EKSTRA
MENÜ

Skype

Skype ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Skype haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 948 Skype haberi bulunmuştur.

VoIP teknolojisini kullanır. Yazılımının geliştiricileri tarafından kodlanmıştır. Özellikle Amerikalıların çok ucuza konuştuğu bu yazılımla dünyada milyonlarca insana internet veya telefonla konuşma imkânı sağlamaktadır. Ekim 2005'te E-kolay'ın başlattığı kampanyada Skype, eBay tarafindan 2,6 milyar dolara satın alınmıştır. 10 Mayıs 2011'de Microsoft'a 8,5 milyar dolar karşılığında satılmıştır.

DEVAMI

Skype Haberleri

Son dakika haberler: Cemal Kaşıkçı davasında tanık dinlendi

Son dakika haberler: Cemal Kaşıkçı davasında tanık dinlendi

Suudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu'na 2 Ekim 2018'de girdikten sonra bir daha kendisinden haber alınamayan ve daha sonra öldürüldüğü ortaya çıkan gazeteci Cemal Kaşıkçı'yı katlettikleri iddiasıyla 20 Suudi sanığın gıyabında yargılandığı duruşma görüldü. Tanık olarak dinlenen Ayman Nour, Kaşıkçı, Kahtani ve ailesi tarafından tehdit edildiğini söylüyordu. Kahtani Suudi kraliyet ailesine yakındır" dedi. Nour ayrıca, "Şehirde bir otelde buluştuk, bana 'Mutlaka röportaj vermem lazım' dedi. Sebebini sorduğumdaysa Suudi Arabistan'dan kendisinin arandığını, Kahtani'nin kendisini sert bir şekilde tehdit ettiğini söyledi. Cemal, o sırada hıçkırıklarla ağlamaya başladı, normalde çok sakindi.'' dedi.

24.11.2020Gündem
Uzun Mesafeli Bir İlişkide Yapmanız ve Yapmamanız Gerekenler

Uzun Mesafeli Bir İlişkide Yapmanız ve Yapmamanız Gerekenler

Bir ilişkiyi yürütmek başlı başına zaten yeterince zorken, bir de mesafeler araya girdiğinde idare etmesi daha da zorlaşır, hatta çoğu zaman ayrılıkla sonuçlanabilir. Peki uzun mesafeli ilişkiler her zaman ayrılığa mahkûm mudur? Elbette değil. İşte ilişkinizi ayakta tutmanızı sağlayacak altın kurallar…

10.11.2020Aşk
CNN TÜRK’ten açıklama... Kamuoyunun dikkatine

CNN TÜRK’ten açıklama... Kamuoyunun dikkatine

CNN TÜRK’te 5 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan Gece Görüşü programında kurum olarak tasvip etmediğimiz bir tartışma yaşanmıştır.

6.11.2020Gündem
Nikon kameralar webcam olarak kullanılabilecek

Nikon kameralar webcam olarak kullanılabilecek

Pandemi sürecinde önemi daha da artan webcam'ler, fiziksel olarak bir araya gelemeyen milyonlarca insanı ekran başında buluşturuyor. Bu kapsamda dünyanın önde gelen fotoğraf makinesi üreticilerinden Nikon da geliştirdiği makinelerin webcam olarak kullanılmasına imkan vermeye başladı.

5.11.2020 Teknoloji
Rezil adam

Rezil adam

İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Skype uygulaması üzerinde bir grup kurarak çocuğun cinsel istismarı içerikli paylaşımlar yapıldığı yönünde bilgi aldı.

16.10.2020Gündem
Google Meet kullananlara 60 dakika uyarısı

Google Meet kullananlara 60 dakika uyarısı

Pandemi sürecinde hızla büyüyen Zoom'un kullanıcı kitlesini kendisine çekmeye çalışan ve kullanıcılara sınırsız erişim imkanı veren Google Meet, farklı bir rotaya girdi. Kullanıcılar artık uygulamayı ücretsiz kullanırken süre sınırlamasına tabi olacak.

30.09.2020Tekno Hayat
Zooma Microsofttan rakip geliyor: İşte karşınızda Meet Now

Zoom'a Microsoft'tan rakip geliyor: İşte karşınızda Meet Now

Microsoft, yeni Windows 10 sürümlerinde yer alacak Meet Now özelliği ile video konferans uygulaması Zoom'a rakip olmayı hedefliyor.

