EKSTRA
MENÜ

Papaz

Papaz haberleri sayfasında güncel ve son dakika Papaz hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 3.105 Papaz haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Papaz Haberleri

Evlere mektup yollamaya başladılar: Koronavirüsü dünyaya şeytan gönderdi

Evlere mektup yollamaya başladılar: Koronavirüsü dünyaya şeytan gönderdi!

İngiltere'de yaşanan akılalmaz olay bir anda gündeme bomba gibi düştü. Birmingham yakınında yaşayanlar bir anda kapılarında el yazısıyla yazılmış mektuplar bulmaya başladılar. Mektuplarda koronavirüs salgınıyla yazılanlara ise kimse inanamadı.

20.09.2021Dünya
Midyatta Süryani cemaatinden 30 yıl sonra papaz töreni

Midyat'ta Süryani cemaatinden 30 yıl sonra papaz töreni

Mardin'in Midyat ilçesinde, Süryani cemaatince papaz atamasının ardından 30 yıl sonra ilk kez papaz töreni gerçekleştirildi. Törene yurt içinden ve dışından çok sayıda Süryani katıldı.

7.09.2021Gündem
Ölen nişanlısının cesediyle zorla evlendirildi

Ölen nişanlısının cesediyle zorla evlendirildi

Nijerya'da nişanlısını kürtaja zorlayan ve ölümüne sebep olan Papaz Dr Success Emeka Sunday ölen nişanlısının cesediyle evlenmek zorunda kaldı.

4.09.2021Dünya
Spider Solitaire oyunu oyna

Spider Solitaire oyunu oyna

Bilgisayarın gelişimi ile beraber ilk oynanan oyunlar arasında solitaire gelmektedir. Bu özel oyun ise zaman içerisinde çok daha çeşitli hale geldi. Bunlar içerisinde özellikle Spider Solitaire son dönemlerde oldukça fazla ilgi görüyor. Spider Solitaire oyununu şimdi Hürriyet Oyun üzerinden ücretsiz ve online olarak oynayabilirsiniz!

1.09.2021Oyun
Solitaire Oyunu Oyna

Solitaire Oyunu Oyna

Kafa dağıtmak ve boş vakitleri geçirebilmek için en eğlenceli oyunlar içerisinde Solitaire gelir. Bilgisayar ile beraber internetin ortaya çıktığından bu yana en çok oynanan oyunlar içerisinde geldiğini söylemek mümkün. Hem mobil üzerinden hem de bilgisayar vasıtasıyla bu güzel oyun farklı özellikleri üzerinden değerlendirilebilir.

1.09.2021Oyun
Fransada akılalmaz cinayet: Kendisine evini açan papazı acımadan katletti

Fransa'da akılalmaz cinayet: Kendisine evini açan papazı acımadan katletti!

Fransa'da yaşanan bir cinayet adeta öğrenenlerin kanını dondurdu. Geçen sene Nantes Katedrali'nin kundaklanmasından sorumlu tutulan kişi bu kez de kendisine evini açan papazı öldürdü.

9.08.2021Dünya
Hürriyet Kelbecer’de: Müzeyi yağmalamışlar

Hürriyet Kelbecer’de: Müzeyi yağmalamışlar

Hürriyet, Ermenistan işgalinden kurtarılan Azerbaycan’ın Kelbecer kentindeydi. Savaşı kaybeden Ermenilerin ayrılırken talan ettiği kentte, çoğunluğunu Türk firmaların üstlendiği hummalı bir yeniden inşa süreci başladı.

9.07.2021Dünya
Papazdan piskoposlara kezzaplı saldırı

Papazdan piskoposlara kezzaplı saldırı

Yunanistan'da görevden alınan bir papaz, söz konusu kararı veren metropolitlere (bir bölgenin kiliselerinden sorumlu piskoposa verilen unvan) kezzapla saldırdı.

