aylarını kapsayan ve "Tatil Sezonu (Holiday Season)" olarak adlandırılan dönemde perakende satışların, geçen yıla göre yüzde 3,6 ila yüzde 5,2 arasında artarak 755,3 milyar dolar ile 766,7 milyar dolar arasında gerçekleşmesi bekleniyor.

25.11.2020Ekonomi
FIFA 21de görüntü, 40 milyon sterlin kazandı

FIFA 21'de görüntü, 40 milyon sterlin kazandı

EA Sports'un popüler oyunlarından FIFA 21'de boy gösteren David Beckham, bunun karşılığında markadan 40 milyon sterlin alarak dudak uçuklattı.

25.11.2020Teknoloji
Black Friday: İndirim ararken verilerinizi kaptırmayın

Black Friday: İndirim ararken verilerinizi kaptırmayın

Online alışveriş hiç olmadığı kadar yoğun bir dönemden geçiyor. E-ticaret siteleri kampanyalarını hazırlarken, hackerlerin de sinsice köşede beklediğini hatırlatan uzmanlar, tüketicileri hackerlere karşı, e-ticaret sitelerini de kişisel verilerin korunması adına uyarıyor.

25.11.2020Teknoloji
Efsane Cuma (Muhteşem Cuma) ne zaman  2020 Efsane Cuma indirim tarihleri

Efsane Cuma (Muhteşem Cuma) ne zaman? 2020 Efsane Cuma indirim tarihleri

Efsane Cuma indirim günleri için geri sayım sürüyor. Her yıl kasım ayında gerçekleşen Efsane Cuma ya da Muhteşem Cuma indirim tarihleri içerisinde binlerce işletme ve marka e ticaret siteleri üzerinden indirimli ürünlerini tüketicilere sunacak. Yılın en avantajlı günü olan Efsane Cuma indirim günleri ABD'de Black Friday olarak 27 Kasım tarihine denk geliyor. Peki, 2020 Efsane Cuma indirimleri ne zaman, hangi tarihte? İşte, 2020 Muhteşem Cuma tarihleriyle ilgili merak edilenler.

24.11.2020Gündem
Siber güvenlik uzmanlarından Black Friday uyarısı

Siber güvenlik uzmanlarından Black Friday uyarısı

Uzmanlar, Efsane Cuma kapsamında düzenlenen kampanyalarla ilgili kullanıcılara siber güvenlik uyarısında bulundu.

24.11.2020Teknoloji
PlayStation 5 stokları eridi, tamamen tükendi

PlayStation 5 stokları eridi, tamamen tükendi

Sony'nin geçtiğimiz günlerde Türkiye'de de satışa sunduğu yeni oyun konsolu PlayStation 5, yoğun ilgi görüyor. Öyle ki, PlayStation grubunun başındaki isim olan Jim Ryan, dünya genelinde kapış kapış satan konsolun stokta kalmadığını duyurdu.

24.11.2020Tekno
Süper indirim peşinde dolandırılmayın

'Süper indirim peşinde dolandırılmayın'

Büyük indirimlerin ve alışveriş çılgınlığının adresi olan Black Friday indirimleri geldi çattı. Sektör temsilcileri bu yıl ay genelinde 30 milyar liralık, sadece cuma günü ise 5 milyar liralık alışverişle rekor kırılmasını bekliyor. Uzmanlar aynı zamanda tüketicileri dolandırıcılara karşı uyarıyor: “Taklit sitelerden uzak durun, ‘Güven Damgası’nı kontrol edin, fiyatları farklı sitelerle karşılaştırın ve sanal kart kullanmaya özen gösterin.”

24.11.2020Ekonomi
Amazon Black Friday: Teknoloji ürünlerinde indirim başladı

Amazon Black Friday: Teknoloji ürünlerinde indirim başladı

Bu listeye bakmadan teknoloji ürünleri alışverişi yapmayın! İşte Amazon'un 'Gülümseten Cuma Haftası' indirimli ürünleri...

Bu bir ilandır.

23.11.2020Teknoloji
Black Friday: İndirimli ürün alırken bunlara aman dikkat

Black Friday: İndirimli ürün alırken bunlara aman dikkat!

Dünyada “Black Friday”, Türkiye’de ise “Muhteşem Cuma”, “Şahane Cuma” adlarıyla düzenlenen yılın en önemli alışveriş festivaline birkaç gün kaldı. Peki bu indirim günlerinde nelere dikkat etmeli?

