EKSTRA
MENÜ

Havalar Ne Zaman Isınacak

Havalar Ne Zaman Isınacak haberleri sayfasında güncel ve son dakika Havalar Ne Zaman Isınacak hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 44 Havalar Ne Zaman Isınacak haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Havalar Ne Zaman Isınacak Haberleri

Havalar ne zaman ısınacak İşte Meteorolojiden gelen son bilgiler

Havalar ne zaman ısınacak? İşte Meteoroloji'den gelen son bilgiler

Türkiye'nin kuzey ve iç kesimlerinde hava sıcaklığı artacak. Hava sıcaklığının bugün Türkiye'nin kuzey ve iç kesimlerinde 2-5 derece artması, yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor. İşte, Meteoroloji'den gelen son bilgiler...

21.10.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İşte Meteorolojiden gelen son bilgiler

Havalar ne zaman ısınacak? İşte Meteoroloji'den gelen son bilgiler

Meteoroloji'den 5 bölge için kuvvetli sağanak uyarısı. Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun batısı, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Zonguldak ve Düzce çevrelerinde yarın yer yer gök gürültülü sağanak öngörülüyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak?

19.06.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İstanbul ve Trakya için sağanak uyarısı - Meteoroloji 18 Haziran il il hava durumu tahminleri

Havalar ne zaman ısınacak? İstanbul ve Trakya için sağanak uyarısı - Meteoroloji 18 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, İstanbul ve Trakya'da öğle saatlerinden itibaren gök gürültülü ve sağanak yağışın beklendiğini duyurdu. Gün boyu devam etmesi beklenen sağanak yağışlara karşı sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksama, kuvvetli rüzgar, küçük çaplı dolu gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi. Son hava durumu tahminlerine göre 18 Haziran Cuma günü hava sıcaklıklarının ise 2-4 derece artması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 18 Haziran il il hava durumu tahminleri.

17.06.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak Yağmur ne zaman bitecek İşte hava durumu raporu

Havalar ne zaman ısınacak? Yağmur ne zaman bitecek? İşte hava durumu raporu

İstanbul'da gök gürültülü sağanak yağış etkili oluyor. Vatandaşlar, ani sel, su baskını, yıldırım düşmesi, ulaşımda aksama gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği belirtildi. Peki, yağmur ne zaman bitecek? Havalar ne zaman ısınacak? İşte hava durumu raporu

15.06.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İşte Meteorolojiden gelen son bilgiler

Havalar ne zaman ısınacak? İşte Meteoroloji'den gelen son bilgiler

Meteorolojiden yurdun bazı kesimleri için sağanak uyarısı geldi. Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz, Batı ve Orta Karadeniz ile İç Anadolu ve Doğu Anadolu'nun bazı kesimlerinde yarın sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak bekleniyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak?

8.06.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İşte Meteorolojiden gelen son tahminler

Havalar ne zaman ısınacak? İşte Meteoroloji'den gelen son tahminler

Hava sıcaklıklarının düşmesi ve yağmurun yurdun bazı kesimlerinde görülmesi vatandaşları meraklandırdı. Marmara Bölgesi'nde sıcaklıkların mevsim normallerinin 2 ila 4 derece altında olması öngörülüyor. Bölgenin doğusu ile İstanbul'da, sabah ve öğle saatlerinde, aralıklı ve gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak?

2.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbul için son dakika uyarı: İşte 2 Haziran il il hava durumu raporu

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul için son dakika uyarı: İşte 2 Haziran il il hava durumu raporu

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından son dakika açıklandı. Marmara Bölgesi'nde salı günü etkili olan sağanak yağışın ardından Meteoroloji yeni uyarıda bulundu. Son hava durumu raporuna göre Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz'in batısı, Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz kıyıları ile Adana ve Osmaniye'nin kuzey, Kahramanmaraş'ın batı kesimlerinde kuvvetli yağış bekleniyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak, yarın hava nasıl olacak? İşte, 2 Haziran 2021 İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.06.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak Meteoroloji tarih verdi İşte MGM 11 Mayıs hava durumu

Havalar ne zaman ısınacak? Meteoroloji tarih verdi! İşte MGM 11 Mayıs hava durumu

