EKSTRA
MENÜ

Robotik Kodlama

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 653 haberi bulunmuştur.

Robotik Kodlama Haberleri

Robotik Kodlama Nedir Ve Nasıl Yapılır

Robotik Kodlama Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Robotik kodlama günümüzde oldukça önemlidir. Özellikle yeni nesil tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Robotik kodlama ilgi duyan herkes tarafından rahatlıkla öğrenilebilen bir sitemdir. Robotik kodlama nedir ve nasıl yapılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.

10.05.2021Teknoloji
Meslek liseleri kendi deney setlerini üretiyor

Meslek liseleri kendi deney setlerini üretiyor

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan yeni çalışma kapsamında, mesleki eğitimde ihtiyaç duyulan atölye deney setleri 10 ildeki 27 meslek lisesinde üretilecek. Elektrik-elektronik, endüstriyel otomasyon, makine, bilişim, yenilenebilir enerji, moda tasarım ile metal teknolojileri ve uçak bakımı olmak üzere 8 alanda ilk deney setleri üretildi. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer, “Deney setlerine ihtiyaç duyan meslek liselerimizin ihtiyaçlarını artık bu üretimle karşılayacağız. Önümüzdeki aylarda deney seti üretimi yaptığımız alan sayısını ve deney seti çeşitliliğini artırmayı hedefliyoruz” dedi.

17.04.2021Eğitim
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bilim TIR’ı yolculuğuna başladı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bilim TIR’ı yolculuğuna başladı

BALIKESİR'de, Mobil Robotik Kodlama ve 3D Tasarım Atölyesi’ projesi kapsamında 8-15 yaş aralığındaki çocuklara; bilim ve teknoloji, robotik kodlama, 3D tasarım başta olmak üzere birçok eğitimin verilebildiği Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bilim TIR’ının ilk durağı Altıeylül ilçesi Halalca İlkokulu ve Ortaokulu oldu.

30.03.2021Gündem
HP Türkiyeye Yeşil Ofis sertifikası

HP Türkiye'ye Yeşil Ofis sertifikası

HP Türkiye, gelecek nesiller için yaşamı sürdürülebilir biçimde iyileştirmek amacıyla eğitim ve çevre konusundaki çalışmalarını sürdürüyor. Faaliyetlerinin odağında konumlandırdığı sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında 6-12 yaş öğrencileri ve öğretmenleri hedefleyen Kurcala.co Dijital Öğrenme Platformu'nu ERTEV ile hayata geçiren HP Türkiye, aynı zamanda WWF (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafından belirlenen kritlerleri yerine getirerek Yeşil Ofis Diploması'nı almaya hak kazandı.

22.03.2021Teknoloji
Öğrenciler hayatı kolaylaştıran 3D cihazlar üretiyorlar

Öğrenciler hayatı kolaylaştıran 3D cihazlar üretiyorlar

Farklı okullarda okuyan 10 öğrenci, hayırsever bir vatandaşın desteğiyle açtıkları atölyede robotik kodlama yöntemi ve 3D yazıcılarla günlük hayatı kolaylaştıracak aletler üretiyor.

15.02.2021Teknoloji
Evde sıkılan çocuklar için eğlenceli sanal aktiviteler

Evde sıkılan çocuklar için eğlenceli sanal aktiviteler

Çocukların oyun zamanı için sosyal mesafe dostu aktiviteler bulmak zor olabilir. Neyse ki, çevrimiçi olarak gerçekleştirebileceğiniz çok sayıda etkinlik var. İşte evde sıkılan çocuklar için eğlenceli sanal aktiviteler…

Öğrenciler kodladı, robotlar dans etti

Öğrenciler kodladı, robotlar dans etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren bilgi evlerinde öğrenim gören öğrencilerce kodlaması yapılan robotların "Erik dalı" performansı beğeni topladı.

29.01.2021Teknoloji
Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi’nin restorasyonu yarılandı

Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi’nin restorasyonu yarılandı

Restorasyon çalışmalarına geçtiğimiz ağustos ayında başlanan Mamak’ın uzaya açılan kapısı Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi’nin yeniden inşasında yarıya gelindi.

29.01.2021Teknoloji
Sivaslı öğrenciler birinciliği kaptı

Sivaslı öğrenciler birinciliği kaptı

Sivas Tasarım ve Beceri Merkezi, Rusya, Çin, Japonya gibi birçok ülkeden 1849 takımın katıldığı Algoritma ve Kodlama Yarışması'nda rakiplerini geçerek birinci oldu.