23.11.2020Tekno
Kişisel Bakım, Temizlik ve Sağlık Ürünlerinde %40’a Varan İndirim

Kişisel Bakım, Temizlik ve Sağlık Ürünlerinde %40’a Varan İndirim

Bu listeye bakmadan sakın kişisel bakım, temizlik ve sağlık ürünleri alışverişi yapmayın! İşte Amazon'un 'Gülümseten Cuma Haftası' indirimli ürünleri...

Bu bir ilandır.

Möbel Ferrari’de ‘Kara Hafta Sonu’ başlıyor

Möbel Ferrari’de ‘Kara Hafta Sonu’ başlıyor

İsviçre’nin tanınmış mobilya mağazası Möbel Ferrari, geleneksel indirimli satış günü ‘Kara Cuma’dan (Black Friday) esinlenerek bu yıl da bir ‘kara hafta sonu’ gerçekleştiriyor.

22.11.2020Avrupa
Black Friday ne zaman Efsane Cuma - Süper Cuma indirim tarihleri

Black Friday ne zaman? Efsane Cuma - Süper Cuma indirim tarihleri

Efsane cuma indirimleri için geri sayım devam ediyor. Black Friday olarak ABD'de gerçekleşen indirim günleri ülkemizde Süper Cuma adıyla biliniyor. Her sene kasım ayında gerçekleşen Efsane Cuma ya da Süper Cuma indirim günlerinde mağazalar ve e ticaret siteleri avantajlı ürünlerini satışa sunuyor. Milyonlarca vatandaşın sabırsızlıkla beklediği bu özel günde teknoloji, elektronik, giyim gibi sektörlerde büyük indirimler gerçekleşecek. Peki, Black Friday ne zaman? İşte, Süper Cuma indirim tarihleriyle ilgili ayrıntılar.

22.11.2020Gündem
Amazon Black Friday: Veri depolama ürünlerinde indirimler başladı

Amazon Black Friday: Veri depolama ürünlerinde indirimler başladı

Amazon.com.tr'de Black Friday indirimleri başladı. İşte fiyatıyla dikkat çeken popüler veri depolama cihazları...

Bu bir ilandır

21.11.2020Teknoloji
Amazon Black Friday: Dizüstü bilgisayar indirimleri başladı

Amazon Black Friday: Dizüstü bilgisayar indirimleri başladı

Amazon.com.tr'de Black Friday indirimleri başladı. İşte fiyatıyla dikkat çeken popüler dizüstü bilgisayarlar...

Bu bir ilandır

21.11.2020Teknoloji
Amazon Black Friday: Telefon indirimleri başladı

Amazon Black Friday: Telefon indirimleri başladı

Amazon.com.tr'de Black Friday indirimleri başladı. İşte fiyatıyla dikkat çeken popüler telefonlar...

Bu bir ilandır

21.11.2020Teknoloji
Her yaşa uygun oyuncak çeşitleri Amazonda

Her yaşa uygun oyuncak çeşitleri Amazon'da!

Black Friday indirimleri başladı. Amazon.com'da çocuğunuz için birbirinden çeşitli ve uygun fiyatlı pek çok oyuncak mevcut. En eğlenceli oyuncaklarda görülmemiş fırsatlara göz atmaya ne dersiniz?

Bu bir ilandır.

20.11.2020Alışveriş
Black Friday kampanyalarında markalar nelere dikkat etmeli

Black Friday kampanyalarında markalar nelere dikkat etmeli?

Koronavirüs salgını birçok sektörü felç ederken, çevrimiçi alışverişlerin artmasını sağladı. Yılın en büyük indirimli alışveriş günü Black Friday (Kara Cuma) 2020’de yapılacak çevrimiçi satışların önceki seneleri geçmesi muhtemel. İşte e-ticarete hem yeni adım atan hem de sektörün tecrübeli markaları için satışları artıracak ipuçları...

19.11.2020Teknoloji
Black Friday ne zaman 2020 Efsane Cuma - Black Friday indirimleri için geri sayım

Black Friday ne zaman? 2020 Efsane Cuma - Black Friday indirimleri için geri sayım

Black Friday indirimleri her yıl yoğun ilgi görüyor. Markaların çoğunluğu Efsane Cuma tarihlerinde ürünlerinde indirimler yapıyorlar. Tüketiciler ihtiyaçları olan ürünleri belirleyerek bu tarihlerde fiyatlarına bakarak alışverişlerini yapıyorlar. Peki Black Friday ne zaman başlayacak?

18.11.2020Gündem
İndirimli alışveriş döneminde online güvenliğe aman dikkat

İndirimli alışveriş döneminde online güvenliğe aman dikkat!

