EKSTRA
MENÜ

Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sağlık Turizmi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.990 Sağlık Turizmi haberi bulunmuştur.

Sağlık Turizmi Haberleri

Güneydoğu Anadolunun en büyük hastanesi... Bossan Hospital hizmete girdi

Güneydoğu Anadolu'nun en büyük hastanesi... Bossan Hospital hizmete girdi

Özel Bossan Hospital, Gaziantep’in halıcılık sektöründe uzun yıllardır sanayici olarak faaliyet gösteren Bossan Halı’nın Gaziantep’e kazandırdığı ve bölgenin en büyük özel hastanelerinden biri olma özelliğine sahiptir. Halit, Mehmet, Mustafa ve Şevki Bostan’ın ortaklığında kurulan hastane 1 Şubat 2021’de hasta kabulüne başladı.

3.02.2021Gündem
Hastalar için uçak kiralıyor

Hastalar için uçak kiralıyor

Dünyada sağlık turizmi büyük bir ivmelenme yakalarken Türkiye bu alanda pastadan büyük payı alabilmek için önemli hamleler yapıyor. Öyle ki artık hastalar için uçaklar kiralanıyor. Boş giden uçaklar hasta dolu geliyor. Hastalar özel şekilde ağırlanıp ülkelerine geri gönderiliyor.

29.01.2021Ekonomi
Hedef Ege Bölgesi’nde sağlığı yukarı taşımak

Hedef Ege Bölgesi’nde sağlığı yukarı taşımak

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nı kurarak ağırlıklı olarak estetik cerrahi ağız, yüz ve çene cerrahisi yapan Doç. Dr. Mehmet Altıparmak, 2018 yılında TÜBİTAK bursu ile mikrocerrahi ve lenfödem tedavisi üzerine çalışmalar yapmak üzere Güney Kore’ye gitti.

29.01.2021Ekonomi
Esnafa gelir kaybı desteği ve kira yardımı sonuçları sorgulama ekranı Ödemeler ne zaman verilecek

Esnafa gelir kaybı desteği ve kira yardımı sonuçları sorgulama ekranı! Ödemeler ne zaman verilecek?

Esnafa kira yardımı ve gelir kaybı desteği sonuçları, için beklenen açıklama Ticaret Bakanlığı'ndan geldi. 3 ay boyunca gelir kaybı için 1000 TL, kira yardımı kapsamında ise büyükşehirlerde 750 TL, diğer illerde ise 500 TL destek sağlanacak. Türkiye genelinde 2 milyondan fazla kişinin müracaatta bulunduğu destek başvuruları, gelir kaybı desteğinde 1 milyon 300 binin üzerinde, kira desteğinde 800 bin civarında müracaat ile tamamlandı. Ticaret Bakanı Pekcan, "20 Ocak itibarıyla esnaf ve sanatkarlar ile gerçek kişi tacirlere yönelik gelir kaybı destek ödemelerine başlamış bulunuyoruz. Bundan sonra da ocak-şubat-mart, üç ay bunları ödemeye devam edeceğiz." dedi.

22.01.2021Ekonomi
Son dakika... Bakan Pekcan duyurdu Gelir kaybı desteği ödemeleri bugün başladı

Son dakika... Bakan Pekcan duyurdu! Gelir kaybı desteği ödemeleri bugün başladı

Ticaret Bakanı Pekcan, "Esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik gelir kaybı desteği ödemelerine bugün itibarıyla başlamış bulunuyoruz" açıklamasında bulundu.

20.01.2021Ekonomi
Sağlık turizmi 2021’de rekora hazırlanıyor

Sağlık turizmi 2021’de rekora hazırlanıyor

2019’da 3 milyar dolar büyüklüğe ulaşan sağlık turizmi bu yılı yüzde 20 kayıpla kapatıyor. Türkiye Sağlık Turizm Derneği (TÜSATDER) Başkanı Uzm. Dr. Servet Terziler, “Bu yılın ilk çeyreğini de hasarsız atlatırsak ikinci ve üçüncü çeyrek itibariyle sağlık turizmi 2019 rakamlarını geçecek.” dedi.