20.01.2021Teknoloji
Öğretmenler için piyano eğitimi başlıyor

Öğretmenler için piyano eğitimi başlıyor

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretmenler için hazırlanan eğitimlere bir yenisini daha ekledi. Gitar, ukulele, bağlama, ney ve ud eğitimlerinden sonra 'Başlangıç Düzeyi Piyano Eğitimi' için de başvurular başladı.

19.01.2021Eğitim
Yeni bir şeyler öğrenmek lazım

Yeni bir şeyler öğrenmek lazım!

Çevrimiçi eğitimler salgın dönemiyle birlikte iyice yaygınlaştı. Dijital platformlar üzerinden verilen kurslar sayesinde oturduğumuz yerden uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar bile alabiliyoruz. Aklınıza gelebilecek her konuda bir programa ulaşmak mümkün...

Öğrencilerin robotik kodlama sınıfı hayali gerçek oldu

Öğrencilerin robotik kodlama sınıfı hayali gerçek oldu

Aksaray’ın Ortaköy ilçesindeki Şehit Salih Aksu İlkokulu’nun öğrencileri İkra Ayla Kaman (11) ve Fatma Pelin Barcı (11), 2 yıl önce dağıtılan süt kutularından robot maketi yapıp, bahçede düzenlenen ’Bilim Fuarı’nda sergiledi. Öğrenciler, fuarı ziyaret eden Ortaköy Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir’e de okullarında robotik kodlama sınıfı olmasını hayal ettiklerini söyledi. Başkan Özdemir’in girişimiyle İkra Ayla ve Fatma Pelin’in hayalleri gerçekleştirildi ve okula robotik kodlama sınıfı yapıldı.

13.01.2021Teknoloji
Fethi Sekin şehadetinin 4. yılında anılıyor

Fethi Sekin şehadetinin 4. yılında anılıyor!

İzmir'de PKK'lı teröristlerin adliyeye yönelik saldırısında olası faciayı canı pahasına önleyen polis memuru Fethi Sekin, şehit edilişinin 4. yılında rahmetle yad ediliyor. İzmir Adalet Sarayının C Blok girişinde 5 Ocak 2017'de bomba yüklü araç ve uzun namlulu silahlarla gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen polis memuru Fethi Sekin unutulmadı.

5.01.2021Gündem
YGA Zirvesi’ne rekor katılım

YGA Zirvesi’ne rekor katılım

Çift kanatlı girişimcilik ekosistemi YGA’nın bu yıl 20’ncisini düzenlediği YGA Zirvesi ilk kez dijitale taşındı. Zirvenin, Türkiye’de kapalı platformdaki en çok katılımın yaşandığı etkinlik olduğu ve 11 bin 401 farklı ekrandan izlendiği açıklandı.

18.12.2020Ekonomi
Uzaktan eğitim dijital araçlarla eğlenceli hale geliyor

Uzaktan eğitim dijital araçlarla eğlenceli hale geliyor

Eskişehir'de faaliyet gösteren Melahat Ünügür Ortaokulu'nun öğretmenleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında başlatılan uzaktan eğitim sürecindeki derslerde dijital araçları kullanarak zamanı öğrenciler için eğlenceli hale getiriyor.

16.12.2020Teknoloji
Dersi kedi anlatıyor zaman su gibi akıyor

Dersi kedi anlatıyor zaman su gibi akıyor

Öğretmenler, uzaktan eğitim sürecinde dijital araçları kullanarak ders saatlerini öğrenciler için eğlenceli hale dönüştürüyor. Bu araçlar sayesinde bazı dersleri bir kedi anlatıyor, bazı derslerde yarışmalar düzenleniyor. Öğrenciler bir sonraki dersi iple çekiyor.

15.12.2020Eğitim
Matematik Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Matematik Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Türkiye genç nüfusu çok yüksek olan ülkelerin başında gelir. Genç nüfusunun fazla olması her yıl üniversite sınavına giren öğrenci sayısını da artırmaktadır. Özellikle üniversite sınav senesinde olan ya da mezunu olan kişiler seçecekleri bölüm konusunda oldukça kararsız kalır. Sayısal bölümü mezunu öğrencilerin üniversitede seçebilecekleri bölüm sayısı da oldukça fazladır ve birçok bölümü merak etmektedir. Bu öğrencilerin merak ettiği bölümlerden bir tanesi de matematik mühendisliği bölümüdür. Matematik mühendisliği ile ilgili merak edilen detayları derledik.

