GeriAlışveriş Renkli Sabahlık Modelleriyle Güne Aydın Başlayın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Renkli Sabahlık Modelleriyle Güne Aydın Başlayın

Renkli Sabahlık Modelleriyle Güne Aydın Başlayın

"Günlük yaşamda şıklığına özen gösteren kadınların evdeki şıklığını da tamamlayan yeni inci, güne daha mutlu bir başlangıç yapmanız için bu sezon da yatağınızın başucunda yer alıyor."

Yeni İnci’nin Renkli Sabahlık Modelleriyle Güne Aydın Başlayın.

Kadınların renkli ve eğlenceli dünyasını sabahlık modellerine yansıtan Yeni İnci harikalar yaratıyor. İçinizi ısıtacak kumaş kalitesi ve yumuşacık dokusu ile güne aydın başlamanızı sağlayan yeni inci sabahlıklarıyla evde tüm gün rahatlığı hissedebilirsiniz.

Bu modeller çok şeker

Pembe, mor ve mavi puantiyeleri ile pamuk şekeri andıran yeni inci polar sabahlıklar, renkli kişiliğini evde de sergilemek isteyenler için oldukça uygun modeller sunuyor. Soğuk kış sabahlarını yaza çevirecek yeni inci sabahlıklar, farklı beden ölçüleriyle de kadınlara konfor yaşatıyor.Renkli Sabahlık Modelleriyle Güne Aydın Başlayın
Tercihi sadelikten yana olan kadınlar için pembe ve kahverenginin pastel tonlarını kullanan yeni inci, minik puantiyeli modelleriyle de zarif seçenekler sunuyor.Renkli Sabahlık Modelleriyle Güne Aydın Başlayın
Günlük yaşamda şıklığına özen gösteren kadınların evdeki şıklığını da tamamlayan yeni inci, güne daha mutlu bir başlangıç yapmanız için bu sezon da yatağınızın başucunda yer alıyor.

False