3.01.2021Ekonomi
Yılbaşını evde geçirmek istemeyenler Bodrum’a akın ediyor

Yılbaşını evde geçirmek istemeyenler Bodrum’a akın ediyor

Yılbaşında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasını evlerinde geçirmek istemeyen vatandaşlar bu durumu fırsat bilip Muğla'nın Bodrum ilçesindeki otellere rezervasyon yaptırmaya başladı.

22.12.2020Seyahat
Yılbaşını evde geçirmek istemeyenler Bodrum’a akın ediyor

Yılbaşını evde geçirmek istemeyenler Bodrum’a akın ediyor

Yılbaşında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasını evlerinde geçirmek istemeyen vatandaşlar bu durumu fırsat bilip Muğla'nın Bodrum ilçesindeki otellere rezervasyon yaptırmaya başladı. Oteller yılbaşı hazırlıklarına başladı, ilçede kiralık ev kalmadı.

21.12.2020Haber
Son dakika haberleri... Yılbaşında Bodruma akın edecekler Oteller doldu, kiralık ev kalmadı

Son dakika haberleri... Yılbaşında Bodrum'a akın edecekler! Oteller doldu, kiralık ev kalmadı

Yılbaşında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasını evlerinde geçirmek istemeyen vatandaşlar bu durumu fırsat bilip Muğla'nın Bodrum ilçesindeki otellere rezervasyon yaptırmaya başladı. Oteller yılbaşı hazırlıklarına başladı, ilçede kiralık ev kalmadı.

21.12.2020Gündem
Türkiye sağlık turizminde önde gelen ülkeler arasına girdi

Türkiye sağlık turizminde önde gelen ülkeler arasına girdi

Türkiye, son 15 yılda sağlık sektörüne yaptığı yatırımları, uluslararası çapta başarılar elde eden doktorları ve tıp alanındaki teknolojik gelişmelere hızlı adaptasyonu sayesinde dünyada tercih edilen ülkeler arasına girdi. Sağlık Bakanlığı’nın verilerine göre bu yılın ilk çeyreğinde 143 bin 266 yabancı hasta Türkiye'de sağlık hizmeti alırken, 187 milyon 955 bin dolar sağlık turizmi geliri elde edildi. DHA’nın ulaştığı biri Rus diğeri Kosovalı iki hasta, doktorlara ve gelişmiş sağlık sistemine güven duydukları için Türkiye’yi tercih ettiklerini söyledi.

17.12.2020Gündem
18 yılda 165 milyar $’lık yatırım

18 yılda 165 milyar $’lık yatırım

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) verilerinden derlenen bilgiye göre yaklaşık 18 yılda yurtdışında yerleşik kişilerin Türkiye’deki doğrudan yatırımları 164.6 milyar dolar düzeyinde gerçekleşti.

11.12.2020Ekonomi
Türkiyeye yatırımda Hollanda, ABD ve İngiltere başı çekiyor

Türkiye'ye yatırımda Hollanda, ABD ve İngiltere başı çekiyor

Türkiye'ye 2003 yılından bu yana dünyanın her bölgesinden 165 milyar dolarlık doğrudan yatırım yapıldı. Hollanda, 18 yılda 26,2 milyar dolarla Türkiye'ye en fazla yatırım yapan ülke oldu.