25.06.2021Dünya
527 gündür kayıp Keldani Hürmüz Diril soruşturmasında 3 gözaltı

527 gündür kayıp Keldani Hürmüz Diril soruşturmasında 3 gözaltı

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde 11 Ocak 2020'den bu yana haber alınamayan İstanbul Keldani Kilisesi papazı Remzi Diril'in babası Hürmüz Diril (72) ile ilgili sürdürülen soruşturma kapsamında 3 şüpheli gözaltına alındı.

20.06.2021Gündem
Kilisede tecavüz skandalı

Kilisede tecavüz skandalı!

Almanya Katolik Kilisesi’ndeki cinsel taciz skandallarının ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de ortalık 2009 yılında ölen Köln St. Pankratius kilisesi papazı Klaus Anders’in, ibadete yardım için gelen bir kız çocuğuna yıllarca tecavüz ettiği haberleriyle çalkalanıyor.

13.06.2021Avrupa
Zülfaris ve ‘Peyzaj’

Zülfaris ve ‘Peyzaj’

Sanatçı Taner Ceylan’ın başlattığı ‘Olimpos’ serisinin ikinci sergisi ‘Peyzaj’, Karaköy’deki Zülfaris Sinagogu’nda açıldı. Sergide, Ceylan’ın titizlikle seçip birlikte tartışarak yön verdiği 13 genç sanatçının işleri yer alıyor.

4.06.2021Kitap Sanat
Vatikandan flaş karar: Kilise istismarları suç kapsamına alındı

Vatikan'dan flaş karar: Kilise istismarları suç kapsamına alındı!

Vatikan, yetişkinlerin, din adamları ve kilise hizmetindekiler tarafından istismarını suç kapsamına aldı. Bu karar14 yıl süren çalışmanın ardından alınırken, belirlenen yeni hükümler, Katolik Kilisesi Kanunu'nun revize edilmiş ceza yasası kısmına eklendi.

1.06.2021Dünya
Berlinde skandal Alman Meclis Başkanı FETÖ’cülerle aynı törende

Berlin'de skandal! Alman Meclis Başkanı FETÖ’cülerle aynı törende

Berlin’de kilise, sinagog ve caminin tek çatı altında yer almasını öngören, FETÖ’nün de desteklediği ‘Bir Ev’ projesinin temeli atıldı. Almanya Meclis Başkanı’nın da katıldığı törene Dışişleri’nden tepki geldi.

28.05.2021Dünya
Batı Trakya’da papazlı tatbikat Yunan ve ABD ordusu İskeçe’de eğitim yaptı

Batı Trakya’da papazlı tatbikat! Yunan ve ABD ordusu İskeçe’de eğitim yaptı

ABD ve Yunan ordu mensupları Yunanistan’ın Batı Trakya bölgesinde, Türk nüfusun yoğun olduğu İskeçe şehrinin Petrohori mevkisinde ortak tatbikat yaptı. Ortodoks din adamları tatbikat alanına gelerek askerleri kutsadı.

26.05.2021Dünya
Gazap Üzümleri kitabını kim yazmıştır Gazap Üzümleri kitabı özeti, konusu ve karakterleri

Gazap Üzümleri kitabını kim yazmıştır? Gazap Üzümleri kitabı özeti, konusu ve karakterleri

Kitaplar yaşamımızın pek çok noktasında bize yoldaşlık eden dostlarımızdır. Bazen iç açıcı hikayeler bazen de ibretlik öyküler anlatırlar. Bu kitapların tepelerindekilerden birisi de Gazap üzümleri kitabıdır. Peki Gazap Üzümleri kitabını kim yazmıştır? Gazap Üzümleri kitabı özeti, konusu ve karakterleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

16.05.2021Araştırma
Tekirdağ Yemekleri - Tekirdağda Ne Yenir Ve Neyi Meşhur Tekirdağ Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Tekirdağ Yemekleri - Tekirdağ'da Ne Yenir Ve Neyi Meşhur? Tekirdağ Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Marmara Bölgesinin Trakya tarafında yer alan turistik bir ilimizdir. Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında yer alan şehir, son derece modern bir çehreye sahiptir. Tekirdağ’ın tabiat güzellikleri yanında, genişte bir mutfak kültürü vardır. İşte, merak edilen tüm detaylar.