22.09.2020Teknoloji
Uzaktan çalışmayı kolaylaştıran araçlar

Uzaktan çalışmayı kolaylaştıran araçlar

Zorunlu olarak evden çalışmaya geçişin yapıldığı pandemi döneminde, çalışanların yeni dijital araçlarla tanışmasını sağladı. Fiziksel iş ortamını dijitale aktaran bu araçlar, çalışanların verimliliğini artırarak şirketlerin çalışmalarının sürdürülebilirliğini sağlıyor.

7.09.2020Teknoloji
Online işe alım dönemi

Online işe alım dönemi

Pandemi sebebiyle pek çok iş evden yürütülür oldu. Bunlardan biri de işe alımlar. Pandemi, birçok şirkette işe alımları ve terfi süreçlerini durdurmuştu fakat haziran ayı itibarıyla teknoloji, dijital, e-ticaret, sağlık, hızlı tüketim gibi sektörlerde özellikle dijital ve teknik rollerde işe alımlar artmaya başladı. Aynı şekilde terfi süreçleri de hız kazandı. İşe alımların ve terfilerin büyük kısmı artık online yapılıyor. Pandemi sonrasında da bu trendin devam etmesi bekleniyor.Şu anda hangi sektörlerde ve rollerde işe alımlar devam ediyor, online mülakata girecekler nelere dikkat etmeli, işe alım uzmanlarına sorduk.

6.09.2020Ekonomi
Televizyon üzerinden görüntülü görüşme dönemi başlıyor

Televizyon üzerinden görüntülü görüşme dönemi başlıyor

Google'ın popüler uygulamalarından biri olan Google Duo, çok yakında Android işletim sistemi altında çalışan akıllı televizyonlara geliyor. Bu sayede kullanıcılar televizyon üzerinden de görüntülü görüşme yapma şansı bulacak.

31.08.2020Tekno Hayat
Zoom, Skype, FaceTime iş seyahatlerinin yerini tutabilir mi

Zoom, Skype, FaceTime iş seyahatlerinin yerini tutabilir mi?

Mastercard tarafından sağlanan verilerle Harvard Üniversitesi bilim insanlarının yaptığı araştırmaya göre, iş seyahatleri küresel ekonominin büyümesinde etkili oluyor.

28.08.2020Teknoloji
Sony kameralar webcam olarak da kullanılabilecek

Sony kameralar webcam olarak da kullanılabilecek

Sony, fotoğraf makinelerinin webcam olarak da kullanılabilmesi için özel bir uygulama geliştirdi ve kullanıcılara sundu. Peki uygulama nasıl çalışıyor?

21.08.2020Teknoloji
Uzaktan eğitimde çocuklara destek olacak teknolojiler

Uzaktan eğitimde çocuklara destek olacak teknolojiler

Koronavirüs salgını ile birlikte pek çok işletme, çalışanlarına evden çalışmak için imkan sunmaya başlarken, diğer yandan bu salgının bir sonucu olarak uzaktan eğitim de hayatımıza girdi. Peki uzaktan eğitimle öğrenimine devam edecek olan çocuklar hangi teknolojik cihazlardan yararlanabilir?

19.08.2020Teknoloji
Türk markalar için yeni fırsat

Türk markalar için yeni fırsat

“Erkek giyiminde dünya markalarının arka arkaya iflas etmesi Türk markaları için yeni fırsatlar doğuruyor” diyen Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, bu yıl İtalya’da mağaza açmaya devam edeceklerini, İspanya’da güçlenmeye devam ettiklerini, yurtdışı operasyon-larında da frene basmadıklarını anlattı.

17.08.2020Ekonomi
Dijital dönüşüm ile birlikte minimum gecikme süresi önem kazandı

Dijital dönüşüm ile birlikte minimum gecikme süresi önem kazandı

Maksimum dijitalleşme zamanlarında minimum gecikme süresi neden bu kadar önemli?