Sırtımdaki Kütüphane projesiyle 6 bin 200 çocuğa ulaştılar

'Sırtımdaki Kütüphane' projesiyle 6 bin 200 çocuğa ulaştılar

ŞIRNAK'ta bir grup gönüllü tarafından oluşturulan 'Sırtımdaki Kütüphane' projesiyle 2 yılda köylerde yaşayan 6 bin 200 öğrenciye ulaşıldı. Köydeki çocuklara kitapları hediye eden gönüllüler, yeteneklerine göre okuma sonrası yanlarında getirdikleri tablet ve bilgisayarlarla robotik kodlama eğitiminin yanı sıra enstrümanlarla konser etkinliği düzenliyor.

30.11.2020Güncel
Adanada binlerce kişiye ücretsiz robotik kodlama eğitimi verilecek

Adana'da binlerce kişiye ücretsiz robotik kodlama eğitimi verilecek

Adana'da Yüreğir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek "Bilim ve Teknoloji Tabanlı Gelişim Projesi" ile 4 bin 900 çocuğa ücretsiz olarak fen, teknoloji, mühendislik ve matematik destekli robotik kodlama eğitimi verilecek.

24.11.2020Teknoloji
Yeni bir Deneyap Teknoloji Atölyesi daha hizmete sunuldu

Yeni bir Deneyap Teknoloji Atölyesi daha hizmete sunuldu

Kastamonu Gençlik Merkezi Deneyap Teknoloji Atölyesi hizmete girdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ülke genelinde 30 atölyeyle birlikte açılışı gerçekleştirilen Kastamonu Deneyap Atölyesi'nde eğitimler başladı.

16.11.2020Teknoloji

Atölye Üsküdar Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi kapılarını açtı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda çalışan İSTKA'nın desteğiyle hayata geçirdiği Atölye Üsküdar Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, girişimcilere yapay zeka (AI), 3 boyutlu tasarım ve robotik kodlama alanlarında eğitim verecek.

16.11.2020Teknoloji
3D yazıcılar nereye gidiyor Evlerde de görecek miyiz

3D yazıcılar nereye gidiyor? Evlerde de görecek miyiz?

3 boyutlu (3D) baskı, çağımızın en yıkıcı teknolojilerinden biri. İlk çıktığı süreçte mimarlık alanında ve prototip üretiminde kullanılan 3D yazıcılar, ilerleyen süreçte farklı amaçlarla da kullanılmaya başlandı. Peki bu yazıcılar nereye gidiyor, gelecekte bizi neler bekliyor? Zaxe Genel Müdürü Emre Akıncı önemli açıklamalarda bulundu.

9.11.2020Teknoloji
İzmir’de ‘gönüllü’ eğitim

İzmir’de ‘gönüllü’ eğitim

İzmir'deki depremde evleri hasar gören ve çadır kentlerde kalan öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonundaki gönüllü öğretmenler sayesinde hem eğitimlerine devam ediyor hem de eğlenceli aktivitelerle keyifli vakit geçirme imkanı buluyor.

7.11.2020Eğitim
Kocaeli’de çocuklar hünerlerini kodlayarak gösterecek

Kocaeli’de çocuklar hünerlerini kodlayarak gösterecek

Kocaeli Bilim Merkezi’nde Afacanlar Atölyesi’ne konuk olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “İnanıyorum ki çocuklarımız afacanlıklarını kodlamada gösterecekler” dedi.

5.11.2020Teknoloji
Son dakika…  Okullar açık kalacak mı Milli Eğitim Bakanından flaş sözler

Son dakika…  Okullar açık kalacak mı? Milli Eğitim Bakanı'ndan flaş sözler

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açık kalması ile ilgili sorulara yanıt verdi. Selçuk açıklamasında 'Dinamik gidişin sürecine bağlı olarak yeni kararlar, yeni yaklaşımlar, yeni tedbirler almakla ilgili elbette hazırız. Ne gerekiyorsa bütün bunları hayata geçirebilmek için arkadaşlarımızla birlikte yoğun bir çalışma içerisindeyiz' ifadelerini kullandı. Öte yandan Bakan Selçuk, okulların tümüyle açılması ile bazı tarihlerin ortaya atıldığı iddiaları ile ilgili de ‘Bahsi geçen tarihler ya da açıklamalar bizim tarafımızdan yapılmadığı sürece bunun dikkate alınmaması gerektiğini rica ederim’ dedi.