6.05.2021Lezizz
Kırklareli Yemekleri - Kırklarelide Ne Yenir Ve Neyi Meşhur Kırklareli Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Kırklareli Yemekleri - Kırklareli'de Ne Yenir Ve Neyi Meşhur? Kırklareli Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Kırklareli, muhteşem doğası, bereketli toprakları, Trakya'ya has zengin yemekleri ile dikkat çekiyor. Tarımın ve küçükbaş hayvancılığın geçim kaynağı olan bu şehirde hamur işi ve et yemekleri de oldukça dikkat çekiyor. Kırklareli'nde ne yenir ve neyi meşhur? İşte, tüm detaylar.

6.05.2021Lezizz
Paşinyana tepki büyüyor: Arabasına böyle saldırdılar

Paşinyan'a tepki büyüyor: Arabasına böyle saldırdılar!

Ermenistan'da Azerbaycan'a karşı alınan tarihi Dağlık Karabağ hezimetinin sorumlusu olarak gösterilen ve tüm ısrarlara rağmen hala koltuğunu bırakmayan Başbakan Paşinyan'a tepkiler giderek büyüyor. Öfkeli vatandaşlar Paşinyan'ın konvoyuna saldırıp protesto gösterisi yaptı. O anlar kameralara yansıdı.

21.04.2021Dünya
Ermenistan Başbakanı Paşinyana asker yakınından soğuk duş: Mezara çiçek bırakmasını engelledi

Ermenistan Başbakanı Paşinyan'a asker yakınından soğuk duş: Mezara çiçek bırakmasını engelledi

Ermenistanın Başbakanı Paşinyan Dağlık Karabağ savaşında ölen Ermeni askerin mezarına çiçek bırakmak isterken, asker yakınının tepkisiyle karşılaştı. Asker yakını Paşinyan’a size izin vermiyorum" diyerek çiçek bırakmasını engelledi.

18.04.2021Dünya
Erik Çekirdeği Nedir Ve Neye İyi Gelir Erik Çekirdeği Faydaları

Erik Çekirdeği Nedir Ve Neye İyi Gelir? Erik Çekirdeği Faydaları

Sağlıklı bir yaşam sürmek için sofralarımızdan ve beslenme listelerimizden eksik etmememiz gereken meyvelerin başında erik geliyor. Erik pek çok çeşidi ile en çok tüketilen meyveler arasında göze çarpıyor. Papaz eriği, mürdüm eriği, Malta eriği ve can eriği en sevilen çeşitlerindendir. Bahar ve yaz aylarının gözde meyvesi olan erik kışın belirli zamanlarında da yenilebilen güzel bir meyve. Mayhoş tadı ile farklı bir meyve tadı arayanlar için en iyi seçeneklerden biri olan erik, çekirdeği ile de oldukça faydalı. Peki erik çekirdeği nedir ve neye iyi gelir? Erik çekirdeği faydaları nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

St. Antuan’da Paskalya ayini

St. Antuan’da Paskalya ayini

Hıristiyan inancına göre Hz. İsa’nın dirilişi anlamına gelen ve en büyük bayram kabul edilen Paskalya, Beyoğlu’ndaki St. Antuan Katolik Kilisesi’nde düzenlenen ayinle kutlandı.

5.04.2021Dünya
Skandal üstüne skandal

Skandal üstüne skandal

Almanya, 26 Eylül’de genel seçimlerin de yapılacağı ‘süper seçim yılı’na skandallarla girdi. Ülke genelinde insanlar Kovid-19 belasıyla boğuşurken, koalisyon hükümetinin büyük kanadını oluşturan Hıristiyan Demokrat/Hıristiyan Sosyal Birlik Partili (CDU/CSU) bazı milletvekillerinin işi ticarete döktüğü ortaya çıktı.