13.08.2020Teknoloji
Webcam satışları arttı, üreticiler talebe yetişemiyor

Webcam satışları arttı, üreticiler talebe yetişemiyor

Koronavirüs salgını sonrası milyonlarca insan eve kapandı, iş yapış şekilleri değişirken görüntülü iletişimin önemi hiç olmadığı kadar arttı. Bu kapsamda webcam'lere olan ilgi hızla büyürken, üreticiler de tedarikte sıkıntı yaşamaya başladı.

10.08.2020Teknoloji
25 yaşında robot psikoloğu oldu

25 yaşında robot psikoloğu oldu

İnsan-robot etkileşimini ve robot-robot etkileşimini inceleyen robot psikoloji, geleceğin mesleklerinden. Bu alanda çalışan 25 yaşındaki Ecem Tuğlan, NASA tarafından dünyanın sayılı robopsikologlarından biri olarak gösterildi. 2016’da yazdığı ve NASA’ya gönderdiği ‘Androidler elektrikli deja-vu yaşarlar mı?’ başlıklı makalesi ile bu başarıyı elde eden Tuğlan, bilim dünyasına özel bir sosyal medya platformu kurmak için de çalışıyor.

9.08.2020Ekonomi
Microsoft Teams büyüyor, Skype Kurumsal tarih oluyor

Microsoft Teams büyüyor, Skype Kurumsal tarih oluyor

Microsoft'un özellikle pandemi süresince yoğun ilgi gören platformu Teams'in büyümesiyle birlikte Skype Kurumsal uygulamasının da fişi çekiliyor. Peki ama neden?

1.08.2020Teknoloji
Fadik Sevin Atasoydan insan ticareti ile mücadeleye destek: Farkında olmadan hepimiz sessiziz

Fadik Sevin Atasoy'dan insan ticareti ile mücadeleye destek: Farkında olmadan hepimiz sessiziz

 Bugün 30 Temmuz, Dünya İnsan Ticaretiyle Mücadele Günü. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü işbirliğiyle başlattığı insan ticaretiyle mücadele kampanyasının Türkiye’deki yüzü, başarılı oyuncu Fadik Sevin Atasoy oldu. Atasoy, hem bu kampanyayı hem de karantina sürecinde neler yaptığını hurriyet.com.tr’ye verdiği özel röportajda anlattı.

30.07.2020Magazin
Gmail kullananlara Google Meet uyarısı

Gmail kullananlara Google Meet uyarısı

Google'ın popüler e-posta servisi Gmail'e çok önemli bir özellik dahil oldu. Google'ın video konferans uygulaması olan Google Meet, Gmail'in bünyesinde kullanıcılara sunuldu.

21.07.2020Teknoloji
Skype görüşmelerinde ana ekranda daha fazla kişi olacak

Skype görüşmelerinde ana ekranda daha fazla kişi olacak

Skype, önemli bir güncellemeyi kullanıcılara sundu. Dün akşam saatlerinde yayınlanan güncelleme hem Windows, hem de Mac, Linux, Android, iPhone ve iPad'lere geldi. Bu güncelleme ile birlikte Skype görüşmelerinde ana ekranda çok daha fazla kullanıcıyı görebileceğiz.

18.07.2020Teknoloji
Facebook Messengera ekran paylaşma özelliği geldi

Facebook Messenger'a ekran paylaşma özelliği geldi

Facebook'un popüler anlık mesajlaşma uygulaması Messenger'a yeni bir özellik geldi. Bu sayede kullanıcılar ekran paylaşımı yapmak için masa üstü sürüme geçmek durumunda kalmayacak ve mobilde de ekran paylaşımı yapabilecek.

18.07.2020Teknoloji
Koronavirüs sürecine internet altyapısı nasıl dayandı

Koronavirüs sürecine internet altyapısı nasıl dayandı?

2018 yılı sonunda, dünya nüfusunun yüzde 50’sinden fazlası, dünyanın tüm ülkelerinden 3,9 milyar insan internet kullanıyordu ve bu oran gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Cisco tarafından yapılan tahminlere göre, 2023 yılına kadar dünya genelinde 29,3 milyar cihaz internete bağlı olacak ki bu en yoğun zamanda saniyede 1,209 Terabit İnternet trafiği gönderimi ve alımına denk geliyor. Koronavirüs salgınında büyük bir sıçrama yaşayan internet kullanımı söz konusu olduğunda akıllardaki soru ise şu: Altyapı bu yoğunluğu nasıl kaldırıyor?