Hava ne zaman ısınacak? sorusu Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıklamaları ile yanıt buldu. Son günlerde Marmara başta olmak üzere bir çok bölgede devam eden soğuk havanın ardından Meteoroloji fırtınanın salı gününe kadar devam edeceğini duyurdu. Hafta ortasında hava sıcaklıkların yükselmesi beklenirken, salı günü İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde zirai don ön görülüyor. İşte, MGM 11 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

11.05.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İşte Meteorolojiden gelen son bilgiler

Havalar ne zaman ısınacak? İşte Meteoroloji'den gelen son bilgiler

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün yaptığı uyarıya göre, pazartesi başlayıp salı sabah saatlerine kadar ülkenin kuzey kesimlerinde aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak öngörülüyor. Yağışların, Trakya ile Çanakkale çevrelerinde yerel olarak kuvvetli gerçekleşmesi bekleniyor. Hava sıcaklığının güney, iç ve doğu bölgelerde mevsim normallerinin üzerinde, batı kesimlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak?

19.04.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İşte Meteorolojiden gelen son bilgiler

Havalar ne zaman ısınacak? İşte Meteoroloji'den gelen son bilgiler

Nisan ayında yağan kar birçok ili beyaza bürüdü. Yurdun birçok ilinde nisan ayında yağan kar yağışı nedeniyle kent merkezleri beyaza büründü. Nevşehir'de kar yağışı nedeniyle yüz yüze eğitime 1 gün ara verildi. Peki, havalar ne zaman ısınacak?

12.04.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İşte Meteorolojiden gelen son bilgiler

Havalar ne zaman ısınacak? İşte Meteoroloji'den gelen son bilgiler

Nisan ayının gelmesine rağmen hava sıcaklıklarının hala serin seyretmesi vatandaşları meraklandırdı. Sıcaklıkların ne zaman, ilkbahar düzeyine çıkacağını ve yağmurlu havanın sona ereceğini merak eden vatandaşlar, araştırmalarına hız verdi. Peki, havalar ne zaman ısınacak?

7.04.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İşte Meteorolojiden son bilgiler

Havalar ne zaman ısınacak? İşte Meteoroloji'den son bilgiler

Türkiye'nin kuzey, iç ve doğu kesimlerinde yarın sağanak bekleniyor. Marmara, Kuzey Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Orta ve Doğu Karadeniz ile bazı illerde yarın sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak?

5.04.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak Meteorolojiden o bölgeler için uyarı

Havalar ne zaman ısınacak? Meteoroloji'den o bölgeler için uyarı

İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu ile Bolu'da yarın karla karışık yağmur ve kar bekleniyor. İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Bolu çevrelerinde yarın karla karışık yağmur ve kar tahmin ediliyor. Öte yandan vatandaşlar da havaların ne zaman ısınacağını merak ediyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak?

30.03.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak 5 günlük haritalı hava durumu tahmin raporu

Havalar ne zaman ısınacak? 5 günlük haritalı hava durumu tahmin raporu

Yurdun kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Artvin, Kars, Ardahan, Sakarya ve Bursa'nın Yenişehir ilçesinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. İşte, il il hava durumu tahmini...

15.07.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınacak, yağmur yağacak mı 4 Haziran hava durumu tahminleri

Havalar ne zaman ısınacak, yağmur yağacak mı? 4 Haziran hava durumu tahminleri

Havalar ne zaman ısınacak? Hava durumu tahminlerini paylaşan Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara Bölgesi'nin bazı illeri için sağanak yağış uyarısında bulundu. Mevsim normallerinin altında seyreden hava sıcaklığı, yapılan son değerlendirmelere göre, iç ve batı kesimlerde 2 ila 5 derece artacak. Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu olması ön görülüyor. İşte, son değerlendirmelere göre MGM 4 Haziran Türkiye geneli hava durumu raporu...

3.06.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınacak Perşembe günü yağmur var mı 28 Mayıs hava durumu tahminleri

Havalar ne zaman ısınacak? Perşembe günü yağmur var mı? 28 Mayıs hava durumu tahminleri

Marmara ve Ege Bölgesi'nde hava sıcaklığında yaşanan düşüş ve sağanak yağışın ardından, yarın hava nasıl olacak? sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Haziran ayına günler kala, sıcak havaların ne zaman geleceği merak edilirken, Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Karadeniz Bölgesi'nde yağış etkili olacak. Hava sıcaklığında ise önemli bir değişiklik olmayacağı ön görülüyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak? İşte, 28 Mayıs Türkiye geneli hava durumu tahminleri...