10.12.2020Ekonomi
Turizm Rehberliği (Myo) Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Turizm Rehberliği (Myo) Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Ülkemiz doğusundan batısına kuzeyinden güneyine hemen hemen her bölgesinde turizm faaliyetleri fazla olan ülkelerden bir tanesidir. Türkiye Coğrafyasında dört mevsim çok belirgin bir şekilde yaşanması hem deniz turizmi hem kış turizmi için oldukça etkili olmaktadır. Aynı zamanda yüzyıllar boyunca çok farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Anadolu toprakları kültürel turizm açısından da oldukça farklı turizm faaliyetlerine ev sahipliği yapar. Bu sebeple üniversiteye hazırlanan gençler arasında turizm rehberliği bölümü de sıkça ön plana çıkan bölümlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Turizm Rehberliği Bölümü ile ilgili detayları derledik.

Sağlık Yönetimi Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Sağlık Yönetimi Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Sağlık hayattaki en önemli durumlardan bir tanesidir. Sağlık sektörünün gelişimi ülkenin gelişimi ile paralel olarak kabul edilir. Ülkemizde de sağlık sektörünün hızla gelişmesi üniversitelerde sağlıkla ilgili bölümlerin açılmasına neden olmaktadır. Bu bölümlerden bir tanesi de sağlık yönetimi bölümüdür. Sağlık yönetimi bölümü ile ilgili detayları öğrenmek isteyen öğrenciler için detayları derledik.

Sağlık Turizmi İşletmeciliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Sağlık Turizmi İşletmeciliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Sağlık turizmi işletmeciliği bölümü iki yıllık bir bölümdür. Kişilerin bu bölüme gitmesi durumunda, önlisans diploması olmaktadır. Bu bölümde okuyan kişilerin ana amacı hastaların iyi bir şekilde dinlenmesi ve onlara sağlıklı bir konaklama sunmaktadır. Sizler için sağlık turizmi işletmeciliği hakkında bulunan bütün bilgileri detaylı bir şekilde derledik.

Turizm cenneti Oylatta sonbahar güzelliği

Turizm cenneti Oylat'ta sonbahar güzelliği

Bursa'nın İnegöl ilçesindeki Oylat Kaplıcaları bölgesinde, sonbahar mevsimiyle sararıp, dökülen ağaç yaprakları, görsel güzellik oluşturdu.

20.11.2020Seyahat
Rektum kanseri Iraklı hasta Sivasta sağlığına kavuştu

Rektum kanseri Iraklı hasta Sivas'ta sağlığına kavuştu

IRAK'ta rektum kanseri teşhisi konulan Sameerah Kadhım Sayyıd (60), geldiği Sivas'ta Medicana Hastanesi'nde yapılan ameliyatla sağlığına kavuştu.

20.11.2020Sağlık
TOBB Ankara Kadın Girişimciler Kurulu: ‘Hedefimiz ihracatçı kadınlar yetiştirmek’

TOBB Ankara Kadın Girişimciler Kurulu: ‘Hedefimiz ihracatçı kadınlar yetiştirmek’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 2007 yılında kadın girişimci potansiyelinin geliştirilmesi, daha donanımlı hale getirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek üzere TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nu (KGK) kurdu. TOBB KGK, Türkiye’nin 81 ilinde girişimcilik ekosistemini kadınlar için daha elverişli hale getirmek için her yıl yüzlerce faaliyet gerçekleştiriyor. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kadınların iş dünyasında hak ettikleri yeri almalarını sağlamak için kurduğu TOBB KGK sayesinde kadınlar arasında girişimciliğin bir kariyer seçeneği olarak önemi her geçen gün artıyor. 7 bin üyesi ile Türkiye’nin en geniş kadın girişimci ağı olan TOBB KGK’nın kurul üyeleri işkadınları, profesyonel yöneticiler, girişimcilik konusunda akademik çalışma yapan akademisyenler ile bu sahada bölgesel ya da ulusal ölçekte faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşu yöneticilerinden ve girişimciliği destekleyen kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinden oluşuyor. Kadın Girişimciler Kurulu’nun Türkiye’nin 81 ilinde temsilcilikleri bulunuyor. TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları seçimle işbaşına gelen 15 kişilik yönetim kurulundan oluşuyor. Biz de Hürriyet İK olarak her hafta bir ilimizdeki Kadın Girişimciler Kurulu ile görüşerek kurulların ildeki girişimcilik ekosistemine katkılarını ve KGK yöneticilerinin hikâyelerini anlatıyoruz. Bu hafta Ankara’dayız...TOBB’un katkılarıyla hazırlanmıştır.