14.07.2020Teknoloji
Her şey iptal olur, bu lig iptal olmaz

'Her şey iptal olur, bu lig iptal olmaz'

Türkiye’nin ilk canlı online turnuvası Uncancelled Cup sona erdi, 51 maçlık seri 4 saatlik bir finalle kapandı. Peki bu turnuva fikri nasıl ortaya çıktı? adidas Türkiye Pazarlama Direktörü Handem Çelenkler, turnuvaya ait detayları Hürriyet'le paylaştı.

28.05.2020Teknoloji
Ekran başında geçirilen vakti azaltmak isteyenlere 5 tavsiye

Ekran başında geçirilen vakti azaltmak isteyenlere 5 tavsiye

Televizyonu kapattınız, telefonunuza baktınız ve saatin 02:00 olduğunu fark ettiniz. Yani bilgisayarınızı açıp ekran karşısında işe başlamanıza yalnızca birkaç saat kalmış...

24.05.2020Teknoloji
Sanatçıyı yaşat sanat yaşasın

Sanatçıyı yaşat sanat yaşasın

Orhan Gencebay, son dönemde sanat dünyasının yaşadığı zorlukları anlattı. Usta sanatçı, “Herkes sanıyor ki sanatçı, eğlence adamıdır. Sanat camiası çok zor durumda. Böyle bir dönem daha önce görmedim” dedi.

18.05.2020Keyif
İş bitmiyor, bilgisayar hiç kapanmıyor

İş bitmiyor, bilgisayar hiç kapanmıyor

Karantina günlerinde evden çalışmanın 1 numaralı zorluğu nedir? ESET Kıdemli Güvenlik Uzmanı Tony Anscombe’nin paylaştığı araştırmaya göre en büyük zorluk, mesai saatinden sonra da bilgisayarın çalışmaya devam etmesi. Anscombe, araştırmanın ayrıntılarını ve evde çalışma rutini geliştirmeye ilişkin önerilerini paylaştı.

12.05.2020Teknoloji
Koronavirüs sanal marketlere ilgiyi yüzde 251 artırdı

Koronavirüs sanal marketlere ilgiyi yüzde 251 artırdı

Koronavirüs günlerinde alışverişlerini markete gitmek yerine evden yapmayı tercih eden tüketiciler e-ticaret sitelerine akın etti. We Are Social raporuna göre, dünya genelinde sanal marketlerin trafiği yüzde 251 arttı. Deloitte’un raporuna göre ise Türkiye’de video konferans ve uzaktan eğitim sistemlerinde yaklaşık 15 kat büyüme gerçekleşti.

12.05.2020Teknoloji
Yaşı ilerlemiş akrabalarınızın internette güvende olmasını nasıl sağlarsınız

Yaşı ilerlemiş akrabalarınızın internette güvende olmasını nasıl sağlarsınız?

Son üç hafta içinde yaşantımız büyük ölçüde değişti. İnsanların yalnızca mecbur kaldıklarında, örneğin mutlaka almaları gereken bir şey olduğunda veya tedavi görmeleri gerektiğinde dışarı çıkmaları tavsiye ediliyor. Neyse ki hayatımızın günlük ritmini korumamıza yardımcı olan birçok teknoloji var. Ancak herkes bu hizmetlerden yararlanamıyor.

5.05.2020Teknoloji
Siber suçlular, video konferans sistemlerini hedef almaktan vazgeçmiyor

Siber suçlular, video konferans sistemlerini hedef almaktan vazgeçmiyor

Zoom, Microsoft Teams veya Slack gibi önde gelen video konferans platformlarına yönelik yoğun global ilgi, siber suçluların da iştahını kabartıyor. Bu yüzden çeşitli güvenlik araştırmacıları tarafından belirlenen ve Microsoft Teams’e yönelebilecek bir güvenlik açığına dikkat çekildi. Microsoft, açığı hemen kapattı ancak siber suçluların bu tür açıklara yönelik arayışları devam edecek gibi görünüyor.