27.05.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınacak

Havalar ne zaman ısınacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. Marmara, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Ordu çevrelerinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak görüleceği tahmin ediliyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak?

4.05.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınacak Ramazanda hava nasıl olacak

Havalar ne zaman ısınacak? Ramazan'da hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, bugün Türkiye genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu olacağı tahmin ediliyor. Öte yandan hava sıcaklıklarının doğu kesimlerde 2 - 5 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı öngörülüyor. Vatandaşlar ise ramazan ayında havaların nasıl olacağını ve hava sıcaklıklarının ne zaman artacağını merak ediyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak? Ramazan'da hava nasıl olacak?

24.04.2020Gündem
Fırtına ne zaman duracak Havalar ne zaman ısınacak 8 Nisan il il hava durumu

Fırtına ne zaman duracak? Havalar ne zaman ısınacak? 8 Nisan il il hava durumu

Marmara Bölgesi ve özellikle İstanbul'da pazar gününden itibaren devam eden fırtınanın zaman duracağı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Nisan ayı devam ederken havaların ne zaman ısınacağını öğrenmek isteyenler, Meteoroloji'nin son hava durumu değerlendirmelerini sorguluyor. MGM'den gelen hava durumu tahminlerine göre, bazı bölgelerde yağmur ve yağış yağış bekleniyor. İşte, fırtına ne zaman duracak? Havalar ne zaman ısınacak? sorusunun yanıtını merak edenler için 8 Nisan Çarşamba il il hava durumu tahminleri.

7.04.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınıyor Havalar ne zaman ısınacak

Havalar ne zaman ısınıyor? Havalar ne zaman ısınacak?

Nisan ayına artık kısa bir süre kala havaların hala serin seyretmesi dolayısıyla hava durumu araştırmaları hız kazandı. İlkbaharın ne zaman etkisini hissettireceğini merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, havalar ne zaman ısınıyor? Havalar ne zaman ısınacak?

31.03.2020Gündem
Yarın hava durumu nasıl olacak Havalar ne zaman ısınacak 30 Mart il il hava durumu tahminleri

Yarın hava durumu nasıl olacak? Havalar ne zaman ısınacak? 30 Mart il il hava durumu tahminleri

Mart ayının son günlerinde sağanak yağış devam ederken, vatandaşların en fazla araştırdığı konuların başında hava durumu tahminleri geldi. Baharın gelip sıcak havanın kendisini hissettireceği günleri bekleyenler, 'Havalar ne zaman ısınacak?' sorusunun yanıtını araştırırken son hava durumu değerlendirmelerini paylaşan Meteoroloji, 30 Mart Pazartesi günü birçok bölge için sağanak yağış uyarısında bulundu. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? İşte, 30 Mart il il hava durumu tahminleri ve son hava durumu raporu.

29.03.2020Gündem
Hava ne zaman ısınacak 25 Mart 2020 hava durumu tahminleri

Hava ne zaman ısınacak? 25 Mart 2020 hava durumu tahminleri

Mevsim normallerinin birkaç derece altında seyreden hava sıcaklıklarının ne zaman düzeleceği ve ilkbaharın etkisini hissettireceği vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Sivas çevreleri, sabah saatlerinde İstanbul, Kırklareli ve Kocaeli'nin kuzey kıyıları, Tekirdağ, Düzce, Zonguldak, Çankırı, Kırıkkale, Aksaray'ın yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak? İşte, 25 Mart 2020 hava durumu tahminleri...

25.03.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınacak 23 Mart son dakika hava durumu tahminleri

Havalar ne zaman ısınacak? 23 Mart son dakika hava durumu tahminleri

Corona virüsü salgınını önleme tedbirleri kapsamında eve kapanın Türk halkı, bir yandan da hava durumu araştırmaları yapıyor. Havaların serin gitmesi üzerine araştırmalarını hızlandıran vatandaşlar Metetoroloji'nin en son açıkladığı hava durumu tahminlerini sorguluyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? Havalar ne zaman ısınacak?

