EKSTRA
MENÜ

Aleksey Navalni

Aleksey Navalni ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aleksey Navalni haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 90 Aleksey Navalni haberi bulunmuştur.

Aleksey Navalni Haberleri

İpler iyice gerildi: Rusyadan peş peşe ABD açıklamaları

İpler iyice gerildi: Rusya'dan peş peşe ABD açıklamaları!

Rusya ve Ukrayna arasındaki kriz ABD'nin de devreye girmesiyle iyice büyümüştü. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ve Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov peş peşe açıklamalar yaparak ABD konusundaki net ve sert tavırlarını bir kez daha ortaya koydular. Ukrayna tarafında ise Zelenski'nin barış çağrısı yaptığı sözleri gündemde.

8.04.2021Dünya
Avukatı doğruladı Navalninin sağlık durumu kötüleşiyor

Avukatı doğruladı! Navalni'nin sağlık durumu kötüleşiyor

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e karşı muhalif kanadın temsilcisi olarak adlandırılan Aleksey Navalni geçtiğimiz ay tutuklanmıştı. Muhalif liderin hapishanede geçen günlerinde sağlık durumunun kötüye gittiği açıklandı.

6.04.2021Dünya
Almanya neden Rusya’nın hedefinde

Almanya neden Rusya’nın hedefinde

Rusya’nın, Almanya’yı iç siyasette istikrarsızlaştırmak için manipüle etmeye yönelik girişimleri daha önceki dönemlerde de biliniyordu. Ancak bu konuda hazırlanan AB raporu, Rusya’nın Almanya üzerindeki medya yoluyla yürüttüğü çalışmaları gözler önüne serdi.

9.03.2021Avrupa
Rusya ABDnin Navalni yaptırımlarına aynı şekilde cevap verecek

Rusya ABD'nin 'Navalni yaptırımları'na aynı şekilde cevap verecek

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, ABD’nin Rus muhalif Aleksey Navalni’nin zehirlenmesi ve tutuklanmasıyla ilgili Rusya’ya yönelik yaptırım kararlarına mütekabiliyet ilkesine göre cevap vereceklerini bildirdi.

3.03.2021Dünya
Rusya ABDnin olası yaptırımlarına karşılık vereceğini açıkladı

Rusya ABD'nin olası yaptırımlarına karşılık vereceğini açıkladı

ABD'nin Rus muhalif Navalni'nin hapis cezasına çarptırılması nedeniyle Rusya'ya yönelik olası yaptırımlarını değerlendiren Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, ABD'nin ülkesine karşı tek taraflı ve "gayrimeşru" yaptırım uyguladığını söyledi.

2.03.2021Dünya
Rusyada tutuklu muhalif lider Navalninin kaldığı cezaevinin yeri değişti

Rusya'da tutuklu muhalif lider Navalni'nin kaldığı cezaevinin yeri değişti

Rus muhalif Aleksey Navalni’nin Moskova’da tutulduğu hapishaneden ismi ve yeri açıklanmayan başka bir cezaevine taşındığı açıklandı.

27.02.2021Dünya
AB’den Rusya’ya Navalni yaptırımı

AB’den Rusya’ya Navalni yaptırımı

SON dönemde ilişkileri en alt seviyeye inen Avrupa Birliği ile Rusya arasında sular durulmuyor. Brüksel’de bir araya gelen AB dışişleri bakanları, muhalif siyasetçi Aleksey Navalni’nin tutuklanması nedeniyle Rusya’ya ek yaptırım kararı aldı.

23.02.2021Dünya
AB ülkelerinin dışişleri bakanları Rusya ağırlıklı gündemle toplandı

AB ülkelerinin dışişleri bakanları Rusya ağırlıklı gündemle toplandı

AB ülkelerinin dışişleri bakanları, Rus muhalif Aleksey Navalni'nin tutuklanması nedeniyle Rusya'ya yaptırım kararı başta olmak üzere yoğun bir gündemle bir araya geldi.

22.02.2021Dünya
Son dakika: Aleksey Navalninin hapis cezası onandı

Son dakika: Aleksey Navalni'nin hapis cezası onandı!

Moskova Temyiz Mahkemesi, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kamuoyu önünde en fazla bilinen muhaliflerinden Yolsuzlukla Mücadele Fonu kurucusu Aleksey Navalni'nin hapis cezasının onandığını duyurdu.