4.05.2020Teknoloji
Microsoft 365 uygulama ve hizmetleri tanıtıldı

Microsoft 365 uygulama ve hizmetleri tanıtıldı

Microsoft, içerik oluşturmaya, paylaşmaya ve güvenli işbirliği yapmaya yardımcı olan yeni Microsoft 365 uygulama ve hizmetlerini duyurdu. Evden çalışma ve uzaktan eğitimde daha verimli sonuçlara odaklanan yeniliklerle Office 365’in adı Microsoft 365 olarak değişti. Office, Word, Excel, PowerPoint, Skype, Outlook, OneNote ve OneDrive uygulamaları buluttan güç alan yeni yapay zekâ yetenekleri ve şablonlarla donatıldı. Uygulamaları Windows, macOS, iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda ve web’de kullanmak mümkün.

4.05.2020Teknoloji
Sanatçıların gözünden korona günleri: Daha yavaş, daha derin, daha az

Sanatçıların gözünden korona günleri: Daha yavaş, daha derin, daha az

Hayatımızı en ince detaylara kadar belirleyen koronavirüs sınırlamaları sanatçıları ve üretimlerini nasıl etkiliyor? Korona günlerinde yaşananlardan nasıl ders çıkarmalıyız? Sanatçılara sorduk...

1.05.2020Kitap Sanat
Haydi herkes dansa

Haydi herkes dansa!

Fırat Çelik ve yeğeninin eğlenceli dans videoları pek çok kişiye ilham oldu. Evdeyken de yeni bir dans öğrenilebilir.

Carli Lloyd: Türkiyeyi özledim

Carli Lloyd: "Türkiye'yi özledim"

Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı'nın ABD'li oyuncusu Carli Lloyd, Avrupa Voleybol Konfederasyonunun (CEV) yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri nedeniyle sporsuz geçen dönemi eğlenceli hale getirmek amacıyla başlattığı "Pass the Time" (Zamanı Geçir) kampanyasına katılarak evde geçirdiği süreci anlattı.

28.04.2020Voleybol
Yabancılar Martta 100 milyon liralık gayrimenkul aldı

Yabancılar Mart'ta 100 milyon liralık gayrimenkul aldı

Gayrimenkul Yurtdışı Tanıtım Derneği Başkanı Faruk Akbal "Türkiye'ye seyahat edemeyen yabancıların ilgisini dernek olarak Facetime, Zoom, Skype ve WhatsApp gibi online platformlara taşıdık" dedi.

28.04.2020Ekonomi
Evde, sağlıklı, mutlu...

Evde, sağlıklı, mutlu...

65 yaş ve üstü vatandaşlarımız için alınan sokağa çıkma yasağı birinci ayını doldurdu. Bu süreçte morallerin yüksek tutulması ve egzersizler hiç olmadığı kadar önemli... İşte uzman isimlerden onların hayatını kolaylaştıracak öneriler.

26.04.2020Hürriyet Pazar
Podcast mercek altında: nedir, nasıl yapılır

Podcast mercek altında: nedir, nasıl yapılır?

Podcast dinleyicilerinin sayısı arttığı gibi kendi yayınlarını yapmaya başlayanlar da çoğaldı. Biz de işin uzmanlarına sorduk: “Podcast nedir, hangi ekipmana ihtiyaç var ve bu dönemde uzaktan yayın nasıl yapılır?”

Faber: Türkiyede fırsatlar var

Faber: Türkiye'de fırsatlar var

Yatırım uzmanı Marc Faber "Yatırımcılar için gelişen piyasalarda gelecek 2-3 ay boyunca kazanma fırsatı var. Buna Türkiye de dahil" dedi.

21.04.2020Ekonomi
Online toplantılar ne kadar güvenilir

Online toplantılar ne kadar güvenilir?

Birçok şirket evden çalışmaya devam ediyor, iş dünyasına yön verecek toplantılar online platformlarda yapılıyor. Peki birbirinden önemli toplantılara ev sahipliği yapan bu platformlar kadar güvenilir?

20.04.2020Teknoloji
Video konferans davet linkleriyle ilgili siber saldırı uyarısı

Video konferans davet linkleriyle ilgili siber saldırı uyarısı

Siber Güvenlik Uzmanı ve IntelProbe Siber İstihbarat Direktörü Özbilen, koronavirüs salgını sonrası video konferans uygulamalarına ilginin artmasıyla birlikte güvenlik risklerinin de ortaya çıktığını söyledi.