25.10.2020Ekonomi
Türkiye ve Afrika arasındaki ticaret hacmi 26 milyar dolar civarında

Türkiye ve Afrika arasındaki ticaret hacmi 26 milyar dolar civarında

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Ruanda İş Konseyi Başkanı Erhan Barutoğlu, Türkiye ile Afrika arasındaki ticaret hacminin 26 milyar dolar civarında olduğunu belirterek, "Son yıllarda Türk dizilerinin Afrika'ya girmesi, büyükelçiliklerin ve ticaret müşavirliklerinin açılması, 42 ülkede ikili ilişkiler için yoğun çalışmalar yapılması sayesinde Afrika'da Türkiye'ye sıcaklık ve merak duyulmaya başlandı." dedi.

20.10.2020Ekonomi
Bakan Kurum, Karatay Termal Tatil Köyünü hizmete açtı

Bakan Kurum, Karatay Termal Tatil Köyü'nü hizmete açtı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, dünyada turizm alışkanlıklarının değiştiğini, insanların daha sakin ve doğal tatiller aradığını dile getirerek, "Konya'nın üstü insanlığa nasıl tarihi, kültürel, manevi şifalar sunuyorsa, altı da termal kaynaklarıyla sıcak sularıyla insanlığa şifa sunuyor." dedi.

10.10.2020Ekonomi
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğandan çok net Karabağ mesajı: Çözüm işgalin son bulmasıdır

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok net 'Karabağ' mesajı: Çözüm işgalin son bulmasıdır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Afrika Ekonomi Forumu açılışında konuştu. Erdoğan konuşmasında Dağlık Karabağ meselesine de değinirken, "Ermenistan’ın uzlaşmaz ve şımarık tavırları nedeniyle 30 yıldır adeta kangrene dönmüş bu meselenin çözümü işgalin son bulmasıdır. İşgali meşrulaştıran önerilerin artık sahada uygulanma şansı yoktur. Azerbaycan’ın da topraklarını özgürleştirme konusunda son derece kararlı olduğunu görüyoruz" dedi.

8.10.2020Gündem
Güvenli turizm kalıcı hale gelecek

'Güvenli turizm' kalıcı hale gelecek

Turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde yeni tip koronavirüs sürecinde, normalleşme adımları kapsamında hayata geçirilen Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı sürekli ve kalıcı hale getirilecek.

2.10.2020Keyif
Son dakika… Konyada dev açılış Cumhurbaşkanı Erdoğandan kritik mesajlar

Son dakika… Konya'da dev açılış! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya Şehir Hastanesi açılış töreninde konuştu. Erdoğan konuşmasında, "Bugün dünyayı meşgul eden kriz alanlarının neredeyse tamamı ülkemizin etrafında yer alıyor. Bu tablo Türkiye’nin açık bir kuşatma altına alınmaya çalışıldığıdır. Biz bu oyunu çok önceden gördük" dedi. Ekonomideki gelişmelere de değinen Erdoğan, "Üçüncü çeyrekle ilgili her gün yeni ve güzel haberler alıyoruz" ifadelerini kullandı.

2.10.2020Gündem
Güvenli turizm kalıcı hale gelecek

"Güvenli turizm" kalıcı hale gelecek

Yeni Ekonomi Programı'na göre, turizmin 12 aya ve tüm ülkeye yaygınlaştırılması amacıyla yeni destinasyonlar belirlenecek.