31.03.2021Avrupa
Çevrimiçi sinema baharı

Çevrimiçi sinema baharı

Baharın habercisi İstanbul Film Festivali, 40’ıncı yılını kutluyor. 1 Nisan’da çevrimiçi olarak başlayacak gösterimler, mayıs ve haziran aylarında çevrimiçinin yanı sıra sinema salonlarında ve açık hava sinemasında devam edecek. Festivalin nisan seçkisinde yer alan ve internet üzerinden izlenebilecek 20 filmi derledik...

26.03.2021Kitap Sanat
Erik Ağacı Nedir, Nerede Ve Nasıl Yetişir Erik Ağacı Özellikleri, Bakımı Ve Faydaları Hakkında Bilgi

Erik Ağacı Nedir, Nerede Ve Nasıl Yetişir? Erik Ağacı Özellikleri, Bakımı Ve Faydaları Hakkında Bilgi

Ağaçlar eski yıllardan beri insan hayatında önemli bir yer teşkil ederler. Her bir ağacın özellikleri ve faydaları birbirinden farklıdır. Erik ağacı da özelliği olan ağaçlardan bir tanesidir. Meyvesi oldukça lezzetlidir ve pek çok kişi meyvesini sevmektedir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

24.03.2021Bitki Bakımı
800 sayfalık taciz raporu

800 sayfalık taciz raporu

Almanya’da 1970’li yıllardan bu yana Katolik kilisesindeki cinsel taciz ve istismara yönelik iddialarla ilgili ilk kez bir bilirkişi raporu hazırlandı. Raporda, özellikle Hamburg Başpiskoposu Stefan Hesse, Köln Başpiskopos Yardımcısı Dominikus Schwaderlapp ile Köln eski Piskopos Yardımcısı Norbert Feldhoff’un iddialarla ilgili araştırmaların yapılması konusundaki görevlerini yerine getirmedikleri belirtildi.

18.03.2021Avrupa
Galatasarayın unutulmaz futbolcusu Erhan Önal, İzmirde toprağa verildi

Galatasaray'ın unutulmaz futbolcusu Erhan Önal, İzmir'de toprağa verildi

Galatasaray ve Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden Erhan Önal (64), İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı.

17.03.2021Futbol
Galatasarayın Papaz Erhanıydı... Bilinmeyen hikayesi, telefonundaki fotoğraflar...

Galatasaray'ın 'Papaz Erhan'ıydı... Bilinmeyen hikayesi, telefonundaki fotoğraflar...

Türk futbolundaki modern libero, Bundesliga'nın ilk Türk asıllısı Erhan Önal'ı Okay Karacan anlatıyor...

17.03.2021Futbol
Türk futbolunun ilk modern liberosu Erhan Önal’ı kaybettik |

Türk futbolunun ilk modern liberosu Erhan Önal’ı kaybettik |

A Milli Takımın eski futbolcularından Erhan Önal'ın vefatı sonrası Okay Karacan, "Papaz" lakaplı usta ismi Spor Arena'da anlattı. Kariyerinde Bayern Münih, Standard Liege, Fenerbahçe ve Galatasaray formaları giyen Erhan Önal, Bundesliga'da forma giyen ilk Türk asıllı oyuncu olurken Türk futboluna modern anlamda libero kavramını yerleştirmişti...

17.03.2021Diğer
Erhan Önal kimdir, kaç yaşındaydı Papaz lakaplı Erhan Önalın hayatı ve biyografisi ile ilgili bilgiler

Erhan Önal kimdir, kaç yaşındaydı? Papaz lakaplı Erhan Önal'ın hayatı ve biyografisi ile ilgili bilgiler

Erhan Önal hayatını kaybetti. 2011 yılında beyin kanaması geçiren ve tedavisinin ardından toparlanan ancak çeşitli rahatsızlıkları olduğu bilinen A Milli Takım ve Galatasaray'ın eski futbolcularından olan Erhan Önal'ın vefatı sonrası hayatı ve biyografisi yeniden gündeme geldi. Futbola Shwarz Weiss'te başlayan Erhan Önal Değişik stili ve sakalları nedeniyle taraftar ve takım arkadaşları tarafından “Papaz” lakabıyla çağrılıyordu. Peki, Erhan Önal kimdir, kaç yaşındaydı? İşte, Erhan Önal'ın biyografisi ve hayatı ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