20.02.2021Dünya
Putin rest çekti: İzin vermeyeceğiz

Putin rest çekti: İzin vermeyeceğiz!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, bu yıl yapılacak parlamento seçiminde ülkenin egemenliğine yönelik dış müdahalelere izin vermeyeceklerini bildirdi.

17.02.2021Dünya
Putin Batıyı uyardı

Putin Batı'yı uyardı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Batılı ülkelerin Rusya’nın son yıllarda elde ettiği başarıları hazmedemediğini söyleyerek, internet üzerinden Rusya’ya yönelik düşmanca saldırıların devam etmesi halinde erişimin kapatılabileceği tehdidinde bulundu.

15.02.2021Dünya
Olası AB yaptırımına Rusya’dan sert çıkış

Olası AB yaptırımına Rusya’dan sert çıkış

Rusya yönetimi, Batılı ülkelerin muhalif lider Aleksey Navalni üzerinden Moskova’ya baskı yapmaya devam etmeleri durumunda Rusya’nın AB ile tüm ilişkileri koparmaya hazır olduğunu açıkladı.

13.02.2021Dünya
İngiltere ve Almanya, Kovid-19 aşısının dağıtımında iş birliğini devam ettirme konusunda anlaştı

İngiltere ve Almanya, Kovid-19 aşısının dağıtımında iş birliğini devam ettirme konusunda anlaştı

İngiltere ve Almanya'nın yeni tip koronavirüs aşısının tüm dünyada adil dağıtılabilmesi amacıyla iş birliğini devam ettirme konusunda anlaştığı bildirildi.

9.02.2021Dünya
Dünyanın merak ettiği soru: Küresel bağışıklık ne zaman

Dünyanın merak ettiği soru: Küresel bağışıklık ne zaman?

Koronavirüs kâbusu sürerken, herkesin aklında ‘Hayat ne zaman normale döner’ sorusu var. Amerikan Bloomberg kanalının hesaplamasına göre, eğer aşı dağıtımı bu hızla sürer ve yeni varyantlara karşı da etkili olursa küresel sürü bağışıklığının kazanılması 7 yıl alabilir. İki doz aşıya göre yapılan hesaplamada, Türkiye’nin ise 2.6 yıl sonra nüfusunun yüzde 75’ini aşılayarak sürü bağışıklığı kazanması öngörülüyor. Bu süre, 3.2 yıl ile Almanya, 3.4 yıl ile Brüksel ve 3.9 yıl ile Hollanda gibi pek çok Avrupa ülkesinin önünde.

7.02.2021Dünya
AB, Navalninin serbest bırakılması çağrısında bulundu

AB, Navalni'nin serbest bırakılması çağrısında bulundu

AB Yüksek Temsilcisi Borrell, Rus muhalif Navalni'nin hapis cezasına çarptırılmasına ilişkin, "Lavrov ile görüşmemizde, Navalni'nin serbest bırakılması ve zehirlenmesiyle ilgili kapsamlı soruşturmanın başlatılması çağrısında tekrar bulundum." dedi.

5.02.2021Dünya
Rus muhalif lider Navalnı’ya ilk müdahaleyi yapan doktor hayatını kaybetti

Rus muhalif lider Navalnı’ya ilk müdahaleyi yapan doktor hayatını kaybetti

Rusya’da muhalif lider Aleksey Navalnı’ya zehirlendiği iddiasıyla kaldırıldığı Omsk Hastanesi’nde ilk müdahaleyi yapan Dr. Sergei Maksimishin, 55 yaşında hayatını kaybetti. Doktorun ölüm nedeni ise kalp krizi olarak duyuruldu. Dr. Maksimishin’in meslektaşlarından Maria Morozova, Maksimishin’in ölümünün ‘beklenmedik’ olduğunu ifade etti.

4.02.2021Dünya
Fransa ‘Stop’, Almanya ‘Devam’ diyor

Fransa ‘Stop’, Almanya ‘Devam’ diyor

Rus gazının Baltık Denizi üzerinden Avrupa’ya sevkiyatı için yapımı nerdeyse tamamlanmakta olan ‘Kuzey Akım 2’ doğal gaz boru hattı projesine, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) eski Başkanı Donald Trump, baştan beri karşıydı.

