Bugün neler oldu?

PES

Güncelleme Tarihi:

PES haberleri sayfasında PES hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 27739 PES haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

Pro Evolution Soccer (Japonya'da Winning Eleven 5) PES'in 5. serisidir. Çok beğeni almıştır. Günümüzde resmi satışları durdurulmuştur.

PES haberleri

Hırsızın rahatlığı pes dedirtti

Hırsızın rahatlığı pes dedirtti

Bursa’da bir eve giren genç hırsız, balkona çıkmadan önce sitenin bahçesine tuvaletini yaptı. Girdiği evden 20 bin lira çalan ve ev sahiplerinin geldiğini fark edince çöp bidonuna basarak çıktığı balkondan atlayan hırsız güvenlik kameralarına yakalandı.    Olay, merkez Nilüfer ilçesi Barış Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, gece geç saatlere doğru sitenin bahçesine gelen genç yaştaki hırsız, evvela etrafı kolaçan etti. Daha sonra gözüne kestirdiği daireye girmek için duvar kenarında bulunan çöp bidonunu balkonun altına çekti. Kendisini kaydeden güvenlik kameralarından habersiz rahat tavırlar sergileyen hırsız, balkona çıkmadan evvel sitenin bahçesinde bulunan ağaçların dibine büyük tuvaletini yaptı. Daha sonra üstünü toplamadan duvarın dibinden bir şeyler alan hırsız, tekrar ağaçların altına gitti. Çektiği bidonun üzerinden birinci katın balkonuna çıkan hırsız, bir müddet evde değerli eşya aradı. Yeni evlenen çiftin 20 bin lirasını çalan hırsız, ev sahiplerinin siteye girdiğini görünce çıktığı balkondan kendi aşağı zor attı.  Bidonun üzerine devrilmekten son anda kurtulan hırsız, eline giydiği eldivenleri çıkartarak siteden uzaklaştı. Olay yerine gelen polis ekipleri soruşturma başlatırken, site sakinleri ise hırsızın tuvaletini bahçeye yapmasını şaşkınlıkla karşıladı.  Evlerine giren hırsızın tek olmadığını ifade eden ev sahibi Arda Altıkardeş, "Ben akşam 7 gibi eşimi alıp dışarı çıktım. Daha sonra eve geldiğimizde kapının arkadan kilitli olduğunu fark ettik. Zorla içeri girince soyulduğumuzu anladık. Evdeki 20 bin lirayı almış. Biz geldiğimiz için apar topar çıkmış. Polis ekiplerine haber verdik. Gerekli işlemleri başlattılar. Güvenlik kamerası görüntülerinde, hırsız, etrafı inceledikten sonra bahçedeki ağacın dibine büyük tuvaletini yapıyor. Daha sonra bizim daireye çıkıyor" diye konuştu.

#Hırsızın
DAHA FAZLA #PES HABERLERİ

PES’a ait tüm site haberleri