23.03.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınacak Meteoroloji 5 günlük hava durumu raporu

Havalar ne zaman ısınacak? Meteoroloji 5 günlük hava durumu raporu

Mart ayının son günlerine girilmesiyle, sıcak havaların ne zaman geleceğini bekleyenler hava durumu tahminlerini araştırıyor. Vatandaşlar, Meteoroloji'nin yaptığı güncel değerlendirmelere göre, termometrelerin hangi tarihte yükselmeye başlayacağını sorguluyor. MGM, Türkiye geneli hava durumu güncel tahminlerini internet sitesinden paylaştı. Peki, havalar ne zaman ısınacak? Yarın hava nasıl olacak? İşte, son bilgilere göre, Meteoroloji 5 günlük hava durumu raporu ve il il hava durumu tahminleri.

22.03.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınacak Meteoroloji hava durumu tahminleri

Havalar ne zaman ısınacak? Meteoroloji hava durumu tahminleri

Mart ayının ikinci yarısının başlamasıyla birlikte hava durumu araştırmaları da hız kazandı. Havaların ne zaman ısınacağını merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'den alınan en son verileri ve en güncel hava durumu tahminlerini araştırıyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak?

18.03.2020Gündem
İstanbulda havalar ne zaman ısınacak

İstanbul'da havalar ne zaman ısınacak?

İstanbul’da mevsim normalleri altında seyreden hava sıcaklıkları, bugün akşam saatlerinden itibaren güneyden esmesi beklenen rüzgarın taşıyacağı ılık havanın etkisiyle mevsim normallerine yükselecek. İşte, merakla araştırılan 'İstanbul'da havalar ne zaman ısınacak?' sorusunun yanıtı...

9.02.2020Gündem
Hangi illere yağmur yağacak | 11-12 Mayıs hava durumu tahminleri

Hangi illere yağmur yağacak? | 11-12 Mayıs hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre, Marmara, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısında sağanak yağış bekleniyor. Özellikle hafta sonunun gelmesi ile beraber, vatandaşlar da hangi illerde yağmur yağacağını merak etmeye başladı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 11-12 Mayıs hava durumu tahminleri.

10.05.2019Gündem
Hava nasıl olacak | 5 günlük hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak? | 5 günlük hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre, hava sıcaklığı iç ve batı kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Batı ve Orta Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyılarında ise yağmur gözlenecek. Bu açıklamalarla beraber, vatandaşlar da hava durumu tahminleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki, hangi illere yağmur yağacak? İşte, Meteoroloji'den alınan veriler doğrultusunda 5 günlük hava durumu tahminleri.

9.05.2019Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İşte sıcaklıkların artacağı tarih

Havalar ne zaman ısınacak? İşte sıcaklıkların artacağı tarih

Mayıs ayının sonlarına geldiğimiz bu günlerde hava sıcaklarının artmamasının ardından vatandaşlar 'havalar ne zaman ısınacak' sorusunun cevabını arıyor.. Uzmanlar konu hakkında çeşitli görüşler bildirse değişmeyen hava sıcaklıkları bu konuda merakı artırdı. Peki Havalar hangi tarihlerde ısınmaya başlayacak? İşte bu sorunun cevabı

22.05.2017Gündem
Havalar ne zaman ısınacak

Havalar ne zaman ısınacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre hava sıcaklığı ülke genelinde 2 ila 6 derece artacak ve mevsim normalleri civarında seyredecek. İstanbul ve Ankara'da ise hava bugün az bulutlu.

26.04.2017Gündem
Cemre ne zaman düşecek İşte, ilk cemrenin tarihi

Cemre ne zaman düşecek? İşte, ilk cemrenin tarihi

Her yıl bahar yaklaşınca cemre ne zaman düşecek sorularını soran vatandaşlar, 2017 şubat ayının son günlerinin yaklaşmasıyla birlikte benzer soruları yoğunlaştırdı. Türk tarihinde mitolojik bir yere sahip olan cemrenin düşüşü baharın, güneşli günlerin habercisi olarak algılanıyor. Peki, bu yıl ilk cemre ne zaman düşecek? Havalar ne zaman ısınacak?

17.02.2017Gündem
Çarşambaya kadar yaz havası sonra yine kış geliyor

Çarşambaya kadar yaz havası sonra yine kış geliyor

Bu hafta çarşambaya kadar yazı yaşayacağız. Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin çok çok üzerine çıkacak. Çarşambadan sonra ise sıcaklıklar yine düşecek ve kışı yaşayacağız. Baharı ise Nisan ayının başlarından itibaren yaşamaya başlayacağız.