16.03.2021Spor Arena
Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur, Erhan Önalı anlattı: Türk futboluna modern anlamda libero anlayışını getirdi

Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur, Erhan Önal'ı anlattı: "Türk futboluna modern anlamda libero anlayışını getirdi"

A Milli Takım ve Galatasaray'ın eski futbolcularından Erhan Önal, 63 yaşında yaşamını yitirirken kendisini yakından tanıyan tiyatro sahnelerinin ve Galatasaray’ın sevilen isimlerinden Behzat Uygur, Erhan Önal ile ilgili Spor Arena’ya konuştu.

16.03.2021Futbol
Son Dakika: A Milli Takım ve Galatasarayın eski futbolcusu Erhan Önal hayatını kaybetti

Son Dakika: A Milli Takım ve Galatasaray'ın eski futbolcusu Erhan Önal hayatını kaybetti

A Milli Takım ve Galatasaray'ın eski futbolcularından Erhan Önal, 63 yaşında yaşamını yitirdi.

16.03.2021Futbol
Vasiyeti yerine getirildi... Türk bayrağıyla son yolculuğuna uğurlandı

Vasiyeti yerine getirildi... Türk bayrağıyla son yolculuğuna uğurlandı

Almanya’nın Bremen kentinde 91 yaşında vefat eden Kore Gazisi Ermeni asıllı Minas Kaya, son yolculuğuna Türk bayrağıyla uğurlandı.

16.03.2021Avrupa
Almanyada vefat eden 91 yaşındaki Kore Gazisi, Türk bayrağıyla son yolculuğuna uğurlandı

Almanya'da vefat eden 91 yaşındaki Kore Gazisi, Türk bayrağıyla son yolculuğuna uğurlandı

Almanya'nın Bremen kentinde 91 yaşında vefat eden Kore Gazisi Ermeni asıllı Minas Kaya, son yolculuğuna Türk bayrağıyla uğurlandı.

15.03.2021Dünya
Irkçı sanatçıdan papaz ve emniyet müdürü gözetiminde portre çizimi

Irkçı sanatçıdan papaz ve emniyet müdürü gözetiminde portre çizimi

Yunanistan'da ırkçı geçmişiyle tanınan graffiti sanatçısı Atina'da duvarlara papaz ve emniyet müdürü gözetiminde portreler çizdi. Çizime destek verenler kadar tepki gösteren vatandaşlar da oldu.

3.03.2021Dünya
Papaz Her Gün Pilav Yemez atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Papaz Her Gün Pilav Yemez atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Cümle anlamını güçlendirmek içinde kullanılabilen atasözleri çoğu zaman kişilere ders verici niteliktedir. Papaz her gün pilav yemez sözü de yine günlük hayatta kullanılan ve sevilen atasözlerimizden bir tanesidir. Tüm detayları sizler için derledik.

Ünlü şarkıcının anne ve babasıyla ilgili şoke eden iddia: Yardım paralarını lüks otellerde bitirmişler

Ünlü şarkıcının anne ve babasıyla ilgili şoke eden iddia: Yardım paralarını lüks otellerde bitirmişler

Katy Perry ile Orlando Bloom, gösteri dünyasının en göz önünde çiftlerinden biri. Önce birliktelikleri, ardından nişanları ve son olarak da bir süre önce dünyaya gelen kızlarıyla magazin gündeminin ilk sıralarında yer alıyor çift. Fakat Katy Perry, bu kez anne ve babasıyla ilgili hiç beklenmedik bir olayla konuşulmaya başlandı.

19.02.2021Magazin
Erik Nasıl Yetişir Erik Türkiyede En Çok Ve En İyi Nerede Yetişir Ve Nasıl Yetiştirilir

Erik Nasıl Yetişir? Erik Türkiye'de En Çok Ve En İyi Nerede Yetişir Ve Nasıl Yetiştirilir?