16.04.2020Teknoloji
Öğretmenler zoom kullanabilir mi.. MEBden resmi açıklama

Öğretmenler zoom kullanabilir mi?.. MEB'den resmi açıklama

Uzaktan eğitim sürecinde öğrenciler evlerinde dersleri ağırlıklı olarak EBA üzerinden takip ediyor. Bu dönemde öğrencilerine destek olmak isteyen pek çok öğretmen de çeşitli internet platformları üzerinden online olarak ders yapıyor. Zoom, Teams, Hangouts, Meet, Skype ve benzeri bu platformların ders amacıyla kullanımıyla ilgili olarak MEB resmi bir yazı yayımladı. Yazıda öğretmenlerin dikkat etmesi gereken noktaların altı çizildi.

16.04.2020Eğitim

Yazar Sonuçları

Telefonla arama yapmayın, interneti kullanın

Günümüzde interneti kullanmak için çokça nedenimiz var. Pek çok işimizi artık hiçbir yere gitmeden, telefon üzerinden halledebiliyoruz. Dün yaşanan deprem sonrası da haklı olarak birbirimizi arama ihtiyacına girdik; ancak bu tip durumlarda telefonla arama yapmaktan artık vazgeçmeliyiz.

1.11.2020

7 Dil Bilen İş Kadını Şebnem Tuğçe Pala: Dil Öğrenmeyi Bulmaca Çözmeye Benzetiyorum

Başarılı iş kadını Şebnem Tuğçe Pala ile 7 dil bilmesinden, öğrenciliğine, projelerinden, girişimciliğe dair tüm merak edilenleri sordum… Uzun zamandır planladığım ancak bayram sabahında canım yengemi kaybetmenin üzüntüsüyle ancak kendimi toparladığım, gecikmeli olarak hazırladığım röportajım artık sizlerle… Bu anlamda anlayışı, desteği ve güzel mesajlarıyla güç veren değerli Şebnem Tuğçe Pala’ya bir kez daha teşekkür ediyorum.

19.08.2020

Genç Fütüristler ile “Yeni Normal” üzerine

Genç Fütüristler, Fütüristler Derneği tarafından gençlerin, geleceğe yönelik farkındalıklarını artırma ve değişen ve gelişen dünyaya hazır olup geleceğe katkı sağlayacak fikirler üretmesini sağlama misyonuyla 2009 yılında kurulmuş bir alt komite. Yeni Normal’i ve etkilerini analiz ederken, bu sürece yönelik Genç Fütüristler’in de görüşlerini almak istedim.

25.06.2020

Saint-Saens’ın ‘Hayvanlar Karnavalı’na nasıl katıldım?

Dinlediğiniz bazı müzikler size ayrı bir şekilde dokunur ve içinize işler.

23.05.2020

Bir 'Korona ayı' kaç miladi yıldır

Olayın adını evinden yaptığı yayında Hint asıllı Müslüman stand-up’çı Hasan Minhaj koydu.

21.05.2020

AŞK101 dizisi, karantina bitişi ve evde mutluluk

Canım Okurlarım,Yaşadığımız bu karantina döneminin yani Covid19 sürecinin ne zaman biteceğine dair astrolojik yorumumu herkes devamlı bana soruyor. Bununla ilgili sosyal medya hesablarım da ve olayların ilk başında köşe yazımda yazmıştım ama yine de net anlaşılması için madde madde yazayım.

27.04.2020

Kaşıkçı cinayetinde sır mektup: Tüm yollar Veliaht Prens Selman’a çıkıyor

Günlerdir medyada haber olan gazeteci Cemal Kaşıkcı cinayetiyle ilgili iddianameyi okurken, ilginç bir kişinin verdiği ve cinayet kararını veren merkezi işaret eden ifadeye rastladım.

22.04.2020

Bu evin insan kaynakları departmanı eksik

Evden çalışma olayının çok büyük artıları var, kabul. Ama partnerimizin iş hallerini bu kadar yakından görmeye de hepimizin biraz hazırlıksız yakalandığı bir gerçek.

19.04.2020