3.02.2021Avrupa
Rusya’da muhalif lider Navalni’ye hapis cezası

Rusya’da muhalif lider Navalni’ye hapis cezası

Kremlin muhalifi Aleksey Navalni, Almanya’dan dönüşünde tutuklanmasına gerekçe gösterilen davada mahkûm edildi.

3.02.2021Dünya
Son dakika haberi: Rus muhalif lider Aleksey Navalnıya hapis şoku

Son dakika haberi: Rus muhalif lider Aleksey Navalnı'ya hapis şoku

Son dakika haberine göre; Rus muhalif Aleksey Navalnı'ın 3,5 yıllık ertelenmiş hapis cezası, adli kontrol şartlarını yerine getirmediği gerekçesiyle normal hapis cezasına çevrildi. Öte yandan Aleksey Navalnı'nın tutuklanmasına ABD ve Fransa'dan tepki geldi.

2.02.2021Dünya
Rusyada kritik anlar... Dünyanın beklediği duruşmada karar bekleniyor

Rusya'da kritik anlar... Dünyanın beklediği duruşmada karar bekleniyor

Rusya'da muhalif Aleksey Navalni'nin duruşmasının yapılacağı mahkeme önünde toplanan çok sayıda kişi gözaltına alındı. Dünya nefesini tutmuş şekilde Moskova'daki Navalni davasının kararını bekliyor. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı mahkeme önünde gergin anlar yaşanıyor.

2.02.2021Dünya
Rus muhalif Navalninin eşine para cezası

Rus muhalif Navalni'nin eşine para cezası

Rusya, (DHA) - Rusya’da muhalif Aleksey Navalni'nin eşi Yulia Navalnaya, eşini destekleyen protestolara katıldığı gerekçesiyle 20 bin Ruble (1.896 TL) para cezasına çarptırıldı.

1.02.2021Dünya
Rusya’da Navalni yanlıları sokakta

Rusya’da Navalni yanlıları sokakta

Rusya’da muhalifler Aleksey Navalni’nin serbest bırakılması için sokaklarda. Moskova ve St. Petersburg’da yoğunlaşan gösteriler sırasında 5000 binden fazla kişi gözaltına alındı.

1.02.2021Dünya
Son dakika... Mahkemeden flaş karar: Navalni tutuklu kalacak

Son dakika... Mahkemeden flaş karar: Navalni tutuklu kalacak!

Almanya’daki tedavisinin ardından Rusya’ya döndüğü sırada 17 Ocak'ta tutuklanan Rus muhalif lider Aleksey Navalni bugün çıktığı duruşmaya online olarak katıldı. Mahkeme, Navalni'nin bir sonraki duruşmaya kadar tutukluluğunun devam etmesi kararını verdi. Ülkede Navalni'nin gözaltına alınması büyük protesto gösterilerine sebep olmuştu.

28.01.2021Dünya
Navalninin kardeşi, avukatı ve şahsi doktoru gözaltına alındı

Navalni'nin kardeşi, avukatı ve şahsi doktoru gözaltına alındı

Rusya'da tutuklu muhalif Aleksey Navalni'nin kardeşi Oleg Navalni, avukatı Lubov Sobol ve şahsi doktoru Anastasiya Vasilyeva gözaltına alındı.

28.01.2021Dünya
ABD ile Rusya füzesiz kavga edecek

ABD ile Rusya füzesiz kavga edecek

ABD Başkanı Biden ile Rusya lideri Putin arasındaki telefon görüşmesi sonrasında nükleer füze anlaşmasının uzatılması yönünde irade ortaya çıktı. İki ülke nüfuz savaşını nükleer füzeler olmadan sürdürecek.

28.01.2021Dünya
Rus muhalif lider Navalninin evi ve ofislerine polis baskını

Rus muhalif lider Navalni'nin evi ve ofislerine polis baskını

Rusya'da zehirlendiği iddia edilen ve Almanya'da gördüğü tedavi sonrası ülkesine dönen muhalif lider Aleksey Navalni'nin evi ve ofislerine polis baskını yapıldığı duyuruldu.

27.01.2021Dünya
Rusya’da Navalni tansiyonu

Rusya’da Navalni tansiyonu

Rusya’da rejim muhalifi Aleksey Navalni’nin serbest bırakılması için 122 kentte 200 bine yakın kişinin katıldığı protesto gösterileri hem yeni Amerikan yönetimi ile Moskova’nın arasını açtı, hem de Cüneyt Arkın’a kadar uzanan bir ‘tekme’ polemiğine neden oldu.

