GeriRüya Tabirleri Rüyada sülük görmek ne anlama gelir? Rüyada sülük toplamak ve öldürmek tabiri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada sülük görmek ne anlama gelir? Rüyada sülük toplamak ve öldürmek tabiri

Rüyada sülük görmek ne anlama gelir? Rüyada sülük toplamak ve öldürmek tabiri

"Rüyada sülük görmek, bu rüyayı gören kişiler tarafından çokça araştırılmaktadır. Özellikle rüyanın tabiri ve bu tabirin olumlu mu yoksa olumsuz mu olduğu çok araştırılır. Sizler için rüyada sülük görmenin ne anlama geldiğini ve rüyada sülük toplamak ile sülük öldürmenin tabirlerini sizler için derledik."

Rüyada sülük görmek rüya yorumcuları için farklı şekilde yorumlanabilir. Bunun nedeni ise kişinin yaşadığı hayat, sıkıntılar ve kişiyle alakalı problemlerdir.

 Rüyada Sülük Görmek

 Rüyada sülük görmek, rüya alimleri tarafından kişinin peşinde sürekli dolaşan ve kişiye musallat olan bir kimsenin varlığı şeklinde yorumlanır. Özellikle bu kişinin rüyayı gören kimseye zarar vermesi söz konusu olabilir. Bazı rüya alimleri bu rüyayı kişinin hanesinde bulunan ya da hanesine çok yakın olan bir kimsenin düşmanlığı şeklinde tabir etmiştir. Rüyayı gören kimse bir erkekse genellikle iş hayatındaki kötü kişilere yorumlanır.

 Rüyada Sülük Toplamak

 Rüyada sülük toplamak, kişi için hayırlı işlerin yapılmasına yorumlanır. Özellikle rüyasında kendinin sülük topladığını gören kimse kısa zamanda hayırlı bir işle ya da hayırlı bir kimseyle karşılaşır. Bu rüya farklı rüya alimleri tarafından da kişinin aradığı mutluluğa erişmesine ve tüm sıkıntılarını yok etmesine yorumlanmıştır. Ayrıca bazı yorumcular rüyada sülük toplamanın maddi anlamda bir bolluğa erişmek olduğunu da savunmaktadır.

 Rüyada Sülük Öldürmek

 Rüyada sülük öldüren kişi aslında kendisi ve hanesi için hayırlı bir iş yapan kişi olarak yorumlanır. Özellikle rüyada sülük öldürdüğünü görmek kişinin hayatında ya da hanesinde bulunan bir düşmandan uzaklaşmasına yorumlanır. Çünkü rüyada sülük görmek rüya sahibine dert ve düşmanlık veren kimselere delalet eder. Rüyada sülük öldürmek ise kişinin yanından ayrılmayan ve rüya sahibini sürekli sömüren kötü niyetli düşmanların rüya sahibinden uzaklaşmasına yorumlanır.

 Rüya yorumcularından bir kısım ise bu rüyayı kişin manevi olarak rahatlamasına ve huzur bulmasına yorumlamıştır. Özellikle kişinin etrafında bulunan kötü niyetli kimselerden kısa zamanda uzaklaşarak, daha namuslu ve daha hayırlı bir kimseye dönüşmesi şeklinde rüya yorumları bulunmaktadır.

 Rüyada Sülük Tedavisi

 Rüyada sülük tedavisi olmak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada sülük tedavisi olan kimse düşmanlarından aldığı sıkıntılar ve kötü davranışlar nedeniyle akıllanmasına ve bir daha düşmanları ile iş yapmamasına yorumlanır. Böylece kişi kendisi ve hanesi için en doğru olan kararı verir ve daha mutlu bir kimse olarak yoluna devam eder. Bazı rüya alimleri de bu rüyayı kişinin sıkıntıda olduğu bir durumdan kısa zamanda kendi çabaları sonucunda kurtulmasına yorumlamıştır. Çünkü rüyada sülük tedavisi olmak kişinin kendi hayatı ile ilgili yeni başlangıçlar yapmasına ve kısa zamanda da aradığı tüm mutluluğu bulmasına delalet eder. Maddi ve manevi açıdan kişinin daha ferah bir duruma ulaşması şeklinde de rüya tabir edilir.

 Rüyada Sülük Vurunmak

 Rüyada sülük vurunmak aslında rüyada sülük tedavisi olmak yorumuyla aynı içeriklere sahip olur. Dini açıdan bu rüyanın yorumu kişinin maddi ve manevi açıdan ferahlaması ve huzura ulaşmasıdır. Özellikle rüya sahibinin vicdanen bir sıkıntısı söz konusu ise bu sıkıntısını yok etmesine yorumlanır. Rüya alimleri tarafından yapılan yorumlara bakıldığında ise kötü giden olayların kişinin isteği ile iyiye ve hayırlı olaylara çevrilmesi şeklinde tabir edilir. Kişinin hanesinde bir kadın düşmanı olabilir. Bu kadın düşmanın kendi rızası ile haneden uzaklaşması ve haneye herhangi bir zarar verememesi de rüyanın diğer bir yorumudur. Genellikle bu rüya zararı dokunan, düşmanca hareketleri olan kişilerden uzaklaşmaya ve daha hayırlı işlerle uğraşmaya delalet eder.

 

 

 

False