30.10.2020Gündem
Milli Eğitim Bakanı: Dünyadaki birkaç ülkeden biriyiz

Milli Eğitim Bakanı: Dünyadaki birkaç ülkeden biriyiz

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada "Bakanlık olarak bilim ve teknoloji hususlarında elimizden geleni fazlasıyla yapmaya gayret ediyoruz. Çağrı merkezimiz Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da düzenlenen dünya çapındaki bir yarışmada dün ikincilik ödülü aldı. Bunun için de mutluyuz. Akademik muhtevayı yapay zekayla destekleme konusunda da dünyadaki birkaç ülkeden biriyiz" dedi.     

30.10.2020Gündem
180 ortaokul projesi TÜBİTAK’ta yarı finale kaldı

180 ortaokul projesi TÜBİTAK’ta yarı finale kaldı

Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’nın bölge aşaması proje değerlendirmeleri sonuçlandı. 15 bin 661 proje başvurusu alınan yarışmada 180 proje yarı finale geçti.

22.10.2020Eğitim
Diyarbakır’da çocuklar bilişim dünyasına hazırlıyor

Diyarbakır’da çocuklar bilişim dünyasına hazırlıyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesinde tam donanımlı açılan 2 robotik kodlama atölyesinde çocuklar ve gençleri bilişim dünyasına hazırlıyor.

15.10.2020Teknoloji
Kastamonu Gençlik Merkezi Deneyap Teknoloji Atölyesi açıldı

Kastamonu Gençlik Merkezi Deneyap Teknoloji Atölyesi açıldı

Kastamonu Gençlik Merkezi Deneyap Teknoloji Atölyesi hizmete sunuldu. Kastamonu Deneyap Atölyesinin de arasında bulunduğu 30 atölyenin açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından eş zamanlı olarak canlı yayında gerçekleştirildi.

28.09.2020Teknoloji
Ali Kuşçu Gök Bilim Merkezi ne zaman açılacak

Ali Kuşçu Gök Bilim Merkezi ne zaman açılacak?

Restorasyonuna geçen ay başlanan Mamak'taki Ali Kuşçu Gök Bilim Merkezi, kapılarını nisan ayında uzay meraklılarına açacak.

28.09.2020Teknoloji
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli açıklamalar

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'te 300 fabrikanın toplu açılış töreninde konuştu. "300 fabrikanın Gaziantepimize ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu yatırımların; tekstil, gıda ve ambalaj sektöründe yoğunlaştığını görüyoruz." diyen Erdoğan, "Bu fabrikalarda 45 bin vatandaşımız doğrudan istihdama kavuştu. Tam kapasiteye geçmesiyle bu fabrikaların Gaziantep'in ihracatına 1 milyar doların üzerinde katkı sağlaması bekleniyor." ifadelerini kullandı. Erdoğan ayrıca, ''Her kim şirketlere el koymaktan bahsediyorsa, onun amacı ülkemizin yeniden bataklığa saplanmasıdır.'' ifadelerinde bulundu.

26.09.2020Gündem
Ardahan’da öğretmenlere robotik kodlama eğitimi

Ardahan’da öğretmenlere robotik kodlama eğitimi

Ardahan’da görevli öğretmenlere ‘robotik kodlama eğitimi’ verildi. Öğretmenler, bilgilerini öğrencilerine aktaracak.

24.09.2020Teknoloji
Robokod öğrencilerinin iki projesi TEKNOFESTte finale kaldı

Robokod öğrencilerinin iki projesi TEKNOFEST'te finale kaldı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Robokod Robotik Kodlama ve Yazılım Otobüsü öğrencileri tarafından geliştirilen AGÜS (Akıllı Geçiş Üstünlüğü Sistemi) ve Islak Kirpi Projeleri, 2020 Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde birçok önemli projenin arasından sıyrılarak finallere kalma başarısı gösterdi.

22.09.2020Teknoloji
Adilcevazda, 3 okulda EBA destek noktası kuruldu

Adilcevaz'da, 3 okulda 'EBA destek noktası' kuruldu

BİTLİS'in Adilcevaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, evlerinde Eğitim Bilişim Ağı'na (EBA) giriş imkanı olmayan öğrencilerin uzaktan eğitimlerine devam edebilmeleri için 3 okulda 'EBA destek noktası' kurdu.

8.09.2020Gündem
Ortaokul öğrencileri kendi İHAlarını geliştirdi

Ortaokul öğrencileri kendi İHA'larını geliştirdi

Samsun'da, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından gençlerin bilim ve teknoloji alanında eğitim alarak kendilerini geliştirmeleri amacıyla düzenlenen "İcathane Projesi"nde ortaokul öğrencileri İnsansız Hava Aracı (İHA) geliştirdi.

