MENÜ

Mahsun Kırmızıgül

Mahsun Kırmızıgül ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mahsun Kırmızıgül haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mahsun Kırmızıgül haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.485 Mahsun Kırmızıgül haberi bulunmuştur.

Mahsun Kırmızıgül Haberleri

1 milyon 300 bin lirada tutsak, dolara hücum

1 milyon 300 bin lirada tutsak, dolara hücum

Devlet Bakanı Kemal Derviş, dalgalı kura taraftar olmadığını ve şu an bunun mecburen uygulandığı söylerken, ‘‘Dolar fiks 1 milyon 300 bin lira olsun dersek, büyük tehlikeye gireriz. Çünkü bir yerde bu paraya karşı hücum olur’’ diye konuştu.

4.09.2001Ekonomi
Kardeşlik Türküsü’nü birlikte söylediler

Kardeşlik Türküsü’nü birlikte söylediler

Memleketi Hakkari'yi sanat yönünden kalkındırmak için çalışmalara başlayan Yılmaz Erdoğan, bunun ilk adımı olarak Hakkari Şehir Stadı'nda Mahsun Kırmızıgül'le birlikte sahneye çıktı.

6.09.2001Gündem
Her şeyimi verdim çıktım

Her şeyimi verdim çıktım

Mahsun Kırmızıgül, Prestij Müzik'le bağlarını tamamen kopardı. Prestij Müzik etiketiyle son kez bir albüm çıkaracağını söyleyen Kırmızıgül, ‘‘Hayatımda yeni bir sayfa açıyorum. Bundan sonra müzik ve kendim için yaşayacağım’’ diye konuştu. Kırmızıgül, ‘‘Prestij'den kimsenin gönlünü kırmadan ayrıldım’’ dedi.

6.11.2001Gündem
Mahsundan hayır konseri

Mahsun'dan hayır konseri

Mahsun Kırmızıgül, yedi yıl aradan sonra İstanbul'da bir halk konserinde hayranlarıyla buluşacak. Türk Kalp Vakfı yararına gerçekleşecek konserde sanatçı, hiçbir ücret almayacak.

24.11.2001Gündem
Ağlatan konser

Ağlatan konser

Fantezi müziğin ünlü sanatçısı Mahsun Kırmızıgül, önceki akşam Türk Kalp Vakfı yararına Oya Başar - Levent Kırca Tiyatrosu'nda bir konser verdi.

28.11.2001Kelebek
Prestij Müzik ortaklarına ihtiyati haciz

Prestij Müzik ortaklarına ihtiyati haciz

Prestij Müzik`in eski ortakları Mahsun Kırmızıgül, Hilmi Topaloğlu ve Burhan Aydemir hakkında, Kentbank`tan aldıkları kredi karşılığında verdikleri senetlerden 4`ünü ödemedikleri gerekçesiyle ihtiyati haciz kararı alındı.

30.11.2001Gündem
Sosyeteye sosyetik güzelle girecek

Sosyeteye sosyetik güzelle girecek

Mahsun Kırmızıgül'ün adı, son günlerde sosyetik güzel Siren Ertan'la anılıyor. Ertan'ın Türk Kalp Vakfı konserinde Kırmızıgül'ü izlemesi iddiaları kuvvetlendiriyor.

2.12.2001Gündem
Bana kafa yoracağınıza işinize kafa patlatın

Bana kafa yoracağınıza işinize kafa patlatın

Bana kafa yoran arkadaşlar gazeteci. Şu Reha Muhtar üzerinde bu kadar kafa yorana kadar işiniz üzerine bu kafa yorsanız, başarılı olacaksınız hayatta. Bana verdikleri emeği kendi haber, yazı ve programları için verseler Reha Muhtar'a yakın işler çıkaracaklar. Ama işlerini bırakmışlar, bana kafa patlatıyorlar. Boşuna zaman harcıyorlar. Ben doğru bildiğimi yapmaya devam edeceğim çünkü.

16.12.2001Spor Arena
Sanatçıların vergiyle başı dertte

Sanatçıların vergiyle başı dertte

Kamuoyunun çok yakından tanıdığı birçok sanatçının başı ``vergi`` ile dertte... Sibel Can, Fatma Girik, Mustafa Sandal ve Mahsun Kırmızıgül ile ünlü yönetmenler Osman Sınav ve İrfan Tözüm, ``vergi kaçakçılığı yapmak`` suçundan yargılanıyor. Hülya Avşar da bu suçtan yargılanmış, ve cezası ertelenmişti.