2.10.2020Ekonomi
Isparta’nın pek bilinmeyen saklı köşesi: Kızıldağ Milli Parkı

Isparta’nın pek bilinmeyen saklı köşesi: Kızıldağ Milli Parkı

Burası aldığınız her nefesin hakkını havasıyla şifa vererek ödeyen, Beyşehir’in sevdalısı, Torosların kıskanıp saklamaya çalıştığı Kızıldağ Milli Parkı… Bu güzeller güzeli Kızıldağ Milli Parkı’na gitmenin şimdi tam zamanı… İşte size Kızıldağ Milli Parkı hakkında bilgiler.

29.09.2020Seyahat
Pandemiye rağmen 5 milyar TL yatırım

Pandemiye rağmen 5 milyar TL yatırım

Bodrum’da son yıllarda artan yerli ve yabancı yatırımı pandemi sürecinde de hız kesmedi. Yarım kalan oteller önemli gruplar tarafından alınarak yenilenmeye başlandı. Yurtdışından seçkin otel markaları da Bodrum’a gelmeyi sürdürdü. Salgın nedeniyle ciddi bir konut talebi olduğunu belirten belirten Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, “Bodrum’da süren yatırımların büyüklüğü 5 milyar dolara ulaştı” dedi.

29.09.2020Ekonomi
Bodruma dev yatırım 5 milyar dolara ulaştı

Bodrum'a dev yatırım! 5 milyar dolara ulaştı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras "Son yıllarda artan yerli ve yabancı yatırım, pandemi sürecinde de hız kesmedi. Yıllardır atıl olan, yarım kalan oteller önemli gruplar tarafından alınarak yenilenmeye başlandı. İlçemizde şu anda otel, gayrimenkul, hastane, sağlık turizmi, spor, altyapı gibi tüm alanlarda süren yatırımların büyüklüğü 5 milyar dolara ulaştı" dedi.

28.09.2020Ekonomi
Siirtin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Siirtde Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Siirt'in İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Siirt'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinin bir parçası olan Siirt ili, Bitlis, Şırnak, Batman, Van ve Mardin illeri ile komşudur. Siirt ilinin 7 adet ilçesi ve 12 adet belediyesi bulunmaktadır. Peki, Siirt'in İlçeleri neler ve hangi bölgede? Siirt'te gezilecek ve tarihi yerler nerelerdir? Sizin için derledik.

25.09.2020Seyahat
Yabancı hastaya Tekirdağda tedavi

Yabancı hastaya Tekirdağ'da tedavi

Kamu-özel işbirliği modeliyle hayata geçen Tekirdağ Şehir Hastanesi ay sonunda hasta kabulüne hazır duruma gelecek. 1.5 milyar lira yatırım yapılan hastane Trakya’nın en gelişmiş entegre sağlık tesisi olarak öne çıkıyor. Sağlık turizminin yeni adreslerinden biri olacak Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne Bulgaristan ve Yunanistan’dan da hasta bekleniyor.

22.09.2020Ekonomi
Hizmet ihracatı için desteklere ulaşmak artık daha kolay

"Hizmet ihracatı" için desteklere ulaşmak artık daha kolay

Ticaret Bakanlığı, firmaların desteklere daha kolay ulaşması ve yararlanması için hayata geçirdiği "Kolaydestek" uygulamasına "Hizmet ihracatı"nı da dahil etti.

21.09.2020Ekonomi
Turizm bölgelerinde artış var mı Bakan Koca kritik soruyu cevapladı

Turizm bölgelerinde artış var mı? Bakan Koca kritik soruyu cevapladı!