Erik, ülkemizde en çok sevilen ve en çok tüketilen meyvelerden biridir. Bilinen birçok türü olan bu meyve, ülkemizin hemen her noktasında yetiştirilebilmektedir. Toprak bakımından seçici olmadığından dolayı her bölgeye özel erik çeşitliliği olmasına olanak sağlamıştır. Peki, Erik nasıl yetişir? Erik Türkiye'de en çok ve en iyi nerede yetişir ve nasıl yetiştirilir? İşte, detaylar.

16.02.2021Bitki Bakımı

Yazar Sonuçları

Terörize oyunları

Radikal çıkışlarıyla toplumun bir arada yaşamasını engellemek isteyen, çatışmaları körükleyenlerin amaçlarının ne olduğunu biliyoruz.

13.09.2021

Aman Allahım bu heyet bu insanı mı başkan seçti

Doğu Perinçek’in “Amerika Taliban’ı eşek gibi tanıyacak” dediği gün Amerika’da çok ilginç bir şey oldu.

28.08.2021

İzahı lazım

Kabil Havalimanı’na talibiz ya...

24.08.2021

Egeli mezeler, Uzakdoğulu suşiler ve kebapların en iyisi bir arada

Çeşme-Alaçatı hattı, konaklama seçeneklerindeki butik anlayışı yıllardır restoranlarında da sürdürüyor. Kimi İstanbul’dan sezonluk konukları, kimi yerlileriyle her sezon mutlaka gastronomik bir şölen yaşatan bölgenin yeme içme dünyasından haberlerim var...

11.06.2021

Yine sorulmayan soru vakası: Eleman kimdir, nereden seçilir, nasıl belirlenir

Saygı Öztürk, eksik bıraktığı soruyu sormuş Korkut Eken’e.

29.05.2021

İnsanlık eksi vicdan eşittir İsrail

Hepsi hepsi 75 yıl önce, Batı medeniyetinin merkezi Avrupa’nın ortasında Alman Nazilerin uyguladığı soykırımla insanlığın vicdanında bir yara olan Yahudilerin torunları bugün Kudüs’te terör estiriyor.

12.05.2021

Gözler halkın cebindeydi

Türkiye dün de başka bir konu ile dalgalandı, kripto para dolandırıcılığı iddiasıyla. Haberler sabahtan itibaren köy kahvesindeki vatandaştan şehirdeki bankacıya kadar büyük bir kitlenin gündemine oturdu. Thodex’e para yatıran 390 bin kişinin mağdur olduğu belirtilirken, böyle bir soygunu önleyecek tedbirler neden alınmamıştı?

23.04.2021

Körkuyularda

S. Ahmet Arvasi diyordu ki:

17.04.2021

Aydın ihaneti!

Dünyanın hiçbir yerinde bizdeki aydın tipinin örneğini göremezsiniz.

5.04.2021

Festivalin en derin izleri

İstanbul Film Festivali bu yıl 40 yaşına bastı. Bu süreçte sinemaseverlerin hatıralarında derin izler bırakan çok sayıda yapıt izledik. İşte zihinlerimizdeki yerleri son derece sağlam olan bu yapımlardan oluşmuş, kişisel bir ‘40 yılın 40 filmi’ listesi...

3.04.2021

Reform için küçük adalet için çok büyük bir cümle

Dün sabah arka arkaya önüme üç haber geldi... Üçünü alt alta yazınca, dördüncü unsur olarak yazının başlığındaki soru aklıma geldi.

26.02.2021

Nükhet Duru-Ali Kocatepe polemiğinde nerede durmalıyız?

Besteci Ali Kocatepe’nin Nükhet Duru’nun yeni albümü “Hikâyesi Var”da kullandığı üç şarkıya izin vermemesi müzik dünyasının gündeminde. Kendi pozisyonuna göre her kafadan ayrı ses çıkıyor. Kimi yorumcuyu tutuyor, kimi besteciyi. Peki bu olaya biz sade dinleyiciler nasıl bakmalıyız?

26.02.2021

Her siyasi tartışmanın değişmez argümanları

Haftada iki kez Tarafsız Bölge programını yapıyorum.

25.02.2021