26.01.2021Dünya
Rusyadan Navalni gösterilerini destekleyen paylaşımları nedeniyle ABDye protesto notası verildi

Rusya'dan Navalni gösterilerini destekleyen paylaşımları nedeniyle ABD'ye protesto notası verildi

Rusya'da, tutuklu Rus muhalif Aleksey Navalni'nin serbest bırakılması için 23 Ocak'ta, on binlerce kişinin katıldığı izinsiz protesto gösterisi düzenlenmişti. Ülke genelindeki gösterilerde, 3 binden fazla kişinin gözaltına alındığı ifade edilmişti.

25.01.2021Dünya
Putin Navalninin iddialarını cevapladı... Film beyin yıkıyor

Putin Navalni'nin iddialarını cevapladı... 'Film beyin yıkıyor!'

Rusya, Kremlin muhalifi Alexey Navalni’nin ülkeye ayak basar basmaz gözaltına alınmasının ardından YouTube üzerinden yayınlanan belgesel ve sonrasında sokaklara taşan protesto gösterileriyle çalkalanıyor. Navalni'nin Rusya Devlet Başkanı Putin hakkında akılalmaz iddialarını içeren film 24 saatte 20 milyona yakın kişi tarafından izlenmişti. Putin belgeselde yer alan iddialar karşısında suskunluğunu bozdu ve çok sert açıklamalar yaptı.

25.01.2021Dünya
Bidenın göreve başlamasından sonra Rusya ile ilk kriz...

Biden'ın göreve başlamasından sonra Rusya ile ilk kriz...

ABD Başkanı Joe Biden'ın göreve başlamasının ardından Rusya ile ilk kriz yaşandı. Kremlin, Rusya’da gözaltında bulunan muhalif figür Aleksey Navalnı’nın serbest bırakılması isteyen destekçilerinin protestolara başlamasından ABD'yi sorumlu tuttu. Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Zaharova, ABD'li diplomatlardan izahat istediklerini belirtti.

24.01.2021Dünya

Rusya’da binlerce eylemciye gözaltı

Putin muhalifi Navalni’nin tutuklanmasına karşı düzenlenen gösterilerde 3 bin kişi gözaltına alındı.

24.01.2021Dünya
Rusyada Navalni protestoları başladı

Rusya'da Navalni protestoları başladı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e yönelik sert eleştiriler getiren ve zehirlenerek ölümden dönen muhalif lider Aleksey Navalni Rus vatandaşlarını protesto için sokağa çağırmıştı. Bu çağrıya uyan halk sokaklara döküldü. göstericilerle polis arasında sert arbedeler yaşanırken protesto eylemine katılanlar gözaltına alınmaya başladı.

23.01.2021Haber
Navalni çağrı yaptı, Rusya sokakları karıştı... Eşini de tutukladılar

Navalni çağrı yaptı, Rusya sokakları karıştı... Eşini de tutukladılar!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e yönelik sert eleştiriler getiren ve zehirlenerek ölümden dönen muhalif lider Aleksey Navalni Rus vatandaşlarını protesto için sokağa çağırmıştı. Bu çağrıya uyan halk sokaklara döküldü. göstericilerle polis arasında sert arbedeler yaşanırken protesto eylemine katılanlar gözaltına alınmaya başladı. Ajansların geçtiği son dakika bilgisine göre gözaltı sayısı 350'yi geçti. Navalni'nin eşi Yulia Navalnaya da gözaltına alınanlar arasında!

23.01.2021Dünya
Putin ile ilgili flaş iddialar... Navalni paylaştı ortalık yıkıldı

Putin ile ilgili flaş iddialar... Navalni paylaştı ortalık yıkıldı!

Rusya, Kremlin muhalifi Alexey Navalni’nin hafta başında gözaltına alınmasının ardından yayınlanan belgesel ile çalkalanıyor. YouTube üzerinden yayınlanan belgesel 24 saatte 20 milyona yakın kişi tarafından izlendi! Putin belgeselde yer alan iddialar karşısında küplere binecek gibi görünüyor...

20.01.2021Dünya
Pompeodan Navalnıyın gözaltına alınmasına sert tepki

Pompeo'dan Navalnıy'ın gözaltına alınmasına sert tepki!