Black Friday'in gerçekleştiği Kasım ayında e-ticaret siteleri pek çok indirim yapıyor; internet üzerinden yapılan satışlar katlanarak artıyor. Ancak siber saldırganlar da boş durmuyor ve indirimleri fırsat bilip kurbanlarını avlamaya çalışıyor.

11.11.2020Teknoloji
Black Friday: Siber dolandırıcılar indirim gününü bekliyor

Black Friday: Siber dolandırıcılar indirim gününü bekliyor

Black Friday (Kara Cuma), Cyber Monday (Siber Pazartesi), 11.11 indirimleri ve yılbaşı fırsatları gibi, yüzlerce e-ticaret sitesi ve markanın kampanyalı satışlara başladığı indirim çılgınlığı dönemine girdik. Siber dolandırıcılar da hazır.

10.11.2020Teknoloji
2 ay sürecek indirim döneminde siber dolandırıcılara dikkat

2 ay sürecek indirim döneminde siber dolandırıcılara dikkat!

Özellikle online alışverişlerin büyük artış gösterdiği kasım ve aralık aylarındaki indirim günlerini, tüketiciler kadar siber dolandırıcılar da büyük bir sabırsızlıkla bekliyor. Bu yıl Koronavirüs pandemisi nedeniyle indirim dönemlerinde fiziksel mağazalar yerine online alışveriş siteleri her zamankinden daha fazla ziyaret edilecek. Bekarlar Günü, Black Friday, Cyber Monday ve yılbaşı fırsatları başta olmak üzere birçok online alışveriş sitesinin kampanyalı satışlar planladığı 2 aylık indirim döneminde, tüketicilerin çok dikkatli olması gerektiğini belirten uzmanlar, abartılı kampanyalara, kredi kartı dolandırıcılıklarına ve sahte alışveriş sitelerine karşı tedbirli olunması uyarısında bulunarak mutlaka sanal kart ile alışveriş yapılması gerektiğini söylüyor.

10.11.2020Teknoloji
Black Friday (Süper Cuma) indirimleri ne zaman bitecek ve kaç gün İndirim günleri başladı

Black Friday (Süper Cuma) indirimleri ne zaman bitecek ve kaç gün? İndirim günleri başladı!

2020 Black Friday indirim günleri alışveriş tutkunları tarafından takip ediliyor. Süper Cuma, Muhteşem Cuma gibi isimlerle ülkemizde bilinen Black Friday bu yıl 9 Kasım'da başladı. e-ticaret alışveriş siteleri üzerinden devam eden kasım indirimlerinde elektronik, giyim, teknoloji, ayakkabı ve bir çok farklı sektörde indirim fırsatları yer alıyor. Diğer yandan Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada kötü niyetli satıcılara karşı vatandaşların dikkatli olması istendi. Peki, Süper Cuma indirimleri ne zaman bitecek? İşte, indirim günleriyle ilgili ayrıntılar.

10.11.2020Gündem
Büyük indirimlerle birlikte kimlik avı saldırıları artıyor

Büyük indirimlerle birlikte kimlik avı saldırıları artıyor

Siber güvenlik araştırmacıları, Asya ülkelerinde aktif satışın yoğun olduğu ‘Bekarlar Günü’nü (11 Kasım) hedefleyen e-ticaretle ilgili dolandırıcılık faaliyetlerinde önemli bir artış gözlemledi. İlk olarak Çin'de başlayan ve dünyaya yayılan Bekarlar Günü indirim festivalinde bazı en iyi e-ticaret fırsatları önceden duyuruluyor. Bu durumu fırsat bilen siber saldırganlar, kimlik avı dolandırıcılığı ve spam ile indirim peşindeki kullanıcıları hedefleyerek, e-posta şifrelerinden bankacılık uygulamalarına kadar kişisel bilgileri ele geçirmeye çalışıyor.

9.11.2020Teknoloji
2020 Black Friday yaklaşıyor: Efsane cuma ne zaman, ayın kaçında

2020 Black Friday yaklaşıyor: Efsane cuma ne zaman, ayın kaçında?

2020 Black Friday tarihi için geri sayım devam ediyor. Her yıl kasım ayında gerçekleşen Black Friday, ülkemizde efsane cuma, süper cuma, muhteşem cuma gibi isimlerle de biliniyor. Alışveriş çılgınlığına dönüşen Black Friday gününde hem e ticaret siteleri hem de mağazalar birçok üründe ciddi oranda indirimler yapıyor. Peki, bu yıl Black Friday ne zaman, ayın kaçında?