17.12.2001Gündem
Aşk bitince arkadaş kalınır mı

Aşk bitince arkadaş kalınır mı

Yoğun duyguların yaşandığı aşk ilişkilerini çoğu zaman kötü bir son bekler. Büyük kavgalar, iniş çıkışlar, alınan yaralar sonrası biten bir ilişkide iki insanın arkadaş kalması neredeyse imkánsızdır. Ancak her ayrılık gürültülü değildir.

27.12.2001Kelebek
Ünlüler bu yıl da adliyedeydi

Ünlüler bu yıl da adliyedeydi

Sanat, müzik, sinema, podyum ve şov dünyasının ünlü isimleri Tarkan Tevetoğlu, Türkan Şoray, Kadir İnanır,Cem Yılmaz, Nükhet Duru, Harika Avcı, Buket Saygı, Fatih Ürek ve Tayfun Duygulu, ``sanık``, ``müşteki``, ``davalı`` ve ``davacı`` sıfatlarıyla 2001 yılında İstanbul`daki çeşitli adliyelere geldiler.

30.12.2001Gündem
Vizontele ile yarışmıyoruz

Vizontele ile yarışmıyoruz

11 Ocak'ta vizyona girecek olan Levent Kırca-Oya Başar yapımı ‘‘Son’’ filminin galası, önceki gün Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapıldı. 1500 davetlinin katıldığı galada oldukça neşeli görünen Kırca, filmini çok sevdiğini ve halkın da çok seveceğini söyledi.

9.01.2002Kelebek
Arto Tunçboyacıyan ve Ermeni Bahriyeliler

Arto Tunçboyacıyan ve Ermeni Bahriyeliler

‘‘Türkiye hakkında bugüne kadar hep negatif şeylerle büyümüşler, ben onları buraya getirdim ki, her şeyi kendi gözleriyle görsünler.’’ Perküsyon sanatçısı, şarkıcı ve Onno Tunç’un kardeşi Arto Tunçboyacıyan birlikte çalıştığı Armenian Navy Band (Ermenistan Bahriye Bandosu) için böyle söylüyor.

26.01.2002Gündem
Beni karıştırmayın ben kıro değilim

Beni karıştırmayın ben kıro değilim

Mahsun Kırmızıgül, özel hayatını gizli tutmasıyla bilinir. Evinde röportaj kabul etmeyen Mahsun Kırmızıgül'ün gizli dünyasına ilk kez Hürriyet girdi.

27.01.2002Kelebek
‘Kıro’ kelimesi tartışma yarattı

‘Kıro’ kelimesi tartışma yarattı

Mahsun Kırmızıgül'ün ‘‘Ben kıro değilim. Beni onlarla karıştırmayın’’ sözleri, tartışma yarattı. Doğu kökenli sanatçılar, ‘Bu işler, eğitim almakla olmaz’’ dediler.

29.01.2002Kelebek
Özcan şaşırttı

Özcan şaşırttı

Özcan Deniz'in ‘‘Kolay Para Kazanma Klavuzu’’ adlı sinema filmi için değiştirdiği yeni tipi, hayranlarını ve dostlarını şaşırttı. Şimdiye kadar koruduğu ‘‘delikanlı’’ görünümünün tamamen dışındaki yeni haliyle Özcan Deniz, eleştiri oklarına maruz kaldı.

3.02.2002Kelebek
Prestij ailesi film oluyor

Prestij ailesi film oluyor

Kolay Para Kazanma Kılavuzu isimli film için saçını sarıya boyatan ve ince bıyık bırakan Özcan Deniz, bu filmi tamamladıktan sonra yeni bir sinema projesine başlayacağını söyledi.

17.02.2002Gündem
İbo ve Kibariye bence jazzy

İbo ve Kibariye bence jazzy

Önder Focan, son albümü ‘‘Standard a la Turc’’te Kardeşlik Türküsü, Ele Güne Karşı, Şımarık, Elbette gibi pop müziğin tanınmış parçalarını Trio Focan süzgecinden geçirdi.

22.02.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Dünyanın en zor işi

Dünyanın en zor işi nedir?

26.01.2002