Putin tarafından zehirlendiği iddiasıyla gündeme gelen ve aylardır Almanya'da tedavi görerek iyileşen Rus muhalif Navalnıy ülkesine döndü. ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Almanya'dan dönüşünde Moskova'da gözaltına alınan Rus muhalif Navalnıy'ın derhal serbest bırakılması için Rusya'ya çağrıda bulundu.

18.01.2021Dünya
Dönüşü olaylı oldu Navalni tutuklandı

Dönüşü olaylı oldu! Navalni tutuklandı

Rusya’da yönetimin bir numaralı muhalifi Aleksey Navalni, ülkesine dönüşte tutuklandı.

18.01.2021Dünya
Son dakika... Rus muhalif Navalnı ülkesine döner dönmez gözaltına alındı

Son dakika... Rus muhalif Navalnı ülkesine döner dönmez gözaltına alındı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e yönelik sert eleştiriler getiren ve zehirlenerek ölümden dönen Aleksey Navalnı'yi taşıyan uçak Moskova'ya indi. AFP'nin haberine göre; uçak Navalnı destekçilerinin toplandığı Vnukova yerine Şeremetyevo Havalimanı'na yönlendirildi. Navalnı Rus polisi tarafından pasaport kontrol noktasında gözaltına alındı. Öte yandan Rus mahkemesinden yapılan açıklamada Navalnı'nın 30 gün gözaltında kalacağı duyuruldu.

17.01.2021Dünya
Rus muhalif Navalniden flaş açıklama: Ülkeme dönüyorum

Rus muhalif Navalni'den flaş açıklama: Ülkeme dönüyorum!

Rus muhalif Navalni, 17 Ocak'ta, zehirlendiği iddiasıyla tedavi gördüğü Almanya'dan ülkesine döneceğini bildirdi. Navalni'nin Putin tarafından zehirlendiği iddiaları dünya gündemini aylarca meşgul etmişti. Navalni geçtiğimiz günlerde bir anda askeri kamuflajlar giyinmiş bir şekilde ortaya çıkmış ve “Rusya’ya dönmek gibi bir niyetim yok” şeklinde konuşmuştu.

13.01.2021Dünya
Rus muhalif lider Aleksey Navalniden gündem yaratacak sözler Kamuflajları giyindi ve konuştu...

Rus muhalif lider Aleksey Navalni'den gündem yaratacak sözler! Kamuflajları giyindi ve konuştu...

Muhalefet lideri Navalni, 20 Ağustos'ta Sibirya'da bir rahatsızlanmış ve uçakla Almanya’daki bir hastaneye kaldırılmıştı. Alman yetkililer Navalni’nin kanında Sovyetler Birliği döneminde geliştirilmiş bir zehrin izine rastlandığını açıklamıştı. Kremlin ise muhalefet lideri Navalni’nin zehirlenmesiyle ilgili bir soruşturma açma çağrılarını ve Navalni’nin zehirlenmesi olayının arkasında Rusya Federal Güvenlik Teşkilatı’nın olduğu yönündeki iddialarını reddetmişti. Rus yetkililer Navalni’yi bir an önce Rusya’ya dönmesi konusunda uyarırken, Navalni geçtiğimiz Pazar günü bir anda askeri kamuflajlar giyinmiş bir şekilde ortaya çıktı ve “Rusya’ya dönmek gibi bir niyetim yok” şeklinde konuştu…

30.12.2020Dünya
Navalni: Rus ajan itiraf etti Zehri iç çamaşırıma dökmüşler

Navalni: Rus ajan itiraf etti! 'Zehri iç çamaşırıma dökmüşler'

Ağustos ayında Rusya’da zehirlendiği iddia edilip Almanya’da tedavi altına alınan Rus muhalif Navalni, bir Rus ajanın olayı itiraf ettiğini açıkladı. Navalni’ye göre, kendisini komalık eden zehir valizindeki iç çamaşırına serpilmiş.

23.12.2020Dünya
Schröder, Putin’in uşağı mı

Schröder, Putin’in uşağı mı?

Rus muhalif lider Aleksey Navalni, 20 Ağustos’ta Sibirya’dan Moskova’ya dönerken uçakta rahatsızlaştı. Derhal hastaneye kaldırılan Navalni’nin zehirlendiği şüphesi ağırlık kazandı ve iki gün sonra özel bir uçağa bindirilip Almanya’nın başkenti Berlin’e getirildi. Charite Hastanesi’nde iki haftadan fazla yoğun bakımda tutulan Navalvi’nin sinir gazı ‘Noviçok’la zehirlendiği saptandı.