8.09.2020Teknoloji
Varank: 30 Deneyap Teknoloji Atölyesini hayata geçirdik

Varank: 30 Deneyap Teknoloji Atölyesi'ni hayata geçirdik

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "İlk olarak 12, ikinci aşamada 18 şehirde, toplamda 30 Deneyap Teknoloji Atölyesi'ni hayata geçirdik." açıklamasında bulundu.

7.09.2020Teknoloji
Bakan Varank, Deneyap Teknoloji Atölyeleri sınav sonuçlarını açıkladı

Bakan Varank, Deneyap Teknoloji Atölyeleri sınav sonuçlarını açıkladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ilk olarak 12, ikinci aşamada 18 şehirde, toplamda 30 Deneyap Teknoloji Atölyesi'ni hayata geçirdiklerini belirterek, 5 yılda yaklaşık 50 bin öğrenciyi atölyelerden mezun etmeyi amaçladıklarını bildirdi.

7.09.2020Ekonomi
Liseli gençler robotik sistemli topraksız serada sebze meyve yetiştiriyor

Liseli gençler robotik sistemli topraksız serada sebze meyve yetiştiriyor

Bartın'da robotik sistem bitki yetiştiriciliği eğitimi alarak teknolojik altyapısını kendilerinin yaptığı serada topraksız tarımla sebze ve meyve yetiştiriyor.

26.08.2020Teknoloji
Öğrencilere bilim ve teknoloji alanında uygulamalı eğitim

Öğrencilere bilim ve teknoloji alanında uygulamalı eğitim

Kastamonu'da düzenlenen etkinlikle, dezavantajlı ve okullarındaki en başarılı 48 öğrenciye bilim ve teknoloji alanında uygulamalı eğitim veriliyor.

25.08.2020Teknoloji
Asya’nın Türkiye’ye yatırım iştahı artıyor

Asya’nın Türkiye’ye yatırım iştahı artıyor

Yerliara.com Sözcüsü Dr. Arzu Aydın "Yerli teknoloji şirketlerine pozitif ayrımcılık, ihracat desteği, küresel stratejik işbirlikleri, vergi indirimi, yatırım teşviki, arazi tahsisi, gümrük muafiyeti gibi birçok farklı araçlarla yatırımlar teşvik edilmeli" dedi.

24.08.2020Ekonomi
8 ve 12’nci sınıflar hariç kursta yüz yüze eğitim yok

8 ve 12’nci sınıflar hariç kursta yüz yüze eğitim yok

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 21 Eylül’de yüz yüze eğitime geçileceğini belirterek, “Özel okullarda 12'nci ve 8'inci sınıflar hariç ‘destekleme yetiştirme kursu’ adı altında yüz yüze eğitime izin verilmeyecek. Aksi halde cezai müeyyide uygulanacak. Diğer kademelerin kaydına izin verilmeyecek” dedi.

19.08.2020Eğitim
Bakan Selçuk okulların ne zaman açılacağını MEB Asistana sordu

Bakan Selçuk okulların ne zaman açılacağını MEB Asistan'a sordu

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) hayata geçirdiği 'MEB Asistan' uygulamasının açılış toplantısında konuştu. Eğitime dair sorulara yanıt veren MEB Asistan'ı toplantı sırasında Bakan Selçuk da soru sordu.

18.08.2020Eğitim
Depreme dayanıklı bina yapmak için ter döktüler

Depreme dayanıklı bina yapmak için ter döktüler

Türkiye'nin bilim ve teknoloji alanında bağımsızlığını kazanması için hayata geçirdiği Deneyap Atölyeleri uygulama sınavına giren öğrenciler depreme dayanıklı bina yapmak için Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezinde ter döktüler.

18.08.2020Teknoloji
Genç mucitler, Deneyap Teknoloji Atölyesine girmek için mücadele ediyor

Genç mucitler, Deneyap Teknoloji Atölyesi'ne girmek için mücadele ediyor

Kastamonu'da, Deneyap Teknoloji Atölyesi'nde eğitim alacak öğrencilerin belirleneceği uygulama sınavına katılan 442 genç mucit, hünerlerini sergiliyor.

17.08.2020Teknoloji

Yazar Sonuçları

Dişi enerjisine alışık mısınız?

Yeni albüm çıkaran Gökhan Türkmen, etrafındaki dişi enerjisinin üretkenliğini nasıl artırdığını anlatmış. Çok da güzel ifade etmiş. Ama gel de bunu bizim “dişi”lere anlat...

11.06.2021

Kerim bebek geldi

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın kızı Pelin Akın Özalp, bir erkek bebek dünyaya getirdi. Pelin Hanım, oğlunun adını Kerim koydu.

18.09.2020