7.11.2020Gündem
Black Friday geliyor: Siber dolandırıcılara aman dikkat

Black Friday geliyor: Siber dolandırıcılara aman dikkat!

Black Friday (Kara Cuma),Cyber Monday (Siber Pazartesi), 11.11 indirimleri ve yılbaşı fırsatları gibi, yüzlerce e-ticaret sitesi ve markanın Kasım ayından itibaren kampanyalı satışlara başlayacağı 3 aylık indirim çılgınlığı dönemine girmek üzereyiz. Siber dolandırıcılar da son hazırlıklarını yapıyor.

6.11.2020Teknoloji
Efsane Cuma ne zaman 2020 Black Friday (Süper Cuma) indirim günleri yaklaşıyor

Efsane Cuma ne zaman? 2020 Black Friday (Süper Cuma) indirim günleri yaklaşıyor

Efsane Cuma tarihi için geri sayım başladı. Her yıl dünyada olduğu gibi ülkemizde de farklı sektörlerin başlattığı Black Friday 2020 kasım ayında gerçekleşecek. Ülkemizde Efsane Cuma, Süper Cuma gibi isimlerle bilinen Black Friday indirim günleri boyunca, teknoloji, giyim, ayakkabı ve farklı sektörler e ticaret ve mağazalar üzerinden yapacakları indirimlerle ekonomiyi hareketlendirecek. ABD'de 1932‘den bu yana yılbaşı alışverişleri sezonu olarak kabul edilen Efsane Cuma bir kaç gün devam edecek. Peki, Efsane Cuma ne zaman? İşte, 2020 Black Friday indirim günleri tarihiyle ilgili ayrıntılar.

5.11.2020Gündem
Efsane Cuma indirimleri ne zaman İşte 2020 Black Friday tarihi…

Efsane Cuma indirimleri ne zaman? İşte 2020 Black Friday tarihi…

Türkiye’de efsane, şahane, süper cuma isimleriyle bilinen Black Friday’ın bu yılki tarihi yaklaşıyor. Her yıl düzenli olarak yıl sonuna doğru uygulanan Black Friday, bu yıl kasım ayının son günlerine denk geliyor. Geniş kapsamlı indirim gününde teknolojiden tekstile, mutfak ürünlerinden bebek ürünlerine kadar pek çok ürünün fiyatları ciddi oranda düşecek. Peki, Efsane Cuma indirimleri ne zaman? İşte 2020 Black Friday tarihi…

2.11.2020Gündem
2020 Black Friday ne zaman İşte tarih bilgisi

2020 Black Friday ne zaman? İşte tarih bilgisi

Black Friday hakkındaki araştırmalar kasım ayına kısa bir süre kala hız kazandı. Alışveriş tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Black Friday, her yıl olduğu gibi bu yıl da milyonlarca lira değerinde alışverişin yapıldığı bir gün olacak. Peki, 2020 Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak?

28.10.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Hayatınızı kolaylaştıracak online alışveriş tavsiyeleri

Hayatımızın büyük bir yerini dijitalleşmenin kapladığı bu dönemde, internet üzerinden yapılan alışverişin de dünya genelinde yükselişe geçtiği bilinen bir gerçek. Trend ve ekonomi raporlarına göre 2025 yılına kadar ve tabii ki daha sonrasında online alışveriş, yaşamımızın merkezi haline gelecek. Teknoloji çağına doğmuş Z kuşağı için çocuk oyuncağı olan online alışveriş, geleneksel kesim için bir türlü benimsenemeyebiliyor.

9.01.2021

Atıkla güzel olunabilir mi?

Muhteşem kasım, Black Friday, hatta gelmek üzere olan Cyber Monday gibi tüketim amaçlı çılgın alışveriş günleri üzerine moda ve sürdürülebilirlik kavramı arasında ciddi denge sorunu ortaya çıkmış durumda.

5.12.2020

Sosyal medyada alışveriş ve eğlence pik yaptı

Covid-19 ile mücadelede kritik bir eşikteyiz. Yeni kısıtlamalarla birlikte bir kez daha evlerimize çekildik. Buna rağmen, sosyal medyada alışverişin ve eğlencenin pik yaptığı bir dönem yaşıyoruz.

30.11.2020

Bugün ne yapsak

Shakespeare’in tüm oyunlarını tek perdeye sığdıran “Döktür Bi Şekspir” Tiyatro Ak’la Kara sahnesinde, “Celile” (Nazım Hikmet’in Annesi) adlı oyun ise KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi’nde bugün sizlerle...

27.11.2020