11.10.2020Avrupa
Son dakika haberi: Rus muhalif lider Navalni: Schröder Putinin katilleri koruyan uşağı

Son dakika haberi: Rus muhalif lider Navalni: 'Schröder Putin'in katilleri koruyan uşağı'

Rusmuhalif lider Aleksey Navalni, Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder'e ağır sözler söyledi. Navalni Schröder'i kastederek “O Putin'in katilleri koruyan uşağı” dedi.

7.10.2020Dünya
Rus muhalif taburcu oldu

Rus muhalif taburcu oldu

Almanya’nın başkenti Berlin’deki Charite Hastanesi’nde yaklaşık bir aydır tedavi gören 44 yaşındaki Rus muhalif lider Aleksey Navalni taburcu oldu.

24.09.2020Dünya
Görüşmeyi kim sızdırdı Buna inanmak bile istemiyoruz

Görüşmeyi kim sızdırdı? "Buna inanmak bile istemiyoruz"

Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron arasında yapılan telefon görüşmesinin Le Monde gazetesine sızdırılmasına dair yaptığı açıklamada, Fransanın böyle bir şey yaptığına inanmak istemiyoruz. Le Mondede yazılan ifadeler de tam olarak doğru değildi ifadelerini kullandı.

23.09.2020Dünya
Son dakika: Rus muhalif Navalnyyle ilgili flaş gelişme

Son dakika: Rus muhalif Navalny'yle ilgili flaş gelişme

Gelen son dakika haberine göre, Berlin'de tedavi olan Rus muhalif Navalny taburcu edildi. Hastaneden yapılan açıklamaya göre Navaly'nin tamamen iyileşmesi mümkün.

23.09.2020 Dünya
Rus muhalif lider Navalni, zehirlendiğini iddia ettiği su şişesini sosyal medya hesabından paylaştı

Rus muhalif lider Navalni, zehirlendiğini iddia ettiği su şişesini sosyal medya hesabından paylaştı

Almanyada tedavi altında bulunan Rus muhalif lider Aleksey Navalni, zehirlenme olayına ilişkin sosyal medya hesabından yayınladığı görüntüde, şişenin içerisindeki sudan zehirlendiğini ileri sürdü.

17.09.2020Haber
Rus muhalif lider Navalni, zehirlendiğini iddia ettiği su şişesini sosyal medya hesabından paylaştı

Rus muhalif lider Navalni, zehirlendiğini iddia ettiği su şişesini sosyal medya hesabından paylaştı

Almanyada tedavi altında bulunan Rus muhalif lider Aleksey Navalni, zehirlenme olayına ilişkin sosyal medya hesabından yayınladığı görüntüde, şişenin içerisindeki sudan zehirlendiğini ileri sürdü.

17.09.2020Dünya
Zehirlenen Rus muhalif Navalniden haftalar sonra ilk fotoğraf

Zehirlenen Rus muhalif Navalni'den haftalar sonra ilk fotoğraf!

Zehirlendiği iddia edilen ve tedavi amacıyla özel bir ambulans uçakla Almanya’ya getirilen Rus muhalif aktivist Aleksey Navalni'nin tedavisi hastanede devam ediyor. Navalni, aylar sonra hastane odasından fotoğraf paylaşarak durumu hakkında bilgi vergi.

15.09.2020Dünya
Zehirlenen Rus muhalif Navalni ile ilgili kritik gelişme

Zehirlenen Rus muhalif Navalni ile ilgili kritik gelişme

Rusya'da zehirlendiği iddialarıyla Almanya'nın başkenti Berlin'e götürülen ve tedavi altına alınan Rus muhalif Aleksey Navalni'nin durumunun iyiye gittiği ve yataktan kalkabildiği açıklandı.

14.09.2020Dünya
Navalni için iki ülkeden daha rapor geldi...

Navalni için iki ülkeden daha rapor geldi...

Almanya’nın başkenti Berlin’deki hastanede tedavisi devam eden Rus muhalif Aleksey Navalni’nin, Fransa ve İsveç’teki uluslararası laboratuvar sonuçları da geldi. İki ülkenin raporu da 44 yaşındaki Navalni’nin zehirlendiğini gösteriyor.

14.09.2020Avrupa