21.03.2016Gündem
Afrika sıcakları geliyor

Afrika sıcakları geliyor

Afrika'dan gelen sıcak hava dalgası nedeniyle hafta başından itibaren bazı bölgelerde sıcaklıkların 40 derecenin üzerine çıkacağı bildirildi.

20.07.2015Gündem
Cemre ne zaman düşüyor İşte, 2021 yılının birinci cemre düşme tarihi

Cemre ne zaman düşüyor? İşte, 2021 yılının birinci cemre düşme tarihi

Cemre ne zaman düşecek sorusu, Şubat ayının da sonlarına yaklaşılması ile birlikte gündemde yer almaya başladı. İlk cemre düşme tarihi, havaların ısınması için ilk işaret olacak. İlk cemre düşmesinin ardından ikinci ve üçüncü cemre düşerek havalar tamamen ısınacak. Böylece bahar ayı resmen gelmiş olacak. Sırasıyla cemre düşme tarihleri hava, su ve toprak için gerçekleşecek. Peki, İlk cemre ne zaman düşüyor? İşte, o konu hakkında merak edilen o bilgiler

18.02.2021Gündem
İlk cemre ne zaman düşüyor İşte, 2021 cemre düşme tarihleri

İlk cemre ne zaman düşüyor? İşte, 2021 cemre düşme tarihleri

İlk cemre düşme tarihi, havaların ısınması için ilk işaret olacak. İlk cemre düşmesinin ardından ikinci ve üçüncü cemre düşerek havalar tamamen ısınacak. Böylece bahar ayı resmen gelmiş olacak. Sırasıyla cemre düşme tarihleri havaya, suya ve toprak için gerçekleşecek. Peki, İlk cemre ne zaman düşüyor? İşte, merak edilen o bilgiler

5.02.2021Gündem
2020 yılında ilk cemre ne zaman düşecek Cemre düşme tarihleri

2020 yılında ilk cemre ne zaman düşecek? Cemre düşme tarihleri

Havaların ne zaman ısınacağını merak eden pek çok kişi, ilk cemre ne zaman düşecek sorusuna cevap aramaya başladı. Cemre düşme tarihleri sonrasında sırasıyla hava, su ve toprak ısınacak. İlk cemre havaya düşecek ve havalar bir anda ısınmaya başlayacak. İkinci cemre ise suya düşecek, bu aşama havaları biraz daha yumuşatacak. Peki, ilk cemre ne zaman düşecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

20.01.2020Gündem
Hadi Artık Gevşesin Gönül Yayları

Hadi Artık Gevşesin Gönül Yayları!

Uzun süredir iyi bir haber izlememiş, mutlu son dakika haberi okuyamamış bir ülkede zordu mutlu olmak, ben de ne gerekiyorsa öyle yaptım ve mutsuzluğumla depresyonun içinde kayboldum.

1.04.2016Hilal Meriç
Otopark mafyasına kim dur diyecek

Otopark mafyasına kim dur diyecek?

Hükümet bir yanda yerel yönetimlerin gelirlerini artırmak için ’otopark vergisi’ getirmenin yollarını arayadursun, kentlerde bu sorun her geçen gün çığ gibi büyüyor. Çünkü, her gün trafiğe yüzlerce yeni araç giriyor.

17.03.2008Ege

Yazar Sonuçları

Kış bitti, bahar başladı

Sıcaklıkların Marmara, İç Anadolu ve Karadeniz’de 20 derecenin, kıyı Ege, Akdeniz ve Güneydoğu’da ise 25 derecenin üzerine çıkacağı sanılıyor. Güneş bolca görülecek.

8.04.2004

İstanbul da aynı, Paris ve Londra da

 Olympique Lyon yönetimi, 20 Nisan’da Beşiktaş’la oynayacakları maç için taraftarlarına “İstanbul’a gitmeyin” çağrısı yapmış. Sebep?

27.03.2017

Meyve asitleriyle peeling yapmanın tam zamanı

Cildimiz o kadar hassastır ki, yazın sıcak, kışın soğuk havalar onu yıpratır. Meyve asitleriyle yapılan peeling kürleri, cildin canlanmasına yardımcı olur.

24.03.2013