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İzmir'de koronavirüste son durum ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, 'Turizm bölgelerinde koronavirüs vakalarında artış var mı'? sorusuna "11 milyona yakın turistin geldiğini biliyoruz. Antalya dahil olmak üzere, İzmir Muğla dahil olmak üzere bu illerimizde artan vaka artışı olmadığını biliyoruz. Bu kadar hareketli bir dönemde, sağlık ordumuzun sahada ve dünyadan farklı uyguladığı filyasyon takibini çok ciddi yaptığını görüyoruz" şeklinde cevapladı

18.09.2020Gündem
Tuz Mağarası Nerededir Tuz Mağarası Oluşumu, Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Tuz Mağarası Nerededir? Tuz Mağarası Oluşumu, Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Farklı bir mağara deneyimi yaşamak isteyenler Tuz Mağarasını ziyaret edebilirler. Bu mağara ülkemizin önemli tuz rezervlerini de karşılamaktadır. Yazımızda Tuz Mağarası nerede, nasıl oluştu, özellikleri ve giriş ücretleri gibi konularla alakalı bilgiler derledik.

8.09.2020Seyahat
Kaklık Mağarası Nerededir Kaklık Mağarası Oluşumu, Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Kaklık Mağarası Nerededir? Kaklık Mağarası Oluşumu, Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Ülkemiz doğal tarihi güzellikler açısından oldukça önemli değerlere sahiptir. Farklı kültürlerin ülkemizde yaşaması birçok tarihi eserin ülkemize kazandırılması anlamına gelirken, aynı zamanda farklı özelliklerdeki yeryüzü şekillerinden kaynaklı ve yeraltı kaynaklarından dolayı birçok doğal güzellikte ülkemizde bulunmaktadır. Bu da gerek yerli gerek yabancı turistin ülkemizde ziyaretçi akınına uğraması anlamına gelmektedir. Kaklık mağarası da ülkemizin doğal güzellikleri arasında yer alan mağaralardan biridir. Kaklık Mağarası ile ilgili detayları derledik.

8.09.2020Seyahat
Oylat Şelalesi Nerededir Ve Nasıl Gidilir Oylat Şelalesi Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Oylat Şelalesi Nerededir Ve Nasıl Gidilir? Oylat Şelalesi Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Ülkemizin en çok bilinen şelaleleri arasında bulunan Oylat Şelalesi birçok kişi tarafından şelale deyince akla gelen yerlerin başında gelir. Doğal ve tarihi güzellikler bakımından oldukça zengin olan ülkemizde şelaleler de oldukça fazla yer kaplar. Yeryüzü şekillerinin çeşitliliğinden dolayı ülkemizde çok fazla sayıda şelale bulunur. Bilinen şelaleler arasında Oylat Şelalesi de yer alır. Oylat şelalesi ile ilgili merak eden edilen detayları derledik.

7.09.2020Seyahat

Yazar Sonuçları

Masterchef Bursa’nın ardından

İngiltere kökenli aşçılık yarışması, Acun Ilıcalı’nın rayting makinesi Masterchef nihayet Bursa’ya geldi. Bursa’ya gelmeden önce Masterchef, Kahramanmaraş, Alaçatı, Ankara, Konya, Çanakkale, Balıkesir, Adana, Gaziantep ve Afyon’da çekildi. Olaya iyi tarafından bakalım ilk 10’dayız. Aslına bakarsanız belediyeler parayı bastırınca program yapımcısı sırada hangisi var diye soruyor.

29.11.2020

Son karar

Şimdi düşünüyorum da Kemal Kılıçdaroğlu ne iyi etmiş diyorum.

15.11.2020

Taraklı’da evler insan nefesiyle yaşar... Osmanlı dönemi sivil mimarinin en güzel örnekleri bu kasabada

Kuzeybatı Anadolu İpek Yolu’nun önemli duraklarından Taraklı’ya doğru kıvrımlı bir güzergâhta ve harika manzara eşliğinde yol alacaksınız. Buradaki coğrafya her mevsim ayrı güzel olsa da sonbaharın tadı bir başka… Bu şirin ilçe sessizliği ve sakinliğiyle sizi sarmalayacak.

9.11.2020

Gençler gelecek hayallerini kurgularken

SON yıllarda İzmir’de bazı sektörlerde kümelenme olduğunu görüyorum. Bunların başında eğitim, sağlık ve tarım geliyor.

6.09.2020